Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-08, 22:24   #3721
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misieCHCE Pokaż wiadomość
..
Gdzie przedluzalas? Ja tez mialam robione tą metodą, kołtuniły mi sie tragicznie, strasznie się męczyłam i musiałam bardzo o nie dbać, żeby jakoś wyglądały. Ze szczotką z dzika sie nie rozstawalam... A włosy tez niby dobrej jakości i zapłaciłam 1000zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 06:32   #3722
misieCHCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

W Jeleniej Górze w salonie.

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Fryzjerka twierdzi że włosy są ze sprawdzonej hurtowni że od paru lat stamtąd zamawia i nikt się nie skarżył, ale ja widzę co mam doczepiane... Kosmetyki które używam są raczej okay, używam bez parabenow i silikonów. Nakładalam maseczki po myciu potem taki krem odżywczy z biowaxu i olejek arganowy i jojoba... Co jeszcze mam robić?
misieCHCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 10:36   #3723
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misieCHCE Pokaż wiadomość
W Jeleniej Górze w salonie.

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Fryzjerka twierdzi że włosy są ze sprawdzonej hurtowni że od paru lat stamtąd zamawia i nikt się nie skarżył, ale ja widzę co mam doczepiane... Kosmetyki które używam są raczej okay, używam bez parabenow i silikonów. Nakładalam maseczki po myciu potem taki krem odżywczy z biowaxu i olejek arganowy i jojoba... Co jeszcze mam robić?
Moja też niby ma włosy świetnej jakosci. W ogóle na zdjęciach przed i po to cud miód te włosy...ale w rzeczywistości siano. Ja dużo olejowalam, maski, niestety bez silikonow sie nie obeszło bo nie dało ich sie ujarzmic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A miesiac temu je zdjelam i powiedzialam nigdy wiecej

Edytowane przez malami1901
Czas edycji: 2018-07-09 o 10:41
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 23:37   #3724
misieCHCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie wiem co mam robić, nie lubię konfrontacji.. Skąd mam wiedzieć że nie zostałam oszukana, że nie przeplacilam za włosy warte 200 zł nie dałam 600. Gdzie mogę sie dowiedzieć czy to są oryginalne słowiańskie włosy. Czy bez paragonu mogę złożyć reklamację?
misieCHCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 09:29   #3725
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misieCHCE Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam robić, nie lubię konfrontacji.. Skąd mam wiedzieć że nie zostałam oszukana, że nie przeplacilam za włosy warte 200 zł nie dałam 600. Gdzie mogę sie dowiedzieć czy to są oryginalne słowiańskie włosy. Czy bez paragonu mogę złożyć reklamację?
Może idź do innej fryzjerki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 09:54   #3726
palutka_09
Przyczajenie
 
Avatar palutka_09
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

U mnie starsznie było widać te przedłuzenia
palutka_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 08:06   #3727
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cześć,

Nie dałam rady przekopać się przez cały wątek a czas mnie nagli - czy przedłużałyście (ja będę zagęszczać bo mam mega mało włosów) metodą na ultradźwięki? Znacie Great Lenghts?

Pomocy
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-15, 19:18   #3728
misieCHCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Tak ja przedłużalam na ultradźwięki, przeczytaj sobie moje wpisy wyżej.. 🙂
misieCHCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 06:22   #3729
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misieCHCE Pokaż wiadomość
Tak ja przedłużalam na ultradźwięki, przeczytaj sobie moje wpisy wyżej.. 🙂
Czytałam - jak się skończyła Twoja historia? Zdjęłaś włosy?

Jutro jestem umówiona i mam wątpliwości - ćwiczę kilka razy wtygodniu więc mycie włosów min 4x w tygodniu koniecznie - czy to nie skołtuni włosów..
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 08:28   #3730
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Czytałam - jak się skończyła Twoja historia? Zdjęłaś włosy?

