specjalista na forum!! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 21:36   #481
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez szati Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Od jakiegoś czasu około 2 lat moja skóra przestała lubić wodę.Za każdym razem po prysznicu,kapieli czułam jakby nakłuwało mnie w różnych miejscach tysiące igiełek-najwięcej na nogach i brzuchu.Trwało to zawsze około 15 minut po kąpieli(mimo,że uzywałam balsamów a nawet myłam się w oliwce.Niestety problem tak bardzo się nasilił,że teraz nie moge nawet spać-poszczypywania,kłócia silne do 2 godzin-potem roszkę słabsze.Używam od 2 miesięcy mydła w płynie oilatum do skóry atopowej,balsam atoperal oraz biorę virlix.Niestety nie pomagaCałe życie się opalałam,mam ciemna karnację,skóra wygląda normalnie-nie ma żadnych zmian ,nie jest przesuszona na wygląd.Błagam o pomoc,ponieważ pozostaje mi się nie myć((Mam 36 lat
.
__________________

szati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:17   #482
Andrzelika35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: specjalista na forum!!

A ja mam pytanie wypadają mi włosy już długo byłam u dermatologa badania krwi mam dobre tylko nie robiłam badań na hormony czy jak hormony są nie takie to włosy mogą wypadać,proszę o odpowiedz jeśli jest to możliwe.
Andrzelika35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:31   #483
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez Andrzelika35 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie wypadają mi włosy już długo byłam u dermatologa badania krwi mam dobre tylko nie robiłam badań na hormony czy jak hormony są nie takie to włosy mogą wypadać,proszę o odpowiedz jeśli jest to możliwe.
Włosy wypadają z opóźnieniem, ok 3 miesięcy po zajściu, które im zaszkodziło. Same hormony także mogą mieć na wypadanie mocny wpływ, w końcu w ciąży i przy porodzie (tu szczególnie) tracimy duże ich ilości. Może Ci także brakować jakiś witamin, składników mineralnych bądź możesz stosować preparaty, które osłabiają cebulkę włosa.
Zastanów się co wydarzyło się 3-4 miesiące przed rozpoczęciem problemu i skontaktuj się z dermatologiem
Pozdrawiam
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:41   #484
MalaPikanteria
Zadomowienie
 
Avatar MalaPikanteria
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W drodze do szczęścia :)
Wiadomości: 1 908
Dot.: specjalista na forum!!

Witam
Mam pytanie... Jako nastolatka miałam na przedramieniu krostki które wyciskałam teraz jest ich mniej ale nie giną a ja z nerwów drapię jw dalej. Jak się ich pozbyć? Zasuszenie spirytusem może pomóc? A czy blizny po starych strupkach (kiedyś drapałam do tego stopnia że zbierała się ropa) można jakoś rozjaśnić?
z góry dziękuję za pomoc
__________________
BLOGUJĘ

MOJA WYMIANKA
MalaPikanteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 18:26   #485
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: specjalista na forum!!

Witam
mam 24 lata i nadal mam trądzik, i nie mogę sobie z nim dać rady jest coraz gorzej pojawiają się co jakiś czas zmiany ropne, i na policzkach mam takie kaszaki(??) proszę o radę pomoc
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 16:41   #486
nitecka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3
Dot.: specjalista na forum!!

Witam
Mam problem dotyczący skóry głowy, pomijam już to,że wiele lat męczę się z trądzikiem którego objawy co roku na szczęście są coraz słabsze lecz mimo mojego wieku 24 nadal są i to całkiem spore, od jakiegoś czasu na mojej głowie zaczęły powstawać sporej wielkości pryszcze początkowo było ich niewiele dosłownie kilka do 5 natomiast z biegiem czasu jest ich coraz więcej teraz powstają nawet skupiska takich stanów zapalnych to wygląda jak pryszcze podskórne ale są z białymi końcówkami czyli takie jak do wyciśnięcia w tych skupisach może jest ich nawet po 10 a takich skupisk jest ze 4 na mojej głowie do tego strasznie bolą.Nie znalazłam nigdzie żadnych informacji na ten temat dlatego napisałam tutaj. Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomocną odpowiedź.
Cały ten proces nie trwa długo byłam u dermatologa ale niestety pani stwierdziła, że pierwszy raz spotyka się z czymś takich i zaradziła mi stosowanie takich samych kosmetyków jakie stosuje na trądzik do twarzy, jednak nie przynosiło to żadnych rezultatów a poza tym nie było to wcale takie łatwe i szybko się poddałam.
nitecka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 21:42   #487
daisy258
Przyczajenie
 
