Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 14:17   #3001
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Witam, mam takie bardzo nurtujące mnie pytanie, mam nadzieje ze mi pomożecie. Brałam tabletki przez dwa lata, nie przerywajac i zawsze miałam niesamowicie regularną miesiaczke tzn. dostawałam w soboty co cztery tygodnie. Mój chłopak namówił mnie do przerwy w braniu, no i niestety kochalismy sie w 22 dniu cyklu (czyli w dniu niepłodnym). Był to stosunek przerywany, teraz okres spóźnia mi sie już 6 dni, wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny. Nie wiem czemu tak mi sie spóźnia, czy test może sie mylić?? Czy może fakt, że przestałam brać tabletki tak rozregulował mi cykl?? zaznacze że test robiłam jakies 12 dni po stosunku wiec chyba powinien byc wiarygodny, pozdrawiam i liczę na szybka odpowiedź
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 14:24   #3002
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Witam, mam takie bardzo nurtujące mnie pytanie, mam nadzieje ze mi pomożecie. Brałam tabletki przez dwa lata, nie przerywajac i zawsze miałam niesamowicie regularną miesiaczke tzn. dostawałam w soboty co cztery tygodnie. Mój chłopak namówił mnie do przerwy w braniu, no i niestety kochalismy sie w 22 dniu cyklu (czyli w dniu niepłodnym). Był to stosunek przerywany, teraz okres spóźnia mi sie już 6 dni, wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny. Nie wiem czemu tak mi sie spóźnia, czy test może sie mylić?? Czy może fakt, że przestałam brać tabletki tak rozregulował mi cykl?? zaznacze że test robiłam jakies 12 dni po stosunku wiec chyba powinien byc wiarygodny, pozdrawiam i liczę na szybka odpowiedź
po odstawieniu tabletek cykl jest rozregulowany takze nie wiadomo kiedy wystapia dni płodne. Żeby test był wiarygodny musi minac minimum 14 dni...
To, że okres sie spoznia moze byc tez wynikiem odstawienia tabsów.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 15:39   #3003
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Widziałam przed chwila ostry dyzur. Kobieta, waga 150 kg, zgłosiła się po świetach z dolegliwościami przewodu pokarmowego. Miała bóle brzucha co minute Lekarze odebrali poród.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:59   #3004
aisya20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Petting. Jak duze ryzyko ciąży?

Witam. Strasznie martwię się że moge byc w ciąży. Wczoraj z moim chłopakiem uprawialismy petting. Siedziałam na nim i ocierałam sie o niego. Dodam ze bylismy nago... jak sie okazało to moje dni płodne nie wiem co robic jak duza jest szansa ze plemniki ktore sie wydzielaja podczas podniecenia przedostaly sie dalej? Dodam ze nie mialam kontatku z "jego wytryskiem"
aisya20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 22:06   #3005
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Petting. Jak duze ryzyko ciąży?

Cytat:
Napisane przez aisya20 Pokaż wiadomość
Witam. Strasznie martwię się że moge byc w ciąży. Wczoraj z moim chłopakiem uprawialismy petting. Siedziałam na nim i ocierałam sie o niego. Dodam ze bylismy nago... jak sie okazało to moje dni płodne nie wiem co robic jak duza jest szansa ze plemniki ktore sie wydzielaja podczas podniecenia przedostaly sie dalej? Dodam ze nie mialam kontatku z "jego wytryskiem"
Spokojnie
Nie wiem co Ci powiedzieć. Może zadzwoń do ginekologa i powiedz mu o swoim problemie, nie musisz się przecież od razu do niego wybierać.
No, chyba, że nie jesteś pełnoletnia ...
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 22:30   #3006
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Petting. Jak duze ryzyko ciąży?

a dlaczego nie myślałaś o tym wcześniej?

nie wiem w jaki sposób i o jaką część ciała się ocierałaś.pewnie o penisa..hmm,no cóż.jakieś ryzyko istnieje zawsze ale skoro nie miałaś kontaktu ze spermą i wiesz że nie przeniosłaś jej np palcami do pochwy to prawdopodobieństwo jest naprawdę niewielkie.
i na przyszłość myśl!!
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 06:26   #3007
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

