Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-01-07, 22:38   #3781
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
S± idealne. Moje marzenie.
Tak, zgadza siê. Powiem Ci ¿e te kolory s± tak ch³odne i nasycone ¿e spokojnie powinien sobie poradziæ. Mój przyjaciel kiedy¶ po³o¿y³ poziom 6. My¶la³am ¿e zrobi³ siê na czarno. Przez to ¿e s± ch³odne na pocz±tku wydaje siê ¿e s± porz±dnie ciemniejsze.

wys³ane poprzez LG V10
Super, dziêkujê

Tydzieñ temu robi³am odrost Indol± i niestety nie wysz³o. Spróbujê z Majirel
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-08, 19:45   #3782
Emiliett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Chcia³abym pozbyæ siê miedzianego br±zu na poziomie 6/5 po dwóch farbowaniach u fryzjera i osi±gn±æ ch³odny br±z. Która opcja by³aby najlepsza?
Wella Illumina 6/16 + mixton srebrny lub niebieski (obawiam siê ¿e kolor mo¿e wyj¶æ zielonkawy)
Wella Illumina 7/81 + mixton srebrny lub niebieski
Wella Illumina 5/81 + mixton srebrny?
Emiliett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-14, 13:05   #3783
ola5601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez emiliett Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³abym pozbyæ siê miedzianego br±zu na poziomie 6/5 po dwóch farbowaniach u fryzjera i osi±gn±æ ch³odny br±z. Która opcja by³aby najlepsza?
Wella illumina 6/16 + mixton srebrny lub niebieski (obawiam siê ¿e kolor mo¿e wyj¶æ zielonkawy)
wella illumina 7/81 + mixton srebrny lub niebieski
wella illumina 5/81 + mixton srebrny?
2
ola5601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-21, 10:32   #3784
dragun
Przyczajenie
 
Avatar dragun
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

witam
zakupi³am zestaw goldwell 6na , oxy 6% na hairstore i teraz siê trochê bojê, pierwszy raz farbujê farbami prof. sama i chcia³am was poprosiæ o radê czy na pocz±tek nie zrobiæ samego pasemka i zobaczyæ kolor czy od razu ca³o¶æ, zdjêcia moich w³osów w ¶wietle naturalnym, farbowane goldwelem ostatnio w maju 2016 ale nie pamiêtam odcienia robi³am w salonie, teraz ju¿ sie siwusy pojawi³y i st±d moja decyzja o farbowaniu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg f1.jpg (89,5 KB, 135 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg f2.jpg (105,7 KB, 112 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg f3.jpg (128,4 KB, 126 za³adowañ)
dragun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-10, 21:23   #3785
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Chcia³abym uzyskaæ podobny kolorek do zdjêæ w za³±cznikach - zale¿y mi na orzechowym/karmelowym jasnym br±zie - który bêdzie w miarê ch³odny. Wiem, ¿e jest to sprzeczne trochê bo s± to ciep³e kolory ale zale¿a³oby mi na ³adnych orzechowych w³osach, które nie bêd± za bardzo ¶wieci³y rudo¶ci± czy ¿ó³ci±. Przez ostatnie 2 lata farbowa³am regularnie farbami kemon odcieniami 6.1, 7.1, 6.21 plus mix niebieski - w roznych proporcjach w zaleznosci co mi zostawa³o na wodzie 3 lub 6 % ,efekt - wychodzi³ mi naturalny jasny br±z/ciemny blond, nigdy nie uzyska³am idealnie ch³odnego odcienia, zawsze szybko w³osy wypukuj± mi siê do naturalnego, ciep³ego br±zu - ale by³o w miarê okej. Teraz marzy mi siê orzechowy jasny br±z, ale nie mam pojêcia jaki odcieñ wybraæ, mo¿ecie co¶ doradziæ?

