Ligh Sheer Duet depilacja laserowa - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 23:30   #451
ShiokoOo
Przyczajenie
 
Avatar ShiokoOo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Witam wszystkich cierpliwych

Przeglądam wątek od dawna ale zdecydowałam się napisać dopiero po wypróbowaniu lasera LightSheer Duet.

Wczoraj byłam na drugim zabiegu na bikini głębokie. Boli diabelsko... Pomimo zastosowanej godzinę wcześniej Emli. Nie wiem dlaczego salony tak okrutnie kłamią szyldami, że zabieg nie boli.

Niestety całe bikini mam poparzone bardziej niż za pierwszym razem. Nie dość, że swędzi i piecze to jeszcze pełne strupów i ran. Mam nadzieję, że wystarczą jeszcze 3 zabiegi a moje cierpienia się opłacą.

Pani pielęgniarka, która przeprowadzała zabieg powiedziała, że producent urządzenia przewiduje 5 zabiegów (piąty jest za 1/2 ceny).
ShiokoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 23:31   #452
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez ShiokoOo Pokaż wiadomość
Witam wszystkich cierpliwych

Przeglądam wątek od dawna ale zdecydowałam się napisać dopiero po wypróbowaniu lasera LightSheer Duet.

Wczoraj byłam na drugim zabiegu na bikini głębokie. Boli diabelsko... Pomimo zastosowanej godzinę wcześniej Emli. Nie wiem dlaczego salony tak okrutnie kłamią szyldami, że zabieg nie boli.

Niestety całe bikini mam poparzone bardziej niż za pierwszym razem. Nie dość, że swędzi i piecze to jeszcze pełne strupów i ran. Mam nadzieję, że wystarczą jeszcze 3 zabiegi a moje cierpienia się opłacą.

Pani pielęgniarka, która przeprowadzała zabieg powiedziała, że producent urządzenia przewiduje 5 zabiegów (piąty jest za 1/2 ceny).
To nie jest normalna reakcja skóry...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 12:16   #453
ShiokoOo
Przyczajenie
 
Avatar ShiokoOo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
To nie jest normalna reakcja skóry...
Zgadza się. Na szczęście jest to oparzenie I stopnia.
Może być to spowodowane moją ciemną karnacją albo pani pielęgniarka nieumiejętnie wykonała zabieg Za pierwszym razem moc była nastawiona na 6 a teraz na 10. Pani sama ustalała moc lasera.

Stosowałam się do zaleceń przed zabiegiem. Nie brałam żadnych leków, nie opalałam się na solarium, nie piłam ziół, nie robiłam peelingu.

Wiem, że skóra sama zagoi się za kilka miesięcy jednak skutki poparzenia są bardzo nieprzyjemne i wyglądają nieestetycznie. Wstawiłabym zdjęcie ale moja mama po obejrzeniu moich pachwin była tak zszokowana, że Wam chyba tego oszczędzę.

Zastanawiam się czy do gabinetu na skargę i pokazać "co mi pani zrobiła"? Iść tam na kolejny zabieg? Domagać się kolejnych zabiegów mniejszą mocą (pani powiedziała, że niższą mocą usuwanie włosów jest mniej skuteczne), robienia przez inną osobę lub za niższą cenę? Sama nie wiem co robić. Nie lubię być roszczeniową klientką. Wiem te oparzenia nie są głębokie i nie zagrażają mojemu życiu ale jednak są.
ShiokoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 14:10   #454
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez ShiokoOo Pokaż wiadomość
Zgadza się. Na szczęście jest to oparzenie I stopnia.
Może być to spowodowane moją ciemną karnacją albo pani pielęgniarka nieumiejętnie wykonała zabieg Za pierwszym razem moc była nastawiona na 6 a teraz na 10. Pani sama ustalała moc lasera.

Stosowałam się do zaleceń przed zabiegiem. Nie brałam żadnych leków, nie opalałam się na solarium, nie piłam ziół, nie robiłam peelingu.

Wiem, że skóra sama zagoi się za kilka miesięcy jednak skutki poparzenia są bardzo nieprzyjemne i wyglądają nieestetycznie. Wstawiłabym zdjęcie ale moja mama po obejrzeniu moich pachwin była tak zszokowana, że Wam chyba tego oszczędzę.

