Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 08:17   #61
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Gosi5 dzieki troszke mnie utrwaliłaś w decyzji ze gigi bedzie odpowiedniejsza gdyz nie chce wygladac jak bym szla do komuni...:/ fakt koronke ma przesliczna tylko w bieli juz troszke inaczej wyglada...ta ostatnia fryzurka jest bardzo ładna...hmm..
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 08:30   #62
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ja za fotografa pewnie ok 2200 zaplace, w tym sa przygotowania, kosciol, wesele do oczepin i pozniej w tygodniu plener + album.
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 09:25   #63
lila 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 32
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cześć dziewczynki, czy możecie mi powiedzieć gdzie w Jędrzejowie są interesujace sukienki, albo chociaz ile jest tych salonów , bo nigdy nie byłam w Jędzrzejowie i nie wiem gdzie szukać,a jak już tam bede to nie chce żadnego przegapić
lila 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 09:48   #64
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie napisac ile placicie za fotografa i kamerzyste, bo ja wczoraj rozmawialam i foto powiedzial mi 2.000zl za 100zdjec i od rpzygotowean, sesja plenerowa w inny dzien, a kamerzysta 2.500zl, fakt ze ceny sa na 2010 moja siostra na 2009 ma -500zl, napiszcie bo nie wiem czy to nie przesada ?
Ja za swojego fotografa płacę 3200 (przygotowania, ceremonia, wesele do 1, plener w innym dniu, dojazd do Kielc na wesele i plener oraz album włoski), a za kamerzystę 900 zł
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:15   #65
Modliszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Taki kurs by nas interesował czyli sobota-niedziela ten kurs? Napisz prosze cos wiecej...godziny, cena itd



Poki co to na razie tylko sobota(28.032009) od 9 00 z tym ze to do poludnia na pewno zejdzie nawet do wieczora I istnieje taka ewentualnosc , ze zakonczy sie po tej sob.ten kurs lub jesli ksiadz nie zdazy czegos zrobic to prezeniesie na niedz. lub nastepna sobote W kazdym razie bedzie trwal tylko 2 dni Jesli chodzi o cene to Ksiadz Adam powiedzial , zeby dac co laska(w sumie to nie chcial nawet sugerowac ile)My myslimy dac 30 zl od osoby za dzien czyli 60zl lub 120 zl za nas dwoje

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
A trochę z innej beczki, czy któraś z Was widziała może czy to na ślubie, czy na necie wiązankę z samych tulipanów. Strasznie mi sie te kwaitki podobaja i szukam po necie zdjęć dużych bukietów z samych tulipanów, takich z długimi prostymi łodygami. Widzaiałm kiedys taki bukiet z samych białych tulipanów w tv i był przepiękny ale teraz szukam i nic. Może macie adresy jakiś internetowych albumów z dużą ilością bukietów.

A przy okazji, gdzie szukacie jakiś ślubnych inspiracji co do fryzury, bo ja szukam czegos z warkoczem ale wciaz znajduję strony z tymi samymi fryzurami - nic ciekawego. Nie mam pojęcia czy sa jakies porządne albumu w necie, czy tylko u fryzjera jest na takie szans?

Z góry dzieki za podpowiedzi.

Ja mam taka fotke wlasnie z bukietem z samych bialych tulipanow Jest piekna !!Ktoras z wizazanek miala taki bukiet tylko to z rok temu lub dwa Jak bede miala laptopa(bo tam mam wszystkie foty)to wysle ci ta fotke Postaram sie zrobic to dzisiaj wieczorem lub jutro
Modliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:49   #66
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Czy o takie Ci mniej wiecej chodzi? wygrzebałam z mojego folderu slubnego moze ktoras Ci sie spodoba, a tak poza tym to polecam Ci ta stronke, sporo tam bukiecików z tulipanków
http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Buk...any/index.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14+b.jpg (23,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bouquet070_jpg_148.jpg (19,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slubna-rozowe-tulipany.jpg (37,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Re-exposure of Rotation of KIF_3720.jpg (26,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (15,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pop_bouquet_14.jpg (19,3 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez kate0109
Czas edycji: 2009-03-10 o 10:59
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 11:24   #67
Modliszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

11d.jpg
Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
a trochę z innej beczki, czy któraś z was widziała może czy to na ślubie, czy na necie wiązankę z samych tulipanów. Strasznie mi sie te kwaitki podobaja i szukam po necie zdjęć dużych bukietów z samych tulipanów, takich z długimi prostymi łodygami. Widzaiałm kiedys taki bukiet z samych białych tulipanów w tv i był przepiękny ale teraz szukam i nic. Może macie adresy jakiś internetowych albumów z dużą ilością bukietów.

