Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-25, 01:24   #631
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Wesołych, rodzinnych Świąt dla Was i Waszych bliskich.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 23:49   #632
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Info ze strony 100%pure:
everything 20% Off code PUREFAMILY.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 15:49   #633
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

No kochane, widzę, że jeszcze świętujecie

Pamiętacie, jak pisałam o tej wrażliwości skóry (ekhm, pewnie to i prawda, że wiek tu robi swoje ) - tak się zastanawiam, czy ja powinnam używać kwasów... kupiłam sobie TO serum Devity na iherb i ciągle mam zaczerwienione policzki...
Nic nie piecze, nic się nie łuszczy, tylko to zaczerwienienie...
A niby wcześniej używałam Reviva Labs z kwasem glikolowym i nic mi nie było.... Paniątko się ze mnie robi

Zaczęłam używać teraz samych delikatnych kosmetyków do mycia twarzy (akurat teraz mam Burts Bees TEN - tak tylko wspomnę, że nawilżający, o TEN, jest moim zdaniem lepszy), pomaga mi też serum Sibu, bo Phenome nawilża za mało, czego bym się po nim nie spodziewała.

Z iHerba przyleciał też do mnie tonik męski do włosów Aubrey (matulu, jaki z niego śmierdziuch), natomiast na razie używam Żyworódki w sprayu na skalp i na moje reakcje łupieżopodobne po szamponach to jest to cud nad cudami, a kosztuje grosze. No i używam też po depilacji na nogi.
Kupiłam też tę w zasypce i stosuję zamiennie z dezodorantem.

Skoro jestem przy dezodorantach, nie polecam Aubrey C Plus, słabo chroni, a do tego jeszcze wycieka i pryska na wszystko dokoła. Bubel, jeśli chodzi o opakowanie na pewno, a działanie słabiuśkie.

Chce mi się bardzo coś kupić, ale wydałam kupę kasy w grudniu na kosmetyki, więc czas pozużywać troszkę.

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-12-27 o 15:51
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 15:50   #634
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Święta, Święta i po Świętach Jak tam u Was? Ja niesamowicie się objadłam pysznościami wszelakimi, w pasie przybyło

Użyłam żelu do mycia rąk Sylveco dwa razy i muszę przyznać, że przypadł mi do gustu, dobrze myje, dobrze się pieni, dobrze spłukuje, bardzo ładnie pachnie, ale delikatnie, tak słodko-ziołowo. Co do nawilżenia, to podczas mycia jest takie uczucie, jakby przywierał do skóry, ale przy spłukiwaniu już znika ta warstwa, dłonie są potem leciutko nawilżone, na pewno nie wysuszył Może kiedyś go kupię. Kuzynce się spodobał, a pomadką peelingującą jest zachwycona.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 16:30   #635
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

fryne, nie strasz z tą wrażliwością z wiekiem Skoro ja teraz jestem taka wrażliwa, to co będzie później. nic nie będę mogła nakładać

korah, ja się hamowałam z jedzeniem w miarę możliwości choć czuję jakieś braki

W TK MAXX mega wyprzedaż. Ale z kosmetyków tak średnio. Nic mnie nie zaczarowała, by kupić. W ubiegłym roku była lepsza wyprzedaż
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 16:41   #636
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
No kochane, widzę, że jeszcze świętujecie

Pamiętacie, jak pisałam o tej wrażliwości skóry (ekhm, pewnie to i prawda, że wiek tu robi swoje ) - tak się zastanawiam, czy ja powinnam używać kwasów... kupiłam sobie TO serum Devity na iherb i ciągle mam zaczerwienione policzki...
Nic nie piecze, nic się nie łuszczy, tylko to zaczerwienienie...
A niby wcześniej używałam Reviva Labs z kwasem glikolowym i nic mi nie było.... Paniątko się ze mnie robi

Zaczęłam używać teraz samych delikatnych kosmetyków do mycia twarzy (akurat teraz mam Burts Bees TEN - tak tylko wspomnę, że nawilżający, o TEN, jest moim zdaniem lepszy), pomaga mi też serum Sibu, bo Phenome nawilża za mało, czego bym się po nim nie spodziewała.

Z iHerba przyleciał też do mnie tonik męski do włosów Aubrey (matulu, jaki z niego śmierdziuch), natomiast na razie używam Żyworódki w sprayu na skalp i na moje reakcje łupieżopodobne po szamponach to jest to cud nad cudami, a kosztuje grosze. No i używam też po depilacji na nogi.
Kupiłam też tę w zasypce i stosuję zamiennie z dezodorantem.