dziewczyny przeczytałam pokrótce cały watek i jestem przerażona waszym zachowaniem!! Osoby piszace tutaj(zwłaszcza te podejrzewajace ciąże) chcą od was przede wszystkim szczerej, ciepłej odpowiedźi a wasze są okropne! Zachowujecier się ironicznie, jakbyscie wszystko wiedziłiały a osoby tutaj trektujecie jak niepoważnych i nieodpowiedzialnych gównierzy, poza tym pamietajcie moje panie ze żadna z was nie jest lekarzem, jesteście zwykłymi kobietami, jakich tysiace i każdje z was może przytrafić sie niechciana ciąża..i co wtedy zrobicie mądralińskie??? pozdrawiam i wrzućcie na luz!!!
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 09:15   #3008
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Serdecznie dziękujemy za dobre rady (ja w swoim imieniu). A ja chciałam przypomnieć, że to forum dyskusyjne, a nie przychodnia ginekologiczna.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:39   #3009
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
dziewczyny przeczytałam pokrótce cały watek i jestem przerażona waszym zachowaniem!! Osoby piszace tutaj(zwłaszcza te podejrzewajace ciąże) chcą od was przede wszystkim szczerej, ciepłej odpowiedźi a wasze są okropne! Zachowujecier się ironicznie, jakbyscie wszystko wiedziłiały a osoby tutaj trektujecie jak niepoważnych i nieodpowiedzialnych gównierzy, poza tym pamietajcie moje panie ze żadna z was nie jest lekarzem, jesteście zwykłymi kobietami, jakich tysiace i każdje z was może przytrafić sie niechciana ciąża..i co wtedy zrobicie mądralińskie??? pozdrawiam i wrzućcie na luz!!!
1. Zachowujemy się ironicznie w momencie gdy ktoś pyta:
"Czy jestem w ciąży jak chłopakowi sie ulało?"
"Czy może dojść do zapłodnienia jak dotknelam myszki komputerowej?"
"Czy ocierajac sie mozna zajsc w ciaze?"
bo przy takich pytaniach trudno inaczej

2. Jak sama słusznie zauwazyłas żadna z nas nie jest lekarzem, wiec skad mamy wiedziec czy ktos jest w ciazy czy nie?
Zobacz, że wiekszosc wypowiedzi to: Zrób test, zrób test, idź do lekarza...

ale dziekuje w swoim imieniu za dobre rady
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:59   #3010
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
dziewczyny przeczytałam pokrótce cały watek i jestem przerażona waszym zachowaniem!! Osoby piszace tutaj(zwłaszcza te podejrzewajace ciąże) chcą od was przede wszystkim szczerej, ciepłej odpowiedźi a wasze są okropne! Zachowujecier się ironicznie, jakbyscie wszystko wiedziłiały a osoby tutaj trektujecie jak niepoważnych i nieodpowiedzialnych gównierzy, poza tym pamietajcie moje panie ze żadna z was nie jest lekarzem, jesteście zwykłymi kobietami, jakich tysiace i każdje z was może przytrafić sie niechciana ciąża..i co wtedy zrobicie mądralińskie??? pozdrawiam i wrzućcie na luz!!!
Piszesz, że dziewczyny tutaj piszące oczekują 'ciepłej odpowiedzi' To jest forum, każdy pisze to co myśli i nie jesteśmy tutaj od pocieszania i 'ciepłego' pisania.
Zgadzam się z Marwari, pytania są czasem załamujące, więc ciężko nie zachować sie ironicznie.
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 13:32   #3011
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
1. Zachowujemy się ironicznie w momencie gdy ktoś pyta:
"Czy jestem w ciąży jak chłopakowi sie ulało?"
"Czy może dojść do zapłodnienia jak dotknelam myszki komputerowej?"
"Czy ocierajac sie mozna zajsc w ciaze?"
bo przy takich pytaniach trudno inaczej

2. Jak sama słusznie zauwazyłas żadna z nas nie jest lekarzem, wiec skad mamy wiedziec czy ktos jest w ciazy czy nie?
Zobacz, że wiekszosc wypowiedzi to: Zrób test, zrób test, idź do lekarza...

ale dziekuje w swoim imieniu za dobre rady

Dokładnie, pytania tego typu są tak załamujące, że ręce i nogi opadają.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 13:36   #3012
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Szczerze mówiąc też boję się o cokolwiek zapytać bo zaraz spada na mnie lawina "czepliwych" odpowiedzi.
Nie które osoby tutaj chybą nie mają sie na kim wyzyć i swoją agresję próbują wylać na forum
Zenada.
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 13:36   #3013
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
Dokładnie, pytania tego typu są tak załamujące, że ręce i nogi opadają.
Poza tego typu prowokac\yjnymi pytaniami odpowiadamy chyba zupełnie normalnie. Tak jak napisała Marwar - zrób test, idź do lekarza, raczej proawdopodobieństwo jest małe, byłaś dobrze zabezpieczona itp. Cóż my możemy wiecej?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 13:39   #3014
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc też boję się o cokolwiek zapytać bo zaraz spada na mnie lawina "czepliwych" odpowiedzi.
Nie które osoby tutaj chybą nie mają sie na kim wyzyć i swoją agresję próbują wylać na forum
Zenada.

