Guerlain-kolorówka - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 18:34   #4051
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kasia ja mam ta co Organzza... Rosy Nude ...
piekna!!! i pikne usteczka!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:34   #4052
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

dziewczynki a co to za kulki ... red pastel ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:41   #4053
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziewczynki a co to za kulki ... red pastel ...
Oj to starowinki sa (tez ja na ebay znalazlam )-w necie jest info,ze sa to limitowanki swiateczne z 2002 ...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:01   #4054
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Oj to starowinki sa (tez ja na ebay znalazlam )-w necie jest info,ze sa to limitowanki swiateczne z 2002 ...
dzieki Maja... tak tez myslalam, ze troche starsze juz sa bo maja jeszcze bialy kartonik...


ps. tak sobie wlasnie przegladam co tam na naszym ebay hihi... ale ogolnie nic ciekawego ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:28   #4055
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Red Pastel dobre
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:28   #4056
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aha:/ troszke kicha no, ale co zrobic juz niedlugo powinny byc w takim razie


heh jak dla mnie to one wszystkie podobne
czekam na wiadomosc od siostry bo jutro powinna byc juz w PL czy jej sie udalo kupic kulaski czy niet
Czekam z niecierpliwością na wiadomość. Jak zawsze zajrzę dopiero wieczorem, wcześniej nie mam czasu. Gdyby były dla mnie kulki, to od razu jutro robię przelew

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki Ale wagowo powinno być 8 g, prawda ?

Może ktoś jeszcze policzy ? Chcę mieć szerszy ogląd
Ja mam 16 mythiców, a 21 pinków
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:35   #4057
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością na wiadomość. Jak zawsze zajrzę dopiero wieczorem, wcześniej nie mam czasu. Gdyby były dla mnie kulki, to od razu jutro robię przelew

Ja mam 16 mythiców, a 21 pinków
co oni tak pinkow daja duzo?? no zanim siostra da znac to poczekamy pewnie bedzie odsypiac jak wroci bo o 7 maja juz byc w Krk czyli zero spania bedzie bo ona w locie nie umie nynac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 19:45   #4058
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ja mam 16 mythiców, a 21 pinków
Ooo dzięki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
co oni tak pinkow daja duzo??
Właśnie. I jak to się ma do tych magicznych 8 g
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:49   #4059
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ooo dzięki



Właśnie. I jak to się ma do tych magicznych 8 g
ja wole wiecej mythic, w koncu pinkow uzywa sie na same policzki jak juz....a i te kulki nie tak ladne jak w 01
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:53   #4060
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje ... cudne sa ... dzis nalozylam na cala twarz i o ile w sztucznym swietle przez chwile wydawalo mi sie, ze sie blyszcza to w swietle dziennym i w slonku wygladaja pieknie ... pokochalam od pierwszego myzniecia ...


ps. coraz bardziej mnie zastanawiaja mythic... bo sie tak zachwycacie hyhy ... jaki daja wlasciwie efekt ?? ...
Widzę że zastosowałaś imperiales na całą twarz ja na początku jak nałożyłam je pierwszy raz to się bałam że bazarowo będzie a tu miłe zaskoczenie - piękne rozświetlenie, promienna buzia i nieprzeszkadzające piękne drobinki
Co do mythic - mają mniejsze drobinki niż imperiales, po zastosowaniu buzia jest jednak taka satynowo-rozświetlona jutro pomiziam się po ręce i wstawię fotki

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
co oni tak pinkow daja duzo?? no zanim siostra da znac to poczekamy pewnie bedzie odsypiac jak wroci bo o 7 maja juz byc w Krk czyli zero spania bedzie bo ona w locie nie umie nynac
Może pinków dają tak dużo bo to kuleczki najmniej popularne??
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:05   #4061
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Widzę że zastosowałaś imperiales na całą twarz ja na początku jak nałożyłam je pierwszy raz to się bałam że bazarowo będzie a tu miłe zaskoczenie - piękne rozświetlenie, promienna buzia i nieprzeszkadzające piękne drobinki
Co do mythic - mają mniejsze drobinki niż imperiales, po zastosowaniu buzia jest jednak taka satynowo-rozświetlona jutro pomiziam się po ręce i wstawię fotki
no wlasnie jak nalozylam na cala buzie to w pierwszym momencie sie przestraszylam, ze bedzie za duzo blink blink... ale w swietle dziennym (na dworze) wyglada promieniscie i wlasciwie bardzo delikatnie ...

