Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 13:20   #1051
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yatta to ekonomiczniej myślę że byłoby zainwestować w clipy na dłużej je masz albo przedłużyć tak jak pisałam iść ze swoimi włoskami

Kotka
40 i super nie będzie nic widać wiadomo przedłużą się też ale będą gęste

muszę się pochwalić już z 2 miesiące marzyłam o lokówce i w końcu dziś ją kupiłam
kupiłam BABYLISS PRO spiralną, myślę że z jej obsługą sobie poradzę
lady a ile masz pasemek teraz?? ale mysia mnie nastraszyla z tym że są ciezkie...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:24   #1052
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kotka dobrze Bunny mówi pociągnij żeby zobaczyć czy się nie zsunie bo może się zsunąć gdy zgrzew nie jest mocny.Nie bierz za grubych pasm swoich włosów żeby łuska dobrze złapała wtedy będzie wszystko grało
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:25   #1053
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pokaże jak zakręcę ja planuję tak od szyi kręcić takie grube loki - wiecie o co chodzi zobaczymy jak mi to wyjdzie
jeszcze dzisiaj sobie obejrzę ten filmik
a póki co Pierwsza miłość haha
no to ja czekam na efekty po lokowaniu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:26   #1054
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Ojej marejta nie pisz tak...
Bo będą wchodzić i tylko glupio komentować a nie o to chodzi...
Chcę żeby komentarze byly od osób ktorym naprawdę blog sie spodobal- lub nie i zaglębily sie w niego.
Skasuj to prosze.
Zreszta juz mi licznik dziala i od wczoraj nalecialo ponad 150 wejsc, to chyba niezle jak na poczatek...
blond bunny ja widze 385wejść super wynik


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yatta to ekonomiczniej myślę że byłoby zainwestować w clipy na dłużej je masz albo przedłużyć tak jak pisałam iść ze swoimi włoskami

Kotka
40 i super nie będzie nic widać wiadomo przedłużą się też ale będą gęste

muszę się pochwalić już z 2 miesiące marzyłam o lokówce i w końcu dziś ją kupiłam
kupiłam BABYLISS PRO spiralną, myślę że z jej obsługą sobie poradzę
czekam na efekt

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no to ja czekam na efekty po lokowaniu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:29   #1055
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
lady a ile masz pasemek teraz?? ale mysia mnie nastraszyla z tym że są ciezkie...
No co Ty ja mam swoje nie za grube włosy tylko mam tak dużo na koronie ale cienkie mi się ciągle wydają bez przedłużek mimo że mi rosną czuję się łyso ja lubię mieć efekt dużo włosów na mojej głowie mieści się ze 140 - 180 weszłoby nawet 200 pasm i jakoś ciężko mi nie jest teraz obcięłam i troszkę żałuję bo zamówiłam lokówkę przydałyby się te długaśne ale mam do połowy pleców jakoś myślę że od czubka to wychodzi 60-65 cm z przodu przy buzi cieniuje pasemka w razie czego jak ściągnę mam jeszcze te taśmy mam w domu 4 zestawy clip in
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:29   #1056
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dokladnie zazyczaj drugie miejsce po wodzie zajmuje alkohol tluszczowy ktory nie ma nic wspolnego z prawdziwym alkoholem nawilza i zatrzymuje wilgoc we wlosie i jest to cetearyl alkohol jest bardzo dobry dla wlosa i wystepuje prawie we wszystkich odzywkach na 2 miejscu
No nawet gliceryna to alkohol Przez te alkohole musialam do 2 w nocy siedziec wiec pamietam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oczywiście tylko że dobre są w chemii fryzjerskiej jedynie alkohole tłuszczowe, a te w joannie niestety ale poprawiają jedynie klarowność preparatu, dzialają bakteriostatycznie, sa rozpuszczalnikami... wiec szkodzą
Najwyrazniej nie szkodza każdemu bo wiele dziewczyn je sobie chwali, ja sie z tą odzywka bardzo polubiłam i nie widze zadnego wysuszenia, wręcz przeciwnie. Bardzo ładnie zmiękcza włoski

