Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 13:14   #1111
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja nie prostuje i nie susze i mam spokoj swiety jak na razie. Choc sobie tak wyprostowalabym np na sylwestra albo cos kurcze szkdoa ze mi wypadaja wlosy dostalam uraz i nic nie robie dlatego z nimi ani farby bum...juz nie pamietam jak to jest machnac sobie reka po takich gładkich włosach pozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 16:54   #1112
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Znalazłam super kosmetyk na odwyk od prostownicy. Jest to żel prostujący Vavoom Matrixa. Nakładam na wilgotne włosy i susze. Włosy stają się proste i nie potrzebują wspomagacza w postaci prostownicy. Tylko zaznaczam, że nie mam kręconych włosów, tylko takie powywijanie każdy w inną stronę
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 20:45   #1113
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Znalazłam super kosmetyk na odwyk od prostownicy. Jest to żel prostujący Vavoom Matrixa. Nakładam na wilgotne włosy i susze. Włosy stają się proste i nie potrzebują wspomagacza w postaci prostownicy. Tylko zaznaczam, że nie mam kręconych włosów, tylko takie powywijanie każdy w inną stronę
Ooo jestem zainteresowana mogłabyś powiedzieć w jakiej cenie to cudeńko i coś więcej o działaniu
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 22:36   #1114
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
Ooo jestem zainteresowana mogłabyś powiedzieć w jakiej cenie to cudeńko i coś więcej o działaniu
Hmm. Nie wiem za bardzo jaka cena, bo to prezent. Ale poszukaj na allegro, myślę, że będzie taniej niż u fryzjera.
Co do samego żelu to ma konsystencje dużo bardziej rzadszą niż klasyczne żele do włosów, nie uszytwnia i nie nabłyszcza tak nienaturalnie włosów. Dziś użyłam go po raz pierwszy, więc nie wim jak się spisuje na dłuższą metę, ale po pierwszym użyciu włosy wytrzymały proste cały dzień. Wiadomo, nie jest to wyprostowanie takie jak po użyciu prostownicy, ale mi w zupełności na codzień wystarcza.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 09:52   #1115
mocheeri
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja prostowałam 4 lata dzień w dzień.. teraz od 2,5 miesiący nie prostuje a kręce na początku było cięzko ale teraz się przyzywyczaiłam i nie ciągnie mnie specjalnie by wyprostować zaczełam używać różnych odzywek i szamponów by zregenerować troche włosy teraz są o niebo lepsze
mocheeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:18   #1116
mmaarcciiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość


Dzisiaj rano przejżałam się na wychodne w lusterku i włączyłam z przerażenia prostownicę Jeszcze się nawet nie nagrzała i wyprostowałam tylko grzywkę Myję włosy codziennie i kładę się spać z mokrymi, a efekty widać rano po przebudzeniu
pomocy... niewiem co mam robic codziennie rano prostuje wlosy
bo po tym ladniej wygladam
inaczej nie moge.. bo robiom mi sie na wlosach loki co mam robic plis pomozcie
mmaarcciiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 15:05   #1117
kura25
Wtajemniczenie
 
Avatar kura25
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 2 441
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ja niestety jakoś nie potrafię odstawić ...
__________________
studentka
czas na zmiany!



Prosiaczek:
-Jak się pisze 'miłość'?
Puchatek:
-Tego się nie pisze.
To się czuje.

♥♥♥




kura25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 23:32   #1118
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez anakonda Pokaż wiadomość
Dokładnie. Przez zataczanie takiego koła coraz trudniej odstawić prostownicę, coraz więcej się prostuje a włosy robią się coraz gorsze. Mnie to doprowadziło do szaleństwa, a dla włosów nie było już ratunku. A miałam takie dłuuugie Niech to będzie przestrogą dla pozostałych.
Ja nie prostuje juz rok. Polubilam swoje naturalne wlosy i zycze tego wam wszystkim. Szkoda zdrowia i czasu. Policzcie prostowlose. Ile ich jest? 95%? Nie przecze, proste wlosy sa ladne. Ale kazde sa ladne, kiedy sa zadbane. Trzymajcie sie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 12:26   #1119
Kam_cioch
Raczkowanie
 
Avatar Kam_cioch
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 167
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Mam mocno kręcone włoski więc moim marzeniem są proste, więc robię to od jakiegoś czasu. Na zmienę po myciu raz prostuję, raz zostawiam bujne loki.
Przyznam ze trzema sie napracowac żeby wyglądały one idalnie.
Przedewszystkim doby szampon i odżywka.
Konieczna też jest maseczka którą nakładam na włosy owijam je ręcznikiem na kilka minut, można je też tak owinięte podgrzewać suszarką ( wtedy masecza lepiej sie wchłania).
Pozatym na włosy wilgotne nakładam środek do prostowania włosów np. firmy "Wella"
Jeśli jednak nie prostuję to wcieram w nie jedwab który naprawdę pomaga.
Radzę wszystkim używać tych specyfików jeśli chcecie prostowac swoje włoski, a naprawdę bedizecie widziec efekty i co za tym idzie prostować do woli
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed nieznanym wykluczył cię z gry!
Kam_cioch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 18:36   #1120
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

chciałabym sie przyłączyc i wreszcie przestać prostowac moje wlosy, ale po prostu muszePo umyciu strasznie sie puszą i okropnie skręcają a wtedy wyglądam okropnie
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 18:46   #1121
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Wizazanki, przylanczam sie do was i lacze w bolu nieprostowania wlosow!