Avatar daisy258
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 23
czy mam cere naczynkowa?

Witam nie potrafie dokladnie ocenic typu swojej cery. mieszkam w malej miejscowosci w ktorej dermatolog wie tyle co jak. wiec moze tu mi ktos pomoze. otoz twarz mam dosc gladka najkwiekszy jej problem to czeste zaczerwienienia, powstakja pod wplywem ciepla, zimna i stresu. dodatkowo pracuje w pomieszczeniu z niska temperatura i gdy np latem wsiadam do nagrzanego auta to po prau minutach jestem czerwona jak burak, kupilam ostatnio kremy lirene do cery naczynkowej ale uzywam ich jakies 2 tygodnie wiec jeszcze efektu nie widac, prosze o pomoc w zidentyfikowaniu typu cery i dobrze kosmetykow do pielegnacji, kremow i podkladow lub korektorow itd jestem tu nowa i mam nadzieje ze w dobrym miejscu napisalam ta wiadomosc. pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
daisy258 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 15:20   #488
NATALA5214
Raczkowanie
 
Avatar NATALA5214
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 101
Dot.: specjalista na forum!!

Witam!
Mam problem z przebarwieniami na twarzy.
Zdaje mi sie,że to przebarwienia.
Skóra policzków jest jaśniejsza, ale ta środkowa część twarzy, okolice nosa , usta i broda są ciemniesze..
Czy mogę stosować krem na przebarwienia, by się tego pozbyc?

Będę wdzięczna za wszelkie rady.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Mam dosyć nietypowy problem z cerą...
Policzki są blade, a tzw. strefa T ciemniejsza..
peelingi nie pomagają.
Jakieś pomysł co z tym zrobić?
NATALA5214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:24   #489
beatak15beatak15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 18
Dot.: specjalista na forum!!

nie wiem co mam zrobic.Uzywałam beznacne,potrem brevoxyl i chodziłam do kosmetyczki potem miałam przerwe i jest gorzej,chodze do dermatologa mam cała twarz zaskornikow nie wiem co juz zrobic.Uzywam tabletki cynkowe, na dzien skinoren +aknemycin na białe krosty,a na noc jakis plyn robiony + aknemycin.Nie widze by moj stan sie polepszył...dermatolog twierdzi,ze nic innego nie ma co mogłaby mi przepisac....prosze o odp.
beatak15beatak15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 09:19   #490
Lukas_172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Post Dot.: specjalista na forum!!

Witam, mam pewien problem otóż pewnego dnia miałem pod dolną wargą pryszcza, była to taka wielka czerwona gula, wycisnąłem ją aż do krwi zrobił się ogromny strup (troszkę go rozdrapywałem), ale w końcu on odpadł. I teraz najważniejsze po tym strupku został taki czerwony, nieco wypukły ślad, smarowałem go nie jakim rivanolem, ale nic mi to nie pomogło. Co to może być? Proszę o jak najszybszą odpowiedź bo to załamać się idzie jak się na to patrze
Lukas_172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:12   #491
karoskrzyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 32
Dot.: specjalista na forum!!

mam problem z dobraniem czegokolwiek do mycia twarzy.Gdy stosuje jakis tonik lub mleczko od razu zaczyna piec po czym wystepuje jakis rodzaj uczulenia.Stosowalam płyn micelarny pomagalo ale od jakiegos czasu znowu mnie uczula.Teraz jak zawsze myje twarz mydlem bambino. Chcilabym spróbować czegos co nie uczula.
karoskrzyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 15:57   #492
Juuras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 97
Dot.: specjalista na forum!!

