Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-02, 16:32   #4141
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
Znacie jakieś triki, żeby przyśpieszyć gojenie się opryszczki? Mija już tydzień (biorę tabletki z acyklowirem - co prawda zaczęłam jak już wylazła, czyli po ptakach), ale problem jest tego rodzaju, że jak już zrobi się strupek, to potem np. otworzę trochę szerzej buzię, pęka i od nowa leje się krew (jest w kąciku ust). Mija tydzień, a ja dalej wyglądam tragicznie
Jeżeli w kąciku ust to chyba jest to zajad a nie opryszczka, ale mogę się mylić Jeżeli to zajad to musisz łykać dużo witaminy b complex. Maści lagodza objawy, ale tylko na chwilę.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 16:34   #4142
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
Znacie jakieś triki, żeby przyśpieszyć gojenie się opryszczki? Mija już tydzień (biorę tabletki z acyklowirem - co prawda zaczęłam jak już wylazła, czyli po ptakach), ale problem jest tego rodzaju, że jak już zrobi się strupek, to potem np. otworzę trochę szerzej buzię, pęka i od nowa leje się krew (jest w kąciku ust). Mija tydzień, a ja dalej wyglądam tragicznie


Ja polecam maść virine
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 16:34   #4143
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pewnie 75 C (zmniejszasz obwód - zwiększasz miseczkę więc zwiększasz obwód - zmniejszasz miseczkę)
dzięki
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 16:49   #4144
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Konstytucja
Kadencje nie kończą się w tym samym dniu.
niby tak, ale dla mnie względy rozsądku nakazywałyby połączenie przynajmniej dwóch.
wiadomo ile kosztuje jedna tura wyborów?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 16:53   #4145
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
niby tak, ale dla mnie względy rozsądku nakazywałyby połączenie przynajmniej dwóch.
wiadomo ile kosztuje jedna tura wyborów?
Na pewno będzie drożej niż było, bo podnieśli stawki dla członków i przewodniczącego komisji diety w najbliższych wyborach: http://www.infor.pl/prawo/wybory/wyb...wych-2014.html
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:22   #4146
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

czy ktoś się orientuje jak liczone są odsłony na YT?

zawsze mi sie wydawało, ze to na takiej zasadzie się liczy, ze jedno otwarcie okna z piosenką x= 1 odsłona. I żeby odsłon było dużo, to tzreba za każdym razem odświeżać link, by strona się wczytała od nowa.

Mój kumpel twierdzi, ze nie mam razji- wg niego nie trzeba oświeżać strony, by nabijać wejścia. Wg niego można 'siedzieć' cały czas na tej samej stronie, ale jak pisenka się skończy, to znowu wciskać play, i wtedy licza się odsłony. Jak to jest?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:06   #4147
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
Znacie jakieś triki, żeby przyśpieszyć gojenie się opryszczki? Mija już tydzień (biorę tabletki z acyklowirem - co prawda zaczęłam jak już wylazła, czyli po ptakach), ale problem jest tego rodzaju, że jak już zrobi się strupek, to potem np. otworzę trochę szerzej buzię, pęka i od nowa leje się krew (jest w kąciku ust). Mija tydzień, a ja dalej wyglądam tragicznie
maść - zovirax duo. nakładać regularnie, nawet w pracy czy szkole, najlepiej patyczkiem kosmetycznym. nie drapać, bo może swędzieć. (ok. 25 zł, ale warto)
niektorym pomagają tabletki hewiran, ale to jest chyba na receptę
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 20:12   #4148
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
Znacie jakieś triki, żeby przyśpieszyć gojenie się opryszczki? Mija już tydzień (biorę tabletki z acyklowirem - co prawda zaczęłam jak już wylazła, czyli po ptakach), ale problem jest tego rodzaju, że jak już zrobi się strupek, to potem np. otworzę trochę szerzej buzię, pęka i od nowa leje się krew (jest w kąciku ust). Mija tydzień, a ja dalej wyglądam tragicznie
Zależy czy chcesz leczyć opryszczkę "na mokro" czy na "sucho".
Na mokro, dobrze sprawdzają się plasterki compeed - przynajmniej w moim przypadku.
Za to Hascovir pro dobrze wysusza
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:16   #4149
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

