Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-24, 16:53   #211
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez aucik Pokaż wiadomość
maly offtop: dra masz super avatar a Went jest nieziemski hehehe
dzia,że avatar ci się podoba...paznokci nie obgryzam dziś 24dzień,jak narazie są nawet twarde
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 20:37   #212
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

dra gratuluje uporu
a avatar faktycznie cud miod...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:35   #213
zuzerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

hej! Twoje paznokcie nie wyglądają na obgryzane moje są w duuuuużo gorszym stanie wierz mi. Życzę wytrwałosci której mnie brakuje POZDRAWIAM
zuzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 06:42   #214
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Hmm temat dla mnie....
Obgryzam paznokcie od dziecka.... odkad pamietam ja i moja rodzina.
Nie pomagaly upomnienia, prosby, cofanie rak, straszenie ze zakleja plastrami, gorzki pazurek i takie inne...
Moze 2-3 razy w zyciu moje paznokcie wygladaly prawie normalnie, ale do czasu az zaczela sie szkola, czy jakies inne stresy.....
Warto znow podjac walke..... Mam nadzieje ze sie uda.....
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 14:56   #215
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

janadal nie obgryzam to już 39dzień jak nie obgryzam,ale zaczynają się łamać trochę,stosuje utwardzacze ale i tak zabardzo nie pomaga
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 15:06   #216
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja jak narazie dzis nakladam juz 3 warstwe gorzkiego pazurka.... ;/ co naloze minie pare godzin i juz bum lakier zdrapany... ale nie poddam sie tak latwo
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 15:54   #217
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

dosłownie przed momentem ściełam moje długie pazurki do takich. Powód? Żeby do czerwca były już dość długie bez nerwów, że a to mi się złamał mały pazurek a to duży. z czasem będę dodawać zdjęcia jak rosną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3110095.JPG (15,2 KB, 180 załadowań)
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 17:31   #218
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

moglas zamiescic fotke przed scieciem
czemu do czerwca?
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 06:32   #219
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
moglas zamiescic fotke przed scieciem
czemu do czerwca?
kurcze nie pomyślałam. a czemu akurat do czerwca? bo rok szkolny się kończy i będzie można różnie je malować, a tak serce mi się kraja gdy patrze na moje paznokcie i muszę malować je zwykłym bezbarwnym albo lekkim różykiem beż żadnych wzorków dodatków itp a tak to jakoś przeboleje
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 06:34   #220
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/news.html
Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
moglas zamiescic fotke przed scieciem
czemu do czerwca?
kurcze nie pomyślałam. a czemu akurat do czerwca? bo rok szkolny się kończy i będzie można różnie je malować, a tak serce mi się kraja gdy patrze na moje paznokcie i muszę malować je zwykłym bezbarwnym albo lekkim różykiem beż żadnych wzorków dodatków itp a tak to jakoś przeboleje

just look http://postcardsbargain.com/clip.html
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 07:42   #221
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Nie obgryzam juz 8 dni
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 09:12   #222
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Z dniem dzisiejszym pragnę do Was dołączyć W piątek zdjęłam akryle, a co za tym idzie paznokcie są w nienajlepszym stanie Więc kuruję je Strong Resultsem avonowskim i cierpliwie czekam
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:36   #223
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Witam wszystkich Dawno mnie nie było.Zrezygnowałam z zapuszczania paznokietków z powodu sesji i wiecie poszły w ruch Ale zaczynam od dziś zapuszczać.Spiłuję do minimum i zaczynam stosować: Strong Results, Sally Hansen Natural Nail Growth Activator, olejek rycynowy,kąpiele paznokietków w gorącej oliwie z dodatkiem wit A i E , Skrzypowita Mam nadzieję że zadziała. Jak nie to się poddaję
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:14   #224
edyta70
Przyczajenie
 
