Singielki 25+ część XIII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-13, 22:53   #4081
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. W czasie wojny 10-letnie dzieciaki siwiały w ciągu godziny, ze stresu. Teraz źle nie mamy, żyjemy w spokoju, nie grozi nam śmierć, mamy co jeść, w czym chodzić, mamy czas na odpoczynek, rozrywkę... Więc czemu nasze ciała tak reagują? Nie za bardzo mam kogo zapytać czy kiedyś istniały nerwobóle czy to 'nasz' świat je wyprodukował w ostatnich czasie.

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Dziewczyny, a miałyście robione badania? Ja się w pewnym momencie przeraziłam i serio myślałam, że mi serce siada, ale badania nic nie wykazały. No i przeszło jak usunęłam źródła ciągłych stresów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, miałam robione badania i z moim sercem jest teoretycznie okej

Nerwobóle istniały, może kiedyś po prostu nienazwane. Nie wiem. Ale moja babcia takie miała.
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 23:27   #4082
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość



Wciąż starasz się o nową pracę?

Wiesz, mam problemy jak każdy, nie pojawiły się żadne nowe ostatnio, chyba tak ogólnie po prostu, nie wiem też, czy może mieć to jakiś związek, bo przez ostatnie dni płakałam przez cały wolny czas, bez konkretnego jednego powodu, nie wiem, czy się nie nadwyrężyłam tym no w każdym razie już nie płaczę tylko mnie tak kłuje to mocno, bardzo utrudnia życie...

o
na razie nie. Dziś pierwszy raz od dłuższego czasu przejrzałam oferty, ale nic nie wysłalam. Nie mogę znów się zwalniać z pracy, żeby iść na rozmowę, a i jakoś samego chodzenia na nie odechciało mi się


myślę, że może być związek z tymi płaczami. a bralaś coś na uspokojenie jak miałaś te nerwobole wcześniej?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 08:58   #4083
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość

Swoją drogą to smutne, że tyle osób ma takie problemy ciekawe czy za czasów naszych dziadków też tak mieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No przeciez w XIX wieku angielscu lekarze wymyślili nawet wibrator, żeby leczyć kobiety z histerii
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 11:19   #4084
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Oczywiście... kiedyś po prostu nie definiowało się stanów jako nerwica, depresja, cieszę się, że teraz jest tego większa świadomość, zrozumienie (choć jeszcze zdarza mi się, niestety, natknąć na opinie, że ktoś jest po prostu 'słabym człowiekiem', 'wymyśla problemy'). Mój dziadek pomimo że był bardzo spokojnym człowiekiem, bardzo się zamartwiał o dobro rodziny, czasem był to brak pieniędzy, brak jedzenia... Moja babcia miała okropne nerwobóle ucha. Classic wspomniała o wojnie, tego argumentu już nie da się przebić. Ale już nieważny jest powód, a sposób odczuwania go, przeżywania.

Ich problemy były po prostu inne, mało kto z nas teraz w Polsce musi borykać się z głodem, skrajną biedą, z wojnami. Na szczęście. Mamy też lepszy dostęp do pomocy, ba, w ogóle mamy do niej dostęp.

Moja babcia tez przezyla wojne , zostala sama z piatka dzieci, bo moj dziadek zmarl przed 40 stka, musiala sobie radzic. I wiesz co? Dla mnie to jest jedna z najradosniejszych osob, ktore znam. Ona czesto sie dziwi, ze ta dzisiejsza mlodziez taka "niezyciowa". I mi sie wydaje, ze to wlasnie takie doswiadczania, realne problemy ktore ktos doswiadczyl sprawia, ze czlowiek zaczyna doceniac to wszystko.


A ludzie w dzisiejszych czasach maja naprawde wiele, wiekszosc na wyciagniecie reki i co?




Moze kiedys byly takie jednostki chorobowe. Ale nie bez przyczyny mowi sie, ze depresja to choroba XXI wieku. Kiedys nasze babki , dziadkowie pracowali zazwyczaj na gospodarstwach, musieli zajac sie praniem, gotowaniem , sprzataniem bo nie bylo ulatwien typu pralki . zmywarki itp. Nie bylo zwyczajnie czasu na rozmyslania i zastanawianie sie.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez maja102 Pokaż wiadomość
no przeciez w xix wieku angielscu lekarze wymyślili nawet wibrator, żeby leczyć kobiety z histerii

:d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2018-09-14 o 11:20
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 11:44   #4085
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moja babcia tez przezyla wojne , zostala sama z piatka dzieci, bo moj dziadek zmarl przed 40 stka, musiala sobie radzic. I wiesz co? Dla mnie to jest jedna z najradosniejszych osob, ktore znam. Ona czesto sie dziwi, ze ta dzisiejsza mlodziez taka "niezyciowa". I mi sie wydaje, ze to wlasnie takie doswiadczania, realne problemy ktore ktos doswiadczyl sprawia, ze czlowiek zaczyna doceniac to wszystko.


