Teściowa ;( - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-26, 21:21   #121
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez Biaszka Pokaż wiadomość
Jetem z MOIM facetem 4 lata, staraliśmy sie o mieszkanie , wynajmowalismy i wgl, ale były problemy, więc teściowa uznała, żebyśmy zamieszkali z nia, bo bedzie lepiej ..
Więc postanowlismy zamieszkać, było super, na prawdę, ale odkąd zaczęlo jej się coś dziać z psychika, zaczęła wrzeszczeć krzyczec, opowiadac różne bzdury..
Nie sadzę, że 500 zł jest dużo, ale przy nawet najniższej krajowej nie da się odłozyć kokosów, i nie twierdz , ze "zaplodnił pania" bo Miałam problemy z zajsciem w ciąże i poroniiłam raz, a Olus jest wyczekanym dzieckiem, nie przyszłam i nie napisałam na forum by się kłócić, tylko po rady , a Ty widze, że zaczynasz mieć z tym problem.
Po pierwsze to nie jest twoja TEŚCIOWA i nie wiadomo nawet czy kiedykolwiek nią zostanie Po drugie czemu się nie wyprowadzisz skoro ci tak źle

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Biaszka Pokaż wiadomość
Na szczęscie synuś śpi 0d 20 do 8 rano .
Wiesz, ja uwazałam ją za drugą mamę, ona mnie za córkę, raz lepiej raz gorzej
Cytat:
Napisane przez Biaszka Pokaż wiadomość
Rozmawiałyśmy , powiedziała, ze nie traktowała Naszego związku z moim Narzeczonym poważnie że nie lubiła mnie i takie tam
Acha
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:22   #122
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Teściowa ;(

hehe ktoś ma chyba rozdwojenie jaźni
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:30   #123
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
ale o czym chcesz rozmawiać z teściową? Miała babka fantazję was do domu wziąć, ma teraz fantazję was z niego wyrzucić, a wy macie się pokornie spakować i wyturlać się gdziekolwiek was oczy poniosą. To jest dla mnie proste i oczywiste. Siedzisz u niej, na jej łasce, jedyne, co masz światu do zaoferowania, to "dzieciątko", urodzone klasycznie na roszczeniową mamuśkę, co to pracą sie nie pohańbi, tylko radośnie sobie dzieciaka zmajstruje, i będzie żerowała na teściowej i społeczeństwie. Odkąd to choroba ojca jest wskazaniem, żeby przyznać mieszkanie dorosłej osobie? No pliz. Może Ci się należy, bo taka pokrzywdzona jesteś, z domu, tak? A i dzieciątko masz, wyczekane. Należy Ci się od urzędu, od teściowej, nawet od wizażanek Ci się coś należy. Od narzeczonego też Ci się coś należy, bo przecież klasycznie z utrzymanki jedziesz. Czego oczekujesz, meldując, że z majątkiem w wysokości 1800 miesięcznie zmajstrowałaś sobie "wyczekane dzieciątko"? Przecież to jest skrajna głupota, skrajna niedojrzałość, skrajna nieodpowiedzialność. I żerowanie na innych. Co zrobisz, jak się znudzisz narzeczonemu i odpali Ci sześć stów alimentów na wyczekane dzieciątko?

Kop w zad od życia Ci się należy, i tyle.
hehe pierwszy raz się z tobą zgadzam na wizażu;P

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Biaszka Pokaż wiadomość
A Że teściowa zaprosiła nas do domu a później mówi wypier***ac,to już nie moja wina, nie kłocę sięz nią, bo wiem , że kłótnia do niczego nie prowadzi a tylko pogłębia konflikt, a dziecko nie było na już, bo dla niektórych którzy przeczytali, straciłam już jedno dzieciątko, a Oluś był wyczekany .
Tak się zastanawiam.. a gdyby was do siebie nie zaprosiła to gdzie byście teraz byli? W kartonie pod mostem?
Myślę, że wcale nie zaposiła pod swój dach tylko po prostu postawiliście ją przed faktem dokonanym. Niezła patologia, szkoda mi tego dziecka.

