Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 19:09   #3151
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Sugar - wypasiony kolorek, taki młodzieżowy.
Ja obecnie mykam z czymś takim na głowie:
Załącznik 4637944Załącznik 4637945
Wiem, daleko do ideału, ale podoba mi się ta spontaniczna niedbałość tego nieokreślonego koloru
Wyszło na to, że mój Scandic został (podobno) dzisiaj drugi raz do mnie wysłany, po składaniu reklamacji w sklepie internetowym, więc i tak nie mam czym poprawiać koloru:/ I w oczekiwaniu na farbę, postanowiłam zaopatrzyć się w toner. Używałyście odcienia Fire z Directiona? Na niektórych paletach wygląda ok. A z kolei na innych zbyt pomarańczowy. Ale jest z gratisową wysyłką na allegro- to przemawia na jego korzyść
Myślałam jeszcze nad Poppy Red, ewentualnie to:http://allegro.pl/toner-fast-colours...285635215.html ponieważ jest stosunkowo tanie i ma wygodną w użyciu buteleczkę. Czy to nie jest ten sam toner, który użyła Sonea? Buteleczka inna, ale firma się chyba zgadza.
Aha! I jeszcze ważna sprawa- przestałam prostować całe włosy. Ogarniam tylko grzywkę, żeby jakoś wyglądała, a fale na reszcie podkreślam przed wyjściem z domu (uwaga, uwaga) odżywką I wyglądają o niebo lepiej niż po prostowaniu całości.
poppy red chyba lepszy od fire ale jakbys oba wymieszala po polowie... wyszloby fajnie..
pozatym kolor ktory masz teraz jest OK fajnie wyglądasz
ja tez prostuje tylko grzywke i przód włosów troche a reszty nie ruszam, mam odzywke z isany glattungsbalm i powiem wam ze troche mi prostuje wlosy.. takze nie jest źle
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:42   #3152
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czy któraś uzywała szamponu Isana do rudych włosów? Bo mi zdarzyło się go użyć z 3-4 razy chyba zanim stwierdziłam, ze chce zmienic kolor, ale chodzi o to, ze chcialam zapytac czy Wam tez sie od niego tak zaczely puszyc wlosy? Wiem, ze moje mogly przez slabe koncowki, ale wczoraj scielam i nadal wlosy sie pusza... Zaczelam uzywac starego szamponu i jest lepiej, ale i tak w sumie moje sa wybredne, jak sie jakos przywiaza do jednego szamponu i odzywek to potem trudno akceptuja innych.

tak mnie nastraszylyscie z tym ifryzem, ze napisalam im juz maila kiedy dokladnie wyslali, bo jest wtorek i farby nie ma, a mialam piorytet. ale potwierdzili, ze paczka zostala wyslana na pewno. chyba znowu moj listonosz kombinuje i nie wnosi paczek, a awizo zostawi w ostatnim momencie do odbioru paczki - juz tak robil, chociaz to ja najczesciej wpuszczam go do klatki
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:50   #3153
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

z tym sklepem to historia potoczyła się jeszcze zabawniej, ale już szkoda mi słów i nerwów na opowiadanie co się stało. w każdym razie mi w piątek wysłali paczkę więc mam nadzieję, że obie niebawem ją dostaniemy :P Chciałabym już ją dostać i pofarbować włosyyyy...

moje włosy dobrze reagują na isanę (szampon)
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:29   #3154
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
z tym sklepem to historia potoczyła się jeszcze zabawniej, ale już szkoda mi słów i nerwów na opowiadanie co się stało. w każdym razie mi w piątek wysłali paczkę więc mam nadzieję, że obie niebawem ją dostaniemy :P Chciałabym już ją dostać i pofarbować włosyyyy...

