Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-20, 09:22   #2581
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Dziękuję
Ja już się o tym przekonałam, przynajmniej chcę robić to co lubię. Tylko rodzice są przeciwko, twierdzą, że po studium nic nie będę miała, że liczy się papier, mam iść na studia.. Zwłaszcza tata. A mówi tak, bo to są jego niespełnione ambicje, że nikt w rodzinie nie skończył studiów i mam być pierwsza. Nie ważne, że na studiach będę miała minimum praktyki. No i druga sprawa to pieniądze, studia trwają 2 razy dłużej, a bez umiejętności mnie raczej nigdzie nie przyjmą, więc za wszystko musieliby płacić rodzice.. Ciekawe czy wtedy upieraliby się przy tym, żebym na te studia poszła.
Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że dobrze to obmyśliłaś. Pamiętaj, że na studia możesz pójść zawsze - jest mnóstwo kierunków zaocznych, więc jak w pewnym momencie życia dojdziesz do wniosku, że już wiesz co byś chciała studiować, nic nie będzie stało na przeszkodzie.

say, użyłam Aussie, bo nie mogłam się powstrzymać przed wypróbowaniem - ale gładkość! dopiero jak mam proste włosy to to odczuwam
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:50   #2582
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cześć!

Dziewczyny, co do hybrydy to moim zdaniem też nie jest to łagodna metoda. Samo malowanie i utwardzanie pod lampą jest ok. Tylko kwestia ściągania hybrydy acetonem. Bardzo dużo osób nie umie ściągać prawidłowo hybrydy. Są ludzie, którzy nie używają acetonu, a zdrapują tą hybrydę. Niszcząc płytkę paznokcia. Zdrapują, później polerują polerką. Po kilku takich razach paznokcie będą jak kartka papieru.

Jest też kwestia porządnego przygotowania płytki paznokcia i pracy na dobrych produktach. Jeżeli płytka nie będzie dobrze odtłuszczona to hybryda będzie odpadała. Na pewno nie jest to metoda dla osób, które kochają zmieniać co drugi dzień kolor lakieru. Chyba, że jest robiona np. na tipsie. Wtedy można szaleć.

Nosiłam hybrydy 3 tygodnie. Miałam bardzo długie paznokcie. Wczoraj po ściągnięciu hybrydy je skróciłam. Pomalowałam odżywką i wiem, że nic z nimi nie zrobię aż do świąt Wielkanocnych.

A co do pseudo salonów to racja. Dużo osób kupuje zestawy niby do domowego użytku i robi hybrydę klientkom w pseudosalonach. Po mojej ostatniej wizycie u kosmetyczki po wyjściu od niej byłam strasznie zła. Skórki pozacinane, jedna dłoń nie spiłowana, na drugiej paznokcie spiłowane zbyt mocno. Lakier źle rozprowadzony (położony tak jakbym miała kilku dniowy odrost). Dobrze, że nie zdecydowałam się na metodę żelową.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:06   #2583
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że dobrze to obmyśliłaś. Pamiętaj, że na studia możesz pójść zawsze - jest mnóstwo kierunków zaocznych, więc jak w pewnym momencie życia dojdziesz do wniosku, że już wiesz co byś chciała studiować, nic nie będzie stało na przeszkodzie.
Dokładnie
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:48   #2584
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Wieści z farbowanego frontu, wyszło dość ciemno, taki na prawdę ciemny brąz no ale chociaż kolor na czukbu zrównał się z resztą. Tak mi teraz dziwne gdy widzę się w lustrze Me ombre podczas spłukiwania farby musiało też coś załapać bo już nie jest ognisto rude a takie bardziej przygaszone ogólnie efekt mi się podoba

Dziś jako, że po farbowaniu oleju nie kładę ale dorwałam niedawno kallosa bananowego i zobaczę co to za cudo Czy widziłście go też w mniejszych pojemnościach czy ma tylko te duże? Wzięłam dużą ale jakoś przeraża mnie perspektywa zużywania go
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 15:39   #2585
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wieści z farbowanego frontu, wyszło dość ciemno, taki na prawdę ciemny brąz no ale chociaż kolor na czukbu zrównał się z resztą. Tak mi teraz dziwne gdy widzę się w lustrze Me ombre podczas spłukiwania farby musiało też coś załapać bo już nie jest ognisto rude a takie bardziej przygaszone ogólnie efekt mi się podoba

Dziś jako, że po farbowaniu oleju nie kładę ale dorwałam niedawno kallosa bananowego i zobaczę co to za cudo Czy widziłście go też w mniejszych pojemnościach czy ma tylko te duże? Wzięłam dużą ale jakoś przeraża mnie perspektywa zużywania go

Pochwal się zdjęciem!