to dziwne, bo ja wiele razy na tym forum się radziłam dziewczyn i nigdy nie spotkały mnie żadne przykre, niemiłe czy czepliwe odpowiedzi. Z czasem docenilam to i sama zaczęłam odpowiadać na pytania W MIARE MOICH MOŻLIWOŚCI.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 13:43   #3015
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Poza tego typu prowokac\yjnymi pytaniami odpowiadamy chyba zupełnie normalnie. Tak jak napisała Marwar - zrób test, idź do lekarza, raczej proawdopodobieństwo jest małe, byłaś dobrze zabezpieczona itp. Cóż my możemy wiecej?

a jeszcze jak sie potem czyta odpowiedzi:
- boje sie kupić/zrobić test, jestem w ciazy czy nie?
- nie pojde do lekarza bo sie boje/wstydze/nie mam kiedy/nie mam z kim...

no to co my zwykłe kobiety możemy poradzic?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 13:44   #3016
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Każda chyba chociaż raz w życiu miała wątpliwośc (lub nadzieję), że jest w ciązy. Ale skąd my - wizażanki mamy wiedzie czy ktoś jest w ciąży, czy nie? Jak jest taka możliwośc to odpowiada się rzeczowo. Ale ten wątek ma już 101 stron...
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 14:40   #3017
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

poza tym niektóre dziewczyny same piszą "weźcie mnie wyśmiejcie i wybijcie mi z głowy te moje urojenia". A niektóre pytania są co najmniej głupie, a jak głupie pytanie to i odpowiedź głupia. Czasem warto takie dziewczyny oświecić, że z taką wiedzą do sexu lepiej nie podchodzić.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 14:58   #3018
elenoraPIOTR
Raczkowanie
 
Avatar elenoraPIOTR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 322
GG do elenoraPIOTR Send a message via Skype™ to elenoraPIOTR
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc też boję się o cokolwiek zapytać bo zaraz spada na mnie lawina "czepliwych" odpowiedzi.
Nie które osoby tutaj chybą nie mają sie na kim wyzyć i swoją agresję próbują wylać na forum
Zenada.
zenada sa niektore pytania

ja nikogo nie oskarzam nie urazam ale jesli ktos zadaje takie pytania to moze powinien zastanowic sie nad sensem uprawiania seksu???
elenoraPIOTR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 10:04   #3019
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

zgadza się że niektóre pytania są naprawdę żenujace, ale wy mimo wszystko ew swoich odpowiedziach powinnyście być nieco delikatniejsze...trochę samokrytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło...pozdrawiam seredcznie
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 10:10   #3020
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
zgadza się że niektóre pytania są naprawdę żenujace, ale wy mimo wszystko ew swoich odpowiedziach powinnyście być nieco delikatniejsze...trochę samokrytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło...pozdrawiam seredcznie
Julittaa, skoro wiesz w jaki taktowny sposób udzielać komuś dobrych rad, to zapraszam. To forum jest otwarte, może dziewczyny skorzystają z Twoich delikatnych, kompetentnych wypowiedzi.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:00   #3021
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Julittaa, skoro wiesz w jaki taktowny sposób udzielać komuś dobrych rad, to zapraszam. To forum jest otwarte, może dziewczyny skorzystają z Twoich delikatnych, kompetentnych wypowiedzi.

otóż to
przecież każdy się może w tym wątku wypowiadac
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 12:08   #3022
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

a ja uważam, ze czasem trzeba wrecz po chamsku, bo do niektorych inaczej nic nie dociera ;]
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 17:52   #3023
limonka_
Raczkowanie
 
Avatar limonka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
Czasem warto takie dziewczyny oświecić, że z taką wiedzą do sexu lepiej nie podchodzić.
dokładnie,
sex oprócz tego, że moze byc fajną zabawą może też wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Jeżeli ktoś nie ma elemantarnej wiedzy na ten temat to niech lepiej pobawi sie samochodami lub lalkami.
Pewnie rzeczy są dla dzieci, pewnie dla dorosłych

Nie twierdzę, żeby w ogóle nie zadawać pytań na forum, ale litości niechże mają one jakiś poziom. Bo pytania z serii "widziałam wytrysk, czy mogę byc w ciąży?" rozwalają każdego odrobinę myślącego człowieka na łopatki
__________________





limonka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 08:01   #3024
blanka2506
Raczkowanie
 
