Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 19:39   #3061
justynkaxddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Witam Macie piękne włosy! Ja od jakiegoś czasu również zaczęłam dbać o włosy, a przedewszystkim przestałam prostować. Dodaję kilka zdjęć moich włosów, choć póki co nie ma się czym chwalić Pozdrawiam kochane

Za parę dni wybieram się do fryzjera, jednak tylko po to, by podciąć końcówki Nie używam żadnych środków do stylizacji (lakierów, pianek, prostownicy, suszarki używam tylko, wtedy gdy muszę - więc bardzo rzadko).

Edytowane przez justynkaxddd
Czas edycji: 2010-06-01 o 19:44
justynkaxddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:49   #3062
Deborah23
Zadomowienie
 
Avatar Deborah23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 027
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez justynkaxddd Pokaż wiadomość
Witam Macie piękne włosy! Ja od jakiegoś czasu również zaczęłam dbać o włosy, a przedewszystkim przestałam prostować. Dodaję kilka zdjęć moich włosów, choć póki co nie ma się czym chwalić Pozdrawiam kochane

Za parę dni wybieram się do fryzjera, jednak tylko po to, by podciąć końcówki Nie używam żadnych środków do stylizacji (lakierów, pianek, prostownicy, suszarki używam tylko, wtedy gdy muszę - więc bardzo rzadko).
ładnie się błyszczą
Deborah23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:02   #3063
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Aktualizuje...
Dziewczyny mace jakieś pomysły jaką farbą, szamponem , szamponetką mogłabym podkreslić i podkręcić kolor włosów, ale tak by kolor się zmył i nie mialabym odrostów?
Ja polecam venitę- hennę
Trzyma się miesiąc. Włosy miękkie, bardzo przyjemne i błyszczące.
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:18   #3064
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Aktualizuje...
Dziewczyny mace jakieś pomysły jaką farbą, szamponem , szamponetką mogłabym podkreslić i podkręcić kolor włosów, ale tak by kolor się zmył i nie mialabym odrostów?
Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
Oto moje włoski jeszcze zanim zaczęłam stosować olejek rycynowy, jak skończę dwu miesięczną kurację to wrzucę fotkę
Cytat:
Napisane przez narcissisme Pokaż wiadomość
dawno nie dodawalam swoich klaczkow a juz sporo urosly
Czeka je wkrotce podcinanie koncowek bo juz sie porozdwajaly
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Stan na dzień dzisiejszy
Piękne !!!!

Dziewczyny, jak Wy to robicie, że macie takie nawilżone lśniące włosy?
Moje, choćbym nie wiem co robiła, są matowe i puszyste. Nie chcą być gładkie i koniec
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 13:23   #3065
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ag4, a jakich kosmetyków używasz?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 14:42   #3066
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ag4 kiedy skończył mi się szampon w zamian zaczęłam używać żelu ojca fa for men body& hair extreme cool chłodzi baaardzo, ale za to włosy są błyszczące i mięciutkie
__________________
Chcesz spytać o moje emocje?
Zostały w drugich spodniach.
StrawberryDaiquiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 15:44   #3067
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Lubię moje włosy. Są strasznie miekkie, ale za to dziko szybko rosną
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 16:51   #3068
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Bardzo ładny kolor
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 21:20   #3069
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Ag4, a jakich kosmetyków używasz?
Aktualnie myję seboradinem i wcieram lotion seboradin.
Jesli chodzi o odzywki to lorys, gloria emulsja i maska.
szamponow mam całą masę
jedwab waxa
nakladam tez naftę i olejek himalaya (osobno, w różne dni)

sama nie wiem w czym problem, chyba mam taką strukturę włosa?
Pusza się, nawet jak wyprostuję to nie są takie śliczne jak tu dziewczęta prezentują tylko tak jakby poszarpane (nie wiem czy dobrze i opisowo się wyrażam:/) pojedyńcze włoski odstają od reszty (mimo że nie mam porozdwajanych końcówek)

Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
Ag4 kiedy skończył mi się szampon w zamian zaczęłam używać żelu ojca fa for men body& hair extreme cool chłodzi baaardzo, ale za to włosy są błyszczące i mięciutkie
Co Ty? Nigdy bym o tym nie pomyślała dobrze myje włosy?