Witam , mam pytanie dotyczące stosowania antybiotyku unidox solutab ,czy jezeli obecnie przyjmuje lek przeciwgrzybiczny fluconazole( w sumie to tylko 1 tabletka miesięcznie no ale jednak jest ) to czy moge zacząć kuracje na trądzik unidoxem ? czy stosowanie tych 2 leków jednoczesnie nie bedzie oslabialo sie nawzajem ?
Juuras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 19:02   #493
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: specjalista na forum!!

Witam Panią Doktor.
Mam problem z cerą. Jest ona tak jakby mieszana- strasznie przetłuszcza się na czole i ostatnio wyskakują mi tam pryszcze. Mam już 21 lat i jako nastolatka nie miałam tego typu problemów. Ciągle szukam kremu- albo nie działają albo działają przez krótki czas a potem się cera do nich przyzwyczaja i nie działają. Przez to ciągle zmieniam kremy. Na dzień dzisiejszy stosuję:
-żel do mycia twarzy Eveline Pure Control,
-tonik Barwa Siarkowa Moc- nie codziennie, jak mi się przypomni,
-krem Under 20 nawilżająco-matujący,
-raz w tygodniu maseczki oczyszczające różnych firm,
-płyn micelarny Delia do demakijażu,

Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez madziula199090909090
Czas edycji: 2011-09-03 o 21:58
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 10:44   #494
Estera_2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: specjalista na forum!!

Hej, poszukuję dermatologa w Bytomiu. Na NFZ, jeśli ktoś ma jakieś namiary to bardzo proszę o informacje. Z góry dziękuję.

Mam włókniaki i chciałabym się ich pozbyć, dostałam skierowanie do chirurga, ale nie wiem czy dobrze. Czytam w internecie i raz pisze ,że zajmuje się tym dermatolog, a gdzie indziej chirurg. Czuję dyskomfort i chciałabym to usunąć.
Estera_2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:08   #495
emilka306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: specjalista na forum!!

Witam,
szukam porady i opinii odnośnie ciągłych problemów z cerą....
Mianowicie od wielu lat leczę trądzik- nieskutecznie na moje nieszczęście. Miałam już wszelkiego rodzaju kuracje: maści, kremiki, ziółka, tetracyklina, antybiotyki (min Izotek), hormony (anty), mam dodatkowo uczulenie na kosmetyki nie używam takich wynalazków mimo to moja skóra pokryta jest pryszczami i zaskórnikami. Moja dieta jest lekkostrawna, nie jadam słodyczy, nie pijam alkoholu jem sporo warzyw. Zasięgałam opinii u kilku lekarzy, i każdy swoje dermatolog sugeruje znów Izotek, endokrynolog hormony. Osobiście już jestem zmęczona ciągłymi wizytami u lekarzy którzy nie potrafią mi pomóc...
Leczę się od 8 lat, praktycznie codziennie fundowałam sobie jakieś specyfiki chemiczne mające mi pomóc przepisywane zazwyczaj od lekarzy specjalistów...na dzień dzisiejszy mój organizm jest chyba bardzo wyniszczony... mam ciągłą opryszczkę i zajady, dostałam dawkę 800 mg heviranu, niestety regularnie co 2 tyg przy codziennym stosowaniu leku mam opryszczkę + zajady. czy istnieje jakaś jednostka chorobowa- cokolwiek z czym można by było połączyć objawy które mi towarzyszą???
emilka306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 05:50   #496
Konsultant Dietetyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 191
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez emilka306 Pokaż wiadomość
(...) od wielu lat leczę trądzik- nieskutecznie na moje nieszczęście. Miałam już wszelkiego rodzaju kuracje: maści, kremiki, ziółka, tetracyklina, antybiotyki (min Izotek), hormony (anty), mam dodatkowo uczulenie na kosmetyki nie używam takich wynalazków mimo to moja skóra pokryta jest pryszczami i zaskórnikami. Moja dieta jest lekkostrawna, nie jadam słodyczy, nie pijam alkoholu jem sporo warzyw. (...)