Cetyl alcohol jest tłuszczowy - http://kosmopedia.org/encyklopedia/cetyl_alcohol,301/
Cetearyl alcohol również - ale ma tez funkcje tak jak napisałaś - poprawy preparatu.
http://kosmopedia.org/encyklopedia/c...ol,298/id:298/
Te alkohole z poczatku składu są napewno ok.
Isopropyl co najwyzej moze tu byc winny ale jest w srodku składu wiec nie powinien robic az takiego spustoszenia, zreszta on tez jest emolientem. Ja obstawiam ze po prostu sie twoje włosy z ta odzywka nie polubiły i juz. Zdarza sie. Składowo wg mnie ok

Zreszta to jest odzywka bez spłukiwania, ona nie ma jakichś cudów robic z włosami, do odżywiania nie jest.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-02-16 o 13:32
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:34   #1057
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczynki wkleję Wam na pewno Tą lokówkę kupiłam http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/spr...alna-25mm.html

Kotka coś miałam dopisać i zapomniałam ja to mam sklerozę

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Kotka już wiem
miałam dopisać że na początku na pewno poczujesz różnicę bo gęściej będzie ale potem się przyzwyczaisz, a potem jak ściągniesz poczujesz się łyso bo będzie Ci ich brakowało
Princesska Ty wiesz o czym mówię

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-16 o 16:04
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 13:35   #1058
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

czekoladowo- amen
tak to jest z tym alkoholem, tłuszczowy jest nadzwyczaj cenny dla włosów.

No, ale ta odzywka z makiem, to chyba troche za lekka dla włosów mocno rozjasnianych. Tak samo mrs potters ginko nadaje sie tylko mycia Omo- na moich włosach to zostawiona jako ostatnia odzywka jest do bani.

kotka, przedłuz sobie, zawsze mozesz zdjac. Po jendym razie nic im nie bedzie. Ja tylko podpytuję, bo sama bym sobie na stałe nie założyła. Do clipow mam wieksze przekonanie, wydaje mi sie to bezpieczniejsze dla delikatnych cebulek. Zakładasz sobie od czasu do czasu i ok, a zgrzewy jednak wciaz tam są i ciagną troche. Ale nie chcę Cie zniechecac. Ja moge sie mylic.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:36   #1059
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kotka
roluję żeby nie było ze całkiem albo mocno ale wiesz o co mi chodzi i wtedy obejmuję łuską pasemko moje pasemko (jak są za duże łuski za długie to je PRZYCINAM zwłaszcza jak na boki zakładam) moja zgrzewarka ma temperaturę od 80 do 180 ja tam daję tak 140 ale czasami 180 jak chce szybciej to i tak dosłownie momencik to zgrzanie szybko się rozpuszcza i potem formujesz paluszkami zgrzew UWAŻAJ GORĄCE (ja mam takie osłonki na palce gumowe ale rzadko je zakładam) zazwyczaj bez tego robię i mam też takie widziałaś chyba na filmiku któryś skoro aż 30 obejrzałaś takie kółeczka oddzielające, separatorki) jesteś świetnie ogarnięta więc poradzisz czekam na efekt
mam separatory ale podłużne takie na kilka pasemek jak z rapunzel http://www.rapunzelofsweden.pl/1/pl/...anie-wosow.php
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:38   #1060
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny świetny wynik odwiedzin, tym bardziej że dopiero chyba wczoraj pod wieczór zaczął licznik działać? o ile dobrze pamiętam

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam separatory ale podłużne takie na kilka pasemek jak z rapunzel http://www.rapunzelofsweden.pl/1/pl/...anie-wosow.php
no to te jeszcze lepsze od mojego tego kółeczka, chociaż ja i tak go prawie nie używam, bez jest szybciej
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:38   #1061
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czekoladowo- amen
tak to jest z tym alkoholem, tłuszczowy jest nadzwyczaj cenny dla włosów.

No, ale ta odzywka z makiem, to chyba troche za lekka dla włosów mocno rozjasnianych. Tak samo mrs potters ginko nadaje sie tylko mycia Omo- na moich włosach to zostawiona jako ostatnia odzywka jest do bani.

kotka, przedłuz sobie, zawsze mozesz zdjac. Po jendym razie nic im nie bedzie. Ja tylko podpytuję, bo sama bym sobie na stałe nie założyła. Do clipow mam wieksze przekonanie, wydaje mi sie to bezpiecnziejsze dla delikatnych cebulek. Zakłądam sobie od czasu do czasu i ok, a zgrzewy jednak wciaz tam są i ciagną troche. Ale nie chcę Cie zniechecac. Ja moge sie mylic.
No po prostu nie każde włosy ją lubią Ja mam włosy cienkie, wycieniowane, i mi taka odzywka służy, wygładza włosy. Musze powiedziec ze nawet mi sie tak mocno nie wywinely po myciu po niej
Bunny ma jasne włoski, do tego falowane i po prostu dla niej taka odzywka to za mało, ale to nie wina tych alkoholi

