Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 12:58   #3781
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;51785722]
mam nadzieję! Przewodniczący komisji pisze artykuły na temat mojej pracy i modlę się, żeby mnie nie męczył na obronie [/QUOTE]

Haha, u mnie prodziekan jest ekspertem od sektora energetycznego i bardzo lubi luźne gadki ze studentami, więc też z niecierpliwością czekam na swoją obronę, hue hue.


Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Edyta super!
A ja mam wpis do indeksu od nowego ministra zdrowia;D
Co się z tym światem dzieje! Ja nie dalej jak tydzień temu piłam kawę siedząc na schodach tuż obok pokoju ministra sprawiedliwości, hahaha.


PS. Powiem Wam, że ten olejek waniliowy Wellness&Beauty robi mi dobrze na włosy. Tak dobrze, że muszę kupić drugą flaszkę, bo ta kupiona w maju dobija dna.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 13:19   #3782
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
PS. Powiem Wam, że ten olejek waniliowy Wellness&Beauty robi mi dobrze na włosy. Tak dobrze, że muszę kupić drugą flaszkę, bo ta kupiona w maju dobija dna.
Ostatnio dumałam czy można go pacnąć na włosy, czyli już wiem co dziś wyląduje na mej głowie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 15:13   #3783
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Kupiłam dzisiaj w Biedronce śliczne lakiery w kolorze majtkowego różu i błękitu.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 15:28   #3784
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Biedronce śliczne lakiery w kolorze majtkowego różu i błękitu.
A ja dwie szminki
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 16:09   #3785
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
A ja dwie szminki
Jakie?
U mnie ostatnio królują szminko-błyszczyki z BeBeauty
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 16:10   #3786
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
A wiesz, praca, sesja, po pracy gdzieś lecę ze znajomymi czy pozałatwiać różne sprawy, więc średnio mam czas i ochotę na wizaż ostatnio. Głównie na perfumeryjnych siedzę, jakbym nie miała już dosyć .

Gratulacje, recenzent na pewno będzie łaskawy!



Nic, ale się dowiem .



E, będzie spoko, Ty otwarta, uśmiechnięta i bezpośrednia laska jesteś, w sprzedaży lubi się takie osoby.



Sypkie?! Co Ty, moje to są praktycznie obciążone, to taka tłusta maska że dawno takiej nie miałam .



Dzięki Ci dobra kobieto . Będę się rozglądać, bo znowu podcięłam włosy, tym razem z samej długości, żeby zejść z cieniowania, i nadal nic... Fryzjerka mówi, że jestem jej najdziwniejszym przypadkiem i cały czas zachodzi w głowę co się mogło stać .


To nie pozostaje Ci nic innego jak spróbować z deszczówką skoro dziewczyny polecają




hej ho
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 16:37   #3787
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Jakie?
U mnie ostatnio królują szminko-błyszczyki z BeBeauty
Essence 01 i mySecret nr 3. Tej drugiej nie polecam, formuła beznadziejna.

Dziewczęta, dostałam telefon. Jutro mam się zgłosić do salonu po materiały szkoleniowe. Ręce mi drżą jak poebane Nie wiem, czy to znaczy, że już to mam
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 20:04   #3788
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;51785722]

wiem o czym piszesz
ja właśnie potrzebuję kupić sobie jakiś zapach, bo moje zbiory się skurczyły

mam nadzieję! Przewodniczący komisji pisze artykuły na temat mojej pracy i modlę się, żeby mnie nie męczył na obronie [/QUOTE]

Ooo, no to mów jakie nuty, czego mniej więcej oczekujesz, w jakiej cenie i coś znajdę!

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
To nie pozostaje Ci nic innego jak spróbować z deszczówką skoro dziewczyny polecają
Ale jak to? chociaż przed chwilą trafiłam na wątek "płukanie włosów moczem", nic mnie już nie zdziwi...

