Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 18:39   #91
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Ja zakładam, że dziś napewno ze soba rozmawiali:eh em:
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:40   #92
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

zgadzam sie z dziewczynami. cos tu jest nie tak. Oczywiście ja życzę Tobie jak najlepiej, bo w tych sprawach my dziewczyny powinnyśmy sie trzymać razem i mam nadzieje ze jednak wszystko będzie dobrze. tez chyba dorwalabym sie do jego telefonu a jakby nie chcial dac to bym to wymusila i koniec. Musialabym miec wszystko jasne zeby sie nie zastanawiac i nie snuc chorych mysli bo wiem jak to dobija;/ Cos nie gra z tym calowaniem..po co w liscie to napisala DO NIEGO jak to miala byc nie prawda? zabilabym taka ****
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:42   #93
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Ja niestety zgadzam się z moimi poprzedniczkami....zbyt łatwo poszło.
Wydaje mi się,że nie do końca powiedzieli Ci prawdę.
Jednak założę się,że w jego telefonie nie znajdziesz dzisiejszego połączenia do tej koleżanki,ponieważ już je pewnie wykasował...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:53   #94
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Mam nadzieję, że TZ jest z Tobą szczery. Ja jednak byłabym czujna i wciąż wściekła, że nie powiedział Ci o liście. Gdzie zaufanie, lojalność?? On Cię okłamał. Zdradził, czy nie- to nie jest ważne teraz. Kłamstwo to paskudna sprawa, moim zdaniem nie powinno mieć miejsca gdy ludzie się kochają, szanują i ufają sobie.
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:54   #95
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

jak rozmawiali albo pisali ze soba to napewno wykasowal co do tego to nie ma watpliwosci ale w sumie mozna sprawdzic. Ja narazie bym tak latwo nie wierzyla. a jak sie oni zachowywali? ich wyraz twarzy, zachowanie?
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:54   #96
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Jeśli powydzierasz się na ta "koleżanke" to nic nie da. Najlepiej gdybyś zakonczyla z nia znajomość, a z nim poważnie porozmawiala, przycisnela do muru...
Troche Ci sie dziwie ze wierzysz temu swojemu... przecież ona w tym liście pisała o całowaniu i o spotkaniach po kryjomu
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:59   #97
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Pozwolę sobie zauważyć, że autorka wątku już z góry założyła kto jest bez winy - tytuł wątku.

Ja widzę winę zarówno koleżanki jak i TŻ. No i sama autorka wątku delikatnie ich popchnęła ku sobie tymi spotkaniami trójkącikami.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 19:07   #98
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Przeczytałam cały wątek i po przemyśleniu sprawy też mi się nie chce wierzyć w tą wspólną wersję zdarzeń

Wydaje mi się, że ta koleżanka jest trochę naiwna i twojemu facetowi na pewno łatwo było ją przekonać do wzięcia winy na siebie... Wystarczy że by powiedział, że dalej będą się potajemnie spotykać, tylko w jakiś sposób trzeba uśpić twoją czujność... Ona by na to poszła bez wahania. Bo widać jak ważne są dla niej te spotkania...
Nie wierzę w ten zmyślony pocałunek ... To jest zbyt grubymi nićmi szyte.


Jedyny plus (?) - twój narzeczony nadal chce z tobą być, bo jednak zależało mu na "wyjaśnieniu" tej całej sytuacji na jego korzyść.
Możliwe, że do pocałunku naprawdę doszło, ale on zwyczajnie tego żałuje... Jeśli tak to wielka szkoda że nie potrafi się do tego przyznać
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:08   #99
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

