Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-02, 16:51   #1
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Angry

Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???


No wzięłam się i zadurzyłam potwornie w kimś z kim to nie ma szans wyjść

Jak małolata jakaś no !!!!

Niech mi ktoś coś zrobi!!!!

Żesz szlag by to trafił...

Ktoś ma podobnie może? Nie wiem, czy rozmowa coś da, ale zaraz mnie rozniesie! GRHHAAAAARGH!!!
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 17:40   #2
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

jeśli Cię to pocieszy to ja mam jeszcze gorzej, bo kocham dwóch,z jednym to za późno sie obudziłam, bo on chciał coś do mnie, a ja wtedy kochałam tego drugiego, a ten drugi...niby go zdradziłam, on tak twierdzi i on odszedł do mojej najlepszej przyjaciółki a ten pierwszy wrócił do swojej byłej, dowiedział się, ze ja jednak Go kocham i z nią zerwał
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 17:51   #3
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Nie wiem, jak można kochać dwóch i szczerze mówiąc nie chcę wiedzieć...

Ale z tego, co zrozumiałam, to ten jeden chyba Cię kocha, więc w czym problem?

BTW jest różnica między kochaniem (które jest raczej spokojnym uczuciem) a paskudnym stanem zakochania, który mnie właśnie rozstraja i roznosi...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 18:03   #4
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

obecnie jestem na etapie znienawidzenia ich i zapomnienia o nich, chociaż z tym pierwszym jesteśmy na etapie wyjaśniania sobie wszystkiego, co nas łączyło
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:54   #5
asiawsz
Przyczajenie
 
Avatar asiawsz
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 3
GG do asiawsz
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Nie martw się, ja zawsze się tak zakochiwałam.
Nie martw się, to przechodzi
asiawsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 13:02   #6
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Jak mozna kochac dwoch naraz?
Chyba mylisz pojecia troszeczke...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:22   #7
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
No wzięłam się i zadurzyłam potwornie w kimś z kim to nie ma szans wyjść

Jak małolata jakaś no !!!!

Niech mi ktoś coś zrobi!!!!

Żesz szlag by to trafił...

Ktoś ma podobnie może? Nie wiem, czy rozmowa coś da, ale zaraz mnie rozniesie! GRHHAAAAARGH!!!
Ja tak ama. Facet ma dziewczynę ( pierwszy minus) i nawet nie jest w moim typie a caly czas o nim myślę Miala to byc zwykła znajomośc a ja zadurzyłam się jak gowniara.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 14:40   #8
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

mały off top
Coz za zbiego okolicznosci:p
Nicki podobne i to "Od dziś ( 30.08.2007) Kiciunia 22 A JA SOBIE WPISZE LIC PRZED NAZWISKIEM!!!
"
i to tez sie zgadza, tylko kilka dni pozniej...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 15:43   #9
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985 Pokaż wiadomość
mały off top
Coz za zbiego okolicznosci:p
Nicki podobne i to "Od dziś ( 30.08.2007) Kiciunia 22 A JA SOBIE WPISZE LIC PRZED NAZWISKIEM!!!
"
i to tez sie zgadza, tylko kilka dni pozniej...
A racja. Podobieństwo jest
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 17:30   #10
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

A ja jestem nieszczęśliwie zakochana od pół roku ... nawet nie wiem, czy to jest już tylko zakochanie ...
Dziewczyny czy to kiedyś przechodzi ? Jesteśmy dziwne, zależy nam na nich, chociaż wiemy, że nie mamy szans
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 18:32   #11
rabati884
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Zasadniczo moge sie dopisać
KOcham faceta, który niby tez coś do mnie czuje,ale mam wrażenie, ze to tylko pociąg fizyczny

potrafi sie nie odzywać ztydzień, potem zadzwonić zeby sie spotkać, jak sie spotykamy jest miło, całujemy sie i tak dalej,a potem znowu cisza....
Ostatnio były częstrze smsy,a teraz nowu cisza, bo ma niby koła i sie uczy