Avatar edyta70
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia -> Bodmin
Wiadomości: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do edyta70 GG do edyta70 Wyślij wiadomość przez MSN do edyta70 Wyślij wiadomość przez Yahoo do edyta70 Send a message via Skype™ to edyta70
Wink Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Hej! Jak wiekszosc z Was tutaj, ja tez obgryzalam paznokcie Tak samo jak w mojej klasie. Ni mialam obgryzionych tak jak inne (do polowy :P) ale jak patrzylam na ich to mi sie niedobrze robilo i potem pomyslalam sobie ze jak nie przestane to beda wygladaly jak ich ;/ No i przestalam... to znaczy STARALAM sie przestac... az w koncu pomyslalam ze jak mi troche odrosn, to se je pomaluje i nikt nie bedzie widzial ze je obgryzalam No i zadzilalo :P przyzwyczailam sie do pomalowanych ze nawet kiedy nie mam pomalowanych to nie obgryzam bo nie chce zmarnowac tylu miesiecy wysilku Tez powinnas przestac Chocby dla siebie
Pozzdrawiam
edyta70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:37   #225
Grotka
Przyczajenie
 
Avatar Grotka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 29
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Witam Wszystkie Panie
Od zeszlego tygodnia (czyli juz 11 dni) zapuszczam paznokcie. Nigdy nie obgryzalam, ale mam slabe, rozdwajajace sie paznokcie i zawsze jak juz jakis byl troszeczke dluzszy to mi sie rozdwajal. Juz nie moglam tego wytrzymac ile mozna miec takie brzydkie paznokcie. Wchodzilam na rozne stronki zeby poczytac o pielegnacji itd... dzisiaj trafilam tutaj i bardzo mi sie tu spodobalo ;P razem bedzie razniej zapuszczac nasze szpony
Jakies 3 tygodnie temu zdenerwowalam sie na paznokcie bo znowu mi sie rozdwoily, wiec obcielam je najkrocej jak sie dalo i przestalam o nich myslec... w zeszly poniedzialek zaczelam lykac "Skrzyp i pokrzywe" oraz wieczorem maczam paznokcie w podgrzanej oliwie. Raz na tydzien robie manicure i maluje pazurki dwoma warstwami odzywki z avonu i lakierem zeby paznokcie byly trwalsze.... zauwazylam poprawe i mam nadzieje ze nic sie nie pogorszy
Dodatkowo przegladam sobie blogi z pazurkami i daze aby miec swoje takie sliczne
pozdrawiam wszystkiego goraco ;* i zycze powodzenia
Grotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 05:17   #226
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ohh ja mialam juz troszke dluzsze i juz mi przeszkadzaly .... Juz musialam pomamlac nadgryz i w konsekwencji caly moj trud poszedl na marne...ale nie poddaje sie i zapuszczam dalej .....
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 05:56   #227
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

co prawda, ja nie obgryzam pazurków, ale tez jestem w trakcie zapuszczania.. niestety rozdwajają mi się i łamią... muszę miec cały czas pomalowane paznokcie, zeby mi sie nie łamały (i tym sposobem juz troszkę urosły)
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 14:01   #228
ewel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Przyłączam się

Ja pazurki obgryzam od kiedy tylko pamiętam.. od takiej tyci tyci w zerówce.. Moje paznokcie zawsze były dla mnie powodem do wstydu. Chowam je gdzie się da. Przełamałam się już około grudnia, ale od tamtej pory urosły mi zaledwie 1,5 mm. i teraz już ani drgnęły. Nic więcej! Jestem załamana...

byłam z tym problemem u dermatologa. Przepisał mi maść z witaminy a, e i kilku innych specyfików. Maść dostałam w styczniu. Zużyłam już całe duuuże pudełko i nic...
ponadto używam jeszcze odżywki manhattanu takiej różowej (polecam, poprawia stan płytki) oraz takiej pomarańczowej z oriflamu... dodatkowo Lovely jeszcze sobie nakładam co jakiś czas. Uwierzycie, że pomimo tego nic się nie dzieje? Nie rosną... a w buzi daaaawno nie były!

Drogie wizażanki macie jakieś inne sposoby? Jestem już zdesperowana, bo potrzebne mi są długie paznokcie teraz... (ogólny wygląd)... zdesperowanie doprowadza mnie do myśli o tipsach.. wiem, że one jeszcze bardziej osłabią moje pazurki, ale co innego wymyślić? POMOCY!!

