Masażer Głowy ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 10:33   #31
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Masażer Głowy !

jest jeszcze wersja takiego masażera z wibracjami rewelacja!
a co do porostu włosów to całkiem możliwe, bo jeżeli zadbamy o skórę głowy to i włosy będą szybciej rosły
__________________
wiecej niz slowo
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:02   #32
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Masażer Głowy !

Wątpie, żeby jakoś znacznie szybciej rosły po masażerku. Więcej dla przyjemności niż dla zdrowia. ;p
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:32   #33
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez suchaa Pokaż wiadomość
jest jeszcze wersja takiego masażera z wibracjami rewelacja!
a co do porostu włosów to całkiem możliwe, bo jeżeli zadbamy o skórę głowy to i włosy będą szybciej rosły
takiego to nie widziałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 16:23   #34
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez suchaa Pokaż wiadomość
jest jeszcze wersja takiego masażera z wibracjami rewelacja!
Hmm zastanawiam się czy kiedyś nie miałam do czynienia z czymś takim gdy zwiedzałam allegro Swoją drogą ciekawe jak się sprawa ma z kosztami takiego cudaka hehe
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 21:26   #35
Kamillusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Masażer Głowy !

Kupiłam dziś na "allegro" elektryczny masażer z wibracjami , koszt to nie całe 20 zł plus koszta przesyłki, mam nadzieje że nie będę żałować . Może mniej się namacham rękami - to dla wygody mojej i dla osoby która od czasu do czasu może zechce mi masować tym czyś wibrującym.
Główny mój cel to odprężenie bo uwielbiam gdy mi ktoś robi coś z włosami to pewnie spodoba mi się .
Moje włosy są długie ale nie nadają się na rozpuszczanie , jest ich nie za wiele a co gorsze są bardzo cienkie .
Wypadają garściami a bardziej i są łamliwe, mam nadzieje że zaczyna mi rosnąć bardziej mocne i odżywione ,no i przestane je ściągać garściami z poduszki i dywanu . Moja skóra na głowie jest blada ,lekarka mówi że w takich zaleca masaże skóry głowy ,ale nie dla mnie, niestety z powodu że ma cienkie i łamliwe włosy nie zaleca tego robić bo są zbyt delikatne i trać je mogę uszkadzać ich strukturę , wiec kolo się zamknęło i chyba pozostał ten masażer . U mnie dość dziwny przypadek bo paznokcie mam w dobrym stanie i długie ,a włosy to szkoda gadać.

Dam wam znać jak dostane to cudeńko jakie doznania i po jakimś czasie napisze czy włosy przestały wypadać oraz czy coś się z nimi poprawiło .


Pozdrawiam
Kamillusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 22:22   #36
sugar_free
Przyczajenie
 
Avatar sugar_free
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Masażer Głowy !

Posiadam taki masażer, ale wychwalać go pod niebiosa nie będę. Stosowałam go przy okazji kuracji placentą Mil Mil, uważam jednak że taki mały druciak nie zastąpi porządnego masażu skalpu palcami. Ręce mam długie więc masaż głowy nie przyprawia mnie o zakwasy, za to przy masażerze robiłam takie akrobacje, że ho ho po 5 minutach miałam dosyć.
__________________
Ain't no mountain high enough!
sugar_free jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:05   #37
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez sugar_free Pokaż wiadomość
Posiadam taki masażer, ale wychwalać go pod niebiosa nie będę. Stosowałam go przy okazji kuracji placentą Mil Mil, uważam jednak że taki mały druciak nie zastąpi porządnego masażu skalpu palcami. Ręce mam długie więc masaż głowy nie przyprawia mnie o zakwasy, za to przy masażerze robiłam takie akrobacje, że ho ho po 5 minutach miałam dosyć.
bo to najfajniej gdy ktoś nas masuje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 07:32   #38
Anastazja1921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bo to najfajniej gdy ktoś nas masuje
Wczoraj byłam u fryzjera i jestem w czarnej otchłani. Masakra!!!!! Strach wyjść na ulicę. Na szczęście mam masażer i właśnie masuję sobie główkę. Do tej pory używałam go sporadaczynie, a mimo to ,włosy faktycznie jakoś szybko mi rosły. Zatem do dzieła, odezwę się niebawem. Pozdrowienia
Anastazja1921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 12:06   #39
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez Anastazja1921 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam u fryzjera i jestem w czarnej otchłani. Masakra!!!!! Strach wyjść na ulicę. Na szczęście mam masażer i właśnie masuję sobie główkę. Do tej pory używałam go sporadaczynie, a mimo to ,włosy faktycznie jakoś szybko mi rosły. Zatem do dzieła, odezwę się niebawem. Pozdrowienia
No to trzymam kciuki za dalszy porost i za przyjemność z masażem związaną A czarna otchłań czasem wydaje się taka czarna po zmianie koloru czy drastycznym cięciu, ale okazuje się z czasem wcale nie być taka czarna, więc uszy do góry
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 13:45   #40
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Masażer Głowy !

