NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 14:09   #3601
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Witajcie "Kolekcjonerki",

przejrzałam wątek i się "zapatrzyłam i zaczytałam", zbiory kosmetyków macie, kochane, imponujace, i dobrze, wybór musi być (a w tym przypadku od "przybytku głowa nie boli") - gratulacje!
Moje zbiory sa o wiele skromniejsze, ale cóż, pokaże Wam jakiś ich "wyjątek" - to, co lubię najbardziej i najczęściej używam (fot.1) i ulubione kosmetyki MAC-a (fot.2).
Wśród moich (mniej luib bardziej) ulubionych (wiem, że fotka jest kiepskiej jakości, ale to tak "na szybko") są: puder brazujący Nouba (brązuje, rozświetla, ale nie ma tych paskudnych świecacych drobinek, coś jak "ziemia egipska" - efekt zależy od nakładanej ilości pudru - niestety Nouba ma kiepskie opakowania, szybko sie brudza i trudno je doczyścić), korektot rozświetlajacy Touche Eclat YSL (mój KWC od wielu lat, już nawet nie pamiętam, ile jego sztuk zużyłam!), maskara Dior Show (moje zadowolenie z niej oceniam tak na 4-, trochę "przereklamowana", albo też ja nie umiem jej używać); maskara Masterpiece Max MF (ładnie rozdziela rzęsy i ma niesamowity kolor czerni, bardzo nasycony), błyszczyk Lip Injection Extreme (serum powiększajace usta - naprawdę powiększa!), eye liner clubbing Bourjois (mój nowy nabytek i pierwszy liner i nawet radzę sobie z nim nieźle, ładny i trwały efekt), błyszczyk kolorowy DR Pierre Ricaud (takiej nowej firmy wysyłkowej, nawet niezły, mam kilka ich kosmetyków pielegnacyjnych), cienie Gosh TR2 Smokey (dość trwałe, nasycone kolory), Shadow Show Givenchy (rozwietlajacy cień, fajny, trwały, ale ja rzadko używam, bo wolę cienie matowe);
MAC - rewelacyjne kosmetyki! compact Studio MAC Tech (mam kolor NC25 - porażająca jest ilość kolorów do wyboru - podkład jest świetny!), baza pod podkład Prep + Prime Spf50/PA++ (i to jest dopiero rewelacja! super baza z tak wysokimi filtrami! utrwała świetnie makijaż), korektor Select cover-up cache-cernes (mam kolor N20 - świetny korektor w płynie kremowym pod oczy i nie tylko oczywiście), korektor Studio Stick Concealear (korektor do maskowania "wszyskiego", co jest "be", mam kolor NC20);
kosmetyki MAC-a są świetne, ale niestety mam utrudniony do nich dostęp (w moim mieście nie ma ich sklepu, zaopatrzyłam się w nie w Atenach), zazdroszczę Larissie, że może je kupować, kiedy chce i jeszcze za przystępną cenę - ten zestaw do smokey eyes bardzo mnie kusi!!! ale muszę poczekać na jakąś okazję zakupu (Warszawa albo zagranica);
Moje Drogie, chcę kupić sobie jakis puder mineralny - myślałam o L'oreal, proszę o poradę - jestem bladolica, nie opalam się (mam problem z przebarwieniami, regularnie stosuję piling cosmelan2). Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, porady,....

Pozdrawiam Was cieplutko i "składam podanie" o przyjęcie do Waszego grona...

P.S. nie mogę dodać fotek, bo mnie wówczas "wylogowuje", jak mi się uda to wyślę, pa
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 14:11   #3602
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dodaję swoje mizerne zbiory własnie sprzątałam to pstryknęłam fotki, zapomniałam o pudrach sypkich, kilku błyszczykach i lakierach do paznocki, ale pokazuję to co mi się udało zdjąć
To mają być mizerne zbiory?
Super kolekcja!!! Podobają mi się cienie, widzę że lubujesz w Loreal'u m.in Co powiesz na temat tych trójek na górze po lewej koło pudrów? Ja tak krążę wokół nich i krążę...Tylko chciałabym tą cukierkową wersję...

W ogóle zastanawiam się nad pozbyciem się kilki rzeczy, może założę kramik?
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 14:16   #3603
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
To mają być mizerne zbiory?
Super kolekcja!!! Podobają mi się cienie, widzę że lubujesz w Loreal'u m.in Co powiesz na temat tych trójek na górze po lewej koło pudrów? Ja tak krążę wokół nich i krążę...Tylko chciałabym tą cukierkową wersję...