A ludzie w dzisiejszych czasach maja naprawde wiele, wiekszosc na wyciagniecie reki i co?




Moze kiedys byly takie jednostki chorobowe. Ale nie bez przyczyny mowi sie, ze depresja to choroba XXI wieku. Kiedys nasze babki , dziadkowie pracowali zazwyczaj na gospodarstwach, musieli zajac sie praniem, gotowaniem , sprzataniem bo nie bylo ulatwien typu pralki . zmywarki itp. Nie bylo zwyczajnie czasu na rozmyslania i zastanawianie sie.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------




:d
Przepraszam, ale jak czytam w takim kontekście o realnych problemach to mnie coś trafia. Przepracowanie, wyścig szczurów, brak akceptacji przez otoczenie, ba, niepowodzenia miłosne - to też są realne problemy. Bardzo fajnie, że Twoja babcia jest radosną kobietą mimo tego co przeszła. Naprawdę. Ale nie każdy by był. I to nie dlatego, że ta dzisiejsza młodzież taka nieżyciowa, tylko dlatego, że ludzie są różni, różnie reagują i cholera jasna - mają prawo sobie nie radzić. I to nie czyni z nich gorszych ludzi.
Oczywiście że rodzaj problemów się zmienił i w żadnym wypadku nie chcę umniejszać poprzednim pokoleniom. Ale też nie godzę się na to aby umniejszać całemu mojemu pokoleniu, moim przyjaciołom i mnie samej. Bo dla mnie, moich przyjaciół i sporej części naszego pokolenia życie w stresie, bycie żyłowanym przez radosny kapitalistyczny ustrój tu są realne problemy które wpływają na zdrowie, samopoczucie i mogą powodować depresję, nerwicę i w cholerę innych chorób. I sprowadzanie tego do "w dupach się od dobrobytu poprzewracało" jest po prostu słabe.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 11:53   #4086
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Proszę o wielkie kciuki od 17:00
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:02   #4087
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Proszę o wielkie kciuki od 17:00
Załatwione, rzucam wszystko i trzymam

Daj znać potem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 12:05   #4088
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Atavish napisała wszystko co tez i ja myślę, brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:06   #4089
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Atavish zgadzam się ze wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:10   #4090
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Tez sie zgadzam ogólnie jestem zwolennikiem powiedzenia ze dla każdego jego problemy sa tymi najwiekszymi. Nie ma sensu porownywac z innymi pokoleniami, osobami. Kazdy jest indywidualna jednostka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:21   #4091
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale jak czytam w takim kontekście o realnych problemach to mnie coś trafia. Przepracowanie, wyścig szczurów, brak akceptacji przez otoczenie, ba, niepowodzenia miłosne - to też są realne problemy. Bardzo fajnie, że Twoja babcia jest radosną kobietą mimo tego co przeszła. Naprawdę. Ale nie każdy by był. I to nie dlatego, że ta dzisiejsza młodzież taka nieżyciowa, tylko dlatego, że ludzie są różni, różnie reagują i cholera jasna - mają prawo sobie nie radzić. I to nie czyni z nich gorszych ludzi.
Oczywiście że rodzaj problemów się zmienił i w żadnym wypadku nie chcę umniejszać poprzednim pokoleniom. Ale też nie godzę się na to aby umniejszać całemu mojemu pokoleniu, moim przyjaciołom i mnie samej. Bo dla mnie, moich przyjaciół i sporej części naszego pokolenia życie w stresie, bycie żyłowanym przez radosny kapitalistyczny ustrój tu są realne problemy które wpływają na zdrowie, samopoczucie i mogą powodować depresję, nerwicę i w cholerę innych chorób. I sprowadzanie tego do "w dupach się od dobrobytu poprzewracało" jest po prostu słabe.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Troche przesadzasz. Nie napisalam, ze takie osoby sa gorsze i ze komus w dupie od dobrobytu sie poprzewracalo.



Wiadomo, ze kazdy jest inny i inaczej reaguje na dany problem, cos co dla jednego jest blahostka dla drugiego moze urastac do rangi problemu. Ale nie oszukujmy sie, nieszczesliwe zakochanie, a przezycie wojny czy nawet smiersc bliskiej osoby to jak dla mnie dwie rozne rangi problemow w ogole nieporownywlanych z soba. No, ale ok kazdy reaguje inaczej itd.itp. Poprzedniego posta napisalam wlasnie po to zeby troche zastanowic sie nad popstrzeganiem swoich problemow.