MOŻE JAKIEŚ DOMOWE SPECYFIKI
ewel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:32   #229
Grotka
Przyczajenie
 
Avatar Grotka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 29
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ewel92 Pokaż wiadomość
Przyłączam się

Ja pazurki obgryzam od kiedy tylko pamiętam.. od takiej tyci tyci w zerówce.. Moje paznokcie zawsze były dla mnie powodem do wstydu. Chowam je gdzie się da. Przełamałam się już około grudnia, ale od tamtej pory urosły mi zaledwie 1,5 mm. i teraz już ani drgnęły. Nic więcej! Jestem załamana...

byłam z tym problemem u dermatologa. Przepisał mi maść z witaminy a, e i kilku innych specyfików. Maść dostałam w styczniu. Zużyłam już całe duuuże pudełko i nic...
ponadto używam jeszcze odżywki manhattanu takiej różowej (polecam, poprawia stan płytki) oraz takiej pomarańczowej z oriflamu... dodatkowo Lovely jeszcze sobie nakładam co jakiś czas. Uwierzycie, że pomimo tego nic się nie dzieje? Nie rosną... a w buzi daaaawno nie były!

Drogie wizażanki macie jakieś inne sposoby? Jestem już zdesperowana, bo potrzebne mi są długie paznokcie teraz... (ogólny wygląd)... zdesperowanie doprowadza mnie do myśli o tipsach.. wiem, że one jeszcze bardziej osłabią moje pazurki, ale co innego wymyślić? POMOCY!!

MOŻE JAKIEŚ DOMOWE SPECYFIKI
Hmm... moze poprostu bardzo wolno Ci rosna.... ;? pij dalej witaminy itd mocz w oliwie a jak to nic nie pomoze to idz jeszcze raz do lekarza...
Ja juz 14 dni zapuszczam i skacze z radosci bo troche urosly

Mam rowniez pytanie.... : uzywala ktoras z Was zmywacza i odzywki pillingujaco-wygladzajacej z Avonu ? Bo chce sobie kupic, ale nie wiem czy sie oplaca....
Grotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 09:03   #230
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Niestety nie używałam. Mam z Avonu odżywkę Strong Results i moim zdaniem jest ok. Ja też zaczęłam zapuszczać paznokcie od poniedziałku. Używam jeszcze odzywki Sally Hansen Natural Growth Nail (taka niebieska) już kiedyś zaczęłam ją storować ale później przestałam zapuszczać bo zaczęła się sesja i pazurki w ruch No a teraz zaczynam od początku. Zastanawiam się jeszcze nad tabletkami Skrzypowita dobrze wpłynęła na moją skórę i wlosy ale na paznokcie niespecjalnie. Myślałam o wypróbowaniu Silicy ale moze macie jeszcze jakieś inne sprawdzone preparaty?
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 09:04   #231
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Grotka Pokaż wiadomość
Hmm... moze poprostu bardzo wolno Ci rosna.... ;? pij dalej witaminy itd mocz w oliwie a jak to nic nie pomoze to idz jeszcze raz do lekarza...
Ja juz 14 dni zapuszczam i skacze z radosci bo troche urosly

Mam rowniez pytanie.... : uzywala ktoras z Was zmywacza i odzywki pillingujaco-wygladzajacej z Avonu ? Bo chce sobie kupic, ale nie wiem czy sie oplaca....
Na pewno moczenie w oliwie jest dobre. Sama mam zamiar stosować, tylk wciąż mi brakuje czasu
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:07   #232
Grotka
Przyczajenie
 
