Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 10:04   #31
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej dziewczyny, nie zdążyłam już niestety odpisać w tamtym wątku, za co serdecznie przepraszam, za cały kurs 6 tygodni ( zajęcia dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki po dwie godziny, prawdopodobnie od 18.30 ) zapłaciliśmy 100 zł od osoby, jest to kurs tańca towarzyskiego, ale powiedziano nam , że pod kątem ślubu jest to robione. Pan który nas zapisywał bardzo miły, fajnie że mają otwarte do 21. Jest też możliwość zapisania się na zajęcia indywidualne i wtedy się płaci 60 zł od pary. Aha, wejście jest z lewej strony budynku
__________________
"Męska niewierność uważana jest za dowód mocy seksualnych. Natomiast niewierność kobiety jest złem, gdyż ujawnia słabość jej stałego partnera”
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:24   #32
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

O nowa część
chociaż w innym dziale niż poprzednie;
bez linku by nie odszukał.

nam już więcej niż rok minał i też nie wiadomo kiedy.


Maciejko to ja poproszę o linka do zdjęć na picassie (bo tych chyba nie widziałam?)
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:28   #33
tweetek86
Raczkowanie
 
Avatar tweetek86
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 185
GG do tweetek86
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
O nowa część
chociaż w innym dziale niż poprzednie;
bez linku by nie odszukał.

nam już więcej niż rok minał i też nie wiadomo kiedy.


Maciejko to ja poproszę o linka do zdjęć na picassie (bo tych chyba nie widziałam?)
wiem wiem, przyznaję się bez bicia zauważyłam dopiero po fakcie. ale w sumie wszytkie zainteresowane się odnalazły więc jest dobrze
__________________
tweetek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:30   #34
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej dziewczyny

Mam pytanie do Panien Młodych które mają swoje wesele w byłym szalonym kogucie to się chyba teraz avangarda nazywa. Idziemy z mężem na wesele tam i chciałabym się dowiedzieć ile płacicie za osobę, nie chcemy dać za mało, chcielibyśmy żeby zwrócił się tzw. "talerzyk" i jeszcze coś zostało. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

A i jeszcze Wam coś pokażę, my niestety z mężem nie znaleźliśmy tego wcześniej u nas w październiku 2 rocznica ślubu stuknie - osobiście się zakochałam. Wiem, że ciężko ich zaklepać i nie mało kosztują. Ale jak kogoś stać i ma ślub za dwa a może planuje za 3 lata to warto pomyśleć. Oto link

http://www.mpstudios.pl/
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r



Edytowane przez *kaalinaa*
Czas edycji: 2010-08-05 o 11:40
*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:47   #35
tweetek86
Raczkowanie
 
Avatar tweetek86
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 185
GG do tweetek86
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

maciejko, co tu duzo gadac -> az sie wzruszylam

ps. ksiądz, który udzielał wam ślubu wcześniej był w mojej parafii jednak świat jest mały .. obstawiam, że pięknie poprowadził ślub
__________________
tweetek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:50   #36
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

No nareszcie Was znalazłam...
Wyszło na to, że chyba ostatnia jestem
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:57   #37
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tweetek86 Pokaż wiadomość
maciejko, co tu duzo gadac -> az sie wzruszylam

ps. ksiądz, który udzielał wam ślubu wcześniej był w mojej parafii jednak świat jest mały .. obstawiam, że pięknie poprowadził ślub
dziekuję
(choć Marcinowa prezentacja chyba bardziej oddziaływała na zmysły bo i muzyka robi swoje...)

a co do księdza - masz rację - pięknie - on prowadził z nami nauki i poprosiliśmy go, ażeby to właśnie On udzielił nam ślubu
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 12:10   #38
tweetek86
Raczkowanie
 
Avatar tweetek86
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 185
GG do tweetek86
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
dziekuję
(choć Marcinowa prezentacja chyba bardziej oddziaływała na zmysły bo i muzyka robi swoje...)

