Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 18:42   #2251
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Ooo! Bardzo ciekawy temat
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;50518018]


oooo bardzo fajny temat
[/QUOTE]

dzięki, zobaczymy co mi z tego wyjdzie

kascysko, olej te esencje - to po prostu podróba ubrana w ładną ideologię niby jakichś skoncentrowanych zapachów. Zapewne nazwane są w ten sposób, bo mocą charakterystyczną dla podróbek powalają .
W dodatku drogie - rozumiem jeszcze w miarę tanie, ale 100 zł za 30 ml?! W tej cenie w sprawdzonych perfumeriach internetowych znajdziesz większość tych zapachów.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 19:40   #2252
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Kath Marteczka ta odżywka ma jakiś alkohol na początku, nie pamietam bo oglądałam ją wczoraj w Biedronce

spodkoldry hejka

Heroldin używałaś już tej Mango Balea ?

Ale pachnie czukierkowo
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:52   #2253
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Heroldin, Pluskocie- ze sztuką zawsze byłam blisko, a malunki na skórze są dla mnie jej formą. Wybierając tatuażystę wybieram artystę, który stworzy na mnie coś niepowtarzalnego, dlatego ja ze swojego punktu widzenia nie uważam tego za "wstrzykiwanie sobie odrobiny pigmentu pod skórę".
Ta odrobina pigmentu pod skórą nie uczyni mnie gorszą, czy lepszą. Mądrzejszą, czy też głupszą, ale sprawi mi ogromną radość, więc.. czemu miałabym sobie jej odmawiać?
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 22:18   #2254
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

W załączniku macie skład. Za 5.50 szkoda było nie wziąć :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1928.jpg (97,4 KB, 17 załadowań)
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 05:12   #2255
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
wyszłoby żem zacofana i nietolerancyjna.
No i co z tego ? To że coś tam "nosi" wielu przedstawicieli ludzkiej populacji, to dowód na ultranowoczeasność ? No coś Ty !!!

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Heroldin a ja tylko czekałam, aż skrytykujesz tatuaże Miałam przeczucie, że to ci się nie spodoba
Tylko podziwiać Twoją zdolność dedukcji Sherlock Holmes albo jakiś inny Herkules Poirot

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Maskę i tak właśnie muszę kupić i tak się zastanawiam w jaką się zaopatrzyć jest ich zdecydowanie zbyt dużo wszędzie
Mnie do przekonania trafiły słowa kascysko : maska i odzywka to to samo. Ja przynajmniej nigdy i nic nie trzymam na dłowie/wlosach dłużej niż trwają moje ablucje pod prysznicem. Przepraszam - wyjątek stanowią oleje. Te leżą na włosach trzy - cztery godziny.
Kallosów próbowałaś ?! Tanie i dobre. Ty farbowana (?) to zacznij od czekolady, alg i marchewki.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam perfumowego doświadczenia. Co sądzicie o esencja perfum.pl (bez spacji)? To też niewarte zachodu?
Otworzyłam stronę i pierwsze co ujrzałam to mój ubóstwiany Angel. Dostrzegłam te 30 ml. za 89,oo zł i zamknęłam stronę.
kascysko, to podróby, a żeby to grzeczniej wyrazić : zapachy w typie .... Podróby mają to do siebie, że są lepsze i gorsze Dużo ryzykujesz. Otwarcie może być i ładne , ale za parę minut możesz waniać spirytusem lub wręcz szambem. Ja bym tego czegoś w ciemno nie kupowała. A poza tym, w okresie kiedy to Polska do Europy wszedła, co prawda - kuchennymi drzwiami, ale jednak wszedła, namnożyło się ludzi, którzy wykształcił się zmysł węchu. Ja nie narażałbym się na blamaż.

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
W dodatku drogie - rozumiem jeszcze w miarę tanie, ale 100 zł za 30 ml?!
30 ml. Angela za 89,00 zł to drogo ? Biorę bez namysłu !

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Heroldin używałaś już tej Mango Balea ?
Muszę przyznać się, że obu nowości : szamponu i odżywki użyłam tylko raz. Większa ilości włosów nie wypadła, a to dla mnie najważniejsze. Wydaje mi się tylko, że ta odżywka jest zbyt chuda, jak na moje potrzeby. Raczej mnie nie zainteresują produkty tej firmy, tak samo jak i nie porwały mnie parę lat temu. Napisałam : "raczej", bo jeszcze spróbuję.

