Panny Młode - Kielce cz. I - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-06, 14:03   #1
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq

Panny Młode - Kielce cz. I


witam drogie wizazanki!
mam do Was ogromna prosbe a szczegolnie do dziewczyn z Kielc ktore orientuja sie w tym temacie..przeszukalam forum ale nic nie znalazlam , chcialabym Was prosic o namiary na ciekawe sale, orkiestre ,fotografa i osobe ktora zrobi mi porzadny makijaz (a nie maske jak to bylo do tej pory) ogolnie na cos wartego polecenia...jestem zielona w tym temacie a planujemy z moim Tz slub tak w sierpniu no i jestem w kropce.Wiem ze wymagam wiadomosci ze wszystkich "dziedzin" ale moze ktoras a Was sie orientuje i zechce udzielic mi rady
z gory dziekuje i pozdrawiam
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 02:04   #2
thm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa/Kielce
Wiadomości: 36
GG do thm
Dot.: Kielce

Ello! Dopiero co znalazłam to forum. Nie mieszkam już w Kielcach, ale tu bądź w bliskich okolicach chcę urządzić swoje wesele i też jestem na etapie szukania namiarów. Zwłaszcza na salę. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę. Chętnie się tym samym zrewanżuję. Pozdrawiam.
thm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 20:44   #3
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kielce

Ja wychodze za maz w 14 lipca 2007 slub bedzie w Katedrze a wesele w Lesnym Dworze, bo uwazam ze to najpiekniejsza sala w Kielcach i bylam juz tam na wielu bardzo udanych imprezach.... Strasznie sie boje wyboru zespolu bo tak naprawde nic mi sie nie podoba...
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 21:27   #4
AgnieszkaW.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 87
Smile Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez oniaczeq
witam drogie wizazanki!
mam do Was ogromna prosbe a szczegolnie do dziewczyn z Kielc ktore orientuja sie w tym temacie..przeszukalam forum ale nic nie znalazlam , chcialabym Was prosic o namiary na ciekawe sale, orkiestre ,fotografa i osobe ktora zrobi mi porzadny makijaz (a nie maske jak to bylo do tej pory) ogolnie na cos wartego polecenia...jestem zielona w tym temacie a planujemy z moim Tz slub tak w sierpniu no i jestem w kropce.Wiem ze wymagam wiadomosci ze wszystkich "dziedzin" ale moze ktoras a Was sie orientuje i zechce udzielic mi rady
z gory dziekuje i pozdrawiam

Witaj, mieszkam w Kielcach a slub brałam w zeszłym roku. Mogę polecić Ci salon RVB - tam robiłam fryzurę i makijaż. Byłam bardzo, bardzo zadowolona. Zespołu nie znam. U Nas "grał" DJ i był wspaniały. Jeśli nie znalazłaś jeszcze sali, radzę się pośpieszyć zwłaszcza jeśli ślub bierzesz w tym roku i masz jakaś wymarzoną salę. A tak w ogóle i przede wszystkim, gratuluję Ci i życzę miłych przygotowań. Pytaj, jeśli bedziesz miała jakies pytania.

Pozdrawiam,
Aga.
AgnieszkaW. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 21:39   #5
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Kielce

Kielce ponoć maja mnóstwo miejsc idealnych do zdjec
__________________


Edytowane przez Audacieux
Czas edycji: 2007-04-20 o 13:05
Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 09:18   #6
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Hej! Najlepsze zdjecia studyjne w kielcach robią na ul. Mazurskiej 28.
polecam też kamerzystę - Janusz Barwinek tel. 602666510.
Fajną salę otworzyli w sukowie 232a "sosnowy dworek". Ja będę mieć DJ z krakowa, byłam na jednym weselu które prowadził i było super!

[quote=AgnieszkaW.] Mogę polecić Ci salon RVB - tam robiłam fryzurę i makijaż. Byłam bardzo, bardzo zadowolona.

