Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 12:04   #2011
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Jest firma i na stronie można samemu obliczyć koszt
wybiera się tworzywo i grubość i cena gotowa
http://www.dekoracje-wnetrz.eu/
Dzieki! Przejrzalam sobie ich oferte, bardzo interesujaca Gdybym tylko byla w Polsce...

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka, czekaj, to ty malujesz się na stojąco?
eee no tak Jakos tak sie nauczylam i teraz na siedzaco nie potrafie
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 15:19   #2012
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez basteja12 Pokaż wiadomość
Dobry

Oj troszkę mam wyrzutów sumienia, bo długo mnie było, a do tego już dawno obiecywałam fotki..

Dziś się zrehabilituję i wrzucam trzy zdjęcia pokoju mojego synka

Ściana pomalowana tylko jedna, bez słupka.. kolor według mnie fajny, choć oczywiście miał być troszkę inny odcień ale nie jestem zła, bo mi się tez podoba i pasuje do szarego..

Meble są poustawiane zupełnie inaczej niż myślałam.. jak przyszło co do czego to jednak stwierdziłam, że tak bardziej pasuje Łóżeczko stoi pod ścianą niebieską za radą Elfii i rzeczywiście wygląda to sto razu lepiej niż planowałam dać na przeciwną ścianę

Co myślicie o dywanie? Miałam kupować nowy, bo ten był wybierany pod inne meble - komodę i biurko, które teraz stoją w przedpokoju. Jedak nie znalazłam nic co by mi sie podobało, a zależy mi na dywanie akrylowym (najlepszy dla dziecka), poza tym nie lubię tych kolorowych tywanów, typowo dziecięcych.

Wydaje mi się, że nie pasują zasłonki Ciemno brązowo kupowana specjalnie pod dywan i kącik z brązowym łóżeczkiem, ale ten beż jakoś tak dziwnie wygląda zwłaszcza na tle tej szarej ściany

A, łóżeczko póki co jest małe, jeszcze ze szczebelkami, ale planuję już kupić większe łóżeczko, będzie białe z Ikei .. choć nie wiem jak wtedy ten kącik z brązowa ramką i zasłonką będzie wyglądać

Wszelkie uwagi baaaardzo mile widziane


Piękny pokój!

powiedz mi co to jest za szary kolor?
Ja chce taki właśnie położyć w przedpokoju,+ białe listwy
tylko mam problem w postaci fugi.

otóż mam jasne kafelki i została mi brązowa fuga, nie jest ciemna ale zastanawiam się czy będzie pasowała?? Zostało mi 1kg i nie chciałam jej wyrzucać, a z racji tego,że to jest pomieszczenie przechodnie to nie chciałam jasnej.

Myślisz,że będzie to dobrze wyglądało?

Może parę ramek czarnych i brązowych zrównoważy i ta fuga nie będzie wyglądała źle, albo jakiś szary chodniczek ładny narzucić?


Będę wdzięczna za podpowiedź
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:39   #2013
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
nie pokazywałam wam chyba w końcu mojej płyty z dibondu w kuchni
ile sobie licza za m2 takiego dibondu?
wycinają pod wymiar?
kleją do ściany? jak uszczelniają krawędzie (listwa przyblatowa, narożna jest potrzebna)?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 22:53   #2014
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
ile sobie licza za m2 takiego dibondu?
wycinają pod wymiar?
kleją do ściany? jak uszczelniają krawędzie (listwa przyblatowa, narożna jest potrzebna)?
Linka do sklepu podałam wyżej. Jest tam cennik wszystkich usług. Można samemu sobie zaprojektowac i wpisac wymaiary. Z resztą obsługa sklepu jest bardzo pomocna docięli mi na wymiar
Montowałam ją sama z Tżtem na silikon do ściany a dół jest zabezpieczony przy szafkową listwą (taką jaka miałam w komplecie z meblami)
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:51   #2015
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Hooop hooop!!! Jest tam jeszcze ktoś?

