Zaliczenie WF a duże sadełko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 20:29   #1
aggorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4

Zaliczenie WF a duże sadełko


Cześć Dziewczyny!
Przeczytałam właśnie wątek o zaliczeniu z WF. Ja mam też duży problem z zaliczeniem WF-u. Mamy zastępstwo i kobieta każe wykonać trzy koszmarne ćwiczenia na mięśnie brzucha:
1. Z leżenia skłon do ugiętych (pod kątem ok. 60 stopni) i złączonych nóg z pięciokrotnym pogłębieniem (dotknięciem brodą kolan) -30 razy.
2. Z leżenia odrywamy plecy i proste nogi od podłogi i dotykamy rękami kolan - 50 razy.
3. W siadzie z nogami prostymi dotykamy naprzemian: prawą dłonią lewej stopy unosząc lewą nogę w górę a potem to samo na drugą stronę - też 50 razy.
Mamy na to miesiąc. Dodatkowo mam spore sadełko na brzuchu i w żaden sposób nie mogę dotknąć brodą kolan, ale naszej wf-istki to nie obchodzi. Inne ćwiczenia jestem w stanie powtórzyć tylko kilka razy.
Czy mam jeszcze szansę zdążyć?
aggorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:22   #2
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Zaliczenie WF a duże sadełko

1 cwiczenia nie rozumiem ale 2 i 3 zrobie luzem
Mysle ze masz szanse, wystarczy sie wziasc za siebie i uda ci sie wiadomo ze nie zrzucisz tyle ile bys chciała bo na to trzeba czasu ale napewno chociaz troche sie uda
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 12:06   #3
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zaliczenie WF a duże sadełko

Cytat:
Napisane przez aggorn
Cześć Dziewczyny!
Przeczytałam właśnie wątek o zaliczeniu z WF. Ja mam też duży problem z zaliczeniem WF-u. Mamy zastępstwo i kobieta każe wykonać trzy koszmarne ćwiczenia na mięśnie brzucha:
1. Z leżenia skłon do ugiętych (pod kątem ok. 60 stopni) i złączonych nóg z pięciokrotnym pogłębieniem (dotknięciem brodą kolan) -30 razy.
2. Z leżenia odrywamy plecy i proste nogi od podłogi i dotykamy rękami kolan - 50 razy.
3. W siadzie z nogami prostymi dotykamy naprzemian: prawą dłonią lewej stopy unosząc lewą nogę w górę a potem to samo na drugą stronę - też 50 razy.
Mamy na to miesiąc. Dodatkowo mam spore sadełko na brzuchu i w żaden sposób nie mogę dotknąć brodą kolan, ale naszej wf-istki to nie obchodzi. Inne ćwiczenia jestem w stanie powtórzyć tylko kilka razy.
Czy mam jeszcze szansę zdążyć?
Coz... zrzucic sadelko i cwiczyc brzuszek. Jesli nie masz pojecia jak to zrobic to zapraszam do watku "walka z sadelkiem i dużym brzuszkiem"... tam dostaniesz info, porady i wsparcie . A tak ogolnie mowiac to: odpowiednia dietka + cwiczenia (silowe, rozciaganie i aeroby). Jak sie wezmiesz za siebie to w przez miesiac masz wielkie szanse nie tylko to zrobic ale i lepiej wygladać, a pozniej to kontynuowac i na wakacje cieszyc sie ladnym brzuszkiem . 3mam kciuki . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 12:13   #4
Madzia K
Raczkowanie
 
Avatar Madzia K
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kuba ;)
Wiadomości: 52
GG do Madzia K
Dot.: Zaliczenie WF a duże sadełko

Na pewno Ci sie uda.Spojrz na to jak na wyzwanie Moze nawet specjalnie wasza wfistka daje wam takie cwiczenia bo chce was zmotywowac do pracy pomysl sobie ze tego nie robisz na darmo ,idzie lato i jak w sam raz bedziesz miala piekny brzuszek,jeszcze bedziesz jej dziekowac haha Zycze powdzenia i trzymam kciuki
__________________
życiem rządzą przypadki, zbiegi okoliczności i nieoczekiwane zwroty akcji
Madzia K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:48   #5
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zaliczenie WF a duże sadełko

Cytat:
Napisane przez Madzia K
Na pewno Ci sie uda.Spojrz na to jak na wyzwanie Moze nawet specjalnie wasza wfistka daje wam takie cwiczenia bo chce was zmotywowac do pracy pomysl sobie ze tego nie robisz na darmo ,idzie lato i jak w sam raz bedziesz miala piekny brzuszek,jeszcze bedziesz jej dziekowac haha Zycze powdzenia i trzymam kciuki
Dokładnie
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 23:25   #6
aggorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zaliczenie WF a duże sadełko

Dzięki, że wierzycie we mnie. Będę próbować.
aggorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.