Cytat:
Napisane przez Fluy Pokaż wiadomość
Lubię moje włosy. Są strasznie miekkie, ale za to dziko szybko rosną

oooo zazdroszczę !!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 22:14   #3070
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Aktualnie myję seboradinem i wcieram lotion seboradin.
Jesli chodzi o odzywki to lorys, gloria emulsja i maska.
szamponow mam całą masę
jedwab waxa
nakladam tez naftę i olejek himalaya (osobno, w różne dni)

sama nie wiem w czym problem, chyba mam taką strukturę włosa?
Pusza się, nawet jak wyprostuję to nie są takie śliczne jak tu dziewczęta prezentują tylko tak jakby poszarpane (nie wiem czy dobrze i opisowo się wyrażam:/) pojedyńcze włoski odstają od reszty (mimo że nie mam porozdwajanych końcówek)



Co Ty? Nigdy bym o tym nie pomyślała dobrze myje włosy?




oooo zazdroszczę !!
A jak suszysz włosy? Ja nie używam suszarki wogóle, najwyżej ułoże na grubej szczotce suszarką grzywkę , ale i tak sporadycznie.
Poza tym polecam płukanie wlosów w wodzie rozcieńczonej z octem ( może być nawet jabłkowy), nafta kosmetyczna oraz spłukiwanie odżywki (bo podejżewam , że używasz po każdym myciu) najzimniejszą wodą. Innych sposobów nie znam i nie praktykuje.
Uważam, że masz idealną pielęgnację włosa, więc jak powyższe ci nie pomoże to już nie wiem...
Mi natomiast włosy wypadają. Ale już nie taka ilość jak pisałam miesiąc temu, teraz lecą dosłownie garściami. A dbam o nie z zewnątrz i wewnątrz. Dietę mam wporzo. Będę musiała chyba ostatecznie sprawdzić poziom hormonów, bo już nie mam pojęcia.
A. I zafarbowałam włosy castingiem. Zadowolona z efektu. Wkleję zdjęcia w najbliższym czasie
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 06:14   #3071
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych->klik!
Można się poślinić przy tych zdjęciach
Wiem, że to juz było dawno...ale co poradzę, takie moje zboczenie, że siedzę chora i spać nie moge, więc oglądam wątek od początku

Te babczeki na zdjęciach mają fenomenalne włosy...Przeglądałam ich stronkę i widzę, że są tam różne porady, ale nistety nie znam języka. Czy któras miła Wizażanka nie rzuciłaby okiem, czy tam nie ma jakichś super-sposobów, o których one wiedza, a my nie?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 09:38   #3072
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
A jak suszysz włosy? Ja nie używam suszarki wogóle, najwyżej ułoże na grubej szczotce suszarką grzywkę , ale i tak sporadycznie.
Poza tym polecam płukanie wlosów w wodzie rozcieńczonej z octem ( może być nawet jabłkowy), nafta kosmetyczna oraz spłukiwanie odżywki (bo podejżewam , że używasz po każdym myciu) najzimniejszą wodą. Innych sposobów nie znam i nie praktykuje.
Uważam, że masz idealną pielęgnację włosa, więc jak powyższe ci nie pomoże to już nie wiem...
Mi natomiast włosy wypadają. Ale już nie taka ilość jak pisałam miesiąc temu, teraz lecą dosłownie garściami. A dbam o nie z zewnątrz i wewnątrz. Dietę mam wporzo. Będę musiała chyba ostatecznie sprawdzić poziom hormonów, bo już nie mam pojęcia.
A. I zafarbowałam włosy castingiem. Zadowolona z efektu. Wkleję zdjęcia w najbliższym czasie
Pozdrawiam serdecznie
W ogóle nie suszę. Pozwalam im wyschnąć spokojnie