Najgorzej jak niewie się na czym się stoi

POZDRAWIAM
rabati884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 12:42   #12
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

no ja też muszę się do tego przyznać...nieszczęśliwie zakochana już od ...hmmm.... 12 miesięcy
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 12:46   #13
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Cytat:
Napisane przez Pancza Pokaż wiadomość
A ja jestem nieszczęśliwie zakochana od pół roku ... nawet nie wiem, czy to jest już tylko zakochanie ...
Dziewczyny czy to kiedyś przechodzi ? Jesteśmy dziwne, zależy nam na nich, chociaż wiemy, że nie mamy szans
ja myślałam żę mi przejdzie..widziałam go raz w życiu i sie poprostu zakochałam...teraz piszemy maile..mimo wszystko myślałam że mi przejdzie,bo już rok wkoncu?!ale nic nie przeszło..nic się nie zmieniło..a najlepsze że w tym to że nawet nie potrafię miec innego faceta bo ciągle myślę o nim.Mi raczej nie przejdzietaki jest sens nieszczęśliwego zakochania,tylko się cierpi nic pozatym
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 14:26   #14
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Cytat:
Napisane przez rabati884 Pokaż wiadomość
Zasadniczo moge sie dopisać
KOcham faceta, który niby tez coś do mnie czuje,ale mam wrażenie, ze to tylko pociąg fizyczny

Najgorzej jak niewie się na czym się stoi


POZDRAWIAM
Rabati doskonale Cię rozumiem. " Mój " też niby coś do mnie czuje i wogóle. Jak się nie odzywam, to ochrzan, więc widać, że zależy. Ale jak przychodzi do jakiś tematów związanych z nami, to mówi, że jest dobrze tak jak jest.


Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
ja myślałam żę mi przejdzie..widziałam go raz w życiu i sie poprostu zakochałam...teraz piszemy maile..mimo wszystko myślałam że mi przejdzie,bo już rok wkoncu?!ale nic nie przeszło..nic się nie zmieniło..a najlepsze że w tym to że nawet nie potrafię miec innego faceta bo ciągle myślę o nim.Mi raczej nie przejdzietaki jest sens nieszczęśliwego zakochania,tylko się cierpi nic pozatym
Ieka ja się własnie zauroczyłam przez internet. Potem widzieliśmy się ... i tak to się zaczęło. Ale jak pisałam wcześniej, on sam nie wie czego chce Odległość między nami nie jest duża, tym bardziej, że ja mieście ( oddalonym od niego o 20 minut drogi ) bywam raz na dwa tygodnie
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 15:04   #15
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Przejść to przejdzie, nie łudźmy się, zawsze przechodzi...

Tylko to denerwujące jest!!!
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 20:28   #16
kaka1000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 36
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

mam 17 lat jestem nieszczeslwieie zakochana od 4 lat i nigdy go nie przstane kochac
kaka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 20:51   #17
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

a ja 21 lat prawie 22 na karku a od 8 lat zakochana w tym samym z "lekkimi przerwami na innych" gdybym go nie zobaczyla pare dni temu dalej zylabym sobie jak gdyby nigdy nic...ale niestety ..wszystko odzylo... tragedia. pozdrawiam wszystkie dziewczyny nieszczesliwie zakochane :/
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 20:57   #18
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

I ja musze się dołączyć...
Nieszczęśliwie zauroczona w facecie, z którym tak naprawdę nie mam nic wspólnego. Od prawie pół roku nie mogę przestać o nim myśleć. To nie ma szans, On kompletnie nie jest zainteresowany, mieszka daleko. A widuję Go średnio raz na miesiąc. I za każdym razem gdy mam okazję Go spotkać cieszę sie niezmiernie, a potem jestem wściekła sama na siebie- bo coraz trudniej mi zapomnieć...
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 18:08   #19
ola_cytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 61
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