na dzień dzisiejszy mój organizm jest chyba bardzo wyniszczony... mam ciągłą opryszczkę i zajady, dostałam dawkę 800 mg heviranu, niestety regularnie co 2 tyg przy codziennym stosowaniu leku mam opryszczkę + zajady. czy istnieje jakaś jednostka chorobowa- cokolwiek z czym można by było połączyć objawy które mi towarzyszą???
Generalnie jest tak, że to, co jemy, w głównej mierze przyczynia się do tego, jak wyglądamy. Są też pewne uwarunkowania genetyczne oraz alergiczne, które trudno jest przeskoczyć konwencjonalnej medycynie, jednak odpowiednia dieta z odpowiednim stylem życia może tu naprawdę wiele pomóc.

Wspomina Pani w swoim poście o lekkostrawnej diecie z dużą ilością warzyw bez konsumowania słodyczy oraz alkoholu. Czy zdaje sobie Pani sprawę z tego, że na przykład takie jabłko spożyte po obfitym obiedzie może wywołać wyprysk skórny, który utrzymywać się będzie przez kilka dni? To tylko jeden z wielu przykładów możliwej reakcji naszego organizmu na to co, jak i kiedy spożywamy.

Mając powyższe na uwadze, prosiłbym o podanie tu na forum swojej diety na podstawie ostatnich trzech dni. Co dokładnie Pani zjadła, piła i w jakiej kolejności. Wszystko to jest bardzo istotne, by móc znaleźć przyczynę Pani dolegliwości.

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Estera_2011 Pokaż wiadomość
(...)
Mam włókniaki i chciałabym się ich pozbyć, dostałam skierowanie do chirurga, ale nie wiem czy dobrze. Czytam w internecie i raz pisze ,że zajmuje się tym dermatolog, a gdzie indziej chirurg. Czuję dyskomfort i chciałabym to usunąć.
Ja kiedyś też miałem dwa małe włókniaki, po jednym na każdej powiece. Pomogła mi w tym dieta, czytanie Biblii oraz smarowanie twarzy olejem lnianym wysokolinolenowym.
Konsultant Dietetyczny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 11:57   #497
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: specjalista na forum!!

Witam
mam pytanie chciałabym pomalować włosy szamponetką, ale mam naczyniaka na głowie ( jest on niewidoczny) czy mogę malować włosy farbą bez amoniaku?
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 22:15   #498
problem2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: specjalista na forum!!

moze ktos z was wie co mi sie pojawilo na nodze? mam to juz z 2 miesiace.. swedzi mnie.. myslalam ze to komar ale nie schodzi..niedawno mi sie strupek zrobil. mam isc z tym do lekarza? http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/5e62c5fc3a76.jpg.html




zapodajKROPKAnet to wpiszcie w miejsce tyc znaczkow

Edytowane przez problem2
Czas edycji: 2011-09-25 o 22:24
problem2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 15:19   #499
cherrypassion21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 234
Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21
Talking Dot.: specjalista na forum!!

Witam
Mam 17 lat i od jakiegoś roku zmagam sie z wypadającymi włosami. Chciałabym pokrótce przedstawić walke z tą sytuacją.
Podejrzewam, że właosy zaczęły mi wypadać i nadal wypadaja po farbowaniu włosów szamponetką, farbowałam 2 razy po czym zaprzestałam.
Udałam się do dermatologa, otrzymałam jakis płyn robiony do wcierania bodajże codziennie(okropnie smierdział) robiłam badania morfologie tsh i wszystko jest ok, płyn mi nie pomógł więc otrzymałam receptę na loxon 5% o ile pamiętam stosowałam go przez ok 4 miesiące góra 4, 5. Stosowałam go chyba rano i wieczór. Przez pierwsze 2 miesiące wypadanie włosów ustąpiło, a póxniej znowu było jak zawsze... Pani dermatolog przepisała alpicort E przez 2 miesiace stosowlam codziennie , potem co 2 dni, później co 3. Jego stosowanie w pierwszej części przynosiło efekty , a później już nie ... teraz mam stosować go codziennie, az do skończenie opakowania, dermatolog poleciła mi kerium ten od intensywnej kuracji ale nie wiem czy mam go kupić.. czy wgl jest sens wydawać tyle pieniedzy.....
a jeszce tabletki : zażywałam , zynk, zyncuprin(czy jakoś tak ) rewalid, vitapil, itd teraz znowu zażywam vitapil

