Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 22:36   #5011
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
A może jednak zaaabcia założy nowy wątek a mala_czarna_21 skasuje swój? Skoro zaaabcia zawsze zakładała, kalendarz jest zrobiony, z którego naprawdę wiele z nas korzysta A poza tym nieoceniona jest pomoc tych PMek które ślub mają już za sobą, a ciągle służą dla nas radą i pomocą
dziekuje slicznie

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
bardzo bym chciała ale nie wiem jak sie kasuje a nikt nie chce mi powiedzieć.

musisz napisac do moda.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:46   #5012
Ewa_wa1
Raczkowanie
 
Avatar Ewa_wa1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 127
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Effka_eb Pokaż wiadomość
Własnie mi tez jedynie takie coś pasowało by bo wiem ze moja mama nie lubi zadnych drobiazgów stojących na półce ktore sie kurzą...


a Podziekowania dla gości? np: na all widziałam aniołki takie małe z karteczka z podziekowaniami jak wam sie takie coś podoba?


Jeżeli chodzi o podziękowania dla gości to ja myślałam o takich małych pudełeczkach z migdałami, mam plan sama zrobić takie pudełeczka i winietki sama. Ale to się okaże jak zrobie pierwsze sztuki czy wyjdą sensownie czy lepsze będą zamawiane
__________________
Razem od 1.09.2006r.
Zareczyny 31.08.2011r.
Ślub 1.09.2012r.
08.2016r. 10tc
Ewa_wa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:56   #5013
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Jak widać wątek po przekroczeniu 5000 postów nadal jest czynny, więc po co było się tak spieszyć z zakładaniem nowego :P
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:25   #5014
ivisia
Raczkowanie
 
Avatar ivisia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: T-ów :)
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

ok a więc dziewuszki gdzie ostatecznie teraz piszemy? bo już się pogubiłam czy mamy nowy wątek czy też nie

a nazwa zaproponowana przez Małą Czarną - fajowa tylko tak się zastanawiam, czy ludziska, którzy dopiero będą do nas dołączać dobrze trafią, bo nie wszystkim może on się kojarzyć jako kontynuacja tego wątku...
__________________
...już tak niedługo... 08.09.2012
ivisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:32   #5015
M_adziek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez M_adziek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam pytanie w bardzo ważnej kwestii - nawiązując do podziękowań dla rodziców - w jaki sposób można to zorganizować, jeśli rodzice jednej ze stron są rozwiedzeni i nie żyją w najlepszych stosunkach? Pani młoda bardzo chciałaby podziękować swoim rodzicom, natomiast nie bardzo mogą sobie wyobrazić, że rodzice pana młodego staną obok siebie na środku i będzie takie ckliwe podziękowanie... To się raczej nie uda i na pewno byłoby bardzo sztuczne i niezręczne... :/
Cytat:
Napisane przez rika2 Pokaż wiadomość
A czy Panna Młoda chce koniecznie podziękować rodzicom na forum, przed pełną salą gości? Bo jeśli nie,to można to rozwiązać w ten sposób, że rodzicom z jednej i z drugiej strony Państwo Młodzi podziękują osobno,bez świadków,w intymnej ,prywatnej atmosferze, bez zbędnego afiszowania się i niezręcznych sytuacji, np. w inny dzień. To trochę inna sytuacja, ale w naszym przypadku na weselu nie będzie zmarłego niedawno rodzica jednej ze stron i postanowiliśmy w ogóle pominąć podziękowania dla rodziców w trakcie wesela, żeby nie wzbudzać niepotrzebnych emocji. Oczywiście porozmawialiśmy wcześniej z rodzicami czy nie będzie im przeszkadzało, jeśli podziękujemy im w inny dzień i w innych okolicznościach i nie mieli nic przeciwko. Myśleliśmy,żeby np. zaprosić ich na uroczysty obiad lub kolację w restauracji i podziękować im na osobności,bez całego niepotrzebnego jak dla mnie tłumu. Ale to kwestia każdego z osobna i ich rodziców. Myślę,że to ma być najszczęśliwszy dzień w naszym życiu,więc nie ma sensu robić szopki.
z tego co wiem, PM chciałaby podziękować rodzicom - oni sporo trudu (i $) wkładają w jej wesele, natomiast ze strony rodziców Pana Młodego nie ma prawie żadnego odzewu... Szczerze mówiąc nie ma pewności, czy w ogóle oni zostaną na oczepiny... No niefajna sytuacja jednym słowem... Ale dzięki za Wasze propozycje, przekażę je młodym Natomiast jeśli jeszcze któraś z Was była/będzie w podobnej sytuacji - dajcie proszę znać jak to rozwiązujecie...
M_adziek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:38   #5016
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rika2 Pokaż wiadomość
A czy Panna Młoda chce koniecznie podziękować rodzicom na forum, przed pełną salą gości? Bo jeśli nie,to można to rozwiązać w ten sposób, że rodzicom z jednej i z drugiej strony Państwo Młodzi podziękują osobno,bez świadków,w intymnej ,prywatnej atmosferze, bez zbędnego afiszowania się i niezręcznych sytuacji, np. w inny dzień. To trochę inna sytuacja, ale w naszym przypadku na weselu nie będzie zmarłego niedawno rodzica jednej ze stron i postanowiliśmy w ogóle pominąć podziękowania dla rodziców w trakcie wesela, żeby nie wzbudzać niepotrzebnych emocji. Oczywiście porozmawialiśmy wcześniej z rodzicami czy nie będzie im przeszkadzało, jeśli podziękujemy im w inny dzień i w innych okolicznościach i nie mieli nic przeciwko. Myśleliśmy,żeby np. zaprosić ich na uroczysty obiad lub kolację w restauracji i podziękować im na osobności,bez całego niepotrzebnego jak dla mnie tłumu. Ale to kwestia każdego z osobna i ich rodziców. Myślę,że to ma być najszczęśliwszy dzień w naszym życiu,więc nie ma sensu robić szopki.
my też pomijamy z tego samego powodu.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 23:13   #5017
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

ta część jest zakończona

zapraszam tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=590474
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 10:42   #5018
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Zamykam i dziękuję za otworzenie nowej części
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.