W tej sytuacji niczego nie powinnas byc pewna...
Źle zrobilas moim zdanie,m, ze powiedziałas im o spotkaniu...
Trzeba było wziac faceta, isc z nim do przyjaciołeczki lub zaprosic ja do siebie i pogadac, miec ich jak na dywaniku.. Świeza reakcja i wiesz wszystko, a przynajmniej masz mniej niejasnosci, niz teraz.. no ale po ptokach jak sie to mowi w moich terenach...
Teraz?? teraz to sprawdz ta komorke Tzta.. jak wykasował połaczenia to wszystkie wiec bedziesz wiedziec, ze cos jest nie tak.. mozesz wziac biling.. i dowiesz sie czy mwoi prawde, czy kłamie...
Kolezanke skasuj z listy przyjaciół od zaraz bez zadnych skrupułów.. beznadziejne dziecko..
Troche sobie pzwoliłas na ta cała sytuacje.. bo niby po co ona wam była potrzebna?? spotkania we trojke.. hmm... jak dla mnie dziwne.
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:12   #100
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Kurcze, ale na chłopski rozum, jezeli ktos pisze do obiektu swoich marzeń list miłosny o łączącym ich platonicznym uczuciu to nie użyje zwrotu: całujesz cudownie. Napisałaby raczej, ze wybraza sobie jak cudownie musi całowac, albo ze marzy o pocałunkach.... a ona stwierdza fakty, nie ma tu miejsca na ciche fantazje o nim, ale rzeczy, które się wydarzyły. Stwierdza tez fakt, ze muszą spotykać się w tajemnicy....- nie o przypadkowych spotkaniach, ale zaplanowanych. Ewidentnie cos tu nie halo. nie chce byc złym prorokiem, ale za cholere mi to nie gra.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:12   #101
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Też mi się wydaje,że to spotkanie nie wyjaśniło prawie nic...Jeśli naprawdę do niczego nie doszło,to Twoja koleżanka(albo "koleżanka")ma coś z głową:tu pisze o tym,że Twój TŻ świetnie całuje,mówi Tobie o tym przez tel.,a na spotkaniu nagle okazuje się to jej wymysłem?O bogowie,albo ona ma jakąś schizofrenię i żyje w co najmniej dwóch światach na raz,albo Ty bardzo chcesz uwierzyć w to,że między nimi nie doszło do niczego...Jestem zdania,że nigdy wina nie leży tylko po jednej stronie-nawet jeśli "koleżanka"jakoś to inicjowała,to widać TŻ mało oponował,inaczej cała ta sytuacja nie miałaby miejsca...A dlaczego nie pokazał listu?Bał się reakcji?Jeśli naprawdę do niczego nie doszło,nie powinien się bać...Jest takie powiedzenie:"winny się tłumaczy"...Żal mi Cię,bo to przykra sytuacja,kiedy najbliższe osoby zdradzają...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 19:14   #102
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Połączenie wykasował na pewno.Można jedynie "wpaść" do tej dziewczyny i poprosić o pokazanie telefonu-oczywiście grzeczne,powiedzieć,że masz wątpliwości w to wszystko itd.
ale sądzę,że i ona pozbyła się wszelkich dowodów...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:18   #103
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

No własnie.
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:19   #104
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

dokladnie. nie pisalaby ze cudownie caluje tylko napisalaby ze chcialaby to poczuc albo cos podobnego. Ja jestem bardzo podejrzliwa wiec zrobilabym wszystko zeby sie dowiedziec o co naprawde chodzi. Z tym telefonem to napewno plus jeszcze inne rzeczy ktore da sie zrobic jakby wykasowal polaczenia i esy.
Moze i to troche chore ale wolalabym miec wszystko jasne niz byc z nim i byc oklamywana i nic nie wiedziec o tym ze oni sie nadal spotykaja. Bo moze i tak byc. Jak w 100% nie wyjasnisz sprawy to nie bedziesz miala pewnosci ze on cos z nia nie robi..
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:22   #105
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Na miejscu Blodni też bym chciała wszystko w 100%wyjaśnić,tylko nie mam pomysłu jak-skoro i on,i tamta na pewno pozbyli się dowodów typu smsy,lista połączeń a rozmowa nie dała żadnych rezultatów...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:30   #106
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

