Zepsułem studniówke dziewczynie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 10:31   #61
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Jak na mój gust powinna sie spodziewać że nie będziesz cały czas na parkiecie szalał,skoro jestes spokojny i nie przepadasz za imprezami.
W moim mniemaniu cała scenka furii była nie na miejcu,ale sądze ze jednak powinienes z nia porozmawiac i przeprosic ,mimo ze nic strasznego nie zrobiłes.Takie sa kobiety
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:43   #62
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Ja uważam , że jedyne co możesz zrobić to do niej pójść i wyjaśnić wszystko ...nic więcej.
Ja wiem po sobie, że jeśli coś jest nie tak ja wolę porozmawiać a nie siedzieć w ciszy .
To po 1 po 2 może nagły wybuch złości był spowodowany przez nadmiar alkoholu? Po prostu ją to zdenerwowało a chyba wszyscy wiemy jak to jest gdy się za duży wypije ... nie wiem sama a co do poświęceń z drugiej strony mój chłopak tez uważa , że tańczyć nie umie ale jak już idziemy na jakąś impreze to zawsze się ze mną bawi nie zwracając uwagi na to czy ktoś patrzy czasami warto przełamać ten wstyd i strach uwierz mi
Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni 3mam kciuki no a Tobie kolego radze jak najprędzej biec do swojej Basi
Pozdrawiam!
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:50   #63
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Jak ona Cie już teraz szantażuje to coś jest nie tak.
dla mnie to logiczne,że na studniówkę idzie się ze swoim partnerem.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:57   #64
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Jak ona Cie już teraz szantażuje to coś jest nie tak.
dla mnie to logiczne,że na studniówkę idzie się ze swoim partnerem.
Wydaje mi się, że szantażując dede chciała go po prostu zmotywować, by się z nią bawił... pewnie nie miała nawet zamiaru zapraszać kogoś innego.
Nie to, że jej bronię, ale staram się spojrzeć obiektywnie.

Ty Dede, również - mimo całej niechęci - powinieneś choć trochę więcej się z nią pobawić. naprawdę nie trzeba do tego szczególnego talentu . generalnie ja jestem za tym by w każdej sytuacji szukac kompromisu
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:19   #65
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jaki tam znowu bal,pomyslalaby kto,że ten w Operze wiedeńskiej masz na myśli.
tak, dokladnie ten mialam na mysli .

studniowka, nie bez powodu nazywana jest BALEM studniowkowym. nie impreza, nie posiadowka, nie imieninami u cioci krysi. dla wiekszosci to pierwsza tego typu impreza w zyciu, namiastka doroslosci, byc moze wstep przed tymi prawdziwymi, doroslymi balami.

sjp podaje, ze bal to "wielka, huczna zabawa taneczna ", wiec dziwi mnie Twoje usilne odbieranie studniowce jej 'balowego' charakteru. no chyba, ze jest niepisana zasada wedle ktorej to miano przypisywane jest jedynie balom debiutantek i reszcie 'elity'...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie martw się,jak będzie trzeba -to zrezygnuję .
Twoja obecnosc w sieci lub jej brak nie przysparza mi zmartwien. szkoda tylko, ze nie znalazlas chwili by skomentowac moje pytanie. jesli dobrze pamietam, to wlasnie Ty w wielu dyskusjach walczysz o odpowiedzi na Twoje pytania, podczas gdy sama ich unikasz.
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:41   #66
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
ja nie mowie, ze miala isc z innym. Chlopak jej obiecal wspolna zabawe, a nie chcial tanczyc. Dlatego zawinil On.
A dziewczyna mogla dac na luz i bawic sie z innymi, moze wtedy facet ruszyl by swoj tylek ii zaczal tanczyc.
Wspolna zabawa to nie tylko szybkie tance. Przeciez ona go zna i powinna wiedziec, ze to dla niego moze byc szczyt nie do zdobycia. Grozba, ze pojdzie z innym ogolnie ja skresla, juz nie mowiac o tych awanturach itp. itd.
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:50   #67
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

a ja stane po stronie dziewczyny. uwazam, ze miala prawo byc lekko mowiac.. zła, skoro obiecales jej wczesniej, ze chociaz troche potanczycie. chyba nikt nie chce przesiedziec całej studniówki drętwo przy stole.. dla wiekszosci jest to pierwszy i ostatni BAL w zyciu, dziewczyny przygotowują się do niego tygodniami.

