Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 09:49   #1141
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, lady- zajmowałam się przedłuzaniem paznokci długi czas, zarówno sobie jak i klientkom i zgadzam się- prawidłowo wykonane nie niszczy naturalnej płytki a moze ją wrecz wzmacniac. Jednak nawet na tym rapunzel, co wklejałyscie link, a moze to kotka wklejała, widac jakie koszmarne włosy maja te babki. Przedziałek na 2 cm szerokosci taka rzadzizna im sie porobiła. N ayoutubie nie brakuje filmow jak sie skora popsuła od ucisku supełków albo pod warkoczykami. Jedni nosza i sa zadowoleni, inni nie moga zniesc, ze cos tam jest, ze te zgrzewy wyczuwa sie pod palcami.

Wiem, ze włosy trzymaja sie zwyczajnie w keratynowych zgrzewach i ulegajac cyklowi wypadaja tak, jakby normalnie wypadły i nie o to mi chodzi, ale o to, ze jednak to jakas inwazja. Mnie bola włosy, jak sobie kucyka zrobie. ALe moze jestem przeczulona.

Dlatego pytam Kotke, co ja tak do tego przekonało i nie chce nikogo straszyc, mysle ze powiny sie wypowiadac dziewcyzny, ktore maja na tym punkcie doswiadczenie. |Moje pytania i opinia wynika z ciekawosci i raczej niewiedzy w tym zakresie, no tyle ile kolezanki mi mówiły i widziałam jak u nich to wygladało.
yyyy to ja już nie wiem... jedni są mega zadowoleni jedni nie nosiłam 2 tygodnie 1 pasemko na keratyne żeby wypróbować i tyle co mi przeszkadzało jak chciałam zwyklą szczotką przeczesać bo jak kupilam tą specialną to nawet nie czułam że ono jest ... zdejmowalo mi sie je cieżko bo nie mialam specialnego środka ale dalam zmywacza do paznokci i jakoś poszło
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 09:49   #1142
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, lady- zajmowałam się przedłuzaniem paznokci długi czas, zarówno sobie jak i klientkom i zgadzam się- prawidłowo wykonane nie niszczy naturalnej płytki a moze ją wrecz wzmacniac. Jednak nawet na tym rapunzel, co wklejałyscie link, a moze to kotka wklejała, widac jakie koszmarne włosy maja te babki. Przedziałek na 2 cm szerokosci taka rzadzizna im sie porobiła. N ayoutubie nie brakuje filmow jak sie skora popsuła od ucisku supełków albo pod warkoczykami. Jedni nosza i sa zadowoleni, inni nie moga zniesc, ze cos tam jest, ze te zgrzewy wyczuwa sie pod palcami.

Wiem, ze włosy trzymaja sie zwyczajnie w keratynowych zgrzewach i ulegajac cyklowi wypadaja tak, jakby normalnie wypadły i nie o to mi chodzi, ale o to, ze jednak to jakas inwazja. Mnie bola włosy, jak sobie kucyka zrobie. ALe moze jestem przeczulona.

Dlatego pytam Kotke, co ja tak do tego przekonało i nie chce nikogo straszyc, mysle ze powiny sie wypowiadac dziewcyzny, ktore maja na tym punkcie doswiadczenie. |Moje pytania i opinia wynika z ciekawosci i raczej niewiedzy w tym zakresie, no tyle ile kolezanki mi mówiły i widziałam jak u nich to wygladało.
Mysia ja tak szczerze to Ci napisze że jakbym miała patrzeć na koleżanki jak to u nich wyglądało (nie u wszystkich-wiadomo!) to bym się nigdy nie zdecydowała przedłużyć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 09:53   #1143
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

A u mnie od rana pada śnieg już mam dosyć tej pogody
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:06   #1144
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

hej dziewczyny... mam pytanie.
jeżeli rozjaśniacie włosy to potem rozjaśniacie tylko odrost, prawda? i nie jeździcie farbą ani rozjaśniaczem po reszcie włosów? jeśli tak to co robicie jeżeli kolor wam żółknie?
mi trochę zmył się kolor , ale miałam robiony ColorTouchem, wiec wiadomo, że szybciej się zmyje