Gdzie znajduje sie ten salon???
A moze znacie jeszcze jakieś inne dobre salony albo fryzjerki w kielcach??
Bo u mnie to będzie największy problem:fryzura!!!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 16:17 Powód: post pod postem
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 08:56   #7
studio wizażu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kielce

witaj,
dziś dotarłam na forum. czy potrzebujesz jeszcze informacji na tematy ślubne? ładne zdjecia ślubne robi p. fotograf na ul. głowackiego, filmowanie p. sędek,
a makijaże ja wykonuję, dobrymi kosmetykami, i nie ma maski! pozdrawiam
studio wizażu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 15:01   #8
thm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa/Kielce
Wiadomości: 36
GG do thm
Dot.: Kielce

Cześć Dziewczyny! Jakież stresujące jest to poszukiwanie sali, nie mówiąc już o podejmowaniu decyzji. Ale mam to już za sobą. Uffffffff!!!!!!!!!
Szukałam sali dużej na 100-120 osób, mieszczącej w sobie zarówno część jadalną, jak i taneczną i bez żadnych zasłaniających widoczność kolumn pośrodku. Nie miałam żadnych typów. Namiarów szukałam w necie, książce telefonicznej i u znajomych. I oto moje wnioski:
Tiara ma rację, najpiękniejszą salę w Kielcach i doskonałą lokalizację ma Leśny Dwór www.lesnydwor.com.pl ale ani internet, ani ich własne ulotki nie oddają powabu tej sali. Trzeba zobaczyć ją na własne oczy. Napraaawdę robi wrażenie. Ma się uczucie, jakby się przekroczyło progi Wersalu. Wszystko jest tam dopracowane. Taa... już się widziałam w szerokiej, balowej sukni schodzącą po schodach i tańczącą walca. Niestety. Sobót jest 52, a Leśny Dwór w tym roku urządza 64 przyjęcia weselne!!!!!!!! Mało tego w 2007 zarezerwowane już są terminy od czerwca do września. Paranoja, ale takie są realia. Stanęłam wobec tego przed dylematem, co dla mnie jest ważniejsze, czy wirowanie w bajecznej sali w jakimś strasznie odległym terminie, czy powiedzenie TAK memu ukochanemu już za kilka miesięcy. Na szczęście był to tylko chwilowy dylemat. Powiedziałam: zegnaj Leśny Dworze, może kiedyś tu zatańczę, ale nie na swoim weselu. Jednocześnie doszło do mnie, że nie do końca jest tam dobrze ze stroną kulinarną przedsięwzięcia, innymi słowy goście wychodzą głodni z wesela!!! I nie był to tylko pojedyńczy głos. W każdym razie zrobiło mi się nieco lżej na duszy. Nie wszystko złoto, co się świeci. Stawka: 120zł i wyżej/os
Obejrzałam sale w Cedzynie. Niestety sale w hotelach Echo i Uroczysko nie spełniały moich oczekiwań z uwagi na to że nie stanowiły integralnej całości. Z kolei restauracja Świętokrzyska w hotelu Gromada taką salę posiadała, ale sprawiała ona wrażenie przesiąkniętej duchem PRLu. Stawka: 130zł/os
Pojechałam do Mąchocic. Hotel Przedwiośnie - PRL+słupy, natomiast hotel Ameliówka wywarł na mnie korzystne wrażenie, odnowiony, marmury i te sprawy, sala wysoka i przestronna. Stawka: 110zł/os + 600zł obsługa
Przerzuciłam się na drugą stronę Kielc. Hotel Karczówka odpadł z uwagi na słupy. Podobnie nowootwarta Magnolia w Nowinach.
Pozostał mi już tylko jeden as w rękawie. Sobków, a właściwie Zamek Rycerski w Sobkowie www.zameksobkow.pl i to był prawdziwy as! Rozległy, ale zarazem zamknięty teren z ruinami i duchem Sala o swoistym klimacie, duża, surowa, na ścianach malunki i akcesoria o tematyce rycerskiej. Stawka: 125zł/os nie obejmuje alkoholu, napojów i tortu. Do tego dochodzi oprawa: kareta. gołąbki, wystrzał armatni, polonez i kurdesz na początek zabawy, przejażdżka gondolą po Nidzie, pokaz walk rycerskich... Jeżeli liczba gości przekracza 120 osób oprawa wliczona jest w koszt, jeżeli nie przekracza kosztuje 800zł. Zamek dysponuje też miejscami noclegowymi, a dla nowożeńców jest specjalna Komnata. Jedyny mankament to te 22km do mojego domu, ale co tam...
Decyzji nie podjęłam jednak od razu. Chciałam to wszystko sobie poukładac, być może obejrzeć jeszcze parę sal, na które posiadałam namiary. Z drugiej strony wiedziałam jednak, że jeśli chodzi o Sobków muszę działać szybko, bo tak naprawdę był tylko jeden termin, który mnie interesował i szczęśliwie się zwolnił - 5 sierpień, później w grę wchodził dopiero listopad. W silnym stresie zdecydowałam, że nie szukam dalej. W niedzielę 12.02 wpłaciliśmy zaliczkę 600z i podpisaliśmy umowę.
To tyle jeśli chodzi o moje poszukiwania sali. Teraz zaś wdzięczna bym była za namiary na dobrych grajków lub dja.
Pozdrawiam.
thm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 07:30   #9
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