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2013-07-26 o 21:32
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:34   #124
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
(...)
Tak się zastanawiam.. a gdyby was do siebie nie zaprosiła to gdzie byście teraz byli? W kartonie pod mostem?
Myślę, że wcale nie zaposiła pod swój dach tylko po prostu postawiliście ją przed faktem dokonanym. Niezła patologia, szkoda mi tego dziecka.
Dobre pytanie.

W historii jest już: teściowa (która w zależności od humoru i wersji była wcześniej: drugą matką, traktującą autorkę wątku jest córkę / kobietą, która nigdy jej nie akceptowała i uważałam związek jej syna z nią za kaprys / alkoholiczką, która robi awantury i zamienia jej życie w piekło / zobojętniałą na wszystko i wszystkich właścicielką pieska / matką, która ich przygarnęła pod swój dach), pies, Oluś, autorka wątku, ojciec autorki wątku, matka autorki wątku, urzędnicy. Tylko ojca dziecka (pardon: NARZECZONEGO) jakoś tak brak.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-07-26 o 21:37
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:38   #125
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dobre pytanie.

W historii jest już: teściowa, pies, Oluś, autorka wątku, ojciec autorki wątku, matka autorki wątku, urzędnicy. Tylko ojca dziecka (pardon: NARZECZONEGO) jakoś tak brak.
Przez cały wątek o kobiecie ojca dziecka pisze TEŚCIOWA to dlaczego na niego nie mówi "mój MĄŻ" (wiecie o co mi chodzi)
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:38   #126
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Przez cały wątek o kobiecie ojca dziecka pisze TEŚCIOWA to dlaczego na niego nie mówi "mój MĄŻ" (wiecie o co mi chodzi)
Hehe, dobre.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:57   #127
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Teściowa ;(

smutny też wątek.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 22:09   #128
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Przez cały wątek o kobiecie ojca dziecka pisze TEŚCIOWA to dlaczego na niego nie mówi "mój MĄŻ" (wiecie o co mi chodzi)
no ale jak ma mówić? Matka mojego narzeczonego? Teściowa jest krócej, a znaczy dokładnie to samo. Przecież fakt podpisania świstu w urzędzie nie zmieni ich relacji ani na jotę.

A dlaczego na ojca dziecka woła narzeczony, a nie mąż, to już w wątku spekulowane było.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:13   #129
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Teściowa ;(

Biaszka wyprowadzcie się na swoje i będzie ok. I na przyszłość nie zakładaj wątku na wizażu Tu nie masz prawa na błędy, bo jak je popełnisz to nikt ci ręki nie poda, tylko dobije jeszcze. A człowiek jest tylko człowiekiem i błędy ma prawo popełniać.
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:13   #130
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
no ale jak ma mówić? Matka mojego narzeczonego? Teściowa jest krócej, a znaczy dokładnie to samo. Przecież fakt podpisania świstu w urzędzie nie zmieni ich relacji ani na jotę.

A dlaczego na ojca dziecka woła narzeczony, a nie mąż, to już w wątku spekulowane było.
Mąż jest krótsze niż narzeczony... No i mylisz się teściowa a matka Tż to nie jest to samo...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:14   #131
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
Biaszka wyprowadzcie się na swoje i będzie ok. I na przyszłość nie zakładaj wątku na wizażu Tu nie masz prawa na błędy, bo jak je popełnisz to nikt ci ręki nie poda, tylko dobije jeszcze. A człowiek jest tylko człowiekiem i błędy ma prawo popełniać.
A wizażanki nie są od głaskania po główce i jak ktoś głupie rzeczy robi i się tak samo zachwuje to się o tym pisze.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 22:19   #132
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A wizażanki nie są od głaskania po główce i jak ktoś głupie rzeczy robi i się tak samo zachwuje to się o tym pisze.