W ogóle zastanawiam się nad pozbyciem się kilki rzeczy, może założę kramik?
a dziękuję no na Waszym tle to mizerne, ale wystarczą, żeby przyprawić mojego TŻta o zawrót głowy.Jak widać, wszystko zależy od punktu odniesienia . Tak, bardzo lubię kosmetyki loreala, szczególnie cienie i niektóre pomadki. Szaleję na punkcie glam shinów.

A te cienie o które pytasz to trójki bourjois? Są doskonałe! Moje ulubione cienie. Poza kolorem dają złoty połysk (te dwa jaśniejsze), niepowtarzalny. Poza tym są bardzo trwałe. Pracuję czasem dwadzieścia godzin ( z jazdą pociągiem, metrem , autobusem i bieganiem po mieście) i one na bazie bez problemu wytrzymują takie zamieszanie. Bez bazy zresztą też są trwałe, ale pewniej się czuję z nią.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 14:29   #3604
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

może teraz się uda z tymi fotkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to, co lubię.JPG (58,3 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg super-MAC.JPG (32,7 KB, 131 załadowań)
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 14:30   #3605
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Aguś, jaka kolekcja!
Ile cieni, aż mi się w oczach mieni od tych kolorów
Przepiękny zbiór
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 14:34   #3606
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Aga świetna kolekcja jaki wybor kolorow
jakiej firmy jest kwadratowa paletka z 4 cieniami (nad inglotem z lewej strony)? a celia wsrod tuszy, to tusz w kamieniu? jak wrazenia? (pamietam, ze to byl pierwszy tusz jaki wyprobowalam, podebrany siostrze oczywiscie ) i jeszcze co to jest za puder z pedzelkiem, z czterema odcieniami (taki prostokatny)?
pozdrawiam i kuruj się
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 14:41   #3607
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Calma nie ma, ostatnia aktualizacje robilam w lipcu i jest ona w poprzednim watku, calosc byla w jedynce ale duuuzo sie zmienilo od tego czasu Na dniach wrzuce zbior na klinikowym.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 15:20   #3608
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Aga, powiedz proszę jak używasz tych jednokolorowych kulek apc? Jaki dają efekt? zwłaszcza fioletowe, czy białe mocno rozświetlają?

Co jet na pierwszym zdjęciu w prawym dolnym rogu? to róż? jaki? spodobał mi sie
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 15:35   #3609
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
cd

Naprawdę imponujący zbiór

Aga, jaki kolor ma róż Chanel na tym zdjęciu?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6218813
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 15:42   #3610
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

LidiaM:ja dopiero złapałam bakcyla na kosmetyki MACa, ale widzę że Ty już masz z nimi większe doświadczenie więc mam kilka pytań. Również od lat używam korektora touche eclat YSL, właśnie mi się skończył. "Napaliłam" się teraz na korektor w Guerlaina-issima precious light (tyle dobrego podobno zawiera, och i ach), ale widzę że Ty używasz korektora pod oczy MACa-czy możesz coś o nim napisać? Czy jest w pisaku, czy jest bardzo gęsty, czy zawiera jakieś składniki nawilżające? Dzięki za odpowiedź.
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 15:48   #3611
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Aga ile ty masz pędzli!! Kolekcja powalająca
sporo tego
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Aga zbiory masz niesamowite, masz się czym pochwalić, szkoda,że nie jestes moją starszą siostrą Ja bym nie mogła miec tylu cieni,bo bym ich za chiny nie zużyła...no właśnie..a czy Ty jestes w stanie je zużyć?
nie maluję tylko siebie poza tym często robię makijaże tylko do zdjęć

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja jestem pod wrażeniem.
Gratuluję, zazdroszczę i zabieram się za ponowne oglądanie.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Oooo! Moje słabe serce

Jak sprawują sie prasowane cienie APc? Są perłowe czy matowe i czy dobrze napigmentowane?
Warto kupić pudry w kulkach jednokolorowe APC ?
prasowane APC są różne-jedne matowe, inne satynowe, perłowe...
Co do jednokolorowych APC -moje ulubione to białe. Fioletowych używam do wychłodzenia różu zaś zielone leżą

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aga pieknie Jakie wszystko zadbane, uwielbiam tak
Swietnie jest zobaczyc caly twoj zbior, ktorym robisz cuda, zwlaszcza, ze widac, ze to nie pusta zbieranina (jak u mnie ), tylko konkret, bo uzywasz wszystkiego, jak nie na sobie, to na innych. I to jest to! Pieknie, no pieknie
Roz Chanel ma cudny kolor - Rose, Caprise, czy jeszcze cos innego? Mozesz napisac jak sie sprawuje (nie ma twojej recenzji na KWC dlatego cie mecze).
I coz to za krwisto-czerwona szminka na ostatnim zdjeciu?

