Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 18:33   #571
ankaah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 5
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jestem ciekawa czy omoże, daj potem zanć
No i bilans, po miesiącu stosowania kremu Gehwohl-Hornhaut Creme.
Zużyłam dwa opakowania, smarowałam, jak przykazali, rano i wieczorem. Cena jednego opakowania chyba 5,50 euro.
Efekt: żaden, przynajmniej ja nic nie zaobserwowałam, owszem, posmarowane nogi były miękciejsze, ale tylko, jak były posmarowane. Nie zlikwidowało mi żadnej zgrubiałej skóry, mało tego, przed stosowaniem usunęłam zalegającą, zgrubiałą skórę żyletką, a ona sobie spokojnie odrosła. Także albo pic, albo potrzeba mi więcej czasu. Dziś zakupiłam kolejne opakowanie (większe 125 ml) za ok 7,50 eur. Będę dalej smarować, ale szału nie ma. Chyba nic mi już nie pomoże
ankaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 16:24   #572
Ciacho25
Raczkowanie
 
Avatar Ciacho25
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny a co polecacie na odgniotki u stóp?
Złuszczanie naskórka pumeksem,kremem zmiękczającym nic nie daje, podobnie jak plastry...
Ciacho25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 16:52   #573
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Ja od paru dni zgrubiały placek na jednej stopie smaruję Acerinem i ścieram jak na razie efekty znikome, kupiłam plasterek i dziś nakleję...
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 12:41   #574
Alessia
Przyczajenie
 
Avatar Alessia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Witam,
Ja też mam częste problemy z odciskami. Dotyczy on jednak nie tyle butów nowych, co butów w ogóle! Odciski, odparzenia i otarcia na stopach robią mi się od każdego rodzaju butów na obcasie (a obcas wcale nie jest wysoki!). Wiem, że buty eleganckie, czy poprostu "kobiece" nie mogą być super wygodne i komfortowe, ale ja po paru godzinach w butach "kobiecych" muszę potem kurować stopy przez parę dni! W rezultacie chodze tylko w butach sportowych (choć i w tym przypadku miałam parę, która powodowała obtarcia), a chciałabym chociaż od czasu do czasu ubierać się kubieco, a nie tylko luźnie, na sportowo.
Nie wiem z czego wynikają moje problemy?
Czy jest to jakaś wada moich stóp? (raczej wątpliwe)
Czy może wybieram niewłaściwe buty? (ale za każdym razem??)
Macie jakieś rady? Chętnie wysłucham Waszych opinii.


Aha,
Problem dotyczy również klapek! - odcisk na spodzie pięty. (
Alessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 14:27   #575
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Alessia Pokaż wiadomość
Witam,
Ja też mam częste problemy z odciskami. Dotyczy on jednak nie tyle butów nowych, co butów w ogóle! Odciski, odparzenia i otarcia na stopach robią mi się od każdego rodzaju butów na obcasie (a obcas wcale nie jest wysoki!). Wiem, że buty eleganckie, czy poprostu "kobiece" nie mogą być super wygodne i komfortowe, ale ja po paru godzinach w butach "kobiecych" muszę potem kurować stopy przez parę dni! W rezultacie chodze tylko w butach sportowych (choć i w tym przypadku miałam parę, która powodowała obtarcia), a chciałabym chociaż od czasu do czasu ubierać się kubieco, a nie tylko luźnie, na sportowo.
Nie wiem z czego wynikają moje problemy?
Czy jest to jakaś wada moich stóp? (raczej wątpliwe)
Czy może wybieram niewłaściwe buty? (ale za każdym razem??)
Macie jakieś rady? Chętnie wysłucham Waszych opinii.


Aha,
Problem dotyczy również klapek! - odcisk na spodzie pięty. (

ja mam podobnie, co mnie naprawdę denerwuje, bo tyle tysięcy kobiet biega codziennie w butach na obcasach i ma piękne stópki, a ja zawsze mam jaki,s problem poyem, a to otarcia i pęcherze, które muszę leczyć kilka dni albo odgniotki, które zostają na stałe
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 17:16   #576
bukaka456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Może spróbuj płynu zmiękczającego i hamującego powstawanie ocisków http://infobot.pl/r/21wi
bukaka456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:02   #577
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

