bo postanowi³y schudn±æ - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-05-08, 19:48   #331
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Cytat:
Napisane przez masiek
Oj jedzonko. Dobre jedzonko. To jest co¶ czego niepotrafiê sobie odmówiæ. Kocham je¶æ. Oj i z tym leniem, to nic dziwnego, ¿e mam kr±g³e krzta³ty.
Oj bat za batem za lenistwo.

Nie ma daruj, jak siê odchudzmy, to siê odchudzamy! Jak ja mam siê zmotywowaæ, jak Wy te¿ siê nie motywujecie? Dziewczynki noooooo
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-09, 08:57   #332
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Do pracy rodacy (rodaczki) koniec obijania siê. Trzeba to trzeba. Bo chcia³y schudn±æ, to trzeba pracowaæ.
Hihi gdyby nie ten w±tek pewnie bym wszystko rzuci³a w diab³y. Mimo, ¿e zosta³a tu garstka wspieraj±cych.
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-10, 18:23   #333
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

No to siê za³ama³am Nic mi siê dzisiaj nie podoba a szczegulnie brzucho. Okropne!! nadyma³o siê Chyba powinnam kupiæ sobie du¿± czarn± sukniê, aby wszystko zas³oniæ.I nie pokazywaæ sie nikomu.
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-10, 23:34   #334
paulakrk
BAN sta³y
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Masiek czarne suknie te¿ s± ³adne
paulakrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-15, 09:33   #335
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Ju¿ mi przesz³o.
Bo waga posz³a w dó³
A wy co?? Ju¿ nikt tu nie patrzy??
Nie pisze?
Koniec wsparcia na tym w±tku? ZAMYKAMY?????
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-15, 16:56   #336
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Cytat:
Napisane przez masiek
Ju¿ mi przesz³o.
Bo waga posz³a w dó³
A wy co?? Ju¿ nikt tu nie patrzy??
Nie pisze?
Koniec wsparcia na tym w±tku? ZAMYKAMY?????
Ani mi siê wa¿ zamykaæ w±tek! Ja tu jestem!!! Czytam i piszê, ale... rzadko, bo nie mam czasu na internet... Ale jestem, jestem i gratulujê spadania wagi
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-18, 22:51   #337
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Chyba zacznê krzyczeæ na was. Gdzie to wsparcie??
Ja tu zmuszam siê do dbania o brzusio i wogule ca³e cia³ko.
Mam siê zag³odziæ??
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 18:22   #338
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

No i masz babo placek. Nie do¶æ, ¿e bcoraz mniej chêci to jeszcze baby sobie posz³y. A mia³o byæ tak zabawnie;(
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-22, 18:54   #339
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

