wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 20:14   #721
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja do tej pory (a kilka bb już kupiłam) tylko od zinopark dostałam w pudełku, wszystkie pozostałe były w szarych kopertach.

zartujesz....no to ja zawsze dostawalam w kartonikach, dlatego dzis sie tak wscieklam:brzyda l:
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:34   #722
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
a musze jeszcze wam powiedziec o innym sprzedawcy. Moze komus sie to samo przytafilo???

sprzedawca z top pozytywami: bigclothcraft
moja przesylka przyszla w woreczku foliowym, srebrnym co prawda...ale worek foliowy...i niestety cale pudelko bylo zgniecione...na szczescie nie zniszczyl sie bb. I PROBKI lobuz zadnej nie dal.....

ale bylam na niego zla dzis. A tyle pozytywow ma....

trafil lobuz jeden na czarna liste
Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
no ja mam wlasnie takie mile doswiadczenia, ze przesylka zawsze w kartoniku, chocby malutkim ale zawsze sztywnym i ladnie zapakowane...i choc jedna probeczka...nawet jak tego w aukcji nie ma napisane...a u niego w aukcji jest, ze bedzie probka...i nie ma...i miazga z pudelka....u mnie to juz na minus.

Sama sprzedawaje co jakis czas na ebayu i to jest podstawa...porzadnie zapakowane
Kupuję dużo, a nawet bardzo dużo i często coś dostaję w tych foliowych woreczkach (czarnych albo srebrnych), albo zwykłych kopertach, dla mnie to minusem nie jest. Ostatnio zapłaciłam ponad 11$ za wysyłkę i krem przyszedł w zwykłej kopercie bąbelkowej.
W pudełkach na pewno wysyłają: ruby, bellogirl, ideaseller_kr.

Jak dla mnie to mogą mi wysyłać w tych kopertach albo woreczkach, tych mi w UC nie otwierają, za to pudełka często...

Co do próbek, to wielu sprzedawców nie daje. Próbka u ruby, to cud, daje je chyba tylko gdy bardzo opóźnia się wysyłka, bellogirl coś daje, ale nie zawsze.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:36   #723
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Jasny, na co dzień używałam Revlona ColorStay 110 ivory i Bourjois Healthy Mix 51 i dla mnie jest idealny, chociaż ma trochę ziemisty kolor.
o matulu ja uzywalam colorstay 340 ale go porzucilam dla max factor bo colorstay wpadal mi w rozowy na twarzy i wygladalam jak swinka :/ oj to naprawde musi byc jasny

Dziewczyny a ten ciemny zolty purederm to moze ten czarny co zygmus miala na blogu?? bo wlasnie szukam ciemnego zoltka i zygmus ma przeslac mi probeczke

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-06-06 o 20:37
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:41   #724
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ten ciemny zolty purederm to moze ten czarny co zygmus miala na blogu?? bo wlasnie szukam ciemnego zoltka i zygmus ma przeslac mi probeczke
Tak, to ten czarny
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:43   #725
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

oj to jak ciemny i zolty to ja sie juz doczekac nie moge
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 21:00   #726
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Kupuję dużo, a nawet bardzo dużo i często coś dostaję w tych foliowych woreczkach (czarnych albo srebrnych), albo zwykłych kopertach, dla mnie to minusem nie jest. Ostatnio zapłaciłam ponad 11$ za wysyłkę i krem przyszedł w zwykłej kopercie bąbelkowej.
W pudełkach na pewno wysyłają: ruby, bellogirl, ideaseller_kr.

Jak dla mnie to mogą mi wysyłać w tych kopertach albo woreczkach, tych mi w UC nie otwierają, za to pudełka często...

