Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-24, 20:16   #4921
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ogladałam, ale już się boję
Nie rozumiem dlaczego tak się upiera na ten podkład z too faced... Wygląda okropnie na jej skórze
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:20   #4922
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
DG również xD


odpalam, a tu pierwsze co mówi DG to "prosze, nie hejtujcie"
czymcie mnie :"D
On ma jakąś obsesję na punkcie hejtu, może potrzebuje pomocy?
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:21   #4923
barbarybcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Kim jest Tati?
Bardzo fajną YT-berką z USA
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Z inglota cienie ma, chcialaby cos innego a co to za firmy?
Pierwsza paletka to Soap and Glory:
http://www.soapandglory.com/lid-stuff
A druga to Alverde:
https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355900784.html
Obie mają naprawdę dobrą jakość, zwłaszcza ta pierwsza.
barbarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:21   #4924
lovelustfaithdreams
Raczkowanie
 
Avatar lovelustfaithdreams
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 119
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kirja Pokaż wiadomość
Odnośnie całej dyskusji o GlamPauli to można jej zazdrościć konsekwencji w działaniu, w ciągu ostatniego roku nieźle się rozwinęła ( GP na jednym i drugim kanale 200 tys) i wydaję się dużo bardziej czystsza i zadbana niż wcześniej

ale faktycznie wcześniej w Warszawie miala dużo bardziej rozwinięte życie towarzyskie, po całej akcji z Asią, nikt z Paulą nie został i mam wrażenie, że ciężko jej znaleźć nowych znajomych....
Według mnie trochę przesadzacie z GlamPaulą Wiem, że np. przyjaźni się z Julką Kobus co było pokazane we vlogmasie. I widzowie dowiedzieli się o tym dopiero jak się spotkały, a znały się już od dłuższego czasu. Dla mnie to jest wielki plus, jeśli ktoś nie pokazuje w filmach rodziny i znajomych.

Sama nagrywam i nie wyobrażam sobie w gronie znajomych w sobotni wieczór gdzie siedzimy w knajpie czy gdziekolwiek wyciągnąć kamere i ich nagrywać. Nawet mój narzeczony nie chce być w filmach a ja nigdy bym go o to nie poprosiła. Bo po co? Zdecydowanie wolę opcję nie pokazywania prywaty od pokazywania każdego dnia życia jak łobuzy.
lovelustfaithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:27   #4925
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
Jakoś mnie ten sklep odstręcza. Wolę kupować na Minti albo na Allegro.

A już miałam pisać o Inglocie! Mam fajne dwie małe paletki z innych firm, które mogłabym polecić, ale nie są dostępne w Polsce.
Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
Bardzo fajną YT-berką z USA

Pierwsza paletka to Soap and Glory:
http://www.soapandglory.com/lid-stuff
A druga to Alverde:
https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355900784.html
Obie mają naprawdę dobrą jakość, zwłaszcza ta pierwsza.

soap and glory piękna!
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:30   #4926
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Ja już po seansie Karolina w końcu ma dobry odcień podkładu, ale oczywiście wg niej jest za jasny ona jest niereformowalna

Wlasnie chciałam to samo napisać

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
Bardzo fajną YT-berką z USA



Pierwsza paletka to Soap and Glory:

http://www.soapandglory.com/lid-stuff

A druga to Alverde:

https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355900784.html

Obie mają naprawdę dobrą jakość, zwłaszcza ta pierwsza.

Ta pierwsza jest piękna, mozna gdzieś w Polsce dostać?
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:31   #4927
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez diamelen Pokaż wiadomość
Ale tapeta jaką Karolina sobie nałożyła jest mmeeega ciężka. Twarz wygląda jak twarz Mima. Moim zdaniem nie wygląda to dobrze. No i ta cera... przed okresem... Karo jest zawsze przed okresem, więc trzeba dać dodatkową szpachlę podkładu.

I tu nie chodzi o to, że czepiam się jej cery (sama do niedawna byłam takiej posiadaczką), a to, że wciska nam bajki o efektach magicznych zabiegów z doktor Iwaną, dermapenach, laroszach itp, a efekt? żaden...
Plus wyciskane pryszcze i blizny po nich nazywane słodko "niedoskonałościami". Nazwijmy sprawę po imieniu. To są strupy i blizny po trądziku. Trądzik to choroba i da się ją skutecznie leczyć.
A co zrobilas ze bylas a juz nie jestes? Zgradz ten sekret:pros i:
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 20:31   #4928
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
Bardzo fajną YT-berką z USA



Pierwsza paletka to Soap and Glory:

http://www.soapandglory.com/lid-stuff

A druga to Alverde:

https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355900784.html

Obie mają naprawdę dobrą jakość, zwłaszcza ta pierwsza.