a co do księdza - masz rację - pięknie - on prowadził z nami nauki i poprosiliśmy go, ażeby to właśnie On udzielił nam ślubu
nauki? hmm a możesz mi coś więcej o nich napisać?gdzie, jak długo itd, może być na priv. bo powiem szczerze, strzasznie lubiłam tego księdza

a tak się włąśnie zastanawiam... dziewczyny, jak to jest, czy ślubu może udzielać ksiądz z innej parafii? hmm..
__________________
tweetek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:25   #39
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

pr
Cytat:
Napisane przez tweetek86 Pokaż wiadomość
a tak się włąśnie zastanawiam... dziewczyny, jak to jest, czy ślubu może udzielać ksiądz z innej parafii? hmm..
Może, to jest jednak kwestia dogadania z proboszczem w parafii, w której się pobieracie, a to zwykle nie takie proste Ale przecież często ludzie mając znajomego lub w rodzinie księdza proszą ich o udzielenie ślubu i czasem mogą... czasem jest tak, że jest dwóch księży - żeby i ten "parafialny" miał co robić. Tak naprawdę wszystko zależy od proboszcza parafii.

*kaalinaa*, ja biorę ślub za 2 lata, ale nawet za 10 by mnie nie było na nich stać tak, robią świetne filmy, ale życzą sobie bajońskie sumy. Mam ich cennik, więc wiem
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:28   #40
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
dziekuję
(choć Marcinowa prezentacja chyba bardziej oddziaływała na zmysły bo i muzyka robi swoje...)

a co do księdza - masz rację - pięknie - on prowadził z nami nauki i poprosiliśmy go, ażeby to właśnie On udzielił nam ślubu
A masz gdzieś zamieszczoną prezentację Marcina Kańtocha?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:34   #41
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
*kaalinaa*, ja biorę ślub za 2 lata, ale nawet za 10 by mnie nie było na nich stać tak, robią świetne filmy, ale życzą sobie bajońskie sumy. Mam ich cennik, więc wiem
Po tym co zobaczyłam domyśliłam się, że dużo, nie wiem dokładnie ile bo cennika nie mam ale śliczne te filmy.... pozostaje się pozachwycać
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 12:56   #42
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
dziekuję
(choć Marcinowa prezentacja chyba bardziej oddziaływała na zmysły bo i muzyka robi swoje...)
dziękuję za linka
Moim skromnym zdaniem fotki Marcina jakościowo, technicznie jak i z uchwyceniem momentów są dużo lepsze.
Z tych bardzo mi sie podobają plenerowe; jak Ci się udało wejść na te góre gruzu?
i ta łąka makowa tylko pozazdrościć!
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 13:00   #43
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

i ja się melduję jako PM2012
maggie123 mi się również marzy plener w górach bo uwielbiam nasze Tatry chociaż nie wyobrażam sobie iść gdzieś dalej w piękniejsze miejsce w sukience lub ją nieść ze sobą i w ukryciu się przebierać.
A fotografa będziesz szukała z Zakopca, ewentualnie okolic czy swój z wesela będzie jechał z Wami?
__________________
Otwierasz Przestrzeń...mego świata,
Wypełniasz ją czułym spojrzeniem,
Subtelnym dotykiem
Stawiam pierwsze kroki w głębię
...poznania życia
A ja bezpieczna oczy zamykam
Staję się motylem istnienia
Mogę wznieść się ponad wieczność
...gdy tylko JESTEŚ !!!
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 13:07   #44
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość

dziękuję za linka
Moim skromnym zdaniem fotki Marcina jakościowo, technicznie jak i z uchwyceniem momentów są dużo lepsze.
Z tych bardzo mi sie podobają plenerowe; jak Ci się udało wejść na te góre gruzu?
i ta łąka makowa tylko pozazdrościć!
Żabciu zdania sa podzielone
ja obiektywna nie jestem,bo wiadomo - dla nas to świetna pamiątka a że była taka możliwość to super było zobaczyć ten dzień okiem 2 różnych osób
a co do gruzu - wkońcu mężuś ślubował tak czy nie - noszenie na rękach wliczone w cenę...nie no tak naprawdę było "zadzieram kiecę i lecę"

Edytowane przez maciejka83
Czas edycji: 2010-08-05 o 13:09
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 13:23   #45
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
Żabciu zdania sa podzielone
ja obiektywna nie jestem,bo wiadomo - dla nas to świetna pamiątka a że była taka możliwość to super było zobaczyć ten dzień okiem 2 różnych osób
a co do gruzu - wkońcu mężuś ślubował tak czy nie - noszenie na rękach wliczone w cenę...nie no tak naprawdę było "zadzieram kiecę i lecę"
hihihi co racja to racja
takie zdjęcia od dwóch róznych osób to fajna sprawa
ja też tak miałam z czego się ogromnie cieszę, bo nawet te same momenty różnie powychodziły (i od foto takich fot z wesela bym nie miała).
A zdjęcia od Agi nie są złe żeby nie było
(bo jeszcze tak nieopatrznie można było zrozumieć, ale ja to mam problemy ostatnio z precyzyjnym formułowaniem myśli )
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 13:37   #46
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tweetek86 Pokaż wiadomość
nauki? hmm a możesz mi coś więcej o nich napisać?gdzie, jak długo itd, może być na priv. bo powiem szczerze, strzasznie lubiłam tego księdza

