Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-04, 10:53   #241
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Mam tylko próbkę Amilie Sunlight. Matuje krócej, ale trochę ładniej wyglądał na twarzy, trudniej z nim przesadzić. Nie przepadam za kaolinowymi pudrami, ale muszę przyznać, że ten Chrimaluxe jest bardzo ładnie zmielony i nie jest widoczny na skórze.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 12:29   #242
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Ja mam ten matujący, tak, matuje nieźle.
U mnie lepiej sprawdza sie seidenpuder.
Mialam tez matujacy od Lili Lolo i one sa na bazie bialej glinki. Od wczoraj testuje czysta biala glinke bez dodatku miki jak to w takich gotowych puderach jest i zobacze, czy bedzie lepiej. Wczesniej stwierdzilam, ze moja cera glinki w pudrach nie lubi, ale moze czysta bez dodatku bedzie lepsza. Zobaczymy, poki co jak mam wybrac miedzy puderm matt a tym jedwabnym to wole jedwabny
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 18:09   #243
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Mam tylko próbkę Amilie Sunlight. Matuje krócej, ale trochę ładniej wyglądał na twarzy, trudniej z nim przesadzić. Nie przepadam za kaolinowymi pudrami, ale muszę przyznać, że ten Chrimaluxe jest bardzo ładnie zmielony i nie jest widoczny na skórze.
Dziękuję za odpowiedź

MonikaPogrzeba zaciekawiłaś mnie tą glinką. A taką jaką do maseczek daję się nada? Mam z Fitomed i Mokosh...
Póki co mam jeszcze zapas na 2 miesiące pudru Earthnicity, ale szukam czegoś nowego na lato..
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 18:59   #244
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Kaolin to biała glinka Może się nadać taka jak przeznaczona do maseczek, ale może też być nie dość drobna. Wtedy jest widoczna np. na włoskach na twarzy.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 19:40   #245
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Tak to jest jak się składom nie przygląda dokładnie dzięki

Pooglądam te glinki co mam i przetestuję, z czystej ciekawości
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 22:27   #246
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

dokladnie kaolin w tych matujacych pudrach to wlasnie biala glinka. Ja sobie kiedys kupilam w behawe i dopiero teraz ja otworzylam. Chcialam najpierw pozuzywac moje pudrowe maseczki i potem zrobic na wzor tych z Wolkenseifen , wlasna, ale jeszcze do tego nie doszlam. Pomyslalam wiec ze wyporbuje ja do matowienia, skoro chrimaluxe zawiera tylko kaolin i mike to moze sam kaolin wystarczy. Dzis ten glinki uzywam, jest drobno zmielona, wogole mnie nie pobielilo, ani nie bylo widac ze mam cos na twarzy. na to podklad chrimaluxe i bylo ok. Wiadomo caly dzien idealnego matu nie bylo, ale zrobil sie ladny glow, bez efektu ociekajacego smalcu. Testuje dalej.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 07:51   #247
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Jaki kolor polecacie, jeśli wcześniej używałam pixie ellette 1, nowe pixie antique beige, Amilie sezamek, annabelle golden fair? Z niemineralow np bell illumi 01 swietnie mi pasował.
I czym sie różni standardowa wersja od tej kwiatowej? To linie kolorystyczne?
Ma któraś z Was porównanie do pixie, albo AM?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 11:59   #248
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

jak za parę dni dotrą moje próbki to porównam z AM Golden fairest matującą i rozświetlającą. Wzięłam Cala Olive i Olive 01. Mam nadzieję że będą jasne i zielonkawe
_Caoimhe_ tonacje są cztery:Olive, Caramel, Neutral i Rose a kwiatki to stopnie jasności-Cala najjaśniejszy-Jasmin-Orchidee, swoją drogą na Minti Shop na razie maleńki wybór, mnie i tak tylko najjaśniejsze odcienie interesują). Standardowa wersja wydaje mi się bardziej neutralna, mniej żółta od wersji kwiatkowej. Na niemieckiej stronie bardziej przejrzyście to jest pokazane:
https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...meinen-hautton