Ta pierwsza jest piękna, mozna gdzieś w Polsce dostać?
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:36   #4929
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Nibbles i makijaż inspirowany jej wężem:

http://youtu.be/hziz-az4pC4
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:42   #4930
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Mojej mamie strasznie spodobała się moja paletka z Zoevy naturally yours, chciałaby coś podobnego, dobrej jakości, ale z max 4 cieniami (np 2 jasne, 2 ciemne). Możecie coś polecić (oprócz własnej paletki w Inglocie).
Z tych bardziej dostępnych, to Yves Rocher ma w swojej ofercie paletkę 4 cieni http://www.yves-rocher.pl/paleta_4_cieni_do_powiek




Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
Też mi się podoba. I lepsza taka współpraca, niż kosmetykiz...
Mnie również się podoba



Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
On ma jakąś obsesję na punkcie hejtu, może potrzebuje pomocy?
Obawiam się, że skoro on wszędzie widzi hejt, to już nikt mu nie pomoże.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 20:49   #4931
barbarybcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Ta pierwsza jest piękna, mozna gdzieś w Polsce dostać?
Boots chyba wysyła do Polski, ale dla jednej paletki raczej nie warto...
Właśnie sprawdziłam i jest niedostępna na stronie Bootsa. Jeżeli macie kogoś w UK, to sobie zamówcie, bo paletka jest świetna. Poleciłam ją moim dwóm paletkomaniaczkom i obie były zachwycone

Edytowane przez barbarybcia
Czas edycji: 2016-02-24 o 21:04
barbarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 21:12   #4932
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56201253]Taki sklad jest co najwyzej warty sto zlotych (a i tak wiekszosc to marza dla producenta i sklepu, bo wartosc takiej kurtki, to nie wiem ile? pare dolarow?) [/QUOTE]

Jakiego składu oczekujecie po kurtce, która jest przeciwdeszczowa i nie przepuszcza wiatru? Miałyście kiedyś kurtkę na snowboard albo windstoppera? To przeczytajcie skład. Chciałyście tam wełnę i bawełnę? Trochę logiki.


---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Edytowane przez Yoooko
Czas edycji: 2016-02-24 o 21:14
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:19   #4933
lovelustfaithdreams
Raczkowanie
 
Avatar lovelustfaithdreams
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 119
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego tak się upiera na ten podkład z too faced... Wygląda okropnie na jej skórze
podkład podkładem ale czy tylko ja widzę klej od rzęs na powiekach?
lovelustfaithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:20   #4934
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, nie wiem co ona nagrywa, ale skoro jest popularna to widocznie ma na to odbiorców. A jak obecna podstawówka wyrośnie, to dorośnie kolejna i zdobędzie nowych widzów. A jeśli youtube się kiedyś skończy, to nie ona jedna zostanie bez zajęcia, należałoby to odnieść też do innych nagrywających. Póki co dziewczyna korzysta z tego co jest tu i teraz, może ma jakieś plany na czasy "pojutubowe", a może tych planów nie ma - wtedy to będzie jej problem co dalej zrobić ze swoim życiem.

Jak widać można nie mieć znajomych, nie oszalałam od tego, mam się całkiem dobrze. Nie spotkałam w swoim życiu ludzi, z którymi na dłuższą metę związałoby mnie coś więcej niż powierzchowne relacje, dlatego też nie utrzymuję z nikim bliższych kontaktów. Nie wykluczam, że to się nigdy nie zmieni, bo nie wiadomo co życie przyniesie, ale na chwilę obecną jest jak jest i uwierz, da się tak normalnie żyć .
W dzisiejszych czasach w ogóle trudno o zajęcie/pracę/stanowisko, które zapewni nam utrzymanie do emerytury. Ludzie zmieniają pracę non stop, niestety. A nie powiedziałabym, żeby "pewne" zajęcie np. w biurze za 1500 zł/mies. było bardziej przyszłościowe niż hajs z jutuba, który pewnie jest kilkakrotnie wyższy i pozwala na dorobienie się czegoś, zakup samochodu, może jakieś oszczędności, podróże. Dziewczyna jest młoda i może potem pójść na studia zaoczne, zrobić sam licencjat nawet w wieku 25 czy 30 lat i potem znaleźć sobie "poważne" zajęcie. A jutubowe zajęcie też można kiedyś podciągnąć pod doświadczenie w mediach, dziennikarstwie itp., jeśli będzie szukała etatu. Na pewno bardziej niż same studia dzienne z zerowym doświadczeniem.