No to już dawno akurat zauważyłam. Zero dobrego słowa i pomocy. Czasami takie kopnięcie w dupę nie pomaga, a dobija bardziej. Co innego dobitniej powiedzieć i pocieszyć zarazem. Ale nie, tu trzeba polecieć po całości.
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:26   #133
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Mąż jest krótsze niż narzeczony... No i mylisz się teściowa a matka Tż to nie jest to samo...
no a co nie jest to samo, na litość? Co by zmieniło, gdyby teraz nie nazywała babki teściową, tylko jakoś inaczej? Jasne, widzę tu schemacik mamusiowania, bawienia się w dom, jak ślubu się nie opłaca brać, wrednej teściówki i tak dalej, no ale na litość, to akurat najmniejszy powód do czepiania się Autorki.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
No to już dawno akurat zauważyłam. Zero dobrego słowa i pomocy. Czasami takie kopnięcie w dupę nie pomaga, a dobija bardziej. Co innego dobitniej powiedzieć i pocieszyć zarazem. Ale nie, tu trzeba polecieć po całości.
no ale Autorka dostała tu dobre słowo - i nawet dobrą radę, żeby się wyprowadziła. Ale oczywiście nie o takie dobre słowo chodziło, i nie o taką dobrą radę - bo przecież szukała wskazówek, jakby skuteczniej pożerować na teściówce i spacyfikować jej psa. Cóż. Jak się nie ma, co się lubi...
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:29   #134
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Teściowa ;(

Rembertowa ja nigdzie nie wyczytałam, że ona żeruje na teściówce. Dostała rady aby się wyprowadzić i ma zamiar to zrobić. A niektórzy zaczynają rozkładać g... na atomy i się czepiać dziewczyny.
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:30   #135
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
No to już dawno akurat zauważyłam. Zero dobrego słowa i pomocy. Czasami takie kopnięcie w dupę nie pomaga, a dobija bardziej. Co innego dobitniej powiedzieć i pocieszyć zarazem. Ale nie, tu trzeba polecieć po całości.
To jej doradź a nie jedziesz po wizażankach, oskarżając je o to samo No i każdy jej pisał że jedyne wyjście to wyprowadzka, NIE MA innej rady. Ona takie rozwiązanie od razu wykreśliła i prosiła o inne, tylko że innego nie ma!!!!
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:31   #136
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
Rembertowa ja nigdzie nie wyczytałam, że ona żeruje na teściówce. Dostała rady aby się wyprowadzić i ma zamiar to zrobić. A niektórzy zaczynają rozkładać g... na atomy i się czepiać dziewczyny.
Ale o co ci chodzi?
To jest forum, opisała siebie, swoją sytuację, poprosiła o poradę. Dostała poradę, dostała także ocenę siebie i swojej sytuacji. To całkiem normalne nie rozumiem problemu
Bo problemem nie jest tutaj tylko ta przeprowadzka. Tu problemem jest jej podejście, zostało zauwazone i uświadomione. I czego się czepiasz
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:38   #137
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
To jej doradź a nie jedziesz po wizażankach, oskarżając je o to samo No i każdy jej pisał że jedyne wyjście to wyprowadzka, NIE MA innej rady. Ona takie rozwiązanie od razu wykreśliła i prosiła o inne, tylko że innego nie ma!!!!