Avatar Grotka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 29
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Na pewno moczenie w oliwie jest dobre. Sama mam zamiar stosować, tylk wciąż mi brakuje czasu
Mocze w oliwie codziennie prawie....
Ja mam tabletki z pokrzywa i skrzypem firmy Humavit (gdzies 12 zl kosztuje 250 tabletek) i powiem ze dzialaja... paznokcie mi sie nie rozdwajaja Polecam
Aha i jeszcze slyszalam o moczeniu paznokci w przegotowanej wodzie z cytryna, miodem i zoltkiem z jajka... czasem tez tak robie... zawsze warto sprobowac
Grotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:50   #233
ewel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Możliwe, że bardzo wolno rosną, ale aż tak mówię Wam załamać się idzie z takimi pazurkami...

a jak przygotowujecie sobie ten "preparat" z oliwy jakieś specjalne proporcje czy tak jak leci

Generalnie wszystkie preparaty jakie biorę to są na skórę włosy i paznokcie i niestety wszystko "idzie mi we włosy". Mam bardzo mocne i gęste włoski, skórę też w nienajgorszym stanie ponoć, a paznokcie do niczego a na to wszystko czego używam to już chyba majątek wydałam

Dodatkowo boję się jeszcze, że jak mi urosną to faktycznie jak słyszałam ponoć pierwsze paznokcie które odrastają po długim obgryzaniu nie są w najciekawszym stanie... i w związku z tym obawiam się konieczności obcięcia ich ze względu na ich stan.
ewel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 11:49   #234
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja podgrzewam oliwę, dodaję trochę soku z cytryny i po parę kropli wit A i wit E
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 12:42   #235
Grotka
Przyczajenie
 
Avatar Grotka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 29
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

No ja tez podgrzewam troche oliwy w miseczce... tak zeby mi zakrylo paznokcie :P czyli tak na oko :P i dodaje troche soku z cytryny... i maczam 30 minut dzinnie
A ta wit. A i E to za ile kupilas ? Duzo tego jest ?
Grotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 13:12   #236
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Grotka Pokaż wiadomość
No ja tez podgrzewam troche oliwy w miseczce... tak zeby mi zakrylo paznokcie :P czyli tak na oko :P i dodaje troche soku z cytryny... i maczam 30 minut dzinnie
A ta wit. A i E to za ile kupilas ? Duzo tego jest ?
wit A i E są w takich buteleczkach jak olejek rycynowy w takich małych. Za obydwie w sumie chyba nie zapłaciłam więcej niż 10 zł ale dokładnie nie pamietam
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:06   #237
Grotka
Przyczajenie
 
Avatar Grotka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 29
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Chyba zaraz mnie cos trafi... :[ ulamaly mi sie 4 paznokcie :[:[:[ wrr i jak tu je zapuszczac ;(;(;( 3 tygodnie odeszly........ ehh... niedlugo moze kupie odzywke Sally Hansen... to moze bedzie lepiej... jak do czerwaca nie zapuszcze to sie poddaje i juz nigdy nie zapuszczam !
Buziiaki ;*
Grotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 21:54   #238
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

fajnie tak zapuszczałam a musiałam obciąć bo pare mi się połamało,strasznie kruche mam,a myślałam,że będzie dobrze,ale tu oooale zapuszczam może będą z czasem twartsze
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 14:41   #239
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja też kiedyś obgryzałam do mnie więcej 12 roku życia. A potem ktoś, na czyim zdaniu bardzo mi zależało wyśmiał moje łapki tak, że płakałam. Sposób brutalny i chyba niejaszczęśliwszy, ale za to skuteczny. Nigdy więcej już nie obgryzłam żadnego paznokcia, a krótkie mam tylko wtedy, gdy któryś się złamie....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 16:28   #240
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

To ja też się do Was dziewczyny dołączę To jeden z moich kompleksów, którego nie mogę zwalczyć:/ Już kiedyś udawało mi się zapuścić ładne długie paznokietki ale niestety na kilka miesięcy i później znowu wracało to samo Z bólem patrzę na zdjęcia, gdzie miałam takie cudeńka.

Najgorsze jest to, że bardzo chciałam zapuścić teraz na moje zaręczyny i wesele brata, ale sie nie udało. Niestety będę musiała przykleić sobie tipsy.

Zawsze nie mogę się powstrzymać od obgryzania, kiedy się uczę albo denerwuję
Łącze się z Wami
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.