Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 19:42   #2821
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Anakazar Mi najbardziej zależy na toniku i kremie do mycia twarzy i tu się zastanawiam na ile owo 10 ml starczy. A ten blaszak fajny, nada się potem na pudełko do trzymania czegoś, czy raczej do śmieci?

Myślę,że te 10 ml wystarczy Ci spokojnie na tyle abyś sobie wyrobiła zdanie na temat wybranych kosmetyków
Blaszak może służyć fajnie na próbaski,które dostajemy do zakupów
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to nasze... hm miejsca newralgiczne skazane są na straty bo płyn jest niedostępny...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:47   #2822
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny a próbowała któraś z Was glinek Logony na włosy? Mnie wczoraj naszło i spróbowałam, włosy są na prawdę spoko, i objętościowo, i jeśli chodzi o świeżość ^^ Spróbujcie koniecznie.

Btw. brązowa Logona mi się kończy, muszę jeszcze spróbować tej białej <3 I jeszcze Alva zdaje się, ma podobny produkt, z glinką ghassoul? Próbował ktoś?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-03-07 o 19:49
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:59   #2823
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Miałam teraz kilkudniową przerwę od szamponu z YR. Myłam tym Timotei, który wcale nie taki tragiczny się okazał. Wczoraj umyłam znowu Timotei i znowu mam pryszcze. Jeden to jest tak bolący i duży, że masakra.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:12   #2824
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, tak.
Ale w razie jakbyś sie namyśliła i jednak chciała mi postawić hauschke za 100 to ja nie mam nic przeciwko

A przy okazji - ich tusz bardzo polubiłam i tonik regulujący fajny, puder tonujący też
A Młoda bardzo chwali lekki krem z płatków róży
.
No i widzisz Anula ile masz do kupienia? 2 stówy to lekko A Hauschka ma małe pojemności, więc trzeba robic już zapasy Nie poratujesz dobrej koleżanki

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Miałam teraz kilkudniową przerwę od szamponu z YR. Myłam tym Timotei, który wcale nie taki tragiczny się okazał. Wczoraj umyłam znowu Timotei i znowu mam pryszcze. Jeden to jest tak bolący i duży, że masakra.
To niekoniecznie od szamponu, mnie się wydaje ze to przez oleje i godzinne odżywki też
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:16   #2825
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja czekam na darmowe próbki podkładów Alva, Kuomaye bio, Logona i Sante.

Anula tak kusiłaś Kuomaye bio, że muszę wypróbować
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:24   #2826
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny a próbowała któraś z Was glinek Logony na włosy? Mnie wczoraj naszło i spróbowałam, włosy są na prawdę spoko, i objętościowo, i jeśli chodzi o świeżość ^^ Spróbujcie koniecznie.

Btw. brązowa Logona mi się kończy, muszę jeszcze spróbować tej białej <3 I jeszcze Alva zdaje się, ma podobny produkt, z glinką ghassoul? Próbował ktoś?
Jeśli masz na mysli mineralny krem myjący alvy a ghassoul to ja mam 2 tubkę. Bardzo fajny.
A do mycia włosów nie lepsza byłaby czysta glinka rhassoul?
Najfajniejsza i najdrobniejsza jaka dotychczas miałam jest na naturalnym pięknie - jest bardzo drobniutko zmielona.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Miałam teraz kilkudniową przerwę od szamponu z YR. Myłam tym Timotei, który wcale nie taki tragiczny się okazał. Wczoraj umyłam znowu Timotei i znowu mam pryszcze. Jeden to jest tak bolący i duży, że masakra.
To znaczy po timotei tez Cię wysypuje?
Niedobrze.....A może ty po prostu jesteś uczulona na coś? YR napewno ma als, sprawdź timotei.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja czekam na darmowe próbki podkładów Alva, Kuomaye bio, Logona i Sante.