Zrszta niech kazdy dba o to co ma w glowie we wlasnym zakresie.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tez sie zgadzam ogólnie jestem zwolennikiem powiedzenia ze dla każdego jego problemy sa tymi najwiekszymi. Nie ma sensu porownywac z innymi pokoleniami, osobami. Kazdy jest indywidualna jednostka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oczywiscie, ze tak. Ale ja uwazam, ze tez czasami warto tez spojrzec na to co tez dzieje sie dookola, co ludzie przezyli, jakie maja zdanie, doswiadczenia. Wtedy tez zmienia sie troche postrzeganie. To tez czasami pomaga nabrac dystansu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 12:29   #4092
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość


Oczywiscie, ze tak. Ale ja uwazam, ze tez czasami warto tez spojrzec na to co tez dzieje sie dookola, co ludzie przezyli, jakie maja zdanie, doswiadczenia. Wtedy tez zmienia sie troche postrzeganie. To tez czasami pomaga nabrac dystansu.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:40   #4093
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Troche przesadzasz. Nie napisalam, ze takie osoby sa gorsze i ze komus w dupie od dobrobytu sie poprzewracalo.
No oczywiście, że nie napisałaś tego tak bezpośrednio. Bo wtedy jeszcze mogło by być niemiło. Ale niestety słowa których użyłaś, ich kontekst znaczą dokładnie to.
Cytat:
Moja babcia tez przezyla wojne , zostala sama z piatka dzieci, bo moj dziadek zmarl przed 40 stka, musiala sobie radzic. I wiesz co? Dla mnie to jest jedna z najradosniejszych osob, ktore znam. Ona czesto sie dziwi, ze ta dzisiejsza mlodziez taka "niezyciowa". I mi sie wydaje, ze to wlasnie takie doswiadczania, realne problemy ktore ktos doswiadczyl sprawia, ze czlowiek zaczyna doceniac to wszystko.
"takie doświadczenia, realne problemy" - tym zwrotem, zaraz po nazwaniu dzisiejszej młodzieży nieżyciową, umniejsza się problemom dzisiejszej młodzieży. Bo piszesz o realnych problemach w kontrze do problemów właśnie tych młodych ludzi. Co stawia ich problemy na półce "nierealne". A to tylko ładniejsza nazwa na "wyjęte z dupy".

Cytat:
A ludzie w dzisiejszych czasach maja naprawde wiele, wiekszosc na wyciagniecie reki i co?
A to jest właśnie kulturalniejsza wersja "w dupach się poprzewracało od dobrobytu".


Cytat:
Wiadomo, ze kazdy jest inny i inaczej reaguje na dany problem, cos co dla jednego jest blahostka dla drugiego moze urastac do rangi problemu.
Piszesz o "urastaniu do rangi problemu". Co wskazuje na to, że Twoim zdaniem problemem nie jest i być nie powinno i ponownie temu umniejszasz. I po prostu dla mnie przykre jest, że ktoś przychodzi i bagatelizuje innych i ich problemy. Bo jasne, dla Ciebie nie musi być to problem. Ba, wręcz fajnie, że nie jest. Ale nie potrafię zrozumieć tego braku akceptacji, że dla kogoś coś po prostu jest problemem. Nie urasta. Jest.

Cytat:
Ale nie oszukujmy sie, nieszczesliwe zakochanie, a przezycie wojny czy nawet smiersc bliskiej osoby to jak dla mnie dwie rozne rangi problemow w ogole nieporownywlanych z soba.
I ja też nie chce ich porównywać. Nie widzę sensu. Zamiast porównywać wolę akceptację tego, że każda z tych rzeczy może być dla kogoś problemem. I to takim zmieniającym i wpływającym na jego/jej życie. Bo nie mam zamiaru rościć sobie prawa do umniejszania innym i tego co i w jaki sposób przeżywają.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:53   #4094
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Proszę o wielkie kciuki od 17:00
Trzymam!

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:57   #4095
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moze kiedys byly takie jednostki chorobowe. Ale nie bez przyczyny mowi sie, ze depresja to choroba XXI wieku. Kiedys nasze babki , dziadkowie pracowali zazwyczaj na gospodarstwach, musieli zajac sie praniem, gotowaniem , sprzataniem bo nie bylo ulatwien typu pralki . zmywarki itp.
za to praprapradziadkowie chodzili smętni i chcieli się zastrzelić na wzór Wertera
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nie bylo zwyczajnie czasu na rozmyslania i zastanawianie sie.
Na początku XIX wieku w epoce romantyzmu pełno było rozmyslań nad bólem istnienia, melancholii i przygnębienia
Moja ulubiona epoka w sztuce

Za to tempo życia współcześnie mocno przyczynia się do stresu, który tez mocno zżera. Kiedyś ludzie żyli bardziej w zgodzie z naturą i porami roku, obecnie cały rok mamy kołowrót, za mało snu, zanieczyszczenie środowiska itp.
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:58   #4096
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XIII

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;85865122]Trzymam!

