Scent Bar II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 19:04   #3481
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar II

Vesenko - no pewnie, że okazja i piękne to trzeba brać

Nie wiem jak teraz, ale na wyprzedażach zimowych ogromny wybór kiecek był w Reserved. Kupiłam dwie, a teraz i tak ciągle w rurkach pomykam
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:04   #3482
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
ustrzeliłam sobie na truskawie poczwórne cienie Clarins'a klik!
proszę powiedzcie,że to była okazja, którą koniecznie trzeba było wykorzystać Nie mogę się doczekać aż przyjdą, jak je oglądałam kiedyś w perfumerii to wydawały mi się fajne i ogromne
Śliczne!!! Vesenko dobrze zrobiłaś, teraz prosimy zdjęcia oczek ubranych w nowe cienie
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:19   #3483
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

U mnie jest już biało, a śnieg ciąle pada i pada -hmmm, nawet ma to swój urok- wtedy, gdy zapominam, że za kilka dni święta, które powinny być wiosenne
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:21   #3484
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

Nie wiem jak teraz, ale na wyprzedażach zimowych ogromny wybór kiecek był w Reserved. Kupiłam dwie, a teraz i tak ciągle w rurkach pomykam
Byłam w Reserved i nie znalazłam nic ładnego.
Ani w Zarze, ani w Promodzie, ani w H&M...itd.
ehh
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:25   #3485
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

A ja jutro mam dzień wolny- pierwszy po pół roku ciężkiej pracy. Cieszę się na niego ogromnie, mimo, że nie mam w planach nic specjalnego- pójdę polatać po mieście, zwiedzę sklepy, zrobię zakupy. Słowem zrobię wszystko to, co za czasów studenckich było codziennością i normalką, a teraz urosło do rangi atrakcji

Przed chwilą wróciłam od fryzjera, chcę poczuć wiosnę przynajmniej na własnej głowie Jak zwykle nie ma szokujących zmian, ale czuję się od razu lepiej.

Kiedy pogoda się poprawi?
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:31   #3486
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Zle sie czuje, cos mnie lamie. Dobrze, ze jutro ostatni dzien. S wrocil .
Kupa smiechu byla, debilnych tekstow.
Przy jednym to prawie wpadlam pod biurko. Przyszedl jeden z pracownikow ale nie czesc naszej druzyny. Taki - jak to go okreslaja psychiczny. Wlazl i mowi 'o jaaa jaka M. byla bez Ciebie samotna!'
ja sie tak patrze, klasyczne 'pfff' odpowiedni wzrok na co S. podlapal moje 'pfff' i odpala mu tekstem 'nastepnym razem ja zabiore, zonie powiem, ze delegacja'

tu oboje ryknelismy smiechem a tamtem sie zmieszal i wyszedl.

Jutro przeprowadzka do nowego biura. Mowie S. zeby mi pomogl z kartonami nosic. Zniknal na jakis czas, myslalam, ze uciekl a on wrocil z paleciakiem (wozkiem). Myslalam, ze sie poleje.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:51   #3487
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar II

Rachelo

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Truskawa widze ,ze po odwiedzeniu sklepu z butami zostalo Tobie takie cosik
No dokładnie Obok Nine West i Aldo już na wszelki wypadek nie przechodziłam

Tulip, czy ten odlotowy kolor w tle Twojego awatara to może ściana? Cudowny...



Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Dokładnie jakbyś mi to spod palców wyjęła wczoraj łaziłam dwie godziny po centrum handlowym. Ico? I psinco.
Albo wielaśne długaśne kiecki, których nie założyłabym na siebie za lat 20 i za dużą dopłatą, albo jakieś niewiadomoco ozdobione setką kieszonek, zakładek i falbanek. Gdzie są klasyczne spódnice-ołówki?! Gdzie delikatnie rozkloszowane kończące się gdzieś wokół kolanka? Nosz podobno (absrahując od pogody) wiosna idzie!
Na pociechę strzeliłam sobie w Intimissimi komplet bielizny, i tyle mojego
A ołówkowe podobno modne... Wzdech. Mnie też taka do kolan po głowie chodzi, ale chyba nic z tego nie będzie. Może chociaż w jakimś ciuchlandzie wyhaczę?...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 19:51   #3488
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Vesenko - no pewnie, że okazja i piękne to trzeba brać
Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Śliczne!!! Vesenko dobrze zrobiłaś, teraz prosimy zdjęcia oczek ubranych w nowe cienie
czuję się trochę rozgrzeszona jak tylko cienie przylecą i nauczę się je obsługiwać (są tak ogromne,że powinno starczyć materiału do ćwiczeń) to wrzucę fotki
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:54   #3489
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Tulip, czy ten odlotowy kolor w tle Twojego awatara to może ściana? Cudowny...
Moja ściana w pokoju 2 mają taki kolor, a pozostałe 2 i sufit bardzo jasny, delikatny fiolet. Te ciemne miały być ciemnośliwkowe, ale wyszło z nich takie coś
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:03   #3490
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Moja ściana w pokoju 2 mają taki kolor, a pozostałe 2 i sufit bardzo jasny, delikatny fiolet. Te ciemne miały być ciemnośliwkowe, ale wyszło z nich takie coś
śliczny kolor fajne tło do fotek robi