dziekuje Wam dziewczyny!!! troche mnie tu nie bylo i dopiero dzis przeczytalam wasze propozycje
niestety obawiam sie ze w tym roku nie zdarze z weselem (mial byc w sierpniu) poniewaz moj maluszek przebywal sporo w szpitalu (operacja) a ja z mezem razem z nim i nie mielismy do niczego glowy..tak jak pisalam wesele chcialam w sierpniu ale to juz za pozno na wynajecie jakiejs fajnej sali badz dj wiec chyba bede musiala czekac do nastepnego roku a narazie bedzie mi musial starczyc zeszloroczny slub cywilny
pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 20:47   #10
studio wizażu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kielce

Witaj! w Sobkowie w Zamku Rycerskim jest cudownie! prześliczna okolica, dobra organizacja
studio wizażu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-03, 11:30   #11
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Kielce

jesli chodzi o fryzjerke to moja szwagierka w rodzinie zajmuje sie fryzurkami. czesze w domu wiec nie beda to takie koszta jak w salonie. pazurkami tez sie zajmuje. jesli chodzi o makijaz malowalam sie u pani Ewy Martoś na Warszawskiej 147. makijaz boski. pomimo dwoch warstw ktore sie "scieraly" podczas impreski to nie mialam maski. jezeli chodzi o sale to wesele mielismy w bilczy ale ladniejsza sala jest w Kowali. minus to fakt iz jest to pod Kielcami. Kucharke mielismy wynajeta, i ona zajela sie przygotowanie wszystkich potraw i dekoracjami stolow. pomogla tez jesli chodzi o zwyczaje i inne zeczy wazne w tym dniu.
jesli chodzi o zdjecia to z tego co ja sie rozgladalam to najladniejsze robi fotograf ze Studia Borysa. miesci sie na Warszawskiej niedaleko kosmetyczki ktorej namiary podawalam wczesniej. mozna wybrac spomiedzy kilku pakietow. do kazdego jaies gratisy a zdjecia pomimo iz np w studiu to robi ich kilkaset. nie zadne ulozone przez niego pozy ale to co wy zrobicie. daje wam np serduszko z lapkami i wyglupiac sie mlodzi do woli. potem juz po calym weselnym szumie przychodzicie juz i widzicie obrobione zdjecia. jest ich dalej sporo. siadacie i wybieracie sobie tyle ile wam pasuje i takie jakie sie wam podobaja. a slyszalam ze wiekszosc fotografow sama wybiera zdjecia i wrecza mlodym juz gotowy album. paranoja
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 19:27   #12
BrideToBe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Kielce

thm napisałaś:
"Teraz zaś wdzięczna bym była za namiary na dobrych grajków lub dja."