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2015-04-06 o 12:01
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:30   #249
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jak za parę dni dotrą moje próbki to porównam z AM Golden fairest matującą i rozświetlającą. Wzięłam Cala Olive i Olive 01. Mam nadzieję że będą jasne i zielonkawe
_Caoimhe_ tonacje są cztery:Olive, Caramel, Neutral i Rose a kwiatki to stopnie jasności-Cala najjaśniejszy-Jasmin-Orchidee, swoją drogą na Minti Shop na razie maleńki wybór, mnie i tak tylko najjaśniejsze odcienie interesują). Standardowa wersja wydaje mi się bardziej neutralna, mniej żółta od wersji kwiatkowej. Na niemieckiej stronie bardziej przejrzyście to jest pokazane:
https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...meinen-hautton

Dziękuje, to poszukam w caramel


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 07:34   #250
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Tak na szybko na razie bez słoczy jeśli to komuś może ułatwić wybór: Cala Olive jest gdzieś o ton lub półtora ciemniejszy(nie wiem jak na twarzy opisuję teraz wrażenia po roztarciu na łapie) od Olive 01(ten jest jakby bardziej stonowany) więc wersje kwiatkowe tak jak to wygląda na zdjęciach chyba faktycznie są ciemniejsze i bardziej żółtawe/brzoskwiniowe od wersji podstawowej.Bladziochom radzę szukać koloru w wersji podstawowej.
Te oliwki są prawdziwie oliwkowe, konkretnie zielono żółte a nie szaro różowe Concealer 01 jest bardzo jasny, w tonacji różowawej, zdecydowanie chłodny, dla mnie raczej za jasny chyba posłuży pod łuk brwiowy lub coś w tym stylu. Ciężko się rozcierają w porównaniu do mega satynowych Neauty. Jutro testy nagębne.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:35   #251
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Fotki: światło dziennie i flesz, zdjęcia jakoś nie chcą oddać dobrze tych odcieni, na żywo AM są beżowe niemalże prosiakowe w porównaniu do Neauty i Chrimaluxe na twarzy też robią mi za pomarańczę i nie są tak żółte jak na zdjęciu. Chrimaluxe jest zdecydowanie żółto zielony a Neauty kremowy z ociupinką żółci(ja go mieszam z color blend yellow). Olive 01 wydaje mi się identyczny tonacją do MAP 1NB, jak jasny jest to się dopiero okaże

Dzisiejsze pierwsze wrażenia na temat samego koloru Olive 01. Nie jest to mineralny odpowiednik MAP 1NB. MAP jest trochę jaśniejszy tonację mają baaardzo podobną z tą różnicą że 1NB jest trochę bardziej "żywy", bardziej żółty. Olive 01 jest bardziej zgaszony, może nie szarobury a właśnie zgaszony. Porównując go jeszcze do np. Tinkerbell 0 to tinkerbell jest zdecydowanie bardziej szary i ziemisty brak mu tej żółci i zieleni która jest w Olive 01. Odcieniem i tonacją(nie jasnością bo jest nieco ciemniejszy) uplasowałabym go właśnie pomiędzy Tinkerbell a MAP. Olive 01 nie jest kolorem dla "ekstremalnie jasnych cer", jest dość jasny ale na pewno nie ekstremalnie. Mi o dziwo pasuje, nie sprawia wrażenia za ciemnego ale to tylko dlatego że jest bardzo dobrze zgrany odcieniem z moją szyją choć mógłby być bardziej żywy właśnie i jedynie to mi przeszkadza. Co do wykończenia to mnie nie powaliło, zdecydowanie bardziej podoba mi się satynowe i super naturalne Neauty tylko ta chrimaluxowa oliwka mi się tak podoba ciężko znaleźć podobny odcień w innych firmach. Jutro testy Cala Olive
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (93,3 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (65,7 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2015-04-08 o 08:11
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 14:10   #252
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Chrimaluxe przyszlo a jak u was? macie juz swoje zamowienia?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:12   #253
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

