peeling kawowy - rewelacja - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 11:29   #1531
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

strasznie mnie skusily wasze opinie o tym 'kawowym cudzie', wiec dzis kawa idzie w ruch planuje go sobie polaczyc z plynem do kapieli Avon 'biala czekolada', bo do kapieli totalnie sie nie nadaje, ale zapach piekny!!
juz sie nie moge doczekac
p.s. prosze, powiedzcie mi dziewczyny, czy jesli chce uzyc tego peelingu takze na twarz- moge uzyc soli??
z gory dziekuje
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:36   #1532
molisia
Raczkowanie
 
Avatar molisia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cześć mam zamiar wypróbować takie połączenie: kawa+cynamon+jogurt natruralny, czy któraś z Was próbowała takiej mieszanki?? i jak efekty pozdrawiam
molisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:01   #1533
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
strasznie mnie skusily wasze opinie o tym 'kawowym cudzie', wiec dzis kawa idzie w ruch planuje go sobie polaczyc z plynem do kapieli Avon 'biala czekolada', bo do kapieli totalnie sie nie nadaje, ale zapach piekny!!
juz sie nie moge doczekac
p.s. prosze, powiedzcie mi dziewczyny, czy jesli chce uzyc tego peelingu takze na twarz- moge uzyc soli??
z gory dziekuje
Moim zdaniem ten peeling jest zbyt ostry na twarz, nawet bez soli. Ja bym się nie odważyła go tam zastosować. No ale jestem naczynkowcem i alergikiem, więc moja opinia nie do końca może być miarodajna.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:05   #1534
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

gosiku, dzieki jestem ciakawa, czy macie jakies przepisy na peelingi (takie domowej roboty, bo juz mam dosc chemii) do twarzy?? ponownie dziekuje z gory
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2008-05-13 o 14:06 Powód: literowka
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:34   #1535
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Ja robie zeby bylo geste
i juz z zaparzonej z fusów ale ze swiezej tez mozna bo podobno jest ostrzejsza
Ahaa... Ja chyba się zdecyduję na tą zaparzoną Pozdrawiam
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 19:57   #1536
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

hej dziewczyny :P Wypróbowałam i jestem baaardzo zadowolona Co ile robicie ten peeling? Bo codziennie to nie zdrowo dla skóry chyba?
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 21:09   #1537
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Ja właśnie wypróbowałam .. Poprostu boosko... Mój przepis:
Około 5 łyżeczek zaparzonych fusów
1 łyżeczka świeżej kawy (żeby był lepszy efekt)
szczypta cynamonu
3 płaskie łyżeczki zwykłego cukru
troszkę cukru waniliowego (Dałam bo mi sie nudziło )
pół łyżeczki kakao (zwykłe, gorzkie)
trochę żelu pod prysznic (Ja mam Dove z olejkami pielęgnującymi i z kremem nawilżającym ((Taka jasno brzoskwiniowo-złota tubka))
odrobinę krem ujędrniająco-nawilżającego Dove
I TO WSZYSTKO ...

Po zrobieniu peelingu wsmarowałam w siebie wcześniej wspomniany krem ujędrniająco-nawilżający Dove... Później nałożyłam krem brązujący Johnsons Holiday Skin (mój ulubiony) i na twarz masło kakaowe z Ziaji (Ma wprost cuuudny zapach, świetną konsystencję i poprawia koloryt skóry)

Ogólnie efekty są rewelacyjne.. A co do peelingu to wystarczy tylko troche kawy, żelu pod prysznic, troche cukru i jak ktoś ma ochote poeksperymentować to można dodać jeszcze kilka swoich składników
P.S Ja robię peeling 2-3 razy w tygodniu..
ŻYCZE POWODZENIA!!
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 05:52   #1538
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

I jeszcze jedno... Ja nie daję soli bo potem mnie szczypie (całe ciało) i robie sie czerwona jak buraak... Ale ten peeling który wcześniej podałam stosuję także do twarzy, ale delikatnie go wciaram i omijam okolice oczu... Nawet mojej siostrze i mamie się spodobał ten peeling i teraz za każdym razem jak moja mama robi sobie kawe to odkłada te fusy z kawy
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:47   #1539
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
gosiku, dzieki jestem ciakawa, czy macie jakies przepisy na peelingi (takie domowej roboty, bo juz mam dosc chemii) do twarzy?? ponownie dziekuje z gory
Mam fajny przepis na delikatny peeling, który świetnie oczyszcza skórę- zwłaszcza tłustą z rozszerzonymi porami. Ja stosuję ten specyfik na buzię, dekolt i plecy .

