Bielizna Lupoline - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-23, 12:49   #1
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82

Bielizna LUPO


hEJ dziewczyny! Czy któraś z was kiedyś kupowała bieliznę LUPO, tak patrzę i patrzę i jest ona naprawdę piękna ale czy równie trwała. Proszę o opinię dziewczyn które już ją mają. pozdrowionka
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 13:06   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Bielizna LUPO

Proponuje w wyszukiwarke wizazowa wpisac nazwe firmy. Bylo sporo watkow na temat bielizny LUPO.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 13:24   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Bielizna LUPO

Jako ze nie uczestniczylam w poprzednich watkach odnosnie tej bielizny swoje zdenie wyrazam teraz
Dla mnie bielizna Lupo nie jest niczym nadzwyczajnym, po prostu jest ok. Musisz jednak uwazac. Szukajac gladkiego stanika znalazlam wlasnie z tej firmy ale niestety nie nosze go i wyrzucilam pieniadze w bloto, bo skora w nim w ogole nie oddycha. Jest niby lekko utwardzany ale mam wrazenie ze jakby plastikowy. Poza tym zadnych zastrzezen nie mam

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-08, 11:40   #4
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: Bielizna LUPO

wejdz na strone lupoline.com.pl tam jest sklep i mozesz nabyc bielizne. Ja nosze tylko lupo ma niskie ceny i rewelacyjna jakosc juz od 2 lat korzystam ze sklepu internetowego i mam chyba z 10 kompletowPOLECAM
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 20:48   #5
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: Bielizna LUPO

Fox a masz jakiś staniczek z Lupo o usztywnianych miseczkach lub push up?
Bo ja kiedyś kupilam w Galerii Centrum za niemałe pieniądze taki i mało mnie cholera nie wzięła jak po 2 założeniach totalnie poodkształcały się miseczki i wyglądało to jakbym miała jakiś maksymalnie zdeformowany biust...
Z miękkich byłam zadowolona
A pytam Cię dlatego, bo może nie wszystkie sa takie. Wysłałm kilka @ z takim pytaniem do Lupo, ale nie odpowiedzieli mi
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 21:02   #6
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: Bielizna LUPO

jakość raczej standardowa. Ja kupiłam (też przez internet) stanik, co prawda nie usztywniany i po dwóch miesiącach wcale nie takiego częstego użytkowania zaczęły się pruć koronki A poza tym drut cholernie uwiera. Ale faktycznie ładnie trzyma biust (akurat ten mój nabytek).
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 09:15   #7
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: Bielizna LUPO

tak mam kilka modeli ktore juz sie niedostanie i kilka obecnie dostepnych. Mam glownie komplety o gladkich miseczkach tzw bezszwowych bo taka bielizne preferuje na codzien jest wygodna i na ocieraja te cholerne koronki mam tez kilka koronkowych kompletow tzn siateczkowo haftowanych coz na to poradze mi ta firma odpowiada ma dobra jakosc materialow i ma nowoczesny styl a nie reformiasty jak inne znane firmy.Zamawia przez net bo nie musze latac po sklepach no i w galerii centrum sa 2czy 3 modele tylko jak mi nie pasuje zawsze moge zwrocic przeciez .Ja kupuje staniki na piance mikro ladnie sie ukladaja nie gniota i ladnie spinaja biust miaseczki sa lekko wyprofilowane i podnosza biust mam tez z miekkimi miseczkami wtedy lupo dolancza wkladki nie nosze ich bo i tak mam pokazny biust. A co do kompletow koronkowych fakt czasem cos sie podpruje ale przeciez mozna to podlapac igla no i wiadomo ze koronkowa bielizne zawsze lepiej prac recznie . Mam modele 350, 354cz, 042, 17gr,77, 66, 04 i 79 no i starsze ale ich nawet sie nie zobaczy na stronie lupo. Co do kontaktu z lupo przez net to fakt zarazy nieodpowiadaja , najlepiej zadzwonic do nich i odrazu mozna sie wszystkiego dowiedziecMinewra jak masz jakies pytania co do modeli pytaj na podstawie tego co mam moge ci doradzic czy cos podpowiedziec
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-10, 09:21   #8
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: Bielizna LUPO

a ja mam pytanko, czy rozmiarry pokrywaja sie z tymi standardowymi z innych firm czy sie roznia?
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 09:32   #9
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: Bielizna LUPO

pokrywaja sie ja mam 90 cm w biuscie ale mam dosyc pelny biust i biore 75 C lub 70D.co za problem jak bedzie nie pasowac mozesz wymienic lub oddac jezeli zamawiasz przez net a najlepiej to przejsc sie do galerii centrum i pomierzyc
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 09:59   #10
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: Bielizna LUPO

fox napisał(a):
> pokrywaja sie ja mam 90 cm w biuscie ale mam dosyc pelny biust i biore 75 C lub 70D.co za problem jak bedzie nie pasowac mozesz wymienic lub oddac jezeli zamawiasz przez net a najlepiej to przejsc sie do galerii centrum i pomierzyc

dzieki
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 12:02   #11
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: Bielizna LUPO