A moze tak wprowadzic kolezanke w bład, ze niby autorka zerwała z Tztem, isc porozmawiac, ze wyszło, ze on ja zdradził z inna, i pogadac wyciagnac cos z przyjaciółeczki, czy on ten facet autoki jest wporzadku, czy sama nie wiedziała nic złego w jego zachowaniu...co ma zrobic...itd.. rada beznadziejna podobnie jak cała sytuacja.. sama nie wiem co bym zrobiła ale to wlasnie przyszło mi na mysl..
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:33   #107
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Ale już teraz nie da się nic zrobić. Ja bym zapisała datę dzisiejszą i kiedy przyjdzie rachunek za komórkę to bym sprawdziła biling. Ja bym tak zrobiła bo mój TŻ ma rachunek szczegółowy. Ale to i tak nic pewnego, mógł dzwonić z pracy, albo to ona mogła dzwonić do niego.
Co podpowiada Ci intuicja, bo moja zazwyczaj się nie myli.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:37   #108
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Też nie wiem-jak czytam takie wątki,to się cieszę,że jestem sama(choć ogólnie nie jest mi z tego powodu zbyt wesoło ).Wg mnie ten list,trzymany miesiąc to coś nie tak...tak samo tłumaczenie koleżaneczki...Może autorka wątku powinna tak postąpić z chłopakiem?Powiedzieć,że mu nie wierzy,że wie,że do czegoś doszło...jego reakcja pokaże prawdę-jeśli zacznie błagać i przepraszać...ja bym wtedy trzasnęła go czymś ciężkim...ale przynajmniej wiedziałabym,co jest grane...Współczuję.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:42   #109
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Trzeba zrozumieć blond_bejbe, jest z chłopakiem 5 lat, mają wspólne plany, gdyby okazało się, że ją zdradzał lub oszukiwał, cały świat by jej się zawalił. Z drugiej jednak strony czy taka osoba jest odpowiednia by planować wspólne życie?
A gdyby się okazało, że ją faktycznie zdradził, ale chce z nią być, więc prosi o wybaczenie, to możliwe że blond by mu wybaczyła, to może nie warto dochodzić prawdy. Sama nie wiem, ja bym gdzieś jakiś haczyk znalazła, żeby dojść prwady.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 19:45   #110
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

5lat nie tłumaczy niczego-ma być dziewczyna z kimś,komu nie ufa do końca(bo nie ma pewności,czy zdradził,czy nie zdradził)tylko dlatego,że są tyle już razem i mają plany na przyszłość?Właśnie ze względu na te plany Blondi powinna zrobić wszystko,żeby mieć 100%pewności i żadnych wątpliwości...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:46   #111
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Szczerze pisząc dla mnie sytuacja juz jest skreslona: no bo co to za zwiazek z wiecznymi podejrzeniami, sprawdzaniem bilingów, opowiadania przyjaciółce wersji o zerwaniu w celu wyciagniecia informacji, sprawdzaniem telefonów... Za duzo tu niedomówień: jakieś tajemnicze spotkania, pocieszania, listy... wg mnie w zwiazku nie mozna w ogóle dopuścić do sytuacji, w której druga strona musiałaby sie zastanawiac co sie działo a czego nie widziała. Tajemnica pociaga tajemnice i nic juz nie jest jasne.
Nie ma na to miesjca w zwiazku dwojga ludzi. Dla mnie on ewidentnie kręci. A zakochana panienka powie wszystko, o co ja poprosi- za dobre słowo, przytulenie i nie chce myslec co jeszcze.Obym się myliła.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:53   #112
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Szczerze pisząc dla mnie sytuacja juz jest skreslona: no bo co to za zwiazek z wiecznymi podejrzeniami, sprawdzaniem bilingów, opowiadania przyjaciółce wersji o zerwaniu w celu wyciagniecia informacji, sprawdzaniem telefonów... Za duzo tu niedomówień: jakieś tajemnicze spotkania, pocieszania, listy... wg mnie w zwiazku nie mozna w ogóle dopuścić do sytuacji, w której druga strona musiałaby sie zastanawiac co sie działo a czego nie widziała. Tajemnica pociaga tajemnice i nic juz nie jest jasne.
Nie ma na to miesjca w zwiazku dwojga ludzi. Dla mnie on ewidentnie kręci. A zakochana panienka powie wszystko, o co ja poprosi- za dobre słowo, przytulenie i nie chce myslec co jeszcze.Obym się myliła.
Poniekąd się zgadzam, ale jeśli ten facet jest "niewinny" to pomyśl jakby tragicznie został potraktowany, przez jakąś psycholkę, zostawiła go ukochana. My patrzymy na to z boku, bez emocji, blond_bejbe, bardzo chce, żeby to przyjaciółka kłamała, sama napisała, że woli to rozwiązanie.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:57   #113
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