w takim razie czekam na fotki ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 20:08   #4062
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Widzę że zastosowałaś imperiales na całą twarz ja na początku jak nałożyłam je pierwszy raz to się bałam że bazarowo będzie a tu miłe zaskoczenie - piękne rozświetlenie, promienna buzia i nieprzeszkadzające piękne drobinki
Co do mythic - mają mniejsze drobinki niż imperiales, po zastosowaniu buzia jest jednak taka satynowo-rozświetlona jutro pomiziam się po ręce i wstawię fotki

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------



Może pinków dają tak dużo bo to kuleczki najmniej popularne??
no na to wychodzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:37   #4063
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

A swoją drogą czy któraś z Was posiada pink fresh? Ciekawa jestem jak wyglądają na skórze
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:45   #4064
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A tak, aż tak mocno to one nie rozświetlają. Twarz po prostu naturalnie promienieje i połyskuje pod światło. Tak mocny efekt można chyba osiągnąc szachownicą clinique ewentualnie maczkami też clinique. Guerlain Nacre to po prostu profesjonalne, naturane rozświetlenie, idealna, gładka skóra i cudowny odcień policzków....tylko tyle
dla mnie aż tyle mi nie zależy na glow, a właśnie delikatnym rozświetleniu twarzy także bardzo się cieszę długo się wahałam i mam nadzieję, że się nie zawiodę
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
piekna!!! i pikne usteczka!
Rosy Nude jest na ustach podobna jak u Vodianowej (swoją drogą uwielbiam tę modelkę prezentującą kolekcje kosmetyków) w reklamie Slavic Beauty
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:54   #4065
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Widzę że zastosowałaś imperiales na całą twarz ja na początku jak nałożyłam je pierwszy raz to się bałam że bazarowo będzie a tu miłe zaskoczenie - piękne rozświetlenie, promienna buzia i nieprzeszkadzające piękne drobinki
Co do mythic - mają mniejsze drobinki niż imperiales, po zastosowaniu buzia jest jednak taka satynowo-rozświetlona jutro pomiziam się po ręce i wstawię fotki

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------



Może pinków dają tak dużo bo to kuleczki najmniej popularne??
W takim razie ja czekam jutro na zdjęcie
Będę wdzięczna, właśnie takiego efektu o jakim mówicie szukałam . Rozświetlenie, promienna twarz-uwielbiam !
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:57   #4066
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
A swoją drogą czy któraś z Was posiada pink fresh? Ciekawa jestem jak wyglądają na skórze
ja mam pink fresh, używam tylko na policzki. Dają brzoskwiniowy delikatny kolorek i delikatne złote drobinki. Po pół roku mi się znudziły i chcę kupić coś co można nakładać na całą twarz (zachorowałam na imperiales )
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:18   #4067
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
A swoją drogą czy któraś z Was posiada pink fresh? Ciekawa jestem jak wyglądają na skórze
pink fresh, ze prasowane czy, ze kulki?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:18   #4068
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Gerlenki, mam pytanie. Jaka jest nazwa jesiennej kolekcji Guerlain w koncu? Caly czas myslalam, ze Russian Beauty, ale czasami spotykam sie z nazwa Slavic Beauty.
Na stronie Guerlain omowienia kolekcji nie ma, tylko produkty kolekcji.
Dla wynikow "Russian Beauty" znalazlo mi 181.000 wynikow, dla "Slavic Beauty" 2.480, stad sklaniam sie wciaz ku Russian. Google nie myli sie nigdy .