Jutro jestem umówiona i mam wątpliwości - ćwiczę kilka razy wtygodniu więc mycie włosów min 4x w tygodniu koniecznie - czy to nie skołtuni włosów..
Częste mycie nie pomaga. Niestety wręcz niszczy przedłużane włosy. W Polsce się o tym nie mówi ale za granicą np w USA w LA gdzie przedłużanie i zagęszczanie włosów jest prawie tak normalne jak podcinanie końcówek. Tam każdy stylista powie ze myć jak najrzadziej. Nawet są metody gdzie zbiera się włosy jeśli są przedłużone na taśmach np sew in lub tape in itp. zbiera się włosy przedłużone separuje od naszych i myje tylko te swoje.

Ja się borykałam lata z włosami plączącymi się puszącymi sianowatymi. Miałam z różnych hurtowni, używałam innych kosmetyków i niestety zawsze jest to samo.

Moje włosy również się plączą więc może być też to problem moich włosów które mają taką tendencje.

Niestety nie myślcie że przedłużycie włosy i będzie cud miód jak na reklamie lub jak mówi p. fryzjerka. Nasze doświadczenia zebrane są na przestrzeni lat i dziewczyny które mają względnie dobre włosy zostały przy clip in.

Niestety ciągłe noszenie włosów przedłużonych na "stałe" czyli spanie w nich, chodzenie, czesanie, używanie kosmetyków, lakierów nie wpływa na nie dobrze.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 08:39   #3731
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Częste mycie nie pomaga. Niestety wręcz niszczy przedłużane włosy. W Polsce się o tym nie mówi ale za granicą np w USA w LA gdzie przedłużanie i zagęszczanie włosów jest prawie tak normalne jak podcinanie końcówek. Tam każdy stylista powie ze myć jak najrzadziej. Nawet są metody gdzie zbiera się włosy jeśli są przedłużone na taśmach np sew in lub tape in itp. zbiera się włosy przedłużone separuje od naszych i myje tylko te swoje.

Ja się borykałam lata z włosami plączącymi się puszącymi sianowatymi. Miałam z różnych hurtowni, używałam innych kosmetyków i niestety zawsze jest to samo.

Moje włosy również się plączą więc może być też to problem moich włosów które mają taką tendencje.

Niestety nie myślcie że przedłużycie włosy i będzie cud miód jak na reklamie lub jak mówi p. fryzjerka. Nasze doświadczenia zebrane są na przestrzeni lat i dziewczyny które mają względnie dobre włosy zostały przy clip in.

Niestety ciągłe noszenie włosów przedłużonych na "stałe" czyli spanie w nich, chodzenie, czesanie, używanie kosmetyków, lakierów nie wpływa na nie dobrze.
hmmm sama nie wiem - mam tak rzadkie włosy że zgodzono mi się zagęścić tylko 25 na ultradźwięki, ale mówię - trenuję 3-4 w tygodniu i jestem spocona jak szczur więc mycie włosów po treningu to must.. sama nie wiem co zrobić
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 08:48   #3732
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny a macie moze jakies doświadczenia z salonem Hollywood Hair lub Funky Hair z Warszawy?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 11:42   #3733
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jakiś zamiennik szmponu/odzywki z great lenghts? 85zł za szt mnie nie cieszy.. czym mozna myć przedłużane ultradźwiękami? można używac odżywek tych na rozczesywanie włosów?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 12:17   #3734
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja mylam prawie codziennie... zalezy na jakie włosy trafisz, tak myślę. Dziewczyna u której zdejmowalam mowila, ze raczej liche te moje doczepy były. A cena kosmiczna
Dziś zamowilam 50cm clip in, dość mam już trwałych metod.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jakiś zamiennik szmponu/odzywki z great lenghts? 85zł za szt mnie nie cieszy.. czym mozna myć przedłużane ultradźwiękami? można używac odżywek tych na rozczesywanie włosów?
Bez alkoholi i silikonów najlepiej. Ja używałam odżywek w sprayu tez bo po prostu nie dało się rozczesac koltunow. Mi się bardzo szybko przypuszczaja wlosy wiec jak nie chciałam ich już katować to myłam tylko czubek glowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:35   #3735
Misheru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Słuchajcie jak ochłodzić blond na włosach przedłużanych?
Misheru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 08:38   #3736
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Misheru Pokaż wiadomość
Słuchajcie jak ochłodzić blond na włosach przedłużanych?
tonerem
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 09:24   #3737
kladka334
Przyczajenie
 