Zastanawiam się czy do gabinetu na skargę i pokazać "co mi pani zrobiła"? Iść tam na kolejny zabieg? Domagać się kolejnych zabiegów mniejszą mocą (pani powiedziała, że niższą mocą usuwanie włosów jest mniej skuteczne), robienia przez inną osobę lub za niższą cenę? Sama nie wiem co robić. Nie lubię być roszczeniową klientką. Wiem te oparzenia nie są głębokie i nie zagrażają mojemu życiu ale jednak są.
Przy ciemniej karnacji osoba wykonująca zabieg powinna od razu odstąpić od wykonania go. Możliwe, że to przez to. Nie jestem specjalistą od laserów, ale ja miałam 34 i to już było bardzo nisko podobno. (Chyba że masz inaczej określane parametry na Twoim urządzeniu Light sheer duet). Poszłabym do lekarza i wzięła dowód w postaci np. zaświadczenia itp. że zostałaś poparzona jeśli może takie coś wypisać. Nie poszłabym tam więcej na zabiegi. Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej, ale walczyłabym o swoje.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 16:46   #455
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Hej dziewczyny.
Jaki salon możecie polecić w Lublinie? Widzę, że Ars Medica ma tutaj dobre opinie. A co z Laser Cosmetic Salon?
Jestem skłonna wydać moje oszczędności na laser. Mam dość golenia, kremów itd Muszę przyznać, że sama narobiłam sobie problemów wyrywając/depilując niepotrzebnie niektóre obszary...
Dodam, że moja największa zmora to wąsik, broda, linia biała oraz pachwiny i pośladki (a raczej okolice odbytu; pośladki to dość długie blond włoski z którymi prawdopodobnie nic nie zrobię na twarzy też mam dużo dłuższych blond włosków...)

Oczywiście przed zabiegiem planuje udać się do endokrynologa by mieć pewność że hormony są ok. Ostatnio pani dermatolog podczas wizyty (walczę z trądzikiem) powiedziała mi, że na moją twarz może laser nie zadziałać... choć na brodzie mam pojedyncze, czarne włoski których wtedy nie było widać... co o tym myślicie ? Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji?
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"

Edytowane przez holly-dolly
Czas edycji: 2014-12-27 o 16:48
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 18:04   #456
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez holly-dolly Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Jaki salon możecie polecić w Lublinie? Widzę, że Ars Medica ma tutaj dobre opinie. A co z Laser Cosmetic Salon?
Jestem skłonna wydać moje oszczędności na laser. Mam dość golenia, kremów itd Muszę przyznać, że sama narobiłam sobie problemów wyrywając/depilując niepotrzebnie niektóre obszary...
Dodam, że moja największa zmora to wąsik, broda, linia biała oraz pachwiny i pośladki (a raczej okolice odbytu; pośladki to dość długie blond włoski z którymi prawdopodobnie nic nie zrobię na twarzy też mam dużo dłuższych blond włosków...)

Oczywiście przed zabiegiem planuje udać się do endokrynologa by mieć pewność że hormony są ok. Ostatnio pani dermatolog podczas wizyty (walczę z trądzikiem) powiedziała mi, że na moją twarz może laser nie zadziałać... choć na brodzie mam pojedyncze, czarne włoski których wtedy nie było widać... co o tym myślicie ? Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji?
te nazwy salonu cos mi mówia chyba... Ogládalam bloga yt czarnajagoda.blogspot i ona chyba tam miaøa zabiegi ... Zajrzyj do niej
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 22:48   #457
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
te nazwy salonu cos mi mówia chyba... Ogládalam bloga yt czarnajagoda.blogspot i ona chyba tam miaøa zabiegi ... Zajrzyj do niej
właśnie dzięki niej dowiedziałam się o tym salonie tylko ciekawa jestem jakie doświadczenie mają inne dziewczyny. Bardzo ciężko znaleźć opinie na necie
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 10:17   #458
magdalena022
Przyczajenie
 