Desti, wstreciucho Ty przebrzydla . Caly czas myslalam, ze Imperiale beda tak okropnie bezowe jak Motyle, czyli nie beda dla mnie. Po Twoich zdjeciach zachcialo mi sie Imperiali . To Twoja wina. Czekam na przeprosiny .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 07:26   #4069
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Hej dawno tu nie byłam, bo wyłączyła mi się subskrypcja wątku (nie wiem jakim cudem ), a ja myślałam, że taka cisza w wątku

moje grzechy Guerlain'owe to KissKiss Baby Rosy Nude w zeszłym tygodniu, a wczoraj kliknęłam Nacre des Mers
hehe mój TŻ zauważa szczególnie jak użyję różu (a róże kocham namiętnie ), to zawsze mówi, że mam rumieńce (myśli, że naturalne, albo się zgrywa, ale nieważne ) - bardzo miłe dla mnie
moj TZ tez zauwaza, ze mam zarozowione policzki, ale on jest swiecie przekonany, ze mam takie naturalnie i nie da sobie wytlumaczyc, ze to te kosmetyki.. [nawet mimo tego, ze czesto widzi mnie bez makijazu... ] no ale fakt, ze od kiedy przeszlam na te z wysokiej polki - moja "tapeta" stala sie o wiele mniej widoczna i wyglada naturalniej. wiec mu wybaczam, wszak ja sie na silnikach nie znam wiec on na kosmetykach nie musi. najwazniejsze, ze juz przestal mi marudzic na to, ze cos kupuje, ostatnio sam z siebie kazal mi cos na truskawie kupic!!! i powiedzial nawet, zebym mini mythic sprzedala kumpeli, ktora bardzo chce je ode mnie odkupic, a sobie kupila duze!!! normalnie szok
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę. Kieruję ją do posiadaczek zestawu miniatur kupionych na truskawce. Czy mogłbyście policzyć kuleczki w mythic ? Po ile ich oryginalnie tam jest ?
ja mam 17:
3 biale, 4 fioletowe, 3 zielone, 3 zolte, 4 rozowe

ale np u mnie nie tak bylo z bezykami, bo kulki byly w takiej samej ilosci, ale strasznie male w porownaniu do Mythic -> Załącznik 2598181 w dodatku mialy zdarta naklejke troche.. ale nie marudze, bo mi truskawa oddala 50%, wiec 65 zl za zestaw miniatur to chyba nie tak zle?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
glow zapewnią raczej drobinkowce podobno Nacre des Mers są rozświetlające tylko w pierwszej warstwie, a potem już nie są błyszczące

wlasnie nie. Nacres jako jedyne z prasowanych MAJA DROBINKI. ale takie male. ja myslalam, ze moj brazer ma male, ale w porownaniu do nacre - tamto to jakies confetti sa takie tycie tycie, wydaje mi sie, ze mniejsze niz w kulkowych tradycyjnych bezowych.
i nacre rozswietlaja pierwsza warstwa to faktycznie szok - taki polysk, ze mozna sie wystraszyc. ale to, co jest pod spodem - zdecydowanie nie jest matujace [zreszta w KWC jedna dziewczyna tez o tym pisala - ze Nacre sa rozswietlajace az do konca ]

a ja wczoraj tak marudzilam na te kulki i bylam pewna, ze wole sprasowane... ale wymazialam sie mythic i jednak je tez kocham
i powiedzialam sobie, ze przeciez nie musze wybierac tylko jednego koloru i rodzaju.. moge kochac wszystkie meteoryty

Cytat:
Napisane przez coctail Pokaż wiadomość
mój DW No. 36 również się kończy i liczyłam na Tru, łączę się w smutku dlaczego go tak trudno dostać



również interesuje mnie jak Mythic zachowują się na takim odcieniu skóry Pastele sprawują się cudownie wydaje mi się, że Mythic są na tyle neutralne, że będą dla nas pasować
ja na razie zdecydowałam się na prasowane Nacre by wypróbować sprasowane kulki i dla odmiany czasami bardziej się ocieplić



Twój opis Ilios przekonał mnie do Nacre


Desti zazdroszczę!
jakby co to znow jest kolorek sand na tru i to ponad 30 sztuk
mysle, ze z Nacre bedziesz zadowolona o ile bezowe byly dla mnie za ciemne - to Nacre bedac limitowanka pasuja do wszystkich - do mnie, do mojej mamy [ktora jest bardzo opalona zawsze i kocha brazery i na ten brazer jak sprobowala nacre to bardzo ladnie rozswietlily] i mojej przyjaciolki, ktora jest bielsza od sciany
Mythic tez warto sprobowac [w ogole - wszystkie meteorki ]
ale ja polecalabym nacre, bo Mythic zawsze beda, a te kiedys sie skoncza. no i tak jak pisalam - sa to jedyne z tych prasowanych, ktore maja takie mikro mikro drobinki, wiec rozswietlaja, a nie tylko matuja.