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość

Dziewczęta, dostałam telefon. Jutro mam się zgłosić do salonu po materiały szkoleniowe. Ręce mi drżą jak poebane Nie wiem, czy to znaczy, że już to mam
Myślę, że możemy Ci gratulować . Super!
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:30   #3789
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Ale jak to? chociaż przed chwilą trafiłam na wątek "płukanie włosów moczem", nic mnie już nie zdziwi...
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 07:02   #3790
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Dziewczyny, błagam o kciuki o 9, mam mega ważną rozmowę o pracę
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 07:07   #3791
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, błagam o kciuki o 9, mam mega ważną rozmowę o pracę


a w sprawie perfum to odezwę się wieczorem

składam dzisiaj wypowiedzenie w pracy, czekam na mecenasa i oby to przeszło gładko, więc też proszę o kciuki
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 07:31   #3792
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, błagam o kciuki o 9, mam mega ważną rozmowę o pracę
Oczywiście kciuki są!
I dla patki także
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 07:45   #3793
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Jakby ktoś coś, to maski SERI są w drogerii "Natura". Widziałam z miodem i migdałami, z olejkiem arganowym, z imbirem i herbatą.

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
A nawet trójstopniową. Pierwszy etap to konkurs CV, drug to dzisiejsza rozmowa, trzeci to zapowiedziane dzis spotkanie z wybranymi.
To na sprzedawcę w sklepie ? W jakiej rzeczywistości przyszło mi żyć ? No tak, jeśli konieczne są studia, aby pielęgniarką zostać, to czemu ja się dziwię trójstopniowej rekrutacji na sklepową.

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja mam chrapkę na cherry i botox.
Jak nie znasz cherry, to służę odlewką. Botoxu nie mam. Ale mam marchewkę.

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Głównie na perfumeryjnych siedzę, jakbym nie miała już dosyć .
A kiedykolwiek ma się perfum dość ? Pytam, sama robiąc podśmiechujki z lakieroaniaczek .
Chociaż prawdę powiedziawszy, ja już mam dość. Tja ... dość
Mam już parę "swoich" od lat. Co chapnę jakąś nowość, to okazuje się być totalnym fiaskiem i jako odświeżacz do łazienki służy

Cytat:
Napisane przez spodkoldry
Sypkie?! Co Ty, moje to są praktycznie obciążone, to taka tłusta maska że dawno takiej nie miałam



[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;51785722] ja właśnie potrzebuję kupić sobie jakiś zapach, bo moje zbiory się skurczyły [/QUOTE]
Ja Ci radzę - nie kupuj nic bez wąchania. Nawet odlewek. Ja mam takich parę gniotów kupionych w ciemno i zawalają szafkę. Używać nie dam rady, a wyrzucić szkoda.
Dla przykładu : Le Voluttuose La Vaniglia od Bois 1920 - miała być : wanilia w kadzidle i dymie z ogniska oraz mój ulubiony pieprz, a jest : czekolada w ilości, aż do porzygania się i nic innego. Jak się tą niby zadymioną wanilią w kadzidle zlałam, to dzieci za mną po ulicy ganiały i gryźć chciały. Drugi taki niewypał to : Alahine od Teo Cabanela - miał być pieprz, wanilia i piżmo, a są wędzone śliwki . Następny - Creation od Teda Lapidusa : miało być : czarna porzeczka, irys, wetyweria i piżmo, a jest - kocimiętka. Moje oraz wszystkie okoliczne koty z wrzaskiem za mną gonią. Mam w szafce jeszcze parę takich przykładów.
Idź do dobrej drogerii, psiknij i powąchaj za 20 minut. Tylko nie na blotter, bo to pic na wodę fotomontaż.

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Biedronce śliczne lakiery w kolorze majtkowego różu i błękitu.
A ja w hurtowni fryzjerskiej (po farbę jechałam) śliczny lakier o kolorze koralowym . Baaardzo długo na taki kolor polowałam.

