Minera³y z UK Earthnicity - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-01, 19:25   #1
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2 431

Minera³y z UK Earthnicity


Nie znalazlam nigdzie watku dotyczacego mineralow angielskiej firmy Erthnicity. Uzywalam kilkudziesieciu pokladow mineralnych roznych marek i Erthnicity nie ma konkurencji!! Tak kryjacego podkladu mineralnego nie mialam nigdy wczesniej. Wszystko jest w nim idealne. Korektor spradzwil sie nieco gorzej.
A wy macie jakies doswiadczenia z mineralami Erthnicity? Chetnie dowiem sie jakiej jakosci sa inne kosmetyki tej marki, bo szykuje sie na wieksze zamowienie.
__________________

pinupxgirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-01, 21:32   #2
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Minera³y z UK Erthnicity

Przejzalam strone - bardzo ciekawie to wyglada, i tez bylabym zainteresowana odcieniem alabaster lub porcelain. Tyle tylko, ze takie wielkie pudelko podkladu dla mnie jednej to zdecydowanie za duzo (tym bardziej ze mam jeszcze inne ) . Jednak jesli okarza sie tak "rewelacyjne" jak piszesz to zawsze mozna kupic jeszcze raz ;-) .

A Ty pinupxgirl bylabys np: zainteresowana zakupem tych dwoch kolorow na polowe? Pol alabaster i pol porcelain? Wtedy przesylke tez mamy na pol

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-09-01 o 21:33
lilianatoja2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-01, 21:37   #3
201604210939
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1 761
Dot.: Minera³y z UK Erthnicity

Hmm, ja u¿ywam tych minera³ów i z tego co wiem to nazwa brzmi Earthnicity a nie Ertnicity
201604210939 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-01, 21:44   #4
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Minera³y z UK Erthnicity

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Poka¿ wiadomo¶æ
Przejzalam strone - bardzo ciekawie to wyglada, i tez bylabym zainteresowana odcieniem alabaster lub porcelain. Tyle tylko, ze takie wielkie pudelko podkladu dla mnie jednej to zdecydowanie za duzo (tym bardziej ze mam jeszcze inne ) . Jednak jesli okarza sie tak "rewelacyjne" jak piszesz to zawsze mozna kupic jeszcze raz ;-) .

A Ty pinupxgirl bylabys np: zainteresowana zakupem tych dwoch kolorow na polowe? Pol alabaster i pol porcelain? Wtedy przesylke tez mamy na pol
Ja, szczerze mowiac, jestem zainteresowana tylko kolorem Alabaster. Mialam zestaw probek jasnych kolorow i Alabaster to idealny dla mnie odcien, Porcelain nie do konca.
Ja z wielkoscia opakowania mam raczej na odwrot, bo obawiam sie czy pelnowymiarowe opakowanie nie skonczy sie po miesiacu Z probek wywnioskowalam, ze te podklady sa srednio wydajne.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, ja u¿ywam tych minera³ów i z tego co wiem to nazwa brzmi Earthnicity a nie Ertnicity
Ojej racja. Przepraszam za pomylke. Cos wbilam sobie do glowy taka nazwe i tak zostalo.
__________________

pinupxgirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-01, 21:50   #5
201604210939
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1 761
Dot.: Minera³y z UK Erthnicity

Nie ma sprawy - przez moment zastanawia³am siê co za nowa firma mineralna pojawi³a siê w UK
201604210939 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-15, 16:27   #6
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Jak widzê w±tek dotycz±cy Earthnicity Minerals przedstawia siê nader skromnie. Prosi³abym wiza¿anki, które mia³y do czynienia z podk³adami/wykoñczeniówk± tej firmy, o opinie, które pomog³yby mnie (oraz innym dziewczynom) w podjêciu decyzji o ich wypróbowaniu.
Moj± uwagê zwróci³ skromny (ilo¶ciowo) sk³ad, który podobno jednak zapewnia bardzo dobry efekt wizualny na twarzy. Interesowa³oby mnie g³ównie to czy proszki zapewniaj± dobre krycie (przy naczynkach, tr±dziku), jak to wygl±da w porównaniu do innych minera³ów. I oczywi¶cie ogólne w³asciwo¶ci - czy ciemniej±, matuj±, nie wyparowuj±. Aha. Tak¿e jak wygl±da kontakt z firm±, d³ugo¶æ wysy³ki.
Pomo¿ecie?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-19, 17:32   #7
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Minera³y z UK Erthnicity