Gwiazdeczko ja ciągle czekam na zdjęcia salonu, a tu nic
Specjalnie dla Ciebie uff troche mi z tym zeszlo
IMG_3007.jpg IMG_3008.jpg

Nie umialam dobrze uchwycic tego jasniejszego koloru ale o ile dobrze pamietam to jest ten:
194226HBO111111X.jpg
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 18:51   #2016
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Gwiazdeczko, dziękuję za zdjęcia
Widzę że przemeblowałaś pokój (znowu ) A sofa nie za blisko tv teraz stoi? Dobrze się Wam ogląda? Ładne kolory wybrałaś, bardzo ładne, i ten ciemny i jasny. Zmieniłaś zasłony- myslę że tak jest lepiej, sama lubię makarony i mam je w 4 pomieszczeniach Chciałabym zobaczyć całość, jak bys mogła zrobic zdjęcie całego pokoju, z perspektywy kuchni, co? Tak żeby wszystko było na jednym zdjęciu. Ja na pewno bym się dobrze u Ciebie czuła, podoba mi się

To i ja wkleję zdjęcia małego salonu po malowaniu, pierwsze zdjęcie jak było, drugie jak jest. Mam nadzieję że zmiana na lepsze?

Na ostatnim zdjeciu kolor którym malowałam ścianę z oknem i z obrazem- kolor na zdjeciach ciężko uchwycić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (76,1 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5260206.jpg (47,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9170224.jpg (89,0 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9170232.jpg (80,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9170233.jpg (90,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9170235.jpg (90,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vinyl-Matt_medium.jpg (5,1 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2013-09-17 o 18:55
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 22:47   #2017
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Hej,
Można dołączyć? Dopiero znalazłam ten wątek. Mieszkanie kupiłam w wakacje aktualnie deweloper kończy budować inwestycje. Klucze mam dostać na przełomie maja/czerwca a może i wcześniej bo na budowie są szybciej niż wynika to z harmonogramu. W weekend zamierzam przeczytać wątek od początku i szukać inspiracji
Biorę opcję z wykończeniem od dewelopera więc dużo rzeczy mam już wybranych. Całą łazienkę, drzwi, gres oraz deskę. Kuchnię wybrałam w zeszłym tygodniu (poza blatem i agd) dziś omawiałam zmiany lokatorskie oraz wybrałam też kolory ścian. Także dużo roboty już za mną
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 09:56   #2018
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość

Ja przemalowałam ten mój mały salon na dole- paleta została ta sama, zmienił się tylko odcień- fiolet zmieniłam na lawendę, szary na bardzo jasny, rozbielony szary, do tego wzięłam farby odbijające światło by jeszcze bardziej rozjaśnić pokój. I teraz jest dużo lepiej, pokój nie jest już taki ciężki i przytłaczający Choć moim zdaniem teraz za dużo w nim zieleni- w zieleni mam lampy, obraz i zasłonkę (zasłona biała z zielonym motywem). Zastanawiam się czy nie zmienić obrazu i zasłony na inny kolor? Fiolet, fuksja? A tylko lampy zostawić zielone, co myślicie?
Dokupiłam trochę dodatków w ikei w kolorze białym i szklane świeczniki- zmieniłam doniczki na białe i podstawkę pod świeczki. W pokoju jest teraz jasno, biało-zielono (zielony też jest jasny), i wydaje mi się że jest mdło
W tym momencie nie mogę zrobić zdjęć bo aparat pożyczyłam.
Teraz dopiero po obejrzeniu zdjec mozna cos odpowiedziec na twoje zapytania

Ja jako wielbicielka mocnych kolorow, nie bylabym soba, gdyby jednak pierwsza wersja nie podobala mi sie bardziej.
Ale rozumiem, ze pokoik jest maly, i ten ciemny fiolet mogl byc przytlaczajacy, wiec jesli Tobie ta zmiana pasuje, to swietnie

Ale zgodze sie, ze teraz jest troszke mdlo. Zmienilabym jednak te zielone dodatki na inny, jakis ciemniejszy kolor, moze wlasnie ten fiolet. WSzystkie bym zmienila, albo dodala cos do tych zielonych

Ogolnie mi sie bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Gwiazdeczko, dziękuję za zdjęcia
Widzę że przemeblowałaś pokój (znowu ) A sofa nie za blisko tv teraz stoi? Dobrze się Wam ogląda? Ładne kolory wybrałaś, bardzo ładne, i ten ciemny i jasny. Zmieniłaś zasłony- myslę że tak jest lepiej, sama lubię makarony i mam je w 4 pomieszczeniach Chciałabym zobaczyć całość, jak bys mogła zrobic zdjęcie całego pokoju, z perspektywy kuchni, co? Tak żeby wszystko było na jednym zdjęciu. Ja na pewno bym się dobrze u Ciebie czuła, podoba mi się
Dziekuje za mile slowa
Przemeblowanie bylo juz dawno temu, i to ustawienie zdecydowanie wygrywa
Absolutnie sofa nie jest za blisko TV, no i makarony, ja zawsze bylam ich zwolenniczka
Caly pokoj ciezko uchwycic, aparat nie obejmuje Sprubuje przy okazji.