Podoba mi siê na palecie Illumina 7.3 lub 7.7

Edytowane przez 41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126
Czas edycji: 2017-04-10 o 21:27
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-11, 10:32   #3786
dragun
Przyczajenie
 
Avatar dragun
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

witam ponownie. oto efekt farbowania 6na goldwell topic +6% oxy. jedno zdjêcie, ¿e tak powiem w s³oñcu drugie w cieniu. kondycja w³osów ok, my¶lê, ¿e na d³u¿ej siê zaprzyja¼niê z farbami prof. na nastêpne farbowanie czajê siê na odcieñ 6sb srebrny br±z, mo¿e która¶ z was dziewczyny mia³a z nim do czynienia i zechce siê podzieliæ wra¿eniami. pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20170331_172101.jpg (67,0 KB, 237 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20170401_090106.jpg (80,1 KB, 238 za³adowañ)
dragun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-11, 15:30   #3787
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Popielaty braz!!!

Wow,¶wietny efekt
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-05-01, 13:13   #3788
Kokoos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Popielaty braz!!!

Mam pytanie , chcia³abym u¿yæ do farbowania mixtonu w kolorze popielatym. Czy mogê go dodaæ bezpo¶rednio do farby? Oraz jaka firmê polecacie 😉 Bêdê wdziêczna za pomoc
Kokoos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-01, 21:20   #3789
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez Kokoos Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie , chcia³abym u¿yæ do farbowania mixtonu w kolorze popielatym. Czy mogê go dodaæ bezpo¶rednio do farby? Oraz jaka firmê polecacie 😉 Bêdê wdziêczna za pomoc
Mo¿esz dodaæ do farby.
Je¶li chcesz uzyskaæ popielaty br±z, to radzê u¿yæ mixton niebieski, bo on zabija rudo¶æ br±zu.
Szary mixton jest po prostu szary/bury.
Firma nie ma znaczenia.
Ja u¿ywa³am Welli Koleston i Color Touch, wiêc u¿ywa³am mixtony tylko Welli.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-02, 19:29   #3790
dragun
Przyczajenie
 
Avatar dragun
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Wow,¶wietny efekt
dziêki
dragun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-08, 16:54   #3791
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Po wielu latach uganiania siê za ch³odnym czy szarawym br±zem, dosz³am do tego, ¿e najlepiej ch³odzi w³os jakakolwiek mieszanka czarnej farby + clear. Odcieñ mo¿na dowolnie stopniowaæ. ¯adna gotowa mieszanka (próbowa³am prawie wszystkich firm! Naprawdê...), czy te¿ dodawanie mixtonów, kropli typu CBC, p³ukanek itd., itp., nie przynosi takiego rezultatu.

Polecam zaryzykowaæ - np. farb± tymczasow±, jak L'Oreal Richesse, czy Matrix Color Sync.

Wrzucam Wam "przepis" znaleziony na Pintere¶cie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg diarichesse-grey.jpg (329,1 KB, 123 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fbb8890fac324c79c84db7b11d0eeccf.jpg (201,1 KB, 112 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 21:58   #3792
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 004
Dot.: Popielaty braz!!!

Hmm nie rozumiem instrukcji

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu si³owym i zdrowym od¿ywianiu- artyku³y, jad³ospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-08, 22:09   #3793
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez paula.cw Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm nie rozumiem instrukcji

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
A czego konkretnie nie rozumiesz?
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-09, 05:34   #3794
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Popielaty braz!!!

Shade, a wrzucisz zdjêcia swojego koloru?
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-09, 08:01   #3795
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 004
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
A czego konkretnie nie rozumiesz?
Co do czego dodaæ i w jakich proporcjach

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu si³owym i zdrowym od¿ywianiu- artyku³y, jad³ospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-12, 18:57   #3796
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, w kwestii mieszania farby czarnej z clear - nie da siê wystosowaæ gotowej instrukcji, bo ka¿dy w³os jest inny, inaczej ch³onie kolor, reaguje na farbowanie. Ja dosz³am do odpowiednich dla mnie proporcji metod± prób i b³êdów - i to chyba najlepsza rada Podpowiem tylko tyle, ¿e im mniej czarnej farby, tym ja¶niejszy kolor otrzymamy. Ja stosujê przewa¿nie ok. 30 ml clear + ok. 6 cm (to jest du¿o!) czarnej. Do tego 30 ml oxydantu 6% dla siwków lub 3% dla tonowania. Ostatnio u¿ywam 4,5%.
Przy takich proporcjach wychodz± mi ciemne w³osy u nasady. Poziom 5, 4. Natomiast reszta w³osów (mam ombre) jest taka szarawa, jakby po p³ukance. Na pociechê - farby czasowe typu Richesse czy Color Sync zawsze siê wyp³ukuj± po 2, 3 myciach do ja¶niejszych, wiêc naprawdê ¶mia³o mo¿na eksperymentowaæ.