[chociaż korci mnie inny kolor niż blond...]
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:18   #1145
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Mysia ja tak szczerze to Ci napisze że jakbym miała patrzeć na koleżanki jak to u nich wyglądało (nie u wszystkich-wiadomo!) to bym się nigdy nie zdecydowała przedłużyć
lady ale mam namieszane w głowie ale bardzo chce spróbować
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:34   #1146
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Hej dziewczynki

Jakie ja mialam przeboje dopiero teraz komputer mi zaczal dzialać masakra jakaś
wczoraj was podczytywalam na komorce
zaraz bede nadrabiać, musze wszystko od nowa instalować na kompie

A w ogole to mi sie dzisiaj snilyscie, ze studiowalysmy razem i mieszkalysmy w jakims domku wszystkie
co robi 1 dzien bez wizazu
na serio uzaleznienie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:34   #1147
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
lady ale mam namieszane w głowie ale bardzo chce spróbować

Kotka
nie każdemu może to pasować ja teraz będę nosiła clipy jakiś czas a potem zrobię sobie blond z rudym na wakacje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 10:56   #1148
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kotka
nie każdemu może to pasować ja teraz będę nosiła clipy jakiś czas a potem zrobię sobie blond z rudym na wakacje
a masz przedłużone wlosy teraz???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:59   #1149
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asiu a twoje mogę wykorzystać? napiszcie chociaż które sie zgadzają, sama nic sobie nie przywłaszcze....
Ja już pisałam, że nie mam nic przeciwko temu tylko problem polega na tym, że ja mam taki misz masz na głowie, że nawet nie wiedziałabym jak mój kolor podpisać jaką farbą bo to co mam teraz na głowie to jest wynik różnych farb..

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ale jestem strasznie szczęśliwa, muszę się Wam pochwalić -
DOSTAŁAM PRACE
Gratuluje

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no widzisz nawet nie wiesz jaki skarb w domu masz
Heh, nom

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Yata... spokojnie ja obejrzałam tyle filmików że wiem już o co kaman obejrzyj te spokojnie i bedzie wiedziała gdzie pasemek nie dawać żeby nie były widoczne :
http://www.youtube.com/watch?v=VD7kV...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HWxNi...eature=related
Dziękuję, na pewno obejrzę.. już jestem prawie zdecydowana tylko muszę uciułać troche kasy.. bo jak zrobię i okaże się, że wyglądam jak wyliniały list to będzie potrzebna kasa by to zdjąć

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, lady- zajmowałam się przedłuzaniem paznokci długi czas, zarówno sobie jak i klientkom i zgadzam się- prawidłowo wykonane nie niszczy naturalnej płytki a moze ją wrecz wzmacniac. Jednak nawet na tym rapunzel, co wklejałyscie link, a moze to kotka wklejała, widac jakie koszmarne włosy maja te babki. Przedziałek na 2 cm szerokosci taka rzadzizna im sie porobiła. N ayoutubie nie brakuje filmow jak sie skora popsuła od ucisku supełków albo pod warkoczykami. Jedni nosza i sa zadowoleni, inni nie moga zniesc, ze cos tam jest, ze te zgrzewy wyczuwa sie pod palcami.

Wiem, ze włosy trzymaja sie zwyczajnie w keratynowych zgrzewach i ulegajac cyklowi wypadaja tak, jakby normalnie wypadły i nie o to mi chodzi, ale o to, ze jednak to jakas inwazja. Mnie bola włosy, jak sobie kucyka zrobie. ALe moze jestem przeczulona.

Dlatego pytam Kotke, co ja tak do tego przekonało i nie chce nikogo straszyc, mysle ze powiny sie wypowiadac dziewcyzny, ktore maja na tym punkcie doswiadczenie. |Moje pytania i opinia wynika z ciekawosci i raczej niewiedzy w tym zakresie, no tyle ile kolezanki mi mówiły i widziałam jak u nich to wygladało.
Hmm.. ja w realu nie widziałam takich włosów.. jedynie co to tutaj:
http://sabiwlosy.blog.onet.pl/ czym jestem zachwycona..

A warkoczyki kiedyś miałam.. to była masakra włosy suszyłam na leżąco bo miałam taką ciężką głowę i nic mi się nie stało z włosami.. Owszem miałam wrażenie jak je zdejmowałam, że tyyyyyyyyyle włosów mi wypadło - ale tak jak Lady mówi.. ileś włosów dziennie i tak wypada, a skoro one nie mają gdzie wypaść bo trzymają się warkocza (tudzież keratyny) to potem człowiek ma takie wrażenie..
A clipy jak dla mnie są nie wygodne..