Kupiłam sobie taki masażer właśnie z allegro. Paczka doszła do mnie wczoraj - i też go wykorzystałam.
Uczucie super na pewno o wiele głębsze byłoby przy użyciu obcej ręki
A co do wpływu masażera na szybszy porost to nie wiem ale szczerze w to wierzę! Z taką myślą go kupiłam.
Masuję skórę głowy od 2 tygodni po 15 minut i znudziła mi się ta metoda (za męcząca), masażer pięknie wyręcza mnie z tej żmudnej czynności
Mniej ręce bolą - no i tak się zastanawiam czy będzie tak samo działał jak masaż rękami???
Mam nadzieję, że tak.......
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:27   #41
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Taszita 3mam kciuki za dalsze postępy
Zdaje się, że w poprzednim tyg. masażery były w netto, a ja przegapiłam grrr...Mam za to pokrzywę i chyba zacznę ją pić Z uwagi na łysienie androgenowe piłam wierzbownicę (ma właściwości antyandrogene), ale ostatnio mam dużo suchszą skórę i ją odstawiam, więc może łyknę sobie za ten czas pokrzywy, bo kupiłam ją z wierzbonką i czekała na swoją kolej
Mogę Ci pozazdrościć konsekwencji Ja nie cierpię rękoma we włosach grzebać, bo mam je naprawdę rzadkie..Dlatego szukam masażera
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 22:04   #42
dem
Przyczajenie
 
Avatar dem
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 27
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez Kamillusia Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś na "allegro" elektryczny masażer z wibracjami , koszt to nie całe 20 zł plus koszta przesyłki, mam nadzieje że nie będę żałować . Może mniej się namacham rękami - to dla wygody mojej i dla osoby która od czasu do czasu może zechce mi masować tym czyś wibrującym.
Główny mój cel to odprężenie bo uwielbiam gdy mi ktoś robi coś z włosami to pewnie spodoba mi się .
Moje włosy są długie ale nie nadają się na rozpuszczanie , jest ich nie za wiele a co gorsze są bardzo cienkie .
Wypadają garściami a bardziej i są łamliwe, mam nadzieje że zaczyna mi rosnąć bardziej mocne i odżywione ,no i przestane je ściągać garściami z poduszki i dywanu . Moja skóra na głowie jest blada ,lekarka mówi że w takich zaleca masaże skóry głowy ,ale nie dla mnie, niestety z powodu że ma cienkie i łamliwe włosy nie zaleca tego robić bo są zbyt delikatne i trać je mogę uszkadzać ich strukturę , wiec kolo się zamknęło i chyba pozostał ten masażer . U mnie dość dziwny przypadek bo paznokcie mam w dobrym stanie i długie ,a włosy to szkoda gadać.

Dam wam znać jak dostane to cudeńko jakie doznania i po jakimś czasie napisze czy włosy przestały wypadać oraz czy coś się z nimi poprawiło .