u mnie dzisiaj na gębie Cala Olive no i jest mi za żółta i trochę za ciemna, zaraz po nałożeniu była ładna oliwkowa ale z czasem zżółkła i lekko w stronę brzoskwini się utleniła Olive 01 zdecydowanie dla mnie lepszy tylko nie mam wprawy z nakładaniem przyzwyczajona jestem do bardziej kremowych prochów które w ciemno mogę nakładać a tu trzeba przyłożyć się do rozcierania żeby po 15 minutach źle rozłożony pigment nie wyszedł jeszcze nie wiem co o nich myśleć, kolor jest świetny, nawet kumpela pytała czy szyję sobie smarowałam tak tonacja idealna tylko kurka wodna szybko się świecę i nie wyglądają tak mega naturalnie albo to kwestia odpowiedniego nałożenia/innego kremu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:20   #254
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Kwestia moze tez byc, nalozenie zbyt duzej ilosci proszku, technika, nie kazdemu na sucho pasuje, na niektorych lepiej mineraly wygladaja nakladane wilgotnym pedzlem, albo po zrobieniu makijazu opryskanie twarzy termalka/hydrolatem lub jak juz napisalas nie ten krem, albo puder do matowienia nie ten czy nawet pedzel ( niektore mineraly lepiej wygladaja nakladane kabuki a inne przy flatku). U mnie pora roku tez ma znaczenie. W zimie moge sobie pozwolic na np Lily Lolo, ale jak robi sie cieplej to Chrimaluxe najlepiej na mnie wyglada. Dostaje ladny glow jak mi sie buzia przetlusci, gdzie inne maneraly sie juz bardzo blyszcza albo ciastola, wiec do lata moge uzywac Chrimaluxe, one tez dobrze pomagaja w gojeniu niespodzianek, czego nie robi LL czy EDM, a jak juz jest za cieplo i ciasto tez przy Chrimaluxe dostaje to uzywam zwykly puder jak to robialam przy tradycyjnych podkladach w plynie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 14:39   #255
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

nałożyłam dziś Chrimaluxe na mokro, bez żadnego kremu, filtra i jestem baaardzo zadowolona z efektu Mija 9h od nałożenia i zero warzenia, buźka wciąż matowa. Minerały zawsze pryskałam po nałożeniu, jedynie nigdy nie wychodziło mi nakładanie ich na mokro, zwilżonym pędzlem lub/i na zwilżoną buzię. Dziś z chrimaluxe mi się udało potem spryskanie buzi na to skrobia dry flo i znowu spryskanie. Tylko nie jest to dla mnie opcja na co dzień bo staram się używać filtrów spf50 a już na filtrze tak pięknie nie jest
Dumam nad wersją bez miki. Czy krycie jest takie samo jak w wersji podstawowej opaque plus i walory użytkowe te same? Na wątku było wspomniane że bez miki nawet ładniej wygląda na buźce i mniej w pory wchodzi(chociaż u mnie nawet ta zwykła nie wchodzi w pory). Przyznam że mimo że próbkę mam w wersji "mocne krycie" to jest jak dla mnie przyzwoite średnie ale mocnym bym go nie nazwała Nie narzekam, kryje wystarczająco jak na moje potrzeby tylko ciekawi mnie czy w formule bez miki to "mocne krycie" też jest na takim samym poziomie?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 13:55   #256
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ja mialam wszystkie formuly i mika frei kryje najmocniej. najmniej proszku potrzebuje wlasnie z tej wersji, latwo mozna sobie zrobic maske, jak sie zapomni i wysypie tyle proszku co przy innych markach.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 22:16   #257
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Hej dziewczyny, chyba dojrzałam do kupna podkładu mineralnego. Zwykłe albo za slabo kryją albo włażą w zmarszczki i wyglądam 10 lat starzej. I w związku z tym mam kilka pytań . Czy Chrimaluxe da sobie radę z zakryciem popękanych naczynek i piegów, czy nie włazi w zmarchy i pory. No i czym się je aplikuje. Chciałam zamówić próbki i teraz nie wiem czy zamawiać od razu ten zestaw z pędzelkami czy na początek da radę aplikować palcami, a pędzelek dokupić później ? A jeśli już pędzel to jaki lepiej kabuki czy flat. I co to za firma EDM, bo nie mogę znaleźć. A i jeszcze jak zachowują się na filtrach? (teraz mam pharmaceris hydrolipidowy, filtruję się cały rok, więc to ważne pytanie ) Mam nadzieję, ze to nie za dużo pytań na raz, nie ukrywam, że zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi, bo mam już dość poszukiwań wśród drogeryjnego szajsu.
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 06:46   #258
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chyba dojrzałam do kupna podkładu mineralnego. Zwykłe albo za slabo kryją albo włażą w zmarszczki i wyglądam 10 lat starzej. I w związku z tym mam kilka pytań . Czy Chrimaluxe da sobie radę z zakryciem popękanych naczynek i piegów, czy nie włazi w zmarchy i pory. No i czym się je aplikuje. Chciałam zamówić próbki i teraz nie wiem czy zamawiać od razu ten zestaw z pędzelkami czy na początek da radę aplikować palcami, a pędzelek dokupić później ? A jeśli już pędzel to jaki lepiej kabuki czy flat. I co to za firma EDM, bo nie mogę znaleźć. A i jeszcze jak zachowują się na filtrach? (teraz mam pharmaceris hydrolipidowy, filtruję się cały rok, więc to ważne pytanie ) Mam nadzieję, ze to nie za dużo pytań na raz, nie ukrywam, że zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi, bo mam już dość poszukiwań wśród drogeryjnego szajsu.
Nie używałam akurat tych minerałów, ale...
Z pędzlem. Kabuki uzyskasz mniejsze krycie, flatem większe.
EDM - everyday minerals.
Ten filtr fajnie współpracuje ze wszystkimi moimi minerałami
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 09:45   #259
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Palcami nie uzyskasz takiego efektu jak ürzy odpoiwiednim pedzlu. nawet nieodpowiednim pedzlem mozna sobie kuku zrobic. kabuki albo Flat Top to podstawa.

