Jak znaleźć pracownika: wykwalifikowanego kosmetologa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-12, 13:44   #1
MeryMerYMery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Question

Jak znaleźć pracownika: wykwalifikowanego kosmetologa?


Witam,

Odnoszę ostatnio wrażenie, że świat kosmetyczek, kosmetologów i fryzjerów to bardzo schowany i zamknięty świat. Jestem pracodawcą, który w tym miesiącu poszukuje w Lublinie dobrej fryzjerki i wykwalifikowanego kosmetologa. Podobno jest straszne bezrobocie... a tu brak kandydatów chętnych do pracy!
Czy ktoś zna jakieś tajemne metody i miejsca, gdzie mogę znaleźć fajne dziewczyny do pracy?
MeryMerYMery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 14:14   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jak znaleźć pracownika: wykwalifikowanego kosmetologa?

Cytat:
Napisane przez MeryMerYMery Pokaż wiadomość
Witam,

Odnoszę ostatnio wrażenie, że świat kosmetyczek, kosmetologów i fryzjerów to bardzo schowany i zamknięty świat. Jestem pracodawcą, który w tym miesiącu poszukuje w Lublinie dobrej fryzjerki i wykwalifikowanego kosmetologa. Podobno jest straszne bezrobocie... a tu brak kandydatów chętnych do pracy!
Czy ktoś zna jakieś tajemne metody i miejsca, gdzie mogę znaleźć fajne dziewczyny do pracy?
Może masz za duże wymagania odnośnie kosmetologa? W Polsce pracodawcy oczekują od kosmetologa, że będzie wykonywał w salonie wszystko- zabiegi na twarz, masaże, przedłużanie paznokci, lasery... itd. Znam dziewczyny, które idą w specjalizację tj. jedna bardziej w kosmetykę upiększającą, inna zahacza o medycynę estetyczną, a jeszcze inna o odnowę biologiczną... Uważam, że tak jest lepiej i bezpieczniej dla klienta.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 14:22   #3
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Jak znaleźć pracownika: wykwalifikowanego kosmetologa?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Może masz za duże wymagania odnośnie kosmetologa? W Polsce pracodawcy oczekują od kosmetologa, że będzie wykonywał w salonie wszystko- zabiegi na twarz, masaże, przedłużanie paznokci, lasery... itd. Znam dziewczyny, które idą w specjalizację tj. jedna bardziej w kosmetykę upiększającą, inna zahacza o medycynę estetyczną, a jeszcze inna o odnowę biologiczną... Uważam, że tak jest lepiej i bezpieczniej dla klienta.
i tu sie zgadzam. Sama jestem kosmetologiem. I jak widze ogloszenia: zabiegi na twarz, zabiegi na cialo, manicure/pedicure/masaz/mezoterapia iglowa. No ludzie...
Wiekszosc moich znajomych po fachu to wlasnie albo ida w paznokcie, albo w pielegnacje ciala/twarzy albo tylko zabiegi aparaturowe. A nie wszystko naraz i do tego za psie pieniadze...
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 15:22:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.