Avatar kladka334
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A jak pielęgnujecie swoje przedłużone włosy?
__________________
W dzień nie szukaj gwiazd
kladka334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 11:48   #3738
Misheru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

tonerem tzn? jakim?
Misheru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 06:29   #3739
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kladka334 Pokaż wiadomość
A jak pielęgnujecie swoje przedłużone włosy?
ja mam dopiero od kilku dni przedłużone ultradźwiekami GL - używam szamponu i odżywki Great Lenghts ale przy myciu włosów 5x w tygodniu to mnie do ruiny chyba doprowadzi i mam zamiar poszukac czegoś dostępnego w drogeriach (mam nadzieję, że nie uszkodzi łączeń)
kupiłam do czesania szczotę z dzika ale mnie irytuje bo mam wrażenie, że tylko muska włosy więc czesze delikatnie tange tezerem
nie uzywałam jeszcze żadnych masek itd - trochę się boję że zepsuję łączenia
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-20, 18:28   #3740
misieCHCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja używam goldwell rich repair koszt koło 60 szampon plus maska, krem z biowaxu olejek jojoba. Nie widzę żeby pomagały ale nie wiem co robić... Może oliwę z oliwek wylać na włosy całą xD może bym zobaczyła różnice. Jak macie włosy przedłużone pokażcie fotki jak się wam trzymają
misieCHCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 15:02   #3741
gulia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Oatatnio miałam przedłyżane włosy metodą tape on. Efekt super, ale... kolor moich włosów jest czarny, a kolor taśm jest raz biały a raz czarny dlaczego? Niby tego nie widać, ale jak zmoczę włosy np. Nad jeziorem to niefajnie to wygląda...przy czarnych włosach nagle przebijają białe taśmy. Według mojego fryzjera zakłada się ba przemian, cokolwiek to znaczy.
gulia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 17:25   #3742
Syla1011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cześć. Czy któraś z was przedłużała włosy metodą clip in z ombre? Od lat zamawiam dopinki z doczepiane.pl i jestem bardzo zadowolona. Jednak tym razem chciałam skusić się na ombre z oferty, nigdzie nie mogę znaleźć jak włosy wyglądają po przedłużeniu pozdrawiam 😊😊
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180827_173936.jpg (43,2 KB, 32 załadowań)
Syla1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 17:42   #3743
KarolinaEr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Mam wlosy kanapkowe i maja one swoje ogromne plusy i minusy,.... generalnie to nie przedluzylabym ponownie ta metoda.... Sa piekne po zrobieniu, ale po przyjsciu do domu po kilku myciach nie sa wcale takie piekne.... wrecz plakac mi sie chcialo ze tyle to pieniedzy kosztuje a efekt nie ten... po miesiacu juz boki puszczaly , sam srodek tylko trzymal, przez co te pasma odwracaly sie we wszystkie strony, widac bylo ze to doczep .... a chyba nie o to chodzi... Nie sposob zeobic kucyka, chodzic w rozpuszczonych, nawet w koku widac. Umeczylam sie strasznie, po 2 miesiacach zalozylam spowrotem tylko dlatego ze szkoda tego nie zrobic jak juz wydalo sie tyle na te wlosy.... Sa spuszone na koncach mimo odpowieniej pielegnacji odpowiednimi kosmetykami... Naprawde mi zal ze w to sie wkopalam, wiadomo fajnie ze sa geste, ale trzeba sie natrudzic aby wygladaly ok na codzien. Po zrobieniu efekt wow...
jak mi znow poodrastaja , poodklejaja sie po bokach to pokaze jak wygladaja w rzeczywistosci a nie zaraz po zrobieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40685748_2052497318096728_1887592200506703872_n.jpg (84,9 KB, 70 załadowań)
KarolinaEr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:49   #3744
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KarolinaEr Pokaż wiadomość
Mam wlosy kanapkowe i maja one swoje ogromne plusy i minusy,.... generalnie to nie przedluzylabym ponownie ta metoda.... Sa piekne po zrobieniu, ale po przyjsciu do domu po kilku myciach nie sa wcale takie piekne.... wrecz plakac mi sie chcialo ze tyle to pieniedzy kosztuje a efekt nie ten... po miesiacu juz boki puszczaly , sam srodek tylko trzymal, przez co te pasma odwracaly sie we wszystkie strony, widac bylo ze to doczep .... a chyba nie o to chodzi... Nie sposob zeobic kucyka, chodzic w rozpuszczonych, nawet w koku widac. Umeczylam sie strasznie, po 2 miesiacach zalozylam spowrotem tylko dlatego ze szkoda tego nie zrobic jak juz wydalo sie tyle na te wlosy.... Sa spuszone na koncach mimo odpowieniej pielegnacji odpowiednimi kosmetykami... Naprawde mi zal ze w to sie wkopalam, wiadomo fajnie ze sa geste, ale trzeba sie natrudzic aby wygladaly ok na codzien. Po zrobieniu efekt wow...
jak mi znow poodrastaja , poodklejaja sie po bokach to pokaze jak wygladaja w rzeczywistosci a nie zaraz po zrobieniu
a możesz pokazać ten zły stan włosów doczepianych?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 20:50   #3745
Samantamanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja miałam podobny problem..założono mi włosy "slowianskie" a po kilku myciach mop.