Avatar magdalena022
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja mogę polecić klinikę Derma-Clinic dr Orlitz w Częstochowie. Zabieg nie jest przyjemny (co jest zaznaczone nawet na stronie kliniki), ale myślę, że warto pozbyć się niechcianych włosków. Super profesjonalne podejście do pacjenta i dobre efekty
magdalena022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 21:13   #459
Nirvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Holly-dolly miałam tutaj napisać z identycznym pytaniem mam zamiar zacząć lsd w Lublinie, zastanawiam się czy ars medica czy lasercs.
Mam też inne pytanie, ceny zawsze są podane od-do, często to całkiem spora różnica, od czego to zależy?
Mam nadzieję że któraś z dziewczyn była w jednym lub drugim salonie i podzieli się wrażeniami
Nirvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 23:21   #460
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Nirvn Pokaż wiadomość
Holly-dolly miałam tutaj napisać z identycznym pytaniem mam zamiar zacząć lsd w Lublinie, zastanawiam się czy ars medica czy lasercs.
Mam też inne pytanie, ceny zawsze są podane od-do, często to całkiem spora różnica, od czego to zależy?
Mam nadzieję że któraś z dziewczyn była w jednym lub drugim salonie i podzieli się wrażeniami

Czarnajagoda na swoim blogu opisała ze w arsmedice została poparzona, lekko ale jednak... Dodała zdjecie wiec mozna zobaczyć jak to wyglądało.
No ale ceny maja konkurencyjne, na początek 40%znizki a pózniej 50%... Wychodzi naprawdę tanio. Przemawia do mnie rownież to ze zabieg wykonuje lekarz dermatolog. Nie wiem jak jest w drugim salonie o którym piszesz
Z tym przedzialem cenowym chyba chodzi o to jak silne jest owłosienie, jak duży obszar zajmuje. Lub np.: niektóre dziewczyny robią uda tylko z przodu i wtedy jest pół ceny. Ja to tak rozumiem ;> swoją drogą nie wiem jak dokładnie wyliczają ceny.
Na innym wątku o depilacji znalazłam kilka dziewczyn, które korzystały z usług ars medici naprawdę sobie chwalą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"

Edytowane przez holly-dolly
Czas edycji: 2014-12-30 o 23:25
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 12:37   #461
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja robiłam depilącję w Ars Medice w Lublinie i jestem bardzo zadowona, teraz robię nogi, zapisuję się do pielęgniarki Pani Małgosi, która moim zdaniem robi to szybciej niż lekarka Pani Agnieszka.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 14:58   #462
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ja robiłam depilącję w Ars Medice w Lublinie i jestem bardzo zadowona, teraz robię nogi, zapisuję się do pielęgniarki Pani Małgosi, która moim zdaniem robi to szybciej niż lekarka Pani Agnieszka.

Czytałam na wizażu dobre słowa o pani Iwonie. Czy pracuje jeszcze?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 23:19   #463
ShiokoOo
Przyczajenie
 
Avatar ShiokoOo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ja robiłam depilącję w Ars Medice w Lublinie i jestem bardzo zadowona, teraz robię nogi, zapisuję się do pielęgniarki Pani Małgosi, która moim zdaniem robi to szybciej niż lekarka Pani Agnieszka.
Pisałam niedawno właśnie o tej pani pielęgniarce, że zostałam przez nią poparzona. Jest to ten sam salon, w którym poparzono właścicielkę bloga yt czarnajagoda.blogspot.pl W tym momencie (minęły 3 tygodnie od zabiegu) nie mam już śladu poparzenia, było ono powierzchowne jednak niewielkie blizny zostały.

Zdecydowałam się na ten salon właśnie ze względu na atrakcyjną cenę i zachwyconą koleżankę ale teraz mam wątpliwości czy kontynuować. Jeśli chodzi o przedział cenowy jest to chwyt marketingowy. Mam bardzo mało włosów w okolicach bikini a pomimo to zastosowano cenę najwyższą. Faktem jest, że pomniejszoną właśnie o 40% ale ta promocja jest chyba stała.

Edytowane przez ShiokoOo
Czas edycji: 2015-01-01 o 23:23
ShiokoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:08   #464
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez ShiokoOo Pokaż wiadomość
Pisałam niedawno właśnie o tej pani pielęgniarce, że zostałam przez nią poparzona. Jest to ten sam salon, w którym poparzono właścicielkę bloga yt czarnajagoda.blogspot.pl W tym momencie (minęły 3 tygodnie od zabiegu) nie mam już śladu poparzenia, było ono powierzchowne jednak niewielkie blizny zostały.

Zdecydowałam się na ten salon właśnie ze względu na atrakcyjną cenę i zachwyconą koleżankę ale teraz mam wątpliwości czy kontynuować. Jeśli chodzi o przedział cenowy jest to chwyt marketingowy. Mam bardzo mało włosów w okolicach bikini a pomimo to zastosowano cenę najwyższą. Faktem jest, że pomniejszoną właśnie o 40% ale ta promocja jest chyba stała.

