Panny Młode - Kielce cz. I - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 12:58   #61
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Kielce

ANUSIAKIELCE nie unoś się honorem, ja nie miałam na celu nikogo urazić po prostu chciałam Ci powiedzieć, że wcale tak nie jest jak twierdzisz...
Dziwi mnie to, że uważasz że jest mało miejsca do tańców-moim zdanem podobnie jest w Stangrecie(a zdecydowanie więcej niż Sobkowie).Ale wiadomo każy chwali swoje
Jeśli chodzi o jedzene to przedstawię Ci nasze menu :
bulion z kołdunami
Cordon Blue i opiekane ziemniaczki
flaczki(których i tak nie ruszę )
Rarytas wieprzowy z kluskami śląskimi i buraczkami włoskimi
udko z kurczaka z pieczarkami lub golonka po bawarsku(wybierają sobie goście)
barszczyk czerwony z pasztecikami
Zakąski:
galareta drobiowa, ryba po grecku, jajko w sosie tatarskim i jajko faszerowane,sałatka grecka i sałatka królewska,półmiski pikli domowych i świeżych warzyw, pieczywo, ciasta oraz kawa i herbata(podawana bez ograniczeń)
Oprócz tego jeszce będzie wiejski stół.
Oczywiście menu ustalają młodzi, tak więc wiadomo że nie każdemu może spasować to co wybraliśmy.I podobnie jak Ty mogą wyjśc z wesela i powiedzieć, że są głodni.
JA UWAŻAM, ŻE PODJELIŚMY SŁUSZNĄ DECYZJĘ WYPRAWIAJĄC WESELE WŁAŚNIE TAM- JAKBY SIĘ ZMIENIŁO COŚ TO PEWNIE PO 14 PAŻDZIERNIKA SIĘ ODEZWĘ )
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 12:59   #62
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

włanie dzwonił do mnie mój brat był w sprawie sali w stangrecie zostało im tam dosłownie wolnych pare terminów w pazdzierniku i jeden we wrzesniu ale niepowiedział jakie!!! Dowiedział sie tez ze do do przysłego miesiace bedzie troszke zmian ,krzesła ne wesela dla godci masja byc w złotych pokrowcach a dla młodych białe tak jak są!!! maj w palach do przyszłego roku zbudowac trzecia sale cała przeszkną (patio) i zaczeli juz kłaśc koste granitowa w okuł całego budymku,no i bub w podziemiach zaczeli juz robić, wiec szykuje sie tam jeszcze troche zmian!!!
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 21:40   #63
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Kielce

Drogi Łosiu
Po pierwsze przepraszam za wprowadzenie w błąd, faktycznie w Łącznej jest tylko Ziółek, a tam nie pozwalają mieć swojej kuchni, nie wiem co mi się pomerdało. Ta sala jest w miejscowości Skoki koło Mniowa. Moi znajomi robią tam wesele w przyszłym roku, ale ciągle nie moge się z nimi skontaktować, jak oddzwonią to się ich wypytam i poproszę o jakiś numer czy coś. Jeszcze dowiedziałam się o salach w Zaborowicach za Mniowem i w Strawczynie, ale niestety z numerami tel. będzie bardzo ciężko, wszyscy mi mówią, że najlepiej po prostu wsiąść w samochód i objechać te rejony, a o drogę pytać miejscowych Naprawdę dziwne, że się nie reklamują a słyszałam, że te sale są bardzo ładne i tanie. No chyba, że podzwonisz po sołtysach Będę pytać i jak tylko się czegoś dowiem to dam znać
Pozdrowionka
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 21:45   #64
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez ANUSIAKIELCE Pokaż wiadomość
HEJ. Ja miałam swoje wesele tydzien temu w stangretcie i jestem bardzo zadowolona(pod wrazeniem) gosci miałam przyjeznych z wrocławia i tez byli zachwycenie ,miejscem i ogólnie. Jedzenie bardzo duzo i dobrego,obsługa werecz zadziwiajaca bo jeszcze niespotkałam sie z taką ,niedało sie im niec zazucic ,cigle ktoś był na sali i ciagle zmnieniano talerzyki(perfekcyjnie),d o slubu pojechałam karetą ,gdzie oferuja 50% znizki jesli wesele jest unich w lokalu,kareta była zadziwiajaca podziwu . Niesamowitym moim zaskoczeniem była jedna z atrakcji naszego wesela o godzinie 12.00 tort na sale w wiezli stangreci (czyli obsługa przebrana za stangretów). Zdjecia robiłem tez w plenize w stangrecie jest tam bardzo ładny mostek i hustawka gdzie zdjecia wychodza przepieknie ,oraz z konikami tez mamy!!!. Jesli chodzi wam o to ze sa dwie sale to własnie to jest swietne razwiązanie bo da sie miedzy soba normalnie rozmawiac a muzyke i tak słychać. wesela miałam na 120 osób j jeszcze było całkiem duzo miejsca!!!Polecam serdecznie cóz wiecej mozna chcieć. Wszysko 1 klasa ,a tak sie bałam