A przy okazji, gdzie szukacie jakiś ślubnych inspiracji co do fryzury, bo ja szukam czegos z warkoczem ale wciaz znajduję strony z tymi samymi fryzurami - nic ciekawego. Nie mam pojęcia czy sa jakies porządne albumu w necie, czy tylko u fryzjera jest na takie szans?

z góry dzieki za podpowiedzi.
Modliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 11:42   #68
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

evelinest no powiem ci ze ja myslalam ze drogo place za fotografa ale widze ze ty masz chyba najdrozszego
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 11:54   #69
egorska85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ja za swoją panią fotograf placę 2150 zł a za kamerzystę 2000 zł.
egorska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:38   #70
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Alice the Bride Pokaż wiadomość
evelinest no powiem ci ze ja myslalam ze drogo place za fotografa ale widze ze ty masz chyba najdrozszego
No może i mam Ale sumarycznie łącznie z kamerzysta wcale nie wychodzę na tym jakoś drastycznie źle Mnie zależało na zdjęciach i dlatego nie liczyłam się z kosztami a od razu w planach był kamerzysta z niewysoką stawką Sama sobie na tego fotografa muszę doskładać, ale co tam
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:01   #71
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Justynka pokaż jaką masz tą sukieneczkę (zdjęcie katalogowe albo coś w tym stylu) w zasadzie swoją już mam, ale nadal uwielbiam je oglądać
http://images.google.pl/imgres?imgur...%26start%3D380

model 40015
Ta w sumie jest bardzo podobna, mam nadzieje że się otworzy botrochę przykombinowałam
Moja jest bez ramiączek i trenu, nie ma też tej lamówki na dole.

Edytowane przez Justyna3011
Czas edycji: 2009-03-10 o 13:05
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 13:34   #72
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Justyna3011 ładniutka (chociaż całkiem nie w moim stylu), taka typowa calineczka Jak dla mnie to bardzo dobrze, że zrezygnowałaś z tej lamówki na dole, bo całkiem tam nie pasuje!!!!:P
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 14:35   #73
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziąki, jest to model zbliżony, oryginalnych fotek nie znalazłam. Tego typu sukienki dużo lepiej wyglądają na takim patyczaku jak ja bo jak widać na zdjęciu -poszerzają.
Idziemy dzisiaj pooglądać modele obrączek. Złotnik powiedział nam od 150 do 200 zł (z naszego złota) za dwie sztuki.
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:06   #74
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

czesc dziewczyny!
Idę dziś do pradni małzeńskiej...Ciekawa jestem co nowego się dowiem
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:30   #75
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kupka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
Idę dziś do pradni małzeńskiej...Ciekawa jestem co nowego się dowiem
a gdzie idziesz ,jesli moge wiedziec? i ile takich madrych i ciekawych spotkan trzeba odbebnic??
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:45   #76
kjulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Czy słyszałyście o DJ'u Waldemarze Ołowni ze Skarzyska? Jeśli tak to mogłybyście coś o nim powiedziec? Podobno prowadzi wesela razem z zona. Wiecie cos o remoncie w Kamracie na Białogonie? Bo mam tam wesele w lipcu (sala juz zamowiona) a nie wiem jak tam teraz bedzie . Powinni nam powiedziec o takich rzeczach jak zamawialismy sale .
kjulik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:18   #77
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie napisac ile placicie za fotografa i kamerzyste, bo ja wczoraj rozmawialam i foto powiedzial mi 2.000zl za 100zdjec i od rpzygotowean, sesja plenerowa w inny dzien, a kamerzysta 2.500zl, fakt ze ceny sa na 2010 moja siostra na 2009 ma -500zl, napiszcie bo nie wiem czy to nie przesada ?
Ja za kamerzystę daję 1200zł a za fotografa to zależy na ile zdjęć się zdecyduję (bo jeszcze nie ustaliłam ilości) od 800-1200zł
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:43   #78
lila 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 32
Talking Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ja mam kamerzyste i fotografa w jednym i płace razem 1900zł ( 1200zł videofilmowanie+ 700zł zdjęcia) , plener , dojazd wszystko jest w cenie...mam nadzieje ze bede zadowolona . Oglądałam kasete i była spoko...facet jest otwarty na propozycje a fotografuje podajze jego żona..studio mają na Orkana...
Może któraś z Was wie coś na jego temat??
lila 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 18:59   #79
niusiaaniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 41
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Maxima86 Pokaż wiadomość
Ja za kamerzystę daję 1200zł a za fotografa to zależy na ile zdjęć się zdecyduję (bo jeszcze nie ustaliłam ilości) od 800-1200zł
To tak samo jak my. Może mamy tą samą firme Wg mnie nie za drogo nie za tanio - tak w sam raz. Poza tym mam znajomego, który ma profesjonalny aparat i hobbistycznie fotografuje więc i na niego licze.

