Lubelskie Panny Młode - jesteście??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 11:38   #61
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Faktycznie cena niezla,Ja ostatnio za pasemka i strzyzenie placilam 80zl w salonie na Harnasie (Czechow),ale niestety mojej fryzjerki Kasi juz tam nie ma i nie mam z nia kontaktu.Ale ja na szczescie robie tylko blond pasemka i zrobi to moja mama bo juz sie wyspecjalizowala w tyma cala reszte fryzurki pozostawie fachowcom.Juz jestem ciekawa co mi ta pani wymysli
Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z Milenijnej,jak zrobisz probna to pochwal sie jak wyszlo
Kosciol Ave bardzo lubie,moi rodzice brali tam slub,a do Lwowa faktycznie bliskoKwestie transportu macie z glowy Tez interesowalam sie tym lokalem,bardzo fajny jest, ale 120 zl od osoby to troche za duzo jak dla nas
Mam nadzieje ze w Vanett bedzie wszystko ok
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 11:48   #62
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Mój TŻ pracuje na Harnasi, mówi że nie widział żadnego fryzjera (pewnie nawet nie zwrócił uwagi hehe). Wybiore sie jednak na Milenijną, napewno napisze co i jak
W Vanett napewno bedziecie sie swietnie bawic i wszystko bedzie ok!!
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 12:09   #63
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Są,są i to chyba 2 saloniki fryzjerskie,ale panow to nie interesuje wiec pewnie dlatego nie zauwazylNa Harnasie jest tez kwiaciarnia i dziewczyna robi tam piekne bukiety slubne,moja bratowa w grudniu tam robila i wyszedl slicznie.
A tak wogole to juz nie moge sie doczekac
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-03, 16:11   #64
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Hej neska11, ale sie wkurzyłam!!
Nici z mojej wizyty w salonie na mileninej. Koniecznie musze isc jutro zrobić balejaż, bo nie moge juz na siebie patrzec.
Zapomniałam wczoraj zadzwonić i sie umowic, dzwonie dzis i juz nie da rady na jutro
Ide jutro na żołnierską o 7,30!!!
Znowu sie nie wyspię ((
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-03, 22:52   #65
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dziewczyny, byłam dzisiaj w Galerii Centrum i zapytałam o makijaż ślubny. Jeżeli kupię jeden z produktów IsaDora, ArtDeco, Revlon itd. mam makijaż próbny w Galerii za darmo. A potem ewentualnie mozna się umówić na ślubny już płatny. Zamierzam kupić kilka rzeczy, więc wykorzystam i możliwość "pomalowania".
Pozdrawiam
PS. zamierzam jednak troche zapuścić włsoy, podobno w pół roku urosną 6 cm. Na razie na głowie mam COŚ. A jak u Was?
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-04, 09:53   #66
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Właśnie wróciłam od fryzjera. Jestem bardzo zadowolona. Robilam balejaż, wyszedł ślicznie. Nic nie obcinałam, bo tez zapuszczam wlosy
Po dzisiejszej wizycie jestem prawie pewna, że to tam bede sie czesac na ślub.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 06:58   #67
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