Co do próbek, to wielu sprzedawców nie daje. Próbka u ruby, to cud, daje je chyba tylko gdy bardzo opóźnia się wysyłka, bellogirl coś daje, ale nie zawsze.

ideaseller_kr przyslalm mi w pudelku i zawsze z jedna probeczka (juz dwie paczki od niego przyszly)
accessorieswhole przyslal w pudelku i z 2 BB kremami byly 4probki (tydzien i byla u mnie paczka)

bigclothcraft no coz...w woreczku.... i bez probki, choc w aukcji napisane bylo ze bedzie

wiec same rozumiecie, ze
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 21:25   #727
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja się czaję coś kupić u accessorieswhole, bo widziałam coś dla siebie i te skarpetki słodziutkie, które teraz ma w ofercie... no ale dobra skarpetki to inny dział =]

A co do wysyłek. Kupuje tylko u ruby i mi zawsze przesyłka przychodzi w kopercie bąbelkowej, ale opakowanie bez kartonika. A kupowałam Bavipaht dream magic girls, tony moly cutie beauty czy skin 79 gold collection i to w pełnowymiarowych opakowaniach.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 21:32   #728
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

2b gentler wysyła w pudelku. Dodaje 2 maski i 4 próbki masek baviphat.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 21:43   #729
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
2b gentler wysyła w pudelku. Dodaje 2 maski i 4 próbki masek baviphat.

u niego tez sie na cos czailam, ale jeszcze nie zamawialam nic

skoro taki chojny..trzeba bedzie przetestowac
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 21:54   #730
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
u niego tez sie na cos czailam, ale jeszcze nie zamawialam nic

skoro taki hojny..trzeba bedzie przetestowac
Ja zamawiałam BRTC Gold Caviar.
Jeszcze któraś Wizazanka coś u niego zamawiała i dostała to samo co ja. Także hojny dla wszystkich po równo
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 21:58   #731
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Fakt, 2b gentler jest świetny. Tylko ma mały wybór kosmetyków Tak bym tylko u niego kupowała
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 22:02   #732
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wlasnie zamowilam u 2b gentlera salmon concealer skin food to moze tez dostane probeczki tylko jak ostatnio kupowalam u ideaseller.. to mialam wybor przesylek czy darmowa czy platna a tu nie mialam poprostu pisalo ciagle ze bezplatna i tyle no i tak zaplacilam mam nadzieje ze dojdzie mi taka nierejestrowana

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-06-06 o 22:04
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:13   #733
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam BRTC Gold Caviar.
Jeszcze któraś Wizazanka coś u niego zamawiała i dostała to samo co ja. Także hojny dla wszystkich po równo


o wlasnie to BRTC Gold Caviar chcialam u niego kupic

jestes z tego BB zadowolona? Malo o nim znalazlam

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Wlasnie zamowilam u 2b gentlera salmon concealer skin food to moze tez dostane probeczki tylko jak ostatnio kupowalam u ideaseller.. to mialam wybor przesylek czy darmowa czy platna a tu nie mialam poprostu pisalo ciagle ze bezplatna i tyle no i tak zaplacilam mam nadzieje ze dojdzie mi taka nierejestrowana

ja nie biore nigdy rejestrowanych i jest wszystko ok (na szczescie)
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:18   #734
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Fakt, 2b gentler jest świetny. Tylko ma mały wybór kosmetyków Tak bym tylko u niego kupowała
To początkujący sprzedawca. Teraz ma o wiele więcej produktów niż wtedy kiedy ja kupowałam. mam nadzieję, ze się rozwinie i nie zmieni traktowania klientów.
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Wlasnie zamowilam u 2b gentlera salmon concealer skin food to moze tez dostane probeczki tylko jak ostatnio kupowalam u ideaseller.. to mialam wybor przesylek czy darmowa czy platna a tu nie mialam poprostu pisalo ciagle ze bezplatna i tyle no i tak zaplacilam mam nadzieje ze dojdzie mi taka nierejestrowana
Ja jak zamawiałam BRTC to w aukcji byłą informacja, że mogę wybrać przesyłkę rejestrowana. Tylko w tym celu przed zapłaceniem musiałabym napisać do niego maila, żeby doliczył koszt przesyłki. Ale wybrałam darmową i doszła w chyba 6 czy 7 dni (do UK)
Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
o wlasnie to BRTC Gold Caviar chcialam u niego kupic