Mogę podać Ci numery tel do DJ. Janusza (świetnie gra, kiedyś grywał na studniówkach w SHL-ce, na dyskotece w Rudkach i wielu innych dobrych knajpkach), niestety nasz termin miał juz zajęty wiec zmuszeni byliśmy szukać dalej... A więc notuj: 0 602 780 632

I do Dj. Mirka (jego kumpel i uczeń, też dobrze gra, ma gościu gadane i fajnie prowadzi wesela, dużym + jest fakt, że wychodzi do gości): 0 504 406 717

BrideToBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 06:50   #13
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

mam pytanie dj Janusz nie grywa przypadkiem w Arizonie? bo jesli to ten Janusz to naprawde jest nie zly
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 22:14   #14
thm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa/Kielce
Wiadomości: 36
GG do thm
Dot.: Kielce

Dzięki BrideToBe za namiary, jednak mi się one osobiście już nie przydadzą z tej przyczyny, że dja już mam. Będzie to Paweł Jańczyk z Radia TakFm. Zbyt późno się odezwałaś... Umowę podpisałam pod koniec marca.

To jednak miło, gdy ktoś chce pomóc.
thm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 05:53   #15
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kielce

Co do Lesnego Dworu bylam tam na 4 weselach i jedzonko jest pyszne przy 4 cieplych daniach ( chyba 4 z tego co pamietam) trudno wyjsc glodnym... i maja pyyyszny krem borowikowy i zurek w chlebku Strona kulinarna tez zalezy od mlodych, bo w ramach ceny za osobe to oni wybieraja co goscie zjedza, wiec jak sobie wybiora zabie udka czy jakas wyszukana cielecine w kaparach to wiadomo ze porcja bedzie mniejsza niz schabowego z ziemniakami i surowkami. Dania na zimna plyte wybieraja rowniez mlodzi.

Co do Sobkowa... to cudowne miejsce, takie magiczne, jak tam weszlam to poczulam sie jak sredniowieczna ksiezniczka achhh... ale za mama sala bo u nas conajmniej 150 osob , wiec odpadlo...

Dwie ladne sale ma tez Hotel Ziółek i cena jest atrakcyjna bo ok 100 zl z tego co pamietam , ale moge sie mylic bo to bylo dawno Obejrzcie sobie- oni maja tam jedna duza i jedna mneijsza sale, wiec moga sie odbywac 2 wesela na raz, ale goscie nie maja praktycznie szansy sie spotkac, bo sale sa usytuowane na 2 roznych koncach osrodka. Msaja tez fajne miejsce na grilla i ladny teren w okolo. Gdyby Lesny Dwor mial zajete terminy to Ziolka bysmy wybrali.
Ehh w ogole termin zalatwialismy w zeszle wakacje - czyli na 2 lata przed i termin ktory poczatkowo chcielismy czylo 07.07.07 juz byl zajety... wiec przesunelismy o tydzien pozniej na 14 i data jest jeszcze bardziej magiczna, bo to urodziny mojego narzeczonego i data slubu moich rodzicow
Gratuluje wyboru Sobkow jest super


P.S ja szukam zespolu... a fotografa chyba z poza Kielc wezme....
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 12:55   #16
thm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa/Kielce
Wiadomości: 36
GG do thm
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez tiara
Co do Lesnego Dworu bylam tam na 4 weselach i jedzonko jest pyszne przy 4 cieplych daniach trudno wyjsc glodnym...
Prawdę mówiąc, to i mnie osobiście trudno sobie wyobrazic, że można wyjść głodnym z wesela. Fakt pozostaje jednak faktem, takie opinie co do Leśnego Dworu od bawiących się tam weselników uzyskałam.

Cytat:
Napisane przez tiara
Strona kulinarna tez zalezy od mlodych, bo w ramach ceny za osobe to oni wybieraja co goscie zjedza, wiec jak sobie wybiora zabie udka czy jakas wyszukana cielecine w kaparach to wiadomo ze porcja bedzie mniejsza niz schabowego z ziemniakami i surowkami.
Myślę, że właśnie w doborze dań i wielkości porcji tkwi przysłowiowy diabeł. Żabie udka faktycznie nie nasycą, a przecież znajdą się i tacy którzy dań tego typu nawet nie tkną. Trzeba mądrze obmyśleć strategię kulinarną nie tylko ku chwale własnych podniebień, ale przede wszystkim z myślą o gościach.