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
yyyy to ja już nie wiem... jedni są mega zadowoleni jedni nie nosiłam 2 tygodnie 1 pasemko na keratyne żeby wypróbować i tyle co mi przeszkadzało jak chciałam zwyklą szczotką przeczesać bo jak kupilam tą specialną to nawet nie czułam że ono jest ... zdejmowalo mi sie je cieżko bo nie mialam specialnego środka ale dalam zmywacza do paznokci i jakoś poszło
No właśnie tak się zastanawiam, wiem, że jest specjalny środek do zdejmowania.. ale o tym zmywaczu tez już gdzieś cyztałam.. a czy ten zmywacz nie niszczy włosków? Bo chyba te rozjaśniane szczególnie sa narażone?

Przepraszam ale jeszcze pewnie będę marudzić trochę na ten temat
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
A w ogole to mi sie dzisiaj snilyscie, ze studiowalysmy razem i mieszkalysmy w jakims domku wszystkie
co robi 1 dzien bez wizazu
na serio uzaleznienie
No to nieźle

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kotka
nie każdemu może to pasować ja teraz będę nosiła clipy jakiś czas a potem zrobię sobie blond z rudym na wakacje
No jeśli chodzi o warkoczyki też nie każdemu pasują, u mnie to akurat wyglądało fajnie.. a jak będzie z włosami? No przecież to nie super glue, jak będę wyglądała jak debil to po prostu je zdejmę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:03   #1150
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Co to za spanie? Wstawać blondaski :p:



Dobra jest :D ja bym tam więcej nie poszła :brzydal:



Bardzo fajna fryzurka, tez sama kiedyś taką miałam :p: Też powinnam ściąć to pocieniowane, ale ja wolę przeczekać i na prosto włoski ściąć by były jednakowej długości :p:



Jejku strasznie mnie to stresuje wszystko - wydaje się być skomplikowane :mad: No i trzeba zostawić jakiś odstęp na bokach żeby nie było widać zgrzewów - ale ile tego zostawić i czy to nie będzie się odznaczać ??
dziękuję :cmok: postawiłam na zdrowe i ładnie wyglądające włoski tez myslałam że przeczekam do lata ,ale nie mogłam juz patrzeć a w sumie do lata odrosną

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziendoberek:-)
agatko wyobraz sobie ze pomylilam sie wczoraj :mur: bo tz mnie zapisywal do fryzjerki i dopiero nie w ten piatek a nastepny:nuda:wlasnie wczoraj sie o tym dowiedzialam:rolleyes: i pomyslec ze zylam w takiej nieswiadomosci:rolleyes:
no nic nie mam wyjscia poczekam;)


---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------



wiecej sie usmiechaj bo to wazne :ehem: wieczorem rob masaz twarzy;) a z kremikow polecam nivea Q10 :ehem: ja np smaruje twarz tez olejkiem migdalowym;)

swietny przod taki sexi:ehem: swietna fryzura :ehem:
dziękuję ciesze sie że wam się podoba

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie kochane !!!! :cmok:

nie mam teraz za bardzo czasu na wizaz, ale ten jeden wątek musze podczytywać regularnie :):)
zajęcia na uczelni się zaczęły, koniec laby :brzydal:
na szczęście zdjęli mi gips to jakoś zacznę normalnie fukcjonować...Tyle, że kolano dalej mało sprawne, pierwsze chwile to jakbym miała doczepianą nogę, takie nieużywanie robi swoje ;/ ale zapisałam się na rehabilitację i będę ćwiczyc. Lekarz powiedział, że tak po 6 tyg odzyskam pełną sprawność, no a narazie płaskie buty i mam sobie pomagac kulą.... także co najmniej 2 tygodnie bez obcasów :cry:

Ale jestem strasznie szczęśliwa, muszę się Wam pochwalić -
DOSTAŁAM PRACE :D:D :jupi: :jupi: :jupi:

w Kancelarii Adwokackiej :)
tak się ciesze, jak małe dziecko !!!! :cojest: jak zadzwonili do mnie, to z wrażenia padłam prawie ;)
mój szef taki równy się wydaje, mamy obgadać mój grafik, tak żeby ze studiami nie kolidował... powiedział, że studia najważniejsze a praca ma być cennym doświadczeniem na drodze mojej kariery prawniczej hehe, śmieszny facet :)
nie mogę się doczekać już :D


a co do włosków to będę robić tym Richessem 9,13 ;) Dziś chyba nie dam rady, bo TZ zabiera mnie do restauracji i będziemy świetować ale jutro jak zrobie to na pewno pokaże fotki :D

buziaki :cmok:
gratulacje z okazji pracy :oklaski: miłego świętowania

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
infantuated wiem że jesteś zalatana ale czy użyczyłabyś mi swoich fotek z farbowań do bloga? :prosi:
Bardzo bym cie prosiła w wolnej chwili, no chyba że nie chcesz... to zrozumiem...

dziewczyny pozostałe co jest?!
Już mi słać na pocztę fotki z farbami!
enchanted, kochaneczka, lady, kotka, yatta, princesska, kitkulka, mysia... i reszta...

Asiu a twoje mogę wykorzystać? :prosi: napiszcie chociaż które sie zgadzają, sama nic sobie nie przywłaszcze....
jasne że możesz ;) a powyciągasz sobie z postów czy wysłać Ci na maila ?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bardzooo ładnie :oklaski:
dziękuję :cmok:

dziewczynki jak wy to robicie że cytujecie kilka wypowiedzi i macie tyle emotikonów a u mnie pisze że mam przeładowane czyli za duzo i nie chce przejść?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-17 o 11:06
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:06   #1151
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

wiecie co ja tam niewiem co sie dzieje z wlosami ale jesli chcemy tego bardzo to czemu nie pomoc naturze wiadomo ze jesli swoje sie ma cienkie krotkie to ile to mozna czekac zeby urosly rok a jesli niektorym rosna i sie krusza badz slabo rosna...zawsze mozna sprobowac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 11:07   #1152
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

A i jeszcze.. obejrzałam ten filmik co mi kotka pokazała i trochę się przeraziłam (załącznik) - jak ta babeczka zostawiła - na moje oko ze 2 cm to w tym miejscu nie będę miała łyso? Nie będzie widać, że mam przedłużane? Przecież moje będą dużo krótsze i w tym miejscu będzie tak.. pusto.. Ja wiem, że chodzi o to by zgrzewów nie było widać.. ale czy to trochę nie za dużo?

Dziewczyny? Bunny, Lady, Pincesska?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 2.jpg (38,5 KB, 34 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:08   #1153
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Martyniczka85 przejscie z brazu do blondu zajelo mi jakies nie cale 2 miesiace, nie pamietam dokladnie, mozesz poszukac mojej historii w poprzedniej czesci watku

Asia super zmiana
i tak masz dlugie wloski

Bunny widać,że Twój blog się rozwija
tyle wejść gratuluje

Infatuated no no no gratuluje
rozwijaj sie, super praca

Bunny ojoj zaraz sie za to wezme
a powiedz jakie chcesz fotki? Ta drogę do blondu tez Ci wyslac czy sobie po prostu z Wizażu skopiujesz???

Marejta u mnie snieg zaczal padac godzine temu i juz wszystko jest biale
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:09   #1154
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziękuję

dziewczynki jak wy to robicie że cytujecie kilka wypowiedzi i macie tyle emotikonów a u mnie pisze że mam przeładowane czyli za duzo i nie chce przejść?
U mnie też się tak często robi jak cytuje wiele odpowiedzi Dlatego zawsze wycinam niepotrzebny tekst i zostawiam tylko to do czego się odnoszę.. a w razie jakby i to było za mało to usuwam parę emotikonek

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co ja tam niewiem co sie dzieje z wlosami ale jesli chcemy tego bardzo to czemu nie pomoc naturze wiadomo ze jesli swoje sie ma cienkie krotkie to ile to mozna czekac zeby urosly rok a jesli niektorym rosna i sie krusza badz slabo rosna...zawsze mozna sprobowac
No moje akurat sa grube.. tyle, że krótkie.. całe życie w długich za łopatki chodziłam i teraz po prostu nie mogę się doczekać kiedy odrosną

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-02-17 o 11:10
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:10   #1155
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a masz przedłużone wlosy teraz???
nom, za jakiś czas zdejmę, zrobię przerwę bo nie wiem czy te taśmy brać czy robić sobie znowu na zgrzewki z rudym ale to jeszcze czas mam do namysłu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:11   #1156
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A i jeszcze.. obejrzałam ten filmik co mi kotka pokazała i trochę się przeraziłam (załącznik) - jak ta babeczka zostawiła - na moje oko ze 2 cm to w tym miejscu nie będę miała łyso? Nie będzie widać, że mam przedłużane? Przecież moje będą dużo krótsze i w tym miejscu będzie tak.. pusto.. Ja wiem, że chodzi o to by zgrzewów nie było widać.. ale czy to trochę nie za dużo?