Troche mnie zmartwilas.. Ciekawe jak często dochodzi do poparzeń w ArsMedice... Jednak wciąż kuszą mnie ceny no i wiele zadowolonych klientek. Moze poprostu z góry trzeba zaznaczyć by użyli mniejszej mocy w obawie przed poparzeniem i ewentualnie pózniej ją zwiększać?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 23:14   #465
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Witam dziewczyny. Chcialabym abyscie rozwialy badz potwierdzily moje watpliwosci. Zachecona opiniami w internecie oraz informacjami od znajomej(miala depilacje bikini light sheerem) zdecydowalam sie na gleboka depilacje wlasnego bikini. Ze strachu o bol poszlam na probe laserowa do innego salonu majacego light sheer duet- na malym skrawku skory pani przylozyla raz wieksza a raz mniejsza koncowke- mala bolala bardzo. Po powrocie do domu czulam delikatny swad-skory? Wloskow? Choc zostaly w tym miejscu zgolone. Mialam tez takie czerwone kropeczki na skorze, ktore troche zciemnialy. Zadnych innych objawow. Pani wykonujaca probe powiedziala ze depilujac bikini pracuje na obu koncowkach, bo mala stosuje w trudniej dostepnych miejscach. Na zabiegi wlasciwe zapisalam sie do innego gabinetu dysponujacego rowniez light sheerem ale bardziej dostepnym cenowo. Dzis mialam pierwszy zabieg-wykonany wylacznie duza koncowka- i tu moje watpliwosci czy faktycznie nie jest tak ze ona nie dociera do trudno dostepnych miejsc np zalamanie pachwiny? Zabieg trwal kilka minut-moze 4 lub 5, bardzo krotko-czy to normalne? Prawie nie bolalo,podobnie jak na probie duzankoncowke odczulam tak samo. Nie mam zadnych podraznien,lekkie czerwone kropeczki,ale to moze od golenia. Zastanawia mnie to czy zabieg nie byl wykonany zbyt krotko i na tzw.odwal bez starania sie o dotarcie do kazdego zakatka( mala koncowka). Mialyscie depilacje wykonywana jedna czy dwoma koncowkami?
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:08   #466
Nirvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Jestem zdecydowana na ArsMedica, pójdę po prostu do lekarza a nie do pielęgniarki i będę trzymać kciuki. Robię łydki na razie, potem zobaczę. Idę się zapisać w tym tygodniu, jak będzie powszystkim to zdam relację
Nirvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 01:27   #467
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Nirvn Pokaż wiadomość
Jestem zdecydowana na ArsMedica, pójdę po prostu do lekarza a nie do pielęgniarki i będę trzymać kciuki. Robię łydki na razie, potem zobaczę. Idę się zapisać w tym tygodniu, jak będzie powszystkim to zdam relację

Z niecierpliwością czekam na Twoją relację wiesz moze czy pracuje tam wciąż pani Iwona? Ona chyba jest lekarką, czytałam o niej dobre opinie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"

Edytowane przez holly-dolly
Czas edycji: 2015-01-07 o 01:43
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:52   #468
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez holly-dolly Pokaż wiadomość
Z niecierpliwością czekam na Twoją relację wiesz moze czy pracuje tam wciąż pani Iwona? Ona chyba jest lekarką, czytałam o niej dobre opinie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pani Iwona tam pracuje, tylko chyba nie w każdy dzień, bo dojeżdża z Zamościa
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:50   #469
Beatas140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 29
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Przede wszystkim ceny są różne, w zależności od tego, jaką poddajemy jej partię ciała. Znaczenie ma również to, który już zabieg wykonujemy. Bardzo dobrze przygotowany cennik ma Salon Laser Estetic z Lublina, który może pomóc zorientować się, ile taki zabieg kosztuje. Oczywiście należy pamiętać, że w innych miastach ceny mogą odbiegać od proponowanych na ich stronie.
Beatas140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 12:14   #470
olaflorka2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Jestem po depilacji laserowej w gab.Kosmedica w Warszawie. Zdecydowanie polecam zabieg własnie w tym miejscu. Szybko,profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze. Jestem po usunięciu owłosienia z całych nóg,bikini ,pach i wąsika. REWELACJA!!!! warto zainwestować w ten zabieg!!! Włosów brak, teraz jestem zapisana za 6 miesięcy na dobitkę tego co jeszcze wyrasta pojedynczego Polecam