A co do wczorajszej zabawy, to nie wiem czym program się sugeruje...postanowiłam go przetestować i wrzuciłam kilka fotek Halle Berry. O ile na większości była podobna do siebie w ok. 80-90% to tu: klik już jakby mniej
poczułam ulgę, może jednak nie jestem na tyle podobna do Dalaj Lamy jak mi zasugerował prywatny osobisty komp...
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:16   #3491
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Tulipako, a mnie się podobają bardzo twoje okulary
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 20:26   #3492
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ach, jakże boski dzisiaj dzień mamy.
o tak
zaczął się od kłótni z mamą, potem stres z powodu nieoddanego na czas eseju wku*w w banku [myślałam, że zabiję kobietę w kasie jak mnie rozdrażniła SWOIMI FOCHAMI], potem ŚNIEŻYCA na TWARZ i moje białe buty w szarej brei itp. itd. aż nie wyszło słońce i nie obkupiłam się w Ziaji no i spotkałam się z Geonią, która przyniosła mi próbki z LuckyScent!

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ponieważ uznałam, że muszę się jakoś ogarnąć, to zaczęłam od... pokoju wywaliłam wszystkie książki na podłogę, zawartość szafki i 2 szuflad. I sprzątam
jutro mnie czeka pewnie to samo + ciuchy.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zle sie czuje, cos mnie lamie. Dobrze, ze jutro ostatni dzien. S wrocil .
Kupa smiechu byla, debilnych tekstow.
Przy jednym to prawie wpadlam pod biurko. Przyszedl jeden z pracownikow ale nie czesc naszej druzyny. Taki - jak to go okreslaja psychiczny. Wlazl i mowi 'o jaaa jaka M. byla bez Ciebie samotna!'
ja sie tak patrze, klasyczne 'pfff' odpowiedni wzrok na co S. podlapal moje 'pfff' i odpala mu tekstem 'nastepnym razem ja zabiore, zonie powiem, ze delegacja'

tu oboje ryknelismy smiechem a tamtem sie zmieszal i wyszedl.

Jutro przeprowadzka do nowego biura. Mowie S. zeby mi pomogl z kartonami nosic. Zniknal na jakis czas, myslalam, ze uciekl a on wrocil z paleciakiem (wozkiem). Myslalam, ze sie poleje.
normalnie czekam już na te Twoje opowiastki z pracy też bym chciała, żeby trafiła m się w przyszłości posada w takim otoczeniu

Ziuziuniu - trzymam kciuki ja co prawda jeszcze nie mieszkam z TŻ, ale nie wyobrażam sobie takich sytuacji

A o zakupach nic mi nie mówcie w tą niedzielę jedziemy z TŻ na wesele mojej kuzynki, a więc naturalną koleją rzeczy obleciałam PRAWIE WSZYSTKIE centra handlowe, Mango nie Mango, Zary nie Zary - nigdzie nie było naprawdę ładnej, zwiewnej, wiosennej, kobiecej sukienki którą mogłabym sobie kupić!
Koniec końców ustrzeliłam na Allegro [chociaż wymarzyłam sobie zupełnie inną] Trochę nieciekawie wygląda na tym obłym manekinie ale w rzeczywistości na pewno będzie ok [prawda...?] jutro odbieram.
Teraz tylko będę kombinować z dodatkami, buty już mam - czarne lakierowane z okrągłym czubkiem na słupku

jakieś propozycje...? [rajstopy, makijaż itp. itd.]
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:29   #3493
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
A ja jutro mam dzień wolny- pierwszy po pół roku ciężkiej pracy. Cieszę się na niego ogromnie, mimo, że nie mam w planach nic specjalnego- pójdę polatać po mieście, zwiedzę sklepy, zrobię zakupy. Słowem zrobię wszystko to, co za czasów studenckich było codziennością i normalką, a teraz urosło do rangi atrakcji