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
I ja a co dokładnie się wydarzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 13:08   #4097
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
I ja a co dokładnie się wydarzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem ale pewnie coś ważnego

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 13:11   #4098
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
No oczywiście, że nie napisałaś tego tak bezpośrednio. Bo wtedy jeszcze mogło by być niemiło. Ale niestety słowa których użyłaś, ich kontekst znaczą dokładnie to.


"takie doświadczenia, realne problemy" - tym zwrotem, zaraz po nazwaniu dzisiejszej młodzieży nieżyciową, umniejsza się problemom dzisiejszej młodzieży. Bo piszesz o realnych problemach w kontrze do problemów właśnie tych młodych ludzi. Co stawia ich problemy na półce "nierealne". A to tylko ładniejsza nazwa na "wyjęte z dupy".


A to jest właśnie kulturalniejsza wersja "w dupach się poprzewracało od dobrobytu".



Piszesz o "urastaniu do rangi problemu". Co wskazuje na to, że Twoim zdaniem problemem nie jest i być nie powinno i ponownie temu umniejszasz. I po prostu dla mnie przykre jest, że ktoś przychodzi i bagatelizuje innych i ich problemy. Bo jasne, dla Ciebie nie musi być to problem. Ba, wręcz fajnie, że nie jest. Ale nie potrafię zrozumieć tego braku akceptacji, że dla kogoś coś po prostu jest problemem. Nie urasta. Jest.


I ja też nie chce ich porównywać. Nie widzę sensu. Zamiast porównywać wolę akceptację tego, że każda z tych rzeczy może być dla kogoś problemem. I to takim zmieniającym i wpływającym na jego/jej życie. Bo nie mam zamiaru rościć sobie prawa do umniejszania innym i tego co i w jaki sposób przeżywają.

To jest Twoja interpretacja tego co napisalam.



A to, ze czasami warto spojrzec na zycie/doswiadczenia innych osob, posluchac sie straszych osob nie oznacza, ze bagatelizuje sie problemy danej osoby czy ze sie ich nie rozumie, tylko ze wskazuje sie jakies inne podejscie nad ktorym moze warto sie zastanowic. Jest to forma pomocy, ktora ktos zechce przyjac albo nie. Mi nic do tego co ktos ma w swojej glowie, jak postrzega, jak reaguje na dana sytuacje, bo to nie jest moje zycie.



I wybacz, ale nie mam ochoty wdawac sie w potyczki slowne, odbijackazdy argument, rozkladac teraz na czynniki pierwsze co napisalam i dowodzic, ze mialam cos innego na mysli. Skoro tak odbierasz to co napisalam to ok.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 13:21   #4099
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Daga, trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 13:23   #4100
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Dagunia, ja też trzymam kciuki !
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 13:29   #4101
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25+ część XIII

I ja trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 15:33   #4102
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Atavish, kocham Cię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 20:30   #4103
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Czy tylko ja zaglądam na wątek w oczekiwaniu na Dagę?

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 20:35   #4104
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Ona nic nam nie chce na razie i tak mówić
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 20:39   #4105
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ona nic nam nie chce na razie i tak mówić
No wiem, ale niech chociaż powie czy te kciuki na coś się zdały I czy już można puścić?

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 21:13   #4106
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

jeszcze trzymaj

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Moja przyjaciółka zaczęła spotykać się z kolegą, którego zna od 10 lat. A on ją nagle, bez słowa, olał. Mam ochotę go zabić.
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 21:33   #4107
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Jestem!
Dzięki dziewczyny
Miałam baaaardzo ważna wizytę u lekarza i chyba się udało
Obiecuję, że jutro opisze Wam ostatnią sytuację no i dzisiejsze wiadomości
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 21:35   #4108
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jestem!
Dzięki dziewczyny
Miałam baaaardzo ważna wizytę u lekarza i chyba się udało
Obiecuję, że jutro opisze Wam ostatnią sytuację no i dzisiejsze wiadomości
Bardzo się cieszę, że ze zdrowiem coraz lepiej
I wciąż podziwiam, że jesteś taką twardą laską
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 22:04   #4109
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jestem!
Dzięki dziewczyny
Miałam baaaardzo ważna wizytę u lekarza i chyba się udało
Obiecuję, że jutro opisze Wam ostatnią sytuację no i dzisiejsze wiadomości
No i ekstra!!

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 22:19   #4110
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jestem!
Dzięki dziewczyny
Miałam baaaardzo ważna wizytę u lekarza i chyba się udało
Obiecuję, że jutro opisze Wam ostatnią sytuację no i dzisiejsze wiadomości
Dagunia super wiadomości
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-02 16:11:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.