Cała prawda o 11.09.2001 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 11:17   #1
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527

Cała prawda o 11.09.2001 r.


Zastanawiałam się jakiś czas nad tym wątkiem i właściwie dalej nie jestem pewna, czy chcę zobaczyć jak będzie się on rozwijał.

Wątpliwości i pytania przeklejone z jednego z artykułów o WTC:
Cytat:
  • Dlaczego tak mało wiemy o ofiarach ataku na Pentagon? Gdzie są szczątki samolotu, który miał w niego uderzyć? A może to była ciężarówka wypełniona materiałami wybuchowymi, jak donosiły pierwsze raporty AP?
  • O czym wczesnym rankiem, w dzień ataku rozmawiali senator Graham i kongresmen Goss (członkowie komitetu kierującego dochodzeniem w sprawie ataków z 11 września) z szefem pakistańskiego wywiadu, który wg gazety "Times of India" finansował Mohameda Attę, przywódcę porywaczy?
  • Członkowi FEMA, Tomowi Kennedy'emu podczas wywiadu dla CBS wymsknęło się, że jego oddział przybył do Nowego Jorku 10 września, a więc PRZED atakiem. Dlaczego ekipy ratunkowe były namiejscu wcześniej?
  • Dlaczego rozmowy telefoniczne, które miały miejsce w porwanych samolotach, nie zostały uwzględnione w miesięcznym bilingu?
  • Administracja Busha opracowała plana ataku an Afganistan już wiosną 2001 roku. Plany te przedstawiono dyplomatom pakistańskim, którzy pokazali je talibom. Amerykańskie wojska były w drodze do Afganistanu już przed 11 września. Czyżby potrzeba było już tylko pretekstu, w rodzaju Pearl Harbour?
  • Dlaczego wieże WTC zapadły się do wewnątrz, jakby wskutek dokładnie zaplanowanej akcji wyburzenia? Dlaczego w identyczny sposób implowodował jeden budynek obok WTC? Szef ochrony WTC, John O'Neill był w przeszłości ekspertem od materiałów wybuchowych, pracował także w FBI? Dlaczego znaleziono jego dokumenty, podobnie jak dokumenty terrorystów, w stanie nienaruszonym, a nie można było zidentyfikować i odnależć ponad 3000 ciał?
  • Pokazano w TV Palestyńczyków, wiwatujących na ulicach po zamachu. Nie powiedziano jednak, że są to materiały archiwalne, zupełnie nie związane z tematem...
  • Do tej pory nie schwytano ludzi, którzy przed atakiem dokonali podejrzanych operacji giełdowych, sprzedając akcje linii lotniczych i innych firm, które bezpośrednio ucierpiały na atakach na WTC.
  • Prezydent Bush dwukrotnie podczas publicznych przemówień powiedział, że widział, jak pierwszy samolot uderzył w wieżę. Szkoda, że żadna z telewizji tego dnia nie pokazywała niczego podobnego. Gdzie więc on to zobaczył?
  • W jaki sposób jeszcze tego samego dnia administracja Busha wiedziała, kto stoi za zamachami? Momentalnie zasypano wszystkie media informacjami o al-Kaidzie i Osamie ben Ladenie.
  • Amerykańska firma Unocal miała wybudować rurociąg przez Afganistan. W 2002 r. Bush podpisał nakaz o zaprzestaniu przez FBI dochodzenia w sprawie terrorystów islamskich. Adminsitracja Busha negocjowała z talibami budowę tego rurociągu. W marcu 2001 USA odwiedził na oficjalne zaproszenie bliski doradca mułły Omara, Sayed Rahmatullah Hashemi, który objechał kraj, udzielając serii wykładów na uniwersytetach, spotkał się także z rządowymi oficjelami i członkami Rady Bezpieczeństwa Narodowego.
  • To, że w zbiornikach samolotów znajdowało się 90 tysięcy litrów paliwa nie znaczy, że ogień musiał mieć bardzo wysoką temperaturę. Pożar nie był na tyle gorący, żeby stopić stal. Maksymalna temperatura spalania paliwa lotniczego w powietrzu to ok. 1000 stopni Celsjusza - stal topi się przy 1500 stopniach.
  • W 1998 i 2000 r. George Bush Senior jako przedstawiciel firmy Carlyle Group (jednego z największych dostawców usług wojskowych w USA) podczas wizyt w Arabii Saudyjskiej wielokrotnie spotyka się z rodziną ben Ladenów.
  • Już w lutym 2001 r., jak podaje korespondent UPI Richard Sale, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) złamała szyfry al-Kaidy. Skoro ataki były przygotowywane z kilkuletnim wyprzedzeniem...
  • W maju 2001 Sekretarz Stanu, Colin Powell przekazuje talibom pomoc w wysokości 43 milionów dolarów, rzekomo jako pomoc głodującej ludności.
  • Na kilka miesięcy przed atakiem, europejskie służby specjalne, m.in. niemiecka BND, wielokrotnie ostrzegała CIA i rząd USA, że terroryści arabscy przy pomocy porwanych samolotów planują zaatakować obiekty w Stanach Zjednoczonych.
  • W lipcu 2001 r. Osama ben Laden był leczony na nerki w amerykańskim szpitalu wojskowym (!), gdzie spotyka się z przedstawicielem CIA. W tym czasie jest już najbardziej poszukiwanym terrorystą, oskarżanym o zamachy na ambasady w Afryce i atak na statek USS Cole.
  • 11 września 2001 r., między godziną 8.15 i 9.05 zarówno wojsko, jak i cywilne służby nadzoru lotów wiedziały, że 4 samoloty pasażerskie zostały jednocześnie (!) porwane i zeszły ze swego kursu. Dopiero o 9.30 poderwano do lotu samoloty przechwytujące. Dlaczego zwlekano 75 minut z akcją ratowniczą, mimo że obowiązują w takich przypadkach ścisłe procedury?
  • W jaki sposób ocalały w ruinach WTC papierowe dokumenty, obciążające Osamę ben Ladena i jego organizację, skoro kompletnie zniszczone zostały obie czarne skrzynki Boeingów?
  • Ekipom telewizyjnym przez wiele tygodni nie pozwalano kręcić miejsca katastrofy z pewnych kierunków - co ukrywano? Dlaczego nowojorska policja została odsunięta od śledztwa przez FBI?
  • Jako pierwsza z wież WTC zawaliła się ta, która została uderzona jako druga i paliła się krócej.
  • Wielu świadków przysięgało, że słyszało eksplozje w płonących budynkach. To potwierdzałoby teorię o zaplanowanym wyburzeniu obu wież przy pomocy podłożonych materiałów wybuchowych.
  • W odniesieniu do 35 nazwisk istnieje rozbieżność między ogłoszonymi listami ofiar, a listą pasażerów samolotów.
  • 5 z mężczyzn, uznanych za porywaczy, nie znajdowało się na pokładach samolotów i żyje nadal. Szósty przebywa w Tunezji.
  • Dlaczego porywacze zostawili w samochodach na lotniskach tak oczywiste i obciążające ich dowody (Koran, plany ataku, zdjęcia Osamy ben Ladena)?
  • Czwarty samolot, który miał rozbić się w pobliżu Pensylwanii miał wg wielu świadków towwarzysza - drugi samolot, który podążał za nim aż do końca. Szczątki rozrzucone na obszarze 10 km i brak dużego krateru wskazują raczej na eksplozję w powietrzu.
Tutaj jedna z kilku stron internetowych: http://wtc.hotnews.pl/
Znam dużo lepszą stronkę, ale nie wiem czemu nie mogę jej znaleźć.