Dobrze wiedzieæ, ¿e taka firma istnieje ;-) Do tej pory stosowa³am EDM, ale bardzo popsu³a siê jako¶æ. Szukam dobrego odpowiednika, mo¿e siê skuszê ;]
ewalaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 19:34   #8
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Ja jak najbardziej bym siê skusi³a (i pewnie tak zrobiê), tylko szkoda, ¿e podk³ady maj± tak ma³o opinii.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-20, 21:39   #9
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Od ponad miesiaca uzywam podkladu Earthnicity i NAPRAWDE brakuje mi slow, aby wymienic wszystkie jego zalety. Jedyna wada jest wydajnosc. Producent na stronie informuje, ze podklad wystarcza na 2 miesiace codziennego uzywania i u mnie wyglada na to, ze na tyle wlasnie starczy. Biorac pod uwage cene z przesylka to troche drogo wychodzi.
Samo dzialanie podkladu po prostu cudo!! Pierwszy raz w zyciu patrzac do lustra po 10 godzinach pracy moj makijaz wyglada bardziej swiezo niz wiekszosc podkladow po dwoch godzinach od nalozenia.
Podklad Earthnicity ma rewelacyjne krycie. Mi wystarczaja dwie cienkie warstwy, podczas gdy EDM zdarzalo mi sie nakladac 4-5.
Testowalam podklady mineralne kilkunastu firm i juz myslalam, ze nigdy nie znajde idealu wsrod mineralow. W koncu trafilam na Earthnicity i znalazlam swoj ideal.
__________________

pinupxgirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-20, 21:58   #10
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Pinupxgirl, dziêkujê, ¿e napisa³a¶. Chocia¿ a¿ ciê¿ko mi uwierzyæ w twoj± recencjê. Zbieram siê do zakupu próbek, p³aci siê przez Paypal? Mog³aby¶ jeszcze dodaæ czy masz jakie¶ wiêksze problemy z cer±? I jaki masz odcieñ - czy jest podobny do którego¶ z edm?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-21, 04:38   #11
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Hej Olka,
ja by³am zaintersowana kiedy¶ zakupem podk³adu - konkretnie Alabaster i Porcelain. Teraz wiem, ¿e chcia³abym tylko albaster - ale mog³abym go wzi±æ z Tob± na pó³ (i przesy³ka zawsze o wiele tañsza ni¿ w pojedynke ) - bo to jest 30g pude³ko - czyli jak XXL w Lumiere - a to dla mnie zdecydowanie za du¿o No chyba, ¿e tak jak Pinupxgirl pisze jest ma³owydajne - ale jak mi siê spodoba i bêdzie taaaaakie rewelacyjne, to mo¿na zamówiæ wówczas ca³e

Chyba, ¿e Ty masz inne preferencje kolorystyczne, to mo¿emy pomysleæ o ca³ych pud³ach dla ka¿dej odrazu