STANGRET JEST SUPER

WPRZYSZŁYM ROKU WESELA BRATA TEZ TAM BEDE MIC JUZ ZAREZERWOWANE

Strasznie się cieszę, że tak się pozytywnie wypowiadasz o STANGRECIE, bo ja tam mam zarezerwowaną salę na przyszły rok!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 09:11   #65
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

....

Edytowane przez ANUSIAKIELCE
Czas edycji: 2006-10-22 o 11:40
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 14:03   #66
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez ANUSIAKIELCE Pokaż wiadomość
-AGNIESIA- jestem wrecz pewna ze bedziesz strasznie zadowolona z swojego wesela trafiłaś w 10 ja tez niebyłam przekonana az do wesela bo jak tam wczesniej bywałam to niemyslałam ze oni to wszystko tak fajnie przygotowywują i ten tort to tez jest cos fajnego jak z nim wiezdzają na sale!!!! Propnuje ci przejechac sie tam w sobote przed weselem pare gdodzen i zobaczyc ja wszystko jest dograne ---- a najwazniejsze z tego jest to ze jet perfekcyjna obsługa(niegdy nie siedzo tylko zawsze cos robia!!!!
i dobre jedzenie


Zazdroszcze ci e to wesele bedziesz mic za rok bo planuja zrobic tam tyle zmian!!!! Samo to ze krzesła beda w złotych porowcach robi na mnie wrazenie!!!!


Załuje ze tak wczesnie wyszłam ze mąz hehe

Napewno wszysko bedzie okej
ANUSIAKIELCE dopiero wyszłaś za mąż a już żałujesz .W przyszłym roku jak się z mężem postaracie to możecie wyprawić tam np. chrzciny i poprosić o krzesła w złotych pokrowcach
Pozdrwiam
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 17:33   #67
łoś
Przyczajenie
 
Avatar łoś
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

Agniesiu
Strasznie Ci dziękuje bo już straciłam nadzieje, że uda mi się znaleźć jakąś ładną salę.
Myślę, że z takimi namiarami już jakoś sobie poradzę
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje i pozdrawiam
łoś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 20:00   #68
ligeja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce

Dziewczyny, czy któraś z Was była może na przyjęciu w Centrum Targowym Kielce (sala konferencyjna) albo chociaz słyszała cokolwiek na ten temat?
ligeja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 21:27   #69
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

w Centrum Targowym mialam studniowke fakt ze juz jakis czas temu nie wiem moze teraz cos sie zmienilo...ale osobiscie nie polecam bo sala nie jest za atrakcyjna..no i podloga jak papier scierny masakra no ale jak pisalam to bylo jakis czas temu wiec moze teraz jest inaczej..
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 11:04   #70
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

ligeja ,jak byłam tam kiedys na targach i tam sa dwie sale w dwóch budynkach i jedna z nich jest sala tgo samego własciciala co sala Castor na Krakowskiej ,to ona była całkiem ładna a ta druga niezbyt!!!! Jesli chodzi o organizacja tam imprezy to niebede sie wypowiadała bo niecyłam na zadnej tylko w restauracji jako klijetka!!! Osobiscie miejsce mi sie tam nie podoba!!!
ale to zalezy od gustu!!! Łdniejsza sala jest juz w castorze na Krakowskiej ale jedzenie takie sobie (to tylko moje zdanie)
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 11:07   #71
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