A jaki wy macie stosunek do rozmaitych teorii spiskowych dotyczących 11 września 2001?

Ja nie wierzę w żadne oficjalne tłumaczenia. Dużo o tym kiedyś czytałam i jest tyle nieścisłości i nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-10-09 o 22:00
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:28   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

Jak to nie bylo samolotow? a co to bylo? Fotomontaz?

"Prezydent Bush dwukrotnie podczas publicznych przemówień powiedział, że widział, jak pierwszy samolot uderzył w wieżę. Szkoda, że żadna z telewizji tego dnia nie pokazywała niczego podobnego. Gdzie więc on to zobaczył?"

Jak to nie pokazywala?

Tak naprawde jakie sa dowody na te wszystkie wypunktowane stwierdzenia? Trzeba by bylo sie w to bardziej zaglebic, niz szukac informacji w internecie. Co z tego ze stal pali sie w takiej a takiej temperaturze? Przeciez jesli samolot uderza z taka sila, to oczywiste ze niszczy kontrukcje. Tak samo z tym wybuchem - przeciez to samolot mogl wybuchnac...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:31   #3
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
"Prezydent Bush dwukrotnie podczas publicznych przemówień powiedział, że widział, jak pierwszy samolot uderzył w wieżę. Szkoda, że żadna z telewizji tego dnia nie pokazywała niczego podobnego. Gdzie więc on to zobaczył?"