a tak się włąśnie zastanawiam... dziewczyny, jak to jest, czy ślubu może udzielać ksiądz z innej parafii? hmm..
oczywiście, że może
tylko trzeba dogadać się księdzem, który ślubu ma udzielać i w parafii poinformować o tym fakcie
Cytat:
Napisane przez Megiddo Pokaż wiadomość
i ja się melduję jako PM2012
maggie123 mi się również marzy plener w górach bo uwielbiam nasze Tatry chociaż nie wyobrażam sobie iść gdzieś dalej w piękniejsze miejsce w sukience lub ją nieść ze sobą i w ukryciu się przebierać.
A fotografa będziesz szukała z Zakopca, ewentualnie okolic czy swój z wesela będzie jechał z Wami?
bierzemy ze sobą naszego fotografa - on szaleniec jest i łasy na takie inne pomysły, jak nasz
zobaczymy co z tego będzie
marzyła mi się świnica, ale podejrzewam, ze w sukni się na nią nie wdrapie. Prawdopodobnie będzie Kasprowy (bez problemu można kolejką wjechać) i Gąsiennicowa
Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
Żabciu zdania sa podzielone
ja obiektywna nie jestem,bo wiadomo - dla nas to świetna pamiątka a że była taka możliwość to super było zobaczyć ten dzień okiem 2 różnych osób
a co do gruzu - wkońcu mężuś ślubował tak czy nie - noszenie na rękach wliczone w cenę...nie no tak naprawdę było "zadzieram kiecę i lecę"
heheh - pewnie, że tak
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 13:42   #47
tweetek86
Raczkowanie
 
Avatar tweetek86
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 185
GG do tweetek86
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Może, to jest jednak kwestia dogadania z proboszczem w parafii, w której się pobieracie, a to zwykle nie takie proste
Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
oczywiście, że może
tylko trzeba dogadać się księdzem, który ślubu ma udzielać i w parafii poinformować o tym fakcie
dzieki dziewczynki
__________________
tweetek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:08   #48
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
co do fotografa my mieliśmy Marcina Kańtocha i Agę Kloc -każde z nich robi zdjęcia w zupełnie innym stylu... jedne i drugie są dla mnie
Dziękuję za zdjęcia. Strasznie mi się podobają zarówno fotografie Marcina jak i Agi i nie potrafiłabym powiedzieć, które bardziej. Nie da się porównać tych zdjęć, bo są tak bardzo różne, mimo, że pochodzą z jednej uroczystości . Marcin super potrafi oddać emocje, wyniosłość uroczystości, ale też namiętność. Można się wzruszyć oglądając jego fotografie. Z kolei patrząc na zdjęcia Agi ma się wrażenie, że te zdjęcia były zrobione co najmniej 20 lat temu, są w takim klimacie retro. Nie ma w nich wyniosłości, a raczej cała ceremonia, reportaż jest pokazany od takiej codziennej strony. Najbardziej mi się podoba zdjęcie nr 195 (jak stoicie na górze na tle nieba), jest genialne!

maggie123, życzę udanej sesji w górach!
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:58   #49
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
oczywiście, że może
tylko trzeba dogadać się księdzem, który ślubu ma udzielać i w parafii poinformować o tym fakcie

bierzemy ze sobą naszego fotografa - on szaleniec jest i łasy na takie inne pomysły, jak nasz
zobaczymy co z tego będzie
marzyła mi się świnica, ale podejrzewam, ze w sukni się na nią nie wdrapie. Prawdopodobnie będzie Kasprowy (bez problemu można kolejką wjechać) i Gąsiennicowa