PRANIE

Czy ktoś tu pierze ubrania dla 1 osoby? Wybieracie proszki/płyny do prania/płukania czy kapsułki? Jeśli te drugie - jakie polecacie? Zastanawiam się, jak to wszystko będzie pachniało po wyschnięciu, bo średnio teraz wszystko chce schnąć

Zginął mi odbiornik do myszki bezprzewodowej - nie mogę znaleźć i na 99% nie znajdę. W google też średnio coś widzę - czy istnieje jakiś zamiennik? Model myszki poznam jutro, jak odkopię myszkę, bo jest schowana
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:37   #4150
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was pracuje/pracowała niedawno w Reserved. Chcę wysłać cv i lm w odpowiedzi na ogłoszenie z oficjalnej strony lpp i chciałam Was zapytać czy mają jakieś konkretne wymagania, typu doświadczenie itp, czy jest szansa dostać się tam bez doświadczenia?
W croppie (też lpp) nie zwracają dużej uwagi na doświadczenie, ale za to pierwszeństwo mają osoby z polecenia

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ja oglądam na played.tv, a jak tam nie jest dostępne to na wgrane. Wydaje mi się, że na reszcie trzeba się zarejestrować
Anyfiles, nie trzeba się logować
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:39   #4151
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
PRANIE

Czy ktoś tu pierze ubrania dla 1 osoby? Wybieracie proszki/płyny do prania/płukania czy kapsułki? Jeśli te drugie - jakie polecacie? Zastanawiam się, jak to wszystko będzie pachniało po wyschnięciu, bo średnio teraz wszystko chce schnąć

