Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-24, 09:44   #481
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Próbowałam, nie działa. Komentraz- sama sobie na to zasłuzyłaś.
Wyprowadzka w przyszłym roku.
Znam ten typ, moja babcia była identyczna i na dodatek budziła we wszystkich poczucie jakby robili jej krzywdę. Przykro mówić, ale spokój zrobił się dopiero jak zmarła.
Trzymam kciuki żebyś wytrzymała do wyprowadzki, wtedy będziesz mogła się odciąć od mamy i poczujesz ulgę.
Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Czy w którejś sieciówce dostanę płatki drożdżowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi Ci o nutritional yeast? Jeśli tak to widziałam ostatnio w Rossmannie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 09:55   #482
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Czy znacie jakieś aplikacje na telefon z audiobookami, które rzeczywiście są darmowe? Wczoraj w podróży myślałam, że umrę z nudów i przez kilka godzin bezmyślnie przeglądałam telefon

Z góry dziękuję!
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 09:56   #483
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;87359312]Czy znacie jakieś aplikacje na telefon z audiobookami, które rzeczywiście są darmowe? Wczoraj w podróży myślałam, że umrę z nudów i przez kilka godzin bezmyślnie przeglądałam telefon

Z góry dziękuję![/QUOTE]You Tube
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 10:08   #484
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Mam włosy w odcieniu średniego blondu, wcześniej rozjasniane na dość jasne sombre, chciałam je lekko przyciemnić u fryzjera i niestety na włosach pojawiła się dziwna, miedziana poświata, a pasma, które były wcześniej rozjasniane, stały się brudno-popielate. Poszłam ponownie do fryzjera, aby to poprawić i niestety jest jeszcze gorzej miedziane pasma takie pozostały, a reszta włosów ma odcień zgniło zielono-fioletowy. Myję włosy szamponem przeciwłupieżowym, aby to wypłukać, co mogę jeszcze zrobić? Mam w domu rożową płukankę z Joanny, myslicie, że zniweluje ten brudny odcień? Ale czy wtedy nie podbije jeszcze bardziej tej rudości? Jestem załamana tymi włosami proszę o radę!
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 10:11   #485
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Rossmann

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Oooo, dzięki, dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 10:15   #486
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Tez płaciłam ze betę 30zl, testom nie ufam odkąd moja bliska koleżanka zrobiła dwa testy, które pokazały, ze nie jest w ciąży, a była xD


Sent from my iPhone using Tapatalk
Też nie ufam testom ciażowym..zrobiłam dwa i obydwa wyszły negatywne. Testy prawidłowo wykonane. Beta HCG potwierdziła ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 10:35   #487
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Mam włosy w odcieniu średniego blondu, wcześniej rozjasniane na dość jasne sombre, chciałam je lekko przyciemnić u fryzjera i niestety na włosach pojawiła się dziwna, miedziana poświata, a pasma, które były wcześniej rozjasniane, stały się brudno-popielate. Poszłam ponownie do fryzjera, aby to poprawić i niestety jest jeszcze gorzej miedziane pasma takie pozostały, a reszta włosów ma odcień zgniło zielono-fioletowy. Myję włosy szamponem przeciwłupieżowym, aby to wypłukać, co mogę jeszcze zrobić? Mam w domu rożową płukankę z Joanny, myslicie, że zniweluje ten brudny odcień? Ale czy wtedy nie podbije jeszcze bardziej tej rudości? Jestem załamana tymi włosami proszę o radę!
Różowa płukanka to chyba słaby pomysł. Podbije ten fiolet tylko.
Póki co bym myła tym szamponem przeciwłupieżowym, aż zejdzie ta fioletowa poświata (pewnie użyto fioletowego szamponu czy coś w tym stylu).
Myślę, że sama nic nie zdziałasz z tęcza na głowie. Najlepiej pójść do fryzjera, ale wcześniej poczytać opinie/poszukać polecanego itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 10:39   #488
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Jutro pójdę na betę bo póki co dalej cisza i ani widu ani slychu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 10:54   #489
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez EvelineV Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia, to najpierw bez żadnych dodatków namoczyć w zimnej (!) wodzie, a najlepiej lodowatej. Potem delikatnie pocierać plamę, nadal pod zimną wodą, Kiedy uznasz, że samą wodą już niewiele wskórasz, dodaj jakiś detergent bezpośrednio na plamę (odpowiedni do tkaniny, a najlepiej mydełko odplamiające) i pierz dalej w zimnej. Powinno zejść. Słyszałam, że plamy z krwi dobrze wywabia też sól, albo sok z cytryny, ale tego nie próbowałam. Najważniejsze jest, żeby woda była zimna. Nawet letnia może sprawić, że o wiele trudniej będzie się pozbyć plamy.