Nie prostuje juz od ok 4 miesiecy(chociaz w miedzyczasie mialam zalamanie prawie 3 tyg, ale sie nie przyznaje do tego ). Wczesniej nie wiedzialam ze mam wlosy falowane-lokowane, chyba same nie wiedza co wola i roznie z nimi bywa.

Pojutrze na pocieszenie ide do fryzjera na sesje odzywczo-nawilzajaca ;]
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 19:54   #1122
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
chciałabym sie przyłączyc i wreszcie przestać prostowac moje wlosy, ale po prostu muszePo umyciu strasznie sie puszą i okropnie skręcają a wtedy wyglądam okropnie
nawilzac, nawilzac i nawilzac
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 21:16   #1123
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Zgłaszam się po raz drugi jako przegrana na polu bitwy - przegrałam znów z narzędziem Ale podnoszę się i w sobote albo w poniedziałek idę do fryzjera podciąc zniszczone koncówki dużo nawilżaczy pokupowac i dac włosom odpocząc od codziennej męczarni.Wróciłam
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 21:49   #1124
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

No to się znowu pochwalę - nie prostuję już 9 miesięcy. Włosy są duuuużo zdrowsze, a co za tym idzie ładniejsze.

Niestety nie mogę zrezygnować z suszarki, więc nadal muszę walczyć, aby nie dopuścić do wysuszenia włosów. Najlepiej sprawdza się olejek rycynowy + szampon Ziaja Plantica z olejkiem jojoba + balsam Joanny "Z apteczki babuni" stosowany jako odżywka do spłukiwania. Wszystko tanie jak barszcz, więc tym bardziej polecam. Może akurat komuś też pomogą zreanimować włosy.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 18:35   #1125
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Oj ja bym chciała nie prostować, bo mi juz szkoda włosów. Tyle, że one sie wogle nie chcą układać . Dziś nie prostowałam i nie wyglądam najlepiej ^^ Jedna wielka szopa. Nie potrafie się przyzwyczaić chyba...
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 09:11   #1126
doda93
Przyczajenie
 
Avatar doda93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

2 tygodnie błogiego spokoju ^^ Feriee xD moje włosy tez zasługuja na odpoczynek wiec postaram sie ie prostowac je przez ten czas...jak mi sie oczywiści uda ((;
__________________
: cmok:
doda93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 12:44   #1127
xIsabelax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja włosy prostowałam codziennie od 2 lat. Ale byłam wczoraj u fryzjera i teraz włosy mi się same dobrze układają. Więc też nie będę prostowała od dziś włosów.
xIsabelax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 19:45   #1128
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja nie prostowalam wlosow od wrzesnia do grudnia. I powiem wam szczerze ze nic nie daje takie nieprostowanie:| teraz prostuje sobie jak mi sie zachce tak raz na 2 tyg. Choc wole swoje falowane wloski pozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 04:46   #1129
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
ja nie prostowalam wlosow od wrzesnia do grudnia. I powiem wam szczerze ze nic nie daje takie nieprostowanie:| teraz prostuje sobie jak mi sie zachce tak raz na 2 tyg. Choc wole swoje falowane wloski pozdrawiam
Jak to nic nie daje? Moze potrzebuja intensywniejszej regeneracji po tym prostowaniu, zeby bylo widac zamierzony efekt?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 11:36   #1130
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

naprawde nie widze zadnych lepszych efektow. Nie uzywalam doslownie zadnych preparatow jak pianki, lakierow,żlów, gum itd. Tylko odzywki. Myslalam ze bedzie lepiej ale yyy odziwo dalej tak jak bylo. Nom ale bynajmniej umie sobie poradzic bez prostownicy to tez jakis pozytyw nie uzywania jej pozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:31   #1131
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

przyłączam się !!! od 3 dni nie prostowałam i jestem z siebie dumna, to prawie jak odwyk
problem że ja nie wytrzymam długo chyba....
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 16:58   #1132
Cropcka
Przyczajenie
 
Avatar Cropcka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ze wsząd :)
Wiadomości: 7
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no, ja tydzien temu odstawiłam prostownice, bo moje włosy wyglądają jak siano ;/ ale nie wiem jak dalej bez niej wytrzymam..
__________________
Będe gryźć!
Cropcka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 23:07   #1133
bruxelka
Przyczajenie
 