Zginął mi odbiornik do myszki bezprzewodowej - nie mogę znaleźć i na 99% nie znajdę. W google też średnio coś widzę - czy istnieje jakiś zamiennik? Model myszki poznam jutro, jak odkopię myszkę, bo jest schowana
Jak dobrze odwirujesz to nie powinno nieprzyjemnie pachniec. Ja zazwyczaj uzywam plyny (proszki w naprawde brudnych ubraniach i bialych) bo nie zostawiaja osadu, nie scieraja koloru. Wybieram rozne, nie patrze na firme
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 20:59   #4152
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jak dobrze odwirujesz to nie powinno nieprzyjemnie pachniec. Ja zazwyczaj uzywam plyny (proszki w naprawde brudnych ubraniach i bialych) bo nie zostawiaja osadu, nie scieraja koloru. Wybieram rozne, nie patrze na firme
Ja zwracam uwagę, bo np. Wirek dostępny u mnie w osiedlowym brudził czarne ubrania Zastanawiam się, czy to ekonomiczne wyjście A są płyny do prania kolorowego? Albo czy w płynie do prania czarnego można prać kolorowe? Miałabym mniej kosztów
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 21:47   #4153
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja zwracam uwagę, bo np. Wirek dostępny u mnie w osiedlowym brudził czarne ubrania Zastanawiam się, czy to ekonomiczne wyjście A są płyny do prania kolorowego? Albo czy w płynie do prania czarnego można prać kolorowe? Miałabym mniej kosztów
Ja piorę w najtańszym płynie, jaki znalazłam w realu (chyba jakoś po 3-5 zł za litr) do ciemnego. Do tego już porządniejszy płyn do płukania. Nie widzę różnicy w dopieraniu w porównaniu ani z markowymi proszkami ani płynami ani nawet kapsułkami. Tyle, że moje ubrania są raczej nieświeże/przykurzone niż faktycznie brudne czy poplamione.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 21:56   #4154
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Ja piorę w najtańszym płynie, jaki znalazłam w realu (chyba jakoś po 3-5 zł za litr) do ciemnego. Do tego już porządniejszy płyn do płukania. Nie widzę różnicy w dopieraniu w porównaniu ani z markowymi proszkami ani płynami ani nawet kapsułkami. Tyle, że moje ubrania są raczej nieświeże/przykurzone niż faktycznie brudne czy poplamione.
Ja mam pi razy drzwi 3/4 ciemnych/czarnych ubrań i naprawdę widzę różnicę w praniu w Wirku a w innych środkach. Zastanawiam się po prostu głośno, co będzie bardziej ekonomiczne - kupowanie 2 płynów + do płukania czy kapsułek Btw. one wcale nie wychodzą drogo w porównaniu do w/w, tylko zastanawiam się, czy nie brudzą.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 22:18   #4155
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja mam pi razy drzwi 3/4 ciemnych/czarnych ubrań i naprawdę widzę różnicę w praniu w Wirku a w innych środkach. Zastanawiam się po prostu głośno, co będzie bardziej ekonomiczne - kupowanie 2 płynów + do płukania czy kapsułek Btw. one wcale nie wychodzą drogo w porównaniu do w/w, tylko zastanawiam się, czy nie brudzą.
Ja stosowałam masę płynów i kaspułek i na pewno polecam kapsułki Ariel Zapach trzyma się nawet na wysuszonych ubraniach, bardzo ładny, a w przypadku płynów do płukania nigdy mi się to nie zdarzyło, żeby pachniały jeszcze w szafie :/
Do tego Ariel można znaleźć w bardzo dobrych promocjach. Dobrze dopiera wszystkie plamy, zostawia ubrania miękkie No i nadaje się i do kolorów i do ciemnych, ja używam i nie zostawia żadnych zacieków ani nic.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 22:27   #4156
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że mam ciągłość ubezpieczenia, po maturze miałam wprawdzie rok przerwy, ale wtedy zapisałam się do jakiejś szkoły policealnej, a później zarejestrowałam się w UP, byłam na stażu. Nie jestem pewna czy w tym momencie byłam ubezpieczona bez żadnej przerwy.
Później studia, więc byłam ubezpieczona przy rodzicach, obroniłam się pod koniec czerwca, więc zgodnie z tym co wyczytałam ubezpieczenie obowiązyłałoby mnie jeszcze przez 4 miesiące, czyli mniej więcej do końca października. Przed upływem tego czasu zarejestrowałam się znów w UP, więc myślę, że teraz jest ok.
Pytanie, czy oni biorą pod uwagę wszystkie przerwy czy tylko ta kara jest naliczana jeśli teraz nie byłabym ubezpieczona jakiś czas i poszłabym do nich się ubezpieczyć.
Z tego, co mówisz, masz ciągłość. I tak będziesz pewnie do nich musiała się przejść jeśli trzeba będzie płacić indywidualnie, a oni będą mieli dane w bazie u siebie, tak myślę. Trochę przechlapane z tę umową o dzieło bo zazwyczaj kasa niewielka, a to ubezpieczenie kosztuje sporo jednak.

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Ooo właśnie o to mi chodziło Dziękuję ci dobra kobieto!
Miłego oglądania

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Co zrobić z okropnym swedzeniem glowy? Nie wiem czy to przez nowy szampon czy przez użycie szamponu suchego batiste (używam go rzadko). Nie mogę przestać sie drapać i nie wiem czym to złagodzić. Suchy szampon uzywalam wczoraj rano a wieczorem umylam włosy.