Skoro jestem przy dezodorantach, nie polecam Aubrey C Plus, słabo chroni, a do tego jeszcze wycieka i pryska na wszystko dokoła. Bubel, jeśli chodzi o opakowanie na pewno, a działanie słabiuśkie.

Chce mi się bardzo coś kupić, ale wydałam kupę kasy w grudniu na kosmetyki, więc czas pozużywać troszkę.
Co do nawilżającego działania serum Phenome, to mnie wystarczało tylko wiosną i latem, Zimą często nie wystarczało.

Z dezodorantów zaczęłam używać Yves rocher bio aloesowy i jestem zadowolona, dobrze chroni przed brzydkim zapachem, przyjemny w konsystencji. Jedyne zastrzeżenia mam do zapachu, czuję paczulę, której nie znoszę, na szczęscie nie daje mocno po nosie.

Mam jeszcze wersję lotosową, też nie zawiera alu, ale nie jest do końca naturalny, za to pachnie bardzo przyjemnie.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
fryne, nie strasz z tą wrażliwością z wiekiem Skoro ja teraz jestem taka wrażliwa, to co będzie później. nic nie będę mogła nakładać

korah, ja się hamowałam z jedzeniem w miarę możliwości choć czuję jakieś braki

W TK MAXX mega wyprzedaż. Ale z kosmetyków tak średnio. Nic mnie nie zaczarowała, by kupić. W ubiegłym roku była lepsza wyprzedaż
Od Nowego Roku wprowadzam dietkę prozdrowotną, takie pierwsze postanowienie, przyda mi się też na poprawę cery, nie tylko ubycie cm
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 17:46   #637
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Od Nowego Roku wprowadzam dietkę prozdrowotną, takie pierwsze postanowienie, przyda mi się też na poprawę cery, nie tylko ubycie cm
trzyma kciuki za dietę



fryne, napisz coś więcej o serum Sibu Beauty
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 19:27   #638
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Na Biovea jest 15% zniżki do jutra.
Przygarnęłam serum pod oczy Devita i cleansery Mychelle oraz Andalou.
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będą już u mnie.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:50   #639
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do nawilżającego działania serum Phenome, to mnie wystarczało tylko wiosną i latem, Zimą często nie wystarczało.

Z dezodorantów zaczęłam używać Yves rocher bio aloesowy i jestem zadowolona, dobrze chroni przed brzydkim zapachem, przyjemny w konsystencji. Jedyne zastrzeżenia mam do zapachu, czuję paczulę, której nie znoszę, na szczęscie nie daje mocno po nosie.

Mam jeszcze wersję lotosową, też nie zawiera alu, ale nie jest do końca naturalny, za to pachnie bardzo przyjemnie.
Rzeczywiście Phenome jest zdecydowanie letnim kosmetykiem - próbowałaś może tej nowej serii jabłkowej (bodajże)?
Z dezodorantów używam teraz na zmianę Hauszki różanej i Garniera sztucznego. Popatrzę na YR - dzięki.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
fryne, napisz coś więcej o serum Sibu Beauty
ależ proszę bardzo
jest bardzo wodniste, żółtawe, łatwo się wchłania, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy, nie zapycha.
nie zauważyłam efektu WOW w sensie skóra o 15 lat młodsza , ale serum fajnie koi, czuję też nawilżenie (bez natłuszczania), więc jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Na Biovea jest 15% zniżki do jutra.
Przygarnęłam serum pod oczy Devita i cleansery Mychelle oraz Andalou.
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będą już u mnie.
ja teraz pod oczy używam (tylko na noc) Egyptian Magic - tłuścioch z niego nieprzeciętny, ale pięknie mi pielęgnuje okolice oczu. Zadowolona z niego bardzo jestem.

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-12-28 o 12:01
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:44   #640
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Zna ktos moze jakies fajne blyszczyki, ale bio i zapachowe i najlepiej w minimalistycznym opakowaniu

I jeszcze jakies wyprobowane bio balsamy do ust?