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-21 o 04:39
lilianatoja2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 07:43   #12
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Poka¿ wiadomo¶æ
Pinupxgirl, dziêkujê, ¿e napisa³a¶. Chocia¿ a¿ ciê¿ko mi uwierzyæ w twoj± recencjê. Zbieram siê do zakupu próbek, p³aci siê przez Paypal? Mog³aby¶ jeszcze dodaæ czy masz jakie¶ wiêksze problemy z cer±? I jaki masz odcieñ - czy jest podobny do którego¶ z edm?
Co do platnosci nic nie moge pomoc, bo ten podklad dostalam w prezencie. Nie mam problemow z cera, ale jej koloryt wymaga ujednolicenia, tego glownie oczekuje od podkladu. Z EDM uzywalam najjasniejszych odcieni, nie pamietam konkretnych nawz kolorow. Korektora EDM uzywalam w odcieniu Intensive Fair. Z Earthnicity idealnie wspolgra z moja karnacja Alabster, czyli ich najjasniejszy odcien.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Olka,
ja by³am zaintersowana kiedy¶ zakupem podk³adu - konkretnie Alabaster i Porcelain. Teraz wiem, ¿e chcia³abym tylko albaster - ale mog³abym go wzi±æ z Tob± na pó³ (i przesy³ka zawsze o wiele tañsza ni¿ w pojedynke ) - bo to jest 30g pude³ko - czyli jak XXL w Lumiere - a to dla mnie zdecydowanie za du¿o No chyba, ¿e tak jak Pinupxgirl pisze jest ma³owydajne - ale jak mi siê spodoba i bêdzie taaaaakie rewelacyjne, to mo¿na zamówiæ wówczas ca³e

Chyba, ¿e Ty masz inne preferencje kolorystyczne, to mo¿emy pomysleæ o ca³ych pud³ach dla ka¿dej odrazu
Pudelko faktycznie ma 30g, ale samego podkladu jest zaledwie 9g, co jest niewielka iloscia moim zdaniem.
Each foundation comes in a 30ml sifter jar containing approximately 9g of mineral powder. (przeklejone ze strony producenta).
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-10-21 o 07:46
pinupxgirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-21, 08:58   #13
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Olka,
ja by³am zaintersowana kiedy¶ zakupem podk³adu - konkretnie Alabaster i Porcelain. Teraz wiem, ¿e chcia³abym tylko albaster - ale mog³abym go wzi±æ z Tob± na pó³ (i przesy³ka zawsze o wiele tañsza ni¿ w pojedynke ) - bo to jest 30g pude³ko - czyli jak XXL w Lumiere - a to dla mnie zdecydowanie za du¿o No chyba, ¿e tak jak Pinupxgirl pisze jest ma³owydajne - ale jak mi siê spodoba i bêdzie taaaaakie rewelacyjne, to mo¿na zamówiæ wówczas ca³e

Chyba, ¿e Ty masz inne preferencje kolorystyczne, to mo¿emy pomysleæ o ca³ych pud³ach dla ka¿dej odrazu
Ja my¶la³am, ¿eby najpierw zamówiæ próbki, bo niestety nie wiem który z jasnych odcieni bym chcia³a (alabaster wydaje mi siê za jasny, porcelain za zimny, a natural light ju¿ mo¿e byæ za ciemny). Tylko ¿e faktycznie przesy³ka nie jest tania. Najlepiej by³oby od razu braæ normalny wymiar, no ale nie wiem jaki. Szkoda ¿e nie mogê znale¼æ za wielu opinii o ró¿nicy w tych odcieniach czy swatchy. Poszukam jeszcze. Chyba ¿e macie jakie¶ typy - u¿ywa³am golden light z edm i calista 2 z pixie - wiêc bardziej alabaster, porcelain czy natural light? Ehhh.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-21, 10:18   #14
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Ja tutaj recenzowalam probki 3 jasnych odcieni podkladow Earthnicity:
http://makeuphunter.blox.pl/2011/09/...-recenzja.html
Porownujac kolorystyke podkladow mineralnych innych firm moge stwierdzic, ze Alabaster nie jest dramatycznie jasny. Najjasniejsze podklady z jakimi sie spotkalam ma Lumiere. Jasne odcienie sa to po prostu biale! Nawet dla mnie za jasne. Natomiast Alabaster porownalabym odcieniem do China Doll Lily Lolo. Natural Light jest juz sporo ciemniejszy.
Moze to cos da: http://img94.imageshack.us/img94/7396/1007022r.jpg
__________________

pinupxgirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-21, 13:52   #15
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomo¶ci: 2 293
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

