iOffer - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 01:13   #31
fizelina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 020
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez Christine Granville Pokaż wiadomość
właśnie!!!! no, dziewczyny
ja nawet nie znam angielskiego wiec nie mogę

biorąc pod uwagę poziom znajomości angielskiego reprezentowany przez tamtejszych sprzedawców i to ich urocze wszechobecne "my friend", naprawdę wystarczy znajomość języka na poziomie komunikatywnym, a ostatecznie starczyłaby nawet znajomość zupełnie podstawowa i umiejętność używania słownika.. czyli mniej więcej każdy absolwent szkoły podstawowej powinien sobie poradzić.. ;>


ja tymczasem po moim pierwszym zamówieniu "na próbę" i żeby nie iśc w koszty ze zwykłą przesyłką rejestrowaną.. może iść nawet miesiąc, ale wolę tak na pierwszy raz..
fizelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 12:54   #32
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Tak czy siak nie możesz.
Chyba pora zamknąć ten topik
can, dziewczyny chyba nie zauważyły, że nie każdy może organizować zamówienie, a z osób uprawnionych wypowiadasz się tylko Ty, ale chęci do organizacji chyba nie masz
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 15:36   #33
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

Nie mam
Są to zakupy z ogromnym ryzykiem (podróbki, wysyłka z HK) i chyba osoby, które w ogóle chcą brać w tym udział nie zdają sobie sprawy z tego co mówią.
Jedno to jest zamówić sobie 1 rzecz czy nawet 50 sztuk czegoś tam i samemu za to odpowiadać (nie daj Boże jeszcze to sprzedawać z zyskiem) a co innego zorganizować zamówienie i odpowiadać za ten "towar" przed UC

Żadna organizatorka się tego w życiu nie podejmie, dlatego ja jestem za zamknięciem tego wątku, bo jest on bez sensu.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 16:07   #34
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Tak czy siak nie możesz.
Chyba pora zamknąć ten topik
weiem, trzeba spełniać pewne kryteria zeby zostać org.
napisałam tak , bo nawet gdybym mogła to i tak nie znam ang.

a ja wciąż mysle, ze moze znajdzie się ktoś chętny... przeciez zamawiłybysmy np u jednego sprzedawcy, a w razie czegoś (np. gdyby paczka nie doszła, wiadomo ze nie byłoby to winą organizatorki). Poza tym nie mówie zeby zamawiać 100 par butów np, ale 5,10???
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...

Edytowane przez Christine Granville
Czas edycji: 2009-07-23 o 16:09
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 17:55   #35
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

Ale mnie nie chodzi o to, że paczka zaginie, tylko o konsekwencje prawne takiego importu
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:13   #36
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Ale mnie nie chodzi o to, że paczka zaginie, tylko o konsekwencje prawne takiego importu
oh nie musisz ty zamawiać moze kóras z organizatorek jednak upatrzy sobie coś i zaryzykuje
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:15   #37
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: iOffer

do organizacji dopuszczalne są odpowiedzialne osoby, wątpię, żeby ktoś wziąłby to na siebie
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 18:28   #38
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

nieważne
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House

Edytowane przez candace1
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:31
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 00:09   #39
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: iOffer

ja też jestem za zamknięciem wątku. Trochę przeraża mnie myśl, że weźmie w tym udział osoba, która zamówi tam podróbki a później wystawi na allegro jako oryginalne Ray Bany, Hermes, czy inne...
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 00:33   #40
fizelina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 020
Dot.: iOffer

a ja powiem szczerze, ze nie widzę powodu do zamykania tego wątku - pomimo lokalizacji, wyjściowym celem była informacja i opinie, dopiero potem ktoś przyszedł i zaproponował zbiorowe zamówienie [co swoją drogą jest dość kuriozalnym pomysłem w przypadku tej konkretnie strony].

Edytowane przez fizelina
Czas edycji: 2009-07-24 o 00:36
fizelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 19:08   #41
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez fizelina Pokaż wiadomość
a ja powiem szczerze, ze nie widzę powodu do zamykania tego wątku - pomimo lokalizacji, wyjściowym celem była informacja i opinie, dopiero potem ktoś przyszedł i zaproponował zbiorowe zamówienie [co swoją drogą jest dość kuriozalnym pomysłem w przypadku tej konkretnie strony].
to jest forum, które dotyczy zbiorowych zamówień, więc jeżeli zamówienia nie będzie, bo nikt nie będzie go organizował, to nie ma sensu o tym dyskutować.. ale niech się "władza wypowie"
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 12:37   #42
violiq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: iOffer