wiem hm tez jestem nieszczesliwie zakochana w koledze z ktorym znam sie 8 lat chodzilismy razem do klasy w L.O i niby zawsze mial do mnie slabosc mam 22 lata i spotykamy sie czasem od 3 msc duzo rozmawaiamy naa czasem piszemy sms ja oczywiscie wpatrzona w niego jak w obraz pare razy doszlo do calowania przytukenia potym stwierdzilam ze musimy powaznie porozmawiac bo niewiedzialam na czym stoje a on stwierdzil ze jednak zostajemy na stopie kolezenskiej bo to jest niezalezne od niego nierozumiem go ta rozmowa byla 2 tyg temu poczym pare dni temu jak mnie odwiedzil nagle mnie pocalowal hmm kolezenski pocalunek smieszne bo potem oczywiscie stopa kolezenska nierozumiem go bo twierdzi ze czasem na niego tak dzialam ze nie moze mi sie oprzec a potem jednak suie wycofuje ta jakby chcial byc ze mna ae sie boi nie mam juz sil bo najgorsze jest kochac bez wzajemnosci pozdrawiam wszystkie niewszczesliwie zakochane
__________________
.
ola_cytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 18:34   #20
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Ja zawsze tak miałam-może nie zawsze to były zakochania,ale uczucia nieodwzajemniane i przez to nieszczęśliwe.Mija,zawsze mijaTeraz też-jestem bardzo zafascynowana kimś,kto jest zajęty...i mam nadzieje,że mi szybko przejdzie...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 18:42   #21
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Ola wiesz, czasami dobrze jest poczekać. Zdaję sobie sprawe jak to boli, ale wiara czyni cuda. Zostaje wierzyć, że on zrozumie, że nie jesteś mu obojętna. I nie dawaj się przytulać i całować ... to pogarsza tylko sprawę
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 18:53   #22
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

witam...eh rzado się udzielam...ale ten wętek jest mi bliski, od 4 lat kocham chłopaka, który bardzo mnie skrzywdził;( i nie bede z nim nigdy...jak można twierdzi,ć że się kogoś kocha i tak krzywdzić jak on krzywdził mnie?i mając inne dziewczyny dalej mieszać mi w głowie przez 4 lata? pierwsza milość i chyba największa....żaluję, że go spotkałam, że dał mi szans siebie pokochać i tak zranić i nikomu nawet największemu wrogowi nie życzę tego
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 17:32   #23
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Taaa, nieszczęśliwie zakochana już od roku...
Za każdym razem gdy go widzę - choć przez chwilę - wszystko wraca.
Najgorsze jest to, że jeszcze parę miesięcy temu wykazywał zainteresowanie - teraz nie.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 21:28   #24
Klaudia8810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Moje drogie może Wy mi powiecie jak ja mam sprawdzić na czym stoje. Nie chce pytać prosto z mostu, żeby go nie spłoszyć.. strasznie mi na nim zależy.. a on raz jest bardzo za mną a raz nie odzywa się tydzień... nie ogarniam tego
Klaudia8810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 21:34   #25
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
No wzięłam się i zadurzyłam potwornie w kimś z kim to nie ma szans wyjśc


Ktoś ma podobnie może?

ja tak mam przez cale zycie .... dlatego jestem przewlekle samotna
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 12:51   #26
venicea
Raczkowanie
 
Avatar venicea
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ja tak mam przez cale zycie .... dlatego jestem przewlekle samotna
echh.... tez tak mam..od przeszlo 4 lat z tym ze ciagle wierze na przekor wszystkiemu ze cos z tego bedzie...
__________________
Dukan od 17.02.2011 Start: 64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51=Cel
venicea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:13   #27
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Cytat:
Napisane przez venicea Pokaż wiadomość
echh.... tez tak mam..od przeszlo 4 lat z tym ze ciagle wierze na przekor wszystkiemu ze cos z tego bedzie...
ja ciągle zakochana to już 8 miesięcy, ale przy Twoich 4 latach Venicea. Podobnie jak Ty wciąż wierzę. A to przyjaciel/znajomy jeśli można wiedzieć ? Bo u mnie to niezdecydowany przyjaciel, a do tego dzielą nas te przeklęte km
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:07   #28
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Witajcie...wybaczcie, ale muszę sie wyżalić..moze ktos bedzie chcial przeczytac moje wypociny, ale chodzi mi glownie o to zeby to wyrzucic z siebie i moze uslyszec kilka slow jakiegos pocieszenia...