Wrzucam moje obecne hairsy
Pierwsze 3 fotki to w³osy u nasady, a 4 fotka to dó³. Oczywi¶cie nie sugerujcie siê a¿ tak kolorami, bo co monitor, to inne barwy. Nawet aparat nie uchwyci³ idealnie. Zapewniam jednak - s± ciemne, ch³odne z szarawym po³yskiem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png 20170512_183756_resized_1.png (958,0 KB, 92 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png 20170512_184043_resized_1.png (966,6 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20170512_184112_resized_1.jpg (101,6 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png 20170512_183943_resized_1.png (607,9 KB, 77 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-12, 19:09   #3797
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Popielaty braz!!!

Fajny efekt chyba te¿ spróbujê
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-12, 19:20   #3798
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Fajny efekt chyba te¿ spróbujê
No, naprawdê, jako za³o¿ycielka w±tku o zimnych br±zach sprzed lat, z czystym sumieniem mogê powiedzieæ, ¿e u mnie ten sposób sprawdza siê najlepiej jako och³adzacz koloru. A przesz³am baaardzo d³ug± drogê prób Jasne, ¿e nadal bêdê kombinowaæ, bo pojawia siê wiele nowo¶ci, ale Clear + Black na pewno pozostaje moj± mi³o¶ci±
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-13, 18:40   #3799
MaRtHaW
Przyczajenie
 
Avatar MaRtHaW
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Popielaty braz!!!

a co to jest clear?
MaRtHaW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-13, 20:34   #3800
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez MaRtHaW Poka¿ wiadomo¶æ
a co to jest clear?
Clear to po prostu bezbarwna farba, s³u¿±ca do rozja¶niania odcienia innych farb. Rozrzedza pigment Farbuj±c ni± solo, mo¿na np. dodaæ w³osom blasku. Tylko niewiele firm ma je w swoich paletach.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-13, 21:31   #3801
MaRtHaW
Przyczajenie
 
Avatar MaRtHaW
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Clear to po prostu bezbarwna farba, s³u¿±ca do rozja¶niania odcienia innych farb. Rozrzedza pigment Farbuj±c ni± solo, mo¿na np. dodaæ w³osom blasku. Tylko niewiele firm ma je w swoich paletach.
Dziêki za info
MaRtHaW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-05, 21:34   #3802
lajna
Zadomowienie
 
Avatar lajna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 1 473
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dragun Poka¿ wiadomo¶æ
witam ponownie. oto efekt farbowania 6na goldwell topic +6% oxy. jedno zdjêcie, ¿e tak powiem w s³oñcu drugie w cieniu. kondycja w³osów ok, my¶lê, ¿e na d³u¿ej siê zaprzyja¼niê z farbami prof. na nastêpne farbowanie czajê siê na odcieñ 6sb srebrny br±z, mo¿e która¶ z was dziewczyny mia³a z nim do czynienia i zechce siê podzieliæ wra¿eniami. pozdrawiam
Czy to jest kolorek 6N? Troche siê pogubi³am w ich numeracji a kolor rewelacja sama chcia³abym taki mieæ i szukam odpowiedniej farby
lajna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-05, 23:21   #3803
adanek999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation Br±zowe w³osy z rudym refleksem

Witam, tak jak w temacie, chcê pozbyæ siê rudego refleksu najlepiej przyciemniæ w³osy tak ¿eby zamiast rudego refleksu który ujawnia siê kiedy jestem na s³oñcu lub pod mocniejszym ¶wiat³em by³ refleks bia³y/srebrny nie u¿ywaj±c przy tym farb do w³osów. Najlepszy by by³ jaki¶ szampon który przy okazji mycia przyciemnia³by w³osy, ale chêtnie wys³ucham ró¿nych propozycji dzia³ania.
adanek999 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-18, 16:30   #3804
aylay
Przyczajenie
 