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Imperiales może i wyglądają na beżowe ale w rzeczywistości mają
tak jak pisze Organzza srebrzystą poświatę. Dla mnie to taka bardziej widoczna wersja mythic, mająca więcej błyszczących drobinek.
bez takich opisow po tym jak wlasnie stwierdzilam, ze mythic tez kocham!! :P


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje ... cudne sa ... dzis nalozylam na cala twarz i o ile w sztucznym swietle przez chwile wydawalo mi sie, ze sie blyszcza to w swietle dziennym i w slonku wygladaja pieknie ... pokochalam od pierwszego myzniecia ...


ps. coraz bardziej mnie zastanawiaja mythic... bo sie tak zachwycacie hyhy ... jaki daja wlasciwie efekt ?? ...
Mythic na mnie daja taki delikatny efekt. ozywiaja cere, maskuja czerwienie [raz przesadzilam z rozem i jak maznelam mythic na to, to zredukowal to i bylo super ] i rozswietlaja.
z tego, co piszesz o imperiales to mythic sa o wiele bardziej subtelne i mniej je widac.

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A tak, aż tak mocno to one nie rozświetlają. Twarz po prostu naturalnie promienieje i połyskuje pod światło. Tak mocny efekt można chyba osiągnąc szachownicą clinique ewentualnie maczkami też clinique. Guerlain Nacre to po prostu profesjonalne, naturane rozświetlenie, idealna, gładka skóra i cudowny odcień policzków....tylko tyle

AZ tyle


a tak poza tym, calkiem mimochodem, chcialam powiedziec, ze... dostalam prasowane motyle [+ jeszcze do nich blyszczyk terracota w ramach przeprosin za dlugie oczekiwanie ]
przed chwila otworzylam paczke
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pierwsze wrazenie - ten puder luksusem bije w promieniu 5 km nawet moja totalnie anty kosmetykowa kumpela, ktora zawsze puka sie w glowe jak juz ze mnie wydusi ile cos kosztowalo, jak spytala ile za nie zaplacilam stwierdzila, ze to rozumie, bo wygladaja tak [a ona sie nie maluje wcale! ]
opakowanie zapakowana w welurkowy czarny pokrowiec srebrno-liliowa puderniczka z wykutym motywem meteorytowym [ta taka spiralka]. lusterko totalnie wow, ja nie wiem jakie ono jest, ale takie jasniejsze niz zwykle w puderniczkach..
pachna oczywiscie tak
motylki sa piekne... [a jeszcze wczoraj znalazlam wreszcie jakas opinie o tym pudrze, po jakims czasie uzywania i sie okazalo, ze te motylki nie sa tylko na wierzchu, ale na przestrzal, tak jak byc powinno ]
tlo jest jasnobezowe [jasne jak w prasowanym nacre to wewnetrzne kolko (nie bialy rozswietlacz tylko to 2 od srodka)], motylki sa biale, rozowe i brazowe [ale tez nie takie ciemne jak na fotkach w necie].

ja chyba nie bede ich uzywac, tylko je ogladac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 07:51   #4070
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mi sie motyle podobaja, ale cena prawie 300zl to dla mnie za duzo. Nie dam w zyciu tyle za puder

Jak juz potestujesz to pisz wrazenia!!! I fotki wklej!!!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:04   #4071
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Mi sie motyle podobaja, ale cena prawie 300zl to dla mnie za duzo. Nie dam w zyciu tyle za puder

