Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-14, 14:42   #1471
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
A wy w jakich branżach pracujecie aktualnie? Z tego co się dowiedziałam miałabym pracować w firmie sprzątającej. Konkrety będę wiedziała jak już się obronie
ja w Tesco na stock control ale ja studentką jestem więc za dużo opcji nie mam ; )
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 14:49   #1472
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Takie studia za granicą chyba tanie nie są?
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 14:50   #1473
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Takie studia za granicą chyba tanie nie są?
Masz pozyczke na czesne, wiec wlasciwie nie odczuwasz kosztow.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:01   #1474
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

A pożyczki i kredyty nie dla mnie już mam jeden na 30 lat . A w jakich rejonach zamieszkujecie? Ja będę niedaleko Heathrow.
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:30   #1475
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
A wy w jakich branżach pracujecie aktualnie? Z tego co się dowiedziałam miałabym pracować w firmie sprzątającej. Konkrety będę wiedziała jak już się obronie
Ja jestem PR black belt ninja
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:38   #1476
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
A pożyczki i kredyty nie dla mnie już mam jeden na 30 lat . A w jakich rejonach zamieszkujecie? Ja będę niedaleko Heathrow.
Akurat z pozyczka na studia jest inaczej, poza tym jesli sie studiowalo w Polsce dziennie, to raczej nikle szanse na przyznanie pozyczki na czesne na Wyspach. Po prostu odpowiedzialam Ci na pytanie, ze kosztow sie nie odczuwa.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:42   #1477
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Rozumiem Ciebie i bardzo dobrze,że piszesz mi to ponieważ nic nie wiem o tych sprawach . Zaczynam się tym powoli interesować.
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 15:45   #1478
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Takie studia za granicą chyba tanie nie są?
9tys funtów rocznie ale na to jest kredyt studencki.
niestety studia pochłaniają tyle czasu ze udaje się pracować tylko part time wiec biedne te życie studenta, szczególnie jak się kocha zakupy i wyjścia do restauracji i pubów; -)
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:49   #1479
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

No pociesza mnie fakt iż będę bliżej primarka. Niestety w Pl musimy pocieszać się faktem,że są dziewczyny które zbierają zamówienia i wysyłają paczką. Ubrania i ogólnie rzeczy myślę,że są adekwatne(cenowo) do czasu zarobku - chyba,że mi się wydaje?. W Pubie nie byłam jeszcze dobre piwo mają? ;D
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:56   #1480
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
No pociesza mnie fakt iż będę bliżej primarka. Niestety w Pl musimy pocieszać się faktem,że są dziewczyny które zbierają zamówienia i wysyłają paczką. Ubrania i ogólnie rzeczy myślę,że są adekwatne(cenowo) do czasu zarobku - chyba,że mi się wydaje?. W Pubie nie byłam jeszcze dobre piwo mają? ;D
zależy gdzie kupujesz ale błagam nie rozmawiajmy o tym bo się zrobi kolejna awantura Haha
ja pije cidery przeważnie, mi smakują szczególnie gruszkowe
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 16:03   #1481
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Nie wiem o co chodzi z tą awanturą ale nie kontynuuję . MMM musi pysznie smakowe a planujesz ile tam być??
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 16:26   #1482
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
zależy gdzie kupujesz ale błagam nie rozmawiajmy o tym bo się zrobi kolejna awantura Haha
ja pije cidery przeważnie, mi smakują szczególnie gruszkowe
Malinowe lepsze
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 16:28   #1483
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
No pociesza mnie fakt iż będę bliżej primarka. Niestety w Pl musimy pocieszać się faktem,że są dziewczyny które zbierają zamówienia i wysyłają paczką. Ubrania i ogólnie rzeczy myślę,że są adekwatne(cenowo) do czasu zarobku - chyba,że mi się wydaje?. W Pubie nie byłam jeszcze dobre piwo mają? ;D
Nie rozumiem, no nie rozumiem parcia ludzi przyjezdzajacych z PL na Primark. Dla mnie to moja wizja piekla

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
zależy gdzie kupujesz ale błagam nie rozmawiajmy o tym bo się zrobi kolejna awantura Haha
ja pije cidery przeważnie, mi smakują szczególnie gruszkowe
Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Malinowe lepsze
MonnieB, widzisz, teraz awantura o piwo bedzie
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 16:31   #1484
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, no nie rozumiem parcia ludzi przyjezdzajacych z PL na Primark. Dla mnie to moja wizja piekla