I KTOS MÓWIŁ O SALI W zABOROWICACH KOŁO MNIOWA ja byłam tam rok temu i sala bardzo ładna duza i podwórko tez jest ładne !!! Wzór sali zrobiony na podobny do stangreta!!! Tylko tam musisz swoje kucharki .obsługe i wszysko sama załatwiac. Ale sale polecam!!!
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 11:24   #72
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

dziewczyny a o slyszałyscie o hotelu "DEL MAR" na Sikorskiego? bo calkiem znosna oferte od nich uzyskalam...tak szczerze to juz sie pogubilam...mial byc hotel Przedwiosnie..pozniej calkiem spodobal mi sie Ziółek no a teraz chetka zrobila mi sie na ten Stangret hehe chyba nie powinnam tu wchodzic:P
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 14:14   #73
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez oniaczeq Pokaż wiadomość
dziewczyny a o slyszałyscie o hotelu "DEL MAR" na Sikorskiego? bo calkiem znosna oferte od nich uzyskalam...tak szczerze to juz sie pogubilam...mial byc hotel Przedwiosnie..pozniej calkiem spodobal mi sie Ziółek no a teraz chetka zrobila mi sie na ten Stangret hehe chyba nie powinnam tu wchodzic:P
Ja sądzę, że chodzi Ci o HOTEL "LA MAR",no chyba że jakiś nowy hotel postawili na jego miejsce
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 17:45   #74
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

A JESLI TO CHODZI O CHOTE LA MAR TO LEPIEJ SIE NIE WYPOWIADAĆ!!!!
Kiedys z mojej rodziny byli tam na weselu to niebyli goscie zadowoleni ale to juz nawet nie o to chodzi bo nieznam szczegółw czemu,Tylko gdy sie POSZLI rozliczli z włascicielem rodzice młodych to powiedzieli mu ze beda polecac a on podobno odmruczał im ze on wcale reklamy niepotrzebuje bo i tak do 2007 r. ma gosci z niemiec!!!!!! Hmmmmmmmmm podobmo wcale niebył za miły!!!!
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 18:22   #75
łoś
Przyczajenie
 
Avatar łoś
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

Na pewno „La mar” http://www.hotellamar.pl/ . Osobiście sali nie wdziałam, w internecie wygląda ładnie, ale moja przyszła teściowa miała tam kiedyś jakąś imprezę z pracy i mówiła, że jedzenie nie było smaczne. Ale oczywiście na weselach może być inaczej zresztą różne są gusta...

Ostatnio słyszałam też, że bardzo ładna sala jest w hotelu Ambara’s w Dąbrowie (http://www.vacat.com.pl/ambaras). Mają też ładny, duży teren, spory parking i różne bajery np. wystrzał z armaty. 130 zł od osoby.
łoś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 18:41   #76
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

rany La Mar heheh nie wiem czemu ubzdurlo mi sie Del Mar a pozniej sie dziwie ze nikt mnie nie rozumie zakrecona cos dzis jestem..hmm widze ze opinie nie pochlebne,,,ja niestety na zadnym weselu tam nie bylam , w miare spodobala mi sie sala no i oferta ktora proponuja.. w kazdym razie dziekuje za opinie jeden hotel z glowy przynajmniej..
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 14:54   #77
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Kielce

Drogi ŁOSIU
Mam dokładny adres tej sali w Skokach:
ul.Koniec Swiata 50, miejscowosc Skoki k/Grzymalkowa, gmina Mniow
Fajna nazwa ulicy niestety zdobyć telefon nie mam szans
O sali w Zaborowicach też słyszałam, podobno bardzo fajna, też tam się wstawia swoje jedzenie i też jest gdzieś w okolicach Mniowa.
Pozdrowionka