Ja też nie chciałabym mieszkać w domu z rodzicami i mieć ograniczony kontakt z ludźmi, ale życie pisze różne scenariusze i nie każdy musi mieć pracę na etat. Może lepiej, żeby dziewczyna odłożyła trochę kasy, zastanowiła się, co chce robić dalej niż wydawała 70% zarobków na wynajem mieszkania w Warszawie i brnęła w rutynę z braku czasu na zastanowienie się, czego tak naprawdę chce.

Co do braku znajomych, to nie oglądam jej regularnie i nie wiem, czy nie ma jakichś znajomych, których np. nie pokazuje. A nawet jeżeli nie ma, to szczerze mówiąc gdybym wróciła do miejscowości rodzinnej i zamieszkała z rodzicami to też nie miałabym znajomych. Z prostej przyczyny - ludzie powyjeżdżali na studia i do pracy do większych miast czy za granicę.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:25   #4935
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;56305563]W dzisiejszych czasach w ogóle trudno o zajęcie/pracę/stanowisko, które zapewni nam utrzymanie do emerytury. Ludzie zmieniają pracę non stop, niestety. A nie powiedziałabym, żeby "pewne" zajęcie np. w biurze za 1500 zł/mies. było bardziej przyszłościowe niż hajs z jutuba, który pewnie jest kilkakrotnie wyższy i pozwala na dorobienie się czegoś, zakup samochodu, może jakieś oszczędności, podróże. Dziewczyna jest młoda i może potem pójść na studia zaoczne, zrobić sam licencjat nawet w wieku 25 czy 30 lat i potem znaleźć sobie "poważne" zajęcie. A jutubowe zajęcie też można kiedyś podciągnąć pod doświadczenie w mediach, dziennikarstwie itp., jeśli będzie szukała etatu. Na pewno bardziej niż same studia dzienne z zerowym doświadczeniem.

Ja też nie chciałabym mieszkać w domu z rodzicami i mieć ograniczony kontakt z ludźmi, ale życie pisze różne scenariusze i nie każdy musi mieć pracę na etat. Może lepiej, żeby dziewczyna odłożyła trochę kasy, zastanowiła się, co chce robić dalej niż wydawała 70% zarobków na wynajem mieszkania w Warszawie i brnęła w rutynę z braku czasu na zastanowienie się, czego tak naprawdę chce.

Co do braku znajomych, to nie oglądam jej regularnie i nie wiem, czy nie ma jakichś znajomych, których np. nie pokazuje. A nawet jeżeli nie ma, to szczerze mówiąc gdybym wróciła do miejscowości rodzinnej i zamieszkała z rodzicami to też nie miałabym znajomych. Z prostej przyczyny - ludzie powyjeżdżali na studia i do pracy do większych miast czy za granicę.[/QUOTE]

Nawet jeśli nie pójdzie na studia to zdobywa teraz doświadczenie, które da jej lepszy start w pracy zawodowej niż większość kierunków.

A znajomych ma. Często we vlogach z wypadów do Warszawy było widać, ze z kimś jest ale nie chciała pokazywać tej osoby. Serio nie rozumiem problemu. Dziewczyna ma małą gromadke znajomych, którzy widocznie nie czują potrzeby pokazywania swojej twarzy na ytbie. Nie każdy musi otaczać się gromadą znajomych i pokazywać to we vlogach jak np Karo i DG
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:28   #4936
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
był nawet taki czas, co ciągle była chora - pewnie za mało miodu i masła
Chyba avocado
Patrzenie jak ona myje warzywa i je kroi to moje guilty plesure
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:29   #4937
barbarybcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez diamelen Pokaż wiadomość
Ale tapeta jaką Karolina sobie nałożyła jest mmeeega ciężka. Twarz wygląda jak twarz Mima. Moim zdaniem nie wygląda to dobrze. No i ta cera... przed okresem... Karo jest zawsze przed okresem, więc trzeba dać dodatkową szpachlę podkładu.