jestes z tego BB zadowolona? Malo o nim znalazlam
Jestem zadowolona. Kupując najbardziej kierowałam się kolorem i wysokim filtrem.
Jest cięższy niż inne BB (chyba przez wysoki filtr), wydaje się tłustawy. Ale nie swieci się, jest trwały, ma zadowalające krycie, nie jest różowy. Wszystkie najważniejsze warunki spełnia.
Wygląda świetnie co potwierdzają ciągłe komplementy, które zbieram. Jak zaczęłam go używać, koleżanka powiedziała , że wygladam jak gwiazda filmowa i wyglądam o wiele młodziej.
Inna koleżanka myślała, że nie mam makijażu.
Czyli jest dobrze.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 06:10   #735
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
ja nie biore nigdy rejestrowanych i jest wszystko ok (na szczescie)
Ja do tej pory też nie brałam i ostatnio zaginęły mi 3 przesyłki tak więc już nigdy więcej nierejestrowanych przesyłek
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 06:15   #736
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość

sprzedawca z top pozytywami: bigclothcraft
moja przesylka przyszla w woreczku foliowym, srebrnym co prawda...ale worek foliowy...i niestety cale pudelko bylo zgniecione...na szczescie nie zniszczyl sie bb. I PROBKI lobuz zadnej nie dal.....

ale bylam na niego zla dzis. A tyle pozytywow ma....

trafil lobuz jeden na czarna liste
Ja w worku dostałam od zinopark. I też kartonik cały pognieciony i jeszcze wyglądało jakby się ktoś do niego dobierał. A jedynie gdzie próbki dostałam to u ideaseller (nie wiem czy dobrze napisałam, bo z pamięci.)

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
A co do wysyłek. Kupuje tylko u ruby i mi zawsze przesyłka przychodzi w kopercie bąbelkowej, ale opakowanie bez kartonika. A kupowałam Bavipaht dream magic girls, tony moly cutie beauty czy skin 79 gold collection i to w pełnowymiarowych opakowaniach.
Ja u ruby zamawiałam chyba 4 bb i za każdym razem dostawałam w kartoniku.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 07:33   #737
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

To fajnie mam nadzieje ze jak do Was doszly to do mnie tez dojdzie a teraz pomozcie bo nie ma to jak nieznac za bardzo ang a robic zakupy na takich stronach i wgl dostalam wiadomosc w ktorej na koncu pisze "Please send me your shipping address and payment. The following payment methods
are accepted: PayPal."
to mam mu wyslac moj adres czy co?? :/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 07:34   #738
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

lameczka jaka masz karnację, jasną czy ciemniejszą? Ja mam BRTC Gold Caviar i nie jestem zadowolona jest jednym z ciemniejszych bb i nie dopasowuje się, jest taki cięższy, treściwy, było chłodniej trochę i już wtedy był za ciężki ale co skóra to inna reakcja mi mało co pasuje a nie mam nie wiadomo jakiej skóry, największa zmora to naczynka, nie mam piegów,przebarwień,pryszc zy, tylko cały nos i policzki w naczynkach i skóra mieszana
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 09:04   #739
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

no i sie naczytalam i naczytalam i nakupilam BB kremow

bede sie dzielic jak ktos chce
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 09:24   #740
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

"Please send me your shipping address and payment. The following payment methods
are accepted: PayPal."

Kseńka to znaczy, że chce adres do wysyłki i wpłatę na pay pal.

Ja mam 3 pełno wymiarówki do zużycia a ciągle próbki zamawiam i teraz mnie pełny wymiar fioletowego Skin79 oriental kusi =] Ale póki co to alergie muszę zwalczyć bo od ciągłego smarkania ścieram sobie z nosa każdy BB w tempie zastraszającym =[

P.S. Dzisiaj wypróbuje to wklepywanie BB, co na filmiku było. Bo szczerze powiedziawszy wcześniej robiłam to inaczej =]

Edytowane przez reila21
Czas edycji: 2011-06-07 o 09:26
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 10:49   #741
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ale dostalam meila ze dziekuje za wplate i ze podobno wysylka wyslana...

A co do wklepywania to ja zawsze i podklady i bb tez wklepywalam bo jest wtedy wieksze krycie bo pigment sie wklepuje nie rozciera

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-06-07 o 10:50
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:41   #742
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość

Ja mam 3 pełno wymiarówki do zużycia a ciągle próbki zamawiam i teraz mnie pełny wymiar fioletowego Skin79 oriental kusi =]
Hehe mnie też kusi na mnie sprawdza się najlepiej jak na razie, chociaż jak wczoraj nałożyłam face shop oil free metodą wklepywania to efekt był powalający A Ty reila chcesz kupić w słoiczku czy w tubce ten oriental?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:55   #743
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

[QUOTE=ksenka;27351448]Ale dostalam meila ze dziekuje za wplate i ze podobno wysylka wyslana...

