Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-04, 13:45   #2611
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

wiec tak
bylam w tym outlecie estee lauder, info dla dziewczyn z trojmiasta- bo niestety nie maja oferty wysylkowej:
"Pielęgnacja damska i męska -50%

Wszystkie zapachy damskie i męskie oraz zestawy zapachowe -50%

Bobbi Brown i MAC -50%

Kosmetyki do makijażu -40%

rabat od ceny pierwszej, najwyższej ,skreślonej, katalogowej"

są perfumy tommy hilfiger, dkny, estee lauder, clinique, w roznych pojemnosciach, rozne rodzaje, najwiecej ze standardowej oferty, limitowanki tez sie zdarzaja.

tutaj oferta http://www.fashionhouse.pl/gdansk/sk...nystore_1.html

podklady, pudry, generalnie kolorowka (mac, bobbi brown, estee lauder, clinique)- nie ma wszystkich odcieni, ale np pomadki envy od estee sa chyba we wszystkich-piękne i kremowe .
nie pamietam niestety cen perfum, ale sadzac po cenach kolorowki estee i pielegnacji clinique (sama sie skusilam) ceny sa jak w douglasie online:
za podkład estee lauder perfectionist zapłaciłam 132,00pln (-40%)
za clinique take the day off balm 72,50pln (-50%)
czyli zgadza się.

daty waznosci- dlugie, jest specjalny stolik z ofertami kolorowki, gdzie terminy sa krotkie, znalazl sie tam jeden roz estee lauder (w takim opakowaniu https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000057487.html), nie sprawdzilam odcienia był za połowę, czyli 85pln .

od razu musze odradzic ten krem bb od estee https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=FcLUUbq7K bo maznęłam sobie odcień 1.0 niby jasny, ale po wyjsciu na swiatlo dzienne widac pomarancze okropna, pozniej wrzuce foto do tego posta.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 13:55   #2612
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Planują otworzyć internetowy sklep Chanel, to może kiedyś i w Polsce się pojawi. http://www.snobka.pl/artykul/chanel-...netowego-21306
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 15:52   #2613
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Fajna promocja jeśli mogę coś doradzić - lepiej pójść do stacjonarki, bo wtedy można wybrać sobie kolor darmowego lakieru (a przynajmniej tak było z rok temu), bo ogólnie to nie ma wyboru, dają jakieś cudaczne odcienie, a online strach że wrzucą koszmarek.
.
dobrze wiedzieć - dzięki. Lakiery tej firmy bardzo lubię, więc z pewnością jeśli tylko się uda to w stacjo kupię za bon - a raczej wymienię
Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
D kod ZAJAC - 10 próbek kosmetyków za zamówienie za min. 149 zł ważny do 9.04
niby fajna oferta, ale przy okazji jak się robi zakupy, bo na siłe wybierać coś dla takich próbek to chyba nie warto

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Planują otworzyć internetowy sklep Chanel, to może kiedyś i w Polsce się pojawi. http://www.snobka.pl/artykul/chanel-...netowego-21306
no to teraz z pewnością pójdziemy wszystkie z torbami.... najpierw estee teraz chanel
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 15:53   #2614
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio posłałam Hoolę w świat, wszystkie moje diory i maczki do konturowania leżą bo zakochałam się w pudrach do konturowania z Inglota. Mam wszystkie 4 kolory i uwielbiam je
Mam inglota i bardzo lubię szczególnie 503 ten jasny i 508 do konturowania (dla mnie dużo lepszy niż 505 jestem ciut cieplejsza dziewczyna )

Ale mam już je dość długo i zaczynam się rozglądać na boki

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Miałam i sprzedałam, robił mi "brudne" plamy na twarzy.
a jasny puder z zestawu jak oceniasz ?
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 15:55   #2615
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiec tak
bylam w tym outlecie estee lauder, info dla dziewczyn z trojmiasta- bo niestety nie maja oferty wysylkowej:
"Pielęgnacja damska i męska -50%

Wszystkie zapachy damskie i męskie oraz zestawy zapachowe -50%

Bobbi Brown i MAC -50%

Kosmetyki do makijażu -40%

rabat od ceny pierwszej, najwyższej ,skreślonej, katalogowej"

są perfumy tommy hilfiger, dkny, estee lauder, clinique, w roznych pojemnosciach, rozne rodzaje, najwiecej ze standardowej oferty, limitowanki tez sie zdarzaja.

tutaj oferta http://www.fashionhouse.pl/gdansk/sk...nystore_1.html

podklady, pudry, generalnie kolorowka (mac, bobbi brown, estee lauder, clinique)- nie ma wszystkich odcieni, ale np pomadki envy od estee sa chyba we wszystkich-piękne i kremowe .
nie pamietam niestety cen perfum, ale sadzac po cenach kolorowki estee i pielegnacji clinique (sama sie skusilam) ceny sa jak w douglasie online:
za podkład estee lauder perfectionist zapłaciłam 132,00pln (-40%)
za clinique take the day off balm 72,50pln (-50%)
czyli zgadza się.

daty waznosci- dlugie, jest specjalny stolik z ofertami kolorowki, gdzie terminy sa krotkie, znalazl sie tam jeden roz estee lauder (w takim opakowaniu https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000057487.html), nie sprawdzilam odcienia był za połowę, czyli 85pln .