Zrobię sobie płukankę octem jabłkowym dziś bo kupiłam już jakiś czas temu a stoi nie używany dziękuję za polecenie

Wypadanie to moja zmora od dawna. Robiłam badania i wszystko w normie. Lekarka stwierdziła, że to przez stres :/ (nerwus ze mnie okropny:/ ).
Aktualnie używam seboradinu i czarnej rzepy joanny i wydaje mi się, że jest lepiej

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Wiem, że to juz było dawno...ale co poradzę, takie moje zboczenie, że siedzę chora i spać nie moge, więc oglądam wątek od początku

Te babczeki na zdjęciach mają fenomenalne włosy...Przeglądałam ich stronkę i widzę, że są tam różne porady, ale nistety nie znam języka. Czy któras miła Wizażanka nie rzuciłaby okiem, czy tam nie ma jakichś super-sposobów, o których one wiedza, a my nie?
Piękneeeee !!!!!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 09:41   #3073
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Wiem, że to juz było dawno...ale co poradzę, takie moje zboczenie, że siedzę chora i spać nie moge, więc oglądam wątek od początku

Te babczeki na zdjęciach mają fenomenalne włosy...Przeglądałam ich stronkę i widzę, że są tam różne porady, ale nistety nie znam języka. Czy któras miła Wizażanka nie rzuciłaby okiem, czy tam nie ma jakichś super-sposobów, o których one wiedza, a my nie?
Rzuciłam okiem ale nie ma tam nic o pielęgnacji
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:55   #3074
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Umarłam :mdlej e:

Moja absolutna faworytka: http://www.lhpa.info/katharina.htm - ten kolor, ta dłogość, gładkość, gęstość... Ja takie chcę

Chyba sobie wsadzę to w podpis i będę się w ten sposób codziennie motywować...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:06   #3075
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Umarłam :mdlej e:

Moja absolutna faworytka: http://www.lhpa.info/katharina.htm - ten kolor, ta dłogość, gładkość, gęstość... Ja takie chcę

Chyba sobie wsadzę to w podpis i będę się w ten sposób codziennie motywować...
też jej włosy mi się najbardziej podobają - są cudne!
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:11   #3076
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Motylek1985 Pokaż wiadomość
czy włosy magdy czy nie-to nie wiem, raczej mnie to nie interesuje czy własne czy czyjeś. Fotek takich jest dużo, wystarczy wpisac wyszukiwarce obrazów w google...."bardzo długie wlosy" i jest masa podobnych zdjęc. Ale nie o tym chciałam pisac.

Pewnie na mnie zaraz naskoczycie-zazdrosc-nic z tych rzeczy...ale czy włosy tak bardzo długie są piękne?przecież nawet twarz ładnie nie wyglada! Owszem widac,że są zadbane,piekny blask,ale taka długosc jest wrecz odrażająca, na uczelni mam kolezanke śliczną z włosami do pasa i nie jest to fajne:/ nawet faceci mówią że wystarczyłoby fajne cienowanie i byłaby sliczna a tak to "firana". I nie chce tu nikogo obrazic-absolutnie. Wyrazam swoje zdanie, tak piekne wlosy wygladałby zdecydowanie lepiej w max dlugosci do pasa i ładnie pocieniowane. Wtedy faceci ogladaliby sie nie z powodu zdziwnienia/zniesmaczenia ale z powodu uropku/ sexapilu
Nie wiem w jakim towarzystwie sie obracasz, bo ja w kregu ludzi dojrzalych o roznym kregu kulturowym i nigdy nie spotkalam sie z ze stwierdzeniem,ze moje wlosy sa odrazajace wrecz przeciwnie ! Czesto dostaje bardzo supernackie komplementy od mezczyzn rowniez na ulicy w marketach ludzie podchodza do mnie i chca je dotknac,pytaja sie o dlugosc itp. i wiesz mi lub nie nie ma faceta ktory by sie za mna nie ogladnol
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:47   #3077
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Umarłam :mdlej e:

Moja absolutna faworytka: http://www.lhpa.info/katharina.htm - ten kolor, ta dłogość, gładkość, gęstość... Ja takie chcę

Chyba sobie wsadzę to w podpis i będę się w ten sposób codziennie motywować...
Nie no po prostu przebijają wszystko!