MonnieB, widzisz, teraz awantura o piwo bedzie
A gdzie tam , jak cos to ja znajde w Tesco i solowka
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 16:38   #1485
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Oj wypiłabym piwo ;D wychodzi na to ,że muszę zrobić sobie przerwę na jakieś dobre piwo

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

[QUOTE=eevone;51401229]Nie rozumiem, no nie rozumiem parcia ludzi przyjezdzajacych z PL na Primark. Dla mnie to moja wizja piekla

Ceny przyciągają, wiadomo są fajne rzeczy i takie które nie są w moim guście no chyba,że są jeszcze jakieś inne sklepy godne polecenia Ten sklep jest najbardziej znany dlatego ma takie parcie :P
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 16:50   #1486
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Ceny przyciągają, wiadomo są fajne rzeczy i takie które nie są w moim guście no chyba,że są jeszcze jakieś inne sklepy godne polecenia Ten sklep jest najbardziej znany dlatego ma takie parcie :P
Ja lubie TkMaxx, niektore rzeczy mozna dostac za smieszne pieniadze.
Kupialam ostatnio w primarku koszulki, bo mojej pralce odwalilo i pobrudzila mi wszystkie koszulki ;(, a cos na siebie przydaloby sie nalozyc, zanim pojde i wybiore cos lepszego. Po pierwszym praniu z koszulek zaczely wychodzic nitki i tak je obcinam po kolei .
W Primarku to taka loteria, mam koszule z ktora nic sie nie dzieje, mimo, ze kilka razu juz byla prana i ma juz 2 lata, raz trafi sie na dobry produkt a raz kupi sie jakies gowno.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 17:19   #1487
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja kupiłam, 3 naszyjniki podkoszulek biały,koszulę czarną i białą taką mgiełkę i jak na razie mają się dobrze (nie zapeszając) ;D. A u nas TkMaxx jak na nasze zarobki jest drogim sklepem. Moim zdaniem naturalnie.
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 17:23   #1488
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Ja lubie TkMaxx, niektore rzeczy mozna dostac za smieszne pieniadze.
Kupialam ostatnio w primarku koszulki, bo mojej pralce odwalilo i pobrudzila mi wszystkie koszulki ;(, a cos na siebie przydaloby sie nalozyc, zanim pojde i wybiore cos lepszego. Po pierwszym praniu z koszulek zaczely wychodzic nitki i tak je obcinam po kolei .
W Primarku to taka loteria, mam koszule z ktora nic sie nie dzieje, mimo, ze kilka razu juz byla prana i ma juz 2 lata, raz trafi sie na dobry produkt a raz kupi sie jakies gowno.
To prawda, ja np. kupuje koszule do pracy w primarku koszule z poliestru, bo to jedna jakość niezależnie czy kupię w zarze za 30 czy w primarku za 8 funtów. Jeszcze kupuję tam coś, co wiem, że ponoszę przez jeden sezon. Np. w tym sezonie była moda na puchate swetry, to kupiłam w primarku za 12, zamiast za 30-40 np. w topshop. Jesli chce miec cos na lata, dobrej jakosci, to ide do innego sklepu. No i tradycyjnie jak primark to piżama, ubrania po domu.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 17:38   #1489
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;51401754] No i tradycyjnie jak primark to piżama, ubrania po domu.[/QUOTE]

Najlepsze pizamy ever (i tez niedrogie) mam z dzieciecego New Looka
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 17:40   #1490
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Nie zgadzam sie co do tego, ze to jedna jakosc, czy Zara czy Primark. Nie zeby Zara urywala tylek, ale rzeczy sa o niebo lepiej uszyte, kroje lepsze, materialy wyzszej jakosci. Poza tym i tak material materialowi nierowny i cos np. 100% bawelny moze byc zarowno dobrej i zlej jakosci, sadze, ze identycznie to wyglada jesli chodzi chociazby o wspomniany poliester.
W Primarku mozna czasami cos kupic, czasami trafi sie cos przyzwoitego - sama mam kilka rzeczy, ktore sie niezle trzymaja, ale to jest zdecydowanie wg zasady "you get what you pay for".
Osobiscie uwazam, ze lepiej wydac nieco wiecej lub zwyczajnie szukac na przecenach, niz kupowac szmatki w Primarku, no ale to kwestia indywidualna.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 17:40   #1491
fretkabetka
Raczkowanie
 