Moja przyjaciółka zapoznała mnie ze swoim kolegą. Od razu mi się spodobał. Jego sposob mowienia, wyglad..po prostu sie nim zauroczylam. Nie utrzymywalam z nim kontaktu ale zaraz niedlugo zaczelo sie liceum. I okazalo sie ze chodzimy do tej samej szkoły. Zaczal mi mowic czesc w szkole. Moje zauroczenie do niego dalej nie mijało, a ze nie znalam go zbyt dobrze traktowalam tą sprawę z dystansem, nie rozpowiadalam kazdemu ze mi sie podoba itd. Moja przyjaciolka natomiast dalej utrzymywala z nim kontakt, choć rzadki. A wlasnie dzisiaj się dowiedziałam ze chyba mają się ku sobie. Wczesniej sie spotkali po kolezensku,a niedawno on zaproponowal spotkanie. Znajomosc sie rozkrecila widocznie..a mi szczerze jest bardzo przykro sluchac tych wszystkich relacji np. z smsowych rozmów Staram sie nie byc zbytnio zazdrosna, ale czasem nie daję rady. Wychodzi na to ze ona tez sie nim zauroczyła. A wszystkie moje nadzieje ze go blizej poznam zostaly pogrzebane, wiec chyba tylko pozostaje mi dac sobie z nim spokoj ale nie wiem jak...przez ta sytuację odechciewa mi sie wszystkiego

Ogolnie i tak mi się w zyciu za bardzo nigdy nie powodzilo. Choc czuje sie atrakcyjna itd. mam male powodzenie u płci przeciwnej. Moi rodzice niedawno się rozeszli- tez nie bylo latwo. Czesto tez sie modle, wierzac ze moj los sie w koncu odmieni.. to tez niezbyt pomaga. Mam wrazenie ze innym wszystko przychodzi z latwoscią i mają wiecej szczescia w zyciu chociaz nie przykladaja do tego az tak duzej wagi...
__________________
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 15:28   #29
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

Dołączam do grona beznadziejnie zakochanych... Już ponad rok jestem zakochana raczej bez wzajemności w swoim koledze Zanim go poznałam bardzo mi się podobał i dążyłam do tego żeby jakoś się z nim zapoznać. W końcu mi się udało, bo okazało się że jest kolegą mojego kolegi. Początkowo byłam w 7 niebie, ale później dowiadywałam się o kolejnych faktach z jego życia i mój entuzjazm słabł, po prostu facet z całkiem innej bajki niż ja tzw. niegrzeczny chłopiec...za bardzo niegrzeczny Powoli o nim zapomniałam, bo były wakacje,a znamy się tylko z uczelni i z racji tego, że mieszkam w innym mieście nie miałam z nim przez ten czas kontaktu. Aż do kolejnego roku akademickiego, zaczął do mnie pisać, prosił żebym przychodziła na nasze wspólne wykłady, nawet mnie zaprosił na kawę kilka razy (tylko raz udało nam się iśc, bo odmawiałam ) Teraz od czasu do czasu widzimy się na uczelni albo przychodzi do mnie pod pretekstem wspólnej nauki Ostatnio obiecałam sobie, że już się nie będę na to zgadzać , bo te spotkania źle na mnie wpływają, ale niestety uległam i...pocałowaliśmy się. Całkiem przepadłam i jeszcze bardziej mnie wzięło, ale wiem,że z tego nic nigdy nie będzie... Facet traktuje mnie raczej jako koleżankę, odzywa się raz, dwa w miesiącu tłumaczy to, że nigdy nie ma nic na koncie, ale mi jakoś trudno w to uwierzyć Eh tak chciałabym przestać o nim myśleć, bo to nie ma sensu, ale niestety nie potrafię
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 17:20   #30
Debi777
Raczkowanie
 
Avatar Debi777
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Kto jest właśnie nieszczęśliwie zakochany???

A więc ja też dołączam się do grona nieszczęśliwie zakochanych. Od 2 lat jestem zakochana w przyjacielu...on mi mówi jaka laska mu się podoba itd. Boje się że jak mu powiem co czuje to już nawet nie będziemy przyjaciółmi... ehh
__________________
Legally Blonde - nie walcz...tylko zmień .!
* zapuszczam pazurki
* odchudzanie.! ma być 55 kg.!
Debi777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-06 18:59:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.