Pozdrawiam
Ja na Twoim miejscu poszukałabym przyczyny wypadania włosów wewnątrz organizmu, bo wypadanie włosów to tylko efekt czegoś co się dzieje z organizmem. Pierwsze co przychodzi na myśl to zrobić morfologię i poziom ŻELAZA z którym wiele kobiet ma problemy w sensie niedoborów..możliwe że niewłaściwą suplementację prowadzisz, możliwe że masz braki witamin i mikro- i makroelementów...ale mam nadzieję, że rzeczywiście masz tylko takie słabiutkie włosy a przyczyna nie jest wewnątrz.
Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Taszita 3mam kciuki za dalsze postępy
Zdaje się, że w poprzednim tyg. masażery były w netto, a ja przegapiłam grrr...Mam za to pokrzywę i chyba zacznę ją pić Z uwagi na łysienie androgenowe piłam wierzbownicę (ma właściwości antyandrogene), ale ostatnio mam dużo suchszą skórę i ją odstawiam, więc może łyknę sobie za ten czas pokrzywy, bo kupiłam ją z wierzbonką i czekała na swoją kolej
Mogę Ci pozazdrościć konsekwencji Ja nie cierpię rękoma we włosach grzebać, bo mam je naprawdę rzadkie..Dlatego szukam masażera
A ja dziś go zakupiłam właśnie w Netto, więc nie wiem czy przegapiłaś czy u mnie oferta ta sama tydzień później może się pojawia heh. Kosztował chyba 5,99 zł czy coś koło tego.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

A co do mojego pierwszego spotkania z tym 'wynalazkiem'...otóż było ono swego rodzaju porażką! Byłam przy jakimś stoisku, gdzie pani sprzedawała biżuterię naturalną itp. szpargały jak i ten masażer ale za kosmiczną cenę 20 zł!!! Byłam zaciekawiona i się zastanawiałam nad nim nawet, w pewnym momencie pani bez ostrzeżenia zastosowała go na mnie!!! Myślałam, że jej zrobię krzywdę normalnie, ponieważ dostałam strasznego skurczu mięśni szyi i barku...uczucie było tak silne, że tak zareagował mój organizm czyli przeżył totalny stres. Więc dobrze radzę, nikogo nie zaskakujcie w ten sposób, bo można to przypłacić naprawdę silnym bólem jak w moim przypadku.
dem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 07:47   #43
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Masażer Głowy !

No ja kupiłam z allegro za 4,75
Ale powiem szczerze, że jak robię powyżej 5 minut tym masażerem to skóra głowy mnie boli. Może ten mój masażer ma za blisko te druciki?? już sama nie wiem
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:22   #44
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Dem, ale fajnie Może nie wykupili wszystkich i dlatego kupiłaś sobie?
Bo ja wczoraj patrzyłam i chyba nawet przedwczoraj na www Netto i już były inne gazetki z promocjami
Dobrze radzisz z tym zbadaniem krwi Tylko widzisz kłopot w tym, że znaleźć sensownego dermatologa, szczególnie mieszkając w małych miasteczkach to marzenie... Ja byłam w szpitalu w poznaniu i miałam badania tarczycowe i inne i wiem np. że mam dihydrotestosteron za wysoki.. ale by pobadać sobie mikro i makroelementy to musiałabym sama to sobie zafundować Żelazo z kolei badałam nim trafiłam tam do kliniki i poziom był śliczny więc teraz już nawet nie dostaję na to skierowania. Takie to nasze realia.
Co do Twojej opowieści o pierwszym kontakcie z masażerem - zgroza! Pani nie ładnie się zachowała chcąc Ci wcisnąć gadżet..Przecie to tak jakby ubrać kogoś w sprzedawany ciuch by tylko się w nim przejrzał i nabył.. eh eh..

Taszita, może po prostu masz wrażliwą skórę i tak reaguje na tarcie lekkie żelaztwem, nie wiem nie miałam okazji tyle czasu się tym pomasować, bo znam kontakt z tym masażerkiem tylko z zajęć na uczelni A z tym allegro wiem, ze są masażery, tylko kurczę uznałam, że kupię za podobną kasę na miejscu i tyle. A wyszło jak wyszło
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:28   #45
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Masażer Głowy !

może masz rację z tym delikatnym skalpem - aczkolwiek na końcu drucików są kuleczki - a one raczej wg mnie nie wyglądają na metalowe ....
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:53   #46
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez taszita Pokaż wiadomość
może masz rację z tym delikatnym skalpem - aczkolwiek na końcu drucików są kuleczki - a one raczej wg mnie nie wyglądają na metalowe ....
Czyli jest tam coś a la plastik. Lub coś gumopodobnego. To w sumie nie ma znaczenia, jeśli skóra głowy jest delikatna. Może się przyzwyczaisz? Bądź dobrej myśli
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 08:23   #47
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Masażer Głowy !