Kurcze, dziś mieliśmy zamiar kupić obrączki - takie fale (pół złota białego pół złotego) - one są w ciągłej sprzedaży - ale jak na złość nie było mojego rozmiaru. I tak sobie myśle, że może to znak, że powinniśmy wybrać inne boje się, że popadam w jakąś paranoje...hehe.
niusiaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 19:06   #80
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Fotograf 2150 w tym wszystko- od przygotować do ostatniego gościa plus plener innego dnia-przez cały dzień do wyczerpania sił. Kamerzysta brak
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:09   #81
karolinas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kupka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
Idę dziś do pradni małzeńskiej...Ciekawa jestem co nowego się dowiem
Koniecznie napisz gdzie idziesz i o której, bo ja kompletnie nie wiem gdzie mam się na to wybrać
karolinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:12   #82
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez lila 85 Pokaż wiadomość
Ja mam kamerzyste i fotografa w jednym i płace razem 1900zł ( 1200zł videofilmowanie+ 700zł zdjęcia) , plener , dojazd wszystko jest w cenie...mam nadzieje ze bede zadowolona . Oglądałam kasete i była spoko...facet jest otwarty na propozycje a fotografuje podajze jego żona..studio mają na Orkana...
Może któraś z Was wie coś na jego temat??
na Orkana to co najmniej 2 takie firmy są. Mój TZ jest z tej ulicy i zna jednego z nich skreślił go odrazu nawet nie chciał do niego iść (robił już komuś zdjęcia i film i bardzo niezadowoleni byli,ale konkretów nie znam wiem tylko że wszyscy znajomi mówią "tylko jego nie bierzcie"), natomiast ten drugi o którym wiem w zeszłym roku był u naszych przyjaciół i pewnie o tego ci chodzi (to takie młode małżeństwo) oni osobiscie byli zadowoleni ze współpracy i też jakoś tyle płacili (1700-1900). My na nich sie nie zdecydowaliśmy bo czegoś nam w zdjeciach brakowało takie zwyczajne były. Film był fajny, naprade dobrze zmontowany, ale nam bardziej na zdjęciach zależy a też chcieliśmy jedną firmę ale to tylko nasze zdanie.
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:14   #83
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez lila 85 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, czy możecie mi powiedzieć gdzie w Jędrzejowie są interesujace sukienki, albo chociaz ile jest tych salonów , bo nigdy nie byłam w Jędzrzejowie i nie wiem gdzie szukać,a jak już tam bede to nie chce żadnego przegapić

hej wpisz sobie na necie i ci wyskoczy kilka adresów salonów ale wszystkie sa polozone wokół rynku takze chodzenia tez nie ma za duzo w samym rynku sa 2 salony sa na pińczowskiej kościelnej malutki salon na 11 listopada i dalej nie pamietam a na kieeckiej jeszce jak znajde adresy to ci przesle.... ale naprawde wybór jest duzy w tych dwóch w rynku jest duzo sukienek i obok 1 obok przystanku jest u góry salon a na dole komis...

ja tez w jedrzejowie nie bylam wydrukowalam mape i mialam adresy salonów i bez problemu je odnalezc mozna i gratis znalazlysmy kilka ktorych w necie nie ma....