Wysłano z mojej lumii, której nie zawsze chce się zrobić polskie znaki
Ja upatrywałabym winy w Batiste. Może jestem przewrażliwiona ale zupełnie nie przekonuje mnie idea suchego szamponu, wydaje mi się, że może właśnie szkodzić skórze głowy.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 22:40   #4157
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Ja stosowałam masę płynów i kaspułek i na pewno polecam kapsułki Ariel Zapach trzyma się nawet na wysuszonych ubraniach, bardzo ładny, a w przypadku płynów do płukania nigdy mi się to nie zdarzyło, żeby pachniały jeszcze w szafie :/
Do tego Ariel można znaleźć w bardzo dobrych promocjach. Dobrze dopiera wszystkie plamy, zostawia ubrania miękkie No i nadaje się i do kolorów i do ciemnych, ja używam i nie zostawia żadnych zacieków ani nic.
Jaką cenę określiłabyś jako bardzo dobrą promocję? Oglądałam je dzisiaj w Biedrze (chyba ) i kosztowały 3 dychy za 23 sztuki.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 22:44   #4158
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jaką cenę określiłabyś jako bardzo dobrą promocję? Oglądałam je dzisiaj w Biedrze (chyba ) i kosztowały 3 dychy za 23 sztuki.
Ostatnio kupiłam w Kauflandzie 32 sztuki za 25 - 26 zł, a wcześniej były w Rossmannie 32 sztuki za niecałe 30 zł. Takie promocje często widzę i jak dla mnie to dobra cena
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 22:47   #4159
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pewnie 75 C (zmniejszasz obwód - zwiększasz miseczkę więc zwiększasz obwód - zmniejszasz miseczkę)
tylko, że skracając obwód zmienia się nieco konstrukcja stanika wskutek czego nie będzie leżał tak idealnie jak dobrze dobrany rozmiar
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 23:22   #4160
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Ja stosowałam masę płynów i kaspułek i na pewno polecam kapsułki Ariel Zapach trzyma się nawet na wysuszonych ubraniach, bardzo ładny, a w przypadku płynów do płukania nigdy mi się to nie zdarzyło, żeby pachniały jeszcze w szafie :/
Do tego Ariel można znaleźć w bardzo dobrych promocjach. Dobrze dopiera wszystkie plamy, zostawia ubrania miękkie No i nadaje się i do kolorów i do ciemnych, ja używam i nie zostawia żadnych zacieków ani nic.
Też polecam
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 23:54   #4161
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Który z tych rozmiarów będzie dobry na osobę noszącą 70 D ?

  • 70B
  • 70C
  • 75A
  • 75B
  • 75C
  • 80A
  • 80B
  • 80C
  • 80D
Sorry, ale żaden, jak ktoś nosi 70D to powinien właśnie 70D kupić...
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pewnie 75 C (zmniejszasz obwód - zwiększasz miseczkę więc zwiększasz obwód - zmniejszasz miseczkę)
Idąc tym tokiem to "dobry" będzie też 80B i 85A, ale nie o to chodzi przecież ;/
[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;48374684]Nigdy nie byłam na inauguracji, a 5 lat studiów za mną [/QUOTE]
Ja byłam na pierwszej, przed pierwszym rokiem, bo rozdawali wtedy indeksy.

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
Znacie jakieś triki, żeby przyśpieszyć gojenie się opryszczki? Mija już tydzień (biorę tabletki z acyklowirem - co prawda zaczęłam jak już wylazła, czyli po ptakach), ale problem jest tego rodzaju, że jak już zrobi się strupek, to potem np. otworzę trochę szerzej buzię, pęka i od nowa leje się krew (jest w kąciku ust). Mija tydzień, a ja dalej wyglądam tragicznie
Polecam Heviran - antybiotyk na receptę, jeśli masz możliwość to sobie załatw. Nie jest drogi, a likwiduje opryszczkę ekspresowo.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
czy ktoś się orientuje jak liczone są odsłony na YT?

zawsze mi sie wydawało, ze to na takiej zasadzie się liczy, ze jedno otwarcie okna z piosenką x= 1 odsłona. I żeby odsłon było dużo, to tzreba za każdym razem odświeżać link, by strona się wczytała od nowa.

Mój kumpel twierdzi, ze nie mam razji- wg niego nie trzeba oświeżać strony, by nabijać wejścia. Wg niego można 'siedzieć' cały czas na tej samej stronie, ale jak pisenka się skończy, to znowu wciskać play, i wtedy licza się odsłony. Jak to jest?
Też się nad tym zastanawiałam, ale jak odświeżałam piosenki to wcale licznik się nie zwiększał, więc nie wiem... Może odsłony nie są liczone w czasie rzeczywistym?

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
PRANIE

Czy ktoś tu pierze ubrania dla 1 osoby? Wybieracie proszki/płyny do prania/płukania czy kapsułki? Jeśli te drugie - jakie polecacie? Zastanawiam się, jak to wszystko będzie pachniało po wyschnięciu, bo średnio teraz wszystko chce schnąć
Używam normalnego proszku i sypię go tyle ile jest napisane na opakowaniu (różne ilości proszku są do różnych ilości prania - wszystko jest opisane). Kapsułek używam tylko do jakichś specjalnych ubrań, typu marynarki czy kurtki.