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
To nie pozostaje Ci nic innego jak spróbować z deszczówką skoro dziewczyny polecają
A nad czym tu się zastanawiać ? Przecież deszczówka to najmiększa woda, a tym samym najlepsza. Co prawda istnieją specjaliści rożnej maści, którzy na wszystkie sposoby udowadniają, że deszczówka jest be, bo niesie z sobą zanieczyszczenia z atmosfery. Dziwnym trafem nie płaczą nad żywnością, którą obecnie jemy. Na własne oczy widziałam na soczystej, różowiutkiej szynce napis : zawartość mięsa 30 % no i widziałam w maju polskie (!) młode ziemniaki.

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Ale jak to? chociaż przed chwilą trafiłam na wątek "płukanie włosów moczem", nic mnie już nie zdziwi...
Osobo ( ), jak możesz porównywać mocz do deszczówki ?! Wstydź się ! Doucz się !
A tak na marginesie, to ja sama ludowym sposobem : własnym moczem wyleczyłam odmrożenia na swoich udach. W zimę stulecia z balu sylwestrowego na piechotę do domu wracałam, bo wszystkie pojazdy zamarzły. A w pończochach jedwabnych byłam i to gołe odmroziłam potężnie. I posłuchawszy rady zielarki, okładami z własnego moczu wyleczyłam.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:10   #3794
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;51798339]

a w sprawie perfum to odezwę się wieczorem

składam dzisiaj wypowiedzenie w pracy, czekam na mecenasa i oby to przeszło gładko, więc też proszę o kciuki [/QUOTE]

Oj, chyba nie poszło, wszystko było fajnie dopóki nie padły pytania merytoryczne z najbardziej znienawidzonego przeze mnie przedmiotu, przynajmniej się pośmialiśmy .
A zmieniasz pracę czy w ogóle na czas obrony chcesz odpuścić?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

A kiedykolwiek ma się perfum dość ? Pytam, sama robiąc podśmiechujki z lakieroaniaczek .
Chociaż prawdę powiedziawszy, ja już mam dość. Tja ... dość
Mam już parę "swoich" od lat. Co chapnę jakąś nowość, to okazuje się być totalnym fiaskiem i jako odświeżacz do łazienki służy


Ja Ci radzę - nie kupuj nic bez wąchania. Nawet odlewek. Ja mam takich parę gniotów kupionych w ciemno i zawalają szafkę. Używać nie dam rady, a wyrzucić szkoda.
Dla przykładu : Le Voluttuose La Vaniglia od Bois 1920 - miała być : wanilia w kadzidle i dymie z ogniska oraz mój ulubiony pieprz, a jest : czekolada w ilości, aż do porzygania się i nic innego. Jak się tą niby zadymioną wanilią w kadzidle zlałam, to dzieci za mną po ulicy ganiały i gryźć chciały. Drugi taki niewypał to : Alahine od Teo Cabanela - miał być pieprz, wanilia i piżmo, a są wędzone śliwki . Następny - Creation od Teda Lapidusa : miało być : czarna porzeczka, irys, wetyweria i piżmo, a jest - kocimiętka. Moje oraz wszystkie okoliczne koty z wrzaskiem za mną gonią. Mam w szafce jeszcze parę takich przykładów.
Idź do dobrej drogerii, psiknij i powąchaj za 20 minut. Tylko nie na blotter, bo to pic na wodę fotomontaż.