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
sprawi mi ogromną radość, więc.. czemu miałabym sobie jej odmawiać?
W żadnym wypadku nie odmawiaj sobie tej przyjemności. Masz rację - dlaczegóż by ?
Natomiast ja, bez względu na urodę malowidła, będę uważała tatuaż za coś obrzydliwego. Ale ja również buty nazwane "Emu", czy też zestaw : szorty i rajstopy lub kloszową spódnicę o długości mini czy plastikowe paznokcie uważam za ohydki pierwsze klasy. A popatrz - ile osób to nosi. Tak samo i z tatuażami.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 07:35   #2256
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Heroldin no konsystencja tej odżywki to porażka

a Angela kocham..oj kocham... szczególnie latem
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..

Edytowane przez justusia16
Czas edycji: 2015-03-05 o 07:37
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 07:46   #2257
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mnie do przekonania trafiły słowa kascysko : maska i odzywka to to samo. Ja przynajmniej nigdy i nic nie trzymam na dłowie/wlosach dłużej niż trwają moje ablucje pod prysznicem. Przepraszam - wyjątek stanowią oleje. Te leżą na włosach trzy - cztery godziny.
O to to
I dziękuję Dziewczyny za opinie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 09:16   #2258
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cześć!

Ma może, któraś z was oryginalną gąbkę beuaty blender? Kupiłam kilka dni temu podróbkę, ale zastanawiam się czy nie zainwestować w oryginał?

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
W załączniku macie skład. Za 5.50 szkoda było nie wziąć :P
A ja ograniczam się ostatnio do 2 szamponów, 2 masek i 1 odżywki plus olejowanie.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:18   #2259
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
A ja ograniczam się ostatnio do 2 szamponów, 2 masek i 1 odżywki plus olejowanie.
Nie wiem czy powinnam się przyznawać, ale.. dzisiaj o 5 rano odkryłam, że w mojej łazience nie ma szamponu. Autentycznie, jeżeli chodzi o włosowe zakupy to olałam sprawę do tego stopnia, że zapomniałam, że potrzeba mi nowego szamponu, bo stary się kończy.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:22   #2260
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Nie wiem czy powinnam się przyznawać, ale.. dzisiaj o 5 rano odkryłam, że w mojej łazience nie ma szamponu. Autentycznie, jeżeli chodzi o włosowe zakupy to olałam sprawę do tego stopnia, że zapomniałam, że potrzeba mi nowego szamponu, bo stary się kończy.
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:34   #2261
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Nie wiem czy powinnam się przyznawać, ale.. dzisiaj o 5 rano odkryłam, że w mojej łazience nie ma szamponu. Autentycznie, jeżeli chodzi o włosowe zakupy to olałam sprawę do tego stopnia, że zapomniałam, że potrzeba mi nowego szamponu, bo stary się kończy.
Ja kiedyś w ostateczności myłam włosy mydłem w kostce.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 11:48   #2262
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Tu nie ma się co śmiać, to są takie chwile, kiedy człowiek zdaje sobie sprawę, że życie wymyka mu się spod kontroli.


Umyłam żelem pod prysznic, ale zaraz zbieram tyłek z uczelni i po drodze wpadnę do jakiejś drogerii albo marketu. Kupię od razu dwa albo trzy, żeby był zapas.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:09   #2263
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Tu nie ma się co śmiać, to są takie chwile, kiedy człowiek zdaje sobie sprawę, że życie wymyka mu się spod kontroli.


Umyłam żelem pod prysznic, ale zaraz zbieram tyłek z uczelni i po drodze wpadnę do jakiejś drogerii albo marketu. Kupię od razu dwa albo trzy, żeby był zapas.
E tam. Z szamponem nie jest tak źle.