Cytat:
Napisane przez tiara
Co do Sobkowa... to cudowne miejsce, takie magiczne, jak tam weszlam to poczulam sie jak sredniowieczna ksiezniczka achhh... ale za mama sala bo u nas conajmniej 150 osob , wiec odpadlo...
Jak księżniczka w Wersalu to ja się poczułam w sali balowej Leśnego Dworu. Natomiast klimaty sobkowskie bardziej odpowiadają mojej naturze. Te historyczne naleciałości... te ruinki... ten duch...


Cytat:
Napisane przez tiara
Ehh w ogole termin zalatwialismy w zeszle wakacje - czyli na 2 lata przed
Widzę, że bardzo perspektywicznie podeszłaś do tematu: organizacja wesela i słusznie.
Jeżeli chodzi o mnie, to 2lata przed podjęciem pierwszych kroków w tym kierunku, to ja byłam dopiero na etapie poznawania mojego narzeczonego.
O tym, że się w tym roku pobierzemy zdecydowaliśmy w Sylwestra.
W styczniu kupiliśmy obrączki.
W lutym wykrystalizowała nam się data i sala w Sobkowie.
W marcu znalazłam kamerzystę, fotografa i dja oraz ustaliliśmy godzinę ślubu w kościele.
W kwietniu chcę zamknąć tematy sukienki i zaproszeń.

Cytat:
Napisane przez tiara
P.S ja szukam zespolu... a fotografa chyba z poza Kielc wezme....
Ale w przypadku zespołu, to widzę, że się perspektywicznym myśleniem nie popisałas. Sala i zespół to podstawa. Szukaj intensywnie, bo później okaże się że dany zespół nie dysponuje juz wolnym terminem!
Ja niestety pomóc Ci nie mogę, bo choć rozglądałam się w tej branży nie znalazłam zespołu z prawdziwego zdarzenia. Wszędzie, nawet gdy chodzi o zespoły polecane przez znajomych, słyszałam to nieszczęsne... umpa-umpa-umpa. Dlatego, choć na samym początku sobie tego nie wyobrażałam, jako pierwsza w rodzinie będę miała wesele z djem.

Jeśli zaś chodzi o fotografa... to wcale Ci się nie dziwię, ja swojego ściągam do Kielc spod Wawy. Może to komuś wydawać się fanaberią, ale mi naprawdę zależy na baaardzo dobrych zdjęciach. Powiem więcej, bardziej się przejmowałam znalezieniem dobrego fotografa niż swoją potencjalną sukienką. Sama się tym param, amatorsko bo amatorsko, ale swoje wiem i to, z czym się spotkałam podczas mojego rajdu po kieleckich fotografach przyprawiło mnie o silny stres, a jeszcze podejście w paru przypadkach do klienta...

Teraz czas zaś nadszedł na decyzję ostateczną co do sukienki... eech...

No to trochę się tu rozpisałam...
Pozdrawiam wszystkie ślubujące kielczanki!!!
thm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 16:09   #17
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Kielce

Dziewczyny! czy znacie jakąś w miarę normalną, poradnię przedmałżeńską w kielcach. Ja juz byłam w dwóch i z obydwu zrezygnowałam po 1 spotkaniu. po prostu nie mam nerwów żeby słuchać tych nawiedzonych kobiet. a juz tym bardziej robić te głupie wykresy i je omawiać. może jest w kielcach jakaś fajniejsza kobitka albo facet co da sie to jakoś w miarę załatwić? Ja na razie stwierdzam,ze chyba nie skończę tego bo cały czas trafiamy na strasznie nawiedzone baby z którymi w ogóle nie da sie rozmawiać
po prostu jestem załamana juz nie wiem co robic. poradzcie mi coś.