W zeszłym roku kupiłam przeurocze z kokardkami w Auchan. Ładne, porządne i niedrogie. Może w tym roku też będą mieli, bo to jakoś było też pod koniec listopada, a co roku im się asortyment powtarza.
Dziękuję. Lodowata woda i trochę mydla dało radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Mydełko do odplamiania dr Beckman czy inny np. dr Rainer poradzi sobie z plama krwi

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Serio, pogotowie? To nie jest stan zagrożenia życia. Sama może pojechać taksówką albo może ktoś z rodziny ją zawieźć. Karetki do innych przypadków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są też karetki transportowe. I wcale nie są do zagrożenia zycia. Tak tylko mówię, bo ludzie nie zdają sobie sprawy. Inna kwestia, że ew wyrostek to stan zagrożenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jak ja miałam zapalenie wyrostka to to były tak charakterystyczne i szybko postępujące symptomy, których nie dało się z niczym innym pomylic. Bolało mnie w prawym podbrzuszu i ból tak postępował, że w ciągu dwóch godzin nie mogłam już chodzić, bo ból tak promieniował w dół prawej nogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się wyrostek ulewal kilka miesięcy. Ból się pojawiał i zniknął. I tak w kółko. I zwalali na dojrzewanie. Aż jeden mądry po prostu otworzył brzuch po przyjęciu na sor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:05   #490
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Też nie ufam testom ciażowym..zrobiłam dwa i obydwa wyszły negatywne. Testy prawidłowo wykonane. Beta HCG potwierdziła ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja Cię, dobrze że tegoi nie czytałam jak mi się okres spóźniał. Zrobiłam zywkły test (chociaż to fizycznie było niemożliwe aby zaszła w ciąże, ale teraz wpadłabym w panikę)

Jakie macie portfele? Szukam jakiegoś niedrogiego, bo niestey mam tendencje do gubienia.Od razu mówię, że wolę męskie. Damskie są jakieś kolorowe i błyszczące.

Taki mi się podoba. Ale eliiexpress się boję https://allegro.pl/oferta/skorzany-p...lna-7616989904
Może poczekać na black friday? Na alii też to?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni

Edytowane przez lisnov
Czas edycji: 2019-11-24 o 11:09
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:06   #491
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Mam dosyć złośliwych komentarzy mojej mamy. Ma straszną bliznęm była po bardzo bolesnym zabiegu, pomarudziłam, że bardzo bolało - dobrze Ci tak, sama jesteś sobie winna. Zginęło mi kilkaset zł - nic dziwnego, masz bajzel. Nie jadę dzisiaj na wieś bo muszę posprzątać - Ty i tak codziennie masz bałagan. Co bym nie powiedziała, znajdzie jakiś przytyk. Nie umiem tego olewać i mi smutno
Odpowiadaj tym samym. Albo powiedz, że robi Ci przykrość. U mnie podzialalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 11:13   #492
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
O ja Cię, dobrze że tegoi nie czytałam jak mi się okres spóźniał. Zrobiłam zywkły test (chociaż to fizycznie było niemożliwe aby zaszła w ciąże, ale teraz wpadłabym w panikę)

Jakie macie portfele? Szukam jakiegoś niedrogiego, bo niestey mam tendencje do gubienia.Od razu mówię, że wolę męskie. Damskie są jakieś kolorowe i błyszczące.