Trzymaj sie cieplo i wracaj do lozka, jak wydobrzejesz to poodpisujesz na pytania. Nie daj sie goraczce
Tak, to Caprice (ach to Twoje sokole oko
Piękny subtelny róż-chłodny, lecz nie lodowaty. Mój ulubiony
Ta krwista czerwień to Deborah Atomic Red.

Dziękuję leżę w łóżku i klikam z laptopa

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Widać, że kolekcja okrojona, ale mimo tego imponująca Już wiem dlaczego w praktycznie każdym Twoim makijażu występują teraz cienie APC W końcu inaczej być nie może skoro większość aktualnych zbiorów to praktycznie APC, IB i Inglot
A powiedz mi, czy cienie Clinique da się porównać do jakichś innych jeśli chodzi o efekt, intensywność?
hmmm, na pewno nie są soczyste, mocne. Dają eleganckie subtelne wykończenie

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Aga po prostu zaniemowiłamPiekne skarby!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Ło matko AGA!!!
Brak słow, normalnie brak mi słów
Nie ukrywam, że najbardziej byłam ciekawa podkładów, pudrów itp dlatego, że zawsze w swoich makijażach masz taką piękną cerę...

Mam 100 pytań ale powstrzymam się póki co...
Zdrowiej tam i kuruj się....
Posyłam Ci dużo światła i miłości
dziękuję
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dodaję swoje mizerne zbiory własnie sprzątałam to pstryknęłam fotki, zapomniałam o pudrach sypkich, kilku błyszczykach i lakierach do paznocki, ale pokazuję to co mi się udało zdjąć
wcale nie są mizerne, ładne i przemyślane

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aguś, jaka kolekcja!
Ile cieni, aż mi się w oczach mieni od tych kolorów
Przepiękny zbiór
dziękuję
Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
Aga świetna kolekcja
jaki wybor kolorow
jakiej firmy jest kwadratowa paletka z 4 cieniami (nad inglotem z lewej strony)? a celia wsrod tuszy, to tusz w kamieniu? jak wrazenia? (pamietam, ze to byl pierwszy tusz jaki wyprobowalam, podebrany siostrze oczywiscie ) i jeszcze co to jest za puder z pedzelkiem, z czterema odcieniami (taki prostokatny)?
pozdrawiam i kuruj się
paletka z czterema cieniami to Italian Beauty
Celia est w kamieniu (fajny efekt ale pracochłonny)
paletka pudrowa to Revlon


Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Aga, powiedz proszę jak używasz tych jednokolorowych kulek apc? Jaki dają efekt? zwłaszcza fioletowe, czy białe mocno rozświetlają?

Co jet na pierwszym zdjęciu w prawym dolnym rogu? to róż? jaki? spodobał mi sie
jednokolorowe kulki rozświetlają różnie, w zależności od warstw. Najczęściej używam białych na szczyty kości, środek twarzy.
Na pierwszym zdjęciu są same cienie prasowane


Margaretko02 to Caprice 96

LidiaM, z niecierpliwością czekam na zdjęcia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 16:00   #3612
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Ups...
No ups ups....
Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
dziękuję kosmetyki chyba każdą Wizażankę strasznie kuszą
Kuszą a ja w dodatku mam taka słaba wolę...
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

Maja55, oczywiście że potrzebujesz Mythic , tobie zdecydowanie będą pasować, chociaż ja bladolica w ciepłej tonacji o kasztanowych włosach (naturalnie szatynka) też się dobrze w nich czuję (to mój najnowszy grudniowy nabytek).
Ajj..już wpisałam je na listę must have
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Maju-tak to cienie Lancome -dostalam w prezencie-wygladaja ladnie ale na oczach juz mniej-sa slabo napigmentowane(musze chyba sprobowac nakladac je na mokro)
Na zdjęciu wyglądają naprawdę pięknie. Ostatnio czarują mnie takie kolory wiec nie moglam oderwać od nich wzroku.
Moja mama ma jakieś dwójki Lancome i one sa bardzo mocno napigmentowane. Ale to chyba inna seria, bo one mają fakturę w gwiazdki. Musiałabym je sobie obejrzeć w perfumerii i jak mi się spodobaja to zarzycze sobie..na dzień kobiet np