...oj nieeeeeee mogłas nie mowic jej ani jemu o tym liscie-tylko spotkac sie jak gdyby nigdy nic gdzies w trojke i wtedy o wszystkim powiedziec...odrazu bys sie zorientowala czy mowia prawde,czy cos kreca...bo np.odpowiedzi by sie nie zgadzały...a tak raczej na pewno ustalili sobie juz swoje wersje...(i nie wybielaj TZ bo znam podobna sytuacje...jak moja przyjaciołka spotykala sie potajemnie z kumplem swojego TZ i co zrobił TZ jak sie przypadkowo dowiedział? tez umowil sie na spotkanie w trojeczke,ale do tego czasu szybko i desperacko potrafili sie spotkac i ustalic swoja wersje) Tz tez uwierzył,bo wersja była przekonywujaca...nie obyło sie bez bitki miedzy panami...para zyla sobie dalej-do czasu...i tez byli długo bo 4,5 roku,mieli brac slub...ale czy warto było wiazac sie z taka niewierna osoba?ona strasznie tego zalowala...ale on nie mogl wybaczyc bo dowiedzial sie pozniej ze jednak cos miedzy nimi bylo...zastanow sie,tak bardzoo go kochasz,macie plany-ale zebys pozniej sobie nie pluła w twarz)
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:33   #114
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Straszna historia
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:52   #115
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

no nie wiem, faceci naprawde mysla troche inaczej

zreszta, gdyby mnie kolega TZ podrywal i pisal listy to nie wiem czy bym TZ powiedziala - bo wiem ze by sie schizowal i martwil czyms co dla mnie totalnie bez znaczenia, bo co mnie obchodzi ze jakis dzieciol cos sobie umyslil
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:59   #116
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

USHIA ale w takiej sytuacji nie trzymałabyś listu przez miesiąc...a kolega raczej by pisał,że sobie wyobraża jak całujesz,a nie że świetnie całujesz...w tym problem...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:10   #117
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
5lat nie tłumaczy niczego-ma być dziewczyna z kimś,komu nie ufa do końca(bo nie ma pewności,czy zdradził,czy nie zdradził)tylko dlatego,że są tyle już razem i mają plany na przyszłość?Właśnie ze względu na te plany Blondi powinna zrobić wszystko,żeby mieć 100%pewności i żadnych wątpliwości...
No właśnie, to wieczne patrzenie na "stracone lata" i staż związku. Zbyt wiele osób trwa potem w chorych sytuacjach, bo "przecież już tyle razem". Zgadzam się z osobami, które doradzają konfrontację (już nieco za późno, ale może jednak czegoś się dowie). Ogólnie sytuacja mocno dwuznaczna i dziwna.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:13   #118
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Koleżanka- niemądra= niedojrzała psychicznie względem wieku, naiwna, łatwowierna, ( tak to miało wyglądac- właściwie wszystko przez swoją matkę, że ją tak traktuje) Ta niedojrzałośc czasem mi przeszkadzała, ale to, że ją znałam od dziecka sprawiało, że znałam ją bardzo dobrze i rozumiałam, czyli poprostu bardzo lubiłam. Dlatego jest to dla mnie szok, ta cała sytuacja, która wynikła.Zawsze szczera, dużo mówiła o swoich problemach. Często szybko się zakochiwała. Ostatnio napisała mi sms" w którym momencie kobieta jest w ciązy, kiedy w jej pochwie znajdzie się sperma" ( niemądre prawda?)ale cóż odpowiedziałam.

TZ osoba szczera, kochana, pantofel( ale bez przesady),zrobi dla mnie wszystko, jest ze mną mimo, że palę, on nie. zazdrosny czasem o mnie, lubi pomagac w potrzebie, nigdy nie miałam powodów do zazdrości. Wszędzie razem, papużki nierozłaczki.Żadnych sms od innych nieznajomych kobiet nie znalazłam przypadkiem, zero podejrzliwości. Dlatego byłam spokojna i mu ufałam.

Mam teraz dystans, też to wszystko takie dziwne, zbyt proste.
O tym że ją spotykał w sklepie wspominał. Ja pytałam tak często?