Anula tak kusiłaś Kuomaye bio, że muszę wypróbować
kuomaye to podkład idealny......... we wszystkich aspektach za wyjątkiem koloru
Jeśli kolor będzie Ci pasował to będziesz wielką szczęściarą i będe Ci strasznie zazdrościć

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No i widzisz Anula ile masz do kupienia? 2 stówy to lekko A Hauschka ma małe pojemności, więc trzeba robic już zapasy Nie poratujesz dobrej koleżanki



lekko to ja ponad 3 stówy wydałam na hauschkę w zeszłym miesiącu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:35   #2827
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Anula, miałam napisać, że wczoraj umyłam YR. Czy to możliwe aby ALS robił mi większą krzywdę niż SLS? A może tak się już moje włosy odzwyczaiły?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 21:03   #2828
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, miałam napisać, że wczoraj umyłam YR. Czy to możliwe aby ALS robił mi większą krzywdę niż SLS? A może tak się już moje włosy odzwyczaiły?
To od olejów Wachlarzu. Ale nie rezygnuj Sls i ALS raczej powodują nieco inne kłopoty ze skóra głowy, takie jak przesuszenie i łupież oraz świąd
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:14   #2829
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To od olejów Wachlarzu. Ale nie rezygnuj Sls i ALS raczej powodują nieco inne kłopoty ze skóra głowy, takie jak przesuszenie i łupież oraz świąd
Ale np. mój TŻ miał krostki na skórze głowy, a odkąd odstawił szampony z SLS/SLES, to problem zniknął. A on nie olejuje włosów.

edit.
Ktoś pytał wcześniej o wish listy na marzec. Oj, trochę mi się marzy: niesprecyzowane zamówienie z LF (czekam na nowości), maska anti-age Organique, maseczka z hibiskusa Balm Balm, masło arbuzowe Bielendy, seria do cery wrażliwej i odżywki AO oraz na pociechę dla TŻa coś do golenia. Ale pustki w portfelu pewnie sprawią, że tylko sobie o tym pomarzę.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-03-07 o 21:58
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:06   #2830
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Chimita Pokaż wiadomość
Czytałam, że lubicie niektóre produkty YR, więc tym razem promocja...mbanku dla posiadaczek "ichniej karty" :

"Wybierz się na wiosenne zakupy w dniach 8-11 marca i skorzystaj z rabatów w akcji specjalnej w Programie rabatowym.

Zapłać dowolną kartą mBanku a otrzymasz atrakcyjny rabat:

- 40% na 1 kosmetyk w Yves Rocher + prezent niespodziankę"





Pozdrawiam
To ja jeszcze tylko wspomnę, że kart Multibanku to także dotyczy, więc podejrzewam że pozostałych banków z Grupy BRE również.
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2012-03-07 o 22:07
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:06   #2831
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ale np. mój TŻ miał krostki na skórze głowy, a odkąd odstawił szampony z SLS/SLES, to problem zniknął. A on nie olejuje włosów.

A co to za krostki były? Z tego co Wachlarz pisze, to mi wyglada po prostu na wypryski łojotokowe, cytuję "bolesne pryszcze". A więc nie jest to raczej uczuleniowe, ale głowy nie dam