Moja zaczerwienienia Chrimaluxe kryje, ale ja uzywam jeszcze zielonego korektora. Mnie nie wlaza w pory ani w zmarchy, jednak jak mam wysuszona cere to sie troche moze zerbrac w zalamaniu skory. Poza tym to c nalozyc pod mineraly tez ma znaczenie czy proszek bedzie podkreslal zmarszczki itd. Trzeba wyporbowac, bez probek sie nie obejdzie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 10:52   #260
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Dziękuję Zamówię sobie próbki i pędzel. Monika, masz zielony korektor z tej samej firmy? Teraz jeszcze decyzja, który pędzel na początek, nigdy pędzli nie używałam, do podkładów tylko palce albo jajko z DM.
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:56   #261
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Flat topem osiąga się najlepsze krycie a podkładu mniej się zużywa
Dla początkujących w mineralnym świecie idealny
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 12:53   #262
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Hm... w koszyku mam set micafrei i set 6 próbek w zestawie z pędzelkiem do korektora i kabuki. Czy lepiej zamiast tego wziąć set bez pędzli i dokupić osobno flat top? wyszłoby 5 Euro więcej. korektora bez pędzelka pewnie nie da się nałożyć?
__________________


Edytowane przez Magdalena512
Czas edycji: 2015-06-24 o 13:22
Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 14:39   #263
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Tak w tej chwili mam ten zielony korektor Chrimaluxe.

Wez sobie ten set z pedzlami. Taniej niz zamawiac je oddzielnie. jak ci sie spodoba to sobie kiedys flatka dokupisz, jesli bedziesz chciala jednak mocniejsze krycie. kabuki przyda sie do wielu innych produktow.
Co prawda to tylko mini kabuki, a takie to ja wole jednak do zielonego korektora na wieksze powierzchnie nakladac, ale i na cala twarz mozesz go wyporbowac. zajmie ci dluzej nakladania podkladu, ale jesli nie masz zielonego pojecia o mineralach, to dobry poczatek. Jak stwierdzisz ze to jednak to i chcialabys wiekszy pedzel to wtedy zamowisz sobie duzy kabuki albo flatka i plenowymiarowy podklad.
Szkoda ze wczesniej sie nie zainteresowalas ta marka, dopiero co im sie letnia promocja na pelnowymiarowy podklad skonczyla.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-06-24 o 14:42
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 14:47   #264
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Och, no wcześniej nie miałam o niej pojęcia. Mam nadzieję, ze minerały spełnią moje oczekiwania aczkolwiek trochę się ich boję. Aplikacja jest dla mnie czarną magią. Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi na milion moich pytań. Zamawiam w takim razie to co mam w koszyku.
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 11:45   #265
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

na polskiej stronie chrimaluxe miałaś promocję - 3 cienie za 2
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 15:41   #266
CleverFox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cześć Dziewczyny!