Dzięki za odp.
Ja miałam własnie 77 i mało mnie szlag z tym modlem nie trafił. Za każdym razem jak zarzucałam torebkę na ramię to mi się odpinał... Musiałam wymienić sobie na takie mniej eleganckie zapięcie... I to właśnie ten cholernik tak paskudnie mi się poodkształcał, że tylko do kosza się nadawał (a nawet go wyprac nie zdążyłam)...
Napisz mi prosze czy model 04, 17, 66 to z takiego samego materiału są wykonane jak ta 77 nieszczęsna?
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-10, 14:14   #12
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: Bielizna LUPO

hej to fakt z tym zapieciem tez mialam jazde w nieoczekiwanych momentach mi sie rozpinal sama jak moj facet sie o tym dowiedzial to znalazl patent na odpinanie go i w nieoczekiwanych momentach mi go odpinal bylo to dosc proste))wredziarz...to go przykleilam tasma a potem podgielam zapiecie i jest git, ale mam taki w kolorze kremowym i nieodpina sie, chyba te czarne sa pechowe ale powiem Ci ze mam go bardzo dlugo z 2-3 lata i zero deformacji piore go w pralce czasem (z lenistwa) ... i nic, wiec nie wiem jak Ci sie mogl zdeformowac?!co do modeli : 66 to w sumie to samo co ten 77 ale material jest niedorobiony mechaci sie po kilku praniach model 04 jest super (podkreslam, dla mnie) material jest meszkowy faktura jak brzoskwinia ma kolor brazowy z paskami ciemnymi prawie czarnymi wzor drapiezny mam takie 2 i jeden uzywam jako stroj kapielowy ten model przydaje sie bo np dobry jest do sliskich bluzek poprostu mozna je unieruchomic na staniku tzn powiekszyc dekold w bluzce bo material na staniku nie jest gladki stanik taki jak w modelu 77 (no ale tu tez stanik nie ulegl deformacji ja po praniu stanika ukladam go palcami zeby nie bylo zadnych wgniecen jezeli takie wystapia)model 17 jest inny jest z cieniutkiej siateczki, figi i stringi z samej siateczki stanik podbity bardzo cieniutka gabka jest to stanik z tych miekkich ze nawet jak na nim usiadziesz lub podepczesz go niezdeformuje sie przeznaczony raczej do wiekszych biustow tylko co jedno mi sie nie podoba to te szerokie ramiaczka.Reasumujac dobor bielizny to kwestia gustu ja przerobilam jej tone bo mam swira na punkcie perfum bielizny i kosmetykow ,cuchow (sama szyje i przerabiam)wiec mam tego przesadnie duzo coz kobieca proznosci bielizna typu triumph czy super droga to zadna rewelacja raz stanik jest super innym razem po praniu zolknie lub gumki szlag trafia,wiec lepiej przejechac sie na czyms tanszym niz plakac ze tyle kasy sie wydalo.Dopoki nie sprobujesz i nie poznasz kilku kompletow nie stwierdzisz czy ci sie podobaja to tylepozdrowionka
ps ale sie napisalam....
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 15:01   #13
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: Bielizna LUPO

Kurcze to ja jakaś pechowa jestem... Normalnie tak mi się powyginał, że nawet pod sweterkiem to było widać... A najbardziej wkurzyło mnie to że na stronie Lupo jest po 20zl a ja zapłaciłam ok.70...
Chyba bedę po prostu w sklepie wyginac bieliznę na wszystkie strony i jak będzie ok, to będę zamawiała ze strony Lupo...
dzieki za pomoc :cmok*
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 15:11   #14
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: Bielizna LUPO