moje włosy dobrze reagują na isanę (szampon)
mi wysłali w czwartek :P chyba następnym razem jeśli zdecyduje się u nich kupować, to wybiorę Paczkomat

czyli pewnie jednak odwieczny problem przywykania moich włosów do szamponu, chociaż dawno nie miałam tego problemu. albo to dlatego, że juz domagają się biedne farbowania
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:38   #3155
divasatanica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Sława
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czy są jakieś czerwone farby, które nie spierają się na pomarańczowo? Chodzi mi o to, żeby kolor po kilku myciach nie stawał się miedziano-rudy, a nawet może być lekko wpadający w fiolet, trochę jak na tym zdjęciu - http://3.bp.blogspot.com/_nOqd_R3_SC...cture%2B14.png
divasatanica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:05   #3156
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ommggggggg my naprawdę w tym wątku nie robimy nic innego, niż recenzujemy różne farby z własnych doświadczeń... POCZYTAJ, na pewno znajdziesz choć jedną. No i zwracaj uwagę na końcówkę RV (red violet)

Variance no to cieszę się, że chociaż Ciebie po ludzku potraktowali. U mnie nie obyło się nawet bez rozmowy telefonicznej (bo kontakt mailowy to jakieś śmiechu warte było) z jakimś opryskliwym gówniarzem który rzucał słuchawką o_O pełny profesjonalizm
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:43   #3157
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
ommggggggg my naprawdę w tym wątku nie robimy nic innego, niż recenzujemy różne farby z własnych doświadczeń... POCZYTAJ, na pewno znajdziesz choć jedną. No i zwracaj uwagę na końcówkę RV (red violet)

Variance no to cieszę się, że chociaż Ciebie po ludzku potraktowali. U mnie nie obyło się nawet bez rozmowy telefonicznej (bo kontakt mailowy to jakieś śmiechu warte było) z jakimś opryskliwym gówniarzem który rzucał słuchawką o_O pełny profesjonalizm
o kurcze to faktycznie niedobrze co za idioci tam pracują.

Variance- kochana ja uzywalam go i zawsze mi koltunił włosy zreszta jak wiekszość szamponów... ale pozatym bylo OK. mi sie tak czy siak troche pusza wlosy wiec nie wiem czy on puszy
pozatym jestem po 2 myciu wlosów po farbowaniu i kolor jest dalej taki jaki byl coprawda widze troche odrost ale kolor sie trzyma dziś nie uzyłam prostownicy i nawet sie układają
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 19:46   #3158
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Variance no to cieszę się, że chociaż Ciebie po ludzku potraktowali. U mnie nie obyło się nawet bez rozmowy telefonicznej (bo kontakt mailowy to jakieś śmiechu warte było) z jakimś opryskliwym gówniarzem który rzucał słuchawką o_O pełny profesjonalizm
a widzisz, może zależy kto ma jaka zmiane, bo ja dostalam maila juz po 2 godzinach
ale za to moja mama sie wkurza, że już powinna byc, gdzie ja zamowilam i wgl niech jutro przyjdzie, bo
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Variance- kochana ja uzywalam go i zawsze mi koltunił włosy zreszta jak wiekszość szamponów... ale pozatym bylo OK. mi sie tak czy siak troche pusza wlosy wiec nie wiem czy on puszy
ja tak normalnej uzywalam Isany ale szampon z odzywka jakis regenerujacy
teraz mysle o tym Waszym olejowaniu i wgl, ale slabo to widze, bo nienawidze uczucia tlustosci na rekach i jak mysle, ze mialabym to nakladac, a potem zmywac
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 05:50   #3159
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
a widzisz, może zależy kto ma jaka zmiane, bo ja dostalam maila juz po 2 godzinach
ale za to moja mama sie wkurza, że już powinna byc, gdzie ja zamowilam i wgl niech jutro przyjdzie, bo

ja tak normalnej uzywalam Isany ale szampon z odzywka jakis regenerujacy
teraz mysle o tym Waszym olejowaniu i wgl, ale slabo to widze, bo nienawidze uczucia tlustosci na rekach i jak mysle, ze mialabym to nakladac, a potem zmywac
to witaj w klubie tego to ja tez nie lubie. jak daje olejki to zaraz od razu rozczesuje i spinam wlosy a rece porzdnie myje i jest OK
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 11:38   #3160
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Przybywam z ostrzeżeniem.
Majicontrast nie lubi się z szamponami slsowymi i... maską Mariona