heheh - pewnie, że tak
Świnica faktycznie może być ciężko chyba że przełęcz pod świnicą i dojść z Kasprowego. Ja bym chciała, chociaż niemożliwe Krzyżne - uwielbiam tamten widok i ze szlaku na Rysy - Bula pod Rysami - miejsce zaręczyn pomarzyć sobie można haha
W hali gąsiennicowej też jest ślicznie.
Udanej sesji życzę i po powrocie koniecznie się pochwal chociaż kilkomo zdjęciami.
__________________
Otwierasz Przestrzeń...mego świata,
Wypełniasz ją czułym spojrzeniem,
Subtelnym dotykiem
Stawiam pierwsze kroki w głębię
...poznania życia
A ja bezpieczna oczy zamykam
Staję się motylem istnienia
Mogę wznieść się ponad wieczność
...gdy tylko JESTEŚ !!!
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 15:03   #50
basik_4
Przyczajenie
 
Avatar basik_4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Świdnk
Wiadomości: 26
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

I ja się melduje i witam wszystkich na nowym wątku.
Maciejko83 ja również prosiłabym o zdjęcia i ceny twoich fotografów. maile wysyłam na priv.
basik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:12   #51
amantas_amaentes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 56
GG do amantas_amaentes
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
No nareszcie Was znalazłam...
Wyszło na to, że chyba ostatnia jestem
No, na pewno nie ostatnia, bo ja dołączam dziś Bratówka urodziła drugiego szkraba (mają już 1,5-roczną Zochnę) i siedzę u nich na okrągło, piastując pieczę nad "starszakiem", gdy Bratówka karmi "niemowlaczka"
Ale podczytuję i podczytuję. W tą sobotę mamy wesele i w przyszłą też, co prawda nie w Lubelskiem, ale jak zobaczę coś wartego opowiedzenia - z pewnością umieszczę notkę!


Pozdrawiam słonecznie,
Aga
__________________
To właśnie sekret nasz: magnesu połówki dwie...

http://www.suwaczek.pl/cache/4320284e7a.png
amantas_amaentes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:20   #52
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

2 fotografów na weselu to fajny pomysł tylko te ciągle rosnące koszty ..
plener w górach - super pomysł - tylko pozazdrościć

Maciejko czy ja bym też mogła dostać linka do zdjęć Agi ?
Marcin na nasz termin jest już zajęty... i proponował brata a to już podejrzewam nie to samo
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:43   #53
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

I ja witam w nowej części!
Czy któraś ze świeżo upieczonych żonek miała na weselu fontannę czekoladową, albo może któraś z Was była na takim weselu? Sprawdza się ten pomysł w praktyce?

Maciejko, też chętnie zobaczyłabym zdjęcia, tyle tu pochwał zwłaszcza że jestem właśnie na etapie poszukiwania fotografa.

Edytowane przez Lotta_
Czas edycji: 2010-08-05 o 18:53
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:08   #54
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
I ja witam w nowej części!
Czy któraś ze świeżo upieczonych żonek miała na weselu fontannę czekoladową, albo może któraś z Was była na takim weselu? Sprawdza się ten pomysł w praktyce?

Maciejko, też chętnie zobaczyłabym zdjęcia, tyle tu pochwał zwłaszcza że jestem właśnie na etapie poszukiwania fotografa.
hej,no ja tez bylabym zainteresowana opiniami na temat FONTANNY CZEKOLADOWEJ,zastanawiam sie czy nie umiescic jej u siebie na weselu.
Jaki jest koszt takiej atrakcji ?
Kiedys ktos chyba pisał,ze fontanna zrobila taka furore,ze dlugie kolejki sie do niej ustawiały o dzieciach juz nie wspominajac
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:40   #55
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Czy któraś ze świeżo upieczonych żonek miała na weselu fontannę czekoladową, albo może któraś z Was była na takim weselu? Sprawdza się ten pomysł w praktyce?
Ja byłam w zeszłym roku na weselu z takimi bajerami - tak, liczba mnoga, bo były aż dwie Większa z czarną i mniejsza z białą czekoladą. Do tego naokoło poukładane były różnego rodzaju owoce (truskawki, winogrona itd) i różne chrupiące rzeczy (ciastka, rurki, chrupki, wafelki)... Powiem Wam, że dokąd się czekolady nie wyczerpały, dotąd fontanny były ciągle oblegane. Sami też chcemy na swoim weselu coś takiego mieć, ale nie orientuję się jeszcze, ile taka przyjemność kosztuję. Jednak mogę powiedzieć jedno - pycha!
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:02   #56
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

maggie123 ja niedawno wróciłam z Tatr ale znowu bym pojechała... Zazdroszcze Wam tego pleneru, będziecie mieli wspaniałe zdjęcia
Świnicy osobiście nie polecam tzn polecam bardzo ale w trekach i spodniach ale pomysł wjazdu na Kasprowy super, zawsze możecie się przejść granią w stronę Czerwonych i będą super zdjęcia
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:35   #57
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
2 fotografów na weselu to fajny pomysł tylko te ciągle rosnące koszty ..
plener w górach - super pomysł - tylko pozazdrościć