Może naprawdę była tak zdesperowana.
Twierdzi, że ona go nie pociaga w żaden sposób, chciał tylko pocieszyc.
Ona znów, że to było bardzo dawno i się myliła z uczuciami.
Ale list został jako pamiątka tamtego wydarzenia.
Teraz sama nie wiem. Poważnie. Ludzie są okrutni, nawet Ci najbliżsi.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:35   #119
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość

TZ osoba szczera, kochana, pantofel( ale bez przesady),zrobi dla mnie wszystko, jest ze mną mimo, że palę, on nie. zazdrosny czasem o mnie, lubi pomagac w potrzebie, nigdy nie miałam powodów do zazdrości. Wszędzie razem, papużki nierozłaczki.Żadnych sms od innych nieznajomych kobiet nie znalazłam przypadkiem, zero podejrzliwości. Dlatego byłam spokojna i mu ufałam.
Wybacz, że to napiszę... Ale wiele dziewczyn tak myśli o swoich facetach. Że są wspaniali, że wręcz idealni, że nie ma powodów do zazdrości... I jesteśmy spokojne.
Kiedy ja zaufałam, facet zburzył moje zaufanie. Też sądziłam, że niemożliwe, że nigdy w życiu... No ale okazało się, że jednak różne rzeczy się zdarzają. Czy to z powodu poważnych wad charakteru, czy to czasem w głupoty.

Cytat:
Mam teraz dystans, też to wszystko takie dziwne, zbyt proste.
O tym że ją spotykał w sklepie wspominał. Ja pytałam tak często?
Dystans jest dobry...
Myślę, że trochę jesteś w szoku. Stało się coś, czego byś nigdy nie podejrzewała. Normalna reakcja.

Powiedz, jak się czujesz?
Czy to już do Ciebie tak naprawdę dociera, układasz jakoś, czy jesteś zagubiona? (nic by w tym nie było dziwnego, w końcu to bardzo świeże)

Co zamierzasz teraz zrobić? Chcesz mu wybaczyć?

Cytat:
Może naprawdę była tak zdesperowana.
Twierdzi, że ona go nie pociaga w żaden sposób, chciał tylko pocieszyc.
Ona znów, że to było bardzo dawno i się myliła z uczuciami.
Ale list został jako pamiątka tamtego wydarzenia.
Teraz sama nie wiem. Poważnie. Ludzie są okrutni, nawet Ci najbliżsi.
Myślę, że mogła być zdesperowana. Zazdrosna, niedowartościowana, zdesperowana. Mogła się szybko zauroczyć w kimś, kto udzielał jej jakiegoś wsparcia. Mogła specjalnie zjawiać się w sklepie, okazywać zainteresowanie.

Inna sprawa to to, co by tak naprawdę zrobił w związku z tym Twój TŻ. Najrozsądniejszym działaniem, kiedy się widzi taką zdesperowaną dziewczynę wskakującą facetom do łóżka, jest trzymanie jej na dystans. Czy on na pewno to właśnie robił?
Czy może jej zainteresowanie mu na tyle schlebiało i łechtało jego ego, że nie miał ochoty tego ucinać, w związku z czym wszystko zaszło za daleko?

Teraz pewnie nic nie wiesz.
Daj sobie trochę czasu. Ochłoń. Zdystansuj się. Mów, pisz o tym, jeżeli wyrzucanie tego z siebie sprawia Ci ulgę, albo pomaga porządkować myśli. Będziemy czytać
Musisz to wszystko przetrawić, przemyśleć. Zastanowić się, czy potrafisz uwierzyć i zaufać.

Ściskam Cię bardzo mocno, bo wiem jakie to musi być straszne uczucie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:35   #120
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Kobieta bierze mojego faceta na litośc!!!

Na pewno jest Tobie bardzo ciężko ale sama musisz z tym sobie poradzić...Czy dasz mu drugą szansę czy nie...musisz znaleźć rozwiązanie...choć w Twocih słowach już je widać-on jest kochany itd.,ona niemądra,naiwna,niedojrza ła...Pamiętaj,że jakby ona sie narzucała,to w pewnym momencie on powinien powiedzieć to Tobie-jako jej przyjaciółce,że jest tak a tak i że jemu to przeszkadza...Widać nie przeszkadzało...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.