Co ja mam powiedzieć skora pojechałam do rodziców po pracy w służbowej koszulce? Jedną wrzuciłam do prania. Natomiast drugą wzięłam na zmianę, bo miałam wracać następnego dnia rano. I co zrobiłam? Zapomniałam wziąć jedną i drugą. A do rodziców mam 2,5h jazdy autobusem. Poprosiłam ojca żeby wysłał mi te koszulki kurierem i zamieniłam się z koleżanką dniami jeżeli chodzi o grafik. Bez służbowej bluzki mogę chodzić tylko 1 dzień w miesiącu. Trzeba sobie jakoś radzić.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:28   #2264
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Nie wiem czy powinnam się przyznawać, ale.. dzisiaj o 5 rano odkryłam, że w mojej łazience nie ma szamponu. Autentycznie, jeżeli chodzi o włosowe zakupy to olałam sprawę do tego stopnia, że zapomniałam, że potrzeba mi nowego szamponu, bo stary się kończy.


byłam w Lidlu i kupiłam sobie KLIK KLIK KLIK

dzisiaj wieczorem chyba wznowię akcję Scar i będę olejować włosy do końca marca
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:31   #2265
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
E tam. Z szamponem nie jest tak źle.
Dobra, dobra, tatuś już zdiagnozował pierwsze objawy. "Albo się zakochała albo to Alzheimer." Co by to nie było to kaszana jednym słowem.


Pytanie: Są jeszcze w Tesco te odżywki Alberto Balsam? Bo chyba o Tesco zahaczę, może bym się skusiła..

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-03-05 o 12:33
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:36   #2266
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Pytanie: Są jeszcze w Tesco te odżywki Alberto Balsam? Bo chyba o Tesco zahaczę, może bym się skusiła..
ja je widziałam
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:46   #2267
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;50537671]ja je widziałam [/QUOTE]

No to zadzieram kiece i lece.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:46   #2268
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;50537530]

byłam w Lidlu i kupiłam sobie KLIK KLIK KLIK

dzisiaj wieczorem chyba wznowię akcję Scar i będę olejować włosy do końca marca [/QUOTE]

Ta bluza jest świetna!

Ja staram się olejować przed każdym myciem, ale cały czas mam problem z łupieżem i przetłuszczającymi się włosami. Często drugiego dnia mam już smalec
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:48   #2269
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mnie do przekonania trafiły słowa kascysko : maska i odzywka to to samo. Ja przynajmniej nigdy i nic nie trzymam na dłowie/wlosach dłużej niż trwają moje ablucje pod prysznicem. Przepraszam - wyjątek stanowią oleje. Te leżą na włosach trzy - cztery godziny.
Kallosów próbowałaś ?! Tanie i dobre. Ty farbowana (?) to zacznij od czekolady, alg i marchewki.
Ja w sumie też po myciu nie czekam dłużej, jakoś nie widziało mi się to czekanie z czepkiem na głowie z mokrymi włosami. Z włosów kapie, z czepka cieknie to nie dla mnie przed myciem i owszem czasem nakładam jakieś miksy czy oleje na kilka godzin Farbowana, farbowanaaa. Z kallosów miałam tylko tego mlecznego i teraz mam silk także muszę zajrzeć do hebe i zerkne czy są te które wymieniłaś
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 12:54   #2270
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
No to zadzieram kiece i lece.
leć, leć i daj znać jak się u Ciebie sprawdzą

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ta bluza jest świetna!

Ja staram się olejować przed każdym myciem, ale cały czas mam problem z łupieżem i przetłuszczającymi się włosami. Często drugiego dnia mam już smalec
ogólnie jak przymierzałam te rzeczy to są całkiem fajne, zobaczymy jak się sprawdzą w praktyce tylko teraz moje niebieskie buty nie będą mi pasować do całości, ale co tam

mi na łupież pomógł Captis Duo
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:12   #2271
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Heroldin, Pluskocie- ze sztuką zawsze byłam blisko, a malunki na skórze są dla mnie jej formą. Wybierając tatuażystę wybieram artystę, który stworzy na mnie coś niepowtarzalnego, dlatego ja ze swojego punktu widzenia nie uważam tego za "wstrzykiwanie sobie odrobiny pigmentu pod skórę".
Ta odrobina pigmentu pod skórą nie uczyni mnie gorszą, czy lepszą. Mądrzejszą, czy też głupszą, ale sprawi mi ogromną radość, więc.. czemu miałabym sobie jej odmawiać?
Rób to, na co masz ochotę, jak najbardziej Po prostu tatuaże to nie moja estetyka, choć widziałam wiele pięknych, artystycznych (w odczuciu wielu innych komentujących), to mnie nie powalają, bo tracą szybko swój "blask", a nawet odświeżane, nie są już takie ładne. Zresztą jam dziwak, bo dla mnie to takie niepotrzebne brudzenie sobie ciałka, a jak ciałko ładne to już w ogóle

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
W załączniku macie skład. Za 5.50 szkoda było nie wziąć :P
Cieniutko, bo barwniki dosyć wysoko i znienawidzony przeze mnie amodimethicone, za to wiem, że niektóre Garniery potrafią robić włosom dobrze, choć skład woła co innego

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i co z tego ? To że coś tam "nosi" wielu przedstawicieli ludzkiej populacji, to dowód na ultranowoczeasność ? No coś Ty !!!