Z gory dziekuje

I jeszcze jakies antyperspiranty bio najchetniej o zapachu mandarynki

A moze ktos kojarzy jakas pielegnacje bio o zapachu mandarynki albo pol rozy z piwonia? Tylko, zeby zapach nie mial w sobie zadnej sztucznosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 16:38   #641
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość


ależ proszę bardzo
jest bardzo wodniste, żółtawe, łatwo się wchłania, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy, nie zapycha.
nie zauważyłam efektu WOW w sensie skóra o 15 lat młodsza , ale serum fajnie koi, czuję też nawilżenie (bez natłuszczania), więc jestem zadowolona

ale jak to nie jesteś młodsza o 15 lat? ważne, że w sercu czujesz się młodsza, jakbyś znów miała 5 lat, nie potrzebujesz wizualnie tak wyglądać. poza tym, na pewno jesteś pięknością

to żałuję, że nie skusiłam się na serum sibu, jak było w tk maxx. może jeszcze kiedyś sibu się pojawi.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Zna ktos moze jakies fajne blyszczyki, ale bio i zapachowe i najlepiej w minimalistycznym opakowaniu

I jeszcze jakies wyprobowane bio balsamy do ust?

Z gory dziekuje

I jeszcze jakies antyperspiranty bio najchetniej o zapachu mandarynki

A moze ktos kojarzy jakas pielegnacje bio o zapachu mandarynki albo pol rozy z piwonia? Tylko, zeby zapach nie mial w sobie zadnej sztucznosci
te wymagania to konieczność, czy tylko marzenia
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 18:17   #642
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ale jak to nie jesteś młodsza o 15 lat? ważne, że w sercu czujesz się młodsza, jakbyś znów miała 5 lat, nie potrzebujesz wizualnie tak wyglądać. poza tym, na pewno jesteś pięknością

to żałuję, że nie skusiłam się na serum sibu, jak było w tk maxx. może jeszcze kiedyś sibu się pojawi.[COLOR="Silver"]
hihi też liczę, że się pojawi - jeśli nie, pozostanie iHerb i czatowanie na zniżki.
Ale teraz kusi mnie serum Phenome z jabłkiem i ciekawam strasznie, czy któraś z Was już się pacała nim po pyszczku

Przy okazji wrzucam też swoje obecne zapasy (parę rzeczy pominęłam, bo się pochowały po szafkach)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3161.jpg (98,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3162.jpg (93,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3163.jpg (97,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1-IMG_3159.jpg (54,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1-IMG_3160.jpg (57,3 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-12-28 o 18:35
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 18:25   #643
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
hihi też liczę, że się pojawi - jeśli nie, pozostanie iHerb i czatowanie na zniżki.
Ale teraz kusi mnie serum Phenome z jabłkiem i ciekawam strasznie, czy któraś z Was już się pacała nim po pyszczku

Przy okazji wrzucam też swoje obecne zapasy (parę rzeczy pominęłam, bo się pochowały po szafkach)
Piękne zapasy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 18:32   #644
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
hihi też liczę, że się pojawi - jeśli nie, pozostanie iHerb i czatowanie na zniżki.
Ale teraz kusi mnie serum Phenome z jabłkiem i ciekawam strasznie, czy któraś z Was już się pacała nim po pyszczku

Przy okazji wrzucam też swoje obecne zapasy (parę rzeczy pominęłam, bo się pochowały po szafkach)

Ten płyn Agda jest naturalny? Jak oceniasz jego skuteczność?
Pierwszy raz widzę to cudo
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 18:38   #645
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość

Ten płyn Agda jest naturalny? Jak oceniasz jego skuteczność?
Pierwszy raz widzę to cudo
yhm, dorzuciłam jeszcze dwa zdjęcia, walka była długa (nie wiem, czemu wizaż ich nie przyjmował), ale 1:0 dla mnie

Agda ma na końcu jeden paraben. Dokładny skład to:
woda, gliceryna, alkohol, keratyna, pantenol, ethylparaben

mi wzmocniła paznokcie i dobrze też działa na skórki (nie zadzierają się tak)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Piękne zapasy
dziękuję
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 18:47   #646
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

To i ja się chwalę ostatnimi nabytkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_1196.jpg (134,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_0922.jpg (134,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_0925.jpg (132,3 KB, 57 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 18:54   #647
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ale jak to nie jesteś młodsza o 15 lat? ważne, że w sercu czujesz się młodsza, jakbyś znów miała 5 lat, nie potrzebujesz wizualnie tak wyglądać. poza tym, na pewno jesteś pięknością

to żałuję, że nie skusiłam się na serum sibu, jak było w tk maxx. może jeszcze kiedyś sibu się pojawi.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------



te wymagania to konieczność, czy tylko marzenia
Kwestia opakowania to nie jest koniecznosc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 19:05   #648
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Rzeczywiście Phenome jest zdecydowanie letnim kosmetykiem - próbowałaś może tej nowej serii jabłkowej (bodajże)?
Z dezodorantów używam teraz na zmianę Hauszki różanej i Garniera sztucznego. Popatrzę na YR - dzięki.