Ja narobiłam zapasów włosowych i mam za swoje 8 odżywek, 8 masek, 4 szampony. Jak przychodzi co do czego to używam 2 rzeczy. Czas na minimalizm.

Nie wiem czy w Hebe nie ma malutkich opakowań kallossa. Moje włosy polubiły wersje mleczną.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 15:46   #2586
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Pochwal się zdjęciem!
Ja narobiłam zapasów włosowych i mam za swoje 8 odżywek, 8 masek, 4 szampony. Jak przychodzi co do czego to używam 2 rzeczy. Czas na minimalizm.
Nie wiem czy w Hebe nie ma malutkich opakowań kallossa. Moje włosy polubiły wersje mleczną.
Jutro narzeczonego zaangażuje do zrobienia zdjęcia moja mama za wsze problem ze zrobieniem ostrego zdjęcia, a w pokoju wyjdzie mega ciemne

A ja właśnie skromnie 2 odżywki napoczęte, obie dobijają już połowy opakowania. No i poszalałam z maskami bo mam trzy kallosy dwa te małe: silk i keratin. Jestem w szoku gdyż po keratin mam takie ładne włosy a wcześniej miałam jakąś z BingoSpa z keratyną i normalnie miałam masakre na głowie Banana właśnie w hebe nie widziałam jeszcze małych, więc musiałam wziąć ten duży słój.
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 15:59   #2587
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jutro narzeczonego zaangażuje do zrobienia zdjęcia moja mama za wsze problem ze zrobieniem ostrego zdjęcia, a w pokoju wyjdzie mega ciemne

A ja właśnie skromnie 2 odżywki napoczęte, obie dobijają już połowy opakowania. No i poszalałam z maskami bo mam trzy kallosy dwa te małe: silk i keratin. Jestem w szoku gdyż po keratin mam takie ładne włosy a wcześniej miałam jakąś z BingoSpa z keratyną i normalnie miałam masakre na głowie Banana właśnie w hebe nie widziałam jeszcze małych, więc musiałam wziąć ten duży słój.
Bingo z Keratyną i Spiruliną? Miałam dawno temu. Zużyłam na skórę głowy.

Takie duże maski najlepiej kupować z kimś na spółkę.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 16:12   #2588
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
No i poszalałam z maskami bo mam trzy kallosy dwa te małe: silk i keratin. Jestem w szoku gdyż po keratin mam takie ładne włosy
Ja ze wszystkich Kallosów najbardziej właśnie Keratin lubię. A pod olej jakie cuda mi robi, ojej.

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Takie duże maski najlepiej kupować z kimś na spółkę.
Pfff.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:39   #2589
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Pochwal się zdjęciem!

Ja narobiłam zapasów włosowych i mam za swoje 8 odżywek, 8 masek, 4 szampony. Jak przychodzi co do czego to używam 2 rzeczy. Czas na minimalizm.

Nie wiem czy w Hebe nie ma malutkich opakowań kallossa. Moje włosy polubiły wersje mleczną.
Haha, też tak mam, ale prawie się obraziłam jak TŻ mi nie przywiózł ze swojego dotychczasowego mieszkania balsamu GP .

Mleczny na pewno jest mały.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 20:00   #2590
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Idąc w Wasze ślady umyłam włosy szamponem aussie i nałożyłam 3 min. rekonstruktor aussie
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 20:17   #2591
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

umieram z @ cały dzień leżałam w łóżku z termoforem, na koniec, żeby mi za dobrze nie było okazało się, że mi się skończyły wszystkie "artykuły kosmetyczno-higieniczne" i trzeba do sklepu lecieć zapobiegawczo wzięłam jeszcze paczkę tabletek przeciwbólowych i dobrze, bo też się skończyły

A teraz zgodnie z kascyskowym mottem idę sobie zrobić zakupy koralikowe i ciasteczkowo-dekoracyjne
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 05:10   #2592
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

usmiechnieteoczy, z tym "blaskiem", to może ten ktoś miał na myśli o parę tonów jaśniejsze refleksy. Dla lekkości .

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wieści z farbowanego frontu
Nie pamiętam jakiej firmy farbą farbowałaś. Ja ostatnio Goldwellem i jestem baaardzo niezadowolona.