1szkl. mielonego siemienia lnianego,
1szkl. otrąb pszennych,(te 2 składniki są delikatne jeżeli chcę ostrzejszego peelingu to dodaję troszkę cukru)
- wymieszac składniki i przełożyć do czystego słoiczka, zawsze robię więcej tak żeby starczyło na kilka razy,
- do miseczki wsypać kilka łyżek mieszanki i dolać gorącej wody, tyle aby utworzyła sie dość gęsta papka,
- ciało zwilżyć wodą i wmasować papkę okrężnymi ruchami,
- na koniec spłukać ciepłą wodą

Można używać 2-3 razy w tygodniu. U mnie bywa różnie bo zakupiłam kilka ładnych słoiczków i przesypałam do nich różne peelingi, stoją sobie na półeczce i sięgam po to na co w danym dniu mam ochotę. Poza tym mam w domu "takie swoje SPA" .

MyxHappyxEnding- zamiast soli możesz użyć cukru, efekt taki sam ale bez pieczenia i szczypania- ja też tego nie lubię .
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:19   #1540
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Dziewcynkia Czy te pilingi pomogą mi pozbyć sie krostek ble..blena plecach przedwczoraj mi to dziadostwo wyrosło fuj fuji jeszcze mam na dekoldzie jakies krosteczki wrr co zrobic by mieć takie Miodzio -Lodzio gładziutkie plecki i dekoldzikco wy używacie i jestescie Bardzo zadowlone
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 14:26   #1541
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Dziewcynkia Czy te pilingi pomogą mi pozbyć sie krostek ble..blena plecach przedwczoraj mi to dziadostwo wyrosło fuj fuji jeszcze mam na dekoldzie jakies krosteczki wrr co zrobic by mieć takie Miodzio -Lodzio gładziutkie plecki i dekoldzikco wy używacie i jestescie Bardzo zadowlone
Ja po tych peelingach nie mam krostek na nogach, rękach (na ramionach), i na plecach, a na dekolcie narazie zmniejsza mi się ilość tych krostek, ale napewno za jakiś czas mi zejdą, bo widzę poprawę Jestem oczywiście bardzo zadowolona z tych peelingów
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 14:35   #1542
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
Ja po tych peelingach nie mam krostek na nogach, rękach (na ramionach), i na plecach, a na dekolcie narazie zmniejsza mi się ilość tych krostek, ale napewno za jakiś czas mi zejdą, bo widzę poprawę Jestem oczywiście bardzo zadowolona z tych peelingów

Ups grzmi u mnie ,oj bedzie burza bedzie hehe a z tych pilingów obojętnie który moge zrobić mogę też na twarzyczke ,który byś poleciła ale ja męcze oj męcze ale wole wszystko dokładnie dokładnie wiedzieć
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 18:58   #1543
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Och, a ja właśnie zrobiłam sobie peeling kawowy Boski Skóra jest taka gładziutka, mięciutką, milutka, piękniutka i ach i och
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:36   #1544
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Ups grzmi u mnie ,oj bedzie burza bedzie hehe a z tych pilingów obojętnie który moge zrobić mogę też na twarzyczke ,który byś poleciła ale ja męcze oj męcze ale wole wszystko dokładnie dokładnie wiedzieć
No ja bym ci poleciła peeling z zaparzonych fusów po kawie, cukru, żelu pod prysznic i tam jakichś jeszcze innych składników (przeczytaj mój przepis na peeling kawowy na górze ) Ale jeśli chcesz do ciała i twarzy to nie dawaj soli Peeling z tych składników, które ja podałam można stosować również do twarzy A jeśli zdecydujesz dodać także SOLI to można nałożyć na całe ciało z wyjątkiem twarzy, ponieważ szczypie
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 23:04   #1545
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
No ja bym ci poleciła peeling z zaparzonych fusów po kawie, cukru, żelu pod prysznic i tam jakichś jeszcze innych składników (przeczytaj mój przepis na peeling kawowy na górze ) Ale jeśli chcesz do ciała i twarzy to nie dawaj soli Peeling z tych składników, które ja podałam można stosować również do twarzy A jeśli zdecydujesz dodać także SOLI to można nałożyć na całe ciało z wyjątkiem twarzy, ponieważ szczypie


Dziękuje ale peeling zrobiłam wczoraji dawałam co mi przyszło do głowyale soli już nie daje wole cukier hihi .Mam pytanie wyskoczyły mi takie czerwone plamki na ramionach czy to może być od soli??