HejYoolia- nie ma tego zlego,co by na dobre nie wyszloTak to czasami jest w tych salonach,ze trzeba sie umawiac wczesniej,ja czekam cierpliwie do nastepnej srodyA narazie to mam juz spore odrosty,wogle cale wlosy zmienily odcien na zime,sa juz troche za dlugie bo zapuszczam,wiec tez juz nie moge na to patrzecCiekawe ile jeszcze tak wytrzymam?Wybieram sie za to juz na solarium,zeby zlapac troche kolorku
Z tym makijazem w Galerii to fajna sprawa,jak bede tam to moze sprobuje,chociaz dzieczyne do malowania juz mam.
Ide dzisiaj wieczorem na kolejna przymiarke sukienkiBardzo mi sie podobaja te przymiarki i nigdy nie chce zdejmowac potem sukieneczkiNormalnie jak male dziecko))
Mamy za soba caly weekend rozdawania zaproszen,to calkiem ciezka praca,jak wrocilam wczoraj do domu to nie wiedzialam jak sie nazywam
A jak tam Wasze przygotowania?Udalo sie pozalatwiac sprawy koscielne i nie tylko?
Pozdrowka
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 07:34   #68
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Fryzjerka jak sie dowiedziała, że w czerwcu jest ślub, to nie chciała mi włosów podciąć ani troszkę Też zapuszczam, troche mi z nimi nie wygodnie, bo jestem przyzwyczajona do krótszych, ale może jakoś wytrzymam jeszcze 3 miesiące.
W tym tygodniu tez wybieram sie do solarium, bo jestem strasznie blada, trzeba zaczać nabierac kolorku
Ciagle nie mam czasu żeby pochodzic za butkami, przydałoby się jeszcze pojsc pooglądać sukienki z nowej kolekcji.
W środe mamy pierwszą wizyte w poradni, wczoraj siedziała i czytałam te głupoty o śluzach i mierzeniu temperatury. W pewnych momentach myslałam ze zwymiotuję
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 08:10   #69
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Moje butki tez ciagle w sklepie-tylko jeszcze nie wiem w ktorymAle w koncu w sobote chce zrobic rajd po miescie i musze juz koniecznie cos kupic.
Co do poradni to wspolczuje,nam na szczescie poszlo bardzo szybko- 3 spotkania za jednym razem w 5 minut!Moj mezczyzna to jednak ma gadane,tak zakrecil dziewczyne,ze zwatpila i podpisala nam wszystkoMielismy szczescie
Ale nie przejmuj sie,jakos sie to uda przebrnac.Oczywiscie wszystko zalezy od tego czy Was to interesuje czy nie.Jesli nie bardzo chcecie tego sluchac to moze od razu to powiedzcie i moze nikt Was nie bedzie zmuszal do tego.W kazdym razie zycze powodzenia!
A masz upatrzona juz sukienke?U mnie bylo tak ze nawet jak przymierzylam setki innych to i tak wrocilam do fasonu tej pierwszej ktora mi sie spodobalaMoja krawcowa z ktora chodzilam na przymiarki po salonach tez od razu wiedziala ktora bedzie szylaAle ja tak juz mam,buty pewnie tez kupie te ktore za pierwszym razem stwierdzilam ze moga byc
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 09:17   #70
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Za sukienką chodziłam juz w grudniu, wzięłam sobie specjalnie w pracy dzien wolny. Cały dzień sobie dokładnie zaplanowałam, spisałam adresy wypożyczalni sukien ślubnych, wytyczyłam trase
Pojechałam do pierwszej wypożyczalni na Wyszyńskiego, zmierzyłam 3 sukienki i wybrałam trzecią !!!!
Sama sobie nie wierze, że tak szybko udało mi sie to załatwić.
Musze tylko sobie pojsc kilka razy obejrzecc nową kolekcje, bo moge jeszcze zmienic zdanie.
Tak mniej wiecej wygląda moja:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg delta.jpg (110,8 KB, 122 załadowań)
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 09:42   #71
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Bardzo ladnaBardzo podoba mi sie kolor gorsetu,ja chcialam cos z rozem,ale w koncu zdecydowalam sie na biala,bo jednak w tych najlepiej wygladalam.Moja bedzie miala podobne upiecie (u mnie upiecie z wycieciem),tylko bedzie wystawal kawalek tiulu (taki co slicznie sie mieni w sloncu),a na gorze tez gorsecik,tylko z koronkową stójką.Tez myslalam o wypozyczalni jak zobaczylam ceny w salonach (ze 3 moje pensje) Na szczescie mam znajoma i rozsadna krawcowa ktora szyje piekne sukieneczki i ze wszystkimi dodatkami wyniesie mnie to naprawde duuuzo taniej
A jaki welon zamierzasz zalozyc do tej sukienki?
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 10:07   #72
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Ja mierzyłam białe i ecru ale wyglądałam jak "HELGA" (dosłownie). Jak zmierzyłam to zestawienie od razu sie zdecydowałam i nie chciałam juz nic wiecej mierzyc. Spódnica jest w kolorze "szampana - to takie ciemniejsze ecru - wygląda rewelacyjnie.
Do tego zwykły welon, krótki (do pasa) biały z oblamówką w kolorze szampana.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 19:22   #73
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Pojechałam do pierwszej wypożyczalni na Wyszyńskiego, zmierzyłam 3 sukienki i wybrałam trzecią !!!!
Sama sobie nie wierze, że tak szybko udało mi sie to załatwić.
Tak mniej wiecej wygląda moja:
Yoolia, będziesz wygladała cudownie. Ja jednak wybrałam zupełnie inny styl sukni-bardziej dziewczęcą niż kobiecą, skromniutką, ale chyba właśnie przez to śliczną.
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 19:45   #74
magdulka
Raczkowanie
 