Doradziłam raz i nie jeżdzę po wizażankach

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ale o co ci chodzi?
To jest forum, opisała siebie, swoją sytuację, poprosiła o poradę. Dostała poradę, dostała także ocenę siebie i swojej sytuacji. To całkiem normalne nie rozumiem problemu
Bo problemem nie jest tutaj tylko ta przeprowadzka. Tu problemem jest jej podejście, zostało zauwazone i uświadomione. I czego się czepiasz
okej okej , spoko nie czepiam się tylko wyrażam swoje zdania na forum jak wy Dostała ocenę i powinna na kolanach do częstochowy iść za swoje grzechy

Czasem jesteście po prostu niektóre tak masakryczne i nieskazitelne, że aż strach.
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:41   #138
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
Doradziłam raz i nie jeżdzę po wizażankach



okej okej , spoko nie czepiam się tylko wyrażam swoje zdania na forum jak wy Dostała ocenę i powinna na kolanach do częstochowy iść za swoje grzechy

Czasem jesteście po prostu niektóre tak masakryczne i nieskazitelne, że aż strach.
no wiem jak czytam niektóre rzeczy to też myślę, że jestem nieskazitelna. Jakoś tak wychodzi
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:44   #139
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
no wiem jak czytam niektóre rzeczy to też myślę, że jestem nieskazitelna. Jakoś tak wychodzi
To ciesz się kobieto, że błędów w życiu nie popełniałaś. Może wszystko przed tobą
Ale ludzie niby to kulturalne forum, a tyle jadu czasami tu widać. Wezcie trochę empatii znajdzcie w sobie.
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 22:47   #140
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
no wiem jak czytam niektóre rzeczy to też myślę, że jestem nieskazitelna. Jakoś tak wychodzi
Ciaza bez warunkow na nia? Brak. Facet nierob badz prostak? Brak. Sieroctwo i niesamodzielnosc? Brak. Robienie z siebie sieroty? Brak. Bycie niezrownowazona psychicznie? Brak. Zdrady? Brak. Bycie kochanka? Brak.*

Rzeczywiscie sukces .

Dla mnie to norma. Szkoda, ze dla niektorych to, co napisalam powyzej to jakis niedoscigniony wzor i cud nie do osiagniecia .



* pozwolilam sobie wymienic tematyke topowych watkow .

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
To ciesz się kobieto, że błędów w życiu nie popełniałaś. Może wszystko przed tobą
Ale ludzie niby to kulturalne forum, a tyle jadu czasami tu widać. Wezcie trochę empatii znajdzcie w sobie.
Jak slodko. Informacja, ze mozliwe, ze Chwast jeszcze zdazy sobie spieprzyc zycie w zestawieniu z "ile w Was jadu" . I jeszcze ta usmiechnieta buzka.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:50   #141
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
Wezcie trochę empatii znajdzcie w sobie.
jak tylko Autorka nauczy się pisać w ojczystym języku.

Moja empatia zwija się w kąt i zapada w sobie, jak widzi roszczeniowe mamuśki, ciuciające nad synusiami, które zmajstrowały sobie w modelu "na utrzymankę" wyczekane dzidziusie i uważają, że cały świat ma je całować po stopach, które w dodatku tak bardzo przygotowywały się do rozpoczęcia kariery roszczeniowych mamusiek, że od jakiej piątej klasy szkoły podstawowej najwyraźniej omijały lekcje polskiego. Rozumiesz, taka ułomność.

No ale skoro apelujesz o wyrozumiałość i dobre słowo, to na pewno znajdziesz moje wyjaśnienie przekonującym, nieprawdaż? To takie kulturalne forum przecież.

Edytowane przez rembertowa
Czas edycji: 2013-07-26 o 22:53
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:50   #142
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Teściowa ;(

Jamestown wręcz cukierkowo. Jak miło się zrobiło i ta buzka
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:52   #143
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Teściowa ;(

[dubel tu był, przerosła mnie edycja postu]

Edytowane przez rembertowa
Czas edycji: 2013-07-26 o 22:53
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:53   #144
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
Biaszka wyprowadzcie się na swoje i będzie ok. I na przyszłość nie zakładaj wątku na wizażu Tu nie masz prawa na błędy, bo jak je popełnisz to nikt ci ręki nie poda, tylko dobije jeszcze. A człowiek jest tylko człowiekiem i błędy ma prawo popełniać.
A gdzie autorka napisała, że popełniła jakikolwiek błąd? Błędy popełnia teściowa i jej pies. Choć przygarnęła ich w potrzebie pod swój dach.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:55   #145
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
jak tylko Autorka nauczy się pisać w ojczystym języku.