A sprawdzilam z ciekawosci moje maseczki i oba Waxy mają po 2 alkohole na początku, te same co w Joannie, i jeden konserwujący w środku składu. Wiec czesto takie sklady są
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 13:42   #1062
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czekoladowo- amen
tak to jest z tym alkoholem, tłuszczowy jest nadzwyczaj cenny dla włosów.

No, ale ta odzywka z makiem, to chyba troche za lekka dla włosów mocno rozjasnianych. Tak samo mrs potters ginko nadaje sie tylko mycia Omo- na moich włosach to zostawiona jako ostatnia odzywka jest do bani.

kotka, przedłuz sobie, zawsze mozesz zdjac. Po jendym razie nic im nie bedzie. Ja tylko podpytuję, bo sama bym sobie na stałe nie założyła. Do clipow mam wieksze przekonanie, wydaje mi sie to bezpieczniejsze dla delikatnych cebulek. Zakładasz sobie od czasu do czasu i ok, a zgrzewy jednak wciaz tam są i ciagną troche. Ale nie chcę Cie zniechecac. Ja moge sie mylic.

Mysia
clipy to niby bezinwazyjna metoda w strukturę włosa ale czy aby na pewno są takie rewelacyjne? pomyśl sama włosów na taśmie jest o wiele więcej, więc są cięższe to raz, a dwa - dostępne są z plastikowymi clipami ale zazwyczaj są one metalowe, trzy żeby to się wszystko ładnie trzymało włosy trzeba podtapirować lekko bo znam laski co tak wpinają bez mózgowo a potem idą z wiszącym clipem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:47   #1063
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
No co Ty ja mam swoje nie za grube włosy tylko mam tak dużo na koronie ale cienkie mi się ciągle wydają bez przedłużek mimo że mi rosną czuję się łyso ja lubię mieć efekt dużo włosów na mojej głowie mieści się ze 140 - 180 weszłoby nawet 200 pasm i jakoś ciężko mi nie jest teraz obcięłam i troszkę żałuję bo zamówiłam lokówkę przydałyby się te długaśne ale mam do połowy pleców jakoś myślę że od czubka to wychodzi 60-65 cm z przodu przy buzi cieniuje pasemka w razie czego jak ściągnę mam jeszcze te taśmy mam w domu 4 zestawy clip in
a ile ma być rzędów tych włosów z tyłu i po bokach???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:49   #1064
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

tak szczerze to sama bym sobie walnela od tylu pod spodem ze dwa trzy grube pasma lokow a tak dla przyspieszenia dlugosci do pasa niewiele mi brakuje do tej dlugosci ale wiadomo jak to sie chce czekac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:54   #1065
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak szczerze to sama bym sobie walnela od tylu pod spodem ze dwa trzy grube pasma lokow a tak dla przyspieszenia dlugosci do pasa niewiele mi brakuje do tej dlugosci ale wiadomo jak to sie chce czekac
Caskada no czekanie jest najgorsze ale Ty masz śliczne włoski długie i gęste
Tobie nie potrzebne doczepki

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a ile ma być rzędów tych włosów z tyłu i po bokach???
Kotka to już zależy indywidualnie od osoby, jakie masz włosy podzielisz włosy na warstwy i bedziesz wiedziała
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:54   #1066
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Caskada no czekanie jest najgorsze ale Ty masz śliczne włoski długie i gęste
Tobie nie potrzebne doczepki
ale marza mi sie dluzsze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:13   #1067
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny świetny wynik odwiedzin, tym bardziej że dopiero chyba wczoraj pod wieczór zaczął licznik działać? o ile dobrze pamiętam

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



no to te jeszcze lepsze od mojego tego kółeczka, chociaż ja i tak go prawie nie używam, bez jest szybciej
no to sciągam juz filmik instrukktarzowy i bede szkolić tż-cika