to masz pecha ja zawsze zamawiam przez net i nigdy mi sie bielizna nie deformowala pozatym w lupo jest fajnie z wyprzedazami bo ceny spadaja masakrycznie , na koniec roku te ktore sa teraz jako nowosci czy kolekcje ida do przeceny i mozna sie obkupicpozatym jak ci sie cos takiego zrobi to reklamuj w lupo bez ogrudek tylko telefonicznie lub faxem i napewno ci wymienia
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 16:26   #15
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: Bielizna LUPO

dokładnie, prcha mam jak nie wiem...
Tamten stanik wyrzucłałam więc nie było co reklamowac.
Poźniej zamówiłam już same miękkie na ich stronie i są ok. Część rozmiarów była nieco przekłamana, ale wymienili bez problemu. Choć trzeba uważać też z kolorami, bo zamówiłam bordowy strój kąpielowy (w ofercie był jeszcze błekitny,biały,czarny,cze rwony i jasny róż) i przysłali mi fuksję! Jasny róż to to nie był, więc według nich to bordo... Ale jest ok, leży cudnie, więc go sobie zostawiłam.
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 19:39   #16
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: Bielizna LUPO

fakt zapomnialam napisac ze co do rozmiarow to sie czasem zdarza przeklamanie z rozmiarowka ale bardzo rzadko tez raz wymienialam stanik i bezproblemowo co do kolorow jak to czesto bywa gdy cos kupuje sie przez net przeklamanie kolorystyczne potem dostajesz rzecz i ...szok ale ja korzystam z ich katalogu przy zamowieniu przez net przysylaja mi a tam sa modele z propozycjami kolorystycznymi ale tez nie zawsze ...no trudno czasem trzeba podjac ryzyko
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 19:49   #17
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: Bielizna LUPO

pomylka model 04 jest ciemno brazowy z jasnobrazowymi paskami wpadajacymi w fiolet ...bo potem bedzie na mnie jak cos
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-11, 21:36   #18
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Bielizna LUPO

poza tym Lupo ma na swoje stronie zamieszczone wskazówki co do tego jak sprawdzić swój rozmiar,wystarczy sie dokładnie pomierzyć i wpisać dane w ramce ,a rozmiar obliczy komputer
i wtedy jest ok
ja normalnie nosze 75C/75D a w Lupo musze kupić 80D
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 23:39   #19
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Bielizna LUPO

Miałam śliczny stanik LUPO, z lekko usztywnianymi miseczkami i byłam z niego bardzo zadowolona. Ładnie leżał, doskonale podkreślał biuścik i do tego nie odznaczał się pod bluzką. Wytrwał kilka dobrych lat, więc z trwałością nie było problemu. Generalnie byłam zadowolona.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 13:56   #20
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Re: Bielizna LUPO

Ja mam jak najgorsze zdanie na temat bielizny tej firmy.

Począwszy od rozmiarówki: absolutnie dziwne wymiary, nie należy się nigdy sugerować tabelką na stronie internetowej. Noszę rozmiar 70 D, i zamówiłam w ciemno kilka biustonoszy, które to musiałam odesłać, bo żaden nie odpowiadał obwodowi 70. Wszystkie były okropnie długie, obwody były w granicach ... 80/85 !! Miseczka D to była miseczka D faktycznie, ale obwody ... absolutna tragedia.

Dalej jakość - już pierwszy biustonosz który odpakowałam jakoś dziwnie leżał, po przyjrzeniu okazało się, ze ... jest rozpruty i wystaje drut .... Ale ok, myślę sobie, jeden felerny. Biorę drugi - to samo, tyle że od góry. Reszta - uważam, że koronka jest nieco tandetna, gąbveczka tez nie jest najlepszej jakości.

Noi i sama obsługa sklepu - na maile odpowiadają po kilku dniach, a czasem wcale.

Mogę polecić tam kupowanie majtek, bo w czasie wyprzedaży można trafić na śliczne modele w śmiesznych cenach, i dość ładne (koronkowe i kolorowe). Z tym że trzeba też uważać z rozmiarem - noszę 36 w Triumphie i powiedzmy w Atlantic, a w Lupo muszę kupować 38


EDIT: tak oglądam zdjęcia z najnowszej kolekcji i wołają o pomstę do nieba, nawet modelka ma źle dobrane staniki, marszczą jej się i odstają A;le koszulki ładne
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-03-21 o 14:18
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:01   #21
aaagatkaaa
Przyczajenie
 
Avatar aaagatkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Bielizna Lupoline

Witam,

Gdzie w Krakowie jest sklep z bielizną firmy Lupoline?
Jakoś nie jestem przekonana do zakupu bielizny przez internet...
aaagatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.