a dziekuje za rade, ale w sumie poogl mi wizazowy sposob ścierania naturalnym pumeksem i smarowanie olejkiem rycynowym
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 11:49   #578
oliwka_los
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Witam!
Mam problem dotyczący stóp. Byłam na imprezie w nowych, nierozchodzonych butach i zrobił mi się odcisk. Wiem, ze to błąd, ale pozostawiłam go samemu sobie i dopiero gdy zaczął doskwierać mi ból poszłam do apteki i zakupiłam środek ABD, który niestety nie pomógł. Po jego użyciu sytuacja się pogorszyła. Odcisków zrobiło się więcej i zaczęły dziwnie wyglądać. W środku są jakieś brązowe kolki... Jakby tego było mało na płytki paznokci zaczęły mi żółknąć i rogowacieć. Dodam, że nie maluję ich na ciemne kolory, a jedynie bezbarwnym,ochronnym lakierem. Czytałam o grzybicy i nie wiem czy to może być to. Paznokcie u rąk także mam osłabione - rozdwajają się i łamią, a zawsze miałam je zdrowe i mocne. Zamierzam udać się do dermatologa, ale może ktoś z Was miał podobny problem?
oliwka_los jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 18:41   #579
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez oliwka_los Pokaż wiadomość
Witam!
Mam problem dotyczący stóp. Byłam na imprezie w nowych, nierozchodzonych butach i zrobił mi się odcisk. Wiem, ze to błąd, ale pozostawiłam go samemu sobie i dopiero gdy zaczął doskwierać mi ból poszłam do apteki i zakupiłam środek ABD, który niestety nie pomógł. Po jego użyciu sytuacja się pogorszyła. Odcisków zrobiło się więcej i zaczęły dziwnie wyglądać. W środku są jakieś brązowe kolki... Jakby tego było mało na płytki paznokci zaczęły mi żółknąć i rogowacieć. Dodam, że nie maluję ich na ciemne kolory, a jedynie bezbarwnym,ochronnym lakierem. Czytałam o grzybicy i nie wiem czy to może być to. Paznokcie u rąk także mam osłabione - rozdwajają się i łamią, a zawsze miałam je zdrowe i mocne. Zamierzam udać się do dermatologa, ale może ktoś z Was miał podobny problem?
polecam Ci szybko skonsultować się z dermatologiem, to mogą być brodawki wirusowe. Jeśli chodzi o paznokcie to faktycznie może przemawiać za grzybicą. Możesz wkleić zdjęcia?
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:56   #580
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Kurcze dziewczyny ratujcie. Od paru m-cy na opuszkach palców zrobiła mi się tak jakby twardsza skóra... Próbowałam pumeksem to zedrzeć i kremem smarować ale to nic nie daje. Zastanawiam się czy nie przeproziłam szłapek bądź co gorsza nie są to jakieś objawy grzybiczne ;o co robić, smarować czymś czy lepiej zajść do dermatologa?
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 16:24   #581
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Alessia Pokaż wiadomość
Witam,
Ja też mam częste problemy z odciskami. Dotyczy on jednak nie tyle butów nowych, co butów w ogóle! Odciski, odparzenia i otarcia na stopach robią mi się od każdego rodzaju butów na obcasie (a obcas wcale nie jest wysoki!). Wiem, że buty eleganckie, czy poprostu "kobiece" nie mogą być super wygodne i komfortowe, ale ja po paru godzinach w butach "kobiecych" muszę potem kurować stopy przez parę dni! W rezultacie chodze tylko w butach sportowych (choć i w tym przypadku miałam parę, która powodowała obtarcia), a chciałabym chociaż od czasu do czasu ubierać się kubieco, a nie tylko luźnie, na sportowo.
Nie wiem z czego wynikają moje problemy?
Czy jest to jakaś wada moich stóp? (raczej wątpliwe)
Czy może wybieram niewłaściwe buty? (ale za każdym razem??)
Macie jakieś rady? Chętnie wysłucham Waszych opinii.


Aha,
Problem dotyczy również klapek! - odcisk na spodzie pięty. (

skad ja to znam...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 16:32   #582
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez shedub Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny ratujcie. Od paru m-cy na opuszkach palców zrobiła mi się tak jakby twardsza skóra... Próbowałam pumeksem to zedrzeć i kremem smarować ale to nic nie daje. Zastanawiam się czy nie przeproziłam szłapek bądź co gorsza nie są to jakieś objawy grzybiczne ;o co robić, smarować czymś czy lepiej zajść do dermatologa?
problem może tkwić w Twoim obuwiu. Jakie buty nosisz najczęściej?
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:24   #583
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