Przy ostatniej wizycie pani dermatolog spytała sie czy byłam kiedys u ginekologa dodam ze mam nieregularne miesiączki, dermatolog zasuderowała wizyte, motywując że moge mieć kulistosc jajników.


Nie wiem co o tym mysleć... Pani tez by zasugerowała takie leczenie wypadajacych wlosów jak tu opisałam?? Zmienić dermatologa??

Czy odrzucić wszystkie stosowane mazidła na skóre głowy. Pozostawić tabletki vitapil kupic szampon dermena(kiedyś juz stosowałam) razem z odrzywką (teraz uzywam) i poczekac co sie stanie.... może zadużo tego wszystkiego daje na włosy?? jak Pani uważa??
Proszę o odpowiedz
cherrypassion21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:12   #500
niunka881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: specjalista na forum!!

hej

mam problem od kilku mc na moich policzkach pojawiają się czerwone plamki swedzą i łuszczą się, są suche i takie jakby grudki.
Nie zawsze sa czerwone i swedza ale suche sa punktowo. Ponizej sa zdjecia troche moze nie wyrazne. Bylam u dermatologa i stwierdzil ze to lupiez bialy przepisal mi szampon Pirolam ale niestety po nim mialam strasznie suche i sciagniete policzki kazal mi przestac go uzywac. smaruje tez kremem emolium advantanem jak sa czerwone i cerkopil ale na jakis czas znikaja nie luszcza sie i nie swedza ale takie dziwne miejsca zostaja takie hmm suche i po kilku dniach znowu czerwone itp. Czy ktoras z was miala cos takiego?? jak sie tego pozbyc
niunka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:56   #501
niunka881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: specjalista na forum!!

czy jest tu Pani dermatolog??????????????? ????
niunka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:28   #502
paula8828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: specjalista na forum!!

przepraszam jak nie na tej stronie pisze ale nowa jestem i pierwszy raz pisze tu wiec wybaczcie.... moje pytanko...mam problem z cera duzo pryszczy mam na twarzy uzywalam juz wszytskiego od tabletek,masci do laseru u kosmetyczki...i nic! teraz biore syndi35antykoncepcja i juz 3miesiac nic a wrecz mam o 50procent wiecej pryszczy ginekolog muwi z emam brac z 2miesiace jeszcze? co p.dokktor uwaza?brac choc cera sie pogarsza czy czekac na efekt?
paula8828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:35   #503
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: specjalista na forum!!

Witam serdecznie, mam pytanie dotyczące cery mojego chłopaka. Ma on cerę tłustą ale także łuszczy mu się na czole i w okolicach nosa. Był z tym u dermatologa ale to nic nie pomaga. Co mógłby zrobić aby skóra przestała się łuszczyć?

Pozdrawiam
shedub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:21   #504
sylka2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lubnia
Wiadomości: 9
GG do sylka2014 Send a message via Skype™ to sylka2014
Dot.: specjalista na forum!!