A tak z innej beczki, znacie jakieś dobre salony kosmetyczne i fryzjerów?
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 05:54   #18
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kielce

thm widze, ze mamy podobne podejscie mi tez zalezy na porzadnych fotkach , a popisy kieleckich fotografow nie sa najwyzszych lotow moim zdaniem...
A co do zespolu ja szukalam juz na 2 lata przed , ale mi sie nic nie podoba... no fatalni sa... moze zespol tez sobie z Wroclawia sciagne.... Z reszta ciagle mam ponad rok - wierze ze dam rade
Jeszcze mialam pogadac z babka z Lesnego Dworu - podobno ma jakis dobry znajomy zespol.
Ja suknie juz wymyslilam, ale trzeba bedzie szyc, bo oryginal niedostepny w Polsce i kosztuje 1500 euro:P Szycie taniej wyjdzie tym bardziej, ze we Wro jest kilka fajnych pracowni sukien slubnych Zaczne sie suknia marwic na jakies pol roku przed
ami81 co do proadni Ci nie pomoge, bo moj narzeczony ma zrobiony juz kurs itp. (robil w liceum- wtedy mieli w programie), wiec sama to bede robic, ale we Wrocku bo tu mieszkam i mi wygodniej i bardziej liberalnie mysle.
Co do salonu fryzjerskiego to polecam Ewan - robili mi tak koka na studniowke i bylam bardzo zadowolona, a moja siostra tnie sie tam regularnie. Co do kosmetycznych to moge sie wypowiedziec tylko o paznockiach... ze nie wiem gdzie robia dobrze, bo gdzie moja siostra nie pojdzie na poprawki gdy ja nie moge ich zrobic to cos jest nie tak, albo rkzywo, albo niepoprawnie albo bolalo w trakcie robienia... Chyba najlepiej bylo u Agaty z Ewanu- takze mozesz tam sprobowac. Sprawa makijazu troche mnie przeraza, ale chyba kumpelka mnie umaluje.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 08:19   #19
studio wizażu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Kielce

**********wycięta reklama*****
Aneta

do ami81:
"A tak z innej beczki, znacie jakieś dobre salony kosmetyczne i fryzjerów?"

*********wycięta reklama********
Aneta

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-05 o 19:05 Powód: post pod postem/wycięta reklama
studio wizażu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 15:25   #20
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Kielce

witam! dopiero natrafilam na ten watek i to dzieki pomocy tiaary ja mam wesele 2 wrzesnia w nowej sali, dawnej "belgii" kolo uczelni WSH!sala jest odnowiona, nowoczesna,bardzo mi sie podoba i jest tanio-80zl od osoby!!! fotografa mamy z Media Vision, moze ktos o ich slyszal? jeszcze musze znalezc fryzjerke i kosmetyczke i zupelnie nie mam pomyslu gdzie szukac.. ale poczytalam wasze rady i cos sie wymysli powodzenia dziewczyny
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 13:35   #21
thm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa/Kielce
Wiadomości: 36
GG do thm
Dot.: Kielce

Uff...! Suknia wybrana! Ale w jakim ja stresie przeżyłam końcówkę kwietnia i początek maja... Nikomu tego nie życzę.
Generalnie podczas swoich poszukiwań, które rozpoczęłam w lutym odwiedziłam wszystkie salony w Kielcach i z połowę w Wawie, a nawet wypuściłam się do Płocka. Przymierzyłam niezliczoną ilość sukienek, szukając tej, która ma to coś... coś, co mnie zachwyci, co sprawi, że bez wątplwości powiem o niej: moja!

Początkowo mój wybór padł na waniliową Villais z zieloną szarfą, która wypatrzyłam w Maestrii. Hiszpańska suknia z poprzedniej kolekcji przeceniona z 3740 na 2000 (z wieszaka). Orginalna właśnie z uwagi na ów zielony akcent, co mnie baaardzo kręciło, bo szaleję na punkcie zieleni! Sama w sobie prosta, o linii A, z dekoltem w łódkę. Mankament: połączenie zieleni szarfy z różem kwiatuszków wyhaftowanych na gorsecie i beżem czy wręcz brązem kwiatków doczepionych przy ramiączkach. Początkowo mi to nie przeszkadzało, ale z czasem uznałam, że to jednak za duży jak dla mnie miszmasz kolorystyczny. Villais była moim typem kieleckim.