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no to wrzucam . Dla Was zwlokłam się z łóżka (mam prawie 40 stopni od 3 dni i umieram).
To co pokazuję to kolekcja już okrojona wstępnie, kilkanaście kosmetyków powędrowało do śmieci, kilkanaście pewnie też dzisiaj wyrzucę.
Wielka kolekcja
Piękny kolor różu Chanel - on jest matowy?Zawiera drobinki?
Ziemia egipska pięknie prezentuje się na Tobie, ale na zdjęciu niesamowicie ciemna jest. Teraz używam Lavertu i jestem bardzo zadowolona, ale w ziemi egipskiej pociągna mnie to, ze ma bardziej "mokrą" konsystencję. Czy ona nie nadaje rudego odcienia?
Jest dostępna tylko na targach? Czy można ją gdzieś obejrzeć?
Zdrowiej
Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość

@Maja55:błyszczyk nr 157 (nie żebym kusiła, ale myślę że Tobie bardzo by pasował ), a cienie nr95 Sparkling Satins.
Tak, tak...kuście mnie dalej...

Pójdę z torbami
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 16:16   #3613
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Aga, a co to za produkt EL na tej fotce: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6218813?
I jeszcze to po prawej EL, jakiś rozświetlacz?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 16:36   #3614
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wielka kolekcja
Piękny kolor różu Chanel - on jest matowy?Zawiera drobinki?
Ziemia egipska pięknie prezentuje się na Tobie, ale na zdjęciu niesamowicie ciemna jest. Teraz używam Lavertu i jestem bardzo zadowolona, ale w ziemi egipskiej pociągna mnie to, ze ma bardziej "mokrą" konsystencję. Czy ona nie nadaje rudego odcienia?
Jest dostępna tylko na targach? Czy można ją gdzieś obejrzeć?
Zdrowiej

Tak, tak...kuście mnie dalej...

Pójdę z torbami
matowy, ma tycie drobinki ale daje matowo-satynowy efekt.
W zależności od wartsw daje efekt lekki i subtelny lub mocny i nasycony. Widziałam ją tylko na targach Sama teraz planuję Lavertu

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Aga, a co to za produkt EL na tej fotce: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6218813?
I jeszcze to po prawej EL, jakiś rozświetlacz?
to platynowy rozświetlacz Estee Lauder, obo niego rozświetlacz H&M, świetny ale już wycofany
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 16:42   #3615
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tak, to Caprice (ach to Twoje sokole oko
Piękny subtelny róż-chłodny, lecz nie lodowaty. Mój ulubiony.

Ta krwista czerwień to Deborah Atomic Red.

Dziękuję leżę w łóżku i klikam z laptopa
Dziekuje bardzo, na pewno smigne obejrzec ten roz Chanel, wywalilam z listy klinika Precious Posy i trzeba czyms zalatac dziure A skoro piszesz, ze jest matowy, to tym bardziej, mam dosc rozswietlaczy zeby w razie czego ozywic sobie roz

Marze o krwistych ustach, chociaz sie boje, moze w ramach jakiegos buntu wreszcie zdecyduje sie na zakup. Ta Deborah wydaje sie odpowiednia - nie chce zadnej maliny, ani rudosci, tylko czysta, strazacka
czerwien

Marze o laptopie do wyrka, moze w tym roku

Edit. Aga, czarodzieju, widzisz co sprawilas swoimi zdjeciami - ponad 20 osob na watku Normalnie odrodzenie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 16:49   #3616
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

to platynowy rozświetlacz Estee Lauder, obo niego rozświetlacz H&M, świetny ale już wycofany
A z EL jesteś zadowolona, efekt rozświetlenia jest mocny?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 17:01   #3617
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo, na pewno smigne obejrzec ten roz Chanel, wywalilam z listy klinika Precious Posy i trzeba czyms zalatac dziure A skoro piszesz, ze jest matowy, to tym bardziej, mam dosc rozswietlaczy zeby w razie czego ozywic sobie roz

Marze o krwistych ustach, chociaz sie boje, moze w ramach jakiegos buntu wreszcie zdecyduje sie na zakup. Ta Deborah wydaje sie odpowiednia - nie chce zadnej maliny, ani rudosci, tylko czysta, strazacka
czerwien