mysle, ze powinienes ja przeprosic.. chociaz czasu nie cofniesz i niestety zmarnowales jej ta impreze.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 18:01   #68
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez dede1122 Pokaż wiadomość
Nie, trafilem tu przypadkiem wczoraj, jak szukalem fryzur bo chcialem pokazac mojej jaka mi sie podoba . A forum mi zaimponowało, tyle osób aktywnyhc tyle postów wpisów, osttanio miałem zdanie ze forum umierają, a tu miła niespodzianka.
A Ty co byś zrobiła, gdyby twój uparł sie ze nie zatańczy?
Mój chłopak np bardzo nie lubi tańczyć, wiem to od samego początku i nigdy nie nalegam ani nie obrażam sie z to, ze na imprezie nie idzie na parkiet razem ze mną...Potrafie zrozumieć, ze nie można nikogo zmuszać do niczego
Co innego jeśli zazwyczaj dobrze sie bawisz na imprezach a tylko teraz po prostu nie miałes ochoty( w tej sytuacjii rozumiem jej zdenerwowanie..)
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:03   #69
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
a ja stane po stronie dziewczyny. uwazam, ze miala prawo byc lekko mowiac.. zła, skoro obiecales jej wczesniej, ze chociaz troche potanczycie. chyba nikt nie chce przesiedziec całej studniówki drętwo przy stole.. dla wiekszosci jest to pierwszy i ostatni BAL w zyciu, dziewczyny przygotowują się do niego tygodniami.

mysle, ze powinienes ja przeprosic.. chociaz czasu nie cofniesz i niestety zmarnowales jej ta impreze.

Ja jestem po stronie chłopaka - widać ze sie starał, cóz zatańczył tylko 5, 6 kawałków, ale pewnie zatańczył by więcej gdyby nie scenki i zła admosfera na tej studniówce. Zresztą nie była wśród obcych ludzi - tylko kolegów z klasy, z którymi mogła przetańczyć szybkie tańce. Zreszta dla niego to był podwójny stres, to przecież byli jej znajomi nie jego...
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:08   #70
xxsweetashoneyxx
Przyczajenie
 
Avatar xxsweetashoneyxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...Kraina Gwiazd...
Wiadomości: 13
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Według mnie głu*** postąpiłeś i nie usprawiedliwia cię to że nie chodzisz na żadne imprezy i dyskoteki...To jest studniówka i na niej należy się bawić...Twojej dziewczynie na pewno jest smutno i powinneś ją jak najszybciej przeprosić za swoje zachowanie.
xxsweetashoneyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:14   #71
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Ja bym od razu wyjaśniła, że n ie lubię tańczyć, że zmarnuje sobie przy mnie imprezę, żeby się bawiła z kolegami i bym przeprosiła . Postawić sprawę jasno. Teraz jest po ptakach, należy tylko przeprosić..
__________________



"Nie umiem cię nie dotykać, nie przysięgnę Bogom

Nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać nawet gdybyś miała kogoś..."

GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 20:43   #72
rubia82
Przyczajenie
 
Avatar rubia82
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Ja osobiście swoją studniówkę potraktowałam jak coś wyjątkowego. Pierwszy poważny bal, makijaż, fryzura, suknia, polonez, kamery. Chciałam żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłam. Każda dziewczyna przezywa swoją studniówkę jako niesamowite przeżycie i na pewno chciałaby przetańczyć całą noc ze swoim ukochanym.
W złości mówi się różne rzeczy. Związek dwojga ludzi to sztuka kompromisów. Przeproś Basię i wytłumacz się. Jakieś kwiaty nie zaszkodzą. Jeśli się kochacie to będzie ok.
rubia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:50   #73
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez Lalik Pokaż wiadomość
tak, dokladnie ten mialam na mysli .