A peeling supcio musze tylko popracować nad przepisami moze coś nowego wymysle
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 23:36   #1546
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Plamki to moze od tego ze ogolnie za mocno tarlas?
Ja ostatnio jednak sprobowalam z zelem pod prysznic i bylo jeszcze lepiej.
Niedlugo pol kuchni wsypie do tego peelingu...
Mi nie zapycha on wanny I mam nadzieje ze nie zapcha...
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 05:28   #1547
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Dziękuje ale peeling zrobiłam wczoraji dawałam co mi przyszło do głowyale soli już nie daje wole cukier hihi .Mam pytanie wyskoczyły mi takie czerwone plamki na ramionach czy to może być od soli??


A peeling supcio musze tylko popracować nad przepisami moze coś nowego wymysle
Te plamki z tego co wiem mogą się robić od za mocnego wcierania w te miejsca peelingu lub właśnie od soli... Ja też początkowo dawałam soli i w niektórych miejscach wyglądałam jakbym się pomalowała czerwonym mazakiem To bardzo możliwe że to sól spowodowała te plamy... Ale jeśli już ich nie widać to dobrze, a jeśli jeszcze masz ślady po tych "czerwonych plamach" to napewno zejdą... Bo to nie jest jakieś przebarwienie tylko mogło to być lekkie podrażnienie skóry, ale ja też często mam te plamki, a nic mi się nie dzieje
To dobrze że peeling ci się udał ja też już muszę zrobić nowy... Pozdrawiam
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 07:28   #1548
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Plamek już ni ma(miałam tylko na ramionach)myśle teraz nad jakims nowym przepisemco by tam wrzucićjak ja lubie takie eksperymenty ..cynamonki olejki Miodzio lodzio normalnie
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 11:31   #1549
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

peeling cudowny rewelacja .....mam tylko pytanie jak często można go stosować ?
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 14:19   #1550
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
peeling cudowny rewelacja .....mam tylko pytanie jak często można go stosować ?
Codziennie napewno nie można stosować peeligu...
Najlepiej tak regularnie np. 3 razy w tygodniu, albo co 3 dni (ja wybrałam tą drugą opcje) Najlepiej stosować od 2-3 razy w tygodniu.
Co 2 dni to za często, ale co 3 dni można jak najbardziej
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 22:37   #1551
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Plamek już ni ma(miałam tylko na ramionach)myśle teraz nad jakims nowym przepisemco by tam wrzucićjak ja lubie takie eksperymenty ..cynamonki olejki Miodzio lodzio normalnie
- Możesz dosypać troszeczkę sproszkowanego imbiru- zwykły spożywczy. Lekko rozgrzewa zwłaszcza jeżeli doda się większą ilość- dobry zimą.

- Otręby pszenne lub owsiane- rozpulchniają, zmiękczają i oczyszczają skórę.

- Zmielone w młynku do kawy goździki- mają działanie dezynfekujące i łagodzą stany zapalne np. krostki na plecach.

-Jak mam leniwca i czuję, że nie będzie mi się chciało po peelingu wklepywać balsamu to do paćki- dolewam trochę oliwy z oliwek lub oliwki dla niemowląt HIPP. Super jest ta oliwka- zawiera naturalny olej sezamowy i migdałowy (polecana na Wizażu).Po masażu wystarczy tylko spłukać mazidło i skóra jest jak pupcia niemowlaka.

-Lubię też taki skład: kawa+oliwa z oliwek lub oliwka HIPP+ kilka kropel wit. E (lub
A+E).

Wszystko zależy od tego na co mam ochotę i czego w danej chwili potrzebuje moja skóra.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:26   #1552
figurka_21
Przyczajenie
 
Avatar figurka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

...ja zrobiłam peeling ze zmielonej kawy bez zaparzania ale z braku żelu użyłam żelu do higieny intymnej [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/mama/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/mama/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG] [myślicie że może mi zaszkodzić] ;D

Edytowane przez figurka_21
Czas edycji: 2008-05-25 o 18:01
figurka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 00:03   #1553
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez figurka_21 Pokaż wiadomość
...ja zrobiłam peeling ze zmielonej kawy bez zaparzania ale z braku żelu użyłam żelu do higieny intymnej [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/mama/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/mama/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG] [myślicie że może mi zaszkodzić] ;D
Żele do higieny intymnej z reguły są łagodniejsze od żeli pod prysznic. Nie obawiaj się że ci coś zaszkodzi. Możesz urozmaicać skład peelingu o różne składniki- poczytaj kilka postów wstecz.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:34   #1554
muchacha
Przyczajenie
 