Taki mi się podoba. Ale eliiexpress się boję https://allegro.pl/oferta/skorzany-p...lna-7616989904
Może poczekać na black friday? Na alii też to?
A portfelowy pokrowiec na telefon? Chyba ciezej zgubic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:29   #493
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Jeżeli faktycznie byłby to wyrostek, to jednak wezwalabym pogotowie, bo pacjenci z karetki są "obsługiwani" w pierwszej kolejności. Znam osobę, która z podejrzeniem zapalenia wyrostka poszła sobie na pobliski SOR, przesiedziała tam bodajże 8 godzin i w tym czasie rozwinęło się zapalenie otrzewnej. Ledwo ją odratowali. Takie mamy realia.
Nie wiem co to za szpitale, ale u mnie takich cyrków nie ma. Czasem pacjenci czekają, bo lekarz akurat operuje, ale wyrostek nie czeka, chyba, że pilniejsze operacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:38   #494
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jak ja miałam zapalenie wyrostka to to były tak charakterystyczne i szybko postępujące symptomy, których nie dało się z niczym innym pomylic. Bolało mnie w prawym podbrzuszu i ból tak postępował, że w ciągu dwóch godzin nie mogłam już chodzić, bo ból tak promieniował w dół prawej nogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jak ja mialam zapalenie wyrostka, to bylam u trzech roznych lekarzy i kazdy twierdzil, ze symuluje, zeby nie isc do szkoly (mialam wtedy 9 lat), glownie za sprawa mojej matki, ktora byla przekonana, ze tylko udaje.
Dopiero czwarty lekarz mi uwierzyl, jak sie pobeczalam z bolu przy badaniu i wtedy sprawa byla juz na tyle powazna, ze z jego gabinetu do szpitala jechalam karetka na sygnale, prosto na sale operacyjna.
[1=de61b525ea9c27150559199 fef5a08ffa7ef4799_5e45e32 e63f12;87358984]U mnie to samo - albo do szpitala, albo do szkoły, nic pomiędzy. Do szpitala też zazwyczaj o wiele za późno, bo zawsze "na pewno nie jest aż tak źle, nie udawaj". Niektóre mamy są złote [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Jeżeli faktycznie byłby to wyrostek, to jednak wezwalabym pogotowie, bo pacjenci z karetki są "obsługiwani" w pierwszej kolejności. Znam osobę, która z podejrzeniem zapalenia wyrostka poszła sobie na pobliski SOR, przesiedziała tam bodajże 8 godzin i w tym czasie rozwinęło się zapalenie otrzewnej. Ledwo ją odratowali. Takie mamy realia.
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dziękuję. Lodowata woda i trochę mydla dało radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Są też karetki transportowe. I wcale nie są do zagrożenia zycia. Tak tylko mówię, bo ludzie nie zdają sobie sprawy. Inna kwestia, że ew wyrostek to stan zagrożenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Mnie się wyrostek ulewal kilka miesięcy. Ból się pojawiał i zniknął. I tak w kółko. I zwalali na dojrzewanie. Aż jeden mądry po prostu otworzył brzuch po przyjęciu na sor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja pisalam w czwartek o bolu brzucha, w czwartek bolalo, ciężko mi sie wchodizlo po schodach a w piatek juz zero objawow. Wczoraj przy sprzataniu znwou zaczelo pobolewac. I to w sumie tak raz boli raz nie boli i juz sama nie wiem. Myslalam, ze jak wyrostek to bol jest nie do zniesienia i boli coraz mocniej ale jak piszecie ze to moze ulewac się kilka miesięcy to jestem przerazona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:40   #495
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
To ja pisalam w czwartek o bolu brzucha, w czwartek bolalo, ciężko mi sie wchodizlo po schodach a w piatek juz zero objawow. Wczoraj przy sprzataniu znwou zaczelo pobolewac. I to w sumie tak raz boli raz nie boli i juz sama nie wiem. Myslalam, ze jak wyrostek to bol jest nie do zniesienia i boli coraz mocniej ale jak piszecie ze to moze ulewac się kilka miesięcy to jestem przerazona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idz do lekarza koniecznie i to zbadaj.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:43   #496
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

ja z podejrzeniem zapalenia wyrostka nie czekałam na SOR długo. Jeśli ból Ci przeszedł, to i tak na Twoim miejscu przeszłabym się do lekarza na USG brzucha.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:46   #497
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Idz do lekarza koniecznie i to zbadaj.
Czy lekarz rodzinny jest wstanie stwierdzic xzy to wyrostek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:47   #498
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Czy lekarz rodzinny jest wstanie stwierdzic xzy to wyrostek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle, ze zalezy od lekarza, jak mialam zapalenie wyrostka to trzech rodzinnych mnie odeslalo do domu, dopiero czwarty ogarnal, ze nie udaje i naprawde mnie boli, i to w tym miejscu, gdzie jest wyrostek.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:52   #499
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ktoś już pisał, że nie ma nawolzajacego szamponu. Jeśli jednak poszukujesz czegoś co ukoi skórę głowy całym sercem polecam szampon do użycia z wodą marki Seni. Są to kosmetyki dla osób chorych, leżących w łóżku. Ale składy maja b ok i ceny przyzwoite. 400 ml szamponu za 13zl. Inny szampon to pharnaceris nawilżający. Lub micelarny. Cena 25 zł za 300 ml. Jeszcze lubię Fitomed 15 zl za 250 ml. Wiem, że nie szukasz z apteki. Jednak nic w drogerii mi nie pomoglo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Jako bazę używam po prostu korektora. Dobra jest z Urban decay, ale ja nie przepadam. Cienie z kobo są poprawne, ale lepsza jakośc ma np. Glamshop.
Nie ma czegoś takiego jak nawilżający szampon. Szampon jest do mycia włosów, może być delikatny, ale nie nawilzy. Od tego są maski/odżywki.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Szukam szamponu nawilżającego skórę głowy nie włosy.. Do włosów maska/odżywka-wiadomo..
może źle się wyraziłam i jak najbardziej apteczny może być☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.