Maciejko czy ja bym też mogła dostać linka do zdjęć Agi ?
Marcin na nasz termin jest już zajęty... i proponował brata a to już podejrzewam nie to samo
potwierdzam nie to samo

też poproszę o zdjęcia Agi!

a w Tatry zabieracie Marcina?

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
I ja witam w nowej części!
Czy któraś ze świeżo upieczonych żonek miała na weselu fontannę czekoladową, albo może któraś z Was była na takim weselu? Sprawdza się ten pomysł w praktyce?

Maciejko, też chętnie zobaczyłabym zdjęcia, tyle tu pochwał zwłaszcza że jestem właśnie na etapie poszukiwania fotografa.
miałam fontannę,
polecam, sprawdziła się, tylko ze teraz nie dałabym tak dużo pieniędzy za wynajem bardzo to teraz potaniała ta "atrakcja"
i bankowo nie polecam wynajmu z Kraśnika od bardzo nieprofesjonalnej Pani z ABC Party! TRAGEDIA!
teraz w tej kwocie co płaciliśmy można kupić fontannę na własność

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
hej,no ja tez bylabym zainteresowana opiniami na temat FONTANNY CZEKOLADOWEJ,zastanawiam sie czy nie umiescic jej u siebie na weselu.
Jaki jest koszt takiej atrakcji ?
Kiedys ktos chyba pisał,ze fontanna zrobila taka furore,ze dlugie kolejki sie do niej ustawiały o dzieciach juz nie wspominajac
robiła furorę chociaż u nas dzieci praktycznie nie było na weselu
nie wiem jak w tym roku ceny się kształtują wynajmu ale w Makro można kupić mała fontannę już za 150 zł.
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:48   #58
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
I ja witam w nowej części!
Czy któraś ze świeżo upieczonych żonek miała na weselu fontannę czekoladową, albo może któraś z Was była na takim weselu? Sprawdza się ten pomysł w praktyce?

Maciejko, też chętnie zobaczyłabym zdjęcia, tyle tu pochwał zwłaszcza że jestem właśnie na etapie poszukiwania fotografa.
Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
hej,no ja tez bylabym zainteresowana opiniami na temat FONTANNY CZEKOLADOWEJ,zastanawiam sie czy nie umiescic jej u siebie na weselu.
Jaki jest koszt takiej atrakcji ?
Kiedys ktos chyba pisał,ze fontanna zrobila taka furore,ze dlugie kolejki sie do niej ustawiały o dzieciach juz nie wspominajac
Ja byłam na weselach, gzie były fontanny i polecam do czekolady tylko owoce. Rzadnych rurek czy gąbek- to się nie sprawdza. Sama mam nadzieję, że jeszcze załatwię fontannę do siebie. Jest wynajem fontanny w lbnie- na necie łatwo znaleźć stronkę.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:02   #59
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
miałam fontannę,
polecam, sprawdziła się, tylko ze teraz nie dałabym tak dużo pieniędzy za wynajem bardzo to teraz potaniała ta "atrakcja"
i bankowo nie polecam wynajmu z Kraśnika od bardzo nieprofesjonalnej Pani z ABC Party! TRAGEDIA!
teraz w tej kwocie co płaciliśmy można kupić fontannę na własność
Hmmm zastanawiam się jeszcze jak dużo trzeba zamówić czekolady, żeby każdy z gości mógł spróbować? Bo sądzę że atrakcja nie jest zwykle przewidziana na całe wesele, tylko na jakaiś czas, jak to jest, 2-3 godziny?
PS: Dziękuję za namiary na fotografa
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 22:02   #60
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

dzieki dziewczynki za pomoc rozejrze sie w temacie fontanny ,ale chyba raczej wolalabym wynajac jakiejs sredniej wielkosci niz kupowac,co ja pozniej z nia zrobie ;/ a u Nas bedzie troszke dzieci wiec mysle,ze to niezly pomysl
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.