od razu musze odradzic ten krem bb od estee https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=FcLUUbq7K bo maznęłam sobie odcień 1.0 niby jasny, ale po wyjsciu na swiatlo dzienne widac pomarancze okropna, pozniej wrzuce foto do tego posta.
Szkoda że w Sosnowcu w Fashion House nie ma takiego sklepu
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 16:12   #2616
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
a jasny puder z zestawu jak oceniasz ?
Jest bardzo żółty, ja jestem żółtkiem, więc u mnie nie było go widać na twarzy, ot zwykły puder, nic praktycznie nie robił, nie rozświetlał i go nie używałam. Jak mówię cały zestaw sprzedałam bez bólu a i pędzelek dla mnie beznadziejny. Konturowałam też twarz koleżance i u niej najciemniejszy puder wyglądał jeszcze gorzej, jak brudna plama.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 17:13   #2617
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Chciałam się zapytać jak sprawują się Wam te pudry do konturowania ze smashboxa. Pamiętam, że na kilku listach zakupów tu się powtarzały. Nadal mnie kuszą ale tak samo się ślinię na anastasie beverly hills i jej contour kit. I mam dylemat
Ja mam ten pudry, są genialne, nyxy i innte diory sie chowają, szok, ze tak można w kilka sekund zmienić twarz.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 17:32   #2618
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szkoda że w Sosnowcu w Fashion House nie ma takiego sklepu
Właśnie, sprawdziłam i rozczarowanie.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 17:32   #2619
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość

no to teraz z pewnością pójdziemy wszystkie z torbami.... najpierw estee teraz chanel
Ja mam taka nadzieje ze otworza Skoro douglas i sephora nie chca wprowadzic Chanel do sklepow online niech to zrobi Chanel na swojej stronie firmowej Ale by bylo fajnie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 18:08   #2620
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szkoda że w Sosnowcu w Fashion House nie ma takiego sklepu
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Właśnie, sprawdziłam i rozczarowanie.
dziewczyny, jakbyście chciały coś konkretnego to napiszcie, albo we wtorek jak już będzie otwarte zadzwoncie i podpytajcie o dostępność konkretnego produktu - mogę podjechać, kupić i Wam wysłać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 18:26   #2621
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wczoraj wąchałam wszystkie i zielone zdecydowanie mi nie podchodzi najlepsze jest różowe, ale i tak wielkiego szału nie ma

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio posłałam Hoolę w świat, wszystkie moje diory i maczki do konturowania leżą bo zakochałam się w pudrach do konturowania z Inglota. Mam wszystkie 4 kolory i uwielbiam je
O których pudrach mówisz?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 18:36   #2622
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny życzę Wam Wesołych i Spokojnych Świąt, mokrego dyngusa i dużo świetnych okazji zakupowych
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 18:41   #2623
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny czy to możliwe aby kod z paybacka PAYBACK4030 (-40zl od 310) i z newslettera na -20zl się łączyły? Ktos tak napisał na innym wątku ale mi się nie sumują...

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny życzę Wam Wesołych i Spokojnych Świąt, mokrego dyngusa i dużo świetnych okazji zakupowych
Ja również życzę Spokojnych Świąt
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:12   #2624
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakbyście chciały coś konkretnego to napiszcie, albo we wtorek jak już będzie otwarte zadzwoncie i podpytajcie o dostępność konkretnego produktu - mogę podjechać, kupić i Wam wysłać
Dzięki Ci dobra kobieto, jak mi się urodzi jakieś chciejstwo to będę Cię molestować.

Poison zdarzało się, że komuś weszły dwa kody kwotowe, ale D. anulował takie zamówienia.
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-04-04 o 19:15
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:16   #2625
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Kochane
wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się Świąt, abyście spędziłe je w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze i dużo zdrówka
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:23   #2626
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

Poison zdarzało się, że komuś weszły dwa kody kwotowe, ale D. anulował takie zamówienia.
aha, dziekuje za odpowiedz Chcialam kliknac blyszczyk i podklad z Estee dodal mi sie jeszcze krem 15ml.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:25   #2627
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Zdrowych i spokojnych Świąt Dziewczyny
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:32   #2628
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakbyście chciały coś konkretnego to napiszcie, albo we wtorek jak już będzie otwarte zadzwoncie i podpytajcie o dostępność konkretnego produktu - mogę podjechać, kupić i Wam wysłać
Bardzo Ci dziękuję , ja na razie dziękuję, wypróbuję to co zamówiłam w D
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:34   #2629
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzięki Ci dobra kobieto, jak mi się urodzi jakieś chciejstwo to będę Cię molestować.

Poison zdarzało się, że komuś weszły dwa kody kwotowe, ale D. anulował takie zamówienia.






Zdrowych Świąt wszystkim, podglądającym również
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 19:36   #2630
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Wesołych Kochane, odpocznijmy troszkę od tego szału zakupowego byle do ... wtorku - jak przyjdą Wasze zamówienia, moje będę dopiero w środę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:54   #2631
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Wesołych i spokojnych Świąt!!!
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:57   #2632
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Zdrowych i spokojnych świąt dużo odpoczynku życzę
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:03   #2633
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Zdrowych i spokojnych Świąt a po nich super okazji kosmetycznych i dużo gratisów
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:13   #2634
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Udanych, kolorowych Świąt Dziewczyny
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:16   #2635
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczynki, wesołych!!!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:22   #2636
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Smacznych i radosnych świąt.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:23   #2637
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Wesołego!
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:53   #2638
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Wesołych
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:57   #2639
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

I będę się jutro czuła samotnie na wizażu, bo wszystkie pójdziecie świętować A ja zawsze siedzę na wizażu
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 21:07   #2640
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
I będę się jutro czuła samotnie na wizażu, bo wszystkie pójdziecie świętować A ja zawsze siedzę na wizażu
Ja napewno będę zagladala rano zjemy śniadanko tylko a potem pewnie każde pójdzie przed telewizor lub komputer a ja z kawą na wizaż nuda nie lubię świąt tak serio zawsze marzę aby już się skończyły ale wieczorem idę do klubu więc się rezerwę no i wypróbuję nową paletkę diora i róż mac
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.