studniowka, nie bez powodu nazywana jest BALEM studniowkowym. nie impreza, nie posiadowka, nie imieninami u cioci krysi. dla wiekszosci to pierwsza tego typu impreza w zyciu, namiastka doroslosci, byc moze wstep przed tymi prawdziwymi, doroslymi balami.

sjp podaje, ze bal to "wielka, huczna zabawa taneczna ", wiec dziwi mnie Twoje usilne odbieranie studniowce jej 'balowego' charakteru. no chyba, ze jest niepisana zasada wedle ktorej to miano przypisywane jest jedynie balom debiutantek i reszcie 'elity'...
Chyba masz na myśli BAL MATURALNY ,a nie studniówkowy,bo o takim pierwsze słyszę .



Cytat:
Napisane przez Lalik Pokaż wiadomość
Twoja obecnosc w sieci lub jej brak nie przysparza mi zmartwien. szkoda tylko, ze nie znalazlas chwili by skomentowac moje pytanie. jesli dobrze pamietam, to wlasnie Ty w wielu dyskusjach walczysz o odpowiedzi na Twoje pytania, podczas gdy sama ich unikasz.
Ja walczę o odpowiedzi na moje pytania??
Też pierwsze słyszę .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:56   #74
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

mozna uzywac zamiennie

bal studniowkowy/bal maturalny

poza tym, o wiele czesciej uzywa sie okreslenia bal studniowkowy ( teoretyczne 100 dni przed matura)
w sumie to ma wiecej sensu, bo maturalny powinien odbyc sie w dniach matury
a bal studniowkowy - czas przed matura,

a bal odbywa sie zazwyczaj w styczniu, i chyba jeszcze na poczatku lutego
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:59   #75
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Bal maturalny i studniówkowy to synonimy (studniówka po prostu). Pierwsze to ja słyszę, że ktoś o tym nie wie.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:03   #76
m.a.j.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Moim skromnym zdaniem, twoja dziewczyna powinna na tej studniówce sama Cie nauczyć tańczyć a nie się wściekać że nie umiesz tego robić na pewno po jakieś godzinie załapał byś o co chodzi.

P.S Skoro wiedziałeś,że nie umiesz tańczyć mogliście zacząc cwiczyć przed studniówką
wtedy wiedziałbyś co i jak i nie byłoby problemu
Mój brat nie miał pojęcia o tańczeniu , nauczyła go mama i ja
__________________
63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53


10.01 ---START---63.2


9 dzień ćwiczeń za mną

Tłuszczyku spływaj a sio
m.a.j.a. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:48   #77
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez m.a.j.a. Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem, twoja dziewczyna powinna na tej studniówce sama Cie nauczyć tańczyć a nie się wściekać że nie umiesz tego robić na pewno po jakieś godzinie załapał byś o co chodzi.

P.S Skoro wiedziałeś,że nie umiesz tańczyć mogliście zacząc cwiczyć przed studniówką
wtedy wiedziałbyś co i jak i nie byłoby problemu
Mój brat nie miał pojęcia o tańczeniu , nauczyła go mama i ja
YYyy..na studniówce miała go uczyć tańczyć?
Żenada.
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 23:17   #78
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Jak ktoś nie jest królem parkietu, to choćby go kijkami po plecach tłukli tańczyć nie będzie... A jak już będzie to jakby ten kij połknął

Ludzie wszystko chcą idealnie. Studniówkę, 18stkę, wesele - ten ma stać tak, w tym momencie obrót.

Tak się nie da.

I najlepiej bawi sie ten, który zbyt wiele nie oczekuje (chociaż i taka postawa nie gwarantuje zadowolenia z imprezy, ale przynajmniej oszczedza nerwów i zgryzoty)


Winni są oboje - dede przynajmniej powinien zabawiać Basię przy stole, Basia - wiedziała jaki stosunek do tańczenia ma dede, istnieją koleżanki, kółeczka i wesołe podrygiwania w grupie.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 23:22   #79
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Chyba masz na myśli BAL MATURALNY ,a nie studniówkowy,bo o takim pierwsze słyszę .
dziewczyny powyzej juz Ci na to odpowiedzialy.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ja walczę o odpowiedzi na moje pytania??
Też pierwsze słyszę .
trudno. nie podejmuje sie grzebania w tych tysiacach postow, by udowodnic. niech bedzie, ze przewidzialo mi sie to. zupelnie tak samo jak przewidzialy mi sie bale studniowkowe, ktore przeciez nie istnieja.