W obuwiu? ;o noszę buty sportowe. Ale wątpię że to od butów...
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:04   #584
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez shedub Pokaż wiadomość
W obuwiu? ;o noszę buty sportowe. Ale wątpię że to od butów...
spróbuj zrobić fotkę, jestem w stanie coś wymyślić
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 17:27   #585
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Nie jest to za ciekawy widok... Ale mam nadzieję, że mi pomożecie :|
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1326907466899.jpg (10,0 KB, 174 załadowań)
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 19:04   #586
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

dzieki za foto. Z podologicznego punktu widzenia wyjścia masz dwa.
1. dermatolog, badanie mykologiczne
jeśli badania wykażą grzybicę--> leczenie dermatologiczne (maści, płyny ewentualnie tabletki) Choć przyznam, że miejsce niezbyt typowe dla grzybicy.
2. Na zdjęciu widać rogowacenie części dystalnej paliczków (niestety nie mogę dotknąć, zobaczyć z bliska). Jeśli to "tylko" rogowacenie to gorąco polecam maści, kremy z mocznikiem 10% dwa razy dziennie. Powinny pomóc.
czy zmiana swędzi? uprawiasz jakieś sporty?
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:04   #587
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Czyli najlepszym wyjściem będzie zajść do dermatologa.
Nie uprawiam żadnych sportów. A czy to swędzi... hmm czasami swędzi ale to rzadko i delikatnie. Nie jest to uciążliwe swędzenie.
Dziękuję Ci bardzo za informacje Udam się do dermatologa i napiszę co mi powiedział

Tak więc byłam u dermatologa, przepisała mi maść Hasceral (bez recepty), mam paluszki smarować rano i wieczorem. Smaruję szłapy od środy i już widzę efekty! Skóra zaczyna wracać do swojego naturalnego wyglądu

Edytowane przez shedub
Czas edycji: 2012-01-27 o 14:20
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:15   #588
SekretPoint
Przyczajenie
 
Avatar SekretPoint
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
GG do SekretPoint
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Bardzo proszę o pomoc. Mam problem ze stopami od dłuższego czasu. Naskórek zrogowaciały którego czyszczę codziennie pumeksem, nawilżam kremem do stóp, robię sobie też raz w tygodniu peleng i moczę w soli stopy i nic...... do tego dochodzi bolący problem z "poduchami", mam je za największym palcem u stóp na jednej i drugiej stopie, to mi często sprawia ból w chodzeniu i stopy się szybko męczą. Bardzo proszę o radę, jak skutecznie pielęgnować takie stopy i co najlepiej stosować.
SekretPoint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 21:47   #589
psi_maniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Ale czy znacie jakiś środek, który naprawdę działa? Mi na przykład scholl w ogóle nie pomaga co z tym Acerinem? Brat mi wspominał o jakiejś maści, która usuwa wszystko szybko i skutecznie muszę go dopytać, skoro na niego męskie ( patrz niezadbane) stopy działa może i nam pomoże...
psi_maniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 21:54   #590
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Mój Tż nabawił się mega odcisków w buciorach pracowniczych.
Pomogło mu smarowanie Brodacit'em
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 16:35   #591
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Panie moje, ja się ostatnio natknęłam na reklamę "Japońskiego peelingu enzymatycznego"
http://www.babyfoot.pl/pielegnacja-stop-baby-foot.html

Zdjęcia wyglądają zachęcająco. Ba, kusząco wręcz. W necie znalazłam m.in. ten film:

http://www.youtube.com/watch?v=HS7shEurDTs

Czy któraś z Was o tym słyszała? Może dziewczyny z zagranicy znają ten produkt? Zastanawiam się, czy po takim zabiegu w ogóle można potem chodzić? Bo jak przesadzę z pumeksem to mnie pięty bolą. I w drugą stronę - czy można się poparzyć? Ten zestaw "home" z przesyłką to stówę kosztuje, nie wiem, czy warto wydać.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

I co z paznokciami? Też złażą?