ijak by to wygl±da³o z jasnymi oliwkowymi odcieniami?
Najja¶niejszy z oliwek to jak widzê Honey Beige, ewentualnie Natural Buff by wchodzi³ w grê ale one na zdjêciu wydaj± siê baaaardzo ciemne ... czy która¶ z dziewczyn maj±cych do¶wiadczenie z t± mark± ma co¶ do poradzenia co do oliwkowawych odcieni? Chêtnie bym sobie kilka sampli kupi³a, ale na biga na pewno siê nie zdecydujê bez testowania.
I jeszcze bym mia³a pytanie o stopieñ krycia, czy porównywalny np do Lucy Minerals? Ja preferujê lekkie, ma³o kryj±ce formu³y i zastanawiam siê czy podk³ad Earthnicity na³o¿ony cieniutk± warstw± ma szansê mi odpowiadaæ, czy raczej bêdzie za mocno kryæ?

Bêdê wdziêczna za podpowiedzi w sprawie doboru odcienia , z innych firm pasuj± mi:
- Meow: Korat albo Ocicat na poziomie 2
- Lily Lolo In the buff, ale na lato raczej
- EDM Neutral (czyli rodzina olwek) albo Olve Fair
- Lumiere Light Medium Neutral

Edytowane przez cynaamonka
Czas edycji: 2011-10-21 o 13:57
cynaamonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-21, 17:49   #16
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tutaj recenzowalam probki 3 jasnych odcieni podkladow Earthnicity:
http://makeuphunter.blox.pl/2011/09/...-recenzja.html
Porownujac kolorystyke podkladow mineralnych innych firm moge stwierdzic, ze Alabaster nie jest dramatycznie jasny. Najjasniejsze podklady z jakimi sie spotkalam ma Lumiere. Jasne odcienie sa to po prostu biale! Nawet dla mnie za jasne. Natomiast Alabaster porownalabym odcieniem do China Doll Lily Lolo. Natural Light jest juz sporo ciemniejszy.
Moze to cos da: http://img94.imageshack.us/img94/7396/1007022r.jpg
Dziêkujê. Chocia¿ akurat tê recenzjê widzia³am, jedna z nielicznych po polsku (dla mnie oczywi¶cie recenzje mog³yby byæ i po angielsku, ale i ich ma³o jest, o swatchach nie wspominaj±c). Szkoda, ¿e na zdjêciu odcienia alabaster prawie nie ma. A to chyba w jego stronê powinnam siê sk³aniaæ - tak jak my¶la³am, natural light bêdzie za ciemny. Chyba ¿e porcelain... Mhm. Sprawdzê zaraz ten odcieñ z Lily Lolo.

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Poka¿ wiadomo¶æ
I jeszcze bym mia³a pytanie o stopieñ krycia, czy porównywalny np do Lucy Minerals? Ja preferujê lekkie, ma³o kryj±ce formu³y i zastanawiam siê czy podk³ad Earthnicity na³o¿ony cieniutk± warstw± ma szansê mi odpowiadaæ, czy raczej bêdzie za mocno kryæ?
Dla mnie lepiej by³oby jakby kry³ "za mocno"(oczywi¶cie bez efektu maski).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-22, 05:40   #17
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Nie - no jasne, ¿e 30g opakowanie nie równa siê 30g pudru