Jak to nie pokazywala?
A pokazywała? Ktoś z TV stał z kamerą od rana pod WTC i czekał aż nadleci samolot?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:31   #4
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Dlaczego wieże WTC zapadły się do wewnątrz, jakby wskutek dokładnie zaplanowanej akcji wyburzenia? Dlaczego w identyczny sposób implowodował jeden budynek obok WTC
tak się obecnie buduje i projektuje wysokie budynki , żeby zapadały się do środka


A tak pozatym to mnie też coś tu śmierdzi.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:33   #5
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

ememesik przeciez bylo full amatorskich filmow... Naprawde ich nie widzialas? przeciez pokazywali je w TV milion razy, ja nawet pamietam jak ktos z ulicy krecil i krzyczal oh my god :P
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:35   #6
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
ememesik przeciez bylo full amatorskich filmow... Naprawde ich nie widzialas? przeciez pokazywali je w TV milion razy, ja nawet pamietam jak ktos z ulicy krecil i krzyczal oh my god :P
Tak, były takie filmiki.

A ja widziałam jeszcze lepszy - latał sobie śmigłowiec niedaleko wież WTC, gdy nagle obok niego sobie przeleciał jakiś niezidentyfikowany obiekt jak UFO Tylko nie pamiętam, że to było tuż przed czy już po uderzeniu samolotu. Poszukam tego filmiku.

PS. Ja tam lubię czasem poczytać teorie spiskowe I faktycznie niektóre wymienione przez emememsika punkty budzą podejrzenia...

Edit. Oto filmik http://pl.youtube.com/watch?v=4nkfXHSp-d0
Edit 2. A amatorskie filmiki są tutaj -> http://pl.youtube.com/watch?v=GBIyWs...eature=related
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:36   #7
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
ememesik przeciez bylo full amatorskich filmow... Naprawde ich nie widzialas? przeciez pokazywali je w TV milion razy, ja nawet pamietam jak ktos z ulicy krecil i krzyczal oh my god :P
emememsik

Jesteś pewna, że pokazali je 11 września?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2008-07-20 o 16:31
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 11:41   #8
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Według mnie samolotów nie było. A już na pewno nie pasażerskich. Budynki zostały wyburzone.
A ja myśle że były. Ale jest możliwe że wywiad amerykański wraz z prezydentem Bushem wiedzieli o wszystkim wcześniej(o planowanej akcji).
Nie zapobiegli tragedi bo chcieli mieć ostateczny powód do wojny.

Cytat:
Administracja Busha opracowała plana ataku an Afganistan już wiosną 2001 roku. Plany te przedstawiono dyplomatom pakistańskim, którzy pokazali je talibom. Amerykańskie wojska były w drodze do Afganistanu już przed 11 września. Czyżby potrzeba było już tylko pretekstu, w rodzaju Pearl Harbour?
tak niestety mogło być
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:46   #9
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Edit 2. A amatorskie filmiki są tutaj -> http://pl.youtube.com/watch?v=GBIyWs...eature=related
Ale przecież tam wszędzie jest tylko uderzenie w drugą wieżę..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:49   #10
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Ale straszne to było tak swoją droga. Terroryzm mnie przeraża .
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:49   #11
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale przecież tam wszędzie jest tylko uderzenie w drugą wieżę..
A tu w pierwszą -> http://pl.youtube.com/watch?v=r6B7g6mt4Gk
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 11:50   #12
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
emememsik

Jesteś pewna, że pokazali je w 11 września?
tak
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:51   #13
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
emememsik

Jesteś pewna, że pokazali je w 11 września?
Wybacz...

Ally wlasnie chodzilo mi o ten filmik ale jednak krzyczeli oh shit
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:53   #14
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
tak
Skoro tak, to Ci wierzę. Ja akurat tego wtedy nie widziałam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:53   #15
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się jakiś czas nad tym wątkiem i właściwie dalej nie jestem pewna, czy chcę zobaczyć jak będzie się on rozwijał.

Wątpliwości i pytania przeklejone z jednego z artykułów o WTC:
Tutaj jedna z kilku stron internetowych: http://wtc.hotnews.pl/
Znam dużo lepszą stronkę, ale nie wiem czemu nie mogę jej znaleźć.