Ja uważam, że nie ważne jaka jest długość byle by były zadbane. A wiadomo, że długie i zadbane włosy robią wrażenie Jak najbardziej pozytywne!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:05   #3078
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Umarłam :mdlej e:

Moja absolutna faworytka: http://www.lhpa.info/katharina.htm - ten kolor, ta dłogość, gładkość, gęstość... Ja takie chcę

Chyba sobie wsadzę to w podpis i będę się w ten sposób codziennie motywować...
Piękne, ale czy ta gładkość nie jest od prostownicy?
Ale nawet jeśli to piękne.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Nie wiem w jakim towarzystwie sie obracasz, bo ja w kregu ludzi dojrzalych o roznym kregu kulturowym i nigdy nie spotkalam sie z ze stwierdzeniem,ze moje wlosy sa odrazajace wrecz przeciwnie ! Czesto dostaje bardzo supernackie komplementy od mezczyzn rowniez na ulicy w marketach ludzie podchodza do mnie i chca je dotknac,pytaja sie o dlugosc itp. i wiesz mi lub nie nie ma faceta ktory by sie za mna nie ogladnol
Magdalenka. Masz piękne włosiska i w ogóle zignoruj głupie komentarze. Zależy co komu pasuje i co kto lubi. Mi moze az tak długie by nie pasowały, bo by mnie jeszcze bardziej pogrubiły, ale ty jesteś szczuplutka i wygląda to ładnie. Mój TŻ dałby wiele, zebym ja takie długie miała.
A pocieniowane włosy wyglądają jak "wypsiałe" dla mnie. A mój ojciec i TŻ maja na to jeszcze lepsze słowo - "wsiarz", Wiec nie wszystkim krótsze i pocieniowane się podoba.

Każdy ma inny gust, a włosy mają być zadbane i tyle.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:43   #3079
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Piękne, ale czy ta gładkość nie jest od prostownicy?
Ale nawet jeśli to piękne.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------


Magdalenka. Masz piękne włosiska i w ogóle zignoruj głupie komentarze. Zależy co komu pasuje i co kto lubi. Mi moze az tak długie by nie pasowały, bo by mnie jeszcze bardziej pogrubiły, ale ty jesteś szczuplutka i wygląda to ładnie. Mój TŻ dałby wiele, zebym ja takie długie miała.
A pocieniowane włosy wyglądają jak "wypsiałe" dla mnie. A mój ojciec i TŻ maja na to jeszcze lepsze słowo - "wsiarz", Wiec nie wszystkim krótsze i pocieniowane się podoba.