Avatar magdulka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 156
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Mam pytanie do Was.... ile ważne jest zaświadczenie z USC o braku okoliczności wykluczających zawarcie związku małżeńskiego??? Mogę wziąć je z USC jeśli do ślubu jest trochę więcej niż 3 miesiące
__________________
Magda
www.17czerwca2006.prv.pl
magdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 21:37   #75
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez magdulka
Mam pytanie do Was.... ile ważne jest zaświadczenie z USC o braku okoliczności wykluczających zawarcie związku małżeńskiego??? Mogę wziąć je z USC jeśli do ślubu jest trochę więcej niż 3 miesiące
Magdulka, u mnie jest napisane, że zaświadczenie jest ważne 3 miesiące. Lepiej się wstrzymać, żeby potem nie wyszły jakieś problemy. A najlepiej zadzwoń do swojej parafii i zapytaj
pozdrówka
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 08:48   #76
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Z tego co wiem to w kazdej parafii to zaswiadczenie jest wazne tylko 3 m-ce,wiec nie ma co sie spieszyc.My poszlismy do USC wczoraj i juz jutro bedzie do odebrania,takze szybciutko to idzie,chociaz moze sie troszke przeciagnac jesli urodziliscie sie w innym miescie.Pozdrowka
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 09:21   #77
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dziewczyny, może orientujecie się w jakich parafiach trwają już katechezy (bo w mojej prawdopodobnie zaczeły sie), Mam zaliczone 5 pierwszych, chciałabym szybko załatwić resztę, nie chce mi sie czekać az w mojej parafii znowu dojdzie do 6-tej (sześć tygodni!!) Tak bardzo chciałabym być już po
Pozdrawiam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 09:57   #78
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

W parafii sw.Andrzeja Boboli (ostatni na Czechowie,przed Choinami) dzisiaj o 18.30 jest 7 nauka, 14.III jest 8 nauka itd. Z tego co wiem to w srody o 19 sa nauki u Sw.Jadwigi (tez Czechow), w soboty o 19 na Poczekajce (tutaj to nie wiem ktore bo wypadlam z obiegu).Powodzenia!
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 10:01   #79
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

A najlepiej to jak masz mozliwosc to zadzwon do tych parafii i zapytaj,nr tel sa na stronie kurii lubelskiej (zdresu niestety nie pamietam).
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 10:07   #80
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dzieki
Chyba zaraz sobie troche podzwonie, ale najprawdopodbniej pojde dzisiaj na tą 7-mą.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 10:10   #81
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

znalazłam wszelkie namiary na stronie:

http://www.slubiwesele.lublin.pl

Może sie komuś pprzyda
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 10:23   #82
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Mam prosbe- znacie moze jakies cukiernie gdzie robia torty za przystepna cene i nie karza doplacac za swoja wymyslona dekoracje?Wszelkie namiary i nawet ceny beda mi bardzo pomocne.Z gory dzieki
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 10:42   #83
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Właśnie przed chwilą rozmawiałam o tym z mamą
Kazała mi podzwonić po cukierniach.
Dużo znajmych poleca mi Przedsiębiorstwo Piekarskie na Zemborzyckiej, robią tam ciasta i torty, nie musisz sie martwic o transport, wszystko ci przywiozą. Ceny tez mają podobno przystępne. tel 744-26-08
W cukierni NINA na Ponikwodzie 35 tel 747-55-83, tort śmietanowy 30-35zł/kg, tort kremowy 35-40zł/kg (ja wole śmietanowy), ciasta od 15zł/kg.
Jak cos jeszcze znajde to napisze
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 10:54   #84
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez neska11
My poszlismy do USC wczoraj i juz jutro bedzie do odebrania,takze szybciutko to idzie,chociaz moze sie troszke przeciagnac jesli urodziliscie sie w innym miescie.Pozdrowka
My właśnie jesteśmy parą różnomiastową Neska11-co dokładnie trzeba wziąć i ile kasy na wszytsko szykować?
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 11:04   #85
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

malgosg- nam jako jednomiastowym potrzebne byly dowody osobiste i zaplacilismy 85zl.Jak jestescie z roznych miast to chyba jeszcze akt urodzenia (nie jestem pewna) osoby z innej miejscowosci niz ta gdzie bierzecie slub (oplata chyba wtedy jest troche wieksza-podobno ok 100zl,ale tego to juz na prawde nie jestem pewnaZadzwon do USC (081 4435409) i tam powiedza Ci wszystko dokladnie.Ale najwazniejsze-musicie zglosic sie osobiscie do USC bo podpisuje sie dokumenty,podaje nazwiska po slubie,nazwiska dla dzieci itp.
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 11:26   #86
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Yoolia-w tamtym tyg bylam w cukierni Nina,ale na Tumidajskiego2.Pani powiedziala mi ze tort smietanowy pietrowy to 35zl/kg,ale np tort smietanowy prostokatny kosztuje 25/kg tylko ze z owocowa dekoracja.A wogole kiedys jadlam tort od nich smietanowy jagodowo-brzoskwiniowy i byl pychaMusze jeszcze tam zadzwonic i dopytac jednak o szczegoly.Jak kupujesz u nich ciasto to dowoz jest gratis.My musielibysmy sami go odbierac,bo ciasto mamy juz w oplacie sali.
Dzieki za namiary na Zemborzycka,sprobuje sie czegos dowiedziec.Wybieram sie jeszcze do Olimpu,tam jest stoisko cukierni z Modliborzyc i popytam o torty.
Najgorsze jest to ze bez wczesniejszego probowania to ja nie zamowie tortu,bo niektore sa potem okropne-takie niby smietanowe a maslane w smaku,albo strasznie przeperfumowane
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 11:42   #87
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Ja właśnie myslałam o prostokątnym, to fajnie że jest tańszy
A u chmielewskiego robią tzw fototorty np z fotografią pary młodej
telefony do Chmielewskiego: 0-81-53-273-23, 0-81-743-72-96
Kiedyś w Czarciej Łapie robili pyszne torty śmietanowe ale chyba sie już w to nie bawią.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 11:51   #88
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Zdjecie na torcie-fajnie,ale najbardziej podobaja mi sie dekoracje kwiatkowe,tak zeby bylo wiosennie i kolorowo
A tort z Czarciej mialam dawno temu na 18-tce,ale niestety juz nie robia
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 12:12   #89
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Ja tez wolę jakąś delikatnie kolorową dekoracje, napewno nie chce figurki pary młodej
U mnie na 18-tki też kupowałyśmy torty z Czarciej Łapy. PYCHA.
Szkoda że już nie robią
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 12:24   #90
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Neska11, dzieki za odp.
A co do tortu-my zamawiamy w cukierni Renatka (przy hotelu Victoria, tam sprzedaja tez lubelskie rogi), niezależnie od ceny, bo torty robią przepyszne!
A co do Zemborzyckiej-mam przed soba ich cennik:
tort orzechowy, czekoladowy, szwardzwaldzki z wisniami, Dobosz-24,6 za kg
Tort W-Z i śmietanowy-23,54 za kg
Napisali, że istnieje mozliwość negocjacji cen
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.