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak szczerze to sama bym sobie walnela od tylu pod spodem ze dwa trzy grube pasma lokow a tak dla przyspieszenia dlugosci do pasa niewiele mi brakuje do tej dlugosci ale wiadomo jak to sie chce czekac
to już wogole byś miala efekt piękny
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:21   #1068
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny świetny wynik odwiedzin, tym bardziej że dopiero chyba wczoraj pod wieczór zaczął licznik działać? o ile dobrze pamiętam

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



no to te jeszcze lepsze od mojego tego kółeczka, chociaż ja i tak go prawie nie używam, bez jest szybciej
Też się cieszę z tego licznika bo to znaczy że chyba blog się podoba

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Mysia
clipy to niby bezinwazyjna metoda w strukturę włosa ale czy aby na pewno są takie rewelacyjne? pomyśl sama włosów na taśmie jest o wiele więcej, więc są cięższe to raz, a dwa - dostępne są z plastikowymi clipami ale zazwyczaj są one metalowe, trzy żeby to się wszystko ładnie trzymało włosy trzeba podtapirować lekko bo znam laski co tak wpinają bez mózgowo a potem idą z wiszącym clipem
Dokladnie, każda taka metoda ma plusy i minusy.
Każda lekko niszczy wlosy.
Poza tym przeciez wlasne wlosy nie wypadaja przez czas noszenia, bo je trzyma keratyna. Wiec jak sie juz sciaga to sie tak zdaje po 3 miesiacach jaka tona wlosow wypadla
Zresztą to tak jak przedluzac pazurki Jest opinia ze wlasne po zdjeciu sa zniszczone i cienkie a to nieprawda- samo przedluzenie i poczatkowe zmatowienie nie niszczy paznokcia- to nie umiejetne sciaganie lub zrywanie je niszczy- albo pseudo co piluja bez umiaru

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a ile ma być rzędów tych włosów z tyłu i po bokach???
powinny byc rzedy co 1-1,5 cm. wtedy najlepiej wygladają.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale marza mi sie dluzsze
ja tez bym chciala dluzsze... a jeszcze te konce podcielam ale wmawiam sobie ze to dla ich dobra...
ale u mnie przedluzanie chyba nie wchodzi w gre- ja i tak mam klopot z burza wlosow a jeszcze jakbym drugie tyle doczepila
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:23   #1069
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Hej Jestem dziś strasznie zła, wyszłam wcześniej z pracy i pokłóciłam się z Tż idę do natury pocieszyć się kosmetykami


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dzien dobry blondaski!
jestem druga?
Ja już zdąrzyłam być na spacerze z Lolą, wykąpać ją- straszliwie zaczęła śmierdzieć starym smalcem , pozmywałam i teraz do was przyszłam z kawusią
Wstajemy dziewczynki!
a moja Monka dziś cieczkę dostała.. a ja razem z nią @

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez tez jestem juz bylam nawet w sklepie i zakupilam odzywke sobie kolejna do kolekcji nivea nutri cashmere jestem zadowolona ciekawy krotki sklad ma i jeszcze jej nie mialam wiec zobaczymy jak sie spiszemaska miala taki sam sklad a kosztowala drozej wiec bez sensu brac maske bo przeplacamy wtedy
no niee i kolejna odżywka a wiesz, kupiłam w weekend ten szampon który polecałaś gliss kura, myłam już nim 2x włoski, super jest, rzeczywiście nie obciąża i włosy się baaardzo błyszczą, naprawdę

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
caskada daj znac jak ta odżywka i najważniejsze jak sie po niej włosy rozczesują, bo to w sumie mnie najbardziej interesuje.
Przymierzałam sie do tej z serii diamond gloss chyba
I jak na razie faworytami wsrod odzywek sa dla mnie gliss kury- przynajmniej moge sie normalnie rozczesac...

A w ogóle to moje mieszane uczucia co to joanny naturia powrociły...
szampon znów idzie w odstawkę bo mam tak suchą skórę po nim ze aż zaczyna sie łuszczyć...
i coś mnie podkusilo na tą odzywke b/s mak i bawelna i lipa jak nie wiem nie ma szansy zebym na nia rozczesala swoje wlosy. wydarlam wczoraj chyba z polowe i dalam spokoj już nie rozczesujac do konca...
jak dla mnie to ta odzywka jest jak woda- nalozysz, wsiaka we wlos, ani sliski nie jest ani nic nie zauwazylam ani blyszczenia koloru ani nawilzenia...
ja mam szampon joanny z zieloną herbatą i pokrzywą, dla mnie jest fajny bo nie przetłuszcza włosów nic a nic ale są baaardzo tępe po nim daję odżywkę/maskę i na szczęście idzie włosy rozczesać