Każdy ma inny gust, a włosy mają być zadbane i tyle.
Dziekuje
Wiesz zgadzam sie z Toba , rowniez uwazam,ze kazdy powinnien dobierac fryzure do siebie,do stylu zycia,ksztaltu twarzy , sylwetki...
a tak dlugie wlosy to ciagla pielegnacja i nie kazdy moze jej sprostac.Ja zawsze mialam dlugie wlosy min.do pasa i nie wyobrazam sobie aby bylo inaczej,bo sa czescia mnie,wiem,ze wiele kobiet by dalo aby miec tak dlugie wlosy ale nie kazda moze sobie pozwolic,bo nie chca rosnac , zalezy to od genow,diety ... wiec to w jakis sposob dar od matki natury. Mnie sie kazde dlugie wlosy podobaja jak sa zdrowe i zadbane wtedy sa piekne i zjawiskowe.
Moj TZ ubustwia moje wlosy i za nic nie pozwoli mi ich sciac,czasem mysle,ze kocha je bardziej od mnie wie,ze dzialaja na kazdego pociagajaco. Tak jak piszesz cieniowane wlosy to jak ,,wsiarz'' u wiekszosci wygladaja jak ,,cienkie piorka'' na glowie i wcale to nie wyglada ladnie czy pociagajaco.
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 15:49   #3080
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ja kocham długie włosy i jak juz kiedys pisalam, długie,zdrowe i ładnie wycieniowane lub kształtnie przyciete . Bo takie puszczone samopas sa strasznie nieestetyczne, takie babcine wręcz minionej epoki ... mimo ze zdrowe, zadbane, no nie wiem .. taka własnie firana jak juz ktos wyzej napisał. Dla mnie jak długie włosy to max do pasa, dłuższe juz wyglądaja kolokwialnie wrecz karykaturalnie. Oczywiscie nie ublizajac nikomu, to moje prywatne postrzeganie na pękno długich włosów.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 15:55   #3081
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Motylek1985 Pokaż wiadomość
Pewnie na mnie zaraz naskoczycie-zazdrosc-nic z tych rzeczy...ale czy włosy tak bardzo długie są piękne?przecież nawet twarz ładnie nie wyglada! Owszem widac,że są zadbane,piekny blask,ale taka długosc jest wrecz odrażająca, na uczelni mam kolezanke śliczną z włosami do pasa i nie jest to fajne:/ nawet faceci mówią że wystarczyłoby fajne cienowanie i byłaby sliczna a tak to "firana". I nie chce tu nikogo obrazic-absolutnie. Wyrazam swoje zdanie, tak piekne wlosy wygladałby zdecydowanie lepiej w max dlugosci do pasa i ładnie pocieniowane. Wtedy faceci ogladaliby sie nie z powodu zdziwnienia/zniesmaczenia ale z powodu uropku/ sexapilu
hmmm... ja miałam wiekszość życia długie włosy [między pasem a pośladkami ] i jakoś nikt na mnie z niesmakiem się nie ogląda(ł), jeśli komuś się podobają to słyszę komplement [nie tylko od mężczyzn bo od dziewczyn też] i jest to dosyć częste, a jeśli ktomuś się nie podobają takie długie to nie zwraca zwyczajnie uwagi. Gdybym chodziła w brudnych, tłustych i śmierdzących to rzeczywiście mogliby się patrzeć z niesmakiem, ale wtedy długość nie miałaby znaczenia.
Ja sama jak widze długie piękne włosy to się oglądam [częściej są to włosy dziewczyn ale niektórzy mężczyźni też mają niezłe] i nie znaczy to że oglądam się z niesmakiem/zdziwieniem - raczej z podziwem.
Nie każde włosy wyglądają dobrze pocieniowane więc nie wiem skąd wniosek że długie włosy wyglądałyby lepiej pocieniowane - myślę że moje na przykład wcale nie.
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 17:35   #3082
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Aktualnie myję seboradinem i wcieram lotion seboradin.
Jesli chodzi o odzywki to lorys, gloria emulsja i maska.
szamponow mam całą masę
jedwab waxa
nakladam tez naftę i olejek himalaya (osobno, w różne dni)

sama nie wiem w czym problem, chyba mam taką strukturę włosa?
Pusza się, nawet jak wyprostuję to nie są takie śliczne jak tu dziewczęta prezentują tylko tak jakby poszarpane (nie wiem czy dobrze i opisowo się wyrażam:/) pojedyńcze włoski odstają od reszty (mimo że nie mam porozdwajanych końcówek)



Co Ty? Nigdy bym o tym nie pomyślała dobrze myje włosy?




oooo zazdroszczę !!