ależ proszę bardzo
jest bardzo wodniste, żółtawe, łatwo się wchłania, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy, nie zapycha.
nie zauważyłam efektu WOW w sensie skóra o 15 lat młodsza , ale serum fajnie koi, czuję też nawilżenie (bez natłuszczania), więc jestem zadowolona
To jabłkowe Phenome mi wygląda na koloru białego i mogącego zapychać, wiem, że Promolcia ma, ale chyba niedawno urodziła, bo rzadko zagląda na wątek.

Tak piszesz o tym Sibu, że i ja nabrałam ochoty

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
trzyma kciuki za dietę


Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Zna ktos moze jakies fajne blyszczyki, ale bio i zapachowe i najlepiej w minimalistycznym opakowaniu

I jeszcze jakies wyprobowane bio balsamy do ust?

Z gory dziekuje

I jeszcze jakies antyperspiranty bio najchetniej o zapachu mandarynki

A moze ktos kojarzy jakas pielegnacje bio o zapachu mandarynki albo pol rozy z piwonia? Tylko, zeby zapach nie mial w sobie zadnej sztucznosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sporo jest różanych rzeczy, np Dwufazowa pielęgnacja różana AnneMarie Borlind, zapach zniewalający, mydełko Savon du midi Eglantine "Dzika róża" też ładnie pachnie różami. Z deo może wypróbuj różane Born to bio, chociaż nie mialam, wiec nie wiem, jak działa, ale z tymi piwoniami i mandarynkami to pojechałaś po bandzie Na pewno coś by się znalazło, niestety na ten moment nie kojarzę. z mandarynkowych produktów prędzej znajdziesz żele pod prysznic i balsamy do ciała, ale nie wiem czy jakieś dezodoranty są

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Przy okazji wrzucam też swoje obecne zapasy (parę rzeczy pominęłam, bo się pochowały po szafkach)
I jak ten aktywator Avy się sprawdza, czuć, że to wit. C
Zbiór godny zaszczytów

A co to ten Salicylol???
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 19:14   #649
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jabłkowe Phenome mi wygląda na koloru białego i mogącego zapychać, wiem, że Promolcia ma, ale chyba niedawno urodziła, bo rzadko zagląda na wątek.

Tak piszesz o tym Sibu, że i ja nabrałam ochoty







Sporo jest różanych rzeczy, np Dwufazowa pielęgnacja różana AnneMarie Borlind, zapach zniewalający, mydełko Savon du midi Eglantine "Dzika róża" też ładnie pachnie różami. Z deo może wypróbuj różane Born to bio, chociaż nie mialam, wiec nie wiem, jak działa, ale z tymi piwoniami i mandarynkami to pojechałaś po bandzie Na pewno coś by się znalazło, niestety na ten moment nie kojarzę. z mandarynkowych produktów prędzej znajdziesz żele pod prysznic i balsamy do ciała, ale nie wiem czy jakieś dezodoranty są



I jak ten aktywator Avy się sprawdza, czuć, że to wit. C
Zbiór godny zaszczytów

A co to ten Salicylol???
Dziękuje za informację Tylko ja bym właśnie chciała to połączenie róży z piwonia jak np w zapachu Stella Rose Absolute Albo jeszcze może coś z porzeczką i jeszcze rabarbar by mnie interesowal I moze tuberoza Tylko chcialabym cos w 100% ekologicznego i sprawdzonego
A ja srednio w temacie z bio-kosmetykami Zamowilam sobie dzis kilka kremow do rak bio - z zielona herbata, 2gi z aloesem, 3ci z roza, a 4ty z zenszeniem I peeling do twarzy To dam znac, jak sie sprawdza Zamowilam sobie tez olej kokosowy tloczony na zimno, do czego np go wykorzystujecie, jesli chodzi o pielegnacje? Bo ja zamowilam w okreslonym celu, ale mysle na co jeszcze poprobowac
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 19:40   #650
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Dziękuje za informację Tylko ja bym właśnie chciała to połączenie róży z piwonia jak np w zapachu Stella Rose Absolute Albo jeszcze może coś z porzeczką i jeszcze rabarbar by mnie interesowal I moze tuberoza Tylko chcialabym cos w 100% ekologicznego i sprawdzonego
A ja srednio w temacie z bio-kosmetykami Zamowilam sobie dzis kilka kremow do rak bio - z zielona herbata, 2gi z aloesem, 3ci z roza, a 4ty z zenszeniem I peeling do twarzy To dam znac, jak sie sprawdza Zamowilam sobie tez olej kokosowy tloczony na zimno, do czego np go wykorzystujecie, jesli chodzi o pielegnacje? Bo ja zamowilam w okreslonym celu, ale mysle na co jeszcze poprobowac
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zapachowe różności ma Born to bio, albo też np Lavera, masła do ciała Bioturm.