Dziewczyny ja wam powiem z wlasnego doswiadczenia, ze ta strona to jest jeden wielki przekret
Ja zrobilam pare zakupow na ioffer - a konkretnie u 5 roznych sprzedawcow i co?
Towar owszem dostalam - wszystko ordynarne podroby. Odeslalam 2 paczki spowrotem i o dziwo po 2 miesiacach jeszcze nie zostaly dostarczone a spisalam adres dokladnie taki, jaki byl na fakturze.
Jesli zdazy sie wam podobna sytuacja - nie bedziecie zadowolone i bedziecie chcialy odeslac to ubezpieczcie te paczki! Przynajmniej odzyskacie kase taka na jaka ubezpieczycie te paczki.
To raz.
Dwa - ioffer nie bierze zadnej odpowiedzialnosci za towary ktore sa na ich stronie wystawiane. Przekret jest taki, ze wystawia sie tam rzeczy za darmo ale od sprzedazy trzeba im zaplacic haracz. Wiec w ich interesie lezy, by jak najwiecej rzeczy zostalo sprzedanych - niewazne, czy to ordynarne chinskie nic niewarte kopie czy repliki.
Ochrony klienta nie ma zadnej. Jedyne co sugeruja to zeby przed zakupem czytac komentarze sprzedawcy.
Ja mieszkam w UK i angielski jest mi znany w dosc dobrym stopniu, wiec czytalam wszelkie info na tej stronie i mowie wam jak jest.
To dwa.
Teraz sprawa trzecia ... ochrona Paypal ...
Kupilam na ioffer torebke Chanel - wiedzialam, ze to kopia, ale nie sadzilam, ze dostane torebke zupelnie inna niz ta, za ktora zaplacilam.
Wiec probowalam reklamowac na Paypal, ze dostalam torebka INNA niz zamawiana i co?
Paypal wykrecil sie, ze nie maja takiej polisy! I nie dostane zadnego zwrotu ani rekompensaty!
To znaczy transakcje na ebayu sa bardzo bezpieczne, mozna wszystko reklamowac i dostanie sie zwrot, natomiast jak kupuje sie na innej stronie niz Ebay to oni nie maja polisy. Czytalam dokladnie regulamin Paypal i niestety nie mialam szansy wygrac tej sprawy.
Jak dostalam ta torebke od razu ja odeslalam i liczylam, ze dostane zwrot od sprzedawcy, tyle, ze sprzedawca nie dostal tej paczki bo prawdopodobnie napisal falszywy zwrotny adres i paczka "gdzies" sobie lezy.
Bylam bardzo rozczarowana, bo zaplacilam grube pieniadze, nie dostalam tego co zamowilam, Paypal uchylil sie od odpowiedzialnosci za transakcje, ja towar odeslalam - nie mam pieniedzy ani towaru. Jedyna nadzieja teraz, ze dostane zwrot z poczty bo ubezpieczylam ta paczke. Sprawa jest dalej w toku...

Na zakonczenie mojego gorzkiego wywodu pragne dodac, ze oprocz dwoch paczek z 5 pozostale 3 byly z rzeczami innymi niz zamawiane. I tak dl przykladu zamawialam czarne okulary Dolce Gabbana o podluznym ksztalcie szkiel a dostalam ordynarne plastikowe niby Dior z wielkimi kwadratowymi szklami (plastikowymi dla scislosci!) - nie majace nawet jakosci tych kupowanych na najtanszym odpuscie

Bylam baaaardzo ale to baaardzo rozczarowana.
Na moje nieszczescie bylam na tyle naiwna, ze wierzylam iz zrobilam super tanie zakupy i nie czytalam wszelkich info przed zakupami tylko dopiero po.

Jeszcze raz podkreslam, jedyne co mozecie zrobic, jak towar nie spelni waszych minimalnych oczekiwan to odeslac spowrotem, ale ubezpieczyc paczke!

Uwazajcie na ioffer!
Pzdr.
violiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 13:50   #43
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: iOffer

Powiem tak- zakupy na ioffer to duże ryzyko ze względu na to co napisała violiq- zero ochrony, paypal nie reaguje gdy dostaniesz nie to co mialo byc etc. Nigdy niczego tam nie kupiłam bo zwyczajnie się boje (raz już prawie przymierzalam sie do zakupu to usuneli konto "mojemu" niedoszłemu sprzedawcy0_0. Ciekawe co by bylo jakbym kupiła...zero kontaktu... nic) ale moja kolezanka zamówiła sobie pare rzeczy i jedyna rada jaką może dać to czytać komentarze....:/
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 09:45   #44
ineska25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: iOffer

hej dziewczyny ja chetnie kupie cos zbiorowe tylko ze obawiam sie tego ,ze drugi raz zostane bez rzeczy i pieniedzy a mianowicie kolo miesiaca temu zamowilam 6 rzeczy z chin oczywiscie polscy celnicy zabrali paczke dostalam list w ktorym mialam okreslic wartosc paczki i wyslac potwierdzenie zaplaty gdy to zrobilam dostalam od nich telefon ze rzeczy posiadaja zastrzezone znaki i nie moge ich dostac paczka podobno zostala odeslana do chin
ineska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:21   #45
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: iOffer

ineska25 a co zamawiałaś?

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

wgl co to znaczy zastrzeżone znaki? uznali, że to podróbki czy co?
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:54   #46
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: iOffer

masakra...
nie ma mowy o jakimkolwiek zamówieniu
to jest naprawde niebezpieczne. (już oczami wyobraźni zobaczyłam te batalie z chińczykami albo celnikami)

Ponadto- podróby? dziewczyny.... zlitujcie się. jeszcze rozumiem ubrania czy dodatki WZOROWANE, ale chamskie podróby?

przeczytałam kilka postów wyżej i zobaczyłam kilka próśb o zamknięcie wątku, więc zgodnie z głosem ludu- żegnamy chińczyków

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
ineska25 a co zamawiałaś?

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

wgl co to znaczy zastrzeżone znaki? uznali, że to podróbki czy co?
zastrzezone znaki to np znaczek chanel czy nie wiem adidas. na takiej zasadzie0 znaki są zastrzezone prawnie, a chińczycy się nie przejmują tylko je wykorzystują
tak to rozumiem
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.