¬le to uje³am , nie to abym nie chcia³a schudn±æ, bo chêæ mam i to wielk±, ale ju¿ nie mam pomys³u jak siê za to zabraæ . Niby jem mniej, nawet s³odyczy , staram siê æwiczyæ kupi³am sobie nawet ! gazetê z æwiczeniami na p³ycie (pilates) ale strasznie to nudne, no i ma³o zachêcaj±ce. Dosta³am od Haimy p³ytê z æwiczeniami i tak siê naskaka³am, ¿e oma³o lampy nie zbi³am a za to napi³am sobie po¿±dne dwa siniaki . Co¶ siê uwzie³o . No a teraz czujê siê strasznie wyczerpana. A to cholerne brzucho dalej sterczy
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-01, 08:30   #340
¦licznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar ¦licznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomo¶ci: 930
GG do ¦licznotka;)
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Cytat:
Napisane przez masiek
¬le to uje³am , nie to abym nie chcia³a schudn±æ, bo chêæ mam i to wielk±, ale ju¿ nie mam pomys³u jak siê za to zabraæ . Niby jem mniej, nawet s³odyczy , staram siê æwiczyæ kupi³am sobie nawet ! gazetê z æwiczeniami na p³ycie (pilates) ale strasznie to nudne, no i ma³o zachêcaj±ce. Dosta³am od Haimy p³ytê z æwiczeniami i tak siê naskaka³am, ¿e oma³o lampy nie zbi³am a za to napi³am sobie po¿±dne dwa siniaki . Co¶ siê uwzie³o . No a teraz czujê siê strasznie wyczerpana. A to cholerne brzucho dalej sterczy
No wiesz S³onko, po jednym æwiczeniu to brzuszek nie spada. Ja æwiczê ok.3-4 razy w tygodniu od marca i dopiero teraz zaczynam widzieæ jakie¶ efekty
Mam teraz tydzieñ przerwy, bo siê rozchorowa³am, ale od poniedzia³ku wracam do dzia³ania. Najgorsze jest to, ¿e jak nie chodzê æwiczyæ i siedzê w domu to zjadam du¿o wiêcej
¦licznotka;) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 20:31   #341
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Cytat:
Napisane przez masiek
¬le to uje³am , nie to abym nie chcia³a schudn±æ, bo chêæ mam i to wielk±, ale ju¿ nie mam pomys³u jak siê za to zabraæ . Niby jem mniej, nawet s³odyczy , staram siê æwiczyæ kupi³am sobie nawet ! gazetê z æwiczeniami na p³ycie (pilates) ale strasznie to nudne, no i ma³o zachêcaj±ce. Dosta³am od Haimy p³ytê z æwiczeniami i tak siê naskaka³am, ¿e oma³o lampy nie zbi³am a za to napi³am sobie po¿±dne dwa siniaki . Co¶ siê uwzie³o . No a teraz czujê siê strasznie wyczerpana. A to cholerne brzucho dalej sterczy
Masieczku, wiesz co? Jak trzyma³am dietê, æwiczy³am i my¶la³am o tym, to mia³am wra¿enie, ¿e mic mi nie spada... a ostatnio: sesja, praca, problemy ze zdrowiem (które wykluczy³y æwiczenia), problemy rodzinne, totalnie zero my¶lenia o odchudzaniu i dietach i efekt natychmiastowy - spodnie wisz± na ty³ku, a wszyscy pytaj± kiedy ja tak schud³am... A to ledwie 2 tygodnie... Dosz³am do wniosku, ¿e to najlepszy sposób odchudzania :P
Teraz jest ju¿ lepiej, choæ æwiczyæ nadal nie mogê ale zamierzam wzi±æ siê za dietê i osi±gn±æ te moje wymarzone 53kg! Choæ nie wiem, czy sama dieta to dobry pomys³... ale naprawdê nie mogê æwiczyæ obecnie...

Za Ciebie masieczku oczywi¶cie trzymam kciuki
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 20:43   #342
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Cytat:
Napisane przez hihi
Masieczku, wiesz co? Jak trzyma³am dietê, æwiczy³am i my¶la³am o tym, to mia³am wra¿enie, ¿e mic mi nie spada... a ostatnio: sesja, praca, problemy ze zdrowiem (które wykluczy³y æwiczenia), problemy rodzinne, totalnie zero my¶lenia o odchudzaniu i dietach i efekt natychmiastowy - spodnie wisz± na ty³ku, a wszyscy pytaj± kiedy ja tak schud³am... A to ledwie 2 tygodnie... Dosz³am do wniosku, ¿e to najlepszy sposób odchudzania :P
Teraz jest ju¿ lepiej, choæ æwiczyæ nadal nie mogê ale zamierzam wzi±æ siê za dietê i osi±gn±æ te moje wymarzone 53kg! Choæ nie wiem, czy sama dieta to dobry pomys³... ale naprawdê nie mogê æwiczyæ obecnie...

Za Ciebie masieczku oczywi¶cie trzymam kciuki
No tak dieta, któr± funduje nam ¿ycie. Tyle, ¿e ty przy stresie i tp. schud³a¶ a ja tyjê. Nie d³ugo bêde mog³a nazwaæ siê puszysta
Co dziennie mówiê sobie do¶æ, ¿e muszê siê wzi±¶æ za siebie ale jak narazie kiepsko. Na pocz±tku kiedy zak³ada³am ten w±tek traktowa³am wszystko z przymró¿eniem oka, ale teraz jestem bliska za³amania.
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 20:45   #343
Jazmin
Przyczajenie
 