Jeśli używasz seboradinu lotionu i tak je pielęgnujesz jak opisałaś to pewnie masz dużo baby hair i one zawsze sterczą, bo są różnej długości. Kiedyś się zrównają jak odrosną i będzie lepiej.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Wiesz zgadzam sie z Toba , rowniez uwazam,ze kazdy powinnien dobierac fryzure do siebie,do stylu zycia,ksztaltu twarzy , sylwetki...
a tak dlugie wlosy to ciagla pielegnacja i nie kazdy moze jej sprostac.Ja zawsze mialam dlugie wlosy min.do pasa i nie wyobrazam sobie aby bylo inaczej,bo sa czescia mnie,wiem,ze wiele kobiet by dalo aby miec tak dlugie wlosy ale nie kazda moze sobie pozwolic,bo nie chca rosnac , zalezy to od genow,diety ... wiec to w jakis sposob dar od matki natury. Mnie sie kazde dlugie wlosy podobaja jak sa zdrowe i zadbane wtedy sa piekne i zjawiskowe.
Moj TZ ubustwia moje wlosy i za nic nie pozwoli mi ich sciac,czasem mysle,ze kocha je bardziej od mnie wie,ze dzialaja na kazdego pociagajaco. Tak jak piszesz cieniowane wlosy to jak ,,wsiarz'' u wiekszosci wygladaja jak ,,cienkie piorka'' na glowie i wcale to nie wyglada ladnie czy pociagajaco.

Chyba tym razem to ty przesadziłaś z tym wsiarzem. Każdemu podoba się coś innego i darujmy już sobie tę wymianę złośliwości.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:12   #3083
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Jeśli używasz seboradinu lotionu i tak je pielęgnujesz jak opisałaś to pewnie masz dużo baby hair i one zawsze sterczą, bo są różnej długości. Kiedyś się zrównają jak odrosną i będzie lepiej.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------




Chyba tym razem to ty przesadziłaś z tym wsiarzem. Każdemu podoba się coś innego i darujmy już sobie tę wymianę złośliwości.
Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisalam, podkreslilam i zacytowalam tylko to co kolezanka wyrzej napisala i do niej tekst byl skierowany i nie chodzi o zadna zlosliwosc tylko o upodobanie

Edytowane przez Magdalenka22
Czas edycji: 2010-06-03 o 18:16
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 19:18   #3084
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisalam, podkreslilam i zacytowalam tylko to co kolezanka wyrzej napisala i do niej tekst byl skierowany i nie chodzi o zadna zlosliwosc tylko o upodobanie
W takim razie wklejam Wam obu linka do zdjęć włosków Wilczex lub Kosmarki. Mają zdaje się pocieniowane. Może zmienicie upodobania.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post18241064
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 19:59   #3085
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Podumowując: każdy ma własny gust. Każdy też ma inne włosy i rysy twarzy, którym co innego pasuje i inne cięcie jest lepsze dla ich kondycji czy ułożenia. Jesli ktoś ma cieńkie włosy i w dodatku ich mało to z reguły niekorzystnie będzie wyglądał w mocno pocieniowanych, z kolei ktoś z drobną twarzą i bardzo grubymi włosami w długich i ciętych na prosto itd itp. Moga zdarzać się też wyjątki. W żadnym razie zadbane włosy nie wyglądają obleśnie. Tak można stwierdzić jeśli włosy są nieświeże, brudne, śmierdzace czy pokryte jakąś bliżej nieokreśloną substancją, a nie w stosunku do pięknych wypielęgnowanych włosów nie ważne już jakiej długości. Ktoś kto używa takich stwierdzeń sam siebie ośmiesza, bo nie umie znaleźć argumantu na to że coś mu się niepodoba więc powie że obleśne, bo słyszał gdzieś takie słowo to może będzie odpowiednie jak wstawi

A sorki słowo 'obleśne' było użyte chyba w innym wątku gdzie wybuchła podobna afera, tutaj padło zdanie 'patrzeć z niesmakiem'. Moja wypowiedź odnosi się ogółem do tych i im podobnych stwierdzeń.