Dziewczyny? Bunny, Lady, Pincesska?
Hmmm ja tez cos takiego robiłam. To w sumie nie chodzi o dlugosc, ja tyle zostawilam bo czesto chodze w kucyku zebrane wszystkie wlosy do tylu,zeby wtedy nie bylo widać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:11   #1157
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja już pisałam, że nie mam nic przeciwko temu tylko problem polega na tym, że ja mam taki misz masz na głowie, że nawet nie wiedziałabym jak mój kolor podpisać jaką farbą bo to co mam teraz na głowie to jest wynik różnych farb..



Gratuluje



Heh, nom



Dziękuję, na pewno obejrzę.. już jestem prawie zdecydowana tylko muszę uciułać troche kasy.. bo jak zrobię i okaże się, że wyglądam jak wyliniały list to będzie potrzebna kasa by to zdjąć



Hmm.. ja w realu nie widziałam takich włosów.. jedynie co to tutaj:
http://sabiwlosy.blog.onet.pl/ czym jestem zachwycona..

A warkoczyki kiedyś miałam.. to była masakra włosy suszyłam na leżąco bo miałam taką ciężką głowę i nic mi się nie stało z włosami.. Owszem miałam wrażenie jak je zdejmowałam, że tyyyyyyyyyle włosów mi wypadło - ale tak jak Lady mówi.. ileś włosów dziennie i tak wypada, a skoro one nie mają gdzie wypaść bo trzymają się warkocza (tudzież keratyny) to potem człowiek ma takie wrażenie..
A clipy jak dla mnie są nie wygodne..



No właśnie tak się zastanawiam, wiem, że jest specjalny środek do zdejmowania.. ale o tym zmywaczu tez już gdzieś cyztałam.. a czy ten zmywacz nie niszczy włosków? Bo chyba te rozjaśniane szczególnie sa narażone?

Przepraszam ale jeszcze pewnie będę marudzić trochę na ten temat


No to nieźle



No jeśli chodzi o warkoczyki też nie każdemu pasują, u mnie to akurat wyglądało fajnie.. a jak będzie z włosami? No przecież to nie super glue, jak będę wyglądała jak debil to po prostu je zdejmę

no najważniejsze żeby się samemu dobrze czuć z tym co ma się na głowie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:12   #1158
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

a u mnie kwitna pieknie drzewa juz bialymi kwiatkami ale narazie nie pachna jeszcze i zonkile wczoraj bylo 10 na plusie a jak swieci slonce bywa cieplej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:12   #1159
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
hej dziewczyny... mam pytanie.
jeżeli rozjaśniacie włosy to potem rozjaśniacie tylko odrost, prawda? i nie jeździcie farbą ani rozjaśniaczem po reszcie włosów? jeśli tak to co robicie jeżeli kolor wam żółknie?
mi trochę zmył się kolor , ale miałam robiony ColorTouchem, wiec wiadomo, że szybciej się zmyje

[chociaż korci mnie inny kolor niż blond...]
My robimy farbami i farbę co kilka farbowań przemalaskowujemy z wodą lub przeciagamy na calosć dla odświeżenia koloru. Rozjaśniacza sie nie przeciaga bo sie wlosy wykruszą. A kolor odświeża się szamponami fioletowymi lub płukankami.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Jakie ja mialam przeboje dopiero teraz komputer mi zaczal dzialać masakra jakaś
wczoraj was podczytywalam na komorce
zaraz bede nadrabiać, musze wszystko od nowa instalować na kompie

A w ogole to mi sie dzisiaj snilyscie, ze studiowalysmy razem i mieszkalysmy w jakims domku wszystkie
co robi 1 dzien bez wizazu
na serio uzaleznienie
Tęskniłyśmy tak dlugo cie nie bylo...
ja sie poce nad projektem z fryzjerstwa mam na sobotę napisać
Chyba ocip*ję....