Pomożecie? Szukam dla siebie podkładu mineralnego. Przetestowałam już Annabelle Minerals w formule matującej, ale niestety - twarz się bardzo szybko zaczynała świecić niezależnie od konfiguracji z pudrem matującym (pod, nad, jedno i drugie, bez). Później padło na Meow, ale w formule o najmniejszym stopniu krycia, czyli Purrr-fect. Pod względem trwałości było całkiem nieźle, tylko krycie praktycznie znikome no i cena wysoka, a zamawianie dość kłopotliwe. Za przyzwoity mat w przypadku Meow wydaje mi się, że odpowiadała sucha, pyląca formuła, która dla niektórych mogłaby być wadą, dla osoby z tłustą skórą jednak zaletą.

Jak wypadają ChriMaLuxe pod względem trwałości/ zdolności matowienia? Którą formułę powinnam przetestować? AM golden fairest był dla mnie trochę za jasny, fair z kolei za ciemny, celować w stopień 1 czy 2? Caramel? Olive wygląda na strasznie zielony.

Pozdrawiam was serdecznie
CleverFox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 16:31   #267
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Sama mam probke golden fairest i to taki sam kolor jak Chrimaluxe 04 neutral. Wczesniej uzywalam 03 i 02. Miedzy nimi nie widzialam roznicy, az rok temu na jesien staiwerdzilam ze 02 stal sie za jasny i zamowilam probke 04 okazalo sie ze to to pozniej nabylam probke od AM i sie okazalo ze ten goldenek ma taki sam odcien jak wlasnie neutral 04. na wierzchu mojej dloni wygladaly tak samo, a i na twarzy nie widzialam roznicy. Wiec mysle ze mozesz zamowic probki 04 i 05 . ja uzywam wersji bez miki z najwiejsza sila krycia, ale mialam tez inne wersje i dla mnie byly tak samo dobre, jedynie na takie samo krycie musialam wiecej proszku zuzyc. Odcienie tez takie same we wszystkich czterech formulach.
I jak dla mnie to pod wzgledem trzymania sie/przetluszczania to one najlepiej sie spisuje. Podkladu mineralnego nie uzywam latem w upaly, bo tutaj to nic nie pomoze, wole lzejszy puder. Dla dodatkowego matowienie uzywam seidem puder od chrimaluxe. jakos ich matujacy puder gorzej sie sprawowal.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:40   #268
CleverFox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, spróbuję na początek z tymi kolorami
CleverFox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 17:57   #269
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Skad bedziesz zamawiac? w DE? Jesli tak to popatrz na zestawy. Masz mika frei i zwykly, mozesz wziasc sobie kilka stopni jasnosci. jesli 04 bedzie ci za jasny, a 05 tez cos nie taki, a 06 juz za ciemny, to mozesz wymieszac i stworzys wlasna jasnosc/ciemnosc podkladu.

https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...er-starter-set
https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...ter-pinsel-set

te zestawy sa fajne jesli chcialbys jeszcze cos poza podkladami



https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...tion-start-set
https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...t-set-micafrei

a tutaj same 3 probki podkladow
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:15   #270
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Skad bedziesz zamawiac? w DE? Jesli tak to popatrz na zestawy. Masz mika frei i zwykly, mozesz wziasc sobie kilka stopni jasnosci. jesli 04 bedzie ci za jasny, a 05 tez cos nie taki, a 06 juz za ciemny, to mozesz wymieszac i stworzys wlasna jasnosc/ciemnosc podkladu.

https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...er-starter-set
https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...ter-pinsel-set

te zestawy sa fajne jesli chcialbys jeszcze cos poza podkladami



https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...tion-start-set
https://www.chrimaluxe-minerals.de/d...t-set-micafrei

a tutaj same 3 probki podkladow



a na polskiej stronie chrimaluxe nie ma tego samego?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 16:40:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.