Natomiast w Wawie najdłużej obstawałam przy Talicie Gali, którą znalazłam w salonie Angel przy Okrzei. Była to krótka sukienusia z dopinanym trenem w kolorze ecru + kozaczki w cenie 1300 + 700. Ujęła mnie niespodziewanie! Wyglądąłam w niej i figlarnie i sexy. A moje nogi... Z czasem jednak przyszły i wątpliwości... a gdy postanowiłam je rozstrzygnąć, okazało się, że sukienkę już sprzedano. W akcie desperacji pojechałam do Płocka do salonu firmowego Gali, by przymierzyć ją ponownie. Przymierzyłam i rozmyśliłam się... Mankament: góra na zasadzie gorsetu spłaszczająca biust, co uznałam w moim przypadku za niedopuszczalne!

W międzyczasie pojawiły się w internecie zwiastuny kolekcji Pronoviasa, St. Patricka i La Sposy na rok 2007 i na swoje nieszczęście je zobaczyłam!!! Zakochałam się! Miłością szaloną i bezgraniczną! A obiektem mych uczuć stała się Enero Pronoviasa. Napisałam do Madonny, czy istnieje możliwość jej sprowadzenia. Odpowiedzieli, że tak i podali cenę, która wtrąciła mnie w otchłań rozpaczy - 1586 euro! Dosłownie przeżyłam załamanie nerwowe! Nie miałam tych 6000 z haczykiem to raz, dwa - mój rozum gwałtownie protestował na samą myśl o wydaniu takiej kwoty na sukienkę, którą miałam mieć na sobie raz w życiu!!! Ale serce kierowało się innymi przesłankami... Wybrałam się więc do Madonny, porozmawiałam i usłyszałam, że nie są w stanie mi tej sukni na mój ślub sprowadzić i... uspokoiłam się. Bo skoro nie... to nie... przestałam płakać i teoretyzować, czy mogę zamówić suknię nie przymierzając jej. Oczywiście rozum mówił, że nie...

Przez chwilę rozważałam możliwość uszycia sukni na wzór Enero, ale szybko go zarzuciłam, bo... jednak znalazłam swoją suknię ślubną. To Ganges La Sposy. Przymierzyłam ją 8 maja, a 10 maja podjęłam decyzję i... teraz pozostało mi to prawie trzymiesięczne czekanie na nią, bo przyjedzie tuż przed moim ślubem.

Ganges jest jak najbaaardziej w moim typie. Ładnie opina talię i bioderka, na dole jest dość szeroka, ale nie wymaga tych wszystkich halkowych uprzęży, no i pięknie eksponuje biuścik. Jest nieprawdopodobnie lekka, uszyto ją z tafty kreszowanej, innymi słowy gniecionej, choć to może za brutalne słowo. W każdym razie taka faktura materiału daje niesamowite możliwości dla gry świateł. Ganges ma również tu i ówdzie delikatne zdobienia z kryształów. I jeszcze ten kolor... jaśniutkie ecru. Zdjęcia katalogowe naprawdę nie oddają jej uroku... Od tej sukni po prostu bije blask!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26_1. villais_2518_1.jpg (38,8 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg talita_1.jpg (33,6 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg enero-A[2].jpg (39,2 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg enero-B[1].jpg (34,5 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg La Sposa - Ganges_1.jpg (23,4 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg La Sposa - Ganges_2.jpg (20,4 KB, 207 załadowań)
thm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 07:34   #22
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kielce

thm bardzo piekna suknia ja wole jednak inny styl - moja juz mniej wiecej wybralam, ale pewnie bede szyla na wzor. Zreszta u mnie jeszcze full czasu
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 22:28   #23
mary'79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Jaka piosenka dla przyjaciół?