W żadnym wypadku nie odmawiaj sobie tej przyjemności. Masz rację - dlaczegóż by ?
Natomiast ja, bez względu na urodę malowidła, będę uważała tatuaż za coś obrzydliwego. Ale ja również buty nazwane "Emu", czy też zestaw : szorty i rajstopy lub kloszową spódnicę o długości mini czy plastikowe paznokcie uważam za ohydki pierwsze klasy. A popatrz - ile osób to nosi. Tak samo i z tatuażami.
Zgadzam się w całej rozciągłości, choć Emulaki już w większości wyparowały.

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;50537530]

byłam w Lidlu i kupiłam sobie KLIK KLIK KLIK

dzisiaj wieczorem chyba wznowię akcję Scar i będę olejować włosy do końca marca [/QUOTE]

Po taniości. Miałam ochotę coś z tego dorwać, to siedzę dalej schorowana, a Lidl za daleko

Dziewczyny czy to normalne, że po prawie tygodniu nadal mam charczący głos, prawie w ogóle nie kaszlę (wcześniej na początku choroby też nie) i mimo 4 dnia na antybiotyku to nie mija? Lekarz stwierdził, że mam oskrzela zajęte i nie wiem czy wybrać się na kontrolę, choć o tym nie wspominał
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:17   #2272
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja dziś poczyniłam kolejne zakupy, do zbioru wpadł Salicylol oraz saszetka Biowaxa z olejami. Myślałam, że zaoszczędzę na skalpie od jakiegoś czasu nie używałam Salicylolu, nie miałam szamponu przeciwłupieżowego, Clotrimazolu, a od trzech dni mam na skalpie pełno ropnych zmian, skorupkę, skóra odchodzi mi płatami (wygląda jak łupież, ale jest dużo większe), piecze, swędzi, jest czerwona i włosów mogłabym nie myć wcale, nie przetłuszczają się
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:25   #2273
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;50537530]

byłam w Lidlu i kupiłam sobie KLIK KLIK KLIK [/QUOTE]

Będziesz zadowolona. Ja mam sporo rzeczy ubraniowych z LIDLa i są super.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to normalne, że po prawie tygodniu nadal mam charczący głos, prawie w ogóle nie kaszlę (wcześniej na początku choroby też nie) i mimo 4 dnia na antybiotyku to nie mija? Lekarz stwierdził, że mam oskrzela zajęte i nie wiem czy wybrać się na kontrolę, choć o tym nie wspominał
Ja bym chyba poszła. Mi po 3 dniach na antybiotyku już trochę odpuściło. A po tygodniu już prawie wszystko jest OK. Tylko gardło mnie rano pobolewa.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:29   #2274
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to normalne, że po prawie tygodniu nadal mam charczący głos, prawie w ogóle nie kaszlę (wcześniej na początku choroby też nie) i mimo 4 dnia na antybiotyku to nie mija? Lekarz stwierdził, że mam oskrzela zajęte i nie wiem czy wybrać się na kontrolę, choć o tym nie wspominał
Jestem po dwóch tygodniowych kuracjach doustnych antybiotykowych, a od dwóch dni biorę zastrzyki i dopiero mi przechodzi.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:57   #2275
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Pati też polowałam na tą bluzę, ale jej nie dorwałam a szkoda bo jest świetna... mam mnóstwo ciuchów z lidla i są na prawdę dobrej jakości
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:35   #2276
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Po taniości. Miałam ochotę coś z tego dorwać, to siedzę dalej schorowana, a Lidl za daleko