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
W croppie (też lpp) nie zwracają dużej uwagi na doświadczenie, ale za to pierwszeństwo mają osoby z polecenia



Anyfiles, nie trzeba się logować
Ja oglądam w vidto.me też nie trzeba się logować.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
W croppie (też lpp) nie zwracają dużej uwagi na doświadczenie, ale za to pierwszeństwo mają osoby z polecenia
Kurcze, bo zależy mi na pracy, ale coś czuję, że mnie nie wezmą. Zostawiałam dwa tygodnie temu w jednym salonie cv i się nie odezwali do dziś. Tak długo się czeka na odzew? Czy już raczej kogoś innego zatrudnili?
A dzisiaj zawiozłam do drugiego salonu...
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 01:08   #4162
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość

Polecam Heviran - antybiotyk na receptę, jeśli masz możliwość to sobie załatw. Nie jest drogi, a likwiduje opryszczkę ekspresowo.
Heviran to NIE antybiotyk, antybiotyki są na bakterie, a opryszczka to wirus I nie załatwia się go (gdzie? w jakiś ciemnych spelunach od podejrzanych typów jak tabletki poronne czy cos? ) Tylko idzie się do lekarza i opisuje problem z opryszczką. Ważne jest prawidłowe stosowanie go, wszystko jest w ulotce, to nie są witaminki, które się łyka tak o
U mnie Heviran zmniejszył częstostliwość opryszczki z dwa/trzy razy w miesiący na raz na 2 -3 miesiące.

okapi Ale to dalej opryszka czy tylko ranka po niej? Ja na taką pękającą opryszczkę albo na rankę nakładałam maść z witaminą A, pomaga także przy zajadach itp. A jeżeli chodzi ogólnie o przyśpieszenie gojenia opryszczki to nie polecam plasterków, bo jeszcze gorzej się babrze (zwłaszcza jak zaczyna się wszystko sączyć, to ten plasterek za przeproszeniem g.... zasłania, jeszcze gorzej widać ), najlepsze są maście. Ja niestety, ale muszę sprowadzać maść na opryszczkę z Włoch bo w Polsce nie mogłam znaleźć nic z innym składnikiem aktywnym, a po zmianie składnika aktywnego w dwa dni opryszczka mi się leczy.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 01:21   #4163
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Co kupić chrześniakowi na piąte urodziny? Budżet to max 100zł. Chłopiec jest bardzo żywiołowy jednak zabawek ma całe dwa pokoje i kolejne zaraz rzuca w kąt. Myślałam może o czymś edukacyjnym książeczki, puzzle ale on ma problemy z koncentracją (podejrzewano u niego adhd, jego rodzice pracują na zmiany a on siedzi w przedszkolu od 8-18 więc też nie bardzo miałby kto i kiedy z nim siąść i układać te puzzle..)
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 01:34   #4164
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Co kupić chrześniakowi na piąte urodziny? Budżet to max 100zł. Chłopiec jest bardzo żywiołowy jednak zabawek ma całe dwa pokoje i kolejne zaraz rzuca w kąt. Myślałam może o czymś edukacyjnym książeczki, puzzle ale on ma problemy z koncentracją (podejrzewano u niego adhd, jego rodzice pracują na zmiany a on siedzi w przedszkolu od 8-18 więc też nie bardzo miałby kto i kiedy z nim siąść i układać te puzzle..)
Książka z bajkami do poczytania do łóżka może? Albo coś do malowania lub rysowania..kredki, farby, może sztaluga. Albo hulajnoga może. Albo zestaw do badmintona lub jakaś gra typu dartsy. Albo jakiś plecak z ulubioną postacią bajkową, miałby coś nowego do przedszkola
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 07:23   #4165
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Próbował ktoś oddać ubrania do Mango 1 dzień później po terminie zwrotu, da rade?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 08:00   #4166
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Heviran to NIE antybiotyk, antybiotyki są na bakterie, a opryszczka to wirus I nie załatwia się go (gdzie? w jakiś ciemnych spelunach od podejrzanych typów jak tabletki poronne czy cos? ) Tylko idzie się do lekarza i opisuje problem z opryszczką. Ważne jest prawidłowe stosowanie go, wszystko jest w ulotce, to nie są witaminki, które się łyka tak o
U mnie Heviran zmniejszył częstostliwość opryszczki z dwa/trzy razy w miesiący na raz na 2 -3 miesiące.