Avatar bruxelka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
GG do bruxelka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja postanowiłam nie prostować jakiś tydzień temu. Wytrzymałam tylko 4 dni, ale teraz i tak zamiast codziennie, jak wcześniej, prostuje co 2 dzień. Więc jest poprawa
bruxelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 09:10   #1134
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Cropcka Pokaż wiadomość
no, ja tydzien temu odstawiłam prostownice, bo moje włosy wyglądają jak siano ;/ ale nie wiem jak dalej bez niej wytrzymam..
Cytat:
Napisane przez bruxelka Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam nie prostować jakiś tydzień temu. Wytrzymałam tylko 4 dni, ale teraz i tak zamiast codziennie, jak wcześniej, prostuje co 2 dzień. Więc jest poprawa

Dziewczyny, trzymam za Was kciuki! Ja nie prostuję już 9 miesięcy
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 11:57   #1135
bruxelka
Przyczajenie
 
Avatar bruxelka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
GG do bruxelka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymam za Was kciuki! Ja nie prostuję już 9 miesięcy
To gratuluje silnej woli
bruxelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 20:50   #1136
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Podziwiam Was,dziewczyny..:rolleyes : Sama nie używam prostpownicy codziennie,ale nie ma tygodnia żebym jej nie użyła.. Moze poradzicie mi cos na to..?
Z moimi włosami jest tak: umyję i wysuszę suszarką-regularna szopa, umyję i nie wysuszę suszarką-przyklapnięte przy głowie reszta szopa;]
jelsi takie szopowe włosy zwiąże w kitke choćby na pol godz-robią się maksymalnie przyklapnięte i wyglądają jak nieumyte;(
jedyny ich plus jest taki,że jak pomoczę końcówki i wgniotę wosk to mam takie niby fale,tylko,że po połowie dnia znika cały efekt. już nie wiem co mam z nimi zrobić...

Myśle ,ze przydałaby mi się jakiś specyfik który prostuje/wygładza wlosy sam w sobie,bez śmierdzącej prostownicy;] Nie musza być mega proste,byle nie wysuszone pióra.. możecie polecić coś na moje włosy..?
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:49   #1137
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez bruxelka Pokaż wiadomość
To gratuluje silnej woli
Na początku nie było łatwo, ale potem to już się przyzwyczaiłam i obecnie patrzeć na prostownicę nie mogę Świadomej pielęgnacji włosów nauczyłam się dopiero niedawno- umiem rozpoznać składniki dobre dla moich włosów oraz te niezbyt korzystne (np. silikony ) Przedtem nie zwracałam na to uwagi- kupowałam szampon i odżywkę bez zbędnych refleksji . Teraz dopiero eksperymentuję. Mam prawdziwego świra na punkcie włosów- unikam wszystkiego co może im szkodzić. Gdyby jeszcze włosy fajnie się układały to byłoby super Na razie żyją własnym życiem
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 10:18   #1138
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Witam
Ja już dawno 'rzuciłam' prostownicę i pomyślałam, że napisze ( i może komuś pomogę) jak to u mnie było i jak sobie poradziłam.. bo przyznam, że ciężko było i też sobie nie wyobrażałam nie prostować włosów
Początek był najgorszy, bo wydawało mi się, że moje włosy wyglądają jak siano i są nieładne. Zainwestowałam w dobrą odżywkę do włosów, nawilżającą a prostownicę zastąpiłam- UWAGA! szczotką do modelowania włosów! Uwierzcie mi, że efekt był super. Włosy były gładkie i może nie aż tak proste jak po użyciu prostownicy, ale bardzo ładnie wyglądały i się podkręcały na końcach.
Do dziś stosuję tę metodę, wiem, żę najzdrowsza dla włosów nie jest bo tutaj ciepłe powietrze z suszarki i samo modelowanie też męczą włosy, ale napewno lepsze niż prostowanie( z taką temperaturą!). Polecam naprawdę. Mam długie włosy, więc wiem, że to metoda sprawdzona- niewiem jak z krótkimi.. Pozdrawiam i 3mam kciuki.
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 19:51   #1139
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja kiedys mialam swira na punkcie prostownicy, prostowalam obowiazkowo przed wyjsciem do szkoly, potem jak po poludniu tez czasami prostowalam jak byly poskrecane , wogole nie wyobrazalam sobie wyjscia z domu z nie wyprostowanymi;| generalnie nawet nie byly za bardzo zniszczone,bo mialam dobra odzywke,krem do prostwania , czasami maski na wlosy itp;> a w tym roku mialam malo czasu rano, nie prostowalam ich a teraz nawet jak mam czas to nie prostuje bo mi sie nie chce, i nawet nie mam ochoty;P a z rok temu nigdy bym nie pomyslala ze tak sie zmmieni moje odejscie do prostowania
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 06:29   #1140
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja prostuję zawsze po umyciu głowy czyli co 3 dni. Kurcze, to chyba nałóg. Szkoda mi włosów, ale wiem że jak nie naprostuję wyglądam jakby ktoś zrobił mi z włosów jesień średniowiecza
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.