Witam serdecznie. Chciałabym poprosić o radę przez ostatnie ponad pół roku wokół ust wyskoczyły mi takie malutkie placyki czerwonych pryszczy. pieką mnie one i niektóe są ropniakowe. dosyć długo mi sie utrzymuje . czytałam że jest to coś podobnego do trądziku różowatego. nie pamiętam dokładnie nazwy. mam to tylko wokół ust ale wcześniej w okolicach oczu też było. nie wiem od czego może to być. byłam u dermatologa i przepisał mi mać protopic 0.1 % i detreomycyna 2%. moim zdaniem mnie pomogły. wcześniej miałam jeszcze maść sterdydową i za długo ją stosowałam i wyskoczyło mi więcej dermatolog powiedział że skóra jest spalona ( czy coś takiego nie pamiętam dokładnie) Gdy wyjechałam na dwa miesiące i nie miałam kontaktu z chłopakiem zeszło mi prawie całkowicie. myślę że może to być od jego zarostu. Gdy podrażnia mi skórę. Nie mam pojęcia poprosze o jakieś kosmetyki jeżeli może pani mi coś polecić. bedę bardzo wdzieczną. Bo tutaj czeka się bardzo długo na wizytę u dermatologa Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź
sylka2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 10:27   #505
majka199292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: specjalista na forum!!

Ja również mm pytnie. Z jakis miesiac temu odkryłam ze nie mam włosów na czubku głowy. Teraz robi mi sie takie samo kółko z lewej strony grzywki. Co jest tego przyczyną i czy da sie to całkowicie wyleczyć?/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-29 15.58.51.jpg (71,9 KB, 17 załadowań)
majka199292 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:41   #506
cherrypassion21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 234
Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez majka199292 Pokaż wiadomość
Ja również mm pytnie. Z jakis miesiac temu odkryłam ze nie mam włosów na czubku głowy. Teraz robi mi sie takie samo kółko z lewej strony grzywki. Co jest tego przyczyną i czy da sie to całkowicie wyleczyć?/
Kobeto już dawno powinnaś polecieć do lekarza... na co czekasz? aż ci wszystkie wypadną? powodzenia...
cherrypassion21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:49   #507
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: specjalista na forum!!

Witam, moim problemem który posiadam od dziecka jest skaza białkowa nie jest to atapowe zapalenie skóry.
Oczywiście w młodości byłam u lekarza i usłyszałam, że z tego wyrosnę, niestety tak się nie stało. Doktor powiedziała, że mam pecha i należę do nielicznego grona osób którym to nie przeszło.
Teraz mam 24lata i skórę na rękach i nogach pokrytą krostkami i jest to jedyny objaw nic więcej się nie dzieje.
Nic nie pomaga i nic nie szkodzi, wygląda to nieatrakcyjnie. Czy istnieje jakikolwiek sposób żeby moją skórę wyleczyć z tych krostek bo wyglądam jak nakrapiana.
Liczę nie tylko na pomoc Pani Doktor lecz również na rady wizażanek.

Może znajdą się inne osoby z podobną dolegliwością.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star

Edytowane przez Alais87
Czas edycji: 2012-03-07 o 16:02
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 18:51   #508
bala555
Przyczajenie
 
Avatar bala555
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: specjalista na forum!!

Witam!!!
Mam poł paznokcia takiego żóltego, jakby odchodził.. popatrzyłam na necie i wygląda to jak onycholiza... nie mam pojęcia z czego mi to wyszło.. jak leczyć?zniknie samo czy trzeba do dermatologa?
bala555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:30   #509
panna23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: specjalista na forum!!

Witam,
mam taki problem, że w okolicach nosa i na brodzie wyskakują i bardzo drobne krosteczki, gdy myją buzie żelem z drobinkami to czuję jak pękają. smaruję je mascią isotrexin co kilka dni, jesli przestaję to po kilku dniach wracają. byłam u dermatologa i mnie wyśmiał i powiedział że do niego przychodzą ludzie z prawdziwymi problemami. co robić????
panna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:53   #510
myinspiration_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 25
Dot.: specjalista na forum!!

Ja niecałe dwa lata temu miałam na głowie małą łysą plamkę ... nic mi nie jest włosy nie wypadają ani nic ! Jak myślicie mogę mieć łysienie plackowate ?? Ta plamka mi zarosła juz dawno i wg dlatego nie pójde do lekarza bo nie mam z czym ;/ chciałabym tylk oiwedzić czy moge mieć to lysienie czy nie ??
myinspiration_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.