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2012-06-14 o 16:34
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:03   #592
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

byłabym bardzo ostrożna z tego typu specyfikami, cudów nie ma
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:12   #593
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Panie moje, ja się ostatnio natknęłam na reklamę "Japońskiego peelingu enzymatycznego"
http://www.babyfoot.pl/pielegnacja-stop-baby-foot.html

Zdjęcia wyglądają zachęcająco. Ba, kusząco wręcz. W necie znalazłam m.in. ten film:

http://www.youtube.com/watch?v=HS7shEurDTs

Czy któraś z Was o tym słyszała? Może dziewczyny z zagranicy znają ten produkt? Zastanawiam się, czy po takim zabiegu w ogóle można potem chodzić? Bo jak przesadzę z pumeksem to mnie pięty bolą. I w drugą stronę - czy można się poparzyć? Ten zestaw "home" z przesyłką to stówę kosztuje, nie wiem, czy warto wydać.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

I co z paznokciami? Też złażą?
Witam dziewczyny miałam ten produkt, stosowałam 2 razy. Martwy naskórek faktycznie odchodził tak jak na filmiku, wszystko sie złuszczyło. Stopy jak nowe, mięciutkie, ale po kilku tygodniach stopy znow jak wczesniej znów narosła gruba twarda skóra, tam gdzie były nagniotki czy modzele są znowu. Jedynym sposobem chyba jest isc i usunąc chirirgicznie, ale najpierw przetestuje jeszcze Svr xerial z 50% stezeniem mocznika. Jak to nie pomoze, to zapisuje sobie godzine na wyciecie tego diabelstwa
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:19   #594
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Dzięki za informację. Chyba się jednak skuszę, skoro Tobie kopytków nie zeżarło. Lato tuż tuż...
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 17:24   #595
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację. Chyba się jednak skuszę, skoro Tobie kopytków nie zeżarło. Lato tuż tuż...
hehe zeżrec nie zeżarło, ale były w dosłownej rozsypce jakies 2 tygodnie skóra sie łuszczyła, no ale tak własnie miało to zadziałac
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:49   #596
amelka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Ja tez mam problem ze stopami Nowe buty AWARIA odciski na pietach nagniotki na palcach i nagnioty grube na stopach.
próbowałam moczenia kremów nacierania nawet spirytusem i nic.
Tak tarłam stopy pumeksem do mięsa, ze mialam jedna wielką ranę.
Mama kupiła mi w aptece taki lakier ACERIN bardzo ostrożnie należy go stosować bo tez potrafi zadziałać heh.
co do stosowania to tutaj polecam fajny artykuł http://www.tipy.pl/artykul_796,jak-u...nu-acerin.html
plastry na nagniotki i odciski zostawiają mi tylko rozmiękczona ranę a ten lakier acerin wysusza i szybko się goi.
amelka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 15:11   #597
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Re: Odciski

dziewczyny, pomocy!

założyłam dzisiaj do pracy nowe buty - skórzane, twarde i nierozchodzone. na piętach gigantyczne odciski i ogromny ból. w piątek wyruszam w góry i boję się, że odciski będą mi uniemożliwiały swobodne spacery. czy macie jakieś sprawdzone sposoby oprócz plastrów? ile to się koi mniej więcej? pytam, bo nigdy nie miałam tego problemu wcześniej.

dzięki
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:38   #598
Bitt3rsweet
Raczkowanie
 
Avatar Bitt3rsweet
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Re: Odciski

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
dziewczyny, pomocy!

założyłam dzisiaj do pracy nowe buty - skórzane, twarde i nierozchodzone. na piętach gigantyczne odciski i ogromny ból. w piątek wyruszam w góry i boję się, że odciski będą mi uniemożliwiały swobodne spacery. czy macie jakieś sprawdzone sposoby oprócz plastrów? ile to się koi mniej więcej? pytam, bo nigdy nie miałam tego problemu wcześniej.

dzięki

Moja koleżanka miała kiedyś podobny problem, miała kilka dni na poradzenie sobie z odciskami. I po prostu przebiła je igłą, pozbyła się płynu z pęcherzy. Następnego dnia rano odciski lekko zaschły, a po kilku dniach ich się pozbyła
__________________

Nie każ mi się zmieniać.

Pozwól mi być sobą.



Bitt3rsweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 11:10   #599
mglista_stopa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Odciski

Witajcie. Mam mały problem - dwa dni temu na podeszwie stopy zrobił mi się ( lub nadal robi) odcisk. Nie powoduje żadnego bólu, czuję tylko zgrubienie na skórze. Czy coś takiego może przerodzić się w bolący odcisk? Jeśli tak to jak temu zapobiec?
mglista_stopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 20:56   #600
ewcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Ja także mam problem. Po całych wakacjach chodzenia w trampkach na stopach pojawiły mi się takie jakby nagnioty, odparzenia, sama nie wiem co to jest. Pojawiły się na skórze nad kością, są czerwone, jest nad nią gruba skóra której nie da się zetrzec, bo dodrapuję się do krwi pomózcie
ewcia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-15 13:37:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.