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
ja bym obejrzał ale Christina jako aktorka mnie trochę przeraża

snowhitee
dziekuje Ci za pomoc ze spodniami, wprawdzie wymiarów nie napisałam ale byłam dziś w sklepie i kupiłam te spodnie Lee co polecałas.
Spociłam się przy mierzeniu jak nie wiem, mam nadzieję że warto.
Martwię się trochę bo mierzyłam na grube rajstopy ale może nie ma to aż takiego znaczenia.
Od dziś łykam Merz-dam znać jak się spisuje

caskada
i jak ta czerwona odżywka Gliss Kura-napiszesz coś o składzie?
Szampon jest bardzo fajny

kotka
jak przedłużysz pokaż zdjecia, jestem ciekawa jak Ci wyjdzie


A ja mam problem taki z włosami że nie mogę masek uzywać (mówię o tych bogatych składowo Loreal, Dolce, Matrix) bo mam zaraz tłuste włosy, nawet jak odzywkę nałoże to tak mam, jakaś masakra.
Muszę je chyba porządnie oczyścić jakimś szamponem.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
caskada
wiem Nivea widziałam że wkleiłaś, mysle o Gliss Kurze

snowhitee
powiedz mi jeszcze kochana te spodnie mają być biodrówkami?
Moje to model Low Slim Tube i są strasznie niskie-no może przesadzam ale tak ledwa za majtki, biodrówki. Coś ze mną nie tak czy one mają taki niski stan?
cieszę się, że kupiłaś spodenki ale jaki model w końcu? Bo napisałaś tylko low slim tube ale to chyba nie model czy model? tak czy siak samo słówko LOW oznacza, że są niziutkie w stanie

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Bunny gratuluję odwiedzin Twój blog kwitnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 14:35   #1070
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej Jestem dziś strasznie zła, wyszłam wcześniej z pracy i pokłóciłam się z Tż idę do natury pocieszyć się kosmetykami




a moja Monka dziś cieczkę dostała.. a ja razem z nią @



no niee i kolejna odżywka a wiesz, kupiłam w weekend ten szampon który polecałaś gliss kura, myłam już nim 2x włoski, super jest, rzeczywiście nie obciąża i włosy się baaardzo błyszczą, naprawdę



ja mam szampon joanny z zieloną herbatą i pokrzywą, dla mnie jest fajny bo nie przetłuszcza włosów nic a nic ale są baaardzo tępe po nim daję odżywkę/maskę i na szczęście idzie włosy rozczesać





cieszę się, że kupiłaś spodenki ale jaki model w końcu? Bo napisałaś tylko low slim tube ale to chyba nie model czy model? tak czy siak samo słówko LOW oznacza, że są niziutkie w stanie

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Bunny gratuluję odwiedzin Twój blog kwitnie
Ojej... a o co aż tak sie wkurzyłaś na tż?
Jesteście z monką zgrane nie ma co
Z blogu bardzo się ciesze...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:36   #1071
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Caskada człowiek jest zachłanny wiem wiem zawsze chce więcej niż ma taki żarcik ale coś w nim prawdy jest

Kotka szkol Tżcika na pewno sobie poradzi chłopak trzymam kciuki

Bunny blog się na pewno podoba, fajnie że założyłaś
dokładnie tak jak piszesz ludzie nie którzy się nie znają potem zobaczą tyle włosów i o cholera ile wypada włosów przez przedłużanie
mi np przez tipsy zauważyłam paznokcie się zrobiły twarde o dziwo i nabrały łądniejszego kształtu bo swoje miałam takie jakby płaskie a teraz mam tak ładnie wyprofilowane wypukłe ja lekko zmatowię płytkę bloczkiem ale widzę jak co niektóre to prawie całego paznokcia spiłują i mało co a do mięsa dopiłują nigdy na siłę nie odrywam! a miałam w średniej szkole koleżankę z ławki co tak odrywała o matko nawet krew się lała czasami
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:51   #1072
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dokladnie, każda taka metoda ma plusy i minusy.
Każda lekko niszczy wlosy.
Poza tym przeciez wlasne wlosy nie wypadaja przez czas noszenia, bo je trzyma keratyna. Wiec jak sie juz sciaga to sie tak zdaje po 3 miesiacach jaka tona wlosow wypadla
Zresztą to tak jak przedluzac pazurki Jest opinia ze wlasne po zdjeciu sa zniszczone i cienkie a to nieprawda- samo przedluzenie i poczatkowe zmatowienie nie niszczy paznokcia- to nie umiejetne sciaganie lub zrywanie je niszczy- albo pseudo co piluja bez umiaru


powinny byc rzedy co 1-1,5 cm. wtedy najlepiej wygladają.