Avatar aylay
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±zowe w³osy z rudym refleksem

Hej! Od ponad roku farbujê w³osy farb± Syoss Ciemny br±z. Kolor po farbowaniu jest bardzo fajny (bardzo ciemny, ch³odny br±z) i odpowiada mi, lecz niestety farba do¶æ szybko siê wyp³ukuje, po czym w s³oñcu widaæ ciep³± po¶wiatê, a ja nie cierpiê ciep³ych br±zów, dlatego chcia³abym spróbowaæ czego¶ nowego. Najlepiej fryzjersk± farbê, co by mniej wysuszaæ w³osy, chocia¿ nigdy jeszcze takiej nie stosowa³am, ale my¶lê ¿e dam radê siê nauczyæ. Zdecydowa³am siê na Loreal Majirel, kolor my¶lê, ¿e 3.0 czyli ciemny g³êboki br±z (chyba ¿e polecacie co¶ innego ¿eby wyszed³ ciemny ch³odny br±z) i teraz zastanawiam siê jaki oxydant do tego, 3 czy 6%, bo wyczyta³am ¿e po 6% wyp³ukuje siê tworz±c rud± po¶wiatê, a przy 3% podobno tak nie jest, ale za to kolor trzyma do¶æ krótko.
aylay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-18, 21:50   #3805
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowe w³osy z rudym refleksem

Cytat:
Napisane przez aylay Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Od ponad roku farbujê w³osy farb± Syoss Ciemny br±z. Kolor po farbowaniu jest bardzo fajny (bardzo ciemny, ch³odny br±z) i odpowiada mi, lecz niestety farba do¶æ szybko siê wyp³ukuje, po czym w s³oñcu widaæ ciep³± po¶wiatê, a ja nie cierpiê ciep³ych br±zów, dlatego chcia³abym spróbowaæ czego¶ nowego. Najlepiej fryzjersk± farbê, co by mniej wysuszaæ w³osy, chocia¿ nigdy jeszcze takiej nie stosowa³am, ale my¶lê ¿e dam radê siê nauczyæ. Zdecydowa³am siê na Loreal Majirel, kolor my¶lê, ¿e 3.0 czyli ciemny g³êboki br±z (chyba ¿e polecacie co¶ innego ¿eby wyszed³ ciemny ch³odny br±z) i teraz zastanawiam siê jaki oxydant do tego, 3 czy 6%, bo wyczyta³am ¿e po 6% wyp³ukuje siê tworz±c rud± po¶wiatê, a przy 3% podobno tak nie jest, ale za to kolor trzyma do¶æ krótko.
Majirel bardzo szybko siê wyp³ukuje. Lepiej kup Wella Koleston i oxy 6%.
Kolor 3/0 wyjdzie czarny
Ja robi³am 4/0 i te¿ wychodzi czarny, ale po kilku myciach by³o widaæ, ¿e to jednak br±z a nie czerñ.

Ale cudów siê nie spodziewaj.
Idealnie ch³odny br±z, nie wyp³ukuj±cy siê nie istnieje. Ka¿dy br±z z czasem siê ociepla, dlatego trzeba kolor od¶wie¿aæ lub uparcie stosowaæ p³ukanki.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-22, 12:20   #3806
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomo¶ci: 7 002
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Clear to po prostu bezbarwna farba, s³u¿±ca do rozja¶niania odcienia innych farb. Rozrzedza pigment Farbuj±c ni± solo, mo¿na np. dodaæ w³osom blasku. Tylko niewiele firm ma je w swoich paletach.
jak my¶lisz jaki efekt da³aby "granatowa czerñ" czyli 1.10 plus clear?
My¶lê te¿ nad od¿ywk± srebrn± o tak± http://www.poniks.com.pl/odzywki-kol...ne-kolory.html
w ogóle najchêtniej zamówi³abym wszystko z ich strony na raz tj. farbê czarn± albo granatow± czerñ, clear, szampon dla siwych w³osów i t± od¿ywkê...tylko nie wiem jaki efekt bêdzie.
Moje w³osy s± regularnie malowane farbami typu "popielaty br±z", albo ostatnio fryzjerka rozja¶ni³a mi pasemka na to po³o¿y³a granatow± farbê- efekt po 2 miesi±cach jak na zdjêciu. Tak prezentuj± siê tak w ¶wietle dziennym nie wiem dlaczego, ale od farb rudziej± mi w³osy. Moje naturalne widaæ na odro¶cie wcale nie s± ciep³e...a mimo to, niewa¿ne jak± farb± bym siê nie pomalowa³a- po miesi±cu/dwóch jest podobny efekt. Najchêtniej widzia³abym siebie w naturalnych lub "salt&pepper"