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Hej,
Można dołączyć? Dopiero znalazłam ten wątek. Mieszkanie kupiłam w wakacje aktualnie deweloper kończy budować inwestycje. Klucze mam dostać na przełomie maja/czerwca a może i wcześniej bo na budowie są szybciej niż wynika to z harmonogramu. W weekend zamierzam przeczytać wątek od początku i szukać inspiracji
Biorę opcję z wykończeniem od dewelopera więc dużo rzeczy mam już wybranych. Całą łazienkę, drzwi, gres oraz deskę. Kuchnię wybrałam w zeszłym tygodniu (poza blatem i agd) dziś omawiałam zmiany lokatorskie oraz wybrałam też kolory ścian. Także dużo roboty już za mną
Hej.
Gratulacje
Troszke zazdroszcze tych emocji towarzyszacych kupnie mieszkania, wybieraniu sprzetow, wyposazenia i oczekiwania na odbior kluczy
Ale tez pamietam, ze czasem przyprawialo to o niezly bol glowy
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 19:48   #2019
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie uff troche mi z tym zeszlo
Załącznik 5412425 Załącznik 5412426

Nie umialam dobrze uchwycic tego jasniejszego koloru ale o ile dobrze pamietam to jest ten:
Załącznik 5412422
super, bardzo mi się podoba
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:20   #2020
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Gwiazdeczko widzisz jak to wszystko zalezy od tego co sie lubi, moi znajomi też mają podzielone zdania- jednym podobał sie ten mocny fiolet, innym ten jasny, jedni mówią bym nic nie zmieniała, inni radzą tak jak ty Powiem szczerze że jakoś mi sie już nic nie chce robić, jakos ta para ze mnie uszłą i w sumie już mi wszystko jedno, nie wiem, może przygnębienie mnie jakies dopadło i ta pogoda nasza angielska Kiedyś pewnie zmienię obraz i zasłonę właśnie na fiolet, narazie zostawię jak jest. Moim zdaniem nie jest źle, trochę monotonnie, ale co tam- ważne że nie jest już tak ciemno

Skąd Ty masz ten obraz i drzewko bonsai? Szczególnie bonsai mnie interesuje bo piękne jest.


Dziewczyny dopiero teraz natknęłam się na tą stronę:
http://www.dekoria.pl/
Zajrzyjcie, bardzo fajne rzeczy mają


Mal witaj Gratuluje zakupu.
Napisz coś więcej o mieszkaniu- ile pokoi, jaką kuchnie wybrałaś, jakie płytki, podłogi, jakie kolory na ściany itp.
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:25   #2021
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

dziewczyny czy któraś z was ma ceglaną ścianę i może polecić jakieś cegiełki ?
zastanawiam sie nad kupnem recznie formowanych (ale bardzo duzy koszt ok 100zł/m2) albo takich gipsowych (tańsze i lżejsze) macie jakieś doświadczenia?
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 21:42   #2022
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Dziękuję za przyjęcie.
Mieszkanie w cichej okolicy, gdzie nie postawią mi obok wielkiego biurowca czy też bloku na kilkanaście pięter. Będę mieszkać w okolicy gdzie moga budować (nawet w przyszłości bloki do max 3 piętra, no w sumie 4 licząc parter). W okolicy sklepy-za niedługo wielkie otwarcie Galerii więc wszytsko co jest potrzebne będzie 2 min spacerkiem od domu.
Mieszkanko na 1 piętrze: 52metry + 5metrów loggia, strony świata wsch-pd. ładnie oświetlone, 2 pokoje, salonowa część połączona z aneksem kuchennym.
Tak jak pisałam dużo rzeczy mam już wybranych. podłoga: w przedpokoju i części aneksu kuchennego będzie jasny matowy gres, a pozostała podłoga to deska bambusowa w średnim odcieniu - ogólem jestem fanką ciemnych podłóg ale wiem, że są niepraktyczne w utrzymaniu więc wybrałam coś co mi się podoba i może łatwiej będzie utrzymać w czystości.
Łazienka będzie kremowo-brązowa, z przewagą jasnego odcienia a brąz jest jako wstawki dla kontrastu, a do tego dekoracyjnie wpleciony akcent mozajki.
Kuchnie wybrałam w okleinie drawnianej kolor ciemny brąz zaś górne szafki wiszące przy okapie będą po części przeszklone matowym szkłem a po części będą jasne (w odcieniu śmietanki). Kolory ścian jakie wybrałam to głownie coś a'la ecru do tego dla kontrastu w sypialni jedna ściana będzie brązowa, a w salonie wziełam wesoły pomarańcz.
Wizualizację łazienki mam na kompie więc mogę dokleić fotki
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014