Yatta spoko są specjalne płyny do ściagania tego cuda- zmywacz do sytuacja awaryjna


Asia ja bym te obecne fotki ci zwędziła tylko jaka farbą farbowałaś?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 11:16   #1160
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A i jeszcze.. obejrzałam ten filmik co mi kotka pokazała i trochę się przeraziłam (załącznik) - jak ta babeczka zostawiła - na moje oko ze 2 cm to w tym miejscu nie będę miała łyso? Nie będzie widać, że mam przedłużane? Przecież moje będą dużo krótsze i w tym miejscu będzie tak.. pusto.. Ja wiem, że chodzi o to by zgrzewów nie było widać.. ale czy to trochę nie za dużo?

Dziewczyny? Bunny, Lady, Pincesska?
tak jak Princesska mówi jak nosisz kucyk żeby nic widać nie było
ja w sumie zostawiam tylko od dołu warstwę ( jak bym chciała wysokiego kucyka zrobić, żeby od spodu nie było widać) a po bokach mniej na 1cm bo tu troszkę więcej mi się wydaje,
ja mam bardzo gęsto na czubku mi to wszystko przykrywa i nawet jak mam kucyk nie widać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:19   #1161
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a u mnie kwitna pieknie drzewa juz bialymi kwiatkami ale narazie nie pachna jeszcze i zonkile wczoraj bylo 10 na plusie a jak swieci slonce bywa cieplej
U mnie wczoraj tez było 10 stopni Ale na minusie
A dziś śnieg padał rano - nie wiedzieć po co ja już się cieszyłam, ze wiosna nadchodzi

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta spoko są specjalne płyny do ściagania tego cuda- zmywacz do sytuacja awaryjna
Uff no to dobrze

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tak jak Princesska mówi jak nosisz kucyk żeby nic widać nie było
ja w sumie zostawiam tylko od dołu warstwę ( jak bym chciała wysokiego kucyka zrobić, żeby od spodu nie było widać) a po bokach mniej na 1cm bo tu troszkę więcej mi się wydaje,
ja mam bardzo gęsto na czubku mi to wszystko przykrywa i nawet jak mam kucyk nie widać
W sumie zawsze w najgorszym wypadku można zrobić więcej a jak się okaże, że jakoś strasznie rzuca się w oczy to po jednym pasemku po bokach można odczepić

Przepraszam, że was tak pytaniami zarzucam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:23   #1162
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

princeska dziękuję w sumie nie są zbyt krótkie ale w porównaniu że sięgały mi do stanika to dużo ich ubyło ale mam nadzieje że szybko odrosną

Bunny te fotki ostatnie z ostatniego farbowania są na 126 str. w poprzednim wątku z tego co pamiętam i te wczorajsze fotki to jest oczywiście londa 12/9 z wodą 9% ! super sobie poradziła z moim ciemnym odrostem z poziomu 5 .
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:29   #1163
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co ja tam niewiem co sie dzieje z wlosami ale jesli chcemy tego bardzo to czemu nie pomoc naturze wiadomo ze jesli swoje sie ma cienkie krotkie to ile to mozna czekac zeby urosly rok a jesli niektorym rosna i sie krusza badz slabo rosna...zawsze mozna sprobowac
Dokładnie tak samo uważam.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Martyniczka85 przejscie z brazu do blondu zajelo mi jakies nie cale 2 miesiace, nie pamietam dokladnie, mozesz poszukac mojej historii w poprzedniej czesci watku

Asia super zmiana
i tak masz dlugie wloski

Bunny widać,że Twój blog się rozwija
tyle wejść gratuluje

Infatuated no no no gratuluje
rozwijaj sie, super praca

Bunny ojoj zaraz sie za to wezme
a powiedz jakie chcesz fotki? Ta drogę do blondu tez Ci wyslac czy sobie po prostu z Wizażu skopiujesz???

Marejta u mnie snieg zaczal padac godzine temu i juz wszystko jest biale
Blog kwitnie- jestem dumna... tydzień czasu i tyle wejść...
Chcę wszystkie możliwe fotki z farb jakie tylko posiadasz, ciemne kolorki też bo postanowiłam że dla urozmaicenia ciemniejsze też będą fajne.
I dołącz mi zdjecia farb zebym czegos nie pomyliła i prześlij na maila blondbunny@onet.pl
metamorfoze twoja sobie z linka w podpisie wezme, ale to musze miec czas zeby ładnie opracowac

Nie napiszę tego ku*estwa...
Wolałabym zrobić 10 notek na blogu jak ten jeden projekt, ale męka...