Osobo ( ), jak możesz porównywać mocz do deszczówki ?! Wstydź się ! Doucz się !
A tak na marginesie, to ja sama ludowym sposobem : własnym moczem wyleczyłam odmrożenia na swoich udach. W zimę stulecia z balu sylwestrowego na piechotę do domu wracałam, bo wszystkie pojazdy zamarzły. A w pończochach jedwabnych byłam i to gołe odmroziłam potężnie. I posłuchawszy rady zielarki, okładami z własnego moczu wyleczyłam.
Ech, no ja niby dość nie mam, ale wczoraj się spotkałam z koleżanką z forum kupić od niej Romę - przyniosła mi też stosik odlewek, same rzeczy które chciałam przetestować, ale westchnęłam ciężko, już mnie to chyba przytłacza, ta presja powąchania wszystkiego .
Mimo wszystko ja lubię zakupy w ciemno - to oczekiwanie na listonosza, rozrywanie paczki i wąchanie... I nawet jeśli wylądują potem w ciemnym kącie, to biorąc pod uwagę jak często się wymieniam odlewkami/flakonami, prędzej czy później komuś będą służyć. Co prawda mrozi mnie jak pomyślę ile dałam zarobić poczcie w ciągu ostatniego roku, ale co tam, ludzie różne hobby mają. Ostatnio prawie ścięłam się z koleżanką, która wydaje co 2 tygodnie 80 zł na hybrydę - że jak ja mogę na paznokciach oszczędzać, a przewalać tyle kasy na perfumy - każdy ma inne priorytety. Pocieszam się, że jak mi się znudzą to kiedyś sprzedam i zarobię miliony na unikatach (o ile się nie zepsują), ewentualnie uszczęśliwię w spadku dzieci... i wnuki.

A w dobroczynne działanie moczu wierzę, niemniej jednak sprawdzałabym je na własnej skórze w ostatecznej ostateczności.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:26   #3795
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Oczywiście kciuki są!
I dla patki także


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
. Ja Ci radzę - nie kupuj nic bez wąchania. Nawet odlewek. Ja mam takich parę gniotów kupionych w ciemno i zawalają szafkę. Używać nie dam rady, a wyrzucić szkoda.
Dla przykładu : Le Voluttuose La Vaniglia od Bois 1920 - miała być : wanilia w kadzidle i dymie z ogniska oraz mój ulubiony pieprz, a jest : czekolada w ilości, aż do porzygania się i nic innego. Jak się tą niby zadymioną wanilią w kadzidle zlałam, to dzieci za mną po ulicy ganiały i gryźć chciały. Drugi taki niewypał to : Alahine od Teo Cabanela - miał być pieprz, wanilia i piżmo, a są wędzone śliwki . Następny - Creation od Teda Lapidusa : miało być : czarna porzeczka, irys, wetyweria i piżmo, a jest - kocimiętka. Moje oraz wszystkie okoliczne koty z wrzaskiem za mną gonią. Mam w szafce jeszcze parę takich przykładów.
Idź do dobrej drogerii, psiknij i powąchaj za 20 minut. Tylko nie na blotter, bo to pic na wodę fotomontaż.
właśnie taki też mam zamiar

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Oj, chyba nie poszło, wszystko było fajnie dopóki nie padły pytania merytoryczne z najbardziej znienawidzonego przeze mnie przedmiotu, przynajmniej się pośmialiśmy .
A zmieniasz pracę czy w ogóle na czas obrony chcesz odpuścić?



Ech, no ja niby dość nie mam, ale wczoraj się spotkałam z koleżanką z forum kupić od niej Romę - przyniosła mi też stosik odlewek, same rzeczy które chciałam przetestować, ale westchnęłam ciężko, już mnie to chyba przytłacza, ta presja powąchania wszystkiego .
Mimo wszystko ja lubię zakupy w ciemno - to oczekiwanie na listonosza, rozrywanie paczki i wąchanie... I nawet jeśli wylądują potem w ciemnym kącie, to biorąc pod uwagę jak często się wymieniam odlewkami/flakonami, prędzej czy później komuś będą służyć. Co prawda mrozi mnie jak pomyślę ile dałam zarobić poczcie w ciągu ostatniego roku, ale co tam, ludzie różne hobby mają. Ostatnio prawie ścięłam się z koleżanką, która wydaje co 2 tygodnie 80 zł na hybrydę - że jak ja mogę na paznokciach oszczędzać, a przewalać tyle kasy na perfumy - każdy ma inne priorytety. Pocieszam się, że jak mi się znudzą to kiedyś sprzedam i zarobię miliony na unikatach (o ile się nie zepsują), ewentualnie uszczęśliwię w spadku dzieci... i wnuki.
przynajmniej było wesoło

co do perfum to właśnie u mnie posucha- mam jedną mgiełkę do ciała z Essence versace BC i zapach z Intimissimi a ia w domu jeszcze jedną mgiełkę z Playboya, którą dostałam w prezencie