Jak juz potestujesz to pisz wrazenia!!! I fotki wklej!!!
ja bym 300 zl tez nie dala.
moj mam za 200 [+ ten niespodziankowy gratisowy blyszczyk -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...un-Shimmer.htm wprawdzie bezowy kolorek, wiec nie dla mnie, ale sprezentuje siostrze ] - tez cena z kosmosu, ale juz z jakiejs blizszej planety

zrobie mu dzisiaj sesje zdjeciowa i wrzuce jutro rano
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:34   #4072
coctail
Rozeznanie
 
Avatar coctail
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jakby co to znow jest kolorek sand na tru i to ponad 30 sztuk
od razu kupiłam

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mysle, ze z Nacre bedziesz zadowolona o ile bezowe byly dla mnie za ciemne - to Nacre bedac limitowanka pasuja do wszystkich - do mnie, do mojej mamy [ktora jest bardzo opalona zawsze i kocha brazery i na ten brazer jak sprobowala nacre to bardzo ladnie rozswietlily] i mojej przyjaciolki, ktora jest bielsza od sciany
Mythic tez warto sprobowac [w ogole - wszystkie meteorki ]
ale ja polecalabym nacre, bo Mythic zawsze beda, a te kiedys sie skoncza. no i tak jak pisalam - sa to jedyne z tych prasowanych, ktore maja takie mikro mikro drobinki, wiec rozswietlaja, a nie tylko matuja.
dokładnie tak sobie tłumaczę,że #1 #2 i #3 będą zawsze a limitowanki nie więc trzeba brać, do tego opakowanie Nacre jest takie ładne! kolejny plus to to, że są uniwersalne.
__________________
http://www.bitedelite.pl Zapraszam na KONKURS
coctail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:38   #4073
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moj TZ tez zauwaza, ze mam zarozowione policzki, ale on jest swiecie przekonany, ze mam takie naturalnie i nie da sobie wytlumaczyc, ze to te kosmetyki.. [nawet mimo tego, ze czesto widzi mnie bez makijazu... ] no ale fakt, ze od kiedy przeszlam na te z wysokiej polki - moja "tapeta" stala sie o wiele mniej widoczna i wyglada naturalniej. wiec mu wybaczam, wszak ja sie na silnikach nie znam wiec on na kosmetykach nie musi. najwazniejsze, ze juz przestal mi marudzic na to, ze cos kupuje, ostatnio sam z siebie kazal mi cos na truskawie kupic!!! i powiedzial nawet, zebym mini mythic sprzedala kumpeli, ktora bardzo chce je ode mnie odkupic, a sobie kupila duze!!! normalnie szok
Wiesz - dojrzał, zrozumiał
Mój to coś Ty - kręci tym swoim nochalem na wszystko co mam na oku. Ale ja naprawdę mam ZA DUŻO

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja mam 17:
3 biale, 4 fioletowe, 3 zielone, 3 zolte, 4 rozowe

ale np u mnie nie tak bylo z bezykami, bo kulki byly w takiej samej ilosci, ale strasznie male w porownaniu do Mythic -> Załącznik 2598181 w dodatku mialy zdarta naklejke troche.. ale nie marudze, bo mi truskawa oddala 50%, wiec 65 zl za zestaw miniatur to chyba nie tak zle?
Ojej nawet zdjęcie dorzuciłaś
A ja mam tylko 15 mythików - same duże co prawda, ale pink freshów jest chyba o 5 czy 6 kulek więcej i też są duże. Coś mi tu nie gra z tymi miniaturami...one chyba nie ważą po 8 g...


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a tak poza tym, calkiem mimochodem, chcialam powiedziec, ze... dostalam prasowane motyle [+ jeszcze do nich blyszczyk terracota w ramach przeprosin za dlugie oczekiwanie ]
przed chwila otworzylam paczke
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pierwsze wrazenie - ten puder luksusem bije w promieniu 5 km nawet moja totalnie anty kosmetykowa kumpela, ktora zawsze puka sie w glowe jak juz ze mnie wydusi ile cos kosztowalo, jak spytala ile za nie zaplacilam stwierdzila, ze to rozumie, bo wygladaja tak [a ona sie nie maluje wcale! ]
opakowanie zapakowana w welurkowy czarny pokrowiec srebrno-liliowa puderniczka z wykutym motywem meteorytowym [ta taka spiralka]. lusterko totalnie wow, ja nie wiem jakie ono jest, ale takie jasniejsze niz zwykle w puderniczkach..
pachna oczywiscie tak
motylki sa piekne... [a jeszcze wczoraj znalazlam wreszcie jakas opinie o tym pudrze, po jakims czasie uzywania i sie okazalo, ze te motylki nie sa tylko na wierzchu, ale na przestrzal, tak jak byc powinno ]
tlo jest jasnobezowe [jasne jak w prasowanym nacre to wewnetrzne kolko (nie bialy rozswietlacz tylko to 2 od srodka)], motylki sa biale, rozowe i brazowe [ale tez nie takie ciemne jak na fotkach w necie].