A jaki wy macie stosunek do rozmaitych teorii spiskowych dotyczących 11 września 2001?

Ja nie wierzę w żadne oficjalne tłumaczenia. Dużo o tym kiedyś czytałam i jest tyle nieścisłości i nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności..
Według mnie samolotów nie było. A już na pewno nie pasażerskich. Budynki zostały wyburzone.
Jak to wyburzone?
telewizji nie oglądałaś 11 września?(i później)
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:55   #16
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
telewizji nie oglądałaś 11 września?(i później)
Jasne, że oglądałam. I co?

EDIT: Teraz widzę, że źle wyraziłam się w pierwszym poście. Przyczyną zawalenia się budynków nie były samoloty - o to mi chodziło.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:57   #17
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się jakiś czas nad tym wątkiem i właściwie dalej nie jestem pewna, czy chcę zobaczyć jak będzie się on rozwijał.

Wątpliwości i pytania przeklejone z jednego z artykułów o WTC:
Tutaj jedna z kilku stron internetowych: http://wtc.hotnews.pl/
Znam dużo lepszą stronkę, ale nie wiem czemu nie mogę jej znaleźć.

A jaki wy macie stosunek do rozmaitych teorii spiskowych dotyczących 11 września 2001?

Ja nie wierzę w żadne oficjalne tłumaczenia. Dużo o tym kiedyś czytałam i jest tyle nieścisłości i nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności..
Według mnie samolotów nie było. A już na pewno nie pasażerskich. Budynki zostały wyburzone.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jasne, że oglądałam. I co?
reportaże nie wystarczyły? Dowody takie jak: filmy,zdjęcia, wywiady, zeznania świadków???
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:57   #18
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Ale po co mieliby sfabrykować taki film?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:59   #19
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
reportaże nie wystarczyły? Dowody takie jak: filmy,zdjęcia, wywiady, zeznania świadków???
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi.. Nie wystarczyły na co?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 12:01   #20
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi.. Nie wystarczyły na co?
Moze nie jasno napisałam, przepraszam
Chodzi o to, że napisałaś, że nieiwerzysz, ze samoloty były. Ja podałam dowody na to,że(moim zdaniem były)
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:03   #21
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
Moze nie jasno napisałam, przepraszam
Chodzi o to, że napisałaś, że nieiwerzysz, ze samoloty były. Ja podałam dowody na to,że(moim zdaniem były)
Ja też niejasno napisałam, dlatego dopisałam wcześniej: myślę, że przyczyną zawalenia się budynków nie były samoloty.
To, czy te samoloty były akurat tymi pasażerskimi, które rzekomo porwano, czy nie to już inna sprawa - ale tego się chyba nigdy nie dowiemy.
Są na to jakieś dowody?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:04   #22
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Jesli juz mamy tworzyc jakąś teorie spiskową, to ja sie zgadzam z architektem. Taka wersja najbardziej do mnie przemawia:

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
A ja myśle że były. Ale jest możliwe że wywiad amerykański wraz z prezydentem Bushem wiedzieli o wszystkim wcześniej(o planowanej akcji).
Nie zapobiegli tragedi bo chcieli mieć ostateczny powód do wojny.
A co do tego, że pan Bush powiedział, że widział samoloty a może wcale ich nie widział... Dla mnie to żaden dowód na spisek. Ten pan powiedział juz tyle głupot, że jedna mniej czy więcej nie czyni różnicy a dowodem na nic tez byc nie może. Albo też powiedział to pod wpływem nerwów i chwili, człowiek (nawet prezydent) ma prawo w takiej chwili do zdenerwowania....
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:06   #23
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001 r.

No podobno ludzie dzwonili z samolotow, z czego pozniej zreszta zostal nakrecony film, wiec nie chce mi sie wierzyc, ze nie bylo tego w bilingach No poza tym chyba ludzie lecacy tymi samolotami mieli rodziny, i co sie niby z nimi stalo jak to nie byly te samoloty? Watpie zeby Bush mial az taka wladze, zeby takie rzeczy nie wyszly na jaw.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:07   #24
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Całkowicie niezgadzam się i nie popieram polityki Busha , uważam za prawdobodobne że wiedział o wszystkim i było mu to bardzo na ręke.

Skoro nie był samolotów to czy uwazasz Emememsiku że filmy nagrano wcześniej? co na to media?