Edytowane przez f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Czas edycji: 2015-06-19 o 13:48
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 13:28   #3796
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;51801770]


przynajmniej było wesoło
rezygnuje, jak na stażu miałam masę pracy, ale wychodząc z kancelarii byłam zmęczona, ale zadowolona, tak jak przeszłam na umowę, to ilość pracy zmniejszyła się o jakieś 90%, poza tym brak perspektyw dalszego rozwoju, a wolałam teraz zrezygnować, po przepracowanym miesiącu (jeszcze w poniedziałek, czwartek i piątek idę, a potem w poniedziałek i wtorek i koniec), oprócz tego nie robiłam nic merytorycznego, nic, co w najmniejszym stopniu przyczyniłoby się do mojego rozwoju, praktycznie nic się nie nauczyłam, więc wolę zrezygnować, pouczyć się do egzaminów, a nie tak jak jest teraz...

co do perfum to właśnie u mnie posucha- mam jedną mgiełkę do ciała z Essence versace BC i zapach z Intimissimi a ia w domu jeszcze jedną mgiełkę z Playboya, którą dostałam w prezencie [/QUOTE]

może odpowiem w klubie, bo w sumie gadać o pracy na forum to tak nie najlepszy pomysł

pisz kochana, pisz, przemyśl czy chcesz słodkie, kwiatowe, owocowe, wodne, a ja podpytam Cię dokładniej jakie poszczególne nuty lubisz i coś wymyślimy! najlepiej napisz na fb, bo skrzynka wizażowa ostatnio mnie wkurza.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 13:38   #3797
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
może odpowiem w klubie, bo w sumie gadać o pracy na forum to tak nie najlepszy pomysł

pisz kochana, pisz, przemyśl czy chcesz słodkie, kwiatowe, owocowe, wodne, a ja podpytam Cię dokładniej jakie poszczególne nuty lubisz i coś wymyślimy! najlepiej napisz na fb, bo skrzynka wizażowa ostatnio mnie wkurza.
dobra, dobra

no bo wypada coś sobie kupić z okazji obrony, a perfumy pasują idealnie, tym bardziej, że zapasy mi się kończą

Edytowane przez f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Czas edycji: 2015-06-19 o 13:39
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:04   #3798
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Hejo nałożyłam olej ryżowy, dołożyłam balsam PO, kallosa botox i posiedzę tak do 19

spiłowałam pazurki i lecę teraz zrobić sobie kotleciki z kalafiora
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:35   #3799
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
spiłowałam pazurki i lecę teraz zrobić sobie kotleciki z kalafiora
Narobilas mi ochote na kalafiora, az musialam sobie zrobic
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 13:45   #3800
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cześć!

Znowu obudziłam się z bólem gardła. W tym roku ciągle choruje.

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Oj, chyba nie poszło, wszystko było fajnie dopóki nie padły pytania merytoryczne z najbardziej znienawidzonego przeze mnie przedmiotu, przynajmniej się pośmialiśmy .
A zmieniasz pracę czy w ogóle na czas obrony chcesz odpuścić?



Ech, no ja niby dość nie mam, ale wczoraj się spotkałam z koleżanką z forum kupić od niej Romę - przyniosła mi też stosik odlewek, same rzeczy które chciałam przetestować, ale westchnęłam ciężko, już mnie to chyba przytłacza, ta presja powąchania wszystkiego .
Mimo wszystko ja lubię zakupy w ciemno - to oczekiwanie na listonosza, rozrywanie paczki i wąchanie... I nawet jeśli wylądują potem w ciemnym kącie, to biorąc pod uwagę jak często się wymieniam odlewkami/flakonami, prędzej czy później komuś będą służyć. Co prawda mrozi mnie jak pomyślę ile dałam zarobić poczcie w ciągu ostatniego roku, ale co tam, ludzie różne hobby mają. Ostatnio prawie ścięłam się z koleżanką, która wydaje co 2 tygodnie 80 zł na hybrydę - że jak ja mogę na paznokciach oszczędzać, a przewalać tyle kasy na perfumy - każdy ma inne priorytety. Pocieszam się, że jak mi się znudzą to kiedyś sprzedam i zarobię miliony na unikatach (o ile się nie zepsują), ewentualnie uszczęśliwię w spadku dzieci... i wnuki.