Masz rację - przyzwyczaiłam się i już nawet sprawia mi to przyjemność :0
Nie tak jak kiedyś
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 13:21   #48
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez taszita Pokaż wiadomość
Masz rację - przyzwyczaiłam się i już nawet sprawia mi to przyjemność :0
Nie tak jak kiedyś
No i super Troszkę Ci zazdroszczę Bo nie mogę odżałować, że nie nabyłam gadżeciku Przyjemnych relaksujących masaży
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:16   #49
dem
Przyczajenie
 
Avatar dem
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 27
Dot.: Masażer Głowy !

Partytura..Hmm..a może w jakimś sklepie 'Wszystko po 5 zł'
Wiesz co, jestem zwolenniczką naturalnej medycyny, chociaż nie powiem, żebym apteki omijała szerokim łukiem. Często jest tak, że leczymy tylko wynik pewnych zaburzeń organizmu jak Ty walczysz z wypadaniem włosów, a przyczyna właśnie jest w środku. Oczywiście hormony nieźle mieszają w organizmie, a znaleźć sensownego lekarza to jest teraz trudne. Osobiście chodziłam ponad rok z niedoczynnością tarczycy, bo pani dr dawała tylko skierowanie na TSH...w końcu zmieniłam lekarza, a ten zasugerował, że owszem prywatnie trzeba zrobić FT3 i 4, bo nie może dać na nie, ale wtedy jest cały obraz i wyszło wreszcie szydło z worka, że problem jest! W przypadku żelaza, które tracimy jednak w miesiączce, to raz na pół roku warto zrobić wynik, bo to działa jak sinusoida.
Osobiście mogę polecić szampon Subrina Recept o ten:
http://www.✂✂✂✂✂✂✂/apteka/p47433-Subrina_Recept_szampon_pr zeciw_wypadaniu_wlosow_20 0_ml
Strasznego problemu nie mam, wypada mi raczej tyle włosów co trzeba ale chciałam, żeby podrosły szybciej i jestem zadowolona Cena nie jest może niska ale u mnie efekt jest pozytywny.
Przychodzi mi jeszcze do głowy, że może Twojemu organizmowi brak osławionych ostatnio kwasów nienasyconych, które bardzo dobrze wpływają na skórę i włosy ale to jest jakby efekt uboczny. Osobiście, jako wręcz pasjonatka naturalnych metod oczyszczania i w ogóle życia w zgodzie z naturą, polecam zainteresowanie tematem oleju lnianego budwigowego naszej rodzimej produkcji..moja skóra i włosy bardzo się odwdzięczyły jak zrobiłam taką kurację
Link: http://sklep.oleofarm.com.pl/dieta-d...budwigowy.html tutaj jest w miarę niewiele info ale jeżeli będziesz zainteresowana tematem, to w necie jest naprawdę dużo informacji
Oj, bo się rozgadałam strasznie i nie na temat jakby Życzę, żebyś się dowiedziała z czego wynika kłopot z wypadaniem włosów, a masażer stosowała, bo zawsze to masaż, więc dobrze zadziała
Pozdrawiam!!!

Edytowane przez dem
Czas edycji: 2011-03-15 o 11:18
dem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 12:28   #50
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Dem dziękuję za troskę Poczytam o oleju, bo tego pewnie faktycznie mi trzeba Moje resztki kłaków są strasznie suche.. (Jakiś czas brałam tran, ale mi się skończył i generalnie jestem teraz bez pieniędzy ) Jednak wszystko sprowadza się właśnie do hormonów i mam tego świadomość. Byłam w klinice w poznaniu i sprawdzili mi tarczycę niby.. miałam usg tarczycy, jajników, brzucha, badania krwi.. i potem jechałam do nich na tomografię nadnerczy, bo te hormony, które są za wysokie mogły mieć z nimi związek. Ale podobno jest ok. Podobno to są jajniki choć nie mam też policystycznych jajników... Miałam tam badane m.in. Ft4 i 3 i są ok. Mam za duży poziom dihydrotestosteronu, a także hormonu stresu czyli kortyzolu i jeszcze 2 z męskich hormonów więc ma to związek z łysieniem androgenowym.. Mniej więcej wiem co tam w środku jest źle. Szkoda tylko, że obiecanki cacanki były, że przyślą mi pełen poprawiony wypis i receptę na Jeanine... A ja byłam zajęta pisaniem magisterki i czekałam cierpliwie. Teraz sama muszę iść do ginekologa gdzieś na miejscu i za to się zabrać..
We 'wszystko po 5 złotych' u siebie byłam , bo kojarzyłam, że kieeedyś chyba widziałam tam masażery i... nie ma tam już masażerka, a byłam kilka razy Kurczę.. Szczerze pisząc to jakby tania wysyłka na allegro była to bym zamówiła.. a ja odkładałam właśnie chcąc kupić u siebie i wyszło jak wyszło z tym netto..
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 11:02   #51
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Masażer Głowy !