Moja empatia zwija się w kąt i zapada w sobie, jak widzi roszczeniowe mamuśki, ciuciające nad synusiami, które zmajstrowały sobie w modelu "na utrzymankę" wyczekane dzidziusie i uważają, że cały świat ma je całować po stopach, które w dodatku tak bardzo przygotowywały się do rozpoczęcia kariery roszczeniowych mamusiek, że od jakiej piątej klasy szkoły podstawowej najwyraźniej omijały lekcje polskiego. Rozumiesz, taka ułomność.

No ale skoro apelujesz o wyrozumiałość i dobre słowo, to na pewno znajdziesz moje wyjaśnienie przekonującym, nieprawdaż? To takie kulturalne forum przecież.
Ja nie wiem gdzie ty to wyczytałaś. I dla mnie nie ilość skończonych klas świadczy o człowieku.

Laisla błąd popełniła według wizażanek, że zamieszkała z teściową, która sama zaproponowała, żeby pomóc młodym.

Edytowane przez truskawk_a
Czas edycji: 2013-07-26 o 22:58
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:55   #146
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
skoro mieszkanie ma dać "Urząd", to zakładam, że chodzi o komunalne - kiedyś zwane kwaterunkowym. Wynajmujesz lokal od gminy, najpierw wnosisz kaucję, później płacisz czynsz. W szczegółach pewnie wygląda to różnie w różnych gminach.
Ach, o takie chodzi. Słyszałam, że u nas te mieszkania po kilku latach użytkowania zamieniają się w ruinę.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 23:17   #147
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
To ciesz się kobieto, że błędów w życiu nie popełniałaś. Może wszystko przed tobą
Ale ludzie niby to kulturalne forum, a tyle jadu czasami tu widać. Wezcie trochę empatii znajdzcie w sobie.
instynkt samozachowawczy, dojrzałość (w porównaniu do autorki), kultura (to ona jest niekulturalna śmiąc marudzić na teściówkę a dlaczego to już zostało wyjaśnione 200x), brak parcia na dziecko by mieć pewność, że facet zostanie, samokrytyka

to powinien mieć każdy i nie chodzi tutaj o żadne błędy, błąd to jest pożyczenie komuś kasy (jak nie oddał) a nie planowanie dziecka kiedy nie ma się warunków. To jest skrajnie przemyślana, debilna decyzja NIE BŁĄD.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 23:30   #148
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
instynkt samozachowawczy, dojrzałość (w porównaniu do autorki), kultura (to ona jest niekulturalna śmiąc marudzić na teściówkę a dlaczego to już zostało wyjaśnione 200x), brak parcia na dziecko by mieć pewność, że facet zostanie, samokrytyka

to powinien mieć każdy i nie chodzi tutaj o żadne błędy, błąd to jest pożyczenie komuś kasy (jak nie oddał) a nie planowanie dziecka kiedy nie ma się warunków. To jest skrajnie przemyślana, debilna decyzja NIE BŁĄD.
Powinien oj tak. Ale cóż. Powinni uczy w szkole zamiast w-fu
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 23:32   #149
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
Powinien oj tak. Ale cóż. Powinni uczy w szkole zamiast w-fu
no powinni
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 23:34   #150
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ach, o takie chodzi. Słyszałam, że u nas te mieszkania po kilku latach użytkowania zamieniają się w ruinę.
Mieszkania przyznawane przez urząd najczęściej są do gruntownego lub przynajmniej sporego remontu. Ciekawe, czy w ogóle o tym pomyśleli i mają kasę na remont (jeżeli będzie potrzebny)?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.