okapi Ale to dalej opryszka czy tylko ranka po niej? Ja na taką pękającą opryszczkę albo na rankę nakładałam maść z witaminą A, pomaga także przy zajadach itp. A jeżeli chodzi ogólnie o przyśpieszenie gojenia opryszczki to nie polecam plasterków, bo jeszcze gorzej się babrze (zwłaszcza jak zaczyna się wszystko sączyć, to ten plasterek za przeproszeniem g.... zasłania, jeszcze gorzej widać ), najlepsze są maście. Ja niestety, ale muszę sprowadzać maść na opryszczkę z Włoch bo w Polsce nie mogłam znaleźć nic z innym składnikiem aktywnym, a po zmianie składnika aktywnego w dwa dni opryszczka mi się leczy.
Możesz napisać jaki to składnik aktywny?mieszkam za granicą i może też tu jest a niestety ostatnio często zdarzają mi się opryszczki.


Czy mogę jakoś wpłynąć na sny?od kilku tygodni śni mi się wojna w Warszawie (albo raczej powstanie) i są to straszne sny,budzę się zaplakana... (nie oglądałam filmu komasy wiec to nie siła sugestii)


Co do stanikow-mam piersi bardzo szeroko rozstawione,dopiero D ma druty kończące się w odpowiednim.miejscu,obecn ie mam 75D no ale właśnie...piersi prawie nie mam i miseczka nie jest prawidłowo wypełniona. mierzylam 70D ale mam 85cm POD biustem (wada konstrukcyjna żeber :-P) i w 70d nie mogę oddychać,serio. Są jakieś firmy które maja szeroko rozstawione miseczki ale mniejszego rozmiaru? Chociaż ostatnio przymierzylam stare staniki (B i C z krótkimi drutami) i chyba już wolę mieć w połowie pusta miseczkę niż tak niewygodny stanik,tyle że nie wiem czy to moim piersiom nie zaszkodzi?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2014-10-03 o 08:04
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 08:05   #4167
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
tylko, że skracając obwód zmienia się nieco konstrukcja stanika wskutek czego nie będzie leżał tak idealnie jak dobrze dobrany rozmiar
Oczywiście, że nie ale od biedy będzie pasował.

Poza tym stanik stanikowi, firma firmie a rozmiar rozmiarowi nierówny. Ja też nie noszę jednego rozmiaru zawsze bo on bywa rożny w różnych fasonach czy markach. I jak mój standardowy rozmiar jest zły to biorę inny posługując się tym wzorem właśnie.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 08:29   #4168
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Chce zgrzać mleko w mikrofali. Czy mogę wstawić w zwykłym kubku? Ma być gorące. Na ile minut nastawić ? Naczynie tez będzie gorące ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:08   #4169
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Chce zgrzać mleko w mikrofali. Czy mogę wstawić w zwykłym kubku? Ma być gorące. Na ile minut nastawić ? Naczynie tez będzie gorące ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tylko tak grzeję Zależy jaką masz moc mikrofalówki, ale ja mam teraz 800 W i na tyle grzeję - widzę, że jest wrzące po ok. 2:30-3:00 minutach. Mniejsza moc - nastawiasz na dłużej. Kubek będzie gorący, ale ucho powinno być ok (tzn. ja nie mam z nim problemu :P). Ja grzeję w takim kubku, w jakim piję, nic specjalnego nie mam

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam w Kauflandzie 32 sztuki za 25 - 26 zł, a wcześniej były w Rossmannie 32 sztuki za niecałe 30 zł. Takie promocje często widzę i jak dla mnie to dobra cena
Dzięki, to chyba na to się zdecyduję. 30 kapsułek spokojnie starczyłoby mi do końca roku Teraz tylko przeglądać gazetki
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:28   #4170
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Sorry za głupie pytanie: to jest jedna kapsułka na jeden bęben prania, czy trzeba wrzucić dwie?

Z aplikacji. Przepraszam za literówki - czasem nie trafiam w klawisze.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 00:32:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.