kochana - w netto pisałaś, że były masażery za 5,99 a ja z allegro kupiłam za 4,75.... (z przesyłką)
Nie zastanawiaj się i zamów.
Co do włosów i problemów to bardzo mi przykro!!
Kiedyś dziewczyna na jakimś forum pisała, że poradziła sobie z łysieniem androgenowym (nie wiem czy dobrze napisałam) po przez łykanie (nie przestrasz się) tabletek na impotencję dla mężczyzn....
znajdź forum i poczytaj!!!!
Nie rób nic sama na własną rękę - ja ci tylko tak podpowiedziałam- nie koniecznie dobrze!!
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:02   #52
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Wiem wiem, o tej koncepcji Tutaj jest taki wątek i głównie tam sobie siedzimy z łysolkami Tylko póki co nie decyduję się na to, bo mam leki na epilepsję (nie pomagają włoskom ) i możliwe, że hormony zdziebko pomogą.. Leki na prostatę to byłaby ostateczność
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:13   #53
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez taszita Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie taki masażer właśnie z allegro. Paczka doszła do mnie wczoraj - i też go wykorzystałam.
Uczucie super na pewno o wiele głębsze byłoby przy użyciu obcej ręki
(...)
Taszita, napisz mi proszę u kogo kupiłaś masażer na allegro, bo ten, który do mnie dziś dotarł to podróba i sztywne g..., którym możesz jedynie dusić sobie skalp Nie chcę znowu trafić na oszusta ;(
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 08:42   #54
elomadzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu
Wiadomości: 4
GG do elomadzik
Dot.: Masażer Głowy !

Cześć Dziewczyny ja ten masażer kupiłam przez przypadek, bo tata moj chcial do odprezenia czesto mnie boli główa wiec zaczelam go uzywac.. po pierwszym razie bylo niesamowite uczucie i codziennie zaczelam masowac nim po 10-15 min. dziennie wlosy staly sie tak jakos delikatne i miękkie także zachęcam Panie do stosowania masażera
elomadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 10:33   #55
Malgosia109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Hmm zastanawiam się czy kiedyś nie miałam do czynienia z czymś takim gdy zwiedzałam allegro Swoją drogą ciekawe jak się sprawa ma z kosztami takiego cudaka hehe
Ten z wibracjami jest o niebo lepszy, bo masuje sam. Niestety mąż nie chce mnie masować tym zwykłym a inaczej to dla mnie nie frajda. Elektryczny jest genialny Mam taki jak ten za 36 zł http://www.godstoys.pl/Shop?categoryId=3&page=1 nie wiem czy o coś takiego ci chodziło.

Polecam nie psuje sie i baterie dość długo wytrzymują. Dodatkowo jest cichy także przy oglądaniu nie przeszkadza. Co do rośnięcia włosów to niewiem niezauważyłam, dla mnie ma on głównie efekt odprężający co po całym dniu jest niezbędne.
Malgosia109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:37   #56
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez Malgosia109 Pokaż wiadomość
Ten z wibracjami jest o niebo lepszy, bo masuje sam. Niestety mąż nie chce mnie masować tym zwykłym a inaczej to dla mnie nie frajda. Elektryczny jest genialny Mam taki jak ten za 36 zł http://www.godstoys.pl/Shop?categoryId=3&page=1 nie wiem czy o coś takiego ci chodziło.