To co Olka robimy? Ja mam i u¿ywam China Doll, np: z Meow ma 1 Chartreux, z EDM Linen, z Lumiere Fair Neutral
lilianatoja2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-22, 07:43   #18
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Czyli obstajesz w dalszym ci±gu za alabaster?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 09:53   #19
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli obstajesz w dalszym ci±gu za alabaster?
Sorki, ¿e tak pó¼no reagujê - tak jestem za
lilianatoja2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 16:25   #20
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Ja jednak chcia³abym na pocz±tku próbki. Trochê obawiam siê braæ biga w ciemno, tym bardziej, ¿e naprawdê nie wiem na jaki kolor mia³abym siê zdecydowaæ (widzia³am Twoje zdjêcie na makija¿ach - mam trochê ciemniejsz± cerê). Tak¿e mo¿emy zamówiæ próbki dla mnie i podk³ad dla Ciebie. Zastanawiam siê te¿ czy mo¿e jaka¶ organizatorka nie chcia³aby zrobiæ zamówienia - mo¿e zebra³oby siê wiêcej osób?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 21:31   #21
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Wyslalam zapytanie w sparwie tego kuponu rabatowego. Jak sie zgodza to bedzie 4L taniej .
Jak cos to zagadzam sie na takie rozwiazanie, ze Ty probki ja full - ale wysylka na pol
lilianatoja2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-25, 08:33   #22
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Poka¿ wiadomo¶æ
Wyslalam zapytanie w sparwie tego kuponu rabatowego. Jak sie zgodza to bedzie 4L taniej .
Jak cos to zagadzam sie na takie rozwiazanie, ze Ty probki ja full - ale wysylka na pol
Jasne, ¿e tak.
A o jaki kupon rabatowy chodzi?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-31, 18:44   #23
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Hmmm, widze ze watek ucichl. Obecnie na Earthnicity jest obnizka na cienie mineralne, uzywala juz ktoras z was?
Jesli chodzi o podklad tej firmy to jestem bardzo zadowolona zarowno z krycia jak i efektu koncowego, mam odcien Porcelain i Natural Light, mineraly godne polecenia. Sprawdzone nawet po nalozeniu pod zwykly krem Nivea, nic sie nie warzy, nie roluje, jakims cudem podklad nie sciera sie z twarzy, testowane paluchem w przypadku Lily Lolo tak sie dzieje, testowalam Popcorn. Cere mam mieszana, w zimie nadzwyczaj przesuszona nawet w strefie T, twarz myje olejami, krem jaki uzywam to oliwkowy z Ziaji i Nivea, ktorego w zyciu nie nalozylabym pod zwykly fluid bo efekt blysku i sciekow na twarzy murowany, pod mineraly jest jak dla mnie niezastapiony. Obecnie zamowilam sobie baze pod makijaz i zobacze jak bedzie spisywac sie z mineralami.
Phoenix2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-01, 09:34   #24
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

ile wyst
Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm, widze ze watek ucichl. Obecnie na Earthnicity jest obnizka na cienie mineralne, uzywala juz ktoras z was?
Jesli chodzi o podklad tej firmy to jestem bardzo zadowolona zarowno z krycia jak i efektu koncowego, mam odcien Porcelain i Natural Light, mineraly godne polecenia. Sprawdzone nawet po nalozeniu pod zwykly krem Nivea, nic sie nie warzy, nie roluje, jakims cudem podklad nie sciera sie z twarzy, testowane paluchem w przypadku Lily Lolo tak sie dzieje, testowalam Popcorn. Cere mam mieszana, w zimie nadzwyczaj przesuszona nawet w strefie T, twarz myje olejami, krem jaki uzywam to oliwkowy z Ziaji i Nivea, ktorego w zyciu nie nalozylabym pod zwykly fluid bo efekt blysku i sciekow na twarzy murowany, pod mineraly jest jak dla mnie niezastapiony. Obecnie zamowilam sobie baze pod makijaz i zobacze jak bedzie spisywac sie z mineralami.
Na jak dlugo (codziennego uzywania) starcza ci pelnowymiarowe opakowanie podkladu Earthnicity? U mnie minelo 1,5 miesiaca odkad zaczelam uzywac i niestety juz jest na wykonczeniu Szkoda, ze tak krotko, bo cena nie jest niska.
__________________

pinupxgirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-01, 17:10   #25
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Poka¿ wiadomo¶æ
ile wyst
Na jak dlugo (codziennego uzywania) starcza ci pelnowymiarowe opakowanie podkladu Earthnicity? U mnie minelo 1,5 miesiaca odkad zaczelam uzywac i niestety juz jest na wykonczeniu Szkoda, ze tak krotko, bo cena nie jest niska.

Mam probki, poki co, jeszcze pozostalo mi troche. Z ta wydajnoscia mnie zmartwilas bo zamierzalam kupic pelne opakowanie mineralow , mnie wlasnie odpowiada Earthnicity jako podklad bardziej niz Lily Lolo ale z drugiej strony nie usmiecha mi sie wydawac co ok 2 miesiecy kilkanascie funtow za podklad bede zatem wypatrywac znizek i promocji, szczegolnie, ze swieta tuz, tuz.