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-03-07 o 22:09
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 22:17   #2832
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co to za krostki były? Z tego co Wachlarz pisze, to mi wyglada po prostu na wypryski łojotokowe, cytuję "bolesne pryszcze". A więc nie jest to raczej uczuleniowe, ale głowy nie dam
Nie znam się na tym, ale mogę opisać, jak wyglądały - takie czerwone, ropne krostki, po których zostawały strupki.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 06:36   #2833
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co to za krostki były? Z tego co Wachlarz pisze, to mi wyglada po prostu na wypryski łojotokowe, cytuję "bolesne pryszcze". A więc nie jest to raczej uczuleniowe, ale głowy nie dam
Tylko, że ja pryszcze mam tam gdzie spływa mi szampon np. na czoło czy szyję. Olej mi nigdzie nie spływa, więc wątpię, że to on.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 06:47   #2834
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja wczoraj użyłam hauschki kremu myjącego i toniku,a dzisiaj to samo plus olejek regulujący.I patrzę w lustro a na linii czoła mam czerwone kropki,które miałam niby po aloesieSą dokładnie takie same i w tym samym miejscuNie wiem o co chodzi.Muszę zerknąć na składy hauschki i porównać jest z kremem,który winiłam za wcześniejsze"kropki".
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 07:09   #2835
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, miałam napisać, że wczoraj umyłam YR. Czy to możliwe aby ALS robił mi większą krzywdę niż SLS? A może tak się już moje włosy odzwyczaiły?
Trudno mi się wypowiadać, bo nie znam sie na tym. Pisałam o als, bo pamiętam, że niektóre dziewczyny sie skarzyły własnie na uczulenie spowodowane tym składnikiem objawiające sie własnie wysypem poza owłosiona częścią skóry. SLS i ALS sie różnią od siebie, więc myslę, że akurat fakt, że SLS Ci nie szkodzi nie powinien być odnoszony do ALS.
Pomysł z odzwyczajeniem sie skóry od silnych środków tez wydaje sie być całkiem logiczny
W każdym razie, skoro widzisz, że masz kłopoty po uzyciu YR to go odstaw. Cokolwiek Ci w nim nie pasuje nie ma sensu sie męczyć. A Timotei ma ALS?

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ale np. mój TŻ miał krostki na skórze głowy, a odkąd odstawił szampony z SLS/SLES, to problem zniknął. A on nie olejuje włosów.

edit.
Ktoś pytał wcześniej o wish listy na marzec. Oj, trochę mi się marzy: niesprecyzowane zamówienie z LF (czekam na nowości), maska anti-age Organique, maseczka z hibiskusa Balm Balm, masło arbuzowe Bielendy, seria do cery wrażliwej i odżywki AO oraz na pociechę dla TŻa coś do golenia. Ale pustki w portfelu pewnie sprawią, że tylko sobie o tym pomarzę.
no własnie - ja nie pamietam kto i jak dokładnie, ale pare osób pisało o takiej reakzji na als.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja wczoraj użyłam hauschki kremu myjącego i toniku,a dzisiaj to samo plus olejek regulujący.I patrzę w lustro a na linii czoła mam czerwone kropki,które miałam niby po aloesieSą dokładnie takie same i w tym samym miejscuNie wiem o co chodzi.Muszę zerknąć na składy hauschki i porównać jest z kremem,który winiłam za wcześniejsze"kropki".
hauschka ma łomot
a może to taka reakcja o jakiej Margoltka wczoraj pisała? Oczyszczanie sie skóry?
A wczesniej stosowałas już te produkty, czy to była premiera?
ja używam toniku i olejku regulującego i nic mi nie jest...


Uroczyście oświadczam, że krem pod oczy safea z arganem jest boski
Chyba nigdy w zyciu nie miałam takiej gładziusieńkiej skóry wokół oczu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 07:31   #2836
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hauschka ma łomot
a może to taka reakcja o jakiej Margoltka wczoraj pisała? Oczyszczanie sie skóry?
A wczesniej stosowałas już te produkty, czy to była premiera?
ja używam toniku i olejku regulującego i nic mi nie jest...


Uroczyście oświadczam, że krem pod oczy safea z arganem jest boski
Chyba nigdy w zyciu nie miałam takiej gładziusieńkiej skóry wokół oczu
Wczoraj była premiera
Oczyszczanie się skóry raczej nie,bo to były te typowe"kropki"jak wcześniej.Ot czerwone mini punkciki.
Napisałam,że były,bo już ich nie maa z poprzednimi męczyłam się dobre 2 albo i 3 tygodnie

Ja od Ciebie chyba dostałam próbaska kremu pod oczy safeaskończe hauschke pod oczy to zabiorę się za próbkę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 07:33   #2837
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wczoraj była premiera
Oczyszczanie się skóry raczej nie,bo to były te typowe"kropki"jak wcześniej.Ot czerwone mini punkciki.
Napisałam,że były,bo już ich nie maa z poprzednimi męczyłam się dobre 2 albo i 3 tygodnie