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A i jeszcze.. obejrzałam ten filmik co mi kotka pokazała i trochę się przeraziłam (załącznik) - jak ta babeczka zostawiła - na moje oko ze 2 cm to w tym miejscu nie będę miała łyso? Nie będzie widać, że mam przedłużane? Przecież moje będą dużo krótsze i w tym miejscu będzie tak.. pusto.. Ja wiem, że chodzi o to by zgrzewów nie było widać.. ale czy to trochę nie za dużo?

Dziewczyny? Bunny, Lady, Pincesska?
Dlatego ja uważam że 1cm z boków wystarczy, ale to moje zdanie. na prosty rozum- jak wlosy w kucyku z boków idą po skosie do góry to 1cm też powinien te zgrzewy przykryc, przecież one są malutkie i cienkie

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj tez było 10 stopni Ale na minusie
A dziś śnieg padał rano - nie wiedzieć po co ja już się cieszyłam, ze wiosna nadchodzi



Uff no to dobrze

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



W sumie zawsze w najgorszym wypadku można zrobić więcej a jak się okaże, że jakoś strasznie rzuca się w oczy to po jednym pasemku po bokach można odczepić

Przepraszam, że was tak pytaniami zarzucam
Kto pyta nie błądzi
lepiej pytać niz glupie błędy robić...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
princeska dziękuję w sumie nie są zbyt krótkie ale w porównaniu że sięgały mi do stanika to dużo ich ubyło ale mam nadzieje że szybko odrosną

Bunny te fotki ostatnie z ostatniego farbowania są na 126 str. w poprzednim wątku z tego co pamiętam i te wczorajsze fotki to jest oczywiście londa 12/9 z wodą 9% ! super sobie poradziła z moim ciemnym odrostem z poziomu 5 .
dzięki bardzo juz wiem wszystko
to niebawem opublikuje!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:36   #1164
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Blog kwitnie- jestem dumna... tydzień czasu i tyle wejść...
Chcę wszystkie możliwe fotki z farb jakie tylko posiadasz, ciemne kolorki też bo postanowiłam że dla urozmaicenia ciemniejsze też będą fajne.
I dołącz mi zdjecia farb zebym czegos nie pomyliła i prześlij na maila blondbunny@onet.pl
metamorfoze twoja sobie z linka w podpisie wezme, ale to musze miec czas zeby ładnie opracowac

Nie napiszę tego ku*estwa...
Wolałabym zrobić 10 notek na blogu jak ten jeden projekt, ale męka...
Bunny Ty masz mózg do pisania dasz sobie rade,a jak nie to skopiuj z neta i tyle
juz sie za to biore,za godzinke max bedziesz miec na mailu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:41   #1165
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj tez było 10 stopni Ale na minusie
A dziś śnieg padał rano - nie wiedzieć po co ja już się cieszyłam, ze wiosna nadchodzi



Uff no to dobrze

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



W sumie zawsze w najgorszym wypadku można zrobić więcej a jak się okaże, że jakoś strasznie rzuca się w oczy to po jednym pasemku po bokach można odczepić

Przepraszam, że was tak pytaniami zarzucam
nie szkodzi kto pyta nie błądzi rób tak jak ja 1 cm starczy to jest malutko

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo uważam.


Blog kwitnie- jestem dumna... tydzień czasu i tyle wejść...
Chcę wszystkie możliwe fotki z farb jakie tylko posiadasz, ciemne kolorki też bo postanowiłam że dla urozmaicenia ciemniejsze też będą fajne.
I dołącz mi zdjecia farb zebym czegos nie pomyliła i prześlij na maila blondbunny@onet.pl
metamorfoze twoja sobie z linka w podpisie wezme, ale to musze miec czas zeby ładnie opracowac

Nie napiszę tego ku*estwa...
Wolałabym zrobić 10 notek na blogu jak ten jeden projekt, ale męka...