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez asia022 Pokaż wiadomość
a ja najbardziej polecam gabinet kosmedica. bardzo wysoka skuteczność zabiegów. fajne promocje. mialam juz zrobione 4 razy bikini głębokie i ślad po włoskach... zaginął!! teraz wykonuję w pakiecie łydki i pachy mega zadowolenie
Zgadzam się w 100%,byłam sprawdziłam i również potwierdzam twoją opinię

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ShiokoOo Pokaż wiadomość
Witam wszystkich cierpliwych

Przeglądam wątek od dawna ale zdecydowałam się napisać dopiero po wypróbowaniu lasera LightSheer Duet.

Wczoraj byłam na drugim zabiegu na bikini głębokie. Boli diabelsko... Pomimo zastosowanej godzinę wcześniej Emli. Nie wiem dlaczego salony tak okrutnie kłamią szyldami, że zabieg nie boli.

Niestety całe bikini mam poparzone bardziej niż za pierwszym razem. Nie dość, że swędzi i piecze to jeszcze pełne strupów i ran. Mam nadzieję, że wystarczą jeszcze 3 zabiegi a moje cierpienia się opłacą.

Pani pielęgniarka, która przeprowadzała zabieg powiedziała, że producent urządzenia przewiduje 5 zabiegów (piąty jest za 1/2 ceny).
Ja chodzę już od dłuższego czasu na zabiegi depilacji laserowej w Warszawie do Kosmedica i wcale tak strasznie nie boli!!! Miałam dep.kilka partii ciała i cały czas podwyższana dawką...da się wytrzymać i zdecydowanie odradzam emlę do zabiegu!!! Zabiegi są bardzo skuteczne, moja Pani Kasia jest mega profesjonalna i dokładna, za każdym razem mówi o podwyższaniu dawki : Trzeba pamiętać ,że włosy muszą być bardzo dobrze zgolone!!! aby włos nie palił się i nie topił na powierzchni skóry bo to powoduje ból. Kosmedica rządzi w depilacji laserowej!!! Mieli ten sprzęt jako pierwsi, więc ich doswiadczenie przebija inne gabinety!!!Warto!!!Poleca m
olaflorka2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:29   #471
Nirvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

No więc drogie Lublinianki...
Poszłam do ArsMedica dzisiaj o 12 i dopiero na drzwiach doczytałam że rejestracja od 13, dzwoniłam do drzwi bo teoretycznie otwierają dużo wcześniej, ale nikt mi nie otworzył.
Więc pod wpływem impulsu poszłam jednak do laser cosmetic salon na Nadbystrzyckiej. Słyszałam same bardzo dobre opinie na ich temat. Zapisałam się na sobotę, dzisiaj zrobili mi próbę, atmosfera baaaardzo przyjemna, ceny w porządku, podejście wydaje się profesjonalne no ale wszystko wyjdzie w praniu
Póki co jestem okropnie zadowolona i już nie mogę się doczekać
Nirvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:46   #472
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Nirvn Pokaż wiadomość
No więc drogie Lublinianki...

Poszłam do ArsMedica dzisiaj o 12 i dopiero na drzwiach doczytałam że rejestracja od 13, dzwoniłam do drzwi bo teoretycznie otwierają dużo wcześniej, ale nikt mi nie otworzył.

Więc pod wpływem impulsu poszłam jednak do laser cosmetic salon na Nadbystrzyckiej. Słyszałam same bardzo dobre opinie na ich temat. Zapisałam się na sobotę, dzisiaj zrobili mi próbę, atmosfera baaaardzo przyjemna, ceny w porządku, podejście wydaje się profesjonalne no ale wszystko wyjdzie w praniu