A co z wrakami samolotów?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:09   #25
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

architekt emememsik napisala juz 2 razy ze zle sie wyrazila - samoloty byly, ale nie byly one wg. niej glowna przyczyna zawalenia sie budynkow
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:11   #26
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
architekt emememsik napisala juz 2 razy ze zle sie wyrazila - samoloty byly, ale nie byly one wg. niej glowna przyczyna zawalenia sie budynkow
Achacoś nie doczytałam.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:12   #27
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Skoro nie był samolotów to czy uwazasz Emememsiku że filmy nagrano wcześniej? co na to media?
Przeczytaj proszę jeszcze raz mojego ostatniego posta.

To, czy to były te czy inne samoloty to tylko przypuszczenia - dlatego zapytałam czy są jakieś dowody na to, jakie konkretnie były to samoloty. Nie mam pojęcia co z wrakami.
BTW, czy gdyby np. samolot wpadł.. no nie wiem, do oceanu, byłyby po tym jakieś widoczne ślady?

EDIT: Strona internetowa, na której opieram wszystkie moje przypuszczenia już chyba nie istnieje.. a szkoda, bo były tam zamieszczone takie informacje, zdjęcia i filmiki, które do mnie trafiły, choć wcześniej nie wierzyłam w żadną teorię spiskową. Niestety, mało co już pamiętam z tego, co było tam napisane.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:14   #28
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Widoczne slady gdzie? Samolot by sie rozbil, szczatki pewnie spadly by na dno, a jakies czesci dryfowaly po powierzchni... Napewno w WTC byly jakies szczatki.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:17   #29
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Ekipom telewizyjnym przez wiele tygodni nie pozwalano kręcić miejsca katastrofy z pewnych kierunków - co ukrywano? Dlaczego nowojorska policja została odsunięta od śledztwa przez FBI?
Napewno znalazł by się choćby jeden niepokorny dziennikarz z kamerą na miejscu to pewne wg mnie.

No i była ciągła transmisja w telewizji .Mogli by ją wcześniej nakręcić oczywiście tylko po co?Czemu miałoby to służyć?Można przecież dużo prościej i taniej udać że się o niczym nie wiedziało
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:18   #30
beti33
Raczkowanie
 
Avatar beti33
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 237
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Dlatego, że za tą akcją stoi NAJBARDZIEJ terrorystyczny kraj świata - USA

Służby specjalne USA wraz z najwyższymi przedstawicielami USA dokonały ataku terrorystycznego na swoich własnych obywateli, by ich szatański plan mógł wejść w życie i by Stany mogły m.in. zdobyć "moralne przyzwolenie" i poparcie innych krajów na zamiar zaatakowania Iraku, czy też ograniczenie prawa swoich obywateli


Musisz stworzyć fikcyjnego wroga by móc sterować i manipulować społeczeństwem.
Od 11 września: Wydatki na wojsko wzrosły o 100 miliardów $ na rok.
Rok później wchodzi ustawa antyterrorystyczna, która zabiera wiele z konstytucyjnych praw obywateli

Każdy, który nie ulega medialnej papce i zręcznie selekcjonowanej plebsowi porcji informacji - tylko sam stara się dojść do wszystkich dowodów - dojdzie do podobnych wniosków

Ciekawe ilu teraz swoich ludzi poświęcą by pod flagą demokracji móc zaatakować Iran czy Wenezuele.

Proponuje obejrzeć dokumenty i dopiero zacząc się w kwestii WTC wypowiadać:
Zeitgeist (głównie drugą i trzecią część) http://video.google.pl/videoplay?doc...arch&plindex=1

i:
Cytat:
1. Dla leniwych nie rozumiejących angielskiego polecamy film p.t. 11 września Niewygodne fakty czyli:
"Loose Change" z lektorem
http://video.google.com/videoplay?do...47616051038290

2. Dla mniej leniwych, filmy z polskimi napisami
911 In Plane Site
http://video.google.com/videoplay?do...79213130455881

Painful Deceptions
http://video.google.com/videoplay?do...27146744255189

3. Jesli znasz angielski polecamy filmy
9/11 Mysteries
http://video.google.com/videoplay?do...90071483512003

Martial Law 9/11: Rise of the Police State
http://video.google.com/videoplay?do...62761605341661

4. Nie oglądaj Fahrenheit 9/11 gdyż jest to film propagandowy zrobiony nie po to by pokazać prawdę, lecz po to by ją ukryć i zarobić przy tym kupe siana.
__________________
beti33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.