Edytowane przez -agniesia-
Czas edycji: 2006-09-28 o 15:35
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:12   #78
łoś
Przyczajenie
 
Avatar łoś
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

Agniesiu
Jesteś Wielka!! Naprawdę ogromnie Ci dziękuje
Jutro albo pojutrze wybieram się oglądać te wszystkie sale.
Co do ulicy Koniec Świata to pewnie jak goście to widzą na zaproszeniu to myślą, że ktoś sobie z nich jaja robi
łoś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 11:43   #79
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

HEJ. a SŁYSZAŁYSCIE O DOMU WESELNYM bohema czy jakos tak w zagnańsku!!! Bo podobno całkiem fajna sali i jakis nowoczene oswietlenie maja tylko niestety obsługa jest okropna i jedzenie (tak słyszałam tylk od znajomych ,jak byli tam na weselu miesiac temu!!) Jesli cos bwiecie ile tam kosztuje od osoby i czy zeczywiscie jest taka zła obsługa i jedzienie to napiszcie prosze!!!!
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 12:13   #80
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez ANUSIAKIELCE Pokaż wiadomość
HEJ. a SŁYSZAŁYSCIE O DOMU WESELNYM bohema czy jakos tak w zagnańsku!!! Bo podobno całkiem fajna sali i jakis nowoczene oswietlenie maja tylko niestety obsługa jest okropna i jedzenie (tak słyszałam tylk od znajomych ,jak byli tam na weselu miesiac temu!!) Jesli cos bwiecie ile tam kosztuje od osoby i czy zeczywiscie jest taka zła obsługa i jedzienie to napiszcie prosze!!!!
elou ja słyszałam, ze jest bardzo sympatycznie i wystrój rewelacja, kryształowe żyrandole,lustra, TV plazmowe.Cena podobnie jak wszędzie 120zł od osoby ,przynajmniej tak było miesiąc temu.Oto ich strona: http://www.bohema.kielce.pl/
Pozdrawiam
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 13:35   #81
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

bylam tam kiedys na sylwestrze,,,fakt sala naprawde sliczna ale jak dla mnie taka mala troszke < chodzi o miejsce do tanczenia> o jedzeniu sie nie wypowiem bo bylo organizowane przez znajoma..ale sala bardzo ladna
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 23:12   #82
p_a_t21
Przyczajenie
 
Avatar p_a_t21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: Kielce

witajcie
dopiero co tu trafiłam i bardzo sie z tego powodu cieszę
biorę ślub we wrześniu 2007 i powoli ruszamy z przygotowaniami
z takich większych rzeczy to mamy salę (na Karczówce) i foto+kamerzystę (Ella Studio) jeśli mogę to prosiłabym o rady ( i ewentualne namiary) na Dj, kwiaciernie, salon fryzjerski i miejsce gdzie można uszyć ładną suknie - widzę że się w tym dobrze orietujecie
czekam na podpowiedzi i z góry dziękuję
p_a_t21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 14:11   #83
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Kielce

Ja osobiście polecam Saloniqe(salon fryzjerski) mieści się on w nowym budynku Ery na Sienkiewicza.
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 22:54   #84
p_a_t21
Przyczajenie
 
Avatar p_a_t21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: Kielce

dziewczyny serdecznie dziekuje za podpowiedzi
ANUSIAKIELCE bardzo bym prosiła - jakbyś mogla zdobyć namiary na tego DJ-a byłabym bardzo wdzieczna
p_a_t21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 18:38   #85
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: Kielce