Edytowane przez Phoenix2
Czas edycji: 2011-11-01 o 17:12 Powód: literowka
Phoenix2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-01, 18:58   #26
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam probki, poki co, jeszcze pozostalo mi troche. Z ta wydajnoscia mnie zmartwilas bo zamierzalam kupic pelne opakowanie mineralow , mnie wlasnie odpowiada Earthnicity jako podklad bardziej niz Lily Lolo ale z drugiej strony nie usmiecha mi sie wydawac co ok 2 miesiecy kilkanascie funtow za podklad bede zatem wypatrywac znizek i promocji, szczegolnie, ze swieta tuz, tuz.
Byc moze tobie starczy na dluzej pelnowymiarowe opakowanie. Wiadomo, kazdy aplikuje inna ilosc podkladu Z tego co pamietam jedna probka podkladu Earthnicity starczyla mi na 4-5 uzyc, wiec moze ta informacja przyblizy ci ilosc jaka ja nakladam jednorazowo.
Producent podaje informacje, ze pelowymiarowe opakowanie podkladu powinno wystarczyc na 2 miesiace codziennego uzywania.

P.S. Masz swietny avatar
__________________

pinupxgirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-01, 19:47   #27
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Poka¿ wiadomo¶æ
Byc moze tobie starczy na dluzej pelnowymiarowe opakowanie. Wiadomo, kazdy aplikuje inna ilosc podkladu Z tego co pamietam jedna probka podkladu Earthnicity starczyla mi na 4-5 uzyc, wiec moze ta informacja przyblizy ci ilosc jaka ja nakladam jednorazowo.
Producent podaje informacje, ze pelowymiarowe opakowanie podkladu powinno wystarczyc na 2 miesiace codziennego uzywania.

P.S. Masz swietny avatar

Ech ja to mam zdolnosci do marnotrawienia wszelkich, fluidow, pudrow, podkladow itp. itd wiec opakowanie pewnie starczyloby mi krocej niz na dwa miesiace.
Ano tak na oko obliczylam, ze probki powinny sie skonczyc po ok 5 aplikacjach.

Avatar jest swietny to fakt i szaleje za takim "lookiem" jak ma Noomi Rapace w "Millenium", ale mnie tlenionej bialoglowie daleko do idealu pieknej brunetki.
Phoenix2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-03, 09:59   #28
mineralki
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 7
Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Witam,
dopiero zaczynam swoj± przygodê na Wizazu, dlatego wybaczcie je¿eli robiê jakie¶ b³êdy, czy pytania umieszczam nie tak m gdzie trzeba. je¿eli tak siê dzieje, to proszê dajcie mi znaæ, ¿eby na przysz³o¶æ robiæ te rzeczy prawid³owo

Od niedawna mocno zainteresowa³ mnie temat kosmetyków mineralnych i my¶lê, ¿e z pytaniami i pro¶bami o radê dobrze trafi³am, bo jest tutaj wielu specjalistów w tej dziedzinie

O wielu firmach produkuj±cych kosmetyki mineralne s³ysza³am, o wielu czyta³am i znam opinie. Wiem na co zwracaæ uwagê przy zakupie, na jakie sk³adniki patrzeæ przy doborze do konkretnego rodzaju cery, a jakie sk³adniki w ogóle nie powinny znale¼æ siê w tego typu kosmetykach. Mo¿na uznaæ, ¿e moja wiedza teoretyczna jest du¿a, gorzej natomiast z praktyk±

Bêd±c w UK znalaz³am dostêp do kosmetyków Earthnicity, teoretycznie wydaj± siê bardzo w porz±dku i w sk³adzie porównywalne z najbardziej znanymi i popularnymi markami ( EDM, Meow, LucyMinerals, Lily LoLo, Pixie, Anabelle)

Jestem bardzo zainteresowana tymi kosmetykami, ale w Polsce na jakim¶ blogu znalaz³am tylko jedn± opiniê ( zreszt± bardzo dobr±). Czy kto¶ z Was (maj±cych zapewne du¿o wiêksze praktyczne do¶wiadczenie w dziedzinie kosmetyków mineralnych ni¿ ja ), móg³by porównaæ kosmetyki Earthnicity z innymi minera³kami i je¿eli u¿ywa³ ich napisaæ, co o nich s±dzi?