ja tez bym chciala dluzsze... a jeszcze te konce podcielam ale wmawiam sobie ze to dla ich dobra...
ale u mnie przedluzanie chyba nie wchodzi w gre- ja i tak mam klopot z burza wlosow a jeszcze jakbym drugie tyle doczepila
nom z tymi paznokciami racja
aha czyli rzędy nie mozna robić pokolei po sobie tylko zostawiać odstęp.. teraz już wiem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:57   #1073
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Lady no dokladnie, a ile razy się spotkalam już z takimi glupimi opiniami to osiwieć można
Jeszcze jak pazury zapowietrzone to oderwać pól biedy gorzej jesli się mocno trzymają
Raz sama spróbowalam bo mi sie ściagać nie chciało i zrezygnowałam taki ból po podważeniu- nie wiem jak to robią niektóre

Także wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z glową i umiejetnie.
No i wiadomo ze nie każdemu dana rzecz sie spodoba, każdy ma inne oczekiwania i wyobrażenia

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Ojej kotka nie robisz żadnych odstepow...
Po prostu dzielisz wlosy na poziome pasy takie o szerokości 1-1,5cm o to mi chodzilo.
I w kazdym pasmie zaczepiasz dodatkowe.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:14   #1074
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny nic mi o podważaniu nie mów kiedyś też jednego podważyłam to aż mi łzy poleciały taki ból czasami jak się puknę też o coś nim to też zaboli ajj
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:18   #1075
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

snowhitee
przykro mi że sie pokłóciliście, ale pocieszysz sie Naturą
A na spodniach nie widziałam tego napisu model, ale jeszcze sprawdze wieczorem dla pewności.
A to będzie na metce pisało?
Te model sa lepsze?

blond bunny
notki na blogu świetne, normalnie masz talent pisarski, jestes humanistką, masz takie "lekkie pióro"

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-16 o 15:20
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:30   #1076
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny bardzo miło się czyta te notki na blogu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:38   #1077
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

agatko niewiem czy widzialas na poprzedniej stronie sprawdzilam ta odzywke gliss kura czerwona i polecamnie ma alkoholu denat jest swietna kupie sobie ja w nastepnym tygodniu

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny bardzo miło się czyta te notki na blogu
nooo wlasnie bylam dopiero poczytac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:40   #1078
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Widziałam i świetnie, mi Gliss Kur służy Fajnie że sprawdziłaś, ja na pewno kupie
A kiedy idziesz do fryzjera?
Juz nie mogę sie doczekac co Ci powie o Twoim farbowaniu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:42   #1079
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Widziałam i świetnie, mi Gliss Kur służy Fajnie że sprawdziłaś, ja na pewno kupie
A kiedy idziesz do fryzjera?
Juz nie mogę sie doczekac co Ci powie o Twoim farbowaniu
w piatek lub sobote juz nie moge sie doczekac sama jestem taaaaka ciekawa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:46   #1080
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Lady no dokladnie, a ile razy się spotkalam już z takimi glupimi opiniami to osiwieć można
Jeszcze jak pazury zapowietrzone to oderwać pól biedy gorzej jesli się mocno trzymają
Raz sama spróbowalam bo mi sie ściagać nie chciało i zrezygnowałam taki ból po podważeniu- nie wiem jak to robią niektóre

Także wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z glową i umiejetnie.
No i wiadomo ze nie każdemu dana rzecz sie spodoba, każdy ma inne oczekiwania i wyobrażenia

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Ojej kotka nie robisz żadnych odstepow...
Po prostu dzielisz wlosy na poziome pasy takie o szerokości 1-1,5cm o to mi chodzilo.
I w kazdym pasmie zaczepiasz dodatkowe.
ja sama podważałam jak nie wiedzial co z nimi zrobić
czyli nie robie odstępów pomiedzy warstwami tylko warstwa po warstwie po kolei zakładam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.