ja chyba nie bede ich uzywac, tylko je ogladac
To świetnie, że jesteś zadowolona. No ja niestety nie podzielam motylowego entuzjazmu Natomiast jestem już porządnie nakręcona na te nowe
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:15   #4074
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14838579]Gerlenki, mam pytanie. Jaka jest nazwa jesiennej kolekcji Guerlain w koncu? Caly czas myslalam, ze Russian Beauty, ale czasami spotykam sie z nazwa Slavic Beauty.
Na stronie Guerlain omowienia kolekcji nie ma, tylko produkty kolekcji.
Dla wynikow "Russian Beauty" znalazlo mi 181.000 wynikow, dla "Slavic Beauty" 2.480, stad sklaniam sie wciaz ku Russian. Google nie myli sie nigdy .[/QUOTE]

kolekcja nazywa sie Slavic Beauty ... czyli slowianska piekosc a inspirowane jest "rosyjska uroda" itd ...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14838579]Desti, wstreciucho Ty przebrzydla . Caly czas myslalam, ze Imperiale beda tak okropnie bezowe jak Motyle, czyli nie beda dla mnie. Po Twoich zdjeciach zachcialo mi sie Imperiali . To Twoja wina. Czekam na przeprosiny .[/QUOTE]

nic z tego hihi...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:46   #4075
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Powinna byc inspirowana Polską urodą
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:49   #4076
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Powinna byc inspirowana Polską urodą
tylko wiesz, wg calego swiata, a juz na pewno importerow kosmetykow - Polki sa zjarane na mahon conajmniej, kochaja wielgachny brokat itp.
no jesli nawet ja z trudem znajduje dla siebie podklad, jesli nawet dla mnie wiekszosc najjasniejszych jest za ciemna, to ja nie wiem, co robia dziewczyny, ktore sa jeszcze bledsze zdaniem ludzi z sephory np - takie jak my powinny sie mąką ciapnąć i bedzie ok
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:52   #4077
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Powinna byc inspirowana Polską urodą
trzeba by im to powiedziec albo napisac hihi ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 11:04   #4078
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
zdaniem ludzi z sephory np - takie jak my powinny sie mąką ciapnąć i bedzie ok
Ależ bynajmniej ! Mamy obowiązek się przyciemniać tym co mają w ofercie (podkład w funkcji brązera nie jest wszak rzadkością u Szanownych Rodaczek ) tak, aby na ulicach było jednorodnie: mahoniowo - hebanowo
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 11:09   #4079
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tylko wiesz, wg calego swiata, a juz na pewno importerow kosmetykow - Polki sa zjarane na mahon conajmniej, kochaja wielgachny brokat itp.
no jesli nawet ja z trudem znajduje dla siebie podklad, jesli nawet dla mnie wiekszosc najjasniejszych jest za ciemna, to ja nie wiem, co robia dziewczyny, ktore sa jeszcze bledsze zdaniem ludzi z sephory np - takie jak my powinny sie mąką ciapnąć i bedzie ok


kobietki kochane, opowiedzcie mi o motylach wysłane wczoraj, podobno z Singapuru od 11 do 14 dni lecą, nie mogę się doczekać
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 11:19   #4080
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

A mnie ilios nakręciła na prasowańce limitowane Nacre de mers ( dobrze?) i zastanawiam się jak one wypadają w porównaniu do prasowanych Mithiców, bo faktycznie za chwilę ich nie bedzie, ale cene mają zabójczą ( na all).
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.