Teraz włosy kupuje sama w sprawdzonej hurtowni wiem za co place i co dostaje...

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Moja koleżanka kanapki na boki rozcina na pół i skleja paski 2cm zamiast 4cm. Właśnie żeby nie mieć takiego efektu..

Pytanie też czy tape y na bokach masz pod skosem czy na rowno
Samantamanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:02   #3746
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Niestety nie myślcie że przedłużycie włosy i będzie cud miód jak na reklamie lub jak mówi p. fryzjerka. Nasze doświadczenia zebrane są na przestrzeni lat i dziewczyny które mają względnie dobre włosy zostały przy clip in.
To prawda Jeżeli chcesz mieć piękne włosy, dobrej jakości i dobrze zrobione, to licz się z tym, że za przedłużenie zapłacisz pomiędzy 2,500 a 5,000 złotych. Wszystkie tańsze usługi, to pic na wodę, według mnie. Pomijając fakt, że w Polsce pewnie ciężko znaleźć specjalistę w temacie, w dodatku z naprawdę dobrymi włosami.

Jak ktoś mi mówi, że za słowiańskie włosy wraz z usługą zapłacił 600zl, to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Ja przedłużam włosy od grudnia 2007, czyli już ponad 10 lat. Jedynie metodą clip-in, bo chyba bym musiała do USA polecieć, jeżeli bym chciała mieć dobrze zrobione włosy metodą bardziej permanentną. Moje włosy żyją, mają się w miarę dobrze, ale nie powiem, że 10-letnie przedłużanie clip-in mi ich nie nadwyrężyło, bo są delikatne i do najgęstszych nie należą. Ale też rozjaśniałam włosy kupę lat, przestałam w zeszłym roku, powoli schodzę do mojego koloru + robię zaledwie kilka pasemek, żeby rozświetlać delikatnie buzię.