Cześć p_a_t21!
Ja też mam wesele na Karczówce. W sierpniu 2007, z tego co dziewczyny tu piszą nie wiem czy najlepiej wybrałyśmy zdam Ci relację jak było za rok
Byłam 3 dni temu na weselu w Bodzentynie bodajże albo tuż koło Bodzentyna, nie wiem jak tam granice terytorialne przebiegaja, sala w dawnej tkalni, nowiutka, fajnie pomalowana, miejsce do tańczenia teoretycznie osobno ale oddzielone łukami więc słychać muzykę. obok jest jakaś knajpa ale goście się nie widzą, można wyskoczyć po papierosy ewentualnie. generalnie bardzo mi się podobało i ceny konkurencyjne. Jedzenie rewelacja, ale gotowała jakaś wynajęta kucharka Młodych, nie z tego lokalu, jedyne co mi troche przeszkadzało to to, że nie zmieniają sztućców po każdym posiłku, wszystko trzeba jeść jednym widelcem i nożem. Zaznaczam, że to sala weselna, nie dwór, pałac ani zamek, nie ma wystrzałów z armaty, kryształowych żyrandoli ani koni, nikt się za nic nie przebiera, lokaj nie wyskoczy z tortu itd.
Jeśli o tort chodzi na ul. Bohaterów Warszawy robią owocowe, nie bardzo słodkie jeśli ktoś takie lubi, z rozsądną ilością kremu, moim zdaniem dobry jest bananowo-wiśniowy. Pozdrawiam Was Dziewczyny z Kielc i nadal szukam florystki, może coś na ten temat wiecie? A! i jeszcze mam pytanie: jest w Kielcach giełda kwiatowa albo coś podobnego?
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 22:55   #86
p_a_t21
Przyczajenie
 
Avatar p_a_t21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: Kielce

frigiditas jak przeczytałam w tym wątku o tej sali na Karczówce też sie troche zmartwilam ale mój M. mnie troche uspokoił - już teraz wiem mniej wiecej na co zwrócic uwagę czego mam pilnowac w koncu płacimy to wymagamy poza tym wydaje mi sie ze każde sala będzie odpowiedać w czymś bardziej a w innej kwestii mniej a ta sala nam się naprawdę podoba - trudno tak już jest i raczej się tego nie zmieni njważniejsze jest i tak to aby goście sie bawili dobrze a do tego wystarczy przecież dobra muzyka i dobry humor
p_a_t21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-05, 13:56   #87
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez p_a_t21 Pokaż wiadomość
frigiditas njważniejsze jest i tak to aby goście sie bawili dobrze a do tego wystarczy przecież dobra muzyka i dobry humor
ZGADZAM SIĘ W 100% że najważniejsze jest to, aby goście wyszli z wesela zadowoleni.A generalnie bardzo dużo zależy od orkiestry.A co do wystroju, lokaji, kryształowych żyrandolów itp. to uważa, że jest to indywidualna sprawa każdego człowieka.Ja osobiście czegoś takiego nie uważam, chociaż nie twierdzę że wystrój nie jest ważny . Osobiście czułabym się na pewno bardzo niezręcznie, jadąc karocą przez miasto
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 10:33   #88
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

Hej. Podaje ci numer do dj Marka 0 608 627 395 jest naprawde fajny gosciu potrafi dopasowac muzyke do towarzysta i i ch rozbawic nawet jak nie chcą!!!! POLECAM
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 12:06   #89
asiek_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Kielce

Witam,
dołączam do waszego grona. Ja także w przyszłym roku wychodzę za mąż (w czerwcu)i wesele będzie właśnie w Stangrecie. Anusia, bardzo mnie uspokoiła Twoja wypowiedź nt. tego lokalu. Trochę mi się nie podobało, że to są dwie osobne sale i ta do tańczenia jest taka wąska. Ale zachwyciło mnie za to otoczenie . A poza tym, na 99% na naszym weselu będzie grał dj Marek, bylismy nawet u niego w domu, żeby sobie wstępnie porozmawiać.
Pozdrawiam !
asiek_79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 12:08   #90
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez ANUSIAKIELCE Pokaż wiadomość
Hej. Podaje ci numer do dj Marka 0 608 627 395 jest naprawde fajny gosciu potrafi dopasowac muzyke do towarzysta i i ch rozbawic nawet jak nie chcą!!!! POLECAM
Mam pytanie, a wiesz może gdzie on gra (może jakaś dyskoteka)?? W ten sposób zawsze można sprawdzić jak sę goście bawią no i czy muzyka, którą puszcza jest odpowiednia
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.