A w dobroczynne działanie moczu wierzę, niemniej jednak sprawdzałabym je na własnej skórze w ostatecznej ostateczności.

Tylko, że z paznokciami jest prosta różnica. Po 2-3 tygodniach po zrobieniu są do ściągnięcia. Można je robić samemu w domu, koszty są mniejsze i paznokcie ładnie zrobione. Ja zainwestowałam około 200 zł w zestaw i teraz dokupuje tylko kolory. Koszt 1 lakieru to około 25 zł.

A 1 butelki perfum nie zużywa się przez 2 tygodnie. W moim przypadku to przynajmniej 1,5 miesiąca.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 15:09   #3801
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Wiecie co? Paadam.
Przerzuciłam dziś 1,5 tony węgla. Mam dość
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 15:39   #3802
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Wiecie co? Paadam.
Przerzuciłam dziś 1,5 tony węgla. Mam dość
Po takim wysiłku, to teraz tylko odpoczywać trzeba ;]
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 20:36   #3803
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Pierwsze podejście do water marble uważam za bardzo udane

Jeszcze jestem na szkoleniu w trybie ultra przyspieszonym (400%), ale podoba mi się bardzo I ludzie, zarząd są genialni!
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 00:59   #3804
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Znowu obudziłam się z bólem gardła. W tym roku ciągle choruje.




Tylko, że z paznokciami jest prosta różnica. Po 2-3 tygodniach po zrobieniu są do ściągnięcia. Można je robić samemu w domu, koszty są mniejsze i paznokcie ładnie zrobione. Ja zainwestowałam około 200 zł w zestaw i teraz dokupuje tylko kolory. Koszt 1 lakieru to około 25 zł.

A 1 butelki perfum nie zużywa się przez 2 tygodnie. W moim przypadku to przynajmniej 1,5 miesiąca.
Ja 100 ml kiedyś zużywałam półtora roku . Teraz nie wiem, bo mam tyle flach, że raczej je sprzedaję/wymieniam, niż kończę. Od listopada 2013 r. nie zużyłam żadnego flakonu perfum do końca, li i jedynie odlewki .
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:45   #3805
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

hej ho

Wracam na wątek, w końcu mam trochę więcej czasu (chyba )

Wczoraj pofarbowałam włosy i doszłam do wniosku, że jednak w ciemniejszych czuję się lepiej Muszę też się wybrać do fryzjera.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 11:41   #3806
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Zainteresowane zapraszam do klubu

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Narobilas mi ochote na kalafiora, az musialam sobie zrobic
Tak zasmakowały mi te kotleciki, że w sobotę u TŻeta zrobiłam je wszystkim na obiad
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:52   #3807
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

A moje włosy po raz kolejny mają u mnie dzień dobroci, już je naolejowałam, dałam maskę i siedzę. Muszę pomyśleć, co nałożyć później, bo pasowałoby, żeby jutro wyglądały ładnie.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 15:04   #3808
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja moje też olejuję ostatnio prawie co mycie, ale muszę je ściąć. Prze te wszystkie potańcówki i to, że nienawidzę spinać włosów są w opłakanym stanie...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 16:00   #3809
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość

Tak zasmakowały mi te kotleciki, że w sobotę u TŻeta zrobiłam je wszystkim na obiad
Jakie robisz?
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 19:04   #3810
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

A moje oleju nie zobaczą przez dłuuugi czas, maska zostaje tylko na sobotę. Robię co najmniej miesięczne szkolenie w tydzień
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.