Z góry bardzo dziêkujê za odpowiedzi


Dodaæ jeszcze chcia³am kilka s³ów o tych kosmetykach i informacji, które znalaz³am w internecie

Kosmetyki produkowane w UK, z czystych sk³adników mineralnych.
Nie posiadaj± :
bismutu
talku
parabenów i innych konserwantów
¶rodków zapachowych
sztucznych barwników
nanocz±steczek (nanoparticiples)
alkoholu

Kosmetyki nie wywo³uj± podra¿nieñ i zaostrzeñ zmian tr±dzikowych poniewa¿:
s± oil-free ( bezolejowa formu³a)
niekomodogenne ( nie zapychaj± porów)

S± odpowiednie dla cer zarówno suchych i wra¿liwych (w przypadku cer suchych zawsze przed wykonaniem makija¿u u¿yæ nawil¿acza). Jak i t³ustych sk³onnych do zmian tr±dzikowych.

Bardzo dobrze kryj±:
-niedoskona³o¶ci,
-zmiany tr±dzikowe,
-rozszerzone naczynka
-zaczerwienienia spowodowane tr±dzikiem ró¿owanym.

Kosmetyki Earthnicity nadaja siê do ka¿dego rodzaju cery od cer m³odych , po cery dojrza³e - nie wchodz± w zmarszczki, rozpraszaj± ¶wiat³o, co zmniejsza widoczno¶æ oznak starzenia .

Kosmetyki s± lekkie w konsystencji, ale skuteczne w kryciu, dlatego pozwalaj± na uzyskanie efektu no-makeup ( makija¿ jest tak naturalny, ¿e wygl±da jakby go w³a¶ciwie nie by³o). Makija¿ jest bardzo trwa³y i wodoodporny.

W ofercie jest szeroka gama podk³adów, korektorów, pudrów, ró¿ów, bronzerów i cieni do powiek.

W zale¿no¶ci od rodzaju, cery, wieku i potrzeb jest kilka linii podk³adów i pudrów o ró¿nym sk³adzie.

To tyle co uda³o siê mi znale¼æ i przet³umaczyæ.
Proszê tych co mieli kontakt z tymi kosmetykami o opinie i oceny, czy warto je zakupiæ.

Jeszcze raz bardzo dziêkuje tym, którzy podziel± siê ze mn± swymi opiniami i radami

Edytowane przez mineralki
Czas edycji: 2013-05-03 o 12:51
mineralki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 11:25   #29
Mangorantka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Od¶wie¿am w±tek, bo na co¶ trafi³am... https://www.facebook.com/earthnicity...ocation=stream u¿ywa³am Earthnicity jak by³am w Angli, po powrocie mia³am utrudniony dostêp, tote¿ zastanawia mnie ten fejs, czy¿by planowali wej¶æ do pl?
Mangorantka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 09:54   #30
Siasiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Cytat:
Napisane przez Mangorantka Poka¿ wiadomo¶æ
Od¶wie¿am w±tek, bo na co¶ trafi³am... https://www.facebook.com/earthnicity...ocation=stream u¿ywa³am Earthnicity jak by³am w Angli, po powrocie mia³am utrudniony dostêp, tote¿ zastanawia mnie ten fejs, czy¿by planowali wej¶æ do pl?
AAAAA!! cudnie! kiedy¶ dosta³am w prezencie zestawik i zakocha³am siê w ich produktach. Do mojej nieco problematycznej cery sprawdza³y siê super! Nie wiem w sumie dlaczego nie zamówi³am ich potem, ale je¶li sie otworz± w PL to na bank skorzystam. Wiadomo kiedy siê pojawi±?
Siasiulek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kosmetyki mineralne


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-02-22 13:27:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.