Cytat:
Napisane przez izaa29
Czy widziłście go też w mniejszych pojemnościach czy ma tylko te duże?
Z własnego doświadczenia : przy odmiennych pojemnościach kallosowych masek należy być ostrożnym, bo firma ta leci z klientem w bambuko i często składy różnią się. No i te małe pojemności, jak na moje doświadczenie , są gorsze. Nie wiem czy tak jest i teraz, ale tak było przy pierwszych podrygach Kallosa na polskim rynku.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 08:34   #2593
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
usmiechnieteoczy, z tym "blaskiem", to może ten ktoś miał na myśli o parę tonów jaśniejsze refleksy. Dla lekkości .
może tak być, ale nie dostałam odpowiedzi na moją odpowiedź
w każdym bądź razie wiosna, lato - refleksy zrobią się same

Jeszcze bardziej ciachnęłam końce teraz chyba wreszcie są takie jak powinny...
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 09:37   #2594
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X



Jaka piękna pogoda!

Wczoraj przyszedł do mnie seledynowy dzbanek do filtrowania do wody. O ten: http://sklep.dafi.pl/produkty/dzbank...fi-unimax.html . Ciekawe jak się sprawdzi.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 09:37   #2595
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Próbuję nie dopuścić do wiosennej migracji włosów, właśnie parzy się kozieradka, którą wcieram chyba od środy. Zobaczymy jak długo wytrzymam z tym smrodkiem Ale sama siebie głaszczę po główce nawet za to, że wreszcie się zdecydowałam Położyłam wczoraj olej kokosowy na kaloryferze, ale jak chciałam zabrać się za olejowanie przed spaniem, to zdążył zastygnąć I poszła oliwa. Rok temu olejowałam nią włosy przez całe wakacje, zobaczymy, jak będzie teraz działać.
Jeszcze o zmianach - ostatnio ścięłam włosy, kupiłam czarną ramoneskę, powoli będę ograniczać makijaż (jeśli wcześniej dojdę do ładu z moją twarzą, bo strasznie się łuszczy.. dosłownie łupki się z niej osypują i nie wiem co to...), a wczoraj pod wpływem impulsu ścięłam paznokcie na łyso. Co jest, wiosna czy co?
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 09:58   #2596
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Próbuję nie dopuścić do wiosennej migracji włosów, właśnie parzy się kozieradka, którą wcieram chyba od środy. Zobaczymy jak długo wytrzymam z tym smrodkiem Ale sama siebie głaszczę po główce nawet za to, że wreszcie się zdecydowałam
Ja się głaszczę po głowie za picie pokrzywy. Z imbirem i miodem nawet mi wchodzi.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:09   #2597
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja się głaszczę po głowie za picie pokrzywy. Z imbirem i miodem nawet mi wchodzi.
Picie pokrzywy za wiele ode mnie wymagało Ale chyba jeszcze mam trochę w szafce. Dzięki za przypomnienie
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:15   #2598
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja się głaszczę po głowie za picie pokrzywy. Z imbirem i miodem nawet mi wchodzi.
Pokrzywa i skrzyp Dawno nie piłam. U mnie póki co tabletki ze skrzypovity zapobiegawczo
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:58   #2599
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Hej

Bylam dzisiaj w drogerii i zauwazylam (myslalam że jakaś nowość) kallosa cherry juz chcialam brac, przypomniało moje pudelko z kosmetykami i odlozylam

Kupilam sobie krem do twarzy z Bajkal herbals i bede testowac, a pytanie do Was- szukam filtra do twarzy (wcześniej używałam Ziaja Med matujacy spf50) z spf 50 cos co dostanę w sklepie stacjonarnym w miarę rozsadnej cenie, co polecacie?
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 11:36   #2600
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Bingo z Keratyną i Spiruliną? Miałam dawno temu. Zużyłam na skórę głowy.
Takie duże maski najlepiej kupować z kimś na spółkę.
O to to
Ja nie ma za bardzo z kim. Znajome z uczelni nie dały się wkręcić we włosomaniactwo. Jedna uważa, że nie należy używać zbyt dużo odżywek czy masek no bo włosy się przecież przetłuszczają od tego bardzo

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja ze wszystkich Kallosów najbardziej właśnie Keratin lubię. A pod olej jakie cuda mi robi, ojej.
W takim razie muszę jeszcze spróbować z olejem

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
[
Nie pamiętam jakiej firmy farbą farbowałaś. Ja ostatnio Goldwellem i jestem baaardzo niezadowolona.
Z własnego doświadczenia : przy odmiennych pojemnościach kallosowych masek należy być ostrożnym, bo firma ta leci z klientem w bambuko i często składy różnią się. No i te małe pojemności, jak na moje doświadczenie , są gorsze. Nie wiem czy tak jest i teraz, ale tak było przy pierwszych podrygach Kallosa na polskim rynku.
Jakaś Millaton ale moje włosy to ogólnie dziwny typ bo jak wzięłam kiedyś 6 z allwaves to też ten odrost taki jakiś jasny rudawy wyszedł 5 znów ciemno ale lepiej w tą drugą stronę.
Jak będę w hebe muszę zerknąć i porównać składy, dziękuję za informację !
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:38   #2601
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Zadałam Wam w klubie pytanie, zerknijcie w wolnej chwili.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 12:50   #2602
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