Polecam nie psuje sie i baterie dość długo wytrzymują. Dodatkowo jest cichy także przy oglądaniu nie przeszkadza. Co do rośnięcia włosów to niewiem niezauważyłam, dla mnie ma on głównie efekt odprężający co po całym dniu jest niezbędne.
Już tu ktoś reklamował taki masażer, ale mi wystarczy nie rozpadający się do użytku samoistnego i bez baterii. Pozdrawiam
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 07:35   #57
Malgosia109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Już tu ktoś reklamował taki masażer, ale mi wystarczy nie rozpadający się do użytku samoistnego i bez baterii. Pozdrawiam
Ja nic nie reklamuje przynajmniej świadomie Na początku używałam też tego normalnego i rzeczywiście jest fajny ale na początku. Jak ktoś lubi masaż głowy i codziennie to moim zdaniem bardziej sprawdza się ten z wibracjami na baterie. (przynajmniej u mnie masażer ręczny się odkształcał itp i źle się masowało po pewnym czasie a też nie chciałam wydawać więcej kasy i kupiłam taki za 5 zł) Ponieważ mi się spodobało kupiłam elektryczny nie wiem czy są inne na allegro ( ja na allegro nie kupuje) akurat ja znalazłam taki może są inne lepsze jak znasz inny fajny sprawdzony to prześlij linka. To kwestia wyboru To tak samo jak masażer do ciała. Jedne z nas używają ręcznego a inne elektrycznego. W tym przypadku też kupiłam sobie elektyrczny ale niestety to strata pieniędzy przynajmniej ten model co mam. Inaczej to wygląda w przypadku masażera przynajmniej tego dlatego polecilam ten co mam. Lubię takie nowinki dlatego między innymi na wizażu szukam produktów polecanych przez inne kobiety, ale czy to reklama jak dziewczyny polecają fajne produkty myślę że nie po to jest to forum.
Malgosia109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:17   #58
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Już tu ktoś reklamował taki masażer, ale mi wystarczy nie rozpadający się do użytku samoistnego i bez baterii. Pozdrawiam
popieram!!!! ręczny i trzymający się kupy
hmm dziwny ten elektryczny ......
Nie kupiłabym czegoś takiego
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm

Edytowane przez taszita
Czas edycji: 2011-03-30 o 12:20
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:46   #59
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez Malgosia109 Pokaż wiadomość
Ja nic nie reklamuje przynajmniej świadomie
(...)

akurat ja znalazłam taki może są inne lepsze jak znasz inny fajny sprawdzony to prześlij linka. (...)

kupiłam sobie elektyrczny ale niestety to strata pieniędzy przynajmniej ten model co mam.(...)
Niestety nie rozglądałam się za masażerami na baterie. Jakieś tam przypadkiem widziałam, i owszem, ale nie przyglądałam się i było to na allegro, a pisałaś, że nie kupujesz tam, więc ode mnie linka nie dostaniesz. Przykro mi, że kupiony przez Ciebie model zawiódł, może jakaś inna osóbka poda Ci ciekawego linka A co do moich słów odnoście reklamy to nie wnikałam czy to świadome czy nie, ale to zwyczajnie miało miejsce Nie miałam nic konkretnego na myśli, najwyżej to, że o elektrycznych już ktoś wspominał przed Tobą i już
Pozdrawiam
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 07:14   #60
Malgosia109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Niestety nie rozglądałam się za masażerami na baterie. Jakieś tam przypadkiem widziałam, i owszem, ale nie przyglądałam się i było to na allegro, a pisałaś, że nie kupujesz tam, więc ode mnie linka nie dostaniesz. Przykro mi, że kupiony przez Ciebie model zawiódł, może jakaś inna osóbka poda Ci ciekawego linka A co do moich słów odnoście reklamy to nie wnikałam czy to świadome czy nie, ale to zwyczajnie miało miejsce Nie miałam nic konkretnego na myśli, najwyżej to, że o elektrycznych już ktoś wspominał przed Tobą i już
Pozdrawiam
Sorki w takim razie mój błąd nie doczytałam wcześniejszych postów. P.S. Mój mąż też woli ten tradycyjny Pozdrawiam
Malgosia109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 22:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.