Dziewczyny czy to normalne, że po prawie tygodniu nadal mam charczący głos, prawie w ogóle nie kaszlę (wcześniej na początku choroby też nie) i mimo 4 dnia na antybiotyku to nie mija? Lekarz stwierdził, że mam oskrzela zajęte i nie wiem czy wybrać się na kontrolę, choć o tym nie wspominał
właśnie ta cena aż mnie zaskoczyła, ale co tam

ja bym poszła do lekarza

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Będziesz zadowolona. Ja mam sporo rzeczy ubraniowych z LIDLa i są super.
oooo to cieszę się, bo te ciuchy były bardzo tanie, jak na ubrania do biegania

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Pati też polowałam na tą bluzę, ale jej nie dorwałam a szkoda bo jest świetna... mam mnóstwo ciuchów z lidla i są na prawdę dobrej jakości
a w moim Lidlu było ich bardzo dużo, aż w szoku była, bo mogłam wybierać między rozmiarami mam nadzieję, że będą mi pasować

wróciłam z warsztatów fajnie było Coach powiedział, że kogoś mu przypominam, zna moją twarz, ale nie wie skąd a on jest podobny do Borysa Szyca i jest całkiem całkiem po szkoleniu jeden koleś podszedł do mnie i dostałam od niego komplement odnośnie mojej wypowiedzi na samym początku zajęć
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 21:04   #2277
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
30 ml. Angela za 89,00 zł to drogo ? Biorę bez namysłu !
Za Angela to nie, ale Nina Ricci za 69 zł? Ja w super-pharmie dorwałam kiedyś oryginał za 48 .

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Ma może, któraś z was oryginalną gąbkę beuaty blender? Kupiłam kilka dni temu podróbkę, ale zastanawiam się czy nie zainwestować w oryginał?
O, właśnie nad tą gąbką ostatnio myślałam... Ledwo wróciłam i kuszenie .

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Nie wiem czy powinnam się przyznawać, ale.. dzisiaj o 5 rano odkryłam, że w mojej łazience nie ma szamponu. Autentycznie, jeżeli chodzi o włosowe zakupy to olałam sprawę do tego stopnia, że zapomniałam, że potrzeba mi nowego szamponu, bo stary się kończy.


patka, jakie szkolenie?
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 21:27   #2278
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
patka, jakie szkolenie?
Typowo motywacyjne, dążenie do realizacji swoich celów, co nas motywuje itd. Ale zabawa była przednia- staliśmy na krzesełkach w kręgu i potem jedna osoba miała przesc po wszystkich krzesełkach, gdy inni na nich stali i kto poszedł jako pierwszy? Ja
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 22:01   #2279
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
O, właśnie nad tą gąbką ostatnio myślałam... Ledwo wróciłam i kuszenie .
Ja polecam Miracle Complexion Sponge. Kosztuje 30 zł i jest na prawdę dobra, choć ja i tak wolę pędzel typu flat top. Gąbka daje delikatniejsze wykończenie, a pędzel mocniej kryje.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 04:31   #2280
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Heroldin no konsystencja tej odżywki to porażka
Ano, właśnie. Typowa odżywka dla włosów niskoporowych, bo z innymi sobie raczej nie poradzi.
Już podpowiadałam : masz możliwości = spróbuj kosmetyków z firmy Guhl (dm, Rossmann - 3,oo - 4,oo €)


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Z kallosów miałam tylko tego mlecznego i teraz mam silk także muszę zajrzeć do hebe i zerkne czy są te które wymieniłaś
Dla moich włosów po przejściach, mleczna to porażka. Tak samo jak i ta najpopularniejsza : bananowa. Jagodową możesz także pomacać.
Nie mogę Cie niczym "poratować", no chyba, że odwlekę czekoladowej chcesz. Pełnowymiarową to tylko taką mam na stanie.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to normalne, że po prawie tygodniu nadal mam charczący głos
Normalne to może i nie jest, ale i nie jest to stan alarmujący. Mogło Ci struny głosowe podrażnić. Zanim popędzisz do pana lekarza po dodatkowy antybiotyk (fuj !!!) spróbuj rad cioci Heroldin : inhalacje z dodatkiem olejków eterycznych eukaliptusowego i sosnowego. Do picia mieszanka "Zioła Szwedzkie" (uważać na podróbki) i propolis; płukanie gardła szałwią i 1 x dziennie zjedz jedna łyżeczkę miodu, najlepiej gryczanego.

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Za Angela to nie, ale Nina Ricci za 69 zł?
Aż tak daleko w czytaniu oferty sklepu nie dotarłam
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.