Edytowane przez malvin
Czas edycji: 2010-06-03 o 20:07
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:13   #3086
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez malvin Pokaż wiadomość
Podumowując: każdy ma własny gust. Każdy też ma inne włosy i rysy twarzy, którym co innego pasuje i inne cięcie jest lepsze dla ich kondycji czy ułożenia. Jesli ktoś ma cieńkie włosy i w dodatku ich mało to z reguły niekorzystnie będzie wyglądał w mocno pocieniowanych, z kolei ktoś z drobną twarzą i bardzo grubymi włosami w długich i ciętych na prosto itd itp. Moga zdarzać się też wyjątki. W żadnym razie zadbane włosy nie wyglądają obleśnie. Tak można stwierdzić jeśli włosy są nieświeże, brudne, śmierdzace czy pokryte jakąś bliżej nieokreśloną substancją, a nie w stosunku do pięknych wypielęgnowanych włosów nie ważne już jakiej długości. Ktoś kto używa takich stwierdzeń sam siebie ośmiesza, bo nie umie znaleźć argumantu na to że coś mu się niepodoba więc powie że obleśne, bo słyszał gdzieś takie słowo to może będzie odpowiednie jak wstawi

A sorki słowo 'obleśne' było użyte chyba w innym wątku gdzie wybuchła podobna afera, tutaj padło zdanie 'patrzeć z niesmakiem'. Moja wypowiedź odnosi się ogółem do tych i im podobnych stwierdzeń.
Niech każda dba o swój własny wsiarz to wszyscy będą zadowoleni.

Moje włoski dziś wyglądają obleśnie, bo mam na nich naftę, olejek i żółko i mój TŻ patrzy na nie z niesmakiem. A ja mam to w nosie i się nie obrażam.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:43   #3087
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Niech każda dba o swój własny wsiarz to wszyscy będą zadowoleni.

Moje włoski dziś wyglądają obleśnie, bo mam na nich naftę, olejek i żółko i mój TŻ patrzy na nie z niesmakiem. A ja mam to w nosie i się nie obrażam.
hehe twoja wypowiedź jest najlepsza w tym wątku ja się nie obrażam na nikogo a już tym bardziej na jakąś nieznajomą która plecie farmazony, ale trzeba ją sprowadzić na ziemie
Dobra EOT.
Teraz ja idę się uporać z moim wsiarzem to może sie niedługo nim pochwalę
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 08:37   #3088
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Jeśli używasz seboradinu lotionu i tak je pielęgnujesz jak opisałaś to pewnie masz dużo baby hair i one zawsze sterczą, bo są różnej długości. Kiedyś się zrównają jak odrosną i będzie lepiej.
Baby hair swoją droga. Te to mi dopiero żyć nie dają
jak zrobię kitkę to wyglądam jak jeż na czubku głowy same kłaczki małe
odstają mi włosy na długości, ale to pewnie już te dłuże babyhair

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Moje włoski dziś wyglądają obleśnie, bo mam na nich naftę, olejek i żółko i mój TŻ patrzy na nie z niesmakiem. A ja mam to w nosie i się nie obrażam.
Ja przy swoim nie robię takich eksperymentów. Ucieka zawsze


Magdalenko w av masz swoje włosy? Taaaaakie długie! Podziwiam!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 09:09   #3089
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Umarłam :mdlej e:

Moja absolutna faworytka: http://www.lhpa.info/katharina.htm - ten kolor, ta dłogość, gładkość, gęstość... Ja takie chcę

Chyba sobie wsadzę to w podpis i będę się w ten sposób codziennie motywować...


O matko, to prawie niemożliwe... Ale: jeśli ona ma naturalny kolor (piękny, soczysty, prawie nie osiągalny na moich - próbowałam) i nigdy nie farbowała i dbała o włoski od dzieciństwa, jak Magdalenka22, dodając do tego fakt, że włosy intensywnie rude często są proste jak przysłowiowe druty - jest to możliwe.
No ale to przykład wyjątkowy. Ja mam poniszczone i musiałabym całkowicie wymienić je na naturalne, bo od połowy mam pozostałości po rozjaśnianiu, a kolor wyrównywany juz henną 100% naturalną.
Niemniej jednak, będe walczyć dalej.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 09:57   #3090
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Rzuciłam okiem ale nie ma tam nic o pielęgnacji
A w kategorii Haarpflege? To nie będzie to? Tam są podkategorie, które moja miesięczna nauka niemieckiego może określić jako mycie, czesanie, stylizacja itp
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.