Marze o laptopie do wyrka, moze w tym roku

Edit. Aga, czarodzieju, widzisz co sprawilas swoimi zdjeciami - ponad 20 osob na watku Normalnie odrodzenie
e tam niedziela wieczór to wizażanki się nudzą

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
A z EL jesteś zadowolona, efekt rozświetlenia jest mocny?
bardzo Daje gładki mocny błysk
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 17:06   #3618
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bardzo Daje gładki mocny błysk
Dziękuję
Chyba trafi na moją wish list 2008
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:16   #3619
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
LidiaM:ja dopiero złapałam bakcyla na kosmetyki MACa, ale widzę że Ty już masz z nimi większe doświadczenie więc mam kilka pytań. Również od lat używam korektora touche eclat YSL, właśnie mi się skończył. "Napaliłam" się teraz na korektor w Guerlaina-issima precious light (tyle dobrego podobno zawiera, och i ach), ale widzę że Ty używasz korektora pod oczy MACa-czy możesz coś o nim napisać? Czy jest w pisaku, czy jest bardzo gęsty, czy zawiera jakieś składniki nawilżające? Dzięki za odpowiedź.
larisso, ja mam korektor pod oczy MAC-a w tubce (ale sa różne wersje korektorów: w sztyfcie, w pędzelku, w kredce), on właściwie jest uniwersalny, nie tylko pod oczy (Select Cover-up Cache-cernes, nr NC 20), ale ja właśnie w taki sposób go używam; jest właściwie płynnym kremikiem, bardzo lekkim i delikatnym, ale kryje ładnie zasinienia pod oczami, pięknie nawilża, rozjasnia i rozświetla (ale nie ma żadnych połyskujących drobinek, na szczęście) i co ważne nie "zbiera się" w drobnych zmarszczkach; można go używać także do rozświetlenia (czy zamaskowania) innych miejsc - ja np. nakładam na bruzdki (a właściwie "w bruzdki") wargowo-nosowe - jest naprawdę super (a wcześniej stosowałam, np. korektor Lancoma, L'Oreala, Diora - jest od nich lepszy), jest też trwały i bardzo wydajny - ale z Touche Eclat YSL pewnie i tak nie zrezygnuję, ale czasmi używam do makijażu tylko MAC-a i też jest ok; jednak szczególnie polecam (jeżeli jeszcze tego nie masz) tę bazę MAC-a - świetna i ten wysoki filr - rewelacja!
Pozdrawiam
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 18:45   #3620
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no to wrzucam . Dla Was zwlokłam się z łóżka (mam prawie 40 stopni od 3 dni i umieram).
To co pokazuję to kolekcja już okrojona wstępnie, kilkanaście kosmetyków powędrowało do śmieci, kilkanaście pewnie też dzisiaj wyrzucę.
Ojej, zyczę szybkiego powrotu do zdrowia!

Masz piekna kolekcję! Widze, że masz różnego rodzaju kulki APC co do ktorych mam pytania:
- kupowałaś je w sklepie czy online
- lepiej sie spisuje zestaw 0 czy pojedyncze zielone czy fiolety?
Sama nie wiem czy poprosić ich o skomponowanie dla mnie kompletu czy kupic gotowy a jesli gotowy to czy nr 0 czy osobno kolory (jestem rózowa z natury więc różowe kulki sa do wywalenia )

Pozdrawiam i trzymaj się ciepło!!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:53   #3621
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość


Margaretko02 to Caprice 96

Dziękuję

Aga, często na Twoich zdjęciach na MM widzę, że używałaś jakiegoś różu Pupy. Nie ma go na zdjęciach?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:01   #3622
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wcale nie są mizerne, ładne i przemyślane
dziękuję bardzo szczególnie, że to z ust mistrza podziwiam często twoje makijaże i , mimo, że niewiele z nich mogę zmałpować, stanowią dla mnie inspirację.
Już się nie będę rozpływac nad Twoja kolekcją, bo to jasne, że szczęka mi opadła, ale cienie APC nie mogę nie skomentować. Ja sie nie umiem posługiwać sypkimi cieniami, ale taki zestaw wygląda obłędnie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:08   #3623
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Aga, pisałaś gdzieś jakimi kosmetykami wykonałaś makijaże konkursowe? Miałaś chyba założyć taki wątek na MM..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:55   #3624
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ok

Na razie nowości z ostatnich dwóch miesięcy, jutro może dam radę wszystko
Bardzo mi sie podobaja paletki Deborah. Az zaluje ze nie mam ich gdzie kupic.
A jak sie sprawdzaja w uzytkowaniu?