Po poprzednim myciu slsem (Schauma Q10) myślałam, że to tylko mój schiz wywołany pragnieniem utrzymania idealnej czerwieni. Dzisiaj myłam Garnierem z drożdżami i granatem... i powtórka. Z tym, że dużo bardziej drastyczna. Nawet mama stwierdziła, nie pytana o zdanie, że wypłowiałam :/
A po myciu Johnsonem 3w1 żadnych zmian koloru nie było
Chciałam podratować sytuację i nałożyłam Mariona. A on, zamiast tradycyjnie podbić mi kolor różem... dodał trochę czerwonego poblasku, ale nic a nic nie ruszył miedzianych końcówek :/
Pobiegłam po szamponetkę Joanny, malinę i porzeczkę, sporządziłam miksturę i... modlę się, aby wrócił mój śliczny karmazyn

Wniosek - trzymajcie Maji z daleka od slsów i maski marionowej.

I jeszcze polecam suchy szampon Isany - dużo lepszy od Syossa

http://www.hairstore.pl/Inebrya_Krom...00ml-1852.html
Używałyście może? Boję się, że wiśnia będzie za ciemna... A skoro Marion strzela fochami to muszę coś wykombinować...
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 12:15   #3161
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja mam wrażenie, że żadne farby nie lubią się z SLSami.
Idę właśnie nałożyć marionową maskę na włosy, ciekawa jestem jak poprawi ich stan.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 12:27   #3162
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no i farby nadal nie ma to chyba kara za to, że postanowiłam zdradzić czerwień. kurczę, najgorsze jest to, że tak naprawdę to nie wiem jak ta farba wychodzi i czy wgl jest warta tych nerwów.

a, że pogoda dobija mi głowe, to wgl jestem wkurzona, a jeszcze sie ucze o zabojstwach i juz wgl klimatycznie
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 12:40   #3163
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
no i farby nadal nie ma to chyba kara za to, że postanowiłam zdradzić czerwień. kurczę, najgorsze jest to, że tak naprawdę to nie wiem jak ta farba wychodzi i czy wgl jest warta tych nerwów.

a, że pogoda dobija mi głowe, to wgl jestem wkurzona, a jeszcze sie ucze o zabojstwach i juz wgl klimatycznie
Co to za farba?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 12:43   #3164
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Co to za farba?
Chantal Prosalon Fioletowa Oberżyna.. ech, w żadnym stacjonarnym fryzjerskim nie było, na allegro gościu ma, ale sporo komentarzy, że długo idzie przesyłka, to wzięłam inny sklep internetowy... to też czekam
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 13:28   #3165
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Variance - Prosalon jest generalnie dobrą farbą, ale czerwienie ma słabe podobno, więc nie miałam okazji wypróbować, pochwal się efektem u nas, w koncu oberżynie bliżej do czerwieni niz do blondów ;p

Odnośnie mojego tonera (globalnie odpowiem, bo tu zapytania mailowe idą - dzięki i pamiętam!)... jeszcze nie myłam włosów od fryzjera, a jutro z okazji firmowej imprezy zaaplikuję sobie modelowanie na szczotce... efekty sfocę, bo zapewne będą cudne, jak to po zamknięciu łuski i nabłyszczeniu... czerwień kocha!... więc sądzę, że dopiero w okolicy niedzieli będę musiała zadziałać z szamponem i odżywką.
Na pewno Gloria na olej, bardzo na nią liczę. Jednak mam poważne obawy, że toner poleci w pomarańcz. Już teraz ma taki poblask cynobrowy i chyba mi się nie podoba jednak ;/ Zastanawiam się więc nad zakupem identycznego tonera, tyle, że w fiolecie.
Jeśli po umyciu szamponem i nałożeniu oleju dodam kilka kleksów tonera do maski i pochodzę z pół godziny, a potem spłuczę i przeleję octem, to będzie dobra procedura?
Pytam te z Was, które kombinują z paćkami.