Avatar muchacha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

hej Dziewczynki
Przeczytałam wszystkie 52 strony tego tematu i nasunęło mi się pytanie, którego żadna nie zadała jeszcze, a może znacie odpowiedź.
Wiele z Was pisało, że w tym peelingu działa też kofeina z kawki, która wnika w skórę.
Ale jeśli dodajemy do peelingu soli to logiczne by było, że sól również przenika.... A PRZECIEŻ NADMIAR SOLI W ORGANIŹMIE ZWIĘKSZA CELLULIT..
Nie wiem już sama...
muchacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:41   #1555
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez muchacha Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki
Przeczytałam wszystkie 52 strony tego tematu i nasunęło mi się pytanie, którego żadna nie zadała jeszcze, a może znacie odpowiedź.
Wiele z Was pisało, że w tym peelingu działa też kofeina z kawki, która wnika w skórę.
Ale jeśli dodajemy do peelingu soli to logiczne by było, że sól również przenika.... A PRZECIEŻ NADMIAR SOLI W ORGANIŹMIE ZWIĘKSZA CELLULIT..
Nie wiem już sama...
Ja to robiłam kiedyś, bo ładnie pachniało i dobrze pilingowalo.
A ile tego przeniknie za tą chwilkę masowania, minimalnie
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 12:23   #1556
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

ja nie dodaje soli- bo mnie szczypie, a sama kawa mysle, ze wystarczy- znow zrobilam sobie peeling dwa dni temu i w dalszym ciagu jestem zachwycona jego efektami- skorka jest mieciutka, taka przyjemna w dotyku, gladka jak pupcia niemowlaczka (potwierdzone przez mojego TZ-a)
Pisalam juz o tym wczesniej, ale napisze jeszcze raz: nigdzie nie dostaniecie lepszego peelingu od tego zrobionego w domowym zaciszu- a zapach poprostu rozbraja- jest cudowny!!!
gorrrrrrrraco polecam!!!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:51   #1557
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

O matko co za cudowny temat juz sie zakochałam w samym przepisie na peeling kawowy (kocham zapach kawy). Ja do tej pory robiłam jeszcze inaczej. Sól jodowaną mieszłąm z niebieska solą do kąpieli (sól z algami) nacierałam nią całe ciało.potem tylko ochlapywałam ciało a na końcu zawijałam je własnie folią no i pod kołderkę. Efekty świetne zwłaszcza jak sie tak wygrzejesz (efekt sauny). Po 1,5, godzinki spłukiwałam ciało na przemian zimną i ciepłą wodą. (Potem balsam) efekt super,ale teraz muszę SPRÓBOWAĆ KAWUSI
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:51   #1558
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Kobitki chce zrobic znów peeling ale nie wiem jak itd bo chce sie opalic i nie wiem czy nie zrobia mi sie plamy jakies lub podrażnienia
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:18   #1559
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Kobitki chce zrobic znów peeling ale nie wiem jak itd bo chce sie opalic i nie wiem czy nie zrobia mi sie plamy jakies lub podrażnienia
Jak to nie wiesz jak? Przecież już się peelingowałaś . Jeżeli po kilku razach nic cię nie podrażniło to nie masz się czym martwić. Zwłaszcza plamami nie zawracała bym sobie głowy ponieważ peeling kawowy jest peelingiem mechanicznym a te złuszczają tylko wierzchnią warstwę naskórka ,nie działają tak głęboko jak peelingi chemiczne, kwasy czy retinoidy. Co więcej ,przed użyciem samoopalaczy i opalaniem się wręcz zaleca się zrobienie peelingu, który usuwa ze skóry martwy i zrogowaciały naskórek, dzięki czemu skóra równomiernie się opala.
Zrób peeling dzień przed opalaniem i pamiętaj żeby po peelingu dobrze nawilżyć skórę.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:24   #1560
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Jak to nie wiesz jak? Przecież już się peelingowałaś . Jeżeli po kilku razach nic cię nie podrażniło to nie masz się czym martwić. Zwłaszcza plamami nie zawracała bym sobie głowy ponieważ peeling kawowy jest peelingiem mechanicznym a te złuszczają tylko wierzchnią warstwę naskórka ,nie działają tak głęboko jak peelingi chemiczne, kwasy czy retinoidy. Co więcej ,przed użyciem samoopalaczy i opalaniem się wręcz zaleca się zrobienie peelingu, który usuwa ze skóry martwy i zrogowaciały naskórek, dzięki czemu skóra równomiernie się opala.
Zrób peeling dzień przed opalaniem i pamiętaj żeby po peelingu dobrze nawilżyć skórę.



Dziekuje za odpowiedz robiłam peeling ale jeszcze wtedy byłam bialą mąkaa dziś pierwszy dzień sie opalałam itd i myślałam czy moge peeling robić tak po opalaniu(zaraz.czy zrobic odstep 1dzien by skóra odpoczeła) mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi to Ok zrobie sobie jutro peelinga w piatek sie poopalam
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 10:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.