Ja od Ciebie chyba dostałam próbaska kremu pod oczy safeaskończe hauschke pod oczy to zabiorę się za próbkę
świetnie, że sobie już poszły
krem safea

Z okazji dnia kobiet tylko 8 marca 10% rabatu na produkty Lily Lolo w sklepie:
http://costasy.pl
Kod: DZIEŃ KOBIET
info z wątku znizkowego - może nie każda tam zagląda


kosmetyki-mineralne.com:
Tylko dziś do zamówień produktów o wartości:
- co najmniej 70 zł - przesyłka GRATIS!
- co najmniej 120 zł - korektor marki Pixie dodajemy
w prezencie !
Aby skorzystać z promocji wystarczy wpisać w okienku UWAGI kolor korektora, który chceszotrzymać.
Korektory dostępne są w kolorach: zielony i beżowy.


__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-08 o 07:54
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:45   #2838
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Drogie Panie! Sprawmy sobie przyjemność w to nasze święto i wstąpmy do www.lilinatura.pl! A tylko dzisiaj specjalny rabacik 8% na hasło "KOBIETA"! A do tego moc promocji! Zapraszam!!!!!

i organeo



Świętuj z nami Dzień Kobiet

W dniu 8 marca życzymy wszystkim Paniom cudownych chwil i wiele radości z nadchodzącej wiosny. W prezencie przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcyjnych niespodzianek.

Z okazji tego wyjątkowego kobiecego święta zadebiutowała u nas nowa marka kosmetyków BeSave w wyjątkowej promocji połączonej z nagrodami. Do końca marca pełna gama produktów marki BeSave jest dostępna w atrakcyjnych cenach. A dodatkowo, wszystkie osoby, które dokonają zakupu kosmetyków BeSave za 50 zł przy jednorazowm zakupie, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród - ekskluzywnych kosmetyków francuskich marek La Claree oraz Lilas Blanc.

Do końca marca możecie kupić również wybrane kosmetyki marki Bio2You w cenie niższej o 20%. Promocją objęte są Wasze ulubione produkty tej marki: samoopalacz, krem przeciwzmarszczkowy, krem pod oczy. Ponadto, otrzymacie dwa zestawy kosmetyków: oczyszczający i pielęgnujący w cenie niższej o 50%.

A przy zakupie dowolnego kremu pielęgnacyjnego do twarzy marki Weleda z serii wygładzającej z dziką różą lub ujędrniającej z granatem, krem pod oczy z wybranej serii otrzymacie za 50% ceny.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:48   #2839
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Melya b. fajny kosmetyczny składzik

Mnie kuszą szczotki z sierści dzika właśnie z Olivi Garden

Musze pochwalić BU, za szybkość realizacji przesyłki, w piątek złożyłam zamówienia a wczoraj dostałam meila że wysłali tego jeszcze nie było
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 08:54   #2840
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Melya b. fajny kosmetyczny składzik

Mnie kuszą szczotki z sierści dzika właśnie z Olivi Garden

Musze pochwalić BU, za szybkość realizacji przesyłki, w piątek złożyłam zamówienia a wczoraj dostałam meila że wysłali tego jeszcze nie było
Mnie również.Grzebień też chcę kupić-ten z szeroko rozstawionymi zębami.A u sprzedawcy na all akurat jest szczotka,ale brak grzebienia.
Poczekam aż będzie miał
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:14   #2841
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

wszystkieg najlepszego kochane z okazji Naszego Dnia Kobiet

Sklepy nas rozpieszczają dziś

A ja mam problem, bo nie mogę zdecydować się, jaki kupić naturalny korektor pod oczy. Chciałam jakiś w sztyfcie. Co polecacie?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:23   #2842
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Zabierzcie mi komputer! Właśnie robię zamówienie Lily Lolo
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:30   #2843
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Zabierzcie mi komputer! Właśnie robię zamówienie Lily Lolo
klolcia, a pan z phenome ci odpisał czy jednak nie? miały być jakieś promocje.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:34   #2844
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV