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-25 o 13:29
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 13:34   #3166
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Variance - Prosalon jest generalnie dobrą farbą, ale czerwienie ma słabe podobno, więc nie miałam okazji wypróbować, pochwal się efektem u nas, w koncu oberżynie bliżej do czerwieni niz do blondów ;p
trochę mnie uspokoiłaś, w sumie czytałam, że dobra, ale akurat żadnych recenzji fioletów a no pewnie, obiecałam, że się pochwalę. miejmy nadzieje, że będę miała czym jak farba w koncu dojdzie
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 13:43   #3167
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ale chcesz umyć włosy i na to dać olej i na to maskę i potem spłukać? Jak się pozbędziesz oleju z włosów? Chyba, że olej -> mycie -> maska?
W każdym razie maski zawsze mieszam z tonerem i efekt jest okej.

Ja wciąż z czerwienią na głowie, chociaż nie widzę różnicy w kolorze po użyciu maski mariona.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 14:02   #3168
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Genralnie to robię tak: olej 2h na całość > mycie > olej na końcówki + maska (+toner teraz) > spienienie maski jak przy myciu odżywką > spłukanie > ocet > ostatnie spłukanie
I wtedy już nie nakładam oleju na końcówki, co zwykle robiłam... mam wrażenie, że tak jest lepiej.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 14:24   #3169
divasatanica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Sława
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
ommggggggg my naprawdę w tym wątku nie robimy nic innego, niż recenzujemy różne farby z własnych doświadczeń... POCZYTAJ, na pewno znajdziesz choć jedną. No i zwracaj uwagę na końcówkę RV (red violet)

Gdybym znalazła cokolwiek, co mnie interesuje, to nie zadawałabym niepotrzebnych pytań. Nie mam tyle czasu, żeby dokładnie czytać ponad stu stron, z czego większość nie jest mi potrzebna.
divasatanica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 14:28   #3170
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez divasatanica Pokaż wiadomość
Gdybym znalazła cokolwiek, co mnie interesuje, to nie zadawałabym niepotrzebnych pytań. Nie mam tyle czasu, żeby dokładnie czytać ponad stu stron, z czego większość nie jest mi potrzebna.
czerwone farby zmywają się zazwyczaj do rudości lub różowości, do fioletu nie, na tym zdjęciu najprawdopodobniej końcówki były zrobione na fiolet dlatego tak to wygląda.
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 15:42   #3171
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
czerwone farby zmywają się zazwyczaj do rudości lub różowości, do fioletu nie, na tym zdjęciu najprawdopodobniej końcówki były zrobione na fiolet dlatego tak to wygląda.
też tak myśle..

Ned- ty biedna.. oby szamponetka pomogła coś

a ja robie tak: olej na 2-3 godziny czasem na noc.. mycie odzywka a raz w tygodniu OMO.. potem olejku troche z odzywką B/S i tyle.. aaa i maseczka raz w tygodniu ta Mila bananowa i moje wloski sie mają dobrze kolor jak narazie tez bez zmian.. widocznie sie lubi i z szamponem i odzywka
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 19:53   #3172
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że żadne farby nie lubią się z SLSami.
Idę właśnie nałożyć marionową maskę na włosy, ciekawa jestem jak poprawi ich stan.
I masz rację, sls jest zbyt agresywny w ogóle dla włosów, a farbę po prostu wyżera błyskawicznie. Ja w ogóle nie myję slsami, bo to zabójstwo dla koloru. Nawet w szamponach do farbowanych włosów.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 07:17   #3173
divasatanica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Sława
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
czerwone farby zmywają się zazwyczaj do rudości lub różowości, do fioletu nie, na tym zdjęciu najprawdopodobniej końcówki były zrobione na fiolet dlatego tak to wygląda.
Nie chodziło mi o końcówki, tylko o czubek głowy Ale wiem, o czym mówisz, o to mi chodzi, żeby zmywała się bardziej w stronę różu
divasatanica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 07:32   #3174
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez divasatanica Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi o końcówki, tylko o czubek głowy Ale wiem, o czym mówisz, o to mi chodzi, żeby zmywała się bardziej w stronę różu
to polecam PostQuam IC60 Purple Red
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 09:37   #3175
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Variance, o coś nowego.
Mi też zależy na wymywaniu na różowo, ale tak patrzę na zdjęcia tego PostQuam i wygląda nie tylko ciemno, ale i mahoniowo jakoś. Robiłaś tym sobie?
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 10:09   #3176
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Variance, o coś nowego.
Mi też zależy na wymywaniu na różowo, ale tak patrzę na zdjęcia tego PostQuam i wygląda nie tylko ciemno, ale i mahoniowo jakoś. Robiłaś tym sobie?
tak, wstawiałam nawet zdjęcia po farbowaniu jakieś 1,5 miesiąca temu.
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:26   #3177
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam

Prześledziłam prawie cały wątek, widzę że jesteście specjalistkami, dlatego do Was kieruję to pytanie-mam ciemno brązowe włosy, farbuję je Wellatonem "wiśniowa czerwień". Generalnie jestem zadowolona z koloru, ale po lekturze tego forum przyszło mi do głowy, że może jakbym zamiast utleniacza 6% (który jest dołączony do farby) dała 9% to czy ten kolor nie były żywszy, taki bardziej przypominający ten z opakowania?

Załączam fotki moich włosów, zdjęcia robione jakieś 1,5 miesiąca po farbowaniu, jak widać w różnych wariantach, pod słońce ale i w pomieszczeniu w cieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0853.jpg (62,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0857.jpg (55,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0683.jpg (47,0 KB, 18 załadowań)
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:37   #3178
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez mewa000 Pokaż wiadomość
Witam

Prześledziłam prawie cały wątek, widzę że jesteście specjalistkami, dlatego do Was kieruję to pytanie-mam ciemno brązowe włosy, farbuję je Wellatonem "wiśniowa czerwień". Generalnie jestem zadowolona z koloru, ale po lekturze tego forum przyszło mi do głowy, że może jakbym zamiast utleniacza 6% (który jest dołączony do farby) dała 9% to czy ten kolor nie były żywszy, taki bardziej przypominający ten z opakowania?

Załączam fotki moich włosów, zdjęcia robione jakieś 1,5 miesiąca po farbowaniu, jak widać w różnych wariantach, pod słońce ale i w pomieszczeniu w cieniu
hej.
no myślę że powinien wyjść jaśniejszy jak dasz 9%
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:17   #3179
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Variance u mnie dalej nie ma ani listonosza z paczką ani awizo ;/ a jak u Ciebie?

Po nocy z olejami znowu jestem ruda....wrrr nidy więcej zakupów internetowych w sklepach firmy krzak

Sonea, a czemu po płukance z octu jeszcze raz płuczesz włosy wodą.. ?
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:00   #3180
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mewaoo, rozjaśni, szczególnie odrosty - to jest pewne. Ale też bardziej wysuszy

Dziewczyny, chciałam dzisiaj odświeżyć kolor szamponetką z Mariona, tą podstawową, w pojedynczym opakowaniu. Boże, tragedia Takich przesuszonych włosów to nawet nie miałam po ostatnim 9% utleniaczu przy farbowaniu. Maska i odżywka tylko trochę pomogły. A co do koloru, to lekko się poprawił, ale szału nie ma. Nie polecam największemu wrogowi.
Byłam wczoraj w fryzjerskim po toner i, nie uwierzycie, ale nie mieli żadnego. Wydaje mi się, że babka nawet nie zaczaiła, o co mi chodzi, bo zaproponowała mi... mixtony:/ Czasami się mi wydaje, że mieszkam na prowincji...

W ogóle, to chyba się nie doczekam na tego Scandica, chociaż cały czas działam w tę stronę, żeby dostać farbę albo pieniądze. No ale w międzyczasie chyba zamówię ten kolorek. Całkiem niezły:http://www.ifryz.pl/chantal-farba-do...zerwien-120ml/
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"

Edytowane przez falka_19
Czas edycji: 2012-04-26 o 16:07
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.