Edytowane przez mal
Czas edycji: 2013-09-19 o 21:44
mal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 23:15   #2023
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Mal brzmi interesująco, wstawiaj wizualizację
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:20   #2024
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
super, bardzo mi się podoba
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Gwiazdeczko widzisz jak to wszystko zalezy od tego co sie lubi, moi znajomi też mają podzielone zdania- jednym podobał sie ten mocny fiolet, innym ten jasny, jedni mówią bym nic nie zmieniała, inni radzą tak jak ty Powiem szczerze że jakoś mi sie już nic nie chce robić, jakos ta para ze mnie uszłą i w sumie już mi wszystko jedno, nie wiem, może przygnębienie mnie jakies dopadło i ta pogoda nasza angielska Kiedyś pewnie zmienię obraz i zasłonę właśnie na fiolet, narazie zostawię jak jest. Moim zdaniem nie jest źle, trochę monotonnie, ale co tam- ważne że nie jest już tak ciemno

Skąd Ty masz ten obraz i drzewko bonsai? Szczególnie bonsai mnie interesuje bo piękne jest.


Dziewczyny dopiero teraz natknęłam się na tą stronę:
http://www.dekoria.pl/
Zajrzyjcie, bardzo fajne rzeczy mają
Co do podkreslonego, to mam dokladnie to samo Farba czekala kilka mcy, zeby w koncu nia pomalowac... sama bym w to nie uwierzyla jeszcze rok temu
Pewnie trzeba troszke odpoczac, zeby znow nabrac entuzjazjmu.

Obraz calkiem przypadkiem, w jakims malym sklepiku, za grosze
A drzewko -Ikea


Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Dziękuję za przyjęcie.
Mieszkanie w cichej okolicy, gdzie nie postawią mi obok wielkiego biurowca czy też bloku na kilkanaście pięter. Będę mieszkać w okolicy gdzie moga budować (nawet w przyszłości bloki do max 3 piętra, no w sumie 4 licząc parter). W okolicy sklepy-za niedługo wielkie otwarcie Galerii więc wszytsko co jest potrzebne będzie 2 min spacerkiem od domu.
Mieszkanko na 1 piętrze: 52metry + 5metrów loggia, strony świata wsch-pd. ładnie oświetlone, 2 pokoje, salonowa część połączona z aneksem kuchennym.
Tak jak pisałam dużo rzeczy mam już wybranych. podłoga: w przedpokoju i części aneksu kuchennego będzie jasny matowy gres, a pozostała podłoga to deska bambusowa w średnim odcieniu - ogólem jestem fanką ciemnych podłóg ale wiem, że są niepraktyczne w utrzymaniu więc wybrałam coś co mi się podoba i może łatwiej będzie utrzymać w czystości.
Łazienka będzie kremowo-brązowa, z przewagą jasnego odcienia a brąz jest jako wstawki dla kontrastu, a do tego dekoracyjnie wpleciony akcent mozajki.
Kuchnie wybrałam w okleinie drawnianej kolor ciemny brąz zaś górne szafki wiszące przy okapie będą po części przeszklone matowym szkłem a po części będą jasne (w odcieniu śmietanki). Kolory ścian jakie wybrałam to głownie coś a'la ecru do tego dla kontrastu w sypialni jedna ściana będzie brązowa, a w salonie wziełam wesoły pomarańcz.
Wizualizację łazienki mam na kompie więc mogę dokleić fotki
Bardzo dobrze zrobilas z ta podloga bambusowa, ze wybralas jasniejsza, bo jak widac u mnie jest ciemna, taki i tylko taki kolor chcialam, ale gdybym tylko wiedziala ...
Widac, ze bardziej stonowane kolorki lubisz, czekamy na dalsze nowinki.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 09:50   #2025
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Gwiazdeczko mam do Ciebie pytanie w sprawie sofy : o ile mnie pamięć nie myli, to Ty masz jasną skórę? Proszę napisz mi jak Ci się ona użytkuje- chodzi mi o brudzenie, czy szybko się brudzi, czy brud wżera się w skórę itp? Czy pocisz się na niej w lecie?
Pytam się, bo pies nam pogryzł dwie małe poduszki z narożnika i jedna dużą z fotela. Sofa jest ubezpieczona, ale że to jest model sprzed 3 lat, to już jej nie produkują, musieliby nam dąć mniejszą trochę poduszkę na fotel, ale że w umowie ubezpieczeniowej jest wyraźnie napisane że muszą nam wymienic na takie same, lub zaproponować alternatywne rozwiązanie to mozliwe że...dostaniemy wzrot pieniędzy za meble i możliwość zakupu nowego kompletu
To jeszcze nic pewnego bo pan powiedział że sprawa idzie do menadżera do autoryzacji, jeśli on ją podpiszę to dostaniemy kasę. Więc wszystko zależy od jego decyzji, ale tak sobie przeglądam sofy i tym razem myslę o skórze- wolniej sie niszczy moim zdaniem i szybciej czyści. Obawiam się tylko o brud wgryzajacy sie w pory sofy- zauważyłąs u siebie cos takiego? Bardzo podobają mi się jasne sofy ale musze pamiętac o tym że oprócz dzieci jest jeszcze pies, który tylko czycha by wskoczyc na kanape czy łóżko, mimo że wie że mu niewolno
Teraz mam jasną sofę, ale z materiału, dość szybko sie brudzi, to prawda, ale pokrowce się ściąga i pierze. Także nie wiem, czy znów iść w jasną, czy wybrac jednak ciemna, na której brudu nie widać.
Miałam poprzednio ciemną skórę i szybko się ja czyściło, chusteczkami do skóry.