Aktualnie udało mi się je zapuścić aż do połowy pleców (pierwszy raz od wielu lat, bo zawsze od rozjaśniania mi się kruszyły) i jedynie zagęszczam, już nie przedłużam. Mam swoją sprawdzoną firmę, którą używam od wielu lat, w międzyczasie sprowadzałam włosy z USA, nawet z Australii, ale i tak zawsze wracam do firmy, która ma swoją siedzibę w UK, bo stwierdzam, że mają najlepiej sprawujące się włosy warte swojej ceny + duży wybór kolorów.

A w ogóle, to wklejajcie fotki w doczepianych włosach, jestem ciekawa rezultatów Wklejam moje, efekt falowania naturalny, nie prostuję ich nigdy i tak ładnie się falują. Raz, że naturalniej to wygląda, a dwa, że włosy nieprostowane 'żyją' o połowę dłużej.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-09-16 o 21:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:15   #3747
Samantamanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja za swoje włosy dziewicze zapłaciłam 1400 i 500 za założenie na Keratyne. Wszystko zależy od ilości włosów, dlugosc i źródła

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Mam 40cm ponad 100g
Samantamanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:26   #3748
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Samantamanta Pokaż wiadomość
Ja za swoje włosy dziewicze zapłaciłam 1400 i 500 za założenie na Keratyne. Wszystko zależy od ilości włosów, dlugosc i źródła

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Mam 40cm ponad 100g
Tak, jeszcze samemu można coś wyszukać okay, ale też zapłaciłaś za wszystko prawie 2,000 złotych, z czego sama szukałaś dobrych włosów. Ceny, które podałam w poprzednim poście, to ceny lepszych salonów, gdzie jest nadzieja, że Ci włosów nie spieprzą.

Wklej fotki
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:24   #3749
bajorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Kanapkowe Przedłużanie Włosów

Witam,
Chciałam się Was zapytać jakie macie doświadczenie z kanapkowym przedłużaniem włosów. Myślę nad tym już jakiś czas. Czy często musiałyście podnosić te włosy do góry, czy wasze włosy bardzo się zniszczyły i ile płaciłyście około za wszystko ? Ja mam włosy za lopatki ale chciałabym przedłużyć tak 55-60cm żeby miały długości.
bajorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 14:35   #3750
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Kanapkowe Przedłużanie Włosów

Cytat:
Napisane przez bajorek Pokaż wiadomość
Witam,
Chciałam się Was zapytać jakie macie doświadczenie z kanapkowym przedłużaniem włosów. Myślę nad tym już jakiś czas. Czy często musiałyście podnosić te włosy do góry, czy wasze włosy bardzo się zniszczyły i ile płaciłyście około za wszystko ? Ja mam włosy za lopatki ale chciałabym przedłużyć tak 55-60cm żeby miały długości.



MOIM ZDANIEM jest to najgorsza trwała metoda przedłużania włosów. Jest OK na krótko, na jakąś imprezę, sesje foto, itd.


Minusy:
- po każdym myciu włosów z kanapek wychodzi klej, który zaczyna lepić włosy
- jak lekko przetłuszczą się włosy, albo się spocisz, kanapki się rozklejają, albo kleju wychodzi jeszcze więcej
- kanapki wyglądają ładnie do pierwszego przepięcia, ponieważ żeby je podciągnąć, na plastry nakleja się nową warstwę kleju, która jest grubsza niż na początku, i kanapki niestety widać
- moim zdaniem ten klej niszczy włosy, bo przy ściąganiu fryzjer dość mocno szarpał włosy żeby kanapki rozkleić



Jak dla mnie, te całe kanapki to to samo co klipy, tylko z klejem zamiast spinki, obrzydlistwo.



Ja miałam kanapki z Hair Talk, czyli jedne z najdroższych, nie polecam. Za włosy zapłaciłam ponad 1000zł, a po miesiącu wyglądały jak tanie doczepki z allegro.



Osobiście co jakiś czas przedłużam, ale na keratynę albo na warkoczyki.
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.