Kochane samych pięknych dni
Rozpieście się dzisiaj maseczką, kąpielą, książką...
Należy nam się

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Melya
Mnie kuszą szczotki z sierści dzika właśnie z Olivi Garden
Też mam całą listę życzeń Olivia Garden. Szczotka, grzebienie. Ale podobno Khaja z naturalnym włosiem lepsza.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja wczoraj użyłam hauschki kremu myjącego i toniku,a dzisiaj to samo plus olejek regulujący.I patrzę w lustro a na linii czoła mam czerwone kropki,które miałam niby po aloesieSą dokładnie takie same i w tym samym miejscuNie wiem o co chodzi.Muszę zerknąć na składy hauschki i porównać jest z kremem,który winiłam za wcześniejsze"kropki".
Uuu to niedobrze. Oczyszczanie to nie jest. Ono wystepuje po kilku dniach. Poobserwuj jeszcze. Hauschka raczej rzadko uczula.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Zabierzcie mi komputer! Właśnie robię zamówienie Lily Lolo
I brawo! Tak jak pisałam dzisiaj się rozpieszczamy! Moje zamówienie LL powinno dzisiaj dotrzeć Znów się maluję Stwierdziłam, że skoro tak, potrzebuję więcej różowych zimnych róży pasujących do rudych włosów

A ja spędziłam noc ze sprayem Alvy. Dla mnie zapach powalający. Rano jeszcze go czułam. Jak wchodziłam do łóżka mój spięcy mąż zapytał przez sen co tak śmierdzi Odpowiedziałam, że ja Rano miałam trochę zaczerwienioną buzię. Mam nadzieję, że nie zrobi mi ten śmierdziel krzywdy. Za to jaką poczułam ulgę jak nałożyłam hauschkowe olejek i kem pod oczy
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-08 o 10:58
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:38   #2845
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
klolcia, a pan z phenome ci odpisał czy jednak nie? miały być jakieś promocje.
Nie odpisał

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
I brawo! Tak jak pisałam dzisiaj się rozpieszczamy! Moje zamówienie LL powinno dzisiaj dotrzeć Znów się maluję Stwierdziłam, że skoro tak, potrzebuję więcej różowych zimnych róży pasujących do rudych włosów
Ja się ostatnio za bardzo rozpieszczam, a tu jeszcze targi w weekend. Pochwal się, co zamówiłaś ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:43   #2846
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Nie odpisał



Ja się ostatnio za bardzo rozpieszczam, a tu jeszcze targi w weekend. Pochwal się, co zamówiłaś ?
Podkład i dwa róże. Jako gratis próbki róży, do wpisu na bloga

A Ty na co polujesz
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:49   #2847
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Podkład i dwa róże. Jako gratis próbki róży, do wpisu na bloga

A Ty na co polujesz
Mam w koszyku błyszczyk i róż, tylko ubolewam nad tym, że są dostępne tylko 2 odcienie błyszczyków obecnie. W próbkach mam bronzer, róż i 2 odcienie podkładu
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:55   #2848
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a gdzie można go kupić?
Płyn do higieny intymnej Provida kupiłam przez internet w sklepie organeo. W Warszawie można osobiście odebrać przesyłkę na Ursynowie (niedaleko stacji metra).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 10:05   #2849
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Beets ja b.lubie korektor Pixi :zółty i beżowy jest dość tłusty ale mi to pasuje ,w ogóle się nie waży i fajnie pielęgnuje skórę pod oczami
Margoltka mi się osobiście te z Olivia Garden bardziej wizualnie podobają, ale nad Khają też sie zastanawiałam
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 10:20   #2850
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Beets ja b.lubie korektor Pixi :zółty i beżowy jest dość tłusty ale mi to pasuje ,w ogóle się nie waży i fajnie pielęgnuje skórę pod oczami
Margoltka mi się osobiście te z Olivia Garden bardziej wizualnie podobają, ale nad Khają też sie zastanawiałam
123sciri, już się im przyglądam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.