Słodycze rzucamy i aktywny tryb życia zaczynamy:)! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-11, 08:49   #31
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Słodycze rzucamy i aktywny tryb życia zaczynamy:)!

Cytat:
Napisane przez sofi0902 Pokaż wiadomość

Loriette- ja Tobie tez gratuluje juz niedużo ci zostało, trzymam kciuki!
Dziękuję bardzo )
Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ;-*
Wpadłam na chwilkę bo jestem u TŻ na weekend.
Na razie daję radę i czuję się przy takim zdrowym odżywianiu o niebo lepiej
Człowiek przy zdrowym odżywianiu czuje się taki lekki i usatysfakcjonowany przez to, że jego jedzenie na talerzu wygląda tak ładnie
Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
sofi ja tez grilowalam wczoraj ale takie grzeszki raz na jakis czas mozna uznac
tak jak nejviajs powiedziala- chcemy schudnac pare kg nie kilkadziesiąt
Brawa dla tej Pani

Ja wczoraj byłam na imprezie plenerowej.. W ostateczności zaliczyłam dwie. Nie myślałam, że młodzi inżynierowie z pracy mojego taty mogą tak wymiatać na parkiecie Wygraliśmy nawet skrzynkę z narzędziami, ale dzisiaj moje łydki krzyczą o masażystę Zrzuciłam chyba 2 kg, hahaha
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 09:05   #32
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Słodycze rzucamy i aktywny tryb życia zaczynamy:)!

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
dalej myślę czy iść na dzienniarstwo do Wrocławia czy iść do Gdańska na filologię polską specializacja wiedza o pracy dziennikarza i pracy publicysty.
akurat we Wrocławiu dziennikarstwa jest kiepskim wyborem. na studiach jest mnóstwo 'suchej teorii' a mało praktyki. nawet gazetki wydział nie ma mało praktyki, dużo teorii, co jest totalną pomyłką w tym fachu.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 11:40   #33
Nejviajs
Przyczajenie
 
Avatar Nejviajs
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Słodycze rzucamy i aktywny tryb życia zaczynamy:)!

Cześć dziewczynki
Jak widać, pojedyncze grzeszki nie są takie złe- mimo wczorajszego rozkosznego obiadu, rano staje na wadze i....... kolejna granica, czyli 57kg, została za mną Chyba wakacyjny tryb życia trochę rozruszał mi metabolizm- w końcu musiał się zmierzyć z nieprzeciętną ilością kalorii, a i ruchut troche miałam- i narazie jeszcze pracuje w dobrym trybie, bo jem całkiem przyzwoicie, a chudnę. Co prawda podobno 1wszy tydzień to utrata 70% wody i tylko 30% tłuszczu, ale i tak jestem bardzo zadowolona A jak tam wasze postępy?
Nejviajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 14:06   #34
sofi0902
Raczkowanie
 
Avatar sofi0902
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 136
Dot.: Słodycze rzucamy i aktywny tryb życia zaczynamy:)!

Macie rację dziewczynki! Nie należy popadac w paranoje.;D

Loriette- Gratuluję dobrej zabawy;D w koncu taniec łagodzi obyczaje! a dodatkowo zrzuciłas sporo kcal no i to uczucie...

nvmd, Nejviajs- wyglada na to, ze wszyskie poszalałyśmy troche w weekend. Ale co tam, nie poddajemy sie i w nastepnym tyg zaczynamy znowu uwazac na to co jemy i pijemy;D mam nadzieje ze jeden weekend ropusty nas nie złamie!!

ale ja tak na wszelki wypadek na wage wejde dopiero około czwartku. zeby sobie humoru nie psuc;D
pozdrawiam
sofi0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 15:16   #35
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Słodycze rzucamy i aktywny tryb życia zaczynamy:)!

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
akurat we Wrocławiu dziennikarstwa jest kiepskim wyborem. na studiach jest mnóstwo 'suchej teorii' a mało praktyki. nawet gazetki wydział nie ma mało praktyki, dużo teorii, co jest totalną pomyłką w tym fachu.
Eldo_rado dziekuje za rade
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:49   #36
milosz1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 43
Dot.: Słodycze rzucamy i aktywny tryb życia zaczynamy:)!

Witam
Może ktoś doradzić jak pozbyć sie zwałków na brzuchu i obwisłej lekko klatki piersiowej? Schudłem z 83kg do 77 , wzrostu mam 179 cm , mam sflaczały brzuch( taki tłuszczowy kaloryfer) ostatnio prowadzilem niezdrowy tryb zycia w postaci fastfoodow, sporo piwa tez bylo, chipsy itp. Przestalem cwiczyc na silowni jaka mam w domu i przestalem biegac na biezni. W ciagu tygodnia jazdy na rowerze schudlem 5kg i z klatki piersiowej co mialem umiesniona zamiast miesni zostal tluszczyk , taka ginekomastia. Chce to wyrzezbic i spalic tluszcz w tych miejscach. Prosze o rady jak spalic tluszcz na klatce i brzuchu.
Jakies propozycje dietetyczne, naturalne suplementy wspomagajace typu czerwona herbata itp podobne pomysly pomocne w osiagnieciem mojego celu.
milosz1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:07   #37
BlackAngel94
Raczkowanie
 
Avatar BlackAngel94
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 184
Dot.: Słodycze rzucamy i aktywny tryb życia zaczynamy:)!

Cytat:
Napisane przez milosz1984 Pokaż wiadomość
Witam
Może ktoś doradzić jak pozbyć sie zwałków na brzuchu i obwisłej lekko klatki piersiowej? Schudłem z 83kg do 77 , wzrostu mam 179 cm , mam sflaczały brzuch( taki tłuszczowy kaloryfer) ostatnio prowadzilem niezdrowy tryb zycia w postaci fastfoodow, sporo piwa tez bylo, chipsy itp. Przestalem cwiczyc na silowni jaka mam w domu i przestalem biegac na biezni. W ciagu tygodnia jazdy na rowerze schudlem 5kg i z klatki piersiowej co mialem umiesniona zamiast miesni zostal tluszczyk , taka ginekomastia. Chce to wyrzezbic i spalic tluszcz w tych miejscach. Prosze o rady jak spalic tluszcz na klatce i brzuchu.
Jakies propozycje dietetyczne, naturalne suplementy wspomagajace typu czerwona herbata itp podobne pomysly pomocne w osiagnieciem mojego celu.
W ciągu tygodnia 5kg? Prawidłowo powinno tracić się 0,5-1kg w ciągu 7dni! Nic dziwnego, że został sam tłuszczyk, przy wszystkich dietach należy odżywiać się racjonalnie, bo Tobie chyba też zależy by schudnąć na stałe, a nie tylko na kilka dni? Jeśli chudniesz w tak szybkim tempie, mogę Ci zapewnić, że kilogramy wrócą, może być ich nawet więcej, więc zastanów się...
I dlaczego nie korzystasz już z siłowni? Bieżnia jest jednym z najlepszych sposobów na rozgrzewkę. A na wyrzeźbienie i spalenie tłuszczu z brzucha proponuję A6W, powinno pomóc


A do Was dziewczyny chciałam się przyłączyć jeśli mogę? Podobnie jak Wy mam do stracenia 5-6kg, więc mam nadzieję że razem jakoś damy radę Pozdrawiam
__________________
'Kocham Cię, bo cały wszechświat sprzyjał mi w tym, bym mogła Cię poznać. '

Postanowienia noworoczne:
1) Schudnąć 8kg do wakacji.
2) Zrobić szpagat.
3) Więcej się uczyć i osiągnąć dobre wyniki na koniec roku.


BlackAngel94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.