To wiadomość wysyłana automatycznie. Nie przejmuj się nią.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:21   #744
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ok dzieki
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:47   #745
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Oriental w tubce mnie kusi =] Ale zobaczymy jak to wyjdzie może w szale zakupów i co innego kupię =]

A ja dzisiaj wklepałam Holikę Holikę Clearing Petit... i zrobiłam sobie maskę =[

Nie ja jednak wolę wsmarować i potem wklepać tak mi lepiej wychodzi =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:30   #746
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mam dzisiaj na sobie Innisfree Eco Natural Cover i chyba pierwszy raz jestem naprawdę zadowolona. Po wyciśnięciu wydawał się ciemny, ale w czasie rozsmarowywania jaśnieje i w moim przypadku idealnie dopasował się do koloru skóry. Kupując nie zwróciłam uwagi, że są dwa odcienie.
Ma lekką konsystencję, krycie średnie, koloryt skóry wyrównany, ale pęknięte naczynko dalej widoczne.
Jestem zadowolona, bo to pierwszy krem, którego zupełnie nie widać na mojej twarzy, skóra jest wygładzona, matowa, po 8 godzinach świeci mi się delikatnie czoło, ale przy tej temperaturze to normalne. Pudru nie użyłam.
Jeżeli mnie nie zapcha, ani nie uczuli, to znalazłam ideał na lato.

Po kiepskich doświadczeniach z iFiona CC Cream niebieskim, kupiłam dzisiaj czerwony (z nadzieją, że będzie lepszy).
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:31   #747
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Holikę wsmarowywałam bo bardzo napigmentowana jest muszę jeszcze pokombinować z nakładaniem tych kremów, bo prawie wszystkie najpierw wsmarowuję za to nie da się zrobić krzywdy skinem79 różowym, coraz bardziej się do niego przekonuję, jednak całkiem dobrze kryje a kompletnie nie widać go na skórze jego właśnie tylko wklepuję bez żadnego wsmarowywania codziennie smaruje się czym innym dobrze ze nic mnie nie zapycha bo w przeciwnym razie nie wiedziałabym co

Mi CC Cream bardzo przypadł do gustu, tylko dwie warstwy trzeba nałożyć(a i tak nie widać że mam coś na buzi), u mnie z przypudrowaniem mat prawie cały dzień trzyma i ma idealny kolor. Jednak zapowiada się na cholernie niewydajny. kremy których nie widac na skórze to własnie CC i skin różowy. Musze na ebayu ten Innisfree obaczyć

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-06-07 o 16:35
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:43   #748
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mi CC Cream bardzo przypadł do gustu, tylko dwie warstwy trzeba nałożyć(a i tak nie widać że mam coś na buzi), u mnie z przypudrowaniem mat prawie cały dzień trzyma i ma idealny kolor. Jednak zapowiada się na cholernie niewydajny. kremy których nie widac na skórze to własnie CC i skin różowy. Musze na ebayu ten Innisfree obaczyć
No właśnie tego CC u mnie zupełnie nie widać, nic nie zrobił oprócz wygładzenia skóry (co mi się podobało), liczyłam na choć minimalne ukrycie zaczerwienień i wyrównanie kolorytu.

Ten Innisfree można tanio w próbkach dorwać.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:45   #749
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, czy coś Wam wiadomo o tym sprzedawcy? (oryginalny produkt?) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3320692 Myślę intensywnie nad Elemongiem, bo spośród wszystkich swatchy wydaje mi się najlepszy kolorystycznie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2011-06-07 o 16:46
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:57   #750
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy coś Wam wiadomo o tym sprzedawcy? (oryginalny produkt?) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3320692 Myślę intensywnie nad Elemongiem, bo spośród wszystkich swatchy wydaje mi się najlepszy kolorystycznie
Jak chcesz ja Ci mogę odstąpic elemonga-starczyło by na kilka/albo naście prób.
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.