Edytowane przez malenstwo21
Czas edycji: 2009-03-10 o 19:15
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:41   #84
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez niusiaaniusia Pokaż wiadomość
Kurcze, dziś mieliśmy zamiar kupić obrączki - takie fale (pół złota białego pół złotego) - one są w ciągłej sprzedaży - ale jak na złość nie było mojego rozmiaru. I tak sobie myśle, że może to znak, że powinniśmy wybrać inne boje się, że popadam w jakąś paranoje...hehe.
Nie przejmuj sie po prostu w tych sklepach to czesto obraczki dla dziewczyn o ogroomnych palcach. Ja sama mam 10-11 i wiem jaki to problem. Kupienie pierscionka tez nie bylo latwe bo moj TZ musial zamawiac rozmiar. Wiec skoro w Wawie tak jest to podejrzewam ze w CK tak samo. Cierpliwosci
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:38   #85
Paulina Patryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kjulik Pokaż wiadomość
Czy słyszałyście o DJ'u Waldemarze Ołowni ze Skarzyska? Jeśli tak to mogłybyście coś o nim powiedziec? Podobno prowadzi wesela razem z zona. Wiecie cos o remoncie w Kamracie na Białogonie? Bo mam tam wesele w lipcu (sala juz zamowiona) a nie wiem jak tam teraz bedzie . Powinni nam powiedziec o takich rzeczach jak zamawialismy sale .
Ja byłam tam w lipcu i powiedziano mi ze teraz przez caly marzec będzie tam remont, więc powtarzam to co mi powiedziano ale nie martw sie ma być fajniej
Paulina Patryk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:49   #86
kasia2629
Raczkowanie
 
Avatar kasia2629
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 100
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

hej mam małe pytanie czy ktoras z Was miała stycznośc z orkiestra a'vista??? wokalistka to Marzena Godlewska. wstepnie sobie zarezerwowałam termin u niej ale chciałabym sie jeszcze kogos poradzic jak wygląda wspólpraca itd...
kasia2629 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:17   #87
dzustine_ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

q

Edytowane przez dzustine_ck
Czas edycji: 2009-05-15 o 20:17
dzustine_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:02   #88
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

a ja płacę 1900 za zdjęcia i kamerzyste w pakiecie...takze chyba nie żle...

dziewczyny mam zapytanie jaką wódkę macie...
bo nie wiemy juz jaką wziac chcielismy maximusa ale podobno sie strasznie popsuł testowalismy wyborowa i powiem ze nawet niezla choc smakoszem wódek nie jestem... ja osobiscie jeszcze bylam sklonna wziac pana tadeusza bo mi butelka sie podoba i podobno tez dobra wódka...co myslicie???

apropo złoto drozeje bylam na sienkiewce i pani mówila ze beda ceny zmieniac w tym tygodniu a ile w tym prawdy to nie mam pojecia...:-/
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:02   #89
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez dzustine_ck Pokaż wiadomość
Co do Fotografa ja z moim narzeczonym wybraliśmy wspólnie p. Edytę Kondziorską-1200zł na 2010 rok . W cenie zdjęcia przez cały dzień, plener też w tym dniu(nie chce pleneru w tyg bo to dodatkowy koszt fryzjera a wole sobie gdzies jechac i leniuchowac), kosciol, wesele. Zdjęcia w albumie 200 szt plus wszystkie zdjęcia na płycie. A kamerzyste wybraliśmy p. Łukasika - 1500zł. W pakiecie dostajemy 4 kopie na DvD w jakości HD, kasetki z całym orginałem wesela bez przeróbek, też jeśli będziemy chcieli może być też do dyspozycji cały dzień. Nasi znajomi mieli tych Państwa i bardzo zadowoleni byli. Mam nadzieje że my też będziemy zadowoleni
Bardzo mnie ciesza Twoje slowa. Efekty pracy Panstwa poznam za mniej niz 6 miesiecy!!! Zaczyna mnie juz wszystko przerazac, tym bardziej, ze jeszcze tyle rzeczy mam niedogranych. Postaram sie zrobic probna fryzurke i makijaz w okresie wielkanocnym i oczywiscie zamowie sukienke.
Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
Dziąki, jest to model zbliżony, oryginalnych fotek nie znalazłam. Tego typu sukienki dużo lepiej wyglądają na takim patyczaku jak ja bo jak widać na zdjęciu -poszerzają.
Idziemy dzisiaj pooglądać modele obrączek. Złotnik powiedział nam od 150 do 200 zł (z naszego złota) za dwie sztuki.
Czy moge zapytac ktorego zlotnika pytalas? My tez bedziemy miec wlasne zloto. A to moje typy obraczek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ob 1.jpg (38,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ob 2.jpg (5,8 KB, 19 załadowań)
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:14   #90
inka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

czesc
mam pytanie a'propos lokalu "Stary Mlyn" w Morawicy. Czy ktos wie cos na ich temat bo szczerze mowiac czytalam opinie na ich temat na forum i same negatywne. Sala piekna ale ponoc wlasciciele i jedzenie nie bardzo.
Bardzo mi zalezy bo teraz mam dylemat i nie wiem czy nie szukam pozytywnych opini na sile.
Z gory dziekuje
inka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.