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2013-12-11 o 10:40
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:08   #2026
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Ja nie Gwiazdeczka ale też odpowiem. Przez kilka...naście? lat mieliśmy narożnik z jasnej, kremowej skóry. Jeśli czyścić ją regularnie preparatami do skóry (wolałam takie mleczko niż chusteczki) to było ok, cały czas ładna, jasna. Ale jak trochę to zaniedbaliśmy to potem było ciężko ją doczyścić. Teraz po tym czasie w porach są takie ciemniejsze ślady. Do obecnego domu braliśmy średni szary, bardziej w stronę ciemnego. To o czymś świadczy

Nigdy się nie pocę na skórzanej kanapie, na prawdziwej, dobrej skórze. Na pseudoskórach pociłam się bardzo, jak miałam okazję siedzieć.
No ale ty miałaś skórę już wcześniej, więc pewnie to wiesz

A, pilnujcie długości pazurów psa.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:37   #2027
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Judith dzieki bardzo za odpowiedz. Kazda opinia jest dla mnie cenna No wlasnie tego sie obawiam, ze brud wgryzie sie wpory.
Poprzadnia sofe mialam z 3 lata temu i pamietam, ze bylam z niej bardzo zadowolona, wymienilam ja bo pptrzebowalismy czegos wiekszego. Wzielam materialowa bo chcialam kanape z funkcja spania i pozatym chcialam sprobowac czegos innego. Tylko ze materialowa sofa sie wygniata i trzeba wstrzasac poduchami by ladnie wygladala. Ze skora nie mialam takiego problemu dlatego mysle znow o skorzanej kanapie.

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2013-12-11 o 10:39
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 16:39   #2028
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Moja koleżanka ma skórzaną kanapę... nienawidzę się do niej przyklejać latem
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:11   #2029
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Gwiazdeczko mam do Ciebie pytanie w sprawie sofy : o ile mnie pamięć nie myli, to Ty masz jasną skórę? Proszę napisz mi jak Ci się ona użytkuje- chodzi mi o brudzenie, czy szybko się brudzi, czy brud wżera się w skórę itp? Czy pocisz się na niej w lecie?
Hej
Wspolczuje kolejnych pogryzionych mebli

Brudzi sie dosyc, zwlaszcza od ciemnych dzinsow, i ja to mam juz fobie jak widze kogos w ciemnych dzinsach
Tak jak Judith mowi, przy regularnym czyszczeniu jest ok.
W lecie jak bylo naprawde upalnie, to musze przyznac, ze przyklejala sie gola skora do sofy, ale zawsze mozesz kocyk narzucic na ten czas.