Przed chwilą wróciłam od fryzjera, chcę poczuć wiosnę przynajmniej na własnej głowie Jak zwykle nie ma szokujących zmian, ale czuję się od razu lepiej.

Kiedy pogoda się poprawi?
Mendosito, pamiętam jak zaczynałaś pracować
to już pół roku?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Tulipako, a mnie się podobają bardzo twoje okulary
Tulip, mnie też, ale najbardziej podobają mi się zdjęcia Twojego autorstwa
czy kiedyś miałaś je w podpisie ?
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:33   #3494
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Mendosito, pamiętam jak zaczynałaś pracować
to już pół roku?
Ano, prawie pół roku. Pracuję od 1 października Jak ten czas leci...
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:46   #3495
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

PS mój TŻ testuje Skarb by Humiecki & Graef, już nie mogę się doczekać jutra, kiedy go powącham
narazie mi napisał, że Skarb jest:
  • melancholijny
  • "tak męski, że chyba jestem za młody żeby go nosić "
  • "tak ciepły, właściwie gorący, ze naprawdę aż wzrusza"
no i że che go mieć [ale cena powala - 210$ za 100ml ]

co z jego nutek może kojarzyć się delikatnie z uryną?
notes: Absinth, myrtle, lovage, barley extract, musk, watery accord, carrot seeds, incense, myrrh, patchouli, orris, Roman chamomille, prune
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:49   #3496
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Czy wy tez mieliscie dzisiaj dzien doBo ja dzisiaj zaczalem dzien od odbierania telefonow od ludzi ktorzy maja problem z polsatem cyfrowym,juz nawet zaczalem splawiac ich przez telefon odsylajac ich na infolinie: mur:Potem zjerzdzali dostawcy,normalnie towar za towaremI ten tabum ludzi ktory sie przewijal po sklepie(czyt.jak dzicz na safari polaczonych z jakas wyprzedaza)Normalnie sadny dzienDobrze ze ten dzien sie juz skonczyl innaczej bym jakiegos klienta niechcacy uszkodzilPadam nosem na klawiature,trzeba wyjsc z psem na spacer a potem goraca kapiel i do lozkaU was tez jest tak duzo sniegu,i ciagle padaI do tego dochodzi ten okropny zimny i mocny wiatr.Ja juz chcem isc na urlopI jeszcze sobota mi sie trafila przed swietami po prostu super
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------


Edytowane przez teza20
Czas edycji: 2008-03-19 o 20:55 Powód: dopisek:)
teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:55   #3497
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ach, jakże boski dzisiaj dzień mamy.

W nocy miałam koszmary senne, sny we śnie i ogólną nerwówkę. Obudził mnie deszcz. Spóźniłam się na laboratoria dobry kwadrans, bo motorniczy (skończony dupek) zamknął mi drzwi od tramwaju przed nosem - widział jak biegłam, i odczekał aż pocałuję drzwi od zewnątrz. Zasypało mnie śniegiem; a po wejściu na salę lab. po prostu się poryczałam. Makijaż szlag trafił, a i tak ledwo się trzymał. W trakcie zajęć stłukłam szklaną pipetę.

Teraz mam cudną migrenę i zero chęci do życia.


Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość

Zuziunia trzymaj sie cieplutko


Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Zuziu



Ja zjadłam po siłowni pizze gyros i umieram, tak mnie brzuch boli

Zamawiałam mojej mamie w tagomago.pl innocenta 25ml i długo nie przychodził, w końcu po ponad tyg zadzwoniła do mnie jakas babka ze sklepu i powiedziła ze niestety nie dostali 25 ale za dopłata 10zł wyślą 50ml i przysłali, 50ml za 164 zł z przesyłką, a w tej perfumerii 50tka bez przesyłki kosztuje 208, moja mama jest strasznie zadowolona! W końcu jest do przodu a wczoraj mi marudziła ze nie będzie miała czym sie na święta popsikac heheh
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:55   #3498
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
o tak
zaczął się od kłótni z mamą, potem stres z powodu nieoddanego na czas eseju wku*w w banku [myślałam, że zabiję kobietę w kasie jak mnie rozdrażniła SWOIMI FOCHAMI], potem ŚNIEŻYCA na TWARZ i moje białe buty w szarej brei itp. itd. aż nie wyszło słońce i nie obkupiłam się w Ziaji no i spotkałam się z Geonią, która przyniosła mi próbki z LuckyScent!
Czasem sa takie dni, ale pozniej jest lepiej. Co nie zmienia faktu, ze takie przeciwienstwa losu doprowadzaja mnie do lez. Chyba podobna reakcja o jakiej pisala dzis Rachela.



Cytat:
normalnie czekam już na te Twoje opowiastki z pracy też bym chciała, żeby trafiła m się w przyszłości posada w takim otoczeniu
on jest poprostu jedyny w swoim rodzaju. Poczatkowo myslalam, ze to straszny palant. Jak jeszcze bylam na treningu i nie wiedzialam co ze mna bedzie to jak mi walnal jedna pogadanke to sie niemal poryczalam. Byl taki totalnie zimny i profesjonalny.

Zreszta poczatkowo trzymal mnie na dystans a ja jego. Odleglosc kilometrowa, jakies tam lekkie zarciki. Teraz to juz sie nie pierdaczy i usiadzie obok jak mi cos pokazuje na kompie.

Dzis np zgadalo sie o zwierzatkach. Domowych. Opowiedzialam mu o kocie z Polski jaki mieszka z moja mama. On opowiedzial o kocie swojej zony.
opowiesc w jego stylu 'miala kota od 7 roku zycia, ale umarl 2 miesiace temu...'

ja juz wiadomo wspolczucie, wiem jak boli strata futra, on kontynuuje.

'... nie moglem patrzec na smutek na jej twarzy i wtedy zaczalem zalowac, ze kota zabilem'
ja

on 'zartowalem'

Co do zakupow - szukam spodniczki do pracy, wiadomo ma byc kulturalnej dlugosci i NIC nie moge znalesc. Albo sa straszne -ala cepelia albo jak babcia srapcia.
Dejcie spokoj.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:29   #3499
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Podobno tez ubieram się obskurnie itp. Przykro mi jest, aż się poryczałam Nie chcę mieć złych relacji z nikim, nawet teściami, w końcu to rodzice męża, ale ja nie potrafię sie z nimi porozumieć, zostałam wychowana inaczej..
:/ Doskonale Cię rozumiem. Jak najszybciej się wyprowadź, bo to rozwali wasz związek z TŻ. Mi zepsuło najpiękniejszy związek jaki miałam w życiu.
I dalej tego żałuję, że tak się ułożyło...

Wróciłam niedawno z centrum handlowego z nowymi butami i bluzą Do tego wypatrzyłam świetną letnią kurteczkę, ale mój rozmiar ma być dopiero na dniach.
Jutro wybieram się do dwóch innych centrum handlowych. Nie ma to jak karta kredytowa
No i w pracy duże zmiany - bardzo duże, przechodzimy na inny projekt. Ja zostaję wraz z 3 wybranymi osobami do kwietnia, żeby dopiąć na ostatni guzik wszystkie sprawy z naszym projektem, a potem już dołączamy się do reszty grupy i kręcimy nowy. Przyzwyczaiłam się już...

Wzięłam z Sephory 212 Sexy Men, jak on bosko pachnie na mężczyznach, ogólnie jest to zapach upierdliwy i taki pedałkowaty, ale jak mi zawieje w nosa to łoo-cho-cho...
No i Elle YSL w kremie - wpadła mi w oko recenzja na KWC, a w Sephorze wydały się podobne do Glorii i Midnight Poison.
Dodatkowo całkiem mi się spodobał nowy zapach Burberry The Beat, ale w Sephorze go nie ma...
Jakaś babka pokazała mi nowego męskiego Dolce Gabbanca The One - jak na DG, za którym nie przepadam, to całkiem znośny.
No i czarny Ferrari - mmm... Się nawąchałam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 21:31   #3500
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

oj...ja coś dziwna jestem wy wszystkie o spódniczkach, a ja poszukuję fajnych bojóweczek i jakiejś wiosennej koszulki dla przeciwwagi i też znaleźć nie mogę
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:41   #3501
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Nooo ludzie, połowa spódnic to teraz takie bezkształtne bawełniane wory
W poprzednim spódnicowym sezonie tyle było pięknych spódnic, a teraz nic
Może dostawcy jeszcze nie zauważyli, że wiosna idzie (ten śnieg )