Avatar Jazmin
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

To ja te¿ ale juz od dzis. Pokusa w lodówce a ja sie ucze do jutrzejszego egzama ( tylko od czasu do czasu spogl±daj±c na monitor...) i nie zjem juz tej roladki ani kêsa. Pozdrawiam!
__________________
Jazmin
Jazmin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 20:57   #344
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Cytat:
Napisane przez masiek
No tak dieta, któr± funduje nam ¿ycie. Tyle, ¿e ty przy stresie i tp. schud³a¶ a ja tyjê. Nie d³ugo bêde mog³a nazwaæ siê puszysta
Co dziennie mówiê sobie do¶æ, ¿e muszê siê wzi±¶æ za siebie ale jak narazie kiepsko. Na pocz±tku kiedy zak³ada³am ten w±tek traktowa³am wszystko z przymró¿eniem oka, ale teraz jestem bliska za³amania.
Wiesz co? Ja ca³y czas trzymam za Ciebie i siebie kciuki, bo to, ¿e schud³am nie znaczy, ¿e nie mogê siê nazwaæ puszyst±...
Druga sprawa to to, ¿e teraz naprawdê du¿o ³atwiej mi chudn±æ, uwielbiam truskawki, melony i arbuzy, jakbym mog³a, to nic innego bym nie jad³a, a teraz na to sezon, wiêc....
Miêsa i roladek nie jadam, wiêc nie mam takich problemów jak Jazmin, bo T¯ ma w lodówce swoje miesko, a ja nie kupuje nic, co mog³oby mnie kusiæ... zreszt± mamy szafkê pe³n± s³odyczy,ciasteczek i innych cudów, bo T¯ od mamy przyniós³, a mnie nic nie ci±gnie, bo gor±co...
Trzymam kciuki
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 21:09   #345
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

hihi
No dobra, nie podam siê!!
Nie mogê. wkoñcu ponoæ ³adna ze mnie dziewczyna, przecie¿ nie mogê tego zmarnowaæ.
Jazmin no to bêdziemy razem w bojach pozdrawiam.
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 21:23   #346
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Cytat:
Napisane przez masiek
hihi
No dobra, nie podam siê!!
Nie mogê. wkoñcu ponoæ ³adna ze mnie dziewczyna, przecie¿ nie mogê tego zmarnowaæ.
Jazmin no to bêdziemy razem w bojach pozdrawiam.
Masiu, ¿abko, Ty masz to GG co masz na wpisane w profilu? Bo ja sie do Ciebie dobijam...
No to walczymy dalej, teraz mam troszke wiecej czasu, wiêc bêdê siê tu z Wami motywowa³a
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-17, 16:43   #347
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Masiek, zdrajczyni Ty niecna! Gdzie jeste¶? Zdawaj relacjê! Bo inaczej i nic wiêcej!
Sama mam siê motywowaæ?
Dobra, koñczê te g³upoty i wracam do nauki - jutro piekielnie trudny egzamin
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 12:28   #348
MAKO4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Tyle chêtnych , to i ja siê do³±czam! A co? !!! ZERO S£ODKO¦CI !!!! ( NIE MACIE POJÊCIA JAK JA UWIELBIAM CIASTA) - ALE MO¯E WYTRZYMAM !
MAKO4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-20, 09:33   #349
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 1 158
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

hihi komputer mi pad³.
trzymam siê dzielnie

No a je¶li chodzi o moj± walkê ze sob± bo tak to mo¿na nazwaæ to dajê rade
Mniej jem s³odkich, mniej s³odzê du¿o pijê no i siê ruszam. Mo¿e nie s± to ostatnio æwiczenia ale chodzê po mie¶cie, po sklepach szukaj±c szafy. bo moja mama zm±drza³a i bêde miala szafê w pokoju.
A to znaczy, ¿e wkrótce bêde chodziæ i wymieniaæ ciuchy
masiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 20:23   #350
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: bo postanowi³y schudn±æ

Cytat:
Napisane przez masiek
No a je¶li chodzi o moj± walkê ze sob± bo tak to mo¿na nazwaæ to dajê rade
Mniej jem s³odkich, mniej s³odzê du¿o pijê no i siê ruszam. Mo¿e nie s± to ostatnio æwiczenia ale chodzê po mie¶cie, po sklepach szukaj±c szafy. bo moja mama zm±drza³a i bêde miala szafê w pokoju.
A to znaczy, ¿e wkrótce bêde chodziæ i wymieniaæ ciuchy
No ja czekam, a¿ bêdê mog³a kupiæ nowe dzinsy, a sobie obieca³am, ¿e nie kupiê, póki w ty³ku nie bêdzie co najwy¿ej 92, czyli... ca³e wakacje czekania przede mn± ;(
Moje dietowanie to ostatnio truskawki, truskawki, m³ode marchewki, truskawki ;-)

Trzymam za nas kciuki!
Bo wesele w sierpniu!
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.