Osobiscie, chyba bym juz takiej jasnej nie wziela drugi raz. Ale wizualnie podobaja mi sie najbardziej
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 12:47   #2030
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, jeszcze nic nie wiemy, bo telefon milczy, jeśli nie odezwą sie w przyszłym tygodniu, to znowu będziemy tam dzwonić. Szkody w kanapie nie są duże, bo pies pogryzł, a raczej rozgryzł rogi w dwóch najmniejszych jaśkach, które służą do ozdoby, więc je mogę po prostu wyrzucić i dokupić dwa inne, beżowe jaśki. A fotelowa poducha tez ma tylko róg rozdarty, który mogłabym po prostu zaszyć i nie byłoby nic widać. Ale skoro meble są ubezpieczone, to czemu z tego nie skorzystać, prawda? A jesli rzeczywiście będziemy mogli wymienic kanapę, to chyba mojego psa ozłocę

Także widzę, że jasne kanapy=brudzenie, było to do przewidzenia. Także weźmiemy ciemną, jesli bedziemy mieli taka mozliwość
I chyba skórzaną, właśnie przez możliwość łatwiejszego czyszczenia.
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 11:12   #2031
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Tyle się tu kiedyś opisałam o remoncie łazienek i dopiero teraz się zebrałam żeby jakieś foty wrzucić.
Pierwsza to łazienka na piętrze. Na pierwszej fotce widać stan przed. Nie było nic. Pusty strych. A Tż zmajstrował takie cóś
Druga to łazienka na parterze. Nie ma zdjecie przed ale nie było się czym chwalić: płytki ale późny Gierek i te klimaty. Teraz jest tak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2122.jpg (126,5 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7388.jpg (65,7 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7389.jpg (85,4 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7390.jpg (77,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7384.jpg (67,3 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7385.jpg (66,1 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7386.jpg (71,9 KB, 181 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 11:33   #2032
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Tyle się tu kiedyś opisałam o remoncie łazienek i dopiero teraz się zebrałam żeby jakieś foty wrzucić.
Pierwsza to łazienka na piętrze. Na pierwszej fotce widać stan przed. Nie było nic. Pusty strych. A Tż zmajstrował takie cóś
Druga to łazienka na parterze. Nie ma zdjecie przed ale nie było się czym chwalić: płytki ale późny Gierek i te klimaty. Teraz jest tak.
Sam?!
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:46   #2033
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

_Judith_ z jakiej firmy są drzwi, które masz w łazience? Szukałam ostatnio takich w wielu sklepach ale nigdzie nie spotkałam.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:52   #2034
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Tak Trochę brat mu pomagał.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 13:25   #2035
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;44974383]_Judith_ z jakiej firmy są drzwi, które masz w łazience? Szukałam ostatnio takich w wielu sklepach ale nigdzie nie spotkałam.[/QUOTE]

Eurodor, model NOVA 1/02 w ościeżnicy Dalia

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Tak Trochę brat mu pomagał.
Zdolny chłopak, że tak wszystko ogarnął. Czy może to jego zawód?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 15:34   #2036
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Tyle się tu kiedyś opisałam o remoncie łazienek i dopiero teraz się zebrałam żeby jakieś foty wrzucić.
Pierwsza to łazienka na piętrze. Na pierwszej fotce widać stan przed. Nie było nic. Pusty strych. A Tż zmajstrował takie cóś
Druga to łazienka na parterze. Nie ma zdjecie przed ale nie było się czym chwalić: płytki ale późny Gierek i te klimaty. Teraz jest tak.

Pięknie ! pozazdrościć !

Te podświetlane lustro było tak w zestawie czy sami je tak podświetlaliście ?
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 17:46   #2037
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Tyle się tu kiedyś opisałam o remoncie łazienek i dopiero teraz się zebrałam żeby jakieś foty wrzucić.
Pierwsza to łazienka na piętrze. Na pierwszej fotce widać stan przed. Nie było nic. Pusty strych. A Tż zmajstrował takie cóś
Druga to łazienka na parterze. Nie ma zdjecie przed ale nie było się czym chwalić: płytki ale późny Gierek i te klimaty. Teraz jest tak.
Pięknie

A mogę spytać gdzie kupiłaś te sztuczne czosnki ozdobne ?
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:35   #2038
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

O, mój ulubiony wątek na plotkowym reaktywowany Nice
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:46   #2039
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
O, mój ulubiony wątek na plotkowym reaktywowany Nice
Mam nadzieję, że ożywi się na dłużej. Bo choć zakup mieszkania stoi pod znakiem zapytania (ale oczyma wyobraźni już jest urządzone ), to chętnie poczytałabym o zmaganiach i pomysłach innych.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 23:03   #2040
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Kupujesz, urządzasz, planujesz...Napewno z chęcią o tym poplotkujesz.

Ja sie szykuję na remont salonu i kuchni
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 21:05:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.