ło, dzisiejsza wizyta w Rossmanie zaowocowała tyloma cudownościami
maska olejowa Isany, maska Alterry z granatem (taka dobra cena, a ją zawsze lubię co jakiś czas użyć), błyszczyk Rimmela za dyszkę, krem do ciała Isany z panthenolem i masłem Shea (używałyście?) i top coat żelowy Wibo - 2.buteleczka, zostawię mamie, bo w swoim mieszkaniu mam już buteleczkę. Coś w nim musi być, że aż moje szkolne dzieci - rezolutne 8latki- pytały, gdzie robiłam paznokcie

co do śmierdziucha Amli -tydzień temu pod workiem i ręcznikiem nie spowodowała żadnych bóli, aczkolwiek domyć się nie domyła...
myślę nadal nad innym, dobrym olejem indyjskim...
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:01   #2603
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Picie pokrzywy za wiele ode mnie wymagało Ale chyba jeszcze mam trochę w szafce. Dzięki za przypomnienie
Uszlachetnić musisz, mnie pokrzywa solo też nie wchodzi.

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
co do śmierdziucha Amli -tydzień temu pod workiem i ręcznikiem nie spowodowała żadnych bóli, aczkolwiek domyć się nie domyła...
myślę nadal nad innym, dobrym olejem indyjskim...
Indyjskim na parafinie czy indyjskim na kokosie? Z tych na kokosie najlepiej robiła mi Sesa, zapach ma głęboki, niczem stare cmentarne chryzantemy.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:09   #2604
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

a nie miałam nigdy nic z kokosem, fakt! może zatem Vatika będzie dobrym wyborem !
może do włosów też użyję olejku do masażu, który mam, w skłądzie na 1. miejscu parafina, na 2. - olej ze słodkich migdałów. i koniec składu.
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:22   #2605
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Uszlachetnić musisz, mnie pokrzywa solo też nie wchodzi.



Indyjskim na parafinie czy indyjskim na kokosie? Z tych na kokosie najlepiej robiła mi Sesa, zapach ma głęboki, niczem stare cmentarne chryzantemy.
Chodziło mi o to, że musiałam o niej pamiętać, żeby zaparzyć, potem żeby nie zapomnieć wypić póki ciepła, bo na zimno bleh. Ze smakiem nie miałam problemów A o kozieradce nie zapomnę, wystarczy otworzyć szafkę, w której mam zapasowe opakowanie. Tego zapachu nie da się pominąć
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:42   #2606
Cleo_21
Przyczajenie
 
Avatar Cleo_21
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość


Jaka piękna pogoda!

Wczoraj przyszedł do mnie seledynowy dzbanek do filtrowania do wody. O ten: http://sklep.dafi.pl/produkty/dzbank...fi-unimax.html . Ciekawe jak się sprawdzi.

Tak się dużo ostatnio mówi jak ta woda ma lepszy smak dzięki filtrowaniu, że i ja kupiłam, moj ma inny kolor, ale to szczegół, po przyjściu do domu od razu go zaczęłam testować, ale czyściutka woda była i to jak szybko ją przefiltrował, będziesz zadowolona
Cleo_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:59   #2607
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Muszę znaleźć wreszcie swój zestaw w sytuacjach wyjątkowych, jak dziś: mam 2 godziny na ogarnięcie się od zera, a włosy jeszcze kąpią się w oleju. Będzie prooostowanie..
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 20:26   #2608
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja się głaszczę po głowie za picie pokrzywy. Z imbirem i miodem nawet mi wchodzi.
E, ja to tam pokrzywę lubię solo, ale nie wiem jak ktoś może pić drożdże .

Słuchajcie, jestem kretynką stulecia. Za mocno wcisnęłam guzik od światła w okapie i wcisnęłam go do środka . Im bardziej grzebałam palcem, zeby go wyciągnąć, tym bardziej on chował się do środka i aktualnie nie mam zielonego pojęcia, gdzie ten przycisk się skrył... Na razie odłączyliśmy okap od prądu, ale chyba trzeba będzie go rozkręcać .
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 08:24   #2609
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

spodkoldry no przecież się zdarza

Pokrzywe to i ja lubię ale niestety włosy po nie rosną jak szalone if you know what i mean
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 09:14   #2610
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Kołderko ja też bym pewnie wciskała bardziej w nadziei, że odskoczy
także wiesz.. nie jesteś sama!

dzisiaj chyba strzele kallosa milk, tylko solo on jednak za słaby, co mu dorzucić? omege? olej lniany? ryzowy?
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.