Czy dobrze rozumiem, ¿e czarn± z clear'em trzyma siê normalny czas czyli np. 35 min, a nie zdejmuje po paru minutach dla l¿ejszego efektu?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20170622_130303.jpg (139,5 KB, 71 za³adowañ)
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcze¶niej ni¿ wysi³ek, to s³ownik

jak ch³opu zale¿y, to ¿eby ska³y sra³y, a mury pêka³y, to znajdzie czas i sposób, ¿eby siê z Tob± skontaktowaæ...
la'Mbria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-27, 08:49   #3807
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 178
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Dziewczyny wybawicielki, przyciemnia³am w³osy farb± profesjonaln± nouvelle 6.1 kolor jest fajny popielaty oczywi¶cie ciemny nie wygl±da jak ciemny blond tylko ³adny br±zik. Ale ten ch³odny odcieñ bytuje sobie przez tydzieñ po czym wyp³ukuje siê do rudawych pasemek. Próbowa³am kiedy¶ kallosa pigmentu popielatego 0.11 bodaj¿e nie za bardzo dawa³ radê. My¶licie ¿eby mieszaæ dodatkowo z niebieskim mixtonem?
iwonki42 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-28, 09:43   #3808
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wybawicielki, przyciemnia³am w³osy farb± profesjonaln± nouvelle 6.1 kolor jest fajny popielaty oczywi¶cie ciemny nie wygl±da jak ciemny blond tylko ³adny br±zik. Ale ten ch³odny odcieñ bytuje sobie przez tydzieñ po czym wyp³ukuje siê do rudawych pasemek. Próbowa³am kiedy¶ kallosa pigmentu popielatego 0.11 bodaj¿e nie za bardzo dawa³ radê. My¶licie ¿eby mieszaæ dodatkowo z niebieskim mixtonem?
Niestety ka¿dy ch³odny br±z siê ociepla po kilku myciach. Walczy³am z tym 3 lata i wyorobowalam ju¿ chyba wszystko. Mia³am do¶æ i wróci³am do blondu.
Na rudziej±cy br±z nie ma innego sposobu jak od¶wie¿anie koloru np. tonerami, mixtobem albo p³ukankami. Toner wytrzyma kilka myæ. Plukanka musi byæ praktycznie za ka¿dym myciem.
Ja do farby dodawa³am mixton niebieski. Potem co 2 tygodnie sam mixton z od¿ywk± lub z odrobin± oxydantu.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-04, 10:24   #3809
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 178
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Ehhh niestety, zawsze mam ten sam problem... Ja niestety kompletnie nie widzê siê w innym kolorze dlatego jako¶ dzielnie muszê to znosiæ. Ale mo¿e rzeczywi¶cie zaopatrzê siê w niebieski mixton
iwonki42 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-13, 15:01   #3810
Sofia900
Raczkowanie
 
Avatar Sofia900
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety ka¿dy ch³odny br±z siê ociepla po kilku myciach. Walczy³am z tym 3 lata i wyorobowalam ju¿ chyba wszystko. Mia³am do¶æ i wróci³am do blondu.
Na rudziej±cy br±z nie ma innego sposobu jak od¶wie¿anie koloru np. tonerami, mixtobem albo p³ukankami. Toner wytrzyma kilka myæ. Plukanka musi byæ praktycznie za ka¿dym myciem.
Ja do farby dodawa³am mixton niebieski. Potem co 2 tygodnie sam mixton z od¿ywk± lub z odrobin± oxydantu.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Ja bym na to nie wpad³a, a te¿ mam ten problem, ze kolor inaczej wygl±da ju¿ po dwóch tygodniach, a nie podobaj± mi siê te rude refleksy
Sofia900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.