tak juz zupelnie offtopujac,
zawsze myslalam, ze jestes jedna z tych osob, z ktorymi nawet o dupie maryni mozna w miare sensownie podyskutowac tu na forum, ale widocznie mylilam sie. szkoda. choc zapewne tylko dla mnie .

z mojej strony eot.
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 07:56   #80
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez xxsweetashoneyxx Pokaż wiadomość
Według mnie głu*** postąpiłeś i nie usprawiedliwia cię to że nie chodzisz na żadne imprezy i dyskoteki...To jest studniówka i na niej należy się bawić...Twojej dziewczynie na pewno jest smutno i powinneś ją jak najszybciej przeprosić za swoje zachowanie.
nalezy to myc zeby rano i wieczorem

tu nie chodzi o to jak dede1122 bawił się na studniówce ale jak zareagowała jego dziewczyna.
mnie interesuje dlaczego ON ma takie strachliwe podejście do sprawy.
dlaczego Basia tak nim manipuluje i wzbudza w nim wyrzuty sumienia.
i siłą rzeczy, czemu on mając te wyrzuty nie rozmawia z nią? nie poszedł jej przeprosić?
oczekiwania ona miała całkiem jasne, koleś nie sprostał choc się zdeklarował.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 08:46   #81
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Moj chlopak tez nie lubi tanczyc. Ja za to uwielbi
Zawsze kiedy idziemy na impreze z tancami (np. wesele, sylwester) on siedz tam gdzie mu wygodnie, ja tancze z innymi
Ten sylwester prawie caly przetanczylam z kolega (z moim 1 szybki kawalek i pare wolnych) i nikt nie mial o nic pretensji.
Wspolczuje Ci troche takiej dziewczyny. bo jednak po 3 latach bycia z Toba powinna wiedziec jaki jestes i nie wymagac cudow. I jeszcze robic scen przy znajomych :/
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 09:36   #82
I'llFindAWay
Raczkowanie
 
Avatar I'llFindAWay
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 274
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Oboje macie racje.

Dla niej widocznie ta studniówka była czymś wyjątkowym i chciala przeżyć to wyjątkowo z Tobą. Mówiła głupoty, że jak nie bedziesz tańczył to pójdzie z innym, żeby wymusić na Tobie deklaracje, że dla niej jednak potańczysz .

Dla Ciebie takie imprezy widocznie są bez znaczenia. Ty masz tego typu przezycia za sobą i nie rozumiesz tego, że dla niej w tym momencie był to najważniejszy dzień (co z tego, że zaraz znajdzie się inny najwazniejszy ). Ale takie już są kobiety (nie wszystkie oczywiście).

Ona napewno wie, że nie powinna była robić tych scen, a Ty pewnie po fakcie też byś troche potańcował jednak z nią .

Dojdziecie do porozumienia

P.S. Ja poszlam na studniówkę z chłopakiem, który z góry powiedział, że nie tańczy. Chciałam spędzić ten dzień z nim więc liczyłam się, że jak będę miała ochotę poszaleć to nie z nim. Wszystko jest kwestią dogadania się przed faktem .
__________________

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.