Avatar fretkabetka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Kupilam w zeszlym roku w Primarku spodnie do chodzenia po domu. Pewnego dnia podczas naciagania ich na 4 litery zrobilam dziure jednym palcem, a drugim wyrwalam szlufke. Zaznacze, ze spodnie nie byly na mnie za male.
fretkabetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 17:47   #1492
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Mnie na przykład bardzo podobają się o dziwo ubrania z Sainsburys bo są takie...klasyczne i retro zwłaszcza seria GOKa.

Są świetne dla osób nieco większych, jakościowo uważam bardzo dobre, do tego "flagowe" sukienki zwykle w 2 długościach przed i za kolano a spodnie w 3 (short, medium, long zależnie od wzrostu/obcasów).

http://www.sainsburys-live-well-for-...ons/gok-for-tu

Warto polować na weekendy -25%off najczęściej w okolicach Bank Holiday
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 17:52   #1493
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

W zarze sadze, ze tez roznie z jakoscia ich body dla dzieci sa swietne, nie rozciagaja sie itp. ale np leginsy corka zaciagnela paznokciem, nitka poszla po calej dlugosci.
U mnie jednak Gap przebija wszystkie sklepy, uwielbiam tam robic zakupy, z zadna rzecza moze po za ta biedna koszulka, ktora pralka ubrudzila ale to nie wina koszulki, nic mi sie nie dzieje. Maja bardzo dobre gatunkowo spodnie, czesto czekam na promocje, gdzie spodnie sa juz od ÂŁ16.

Edytowane przez Syl993
Czas edycji: 2015-05-14 o 18:08
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:06   #1494
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie co do tego, ze to jedna jakosc, czy Zara czy Primark. Nie zeby Zara urywala tylek, ale rzeczy sa o niebo lepiej uszyte, kroje lepsze, materialy wyzszej jakosci. Poza tym i tak material materialowi nierowny i cos np. 100% bawelny moze byc zarowno dobrej i zlej jakosci, sadze, ze identycznie to wyglada jesli chodzi chociazby o wspomniany poliester.
W Primarku mozna czasami cos kupic, czasami trafi sie cos przyzwoitego - sama mam kilka rzeczy, ktore sie niezle trzymaja, ale to jest zdecydowanie wg zasady "you get what you pay for".
Osobiscie uwazam, ze lepiej wydac nieco wiecej lub zwyczajnie szukac na przecenach, niz kupowac szmatki w Primarku, no ale to kwestia indywidualna.
Dlatego napisalam, ze kupuje w Primarku cos, jesli nie widze roznicy miedzy nim a Zara. A w przypadku niektorych rzeczy naprawde roznicy nie widac (koszule mgiełki), przeciez nie napisalam, że to wszystko jeden pies. Pracowałam w Zarze i też się naoglądałam szmat za duże pieniądze, albo reklamacji po jednym praniu Tez wielu rzeczy nie kupiłabym w Primarku (np. butów, torebki, kurtki na zimę-ogólnie rzadko bywam w primarku), ale zawsze patrzę na skład i wszędzie (niezależnie czy Zara, HM, Primark) można kupić akrylową szmirę zamiast swetra itd.

Syl993, ja też lubię GAP, mają bardzo wygodne baleriny tam i dobrej jakości koszulki. Mój chłopak ma sporo rzeczy z tego sklepu i wszystkie wyglądają dobrze.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-05-14 o 18:13
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:17   #1495
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Juz sie kiedys chyba wypowiadałam w tej sprawie ale powiem jak to wyglada z mojej strony. Oszczędzam, niedługo zaczynam studia i bede musiała sie dalekoo przeprowadzać wiec kupowałam większość rzeczy w Primarku - bo wiedziałam ze większość z nich wyrzucę przed przeprowadzka.
Wiec z Primarka mam kurtkę na zimę, cały sezon w niej chodziłam (dalej mi sie zdarza), prałam, suszylam w suszarce itd. - nic jej nie jest kompletnie. Poza jedna porwana w srodku kieszenią.
Z Primarka mam prawie wszystko, bieliznę, spodnie, skarpetki, prześcieradła, ręczniki, koszule, podkoszulki, kurtkę przeciwdeszczowa, swetry... No wszystko co mozliwe. I 80% z tych rzeczy trzyma sie swietnie po 6-12 Msc użytkowania. Jedyne czego nie polecam to butów i staników - niektóre sa fajne ale po prostu trza byc ostrożnym.