Dlatego ja uważam że 1cm z boków wystarczy, ale to moje zdanie. na prosty rozum- jak wlosy w kucyku z boków idą po skosie do góry to 1cm też powinien te zgrzewy przykryc, przecież one są malutkie i cienkie

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------


Kto pyta nie błądzi
lepiej pytać niz glupie błędy robić...


dzięki bardzo juz wiem wszystko
to niebawem opublikuje!
Bunny dokładnie są malutkie i cienkie to 1cm spokojnie starczy
Do roboty dziewczynki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:09   #1166
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Dziękuję, na pewno obejrzę.. już jestem prawie zdecydowana tylko muszę uciułać troche kasy.. bo jak zrobię i okaże się, że wyglądam jak wyliniały list to będzie potrzebna kasa by to zdjąć



Hmm.. ja w realu nie widziałam takich włosów.. jedynie co to tutaj:
http://sabiwlosy.blog.onet.pl/ czym jestem zachwycona..

A warkoczyki kiedyś miałam.. to była masakra włosy suszyłam na leżąco bo miałam taką ciężką głowę i nic mi się nie stało z włosami.. Owszem miałam wrażenie jak je zdejmowałam, że tyyyyyyyyyle włosów mi wypadło - ale tak jak Lady mówi.. ileś włosów dziennie i tak wypada, a skoro one nie mają gdzie wypaść bo trzymają się warkocza (tudzież keratyny) to potem człowiek ma takie wrażenie..
A clipy jak dla mnie są nie wygodne..



No właśnie tak się zastanawiam, wiem, że jest specjalny środek do zdejmowania.. ale o tym zmywaczu tez już gdzieś cyztałam.. a czy ten zmywacz nie niszczy włosków? Bo chyba te rozjaśniane szczególnie sa narażone?

Przepraszam ale jeszcze pewnie będę marudzić trochę na ten temat


No jeśli chodzi o warkoczyki też nie każdemu pasują, u mnie to akurat wyglądało fajnie.. a jak będzie z włosami? No przecież to nie super glue, jak będę wyglądała jak debil to po prostu je zdejmę
Yatta ja to marudze tu masz jak sciągnąc http://www.youtube.com/watch?v=PLaKg...eature=related
a na allegro masz pełno aukcji z płynami do ściągania np. http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any.
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-02-17 o 12:14
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:11   #1167
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczynki w poszukiwaniu zdjęc dla Bunny znalazlam fotke, jak mialam prawie naturalne
tzn farbowalam wczesniej na ciemno, pozniej ich wogole nie farbowalam, na tym zdjeciu splukany braz i mega odrost

i taka opalona i sloneczko chce lato
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00265.jpg (44,5 KB, 73 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:14   #1168
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

W sumie zawsze w najgorszym wypadku można zrobić więcej a jak się okaże, że jakoś strasznie rzuca się w oczy to po jednym pasemku po bokach można odczepić

Przepraszam, że was tak pytaniami zarzucam
dobrze tyle mówisz i pytasz mnie też sie przyda to co yatta ty i ja do roboty ja zaówilam pasma wyszlo mi 130 zł zgrzewarka 50zł i separatory 20zł
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:23   #1169
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki w poszukiwaniu zdjęc dla Bunny znalazlam fotke, jak mialam prawie naturalne
tzn farbowalam wczesniej na ciemno, pozniej ich wogole nie farbowalam, na tym zdjeciu splukany braz i mega odrost

i taka opalona i sloneczko chce lato

Jaaaa bym Cie w życiu nie poznała

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dobrze tyle mówisz i pytasz mnie też sie przyda to co yatta ty i ja do roboty ja zaówilam pasma wyszlo mi 130 zł zgrzewarka 50zł i separatory 20zł
Eee jakie separatory

No i Oglądałam kilka filmików i widziałam, że jedni robią normalny przedziałek na prosto, a inni przedziałek w kształcie podkowy (załącznik). Jakie to ma znaczenie ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedziałek.jpg (13,9 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-02-17 o 12:25
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:29   #1170
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jaaaa bym Cie w życiu nie poznała



Eee jakie separatory

No i Oglądałam kilka filmików i widziałam, że jedni robią normalny przedziałek na prosto, a inni przedziałek w kształcie podkowy (załącznik). Jakie to ma znaczenie ??


ja robie w takim ksztalcie lekko zaokroglonym tak jak idzie ta kosc z tylu glowy,nie wiem czy to sie jakos nazywa

Dziewczyny
jak moge spakować foldery wszystkie w win rarze???
Musze Bunny wyslac te pliki,a jak daje "dodaj do archiwum" to nic sie nie dzieje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.