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
U mnie jest już biało, a śnieg ciąle pada i pada -hmmm, nawet ma to swój urok- wtedy, gdy zapominam, że za kilka dni święta, które powinny być wiosenne
Taaa, tylko, że ja w pt jadę znów 600 kilosów, a w nowym autku nie mamy zimówek, tylko "uniwersalne" (czyli raczej letnie).
Ja nie chcę śniegu!

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
śliczny kolor fajne tło do fotek robi
Normalnie bluebox

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Zamawiałam mojej mamie w tagomago.pl innocenta 25ml i długo nie przychodził, w końcu po ponad tyg zadzwoniła do mnie jakas babka ze sklepu i powiedziła ze niestety nie dostali 25 ale za dopłata 10zł wyślą 50ml i przysłali, 50ml za 164 zł z przesyłką, a w tej perfumerii 50tka bez przesyłki kosztuje 208, moja mama jest strasznie zadowolona!
Super
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 22:13   #3502
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
śliczny kolor fajne tło do fotek robi
dziękuję w imieniu moich ścian
jak się w końcu zdecyduję na nowe meble, to niestety kolor się zmieni, zastanawiam się tylko czy tradycyjnie rzucić coś kolorowego czy raz mieć stonowane, delikatne ściany
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Tulipako, a mnie się podobają bardzo twoje okulary
Ojej, dziękuję naszukałam się ich strasznie długo, aż w końcu trafiłam na te i uznałam, że są na tyle w porządku, że więcej nie szukam. Teraz czeka mnie to samo, bo muszę zrobić drugą parę
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
jutro mnie czeka pewnie to samo + ciuchy.
To powodzenia
Sukienka mi się podoba, chociaż ja w niej wyglądałabym potwornie, bo to nie mój fason a szkoda, lubię takie
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Tulip, mnie też, ale najbardziej podobają mi się zdjęcia Twojego autorstwa
czy kiedyś miałaś je w podpisie ?
Takuś
Nie pamiętam, ale możliwe, że miałam kiedyś w podpisie link do moich zdjęć...
Próbuję rozgryźć wizażową Galerię i zastanawiam się od jakiegoś czasu czy czegoś tam nie wrzucić...
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Normalnie bluebox
heh, faktycznie w rzeczywistości bardziej w fiolet wpada
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 22:41   #3503
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Kupiłam dzisiaj w Intermodzie takie butki. Z wywietrznikami

Dobrej nocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (53,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (52,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (50,3 KB, 20 załadowań)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 23:37   #3504
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Intermodzie takie butki. Z wywietrznikami

Dobrej nocy
Bardzo fajne te butkiTakie inne niz wszystkieI nie mowi sie z wywietrznikami tylko z climacoolem(czyt.klimatyz acja)
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 05:45   #3505
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Dzień dobry

Ale miałam głupią noc - padłam o 22, potem budziła mnie kota, do tego miałam mega dziwne sny...

Wymyśliłam przez sen kawał (okrutnie głupi) i grę Gra jest po prostu powalająca gra się w kilka osób, biega po mieszkaniu (mieszkanie musi być duże) i muszą być pootwierane okna. Jedna z osób wychyla się przez okno i krzyczy "torreador" i wtedy trzeba się też wychylić i wrzasnąć "kaskader" po czym biegać i szukać osób które nie krzyczały

Uciekam się pakować, zdrowych i wesołych
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 07:39   #3506
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale miałam głupią noc - padłam o 22, potem budziła mnie kota, do tego miałam mega dziwne sny...

