codzienny niezbędnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 17:22   #1
wrednykot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1

codzienny niezbędnik


Jakie kosmetyki są niezbędne w mojej kosmetyczce

Może najpierw o tym co przez "niezbędne kosmetyki" rozumiem Jest to to co koniecznie muszę mieć na twarzy, żeby nie straszyć ludzi na ulicy (moim zdaniem) Oczywiście kocham różnego rodzaju cienie, eyelinery, itd. ale rano, gdy trzeba wstać wcześniej na uczelnie, nie ukrywam, że jestem zbyt dużym śpiochem, żeby taki kolorowy makijaż stał się moim niezbędnym :P

A moim niezbędnikiem są:
- podkład Bourjois healthy mix, odcień 52 - Vanilla
- puder matujący Jadwiga
- róż do policzków - tu są dwie ulubione opcje, jeden to firmy Alverde odcień apricot, drugi to próbka Everyday Minerals odcień Dusty Miller, ma delikatny różowy kolor idealny na wiosnę
- tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie
- kredka do brwi Max Factor, bo lubię mieć wyraziste brwi zwłaszcza, że jestem oszukiwaną brunetką :P
- szminka, ale żadna kolorowa, a nawilżająca i tu mam 3 ulubieńców, używane w zależności od tego co mi pierwsze w łapki wpadnie: szminka Eos różowa, Nivea pearly shine oraz szminka Palmer's

I tak "wyszykowana" ruszam do całodziennego boju, a muszę dodać, że w zupełności wystarcza mi to też do zakrycia czasami totalnego niewyspania i udaję tak "rześką i świeżą"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9480.jpg (53,7 KB, 3 załadowań)
wrednykot jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.