Co do TKMaxxa - kupiłam od nich spodnie które rozleciały sie po 2-3 założeniach i chyba jednym praniu. Super. Podobnie rajstopy.
H&M - sukienka za 20 funtów. Dokładnie raz ja założyłam na pare godzin i szef na plecach pękł (i to nie podczas gimnastycznych wygibasów).
Moim zdaniem wszystkie tanie sieciówki, Primark, h&m, next - maja bardzo podobna jakość. Te same chińskie dzieci składają ;D

Ja Primarka lubię jeżeli chodzi o zakupy. Z praca troche gorzej chociaz dzisiaj było bardzo fajnie. Dzisiaj było tak posprzątane wiec tylko chodziłam w kółko i poprawiałam nierówne kupki spodni.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:27   #1496
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

A ja przyjechałam do Londynu odwiedzić mamę. Oczywiście pierwsze co chcialam zrobić to iść do primarka bo ponoć taki super. I musze powiedzieć ze się zawiodłam. Jedynie zrobiłam zapas na pół roku majtek skarpetek i balerinek. Torebki tez maja fajne - tzn ładne, nie wiem jak z jakością. Ale jeśli chodzi o ciuchy.. NIC nie kupiłam. Wszystko to samo. A ja głupia raz chcialam specjalnie do Wiednia jechać na zakupy do primarka. Miała bym niezłe zdziwko ogólnie więcej rzeczy kupiłam w jakichs sklepach "no name" niz tych wszystkich sieciowkach
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:24   #1497
redpillow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Hej dziewczyny !
Udzielalam sie tu kiedys u Was w watku, jeszcze zanim przyjechalam do Londynu ale zapomnialam hasla do konta hahah

Widzialam przelotnie pytanie gdzie pracujemy - ja jestem barmanka w city dobra kasa i super ludzie z ktorymi pracuje

apropo ludzi - SEND HELP,
calowalam sie z kolega z pracy po pijaku we wtorek i nie wiem jak sie zachowac jak go zobaczeeeeee....
redpillow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:40   #1498
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez redpillow Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Udzielalam sie tu kiedys u Was w watku, jeszcze zanim przyjechalam do Londynu ale zapomnialam hasla do konta hahah

Widzialam przelotnie pytanie gdzie pracujemy - ja jestem barmanka w city dobra kasa i super ludzie z ktorymi pracuje

apropo ludzi - SEND HELP,
calowalam sie z kolega z pracy po pijaku we wtorek i nie wiem jak sie zachowac jak go zobaczeeeeee....
Haha normalnie po prostu powiedz cześć i udawaj ze nic się nie stało. u mnie zawsze się sprawdza

a co do sklepów to ja uwielbiam new look, tk maxx I select z Primarka piżamy mam i skarpety i jeansy tez kupie ale ostatnio na sale w new look były super jeansy po 12 funtów na prawdę mega wygodne i ładne .
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:11   #1499
redpillow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ale z jednej strony bym xhciala zeby cos z tego było bo naprawde fajny chłopak. Az drugiej pracujemy razem i zwykle to sie złe konczy. Zapomniałam totalnie jak z facetami postępować lol. Taka byłam zajęta praca i wszystkim innym.
Cały dzien przelezalam w lozku bo deszcz, ale teraz zaczęło mniej padac i wyszłam na spacer odkrywać nowa dzielnice i myślec o życiu lol
A co do zakupów to polecam forever 21 , ale ten na stratford a nje na oxford st. Różnica w zaopatrzeniu ogromna
redpillow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:15   #1500
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny proszę o pomoc. Chcę wysłać P50 do UK, ale na stronie revenue jest mnóstwo adresów i nie mam pojęcia na który wysłać
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.