U mnie olej kokosowy sprawdza się tylko na ciało, do wąchania i w kuchni Do twarzy za tłusty, włosy puszy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 20:13   #651
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zapachowe różności ma Born to bio, albo też np Lavera, masła do ciała Bioturm.

U mnie olej kokosowy sprawdza się tylko na ciało, do wąchania i w kuchni Do twarzy za tłusty, włosy puszy.
To ide spr te marki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 21:57   #652
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Macie już swoje listy hitów i kitów 2014 Ja co nieco już układam

Donoszę, że po pierwszym użyciu szamponu Born to bio mango&grejpfrut jestem zachwycona. Beeets też go polecała. Jak na razie bardzo mi się podoba, jak za cenę 24 zł którą dałam, to naprawdę porządny szampon. Miła odmiana i ładnie pachnie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 23:37   #653
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
hihi też liczę, że się pojawi - jeśli nie, pozostanie iHerb i czatowanie na zniżki.
Ale teraz kusi mnie serum Phenome z jabłkiem i ciekawam strasznie, czy któraś z Was już się pacała nim po pyszczku

Przy okazji wrzucam też swoje obecne zapasy (parę rzeczy pominęłam, bo się pochowały po szafkach)
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To i ja się chwalę ostatnimi nabytkami

: love:
Ale macie piękne zdobycze



Muszę pochwalić szampon cytrynowy Avalon - świetny jest, mocno się pieni, pięknie pachnie cytrynami, wydajny, bardzo dobrze oczyszcza, przy częstym stosowaniu może trochę przesuszać włosy na długości, więc odżywka potrzebna, ale to i tak super szampon .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 08:12   #654
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To i ja się chwalę ostatnimi nabytkami
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
hihi też liczę, że się pojawi - jeśli nie, pozostanie iHerb i czatowanie na zniżki.
Ale teraz kusi mnie serum Phenome z jabłkiem i ciekawam strasznie, czy któraś z Was już się pacała nim po pyszczku

Przy okazji wrzucam też swoje obecne zapasy (parę rzeczy pominęłam, bo się pochowały po szafkach)

Aaaaale świetne!
Niektóre rzeczy miałam, a niektóre kuszą okropnie

Anula, podoba Ci się zapach tej odżywki?
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 09:04   #655
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

helloł
dostałam smska od Phenome - wszystkie produkty z rabatami - od 20 do 40% (jak ktoś coś to koło 13 tam będę, można na priv pisać)
oraz Lulu&Boo i Lily Lolo stacjonarnie w Reducie -40% na pełnowymiarowe produkty poza podkładami mineralnymi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 09:31   #656
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
helloł
dostałam smska od Phenome - wszystkie produkty z rabatami - od 20 do 40% (jak ktoś coś to koło 13 tam będę, można na priv pisać)
oraz Lulu&Boo i Lily Lolo stacjonarnie w Reducie -40% na pełnowymiarowe produkty poza podkładami mineralnymi
Napisalam pw

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 09:52   #657
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A czy te rabaty na Phenome są też w Douglasach? U mnie nie ma salonu firmowego ale wg informacji na stronie w Douglasach można kupic ich kosmetyki... Interesuje mnie seria jabłkowa i kremy do rąk.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:11   #658
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Rabat na Phenome jest także w ich sklepie online.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:38   #659
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dzięki.
Znacie jakiś naturalny krem podobny do Aquasource Biotherm?
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 11:49   #660
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Podziwiam właśnie wszystkie nowe nabytki
Ten krem Egiptian Magic rzeczywiście tłuścioch, ale przyjemny- niestety pod oczami akurat mnie podrażnił (do łez); na szczęście miałam tylko próbkę
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Macie już swoje listy hitów i kitów 2014 Ja co nieco już układam
Dawaj
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.