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze i grudniowe zakupy .
Bardzo ladne zbiory.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 21:28   #3625
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Nie no dziewczyny jestem naprawdę pełna podziwu dla was wszystkich :brawo: Moje zbiory ograniczają się jedynie do podkładu, korektora, pudru, tuszu do rzęs i kilku błyszczyków. Jak oglądam wasze to się zastanawiam czy ja normalna jestem
Jednak coraz większa ochota mnie nachodzi na kompletowanie swoich zbiorów- a to wszystko przez Wasz . Mam nadzieję że kiedyś również będę mogła się pochwalić tak wspaniałą kolekcją jak Wasza
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 21:32   #3626
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

nie martw się Magdzia ja mam to samo - przez te niedobre wizażanki tracę kontrolę nad kolorówkowymi zakupami
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 21:39   #3627
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no to wrzucam . Dla Was zwlokłam się z łóżka (mam prawie 40 stopni od 3 dni i umieram).
Śliczna kolekcja. Wracaj szybciutko do zdrowia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 21:51   #3628
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
tracę kontrolę nad kolorówkowymi zakupami
Właśnie zaczynam zauważać te objawy u siebie
Witam się
Ostatnio właśnie oglądałam dwa filmiki o mejkapowym arsenale
Nie wiem, prawdopodobnie już widziałyście, jeśli tak to przepraszam!
http://www.youtube.com/watch?v=lKYL8g0-KTs
http://www.youtube.com/watch?v=h_OyxSWOuR4
Nie mam jeszcze czego pstrykać u siebie (i mam ambiwalentne uczucia co do kolekcjonowania, ale przełamuję się )
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 22:57   #3629
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Właśnie zaczynam zauważać te objawy u siebie
Ostatnio właśnie oglądałam dwa filmiki o mejkapowym arsenale
ja nie widziałam tych filmików, więc chetnie obejrzałam (dzięki za linki) z "otwartą buzią" i z wielka zazdrością w "oczach", a moja zachłanność rosła i mówiła: "chcę mieć to wszystko" - na szczęście to tylko nieudolna wizualizacja moich wrażeń ale owo uzależnienie, o którym piszecie, też u siebie zauważam, chociaż nauczyłam się ostatnio pozbywać kolorowych kosmetyków, wyrzucam stare, choć ulubione (!), a te, których nie używam oddaję mamie, nie przeszkadza mi to jednak w posiadaniu "ogromnego apetytu" na "kolorowe newsy";

Jak znajdziecie chwilkę, to jeszcze raz proszę o jakieś informacje na temat "dobrych minerałów" - szukam fajnego pudru mineralnego i nie wiem, na który zwrócić szczególna uwagę,

Pozdrawiam na dobranoc wszystkie "dobrze Uzależnione" (pewnie to jakiś oksymoron mi wyszedł)
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 07:02   #3630
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
larisso, ja mam korektor pod oczy MAC-a w tubce (ale sa różne wersje korektorów: w sztyfcie, w pędzelku, w kredce), on właściwie jest uniwersalny, nie tylko pod oczy (Select Cover-up Cache-cernes, nr NC 20), ale ja właśnie w taki sposób go używam; jest właściwie płynnym kremikiem, bardzo lekkim i delikatnym, ale kryje ładnie zasinienia pod oczami, pięknie nawilża, rozjasnia i rozświetla (ale nie ma żadnych połyskujących drobinek, na szczęście) i co ważne nie "zbiera się" w drobnych zmarszczkach; można go używać także do rozświetlenia (czy zamaskowania) innych miejsc - ja np. nakładam na bruzdki (a właściwie "w bruzdki") wargowo-nosowe - jest naprawdę super (a wcześniej stosowałam, np. korektor Lancoma, L'Oreala, Diora - jest od nich lepszy), jest też trwały i bardzo wydajny - ale z Touche Eclat YSL pewnie i tak nie zrezygnuję, ale czasmi używam do makijażu tylko MAC-a i też jest ok; jednak szczególnie polecam (jeżeli jeszcze tego nie masz) tę bazę MAC-a - świetna i ten wysoki filr - rewelacja!
Pozdrawiam
Dzięki wielkie za szczegółowe wyjaśnienia.
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.