Edytowane przez Sesja
Czas edycji: 2019-11-24 o 11:54
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 11:53   #500
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
Szukam szamponu nawilżającego skórę głowy nie włosy..może źle się wyraziłam i jak najbardziej apteczny może być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szampon ma detergenty, więc skóry głowy też Ci nie nawilży. Moze jedynie wysuszać mniej - i tu warto wybierać te o delikatniejszych składach. Ja lubię myć włosy np. Płynem do higieny intymnej Facelle z Rossmanna

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:01   #501
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A portfelowy pokrowiec na telefon? Chyba ciezej zgubic.
I tam się zmieszczą papierki, bilon, karty, zdjęcie? Jak zgubię to wszystko na raz.
w LIDLU SĄ fajne portfele ale straszbnie drogie. Wiem, ze dobrej jakosci ale ja to zgubie predzej czy pozniej,
Takie z ross albo pepco wydają się liche.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:05   #502
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
I tam się zmieszczą papierki, bilon, karty, zdjęcie? Jak zgubię to wszystko na raz.
w LIDLU SĄ fajne portfele ale straszbnie drogie. Wiem, ze dobrej jakosci ale ja to zgubie predzej czy pozniej,
Takie z ross albo pepco wydają się liche.
Spokojnie znajdziesz takie, ktore mieszcza wszystko.
I nie ma sie co bac aliexpress, jesli chcesz tani produkt, to tam go znajdziesz.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:14   #503
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
Szukam szamponu nawilżającego skórę głowy nie włosy.. Do włosów maska/odżywka-wiadomo..
może źle się wyraziłam i jak najbardziej apteczny może być☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja abrdzo lubię ten szampon: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ejem-chia.html nie podrażnia skóry głowy, nie ma też mocnych detergentów w składzie.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:22   #504
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
Szukam szamponu nawilżającego skórę głowy nie włosy.. Do włosów maska/odżywka-wiadomo..
może źle się wyraziłam i jak najbardziej apteczny może być☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi Bioderma Node służy

Zastanawiam się jeszcze nad wypróbowaniem Physiogel, też się wydaje łagodny. Czasem potrafię też użyć jakiegoś żelu do mycia twarzy na bardziej delikatnych detergentach, np. żelu micelarnego z Tołpy (albo pseudo-Tołpy z Biedronki lub Lidla) albo Ziaji Med Naczynkowej. Wiele wiele lat temu praktykowałam mycie samą odżywką, jakąś z Isany, ale jednak po przerzuceniu się na żele tołpowe miałam mniejszy przychlast
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:43   #505
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Jutro pójdę na betę bo póki co dalej cisza i ani widu ani slychu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za dobry wynik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:56   #506
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja z podejrzeniem zapalenia wyrostka nie czekałam na SOR długo. Jeśli ból Ci przeszedł, to i tak na Twoim miejscu przeszłabym się do lekarza na USG brzucha.
Ja zeczelabym od ginekologa. Potem ewentualnie usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 13:28   #507
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Przewijał się temat milion razy. ALe ja petentowany leń.
Jkiś program do liczenia budźetu?
Fajnie by byłogdyby np. można było zaznaczyć np. na niebiesko bezsensowne wydatki i późnie by to zliczyało ile przepiepieprzyłam na głupoty
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 14:05   #508
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Przewijał się temat milion razy. ALe ja petentowany leń.
Jkiś program do liczenia budźetu?
Fajnie by byłogdyby np. można było zaznaczyć np. na niebiesko bezsensowne wydatki i późnie by to zliczyało ile przepiepieprzyłam na głupoty
Excel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 14:08   #509
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Zastanawiamy się nad zakupem suszarki bębnowej do ubrań, ale nie wiemy jaka lepsza. Czy ktoś ma 2w1 suszarkę + pralkę? Ewentualnie myślimy nad suszarką z pojemnikiem na wodę, ponieważ nie mamy miejsca w łazience, żeby podłączyć normalną. Ktoś podzieli się opiniami?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 14:08   #510
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja kupuję zawsze filtry z Rubina z Rossmana. 30 zł za 3szt. Nie widzę sensu przepłacać za oryginalne wkłady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
do Aquaphor czy do Dafi?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Szukam skarpet zakolanówek do noszenia po domu, więc mogą być z koronką, jakieś wełniane. Fajnie jakby były szare. Szukam po necie, ale na zdjęciach same Azjatki z udami szerokości mojego łokcia. W sklepach (byłam w H&M przykładowo) te skarpetki są tak popakowane, że nie da się nawet zobaczyć, jakiej są długości i czy ta góra będzie ściskać, a ja chcę je mieć tylko po domu, więc nie muszą być ciasne, mają być wygodne i ładne. Któraś z Was ma zakolanówki skądś i poleca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam zakolanówki z H&M i generalnie nie za bardzo polecam... mam chude nogi i bałam się, że będą mi spadać, a w rzeczywistości okazało się, że są takie ciasnawe. po jakieś godzinie noszenia czuję już duży dyskomfort i ściągam je z wielką ulgą.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-18 11:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.