"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:09   #83
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Masz racje zepsułeś jej studniówke. Moim zdaniem faceci są n/c... mojemu Tż też zdarzylo sie zepsuć mi impreze, wesele mojego kuzyna :/ obiecał mi że bedzie się ze mną bawił że bedzie super a przesiedziałam prawie całą impreze bo Tż się nie kwapił ruszyć... ja spytałam tylko dwa razy nie robułam scen i awantur ale potem mu troche powypominałam. Moim zdaniem ona ma racje że zrobiła afere... bo się nastawiła... obiecałes jej, a tu taki psikuś :/ Facetom sie wydaje ze to nic wielkiego, ale moim zdaniem zawiodłes ja i zorbiło jej sie bardzo przykro. Moim zdaniem nalezy jej sie kwiatek i jakies wieksze przeprosiny niż rzucone "przepraszam" w koncu 100dniówke ma sie tylko raz... pewnie wiele tu osob nie zgodzi się ze mną, ale takie jets moje zdanie.
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:43   #84
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Bal maturalny, to bal odbywający się po maturze-wieńczący lata edukacji w szkole średniej zakończone maturą.
No, ale rozumiem, że nie we wszystkich szkołach jest organizowany, stąd nie wszyscy o tym wiedzą.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:43   #85
dede1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 45
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez I'llFindAWay Pokaż wiadomość

Ona napewno wie, że nie powinna była robić tych scen, a Ty pewnie po fakcie też byś troche potańcował jednak z nią .
Sorki za moją niebecność, ale padła mi myszka i siedze na Numlockach .

Nie widzielismy sie jeszcze w cztery oczy od piatku , ale tylko dlatego ze teraz mam ciezki tydzien na uczelni. Narazie rozmawialismy "sieciowo" w szerokim pojęciu tego znaczeniu i czeka nas powazna rozmowa.

Być może faktycznie jakby tak na mnie nie "naskoczyła" to bym sie przełamał i te kilka razy, może więcej bym z "miotełką" wyskoczył.

Może ktoś weźmie z tego jakąś nauke na swoje bale maturalno-studniówkowe .


Za to dowiedziałem sie, że już "zdała relacje" że sie nie chciałem bawić koledze, który już wczesniej zaprosił ją na lutową studniówkę...jak to podobno określił... z nim ma gwarantowaną zabawę przez całą noc...
dede1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:49   #86
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Fresa, w Polsce, rzadko kiedy, takie cos jest organizowane
o ile w ogole

takie rzeczy to w hamerykanskich filmach ogladalam:P

a mowimy tu o sytuacji w Polsce


dede, uch co na zlosc pojdzie z kolega na jego studniowke ?
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:50   #87
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez dede1122 Pokaż wiadomość

Za to dowiedziałem sie, że już "zdała relacje" że sie nie chciałem bawić koledze, który już wczesniej zaprosił ją na lutową studniówkę...jak to podobno określił... z nim ma gwarantowaną zabawę przez całą noc...
Twoja dziewczyna idzie z jakimś kolegą na jego studniówkę ??
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 20:05   #88
dede1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 45
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Twoja dziewczyna idzie z jakimś kolegą na jego studniówkę ??
Zaprosił ją jakieś dwa i pół miesiąca temu, sąsiad, jak rozmawialismy o tym, argumntowala, że go zna od dzieciństwa, że bawili sie w piaskownicy oraz że ja go tez znam (kiedyś przez jakiśc czas chodził razem z nami do klubu sportowego...wiem że nie przepada za mną)
dede1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 20:12   #89
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
Fresa, w Polsce, rzadko kiedy, takie cos jest organizowane
o ile w ogole

takie rzeczy to w hamerykanskich filmach ogladalam:P

a mowimy tu o sytuacji w Polsce


dede, uch co na zlosc pojdzie z kolega na jego studniowke ?
Afro, ale ja o Polsce mówię .



Cytat:
Napisane przez dede1122 Pokaż wiadomość
Zaprosił ją jakieś dwa i pół miesiąca temu, sąsiad, jak rozmawialismy o tym, argumntowala, że go zna od dzieciństwa, że bawili sie w piaskownicy oraz że ja go tez znam (kiedyś przez jakiśc czas chodził razem z nami do klubu sportowego...wiem że nie przepada za mną)
To bardzo dobre argumenty .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 20:17   #90
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Zepsułem studniówke dziewczynie

Na tę jedną noc mogłes się zamienić w tancerza chociaż na kilka szybkich,chyba to nie jest straszny wysiłek,poświęcić trochę nóg dla osoby którą się kocha.Tymbardziej ,że tak na Ciebie liczyła i jak piszesz,była zdolna do poświęceń dla Ciebie.

Tylko tyle.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.