Chcielibyśmy z narzeczonym zadedykować na weselu piosenkę dla przyjaciół. Chcemy im w ten sposób podziękować za przybycie na wesele i okazać im jak bardzo są dla nas ważni. Jak to mogłaby być piosenka? Ciężko wybrać coś odpowiedniego.D odam tylko, że na weselu grać będzie DJ
mary'79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 11:25   #24
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Jaka piosenka dla przyjaciół?

Polecam Prawy do lewego - Kayah & Bregovic U kuzynki na weselu tylko na tej piosence bawili się wszyscy goście
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 21:39   #25
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Jaka piosenka dla przyjaciół?

ja mysle, zebyscie wybrali taka piosenke,z ktora zwiazane sa jakies wspomnienia i przyjaciele na pewno beda wiedzieli, ze to dla nich my mamy kilka takich, hity z wspolnie spedzonych wakacji itp... pzd
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 11:59   #26
izabela1982
Raczkowanie
 
Avatar izabela1982
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Stolberg /kiedys Rybnik
Wiadomości: 247
Dot.: Jaka piosenka dla przyjaciół?

hej!!

krawczyk -moj przyjacielu!!!!

przyjaciel od zaraz-kaja paschalska

krzysztof antkowiak-przyjaciel wie
izabela1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 17:09   #27
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Jaka piosenka dla przyjaciół?

szczezre?? gdyby moja przyjaciolka zadedykowala mi "przyjaciel potrzebny od zaraz' paschalskiej, peklabym chyba ze smiechu!!!!

jak dla mnie - "simple the best" tiny turner - kojazy mi sie tylko z moimi przyjaciolmi
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 19:09   #28
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Jaka piosenka dla przyjaciół?

no ja bym wybrala piosenke ktora sie z czyms kojarzy , np jakis "hit" z imprezy
__________________
"ogromna sila wyobrazen , to nie przypadek ze jestesmy razem..."
nejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 14:54   #29
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

witam dziewczyny!
No i zaczely sie moje przygotowania, slub planuje pod koniec sierpnia ewentualnie na poczatku wrzesnia 2007, no i mam do Was pytanie, poniewaz w Lesnym Dworze wszystkie terminy juz zajete zainteresowalam sie Ameliowka
Koszt: 120zł/os przy liczbie gości do 130 osób i 110zł/os przy liczbie gości
powyżej 130 osób.
W cenę wliczone jest:
- obiad (2 dania) z deserem + 3 gorące posiłki+przystawki i zakąski
- wynajem sali i obsługa kelnerska.
- apartament dla nowożeńców + śniadanie dla Pary Młodej

No i wlasnie czy ktoras byla tam kiedys na weselu badz sama je tam miala?
Z gory dziekuje za odpowiedzi
Pozdrawiam
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 19:40   #30
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Post Dot.: Kielce

Cześć dziewczyny!
Ja ślub mam 4 sierpnia, sale rezerwowałam na początku maja, jest do dworek STANGRET na koncu tej samej ulicy na ktorej jest Lesny Dwor. Lokal dziala dopiero od roku wiec latwiej tam znalezc najlepszy termin. Mnie sie tam bardzo spodobalo, wszystko jest w lesie, ogrodzone, za dworkiem jest stadnina koni i taka fajna zagroda z lamami , krolikami i kozami a poza tym obok jest wielka drewniana altana ktora swietnie nadaje sie na poprawiny z potrawami z grilla. Poza tym od ludzi, ktorzy byli juz tam na imprezach slyszalam ze maja swietne jedzenie i w ogole organizacje.Sale sa jakby dwie-jedna do tanca, druga do jedzenia, odgrodzone przeszklona sciana,z tylu jest miejsce zeby wyjsc i odetchnac swiezym powietrzem.Oczywiscie dodaja apartament dla nowozencow. Koszt standardowy 120zl/os. do tego mozna wynajac karete(700zl) i dokupic stol z wiejskim jedzeniem(750zl) Mam nadzieje ze wszystko sie uda Pozdrawiam wszystkie narzeczone z Kielc!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.