Wymyśliłam przez sen kawał (okrutnie głupi) i grę Gra jest po prostu powalająca gra się w kilka osób, biega po mieszkaniu (mieszkanie musi być duże) i muszą być pootwierane okna. Jedna z osób wychyla się przez okno i krzyczy "torreador" i wtedy trzeba się też wychylić i wrzasnąć "kaskader" po czym biegać i szukać osób które nie krzyczały

Uciekam się pakować, zdrowych i wesołych


Fenris, buty bardzo fajne

Wczoraj mi nawalił komputer w domu, ale rozpacz czarna była, a w sumie uratowałam swoje dwie flaszki które akurat chciałam wystawić na Allegro - decyzja o sprzedaży w minutę, fotki w drugą, a w trzeciej nie było już internetu
Muszę go zaraz gdzieś zawieźć (kompa) bo święta bez męża i na dodatek bez wizażu - nie zniosę tego

Ale przynajmniej jutro przyjeżdża moja przyjaciółka z Holandi, nie mogę się już doczekać kiedy się zobaczymy

Miłego dnia
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2008-03-20 o 08:29 Powód: śmieszny byk
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:23   #3507
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Dziewczyny czas ubierać choinkę
Dziś pierwszy dzień wiosny a kołderka śniegu coraz bardziej się powiększa.Szkoda tylko że to szybko stopnieje.Jak pięknie za oknem

Fenris,bardzo fajne buciki
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:33   #3508
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Byłam w Reserved i nie znalazłam nic ładnego.
Ani w Zarze, ani w Promodzie, ani w H&M...itd.
ehh
Ani w C&A ani w Tatuum ani... i tak by można wymieniać listę sklepów, w których nic interesujacego nie ma tylko duży badziew za jeszcze większe pieniądze....

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A ołówkowe podobno modne... Wzdech. Mnie też taka do kolan po głowie chodzi, ale chyba nic z tego nie będzie. Może chociaż w jakimś ciuchlandzie wyhaczę?...
No właśnie, ja planuję rundkę po KDT i jeden sklep u siebie na wsi, gdzie kobitka obiecała specjalnie dla mnie sprowadzić spódniczkę w rozmiarzze 36. Niestety, "na stanie" miała tylko rozmiary od 40 wzwyż. To co ja się mam tym, naokoło owinać?

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dziewczyny czas ubierać choinkę
A prezenty zamiast zajączka przyniesie Gwiazdorek...?


Cytat:
Fenris,bardzo fajne buciki


W kwestii męskich zapachów - wpadłam po uszy w męskiego L`Instanta Extreme. Wpadłam tak głęboko, że zanabyłam sobie używke i właśnie do mnie leci... miałam się chwalić, jak już doleci, ale co tam
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:36   #3509
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Intermodzie takie butki. Z wywietrznikami

ładniutkie


Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dziewczyny czas ubierać choinkę
Dziś pierwszy dzień wiosny a kołderka śniegu coraz bardziej się powiększa.Szkoda tylko że to szybko stopnieje.Jak pięknie za oknem






Wczoraj poszłam spać z mokrymi włosami taka śpiąca byłam i dzisiaj mam małe afro

Czuje sie jeszcze lekko zmęczona ale kawa zaraz mnie rozbuja.

Jak na razie nastrój fajny.

Miłego dnia dziewczęta!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:57   #3510
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ani w C&A ani w Tatuum ani... i tak by można wymieniać listę sklepów, w których nic interesujacego nie ma tylko duży badziew za jeszcze większe pieniądze....



No właśnie, ja planuję rundkę po KDT i jeden sklep u siebie na wsi, gdzie kobitka obiecała specjalnie dla mnie sprowadzić spódniczkę w rozmiarzze 36. Niestety, "na stanie" miała tylko rozmiary od 40 wzwyż. To co ja się mam tym, naokoło owinać?


A prezenty zamiast zajączka przyniesie Gwiazdorek...?





W kwestii męskich zapachów - wpadłam po uszy w męskiego L`Instanta Extreme. Wpadłam tak głęboko, że zanabyłam sobie używke i właśnie do mnie leci... miałam się chwalić, jak już doleci, ale co tam
o tak ja poproszę prezenty,dużo prezentów
Gratuluję zdobyczy Małgosiu,niech bezpiecznie doleci.A jak w kwestii Szafranu?



Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość









Wczoraj poszłam spać z mokrymi włosami taka śpiąca byłam i dzisiaj mam małe afro
Znam to-jak chodzę z mokrymi włosami spać to po obudzeniu się wyglądam jak brudny cocker spaniel

Dziś mam przyjemny dzień w perspektywie.Lece na zakupy z koleżanką i mam zamiar coś ładnego i pożytecznego wybrać
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.