Póki co jestem okropnie zadowolona i już nie mogę się doczekać

Rownież rozważałam miedzy tymi dwoma salonami jednak bardziej skłaniam sie ku ArsMedice, wydaje mi sie ze maja niższe ceny. Czy w Laser Cosmetic Salon przyjmują tylko kosmetyczki?
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:32   #473
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Nirvn Pokaż wiadomość
No więc drogie Lublinianki...
Poszłam do ArsMedica dzisiaj o 12 i dopiero na drzwiach doczytałam że rejestracja od 13, dzwoniłam do drzwi bo teoretycznie otwierają dużo wcześniej, ale nikt mi nie otworzył.
Więc pod wpływem impulsu poszłam jednak do laser cosmetic salon na Nadbystrzyckiej. Słyszałam same bardzo dobre opinie na ich temat. Zapisałam się na sobotę, dzisiaj zrobili mi próbę, atmosfera baaaardzo przyjemna, ceny w porządku, podejście wydaje się profesjonalne no ale wszystko wyjdzie w praniu
Póki co jestem okropnie zadowolona i już nie mogę się doczekać
Najlepsza droga kontaktu z nimi z to kontakt telefoniczny, nawet jeśli się nie dodzwonisz to na pewną oddzwonią.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:46   #474
Nirvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez holly-dolly Pokaż wiadomość
Czy w Laser Cosmetic Salon przyjmują tylko kosmetyczki?
Niestety wydaje mi się że tak, ale zrobiły na mnie wrażenie bardzo kompetentnych. W ArsMedice wyliczyłam że za łydki wyjdzie mi 300zł, w laser cosmetic salon mają zniżki studenckie i wyszło 250.


Edit:
Zdaję sprawozdanie
Atmosfera w salonie bardzo ciepła. Sam zabieg nie bolał (robiłam łydki), był wręcz przyjemny. W niektórych miejscach dostrzelali mi małą głowicą, wtedy nogi skakały jak chciały, ale do przeżycia po próbie nie miałam nawet zaczerwienienia więc zwiększyli mi moc.
Następny zabieg mam na początku marca. Mogłabym szczerze polecić ten salon, ale zrobię to dopiero jak będę widziała efekty
Jak na razie same plusy.

Edytowane przez Nirvn
Czas edycji: 2015-01-10 o 10:30
Nirvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 20:00   #475
flamel
Przyczajenie
 
Avatar flamel
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Czy któraś z Was robiła zabieg w Beauty Factory w Poznaniu i podzieli się opinią?
flamel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 15:08   #476
Nirvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Po jakim czasie od pierwszego zabiegu i w jakich ilościach wypadały Wam włosy?
Nirvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 20:56   #477
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Umówiłam się na próbę Łydek na poniedzialek, w LASER Cosmetic Salon w Rzeszowie, po wyliczeniu mi zniżek, za ŁYDKI wyszło mi 215 zł oO - cena normalna - 280 zł
- 10% polecenie koleżanki (1 zabieg mój)
- 10% zniżka studencka
- 5 % za polubienie ich na FB
Jestem mile zaskoczona, że sumują się te zniżki, bo kolejne zabiego będę włąśnie miała z 15% zniżką.
Mam nadzieję, że z abiegów będę zadowolona.
Jezcze jakby ktoś miał opinie o tym salonie w RZESZOWIE, to była bym wdzięczna

Edytowane przez Baas
Czas edycji: 2015-01-16 o 20:58
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 10:41   #478
maaggdda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po 5 zabiegach na 3 partie ciała we Wrocławiu - efekty są niesamowite! dlatego też zaczynam depilację kolejnych trzech partii

Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg bardzo chętnie Cię polecę. Zamierzam wykonać 5 zabiegów na 3 partie także mam trochę zniżek do rozdania!

Polecać można osoby z całej Polski także nie ważne gdzie wykonujecie zabieg mogę Was polecić!

Piszcie! magdalena.rogow@gmai l.com
maaggdda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:17   #479
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

A ja mam pytanie trochę z innej beczki.. ile lat/miesięcy jesteście po zakończonych zabiegach? Czy faktycznie po skończonej serii trzeba za 2-3 lata powtórzyć zabieg? W ilu seriach?? Ja w tej chwili jestem po 3 seriach na łydki i uda, włoski odrastają, ale nie tyle co kiedyś. Jestem ciekawa efektu końcowego.
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:23   #480
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Znam dziewczynę, która robiła 5 lat temu na łydki i mówi, że praktycznie nic nie ma oO noo może jakieś 10.... Miała chyba 5 albo 6 zabiegów...
Ja jestem po pierwszym, taaak sie napaliłam, że szok. Żałuje strasznie, że nie zaczęłam gdzieś we wrześniu....
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 10:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.