I tu nie chodzi o to, że czepiam się jej cery (sama do niedawna byłam takiej posiadaczką), a to, że wciska nam bajki o efektach magicznych zabiegów z doktor Iwaną, dermapenach, laroszach itp, a efekt? żaden...
Plus wyciskane pryszcze i blizny po nich nazywane słodko "niedoskonałościami". Nazwijmy sprawę po imieniu. To są strupy i blizny po trądziku. Trądzik to choroba i da się ją skutecznie leczyć.
Jeszcze powiedziała, że ten podkład nie robi jej maski...
Moim zdaniem sto razy lepiej wyglądała w makijażu nawet wtedy, kiedy miała silny trądzik. Ten podkład jej stanowczo nie służy.
barbarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:33   #4938
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ogladałam, ale już się boję

Pędzel super, rewelacyjny, na pewno będę go używać! Po czym w tym filmiku widzieliśmy go po raz ostatni
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:33   #4939
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Chyba avocado
Patrzenie jak ona myje warzywa i je kroi to moje guilty plesure
ja uwielbiam jak coś mówi w obcym języku, które podobno bardzo dobrze zna #sejcz #clenzer
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 21:34   #4940
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

co do podkładu to jest nowy makijaż u Bogu
ten podkład z Arbonne sie nie odcina wcale a wcale, kolor dobrany wręcz idealnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.jpg (56,9 KB, 315 załadowań)
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:38   #4941
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

aniolnaresorach@seathuum wiem że to mało ale czuje się ful po wypiciu szklanki takiego soku - nie zjadła bym rano nic smażonego. Tak niestety mam... śniadanie zjadam (wypijam) przeważnie o 7 a wtedy walczę z zaciśniętym żołądkiem... drugie śniadanie od 10-11 pozdrawiam
aniolnaresorach@perfecta_ 89 dokładnie dlatego rano nie jem dużych śniadań. Posiłków w sumie jem 5 (staram się przynajmniej) regularne odżywianie jest bardzo ważne przy diecie


jajecznica na masle z dodatkiem masła, pamiętamy[*]

oczywiscie podkreslenie, ze je niewiele bo dieta byc musi - gdyby ktos zapomniał
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:39   #4942
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Dziewczyny mam ochotę kupić sobie jakąś fajną paletkę do codziennych makijaży. Myślę o Zoeva En toupe. Macie? Znacie? Polecacie? A jeśli nie Zoeva to co innego?
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:55   #4943
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

A ja tak z małym offtopem, dlaczego się nabijacie z wymowy'clenzer' Szusz? Słowo cleanser czyta się właśnie ''ˆklenzər'


Swoją drogą niejednokrotnie przewinęło mi się tu na wątku błędne używanie słowa heater, jako hejter (ang. hater)

PS. Dzięki za polecenie kanału Tati

Edytowane przez Ally83
Czas edycji: 2016-02-24 o 21:59
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:00   #4944
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A ja tak z małym offtopem, dlaczego się nabijacie z wymowy'clenzer' Szusz? Słowo cleanser czyta się właśnie 'ˈklenzər'


Swoją drogą niejednokrotnie przewinęło mi się tu na wątku błędne używanie słowa heater, jako hejter (ang. hater)

PS. Dzięki za polecenie kanału Tati

Celowo, nabijając się z błędu, który kiedyś zrobiła Zmalowana.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:01   #4945
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A ja tak z małym offtopem, dlaczego się nabijacie z wymowy'clenzer' Szusz? Słowo cleanser czyta się właśnie 'ˈklenzər'


Swoją drogą niejednokrotnie przewinęło mi się tu na wątku błędne używanie słowa heater, jako hejter

PS. Dzięki za polecenie kanału Tati
Ja też nie widzę w tym błędu, chyba, że chodzi Wam o intonację czy coś?
Gorzej, jak niektóre dziewczyny wymawiają to jak "klinzer", co już kilka razy słyszałam na YT...Szusz ogólnie ma typowo polski akcent w angielskim (co nie jest żadną zbrodnią i nie powinno nikogo dziwić, nie jest anglistką), ale wymawia słowa w większości poprawnie.

Jeśli już mówimy o błędach, to takie dużo częściej zdarzają się np. u Boogie, która przecież mieszka w UK...Albo u Kokosowej Tęczy, która kiedyś tak strasznie podkreślała, że nie lubi polskiej wymowy angielskich słów i że tak się stara, żeby dobrze brzmieć...A potem nie sprawdzi nawet wymowy nazwy kosmetyków.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:01   #4946
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A ja tak z małym offtopem, dlaczego się nabijacie z wymowy'clenzer' Szusz? Słowo cleanser czyta się właśnie ''ˆklenzər'


Swoją drogą niejednokrotnie przewinęło mi się tu na wątku błędne używanie słowa heater, jako hejter (ang. hater)

PS. Dzięki za polecenie kanału Tati
to się akurat odnosi do Zmalowanej, bo kiedyś walnęła taki podpis na swoim fejsie i przewija się w formie żartu bardziej
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:03   #4947
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość

Swoją drogą niejednokrotnie przewinęło mi się tu na wątku błędne używanie słowa heater, jako hejter (ang. hater)
nie, wcale to nie jest specjalnie tak pisane w formie żartu, po prostu nie umiemy poprawnie napisać słowa, które przewija sie w każdym zakątku internetu
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:06   #4948
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A ja tak z małym offtopem, dlaczego się nabijacie z wymowy'clenzer' Szusz? Słowo cleanser czyta się właśnie ''ˆklenzər'


Swoją drogą niejednokrotnie przewinęło mi się tu na wątku błędne używanie słowa heater, jako hejter (ang. hater)

PS. Dzięki za polecenie kanału Tati
ja tu nie słyszę klenzer, tylko kliner
http://dictionary.cambridge.org/dict...ner?q=Cleaner+

w razie czego tak się nazywa cały produkt: "Makeup Revolution Pro Hygiene Anti Bacterial Brush Cleaner Antybakteryjny Płyn Do Dezynfekcji Pędzli 200 ml"

Edytowane przez pazza_polacca
Czas edycji: 2016-02-24 o 22:09
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:06   #4949
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
Środowisko YT wygląda trochę jak kółeczko wzajemnej adoracji albo taka najfajniejsza (według nich) paczka w szkole. Jak ktoś im podskoczy albo jest jakaś drama kończy się słitaśność i serduszkowość. Generalnie wiele osób nie ma nic do zaoferowania i są znani z tego, że nie ma dla nich granic prywatności/ głupoty. Sama idea sieci partnerskich jest super, ale wygląda to tak, że są osoby, które zajmują się "współpracami" ale generalnie polega to na kupowaniu opinii. Ty dostajesz swoją gażę i fajne gifty ale masz nie dyskredytować jakiejś marki nawet jak nakładasz na twarz najgorsze gówno. Oczywiście wszystkie opinie są szczere . Nie jednokrotnie mówiło się, że pieniądze nie lecą z wyświetleń tylko właśnie z współpracy i tu jest 100% racji. Marki traktują youtuberów jak "tani" spot reklamowy. Pokazywanie darów losu we vlogach i na insta jest po to, żeby pokazać nazwę marki/produkt który pewnie jest och i ach skoro pokazuje go ktoś kto ma 200.000 subów. To samo dzieje się miedzy ludźmi z YT. Paczki wymiankowe są po to żeby większy kanał polecił mniejszy. Oba kanały mają korzyści. Coraz częściej ludzie z YT zachowują się jak gwiazdeczki. Zastanawiam się kiedy zacznie się pokazywanie kibelka przed pójściem na siku bo: "jesteśmy kontrowersyjni pokazujemy jak jest nie owijamy w bawełnę". Teraz prywatność nie istnieje byle dobrze się sprzedać. Oczywiście o szacunku do widzów można zapomnieć. Gimby kupią wielkomiejskie życie a tylko to się liczy. Komentarze negatywne są usuwane nie dlatego, że twórcy to przeszkadza ale dlatego, że reklamodawca może nie chcieć pokazywać swoich produktów u kogoś kto ma taki "hejt" na kanale. Cóż temat jest jak rzeka, ja się wypisałam po krótkiej styczności bo prosta dziołcha jestem i nie lubię jak ktoś mnie okłamuje i traktuje jak człowieka gorszej kategorii bo nie pokazuje każdego fragmentu mojego życia na YT. Oczywiście nie zapomnijmy o obrabianiu d..y każdemu kogo nie ma. Niby większość dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci...
Byłam ciekawa co powiesz, a tu same "oczywistości", to może powiedzieć każdy już nawet średnio rozgarnięty widz. Szkoda bo byłam ciekawa czy to się pokryje z moją wiedzą i spostrzeżeniami.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:08   #4950
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
aniolnaresorach@seathuum wiem że to mało ale czuje się ful po wypiciu szklanki takiego soku - nie zjadła bym rano nic smażonego. Tak niestety mam... śniadanie zjadam (wypijam) przeważnie o 7 a wtedy walczę z zaciśniętym żołądkiem... drugie śniadanie od 10-11 pozdrawiam
aniolnaresorach@perfecta_ 89 dokładnie dlatego rano nie jem dużych śniadań. Posiłków w sumie jem 5 (staram się przynajmniej) regularne odżywianie jest bardzo ważne przy diecie


jajecznica na masle z dodatkiem masła, pamiętamy [*]

oczywiscie podkreslenie, ze je niewiele bo dieta byc musi - gdyby ktos zapomniał
i 8 kromek chleba zapiekanych z serem
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.