Avatar blanka2506
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 42
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez limonka_ Pokaż wiadomość
dokładnie,
sex oprócz tego, że moze byc fajną zabawą może też wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Jeżeli ktoś nie ma elemantarnej wiedzy na ten temat to niech lepiej pobawi sie samochodami lub lalkami.
Pewnie rzeczy są dla dzieci, pewnie dla dorosłych

Nie twierdzę, żeby w ogóle nie zadawać pytań na forum, ale litości niechże mają one jakiś poziom. Bo pytania z serii "widziałam wytrysk, czy mogę byc w ciąży?" rozwalają każdego odrobinę myślącego człowieka na łopatki
Zgadzam się... Jak już ktoś się decyduje na taki krok to niech najpierw zasięgnie jakiejś wiedzy na ten temat...
blanka2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:39   #3025
Patrycja87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Ciaza?

Wiem, ze jest duzo takich nierozwaznych tematow jak ten.. ale chciałbym sie upewnic i dlatego pisze do was.. no wiec ostatnio bawilismy sie z moim chlopakiem .. no i on działał reka i ja tez.. w pewnym momencie dotknał swojego penisa reka.. a z niego wylecialo troche spermy (to jeszcze nie był wytrysk) niestety po tym jak go dotknał całkowicie sie zapomniał i włozył swoje palce we mnie.. Miałam dni płodne.. czy moge byc w ciazy?
Przepraszam jezeli kpgos zbulwersuje ten watek.. ale nie wiem dlatego pytam .
Patrycja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:44   #3026
Hammond
Raczkowanie
 
Avatar Hammond
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Ciaza?

skoro wiesz że jest sporo takich wątków to może poszukaj tam odpowiedzi ;] możesz być, a nie musisz

na wszystko mają wpływ liczne czynniki - ile plemników było w wydzielinie, jak głęboko włożył, czy wytarł w coś wcześniej rękę. mimo wszystko szansa, że zajdziesz w ciąże zawsze jest.
Hammond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:47   #3027
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Ciaza?

Cytat:
Napisane przez Patrycja87 Pokaż wiadomość
Wiem, ze jest duzo takich nierozwaznych tematow jak ten.. ale chciałbym sie upewnic i dlatego pisze do was.. no wiec ostatnio bawilismy sie z moim chlopakiem .. no i on działał reka i ja tez.. w pewnym momencie dotknał swojego penisa reka.. a z niego wylecialo troche spermy (to jeszcze nie był wytrysk) niestety po tym jak go dotknał całkowicie sie zapomniał i włozył swoje palce we mnie.. Miałam dni płodne.. czy moge byc w ciazy?
Przepraszam jezeli kpgos zbulwersuje ten watek.. ale nie wiem dlatego pytam .
na 50% jestes i na 50% nie jestes
zrób test za 2 tygodnie to sie dowiesz
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:52   #3028
Hammond
Raczkowanie
 
Avatar Hammond
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Ciaza?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
na 50% jestes i na 50% nie jestes
zrób test za 2 tygodnie to sie dowiesz
ja daje 10% na to że jest ale to raczej zbyt poważna kwestia do takich licytacji.

gdzieś czytałem że na 100 kobiet współżyjących regularnie (cokolwiek to znaczy) przez cały rok, tylko 80 z nich zajdzie w ciążę. dlatego też uważam że szansa na to że jesteś w ciąży jest mała.
Hammond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 16:21   #3029
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Krytykantkom przypominam, ze jest to publiczne FORUM, a nie strona z poradami profesjonalistow.
Zadajac absurdalne pytania sami narazamy sie na wysmianie, sorry taki life i trzeba miec tego swiadomosc. Jesli potrzebuje sie porady lekarza, idzie sie do lekarza. tylko tyle i az tyle.
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:59   #3030
karolllo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Witam, mam pewien problem
Wspolzylem niedawno z moja partnerka, z powodu chwili zapomnienia nie zabespieczylismy sie erekcja nie miala miejsca w pochwie. Stosunek odbyl sie w 13 dniu cyklu, z wyliczen wynika ze byl to sam poczatek dni plodnych.

w zwiazku z tym pytanie moje to "jakie istnieje prawdopodobienstwo ciazy?"

mimo ze erekcja NIE MIALA miejsca w macicy martwie sie poniewaz kiedys gdzies czytalem ze u mezczyzn dochodzi do lekkiego przed wytrysku(moze zle slowo) przed wlasciwa erekcja celem nawilzenia penisa.

Z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam jezeli podobny post juz istnieje.

Edytowane przez karolllo89
Czas edycji: 2008-03-09 o 20:53
karolllo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.